UA126790C2 - Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині та його одержання - Google Patents

Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині та його одержання Download PDF

Info

Publication number
UA126790C2
UA126790C2 UAA201809138A UAA201809138A UA126790C2 UA 126790 C2 UA126790 C2 UA 126790C2 UA A201809138 A UAA201809138 A UA A201809138A UA A201809138 A UAA201809138 A UA A201809138A UA 126790 C2 UA126790 C2 UA 126790C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
tobacco
smokeless
weight
tobacco product
particles
Prior art date
Application number
UAA201809138A
Other languages
English (en)
Inventor
Джоанна Даун Соффе
Йохан Роберт Густафсон
Мішель Мола
Мишель Мола
Original Assignee
Брітіш Амерікан Тобакко (Інвестментс) Лімітед
Бритиш Американ Тобакко (Инвестментс) Лимитед
Фідлер Енд Лундгрен Аб
Фидлер Энд Лундгрен Аб
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Брітіш Амерікан Тобакко (Інвестментс) Лімітед, Бритиш Американ Тобакко (Инвестментс) Лимитед, Фідлер Енд Лундгрен Аб, Фидлер Энд Лундгрен Аб filed Critical Брітіш Амерікан Тобакко (Інвестментс) Лімітед
Publication of UA126790C2 publication Critical patent/UA126790C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24BMANUFACTURE OR PREPARATION OF TOBACCO FOR SMOKING OR CHEWING; TOBACCO; SNUFF
    • A24B13/00Tobacco for pipes, for cigars, e.g. cigar inserts, or for cigarettes; Chewing tobacco; Snuff
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24BMANUFACTURE OR PREPARATION OF TOBACCO FOR SMOKING OR CHEWING; TOBACCO; SNUFF
    • A24B15/00Chemical features or treatment of tobacco; Tobacco substitutes, e.g. in liquid form
    • A24B15/10Chemical features of tobacco products or tobacco substitutes
    • A24B15/16Chemical features of tobacco products or tobacco substitutes of tobacco substitutes
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A24TOBACCO; CIGARS; CIGARETTES; SIMULATED SMOKING DEVICES; SMOKERS' REQUISITES
    • A24BMANUFACTURE OR PREPARATION OF TOBACCO FOR SMOKING OR CHEWING; TOBACCO; SNUFF
    • A24B15/00Chemical features or treatment of tobacco; Tobacco substitutes, e.g. in liquid form
    • A24B15/18Treatment of tobacco products or tobacco substitutes
    • A24B15/28Treatment of tobacco products or tobacco substitutes by chemical substances
    • A24B15/30Treatment of tobacco products or tobacco substitutes by chemical substances by organic substances
    • A24B15/302Treatment of tobacco products or tobacco substitutes by chemical substances by organic substances by natural substances obtained from animals or plants

Landscapes

  • Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Chemical Kinetics & Catalysis (AREA)
  • General Chemical & Material Sciences (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Agronomy & Crop Science (AREA)
  • Botany (AREA)
  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Toxicology (AREA)
  • Manufacture Of Tobacco Products (AREA)

Abstract

Даний винахід стосується бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, який включає тютюновий матеріал і матеріал у вигляді частинок, при цьому матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: i) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 до приблизно 3 мм; ii) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см3; і iii) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 7% у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, де тютюновий матеріал містить тютюн або сурогат, або замінник тютюну.

Description

Галузь техніки винаходу
Даний винахід стосується бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині та способів його одержання.
Передумови створення винаходу
Бездимні тютюнові продукти для застосування в ротовій порожнині містять бездимні матеріали, такі як бездимний тютюн, які виконані з можливістю розміщення в ротовій порожнині користувача на обмежений період часу. Бездимні тютюнові продукти для застосування в ротовій порожнині включають нюхальний тютюн, який може бути одержаний у сухій або вологій формі. Бездимні тютюнові продукти для застосування в ротовій порожнині можуть бути розділеними на порції або не розділеними на порції.
У деяких варіантах здійснення даний винахід направлений на забезпечення поліпшеного бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині та способу його одержання.
Стислий опис винаходу
Згідно з деякими варіантами здійснення, описаними в даному документі, передбачено бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині, який містить тютюновий матеріал і матеріал у вигляді частинок, який відрізняється від тютюну, при цьому матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок.
Згідно з деякими варіантами здійснення, описаними в даному документі, передбачено спосіб одержання бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, який містить тютюновий матеріал і матеріал у вигляді частинок, який відрізняється від тютюну, при цьому матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який
Зо становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, при цьому спосіб включає: (а) забезпечення тютюнового матеріалу; (5) обробку тютюнового матеріалу та (с) додавання матеріалу у вигляді частинок до тютюнового матеріалу перед стадією обробки (Б), під час стадії обробки (Б) або після стадії обробки (Б), де тютюновий матеріал містить тютюн, або сурогат, або замінник тютюну.
Згідно з деякими варіантами здійснення, описаними в даному документі, передбачена споживча упаковка, яка містить бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині згідно з першим аспектом або одержана за допомогою способу згідно з другим аспектом даного винаходу.
Згідно з деякими варіантами здійснення, описаними в даному документі, передбачено застосування матеріалу у вигляді частинок, який відрізняється від тютюну, при цьому матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см5; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок; для поліпшення консистенції бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
Згідно з деякими варіантами здійснення, описаними в даному документі, передбачено застосування матеріалу у вигляді частинок, який відрізняється від тютюну, при цьому матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 7 95 у 60 перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок;
для зменшення подразнення задньої стінки глотки користувача під час застосування бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
Згідно з деякими варіантами здійснення, описаними в даному документі, передбачено застосування матеріалу у вигляді частинок, який відрізняється від тютюну, при цьому матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 795 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок; для підтримання під час застосування структури на основі бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
Стислий опис графічних матеріалів
Варіанти здійснення даного винаходу описано лише з метою ілюстрації з посиланням на графічні матеріали, що додаються, на яких зображено наступне.
На фігурі 1 показано діаграму, яка включає значення густини, вимірянні для декількох різних матеріалів. Вагу матеріалів нанесено на вісь у, при цьому вагу вимірювали у перерахунку на см3 продукту.
На фігурі 2 показано ілюстративне обладнання з лабораторними ситами для вимірювання мас-медіанного розміру частинок матеріалу у вигляді частинок.
На фігурі З показано ілюстративні налаштування для обладнання з лабораторними ситами для вимірювання мас-медіанного розміру частинок матеріалу у вигляді частинок.
На фігурі 4 показано графік, який демонструє залежність сумарної маси корка у відсотках від розміру комірок сит в ілюстративному способі ситового аналізу із прикладу 1а для вимірювання мас-медіанного розміру частинок корка.
На фігурі 5 показано графік, який демонструє залежність сумарної маси лушпиння проса у відсотках від розміру комірок сит в ілюстративному способі ситового аналізу із прикладу 16 для вимірювання мас-медіанного розміру частинок лушпиння проса.
На фігурі 6 показано порівняння бездимного тютюнового продукту для застосування в
Зо ротовій порожнині, який являє собою бляшану банку, що містить 20 г стандартного білого снусу, разом із запакованими в мішечок продуктами, показаними над нею (праворуч), та зразка, що містить корок, який являє собою бляшану банку, що містить 10 г снусу з корком, разом із запакованими в мішечок продуктами, показаними над нею (ліворуч).
Докладний опис винаходу
Даний винахід стосується бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині. "Матеріал у вигляді частинок" для застосування у даному винаході являє собою матеріал у вигляді частинок, який відрізняється від тютюну. Таким чином, як буде зрозуміло фахівцю в даній галузі техніки, бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині включає тютюн і матеріал у вигляді частинок, визначений у даному документі, де матеріал у вигляді частинок відрізняється від тютюну.
Термін "бездимний тютюновий продукт" використовується в даному документі для позначення будь-якого тютюнового продукту, який не призначений для горіння.
Термін "бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині" використовується в даному документі для позначення будь-якого бездимного тютюнового продукту, виконаного з можливістю розміщення в ротовій порожнині користувача на обмежений період часу, протягом якого забезпечується контакт між слиною користувача та продуктом.
Використовуваний у даному документі термін "7Тездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині" не включає продуктів, в основі яких лежить нагрівання тютюну.
Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині може доставлятися користувачу в розділеному на порції або не розділеному на порції форматі. Розділені на порції бездимні тютюнові продукти для застосування в ротовій порожнині можуть зменшувати або усувати необхідність у маніпуляції з тютюном для користувача, що може забезпечувати значні переваги щодо кращої гігієни, зручності та/або простоти застосування.
У деяких варіантах здійснення бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за даним винаходом являє собою розділений на порції продукт.
Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині містить тютюновий матеріал.
Використовуваний у даному документі термін "тютюновий матеріал" включає матеріал, який бо містить тютюн та/або сурогат або замінник тютюну. У деяких варіантах здійснення тютюновий матеріал містить тютюн. У деяких варіантах здійснення тютюновий матеріал являє собою тютюн. У деяких варіантах здійснення тютюновий матеріал містить сурогат або замінник тютюну. У деяких варіантах здійснення тютюновий матеріал являє собою сурогат або замінник тютюну.
Використовуваний у даному документі термін ""«ютюн" включає будь-яку частину, таку як листя, квітки або стебла, будь-якого представника роду Місоїапа та матеріали, відновленні з неї. У деяких варіантах здійснення він включає оброблений тютюн. У деяких варіантах здійснення він включає похідні, такі як специфічні сполуки, що зустрічаються у природному тютюні, таку як нікотин, незалежно від того, чи одержані вони шляхом екстрагування або синтезу, а також структурні похідні, такі як волокниста частина листка тютюну.
Використовуваний у даному документі термін "«ютюн" включає екстракт тютюну.
Використовуваний у даному документі термін "сурогат або замінник тютюну" включає замінники тютюну, які містять окремі хімічні речовини та/або складні хімічні структурні елементи, які за належного одержання за фізичними властивостям схожі на природний тютюн. Альтернативно або додатково використовуваний у даному документі термін "сурогат або замінник тютюну" включає матеріали, які доставляють нікотин до користувача та забезпечують консистенцію, подібну до тютюну.
Якщо тютюн передбачає рослинний матеріал, то можна застосовувати визначені кількості різних частин рослини. Наприклад, кількість стебел у тютюновій суміші може становити не більше 50 95, не більше 60 95 або не більше 70 95 за вагою тютюну. У деяких варіантах здійснення кількість стебел у тютюні становить від 5 95 до 70 95 за вагою тютюну, як наприклад від 10 95 до 65 95 за вагою тютюну, як наприклад від 15 95 до 65 95 за вагою тютюну, як наприклад від 20 95 до 60 95 за вагою тютюну, як наприклад від 25 95 до 55 95 за вагою тютюну, як наприклад від 30 95 до 50 9о за вагою тютюну.
Різновиди тютюну, застосовувані в даному винаході, можуть включати такі типи тютюну як темний тютюн, висушений повітрям, тютюн, висушений димом, тютюн Вигіеу, тютюн
ОгпіепіаІ, тютюн Магуїапа, темний тютюн, темний тютюн, висушений вогнем, і різновиди тютюну Кизвіїса, а також інші рідкісні або спеціалізовані різновиди тютюну.
У деяких варіантах здійснення тютюн являє собою подрібнений тютюн та/або представлений у вигляді частинок. У деяких варіантах здійснення тютюн представлений у формі, яка відрізняється від ниток або різаної листкової пластинки.
У деяких варіантах здійснення тютюн може являти собою нюхальний тютюн у сухій або вологій формі. Термін "нюхальний тютюн" використовується в даному документі для загального опису класу бездимного тютюнового продукту, який зазвичай містить висушений тютюн, що був висушений і подрібнений таким чином, що його мас-медіанний розмір частинок, виміряний за допомогою ситового аналізу, становить від 0,01 до 5 мм, як наприклад від 0,01 до З мм, як наприклад від 0,01 до 1,0 мм.
У деяких варіантах здійснення тютюн може являти собою сухий нюхальний тютюн. У деяких варіантах здійснення вміст вологи в тютюні становить менше 16 95 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, менше 12 95 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, менше 10 95 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, менше 5 95 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, менше З 95 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, менше 2 95 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, менше 1 95 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
У деяких варіантах здійснення деяка кількість або увесь тютюн знаходиться у вологій формі. Вологий тютюн може знаходитися в будь-якій формі, яка є придатною для включення у бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині. У деяких варіантах здійснення вологий тютюн передбачає вологий нюхальний тютюн.
У деяких варіантах здійснення вологий нюхальний тютюн передбачає нюхальний тютюн шведського типу, який також може називатися тютюном типу снусу або снусом. У деяких варіантах здійснення вологий нюхальний тютюн являє собою нюхальний тютюн шведського типу (снус). Снус являє собою вологий порошкоподібний тютюновий продукт, який походить від варіанта сухого нюхального тютюну. Як використовується в даному документі, снус являє собою тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині, який є не ферментованим, а скоріше термообробленим, як наприклад шляхом пастеризації. Снус зазвичай застосовують шляхом його розміщення під верхньою губою протягом тривалих періодів часу.
У деяких варіантах здійснення вміст вологи в тютюні становить щонайменше 20 95 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше 2595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше 30 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше 3595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше 40 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше 4595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше 50 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше 6095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
У варіантах здійснення, в яких бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині передбачає снус, снус може містити сіль та/або інші ароматизатори. Альтернативно або додатково снус може бути пастеризованим, або його можна піддавати способу обробки, подібному до пастеризації, і необов'язково дозріванню для досягнення потрібного рН та/або вмісту вологи у снусі. Способи і пристрої, придатні для пастеризації та дозрівання, відомі фахівцю в даній галузі техніки.
Альтернативно або додатково вологий нюхальний тютюн може знаходитися у формі тютюну, який закладають між яснами та нижньою губою. У варіантах здійснення, в яких бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині передбачає тютюн, який закладають між яснами та нижньою губою, тютюн, який закладають між яснами та нижньою губою, може бути обробленим шляхом ферментації, або його можна піддавати способу обробки, подібному до ферментації, і необов'язково піддавати одному або більше додатковим способам обробки, таким як "старіння". Способи та пристрої, придатні для обробки тютюну, який закладають між яснами та нижньою губою, відомі фахівцю в даній галузі техніки.
Альтернативно або додатково тютюн може знаходитися у формі вологого нюхального тютюну американського типу та/або жувального тютюну.
Кількість тютюну в тютюновому складі може змінюватись. У деяких варіантах здійснення кількість тютюну в бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій порожнині становить щонайменше приблизно 595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше приблизно 1095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше приблизно 15 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше приблизно 2095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше приблизно 25595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше приблизно 3095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше приблизно 40 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше приблизно 50 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше приблизно 5595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, щонайменше приблизно 6095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
У деяких варіантах здійснення кількість тютюну в бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій порожнині становить не більше ніж приблизно 9095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, не більше ніж приблизно 8595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, не більше ніж приблизно 8095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, не більше ніж приблизно 75595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, не більше ніж приблизно 7095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
У деяких варіантах здійснення кількість тютюну в бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій порожнині становить від приблизно 20 95 до 90 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, від 20 95 до 85 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, 60 від приблизно 20 95 до 80 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, від приблизно 2095 до 75595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, від приблизно 2095 до 7095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, від приблизно 20 95 до 65 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, від приблизно 20 95 до 60 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, від приблизно 25 95 до 60 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, від приблизно 30 95 до 6095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, від приблизно 3595 до 6095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
У деяких варіантах здійснення бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині може доставлятися користувачу в розділеному на порції форматі. У деяких відомих розділених на порції бездимних тютюнових продуктах для застосування в ротовій порожнині тютюновий матеріал оточений мішечком. Наприклад, загальноприйнятий спосіб одержання вологого нюхального тютюну полягає у герметичному закриванні тютюнового матеріалу у проникному мішечку.
Мішечок утримує тютюновий матеріал на місці, при цьому водночас даючи можливість речовинам, таким як ароматичні речовини та нікотин, дифундувати крізь мішечок у ротову порожнину користувача для абсорбції крізь слизові оболонки користувача.
У деяких варіантах здійснення бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині може доставлятися користувачу в не розділеному на порції форматі. В одному варіанті здійснення бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині упакований у сипучій формі в контейнер, такий як бляшанка, саше або бляшана банка.
У деяких варіантах здійснення бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині може доставлятися користувачу у попередньо сформованому форматі, такому як описаний в ЕР 2649889. Для такого формату зазвичай не потребується застосування мішечків для вміщення продукту, проте він все ще може бути розділеним на
Зо порції.
Додатково до тютюнового матеріалу, бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині містить матеріал у вигляді частинок. Матеріал у вигляді частинок згідно з даним винаходом характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок.
Використовуваний у даному документі термін "У вигляді частинок" означає, що середнє співвідношення довжини та ширини частинок матеріалу становить менше ніж 2:1, як наприклад менше ніж 1,5:1, як наприклад приблизно 1:11. У деяких варіантах здійснення частинки матеріалу у вигляді частинок є фактично сферичними. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок є гранульованим.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується мас- медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно 2,5 мм, як наприклад від приблизно 0,3 мм до приблизно 2 мм, як наприклад від приблизно 0,3 мм до приблизно 1,5 мм, як наприклад від приблизно 0,3 мм до приблизно 1 мм, як наприклад від приблизно 0,3 мм до приблизно 0,7 мм.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується мас- медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,4 мм до приблизно 2,5 мм, як наприклад від приблизно 0,4 мм до приблизно 2 мм, як наприклад від приблизно 0,4 мм до приблизно 1,5 мм, як наприклад від приблизно 0,4 мм до приблизно 1 мм, як наприклад від приблизно 0,4 до приблизно 0,7 мм.
Використовуваний у даному документі термін "мас-медіанний розмір частинок" визначається як розмір, за якого одну половину від загальної маси всіх частинок у зразку представляють частинки, розмір яких є меншим ніж мас-медіанний розмір частинок, і одну половину від загальної маси всіх частинок у зразку представляють частинки, розмір яких є більшим ніж мас-медіанний розмір частинок.
Мас-медіанний розмір частинок матеріалу у вигляді частинок можна виміряти за бо допомогою ситового аналізу. Як легко зрозуміє фахівець у даній галузі, ситовий аналіз
(також відомий як гранулометричний аналіз) являє собою спосіб, який застосовують для вимірювання розподілу частинок матеріалу у вигляді частинок за розміром. Зазвичай ситовий аналіз передбачає колонку із розташованих один над одним сит, які містять решітки, переважно у формі полотен дротяної сітки. Попередньо зважений зразок можна поміщати на верхнє або розташоване найвище сито в колонці, яке характеризується найбільшими отворами решітки або розміром комірок (тобто найбільшим діаметром пір сита). Кожне нижчерозташоване сито в колонці характеризується поступово зменшуваними отворами решітки або розмірами комірок порівняно із вищерозташованим ситом. Зазвичай, внизу колонки із сит знаходиться частина у вигляді приймача для збору будь-яких частинок, які характеризуються розміром частинок, меншим ніж розмір отворів решітки або розмір комірок нижнього або розташованого найнижче сита в колонці (яке характеризується найменшими отворами решітки або розміром комірок).
У деяких варіантах здійснення колонку із сит можна розміщувати на механічному струшувачі або в ньому. Струшувач зумовлює вібрацію кожного із сит у колонці. Механічний струшувач можна активувати на попередньо визначений період часу для забезпечення того, щоб усі частинки зібрались у відповідному ситі. У деяких варіантах здійснення колонку із сит струшують протягом періоду часу, який становить від 0,5 хвилин до 10 хвилин, як наприклад від 1 хвилини до 10 хвилин, як наприклад від 1 хвилини до 5 хвилин, як наприклад протягом приблизно З хвилин.
Після завершення струшування сит у колонці, зібраний на кожному ситі матеріал зважують.
Потім вагу кожного зразка на кожному ситі можна поділити на загальну вагу для одержання маси у відсотках затриманого на кожному ситі.
У деяких варіантах здійснення мас-медіанний розмір частинок матеріалу у вигляді частинок можна вимірювати наступним чином: - сумарну масу зразка матеріалу у вигляді частинок вимірюють перед просіюванням зразка; - після просіювання зразка за допомогою вищеописаного способу відсоток агрегованого матеріалу у вигляді частинок, затриманого на кожному ситі, розраховують за допомогою наступного рівняння: бозатриманий - 353360 хХ 15, 7 М загальна 7 де Мна ситі являє собою масу агрегованого матеріалу на ситі, і Мзагальна являє СОбою сумарну
Зо масу (або загальну масу) всього зразка; - потім розраховують сумарний відсоток агрегованого зразка, затриманого на кожному ситі, шляхом знаходження суми між загальною кількістю агрегованого матеріалу, затриманого на кожному із попередніх сит (тобто кожному із сит, розташованому вище сита, що розглядається).
Сумарний відсоток агрегованого зразка, затриманого на кожному ситі, знаходять шляхом віднімання від 10095 відносного відсотка затриманого на кожному із попередніх сит, як зазначено нижче:
Фосумарний - 100 95 - Ф?озатриманого на попередніх ситах; - потім будують графік залежності сумарної маси у відсотках на осі у від розміру сита на осі х; - потім визначають мас-медіанний розмір частинок шляхом розрахунку значення х, якщо у-50 95 (тобто якщо сумарна маса у відсотках становить 50 9).
Як легко зрозуміє фахівець у даній галузі, розміри отворів решітки або розміри комірок для кожного сита в колонці, застосовуваній у ситовому аналізі, можуть бути вибрані з урахуванням зернистості або відомих максимальних/мінімальних розмірів частинок зразка, який аналізують.
У деяких варіантах здійснення колонку із сит можна застосовувати в ситовому аналізі, де колонка містить від 2 до 20 сит, як наприклад від 5 до 15 сит. У деяких варіантах здійснення колонку із сит можна застосовувати в ситовому аналізі, де колонка містить 10 сит. У деяких варіантах здійснення для визначення мас-медіанного розміру частинок матеріалу у вигляді частинок розміри отворів решітки або комірок у 10 сит можуть становити наступні. (мкм)
А пи ли по нини
Як використовується в даному документі, густина матеріалу у вигляді частинок визначається як насипна густина матеріалу. Як використовується в даному документі, насипна густина визначається як маса певного числа частинок матеріалу у вигляді частинок, поділена на загальний об'єм, який вони займають. Використовуваний у даному документі термін "насипна густина" стосується насипної густини в неущільненому стані або в умовах вільного осадження. Інакше кажучи, насипна густина вимірюється як густина в неущільненому стані (тобто перед будь-яким конкретним способом ущільнення, який може передбачати забезпечення вібрації контейнера).
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,55 г/см3, як наприклад менше ніж приблизно 0,5 г/см3, як наприклад менше ніж приблизно 0,45 г/см3, як наприклад менше ніж приблизно 0,4 г/см3, як наприклад менше ніж приблизно 0,35 г/см3, як наприклад менше ніж приблизно 0,3 г/см3, як наприклад менше ніж приблизно 0,25 г/см3, як наприклад менше ніж приблизно 0,2 г/см3, як наприклад менше ніж приблизно 0,15 г/см3.
Використовуваний у даному документі термін "крохмаль" визначається як вуглевод, який містить щонайменше 200 ланок глюкози, з'єднаних глікозидними зв'язками.
Використовуваний у даному документі термін "цукор" визначається як сполуки, вибрані з групи, яка складається з моносахаридів (таких як глюкоза та фруктоза), дисахаридів (таких як сахароза та мальтоза) та олігосахаридів.
У деяких варіантах здійснення сукупна кількість сахарози, фруктози, мальтози та глюкози в матеріалі у вигляді частинок становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок. Таким чином, у переважному аспекті передбачено бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині, який містить тютюновий матеріал і матеріал у вигляді частинок, при цьому матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см; і
Зо ії) сукупним вмістом сахарози, фруктози, мальтози та глюкози, який становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок
З5 характеризується сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 6 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 5,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 4,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 4 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 3,595 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно З 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 2,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 2 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 1,595 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 1 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 0,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується загальним вмістом цукру, який становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується загальним вмістом цукру, який становить менше ніж приблизно б 96 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 5,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 4,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 4 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 3,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно З 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 2,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 2 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 1,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 1 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 0,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується загальним вмістом крохмалю, який становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується загальним вмістом крохмалю, який становить менше ніж приблизно 6 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 5,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 4,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 4 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 3,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно З 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 2,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 2 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 1,5 95 у перерахунку на вагу
Зо матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 1 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, як наприклад, менше ніж приблизно 0,5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок.
В одному варіанті здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно 1 мм, насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,4 г/смуУ, і сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 7 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок.
В одному варіанті здійснення матеріал у вигляді частинок характеризується мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно 0,7 мм, насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,25 г/см3, їі сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 5 95 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок є гідрофобним. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою гідрофобний матеріал у вигляді частинок, вибраний із групи, яка складається з аерогелів, пустотілих частинок і півсфер, піноматеріалів, текстильних матеріалів, матеріалів рослинного походження, матеріалів із деревини або деревного походження, матеріалів тваринного походження, матеріалів мінерального походження та їх сумішей.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою гідрофобний матеріал, вибраний із групи, яка складається з лушпиння або шкаралуп зерен, матеріалів із деревини або деревного походження, пір'я тварин, діатомової землі, перліту, піноматеріалів, пустотілих частинок і півсфер, аерогелів та їх сумішей.
Лушпиння або шкаралупи зерен можуть обволікати поживну насінину зерна, і зазвичай вони являють собою відходи харчової промисловості. У деяких варіантах здійснення лушпиння або шкаралупи зерен можуть бути вибрані з лушпиння гречки, лушпиння проса та їх сумішей. Такі лушпиння або шкаралупи зерен зазвичай є гідрофільними за природою, але для цілей даного винаходу їх можна зробити гідрофобними шляхом обробки поверхні.
У деяких варіантах здійснення пір'я тварин вибране із пір'я, пуху курки та їхньої суміші.
Зовнішнє пір'я тварин зазвичай є гідрофобним у своєму природному стані. Проте пух за своєю 60 природою є гідрофільним; проте доступними є декілька способів обробки, призначені для того,
щоб зробити пух гідрофобним, оскільки його природна гідрофільність була головним недоліком для застосування у верхньому одязі. Різні компанії, що виробляють верхній одяг, нині пропонують вироби з обробленого пуху, який відштовхує вологу. Бренди включають
Вар Нуагорпобіс Юомл, Те Мой Расі Ргобомуп'М, Вегудпайз НуйгоЮом/п"М ї Моипіаїп
Нагамжеаг О.5Нівїй бом.
Діатомова земля (також відома як діатоміт або кізельгур/гірська мука) являє собою м'яку кременисту осадову гірську породу, що зустрічається у природі. Діатомова земля зазвичай містить «80 95 кремнезему та «20 95 діатомових водоростей, які являють собою тип водоростей із твердою оболонкою. Діатомова земля за своєю природою є гідрофільною, але доступні способи обробки для одержання гідрофобних видів.
Перліт являє собою легкий матеріал вулканічного походження, який переважно містить силікат алюмінію. Перліт часто виявляють у здутій формі після термообробки. Як діатомова земля, перліт за своєю природою є гідрофільним, але доступні способи обробки для одержання гідрофобних видів.
Піноматеріали зазвичай формують шляхом захоплення газових пухирців у матеріал.
Піноматеріали можуть включати піноматеріал із відкритими порами та/або піноматеріал із закритими порами. У деяких варіантах здійснення піноматеріаал формують із таких сировинних матеріалів як полімери, кремнійорганічний матеріал, природний каучук, наноцелюлоза, альгінати та їхні суміші. У деяких варіантах здійснення піноматеріал вибраний із альгінату натрію, поліетилену, полістиролу та жувальних гумок із низькою густиною, які описані у УМО 2013/090653. Жувальні гумки із низькою густиною можуть містити щонайменше 50 95 полімеру та в сукупності менше 40 95 об'ємоутворювального засобу та наповнювача.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою піноутворювальний альгінат, такий як описаний у УМО 2014/096816. У деяких варіантах здійснення піноутворювальний альгінат являє собою піноутворювальний альгінат натрію.
Пустотілі частинки та півсфери можуть бути формуватися з полімерів, які заповнюють повітрям для забезпечення густини, меншої ніж в основного матеріалу. Пустотілі частинки та півсфери можуть бути вибрані з групи, яка складається з Ехрапсе! (АкгоМобеї), Оцайет
Зо (Непкеї) і Зипзрпеге5"М (Тне ОЮМУ Спетіса! Сотрапу). Доступні гідрофобні види кожних із цих пустотілих частинок і півсфер. Пустотілі частинки та півсфери також можуть формуватися з частинок альгінату натрію.
Аерогель може являти собою суху пористу тверду основу гелю з низькою густиною, цілком відділену від рідкого компонента гелю. Аерогелі можуть бути відкритопористими і характеризуватися діаметром пір у діапазоні від «1 до 100 нм. У деяких варіантах здійснення аерогелі можуть бути одержані з різноманітних речовин, які включають кремнезем, оксиди металів, органічні полімери, біологічні полімери (такі як желатин, пектин та агар).
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою гідрофобний матеріал із деревини або деревного походження у вигляді частинок. Наприклад, у деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою тирсу. Тирса (яка по-іншому називається деревним пилом) являє собою побічний продукт рубання, точіння, свердління, шліфування або іншим чином подрібнення деревини. Вона зазвичай складається з тонкодисперсних частинок деревини. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою корок. Корок являє собою основний різновид луб'яної тканини, яку збирають переважно з Опцегси5 зирег. Корок містить суберин, який є гідрофобною речовиною.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою гідрофобний матеріал у вигляді частинок, вибраний із групи, яка складається з корка, лушпиння проса, мікросфер на основі альгінату натрію, полістиролу, піноутворювальних альгінатів та їх сумішей.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою корок. Корок являє собою матеріал, який характеризується густиною, меншою ніж у тютюну. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою корок, при цьому насипна густина корка становить від 0,05 до 0,4 г/см, як наприклад від 0,05 до 0,3 г/см3, як наприклад від 0,05 до 0,29 г/см3, як наприклад від 0,05 до 0,28 г/см3, як наприклад від 0,05 до 0,27 г/см3, як наприклад від 0,05 до 0,26 г/см3. У деяких варіантах здійснення густина корка становить від 0,05 до 0,1 г/см3. У деяких варіантах здійснення густина корка становить від 0,17 до 0,26 г/см3.
На фігурі 1 показано діаграму, яка включає значення густини, вимірянні для декількох різних матеріалів. Вагу матеріалів нанесено на вісь у, при цьому вагу вимірювали у перерахунку на см3 продукту.
Придатне вагове співвідношення між тютюновим матеріалом і матеріалом у вигляді частинок у бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій порожнині залежить від потрібних властивостей бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині. Наприклад, вагове співвідношення між тютюновим матеріалом і матеріалом у вигляді частинок залежатиме від потрібної сухості та густини бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
У деяких варіантах здійснення вагове співвідношення матеріалу у вигляді частинок і тютюнового матеріалу в бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій порожнині становить від 20:1 до 1:20, як наприклад від 15:1 до 1:15, як наприклад від 10:1 до 1:10, як наприклад від 9:1 до 1:9, як наприклад від 8:1 до 1:8, як наприклад від 7:1 до 1:7, як наприклад від 6:1 до 1:6, як наприклад від 5:1 до 1:5, як наприклад від 4:1 до 1:4, як наприклад від 3:1 до 1:3, як наприклад від 2:1 до 1:2.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою корок. У деяких варіантах здійснення вагове співвідношення корка і тютюнового матеріалу в бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій порожнині становить від 20:1 до 1:20, як наприклад від 15:1 до 1:15, як наприклад від 10:1 до 1:10, як наприклад від 9:1 до 1:9, як наприклад від 8:1 до 1:8, як наприклад від 7:1 до 1:7, як наприклад від 6:1 до 1:6, як наприклад від 5:1 до 1:5, як наприклад від 4:1 до 1:4, як наприклад від 3:1 до 1:3, як наприклад від 271 до 122.
У деяких варіантах здійснення вагове співвідношення матеріалу у вигляді частинок і тютюнового матеріалу в бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій порожнині становить від 1:1,5 до 1:10, як наприклад від 1:1,5 до 1:9, як наприклад від 1:1,5 до 1:8, як наприклад від 1:1,5 до 1:7, як наприклад від 1:1,5 до 1:6, як наприклад від 1:1,5 до 1:5, як наприклад від 1:1,5 до 1:4, як наприклад від 1:1,5 до 1:3, як наприклад від 1:1,5 до 1:2.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою корок. У деяких варіантах здійснення вагове співвідношення корка і тютюнового матеріалу в бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій порожнині становить від 1:1,5 до 1:10, як наприклад від 1:1,5 до 1:9, як наприклад від 1:1,5 до 1:8, як наприклад від 1:1,5 до 1:7, як наприклад від 1:1,5 до 1:6, як наприклад від 1:1,5 до 1:5, як наприклад від 1:1,5 до 1:4, як наприклад від 1:1,5 до 1:3, як наприклад від 1:1,5 до 1:2.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок включений у кількості, яка становить від 1 до 80 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 2 до 8095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від З до 80 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 4 до 8095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 80 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 75595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 70 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 6595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 60 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 5595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 50 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 4595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 40 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 10 до 4095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок являє собою корок. У деяких варіантах здійснення корок включений у кількості, яка становить від 1 до 8095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 2 до 8095 за вагою бездимного тютюнового продукту для 60 застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від З до 80 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 4 до 8095 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від до 80 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, 5 як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 75 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 70 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 65 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 60 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 55 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 50 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 45 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 5 до 40 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, як наприклад, у кількості, яка становить від 10 до 40 95 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок не впливає на аромат/запах тютюнового матеріалу. Наприклад, корок є переважно нейтральним за ароматом, і він не впливає на аромат/запах тютюнового матеріалу, і тому не чинить несприятливого впливу на відчуття користувача.
Перевага даного винаходу полягає в тому, що кількість тютюну, застосовуваного в бездимних тютюнових продуктах для застосування в ротовій порожнині згідно з даним винаходом, можна зменшувати, зберігаючи при цьому органолептичні властивості продуктів.
Не обмежуючись теорією, застосування в даному винаході матеріалу у вигляді частинок, який характеризується властивостями, описаними в даному документі, може переважно підвищувати вивільнення компонентів із тютюнового матеріалу, таких як ароматична речовина та/або нікотин, у бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій
Зо порожнині, що може підсилювати відчуття у користувача. Включення матеріалу у вигляді частинок, який характеризується властивостями, описаними в даному документі, приводить до одержання бездимного тютюнового продукту меншої густини для застосування в ротовій порожнині, який характеризується більш відкритою структурою. Це може зумовлювати більш вільний рух текучого середовища в тютюновому продукті та в ротовій порожнині, а отже може зумовлювати поліпшене вивільнення компонентів із бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
Автори даного винаходу несподівано виявили, що зміна вагового співвідношення матеріалу у вигляді частинок, включеного у бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині, приводить до зміни густини та компактності продукту, і таким чином може забезпечувати можливість регулювання швидкості екстрагування ароматичної речовини та нікотину.
Інша перевага даного винаходу полягає у можливості регулювання кількості тютюну, який доставляється користувачу, не чинячи несприятливого впливу на відчуття користувача.
Для бездимних тютюнових продуктів для застосування в ротовій порожнині, які доставляються в порціях (необов'язково в мішечках), небажано знижувати розмір порції, яка доставляється користувачу, тому що це може несприятливо впливати на їхнє відчуття, оскільки вони можуть мати звичку до застосування певного розміру порції під їхньою нижньою губою.
Для бездимних тютюнових продуктів для застосування в ротовій порожнині у сипучій формі в деяких варіантах здійснення можна змінювати кількість тютюну, який доставляється користувачу, все ще підтримуючи при цьому кількість продукту, який користувач може відібрати з контейнера (тобто "щипок" продукту). Крім того, для бездимних тютюнових продуктів для застосування в ротовій порожнині у сипучій формі несподівано було виявлено, що коли користувач відбирає "щипок" продукту з контейнера - продукти сприймаються користувачем як такі, що мають м'якіше й еластичніше відчуття. Це зумовлює поліпшене загальне відчуття користувача, оскільки продукти можуть бути приємнішими на дотик, у випадку коли їх відбирають із контейнера у сипучій формі.
Застосування в даному винаході матеріалу у вигляді частинок, який характеризується властивостями, описаними в даному документі, забезпечує можливість зниження загальної бо густини бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині порівняно з традиційними бездимними тютюновими продуктами для застосування в ротовій порожнині, які не містять матеріал у вигляді частинок. Таким чином, несподівано було виявлено, що вагу порції продукту можна змінювати, підтримуючи при цьому загальний розмір порції, яка доставляється користувачу. Наприклад, вагу продукту можна зменшувати без будь-якого відповідного зменшення об'єму продукту.
Додаткова перевага даного винаходу полягає у можливості зменшення ступеню подразнення задньої стінки глотки, яке сприймається споживачем під час застосування продукту. Однією проблемою, пов'язаною з бездимними тютюновими продуктами для застосування в ротовій порожнині, є сенсибілізація нерва задньої стінки глотки користувача, яка відбувається під час застосування. Це може призводити до подразнення задньої стінки глотки, яке споживачі зазвичай називають "стіканням". Несподівано було виявлено, що включення матеріалу у вигляді частинок згідно з даним винаходом приводить до одержання продукту, який сприймається споживачем як такий, що є більш сухим порівняно зі стандартними тютюновими продуктами для застосування в ротовій порожнині, які не містять матеріал у вигляді частинок, а також зменшує ступінь подразнення задньої стінки глотки, яке сприймається користувачем бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
Таким чином, в одному варіанті здійснення передбачено застосування матеріалу у вигляді частинок, який характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 795 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок; для зменшення подразнення задньої стінки глотки користувача під час застосування бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
В одному варіанті здійснення передбачено застосування матеріалу у вигляді частинок, який характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 795 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок; для зменшення жорсткості щодо ротової порожнини під час застосування бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
Крім того, було виявлено, що бездимні тютюнові продукти для застосування в ротовій порожнині за даним винаходом характеризуються поліпшеною консистенцією порівняно з бездимними тютюновими продуктами для застосування в ротовій порожнині, які не містять матеріал у вигляді частинок, який характеризується описаними в даному документі властивостями. Не обмежуючись теорією, передбачається, що поліпшена консистенція обумовлена поліпшеною гнучкістю і поліпшеним утримуванням форми під час застосування продуктів за даним винаходом.
Таким чином, кількість тютюну в бездимних тютюнових продуктах для застосування в ротовій порожнині можна змінювати без будь-якого небажаного ефекту щодо загального об'єму продукту, який доставляється користувачу, та з поліпшенням консистенції продукту.
У цьому випадку бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині може містити тютюн із високим вмістом нікотину. Таким чином, загальний вміст нікотину в бездимному тютюновому продукті для застосування в ротовій порожнині може зберігатися незалежно від застосування менших кількостей тютюну за вагою.
У деяких варіантах здійснення вміст нікотину в тютюновому матеріалі становить від 0,02 95 до 7,59о за вагою тютюнового матеріалу. У деяких варіантах здійснення вміст нікотину в тютюновому матеріалі становить від 0,03 95 до 7,595 за вагою тютюнового матеріалу, як наприклад від 0,04 95 до 7,595 за вагою тютюнового матеріалу, як наприклад від 0,05 95 до 7,5 96 за вагою тютюнового матеріалу, як наприклад від 0,06 95 до 7,595 за вагою тютюнового матеріалу, як наприклад від 0,07 95 до 7,5 95 за вагою тютюнового матеріалу, як наприклад від 0,08 95 до 7,5 9о за вагою тютюнового матеріалу, як наприклад від 0,09 95 до 7,595 за вагою тютюнового матеріалу, як наприклад від 0,195 до 7,59о за вагою тютюнового матеріалу, як наприклад від 0,1 95 до 7 95 за вагою тютюнового матеріалу.
Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині може додатково містити інші компоненти. Ці компоненти можуть, наприклад, бути включені з метою зміни 60 органолептичних властивостей складу, що робить внесок у чуттєве сприйняття споживачем.
Конкретні компоненти та кількості, за яких їх включають у бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за даним винаходом, будуть змінюватися залежно від потрібного аромату, текстури та інших характеристик.
Наприклад, у бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині можуть бути включені ароматичні речовини, консерванти, зв'язувальні речовини, зволожувачі, буферні засоби, засоби, що сприяють розпаду, та/або барвники.
Використовувані в даному документі терміни "ароматична речовина" та "ароматизатор" стосуються матеріалів, які, де це дозволено місцевими нормами, можуть застосовуватися для створення потрібного смаку або аромату в продукті для дорослих споживачів. Вони можуть включати екстракти (наприклад, із локриці, гортензії, листка японської білокорої магнолії, лікарської ромашки, гуньби, гвоздики, ментолу, японської м'яти, анісу, кориці, зелені, гаултерії, вишні, ягід, персика, яблука, драмбуї, бурбона, шотландського віскі, віскі, м'яти кучерявої, м'яти перцевої, лаванди, кардамону, селери, каскарили, мускатного горіха, сандалу, бергамоту, герані, медової есенції, трояндової олії, ванілі, лимонної олії, апельсинової олії, касії, кмину, коньяку, жасмину, іланг-ілангу, шавлії, фенхелю, духмяного перцю, імбиру, анісу, коріандру, кави або олії м'яти будь-яких видів роду Мепійа), підсилювачі смаку, блокатори рецепторних ділянок гіркоти, активатори або стимулятори чуттєвих рецепторних ділянок, цукри та/або замінники цукрів (наприклад, сукралозу, ацесульфам калію, аспартам, сахарин, цикламати, лактозу, сахарозу, глюкозу, фруктозу, сорбіт або маніт) та інші добавки, такі як деревне вугілля, хлорофіл, мінеральні речовини, рослинні речовини або засоби для освіження ротової порожнини. Вони можуть являти собою штучні, синтетичні або природні інгредієнти або їхні суміші. Вони можуть бути представлені в будь-якій придатній формі, наприклад, у формі олії, рідини або порошку.
У даному винаході також передбачена споживча упаковка, яка містить бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині, описаний у даному документі. У деяких варіантах здійснення бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині є нерозділеним на порції, ії споживча упаковка передбачає контейнер, такий як коробка або бляшанка. У деяких варіантах здійснення бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині є розділеним на порції. Розділений на порції бездимний
Зо тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині може доставлятися у мішечку.
Таким чином, в одному варіанті здійснення передбачено мішечок, який містить бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині, описаний у даному документі.
У даному винаході також передбачено спосіб виготовлення бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, який містить тютюновий матеріал і матеріал у вигляді частинок, при цьому матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від приблизно 0,3 мм до приблизно З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж приблизно 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж приблизно 795 у перерахунку на вагу матеріалу у вигляді частинок, де тютюновий матеріал містить тютюн або сурогат або замінник тютюну, який включає стадії: (а) забезпечення тютюнового матеріалу; (р) обробку тютюнового матеріалу та (с) додавання матеріалу у вигляді частинок до тютюнового матеріалу перед стадією обробки (Б), під час стадії обробки (Б) або після стадії обробки (Б).
Для одержання тютюнового складу для снусу суміш частинок тютюну можна змішувати з водою та зазвичай сіллю. Залишкову вологу від тютюну та додану воду об'єднують із підвищенням рівнів вологості суміші до щонайменше 20 95, і в деяких варіантах здійснення до щонайменше 25 95, і в деяких варіантах здійснення від приблизно 20 до 60 95, і в деяких варіантах здійснення від приблизно 25 до 60 95. Сіль є однією формою ароматизатора; при цьому необов'язково її можна не включати та/або на даній стадії можна додавати інший ароматизатор. Тютюнову суміш можна змішувати з водою та/або сіллю перед стадією обробки (Б), під час стадії обробки (Б) або після стадії обробки (Б). В одному варіанті здійснення тютюнову суміш змішують з водою та необов'язково сіллю перед стадією обробки (Б).
В одному варіанті здійснення тютюновий склад представлений у вигляді частинок, при цьому він містить частинки тютюну, які характеризуються мас-медіанним розміром частинок, 60 виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить приблизно 0,01-1 мм, наприклад,
мас-медіанним розміром частинок, який становить приблизно 0,1-0,5 мм, або мас-медіанним розміром частинок, який становить приблизно 0,25-0,4 мм.
В одному варіанті здійснення тютюн у вигляді частинок містить суміш частинок із стебла тютюну та частинок із листкової пластинки тютюну. У деяких варіантах здійснення тютюн у вигляді частинок містить частинки із стебла тютюну в кількості від 5 95 до 70 95 за вагою від сукупної кількості частинок із стебла тютюну та частинок із листкової пластинки тютюну.
У варіантах здійснення, де тютюн передбачає снус у вигляді частинок, тютюн, який являє собою снус у вигляді частинок, може бути зволожений до 20-50 95 вологості та/або може містити сіль. У варіантах здійснення, де тютюн передбачає снус у вигляді частинок, тютюн, який являє собою снус у вигляді частинок, може бути зволожений до приблизно 50 95 вологості та/або може містити сіль.
Кількість тютюну в тютюновому складі може змінюватись. У деяких варіантах здійснення кількість тютюну в тютюновому складі становить щонайменше приблизно 25 95 у перерахунку на вагу у вологому стані), як наприклад, щонайменше приблизно 30 95 у перерахунку на вагу у вологому стані, як наприклад, щонайменше приблизно 40 95 у перерахунку на вагу у вологому стані.
У деяких варіантах здійснення тютюнову суміш (разом із будь-якою кількістю води та солі) піддають термообробці протягом достатньо тривалого періоду часу і за достатньо високої температури для задоволення потреб пастеризації. Тютюнову суміш зазвичай піддають термообробці протягом однієї години для задоволення потреб пастеризації. Оскільки тютюн є природним продуктом, то передбачається, що в суміші буде присутня деяка частка мікроорганізмів. Термообробка може мати будь-яку форму, достатню для одержання продукту, який характеризується прийнятно низьким рівнем вмісту мікроорганізмів, що викликають псування. Термообробка може задовольняти потреби пастеризації і, таким чином, може бути у формі, яка приводить у результаті до стерилізації продукту. Приклади включають високі або низькі температури; наприклад, термообробка при приблизно 80-140 "С протягом приблизно щонайменше 30 хвилин за допомогою гарячого повітря, пари, мікрохвиль або інших засобів, або холодна пастеризація. Інші приклади включать опромінення та хімічну обробку. Одне обмеження щодо вибраного способу термообробки полягає у тому, що він повинен відповідати нормам для застосування з продуктом, призначеним для перорального споживання людиною.
Інше полягає в тому, що він не повинен чинити надмірний небажаний ефект щодо смаку, консистенції або інших органолептичних властивостей кінцевого бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
Термообробка також надає суміші текстуру та колір.
Фахівцям у даній галузі повинно бути очевидно, що коли даний винахід реалізується на практиці із застосуванням сурогатів або замінників тютюну, то стадія термообробки буде передбачати забезпечення того, щоб сурогат або замінник тютюну не був забрудненим мікроорганізмами, і що на даній стадії немає необхідності в будь-якій іншій маніпуляції з продуктом.
Після термообробки може бути потрібним перевірити та ймовірно відрегулювати значення рН суміші. Для досягнення потрібних характеристик у певних комерційних сумішах бездимних тютюнових продуктів для застосування в ротовій порожнині на даній стадії способу переважне значення рН може становити приблизно 7-12.
Термооброблену суміш може необов'язково піддаватися дозріванню. Це можна здійснювати шляхом повільного перемішування суміші, підтримуючи її температуру на постійному рівні, такому як приблизно 40-75 С, переважно при приблизно 50 "С. Легке перемішування можна продовжувати протягом приблизно 1-24 годин, зокрема протягом приблизно 3-15 годин. Дана стадія може бути ефективна для зменшення значення рН і можливо зменшення вологи до приблизно 20-55 95 у перерахунку на вагу бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині залежно від типу застосовуваного тютюну та конкретного продукту, який являє собою снус, що виготовляється.
Під час стадії дозрівання можна додавати ароматизатор. Зазвичай, ароматизатор, який додають на даній стадії, знаходиться в рідкій формі, і його додають у кількості приблизно 0,1- 595 за вагою бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині. Рідкий ароматизатор часто розпилюють на тютюнову суміш. У тих випадках, коли це доречно, на даній стадії також традиційно додають зволожувачі.
Однак у деяких варіантах здійснення ароматизатори та інші добавки (такі як консерванти, зв'язувальні речовини, зволожувачі, буферні засоби, засоби, що сприяють розпаду, та барвники) можна додавати до тютюнової суміші перед або після пастеризації та/або дозрівання. бо У деяких варіантах здійснення ароматизатори та інші добавки (такі як консерванти, зв'язувальні речовини, зволожувачі, буферні засоби, засоби, що сприяють розпаду, та барвники) можна додавати до тютюнової суміші перед або після стадії пастеризації та/або дозрівання.
Згідно з даним винаходом, матеріал у вигляді частинок можна додавати до тютюнового матеріалу перед, під час або після термообробки. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок додають перед стадією термообробки. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок додають під час стадії термообробки. У деяких варіантах здійснення матеріал у вигляді частинок додають після стадії термообробки.
Переважно, матеріал у вигляді частинок змішують з тютюновим матеріалом перед термообробкою таким чином, що матеріал у вигляді частинок піддається термообробці таким самим чином, як і тютюновий матеріал.
Приклади
Приклад 1. Вимірювання мас-медіанного розміру частинок зразка
Спосіб ситового аналізу згідно з даним винаходом описаний у даному документі.
Приклад Та. Вимірювання мас-медіанного розміру частинок корка
Зразок частинок корка просіювали із застосуванням обладнання з лабораторними ситами (Намег ЕМІ. 200 аїднйа! ріиє М) із застосуванням сит Намег 5 ВоесКег від Намег 5
ВоесКег ОНИ, РапіКеІапаіузе ргез5є, Еппідепонпег 51. 64, 0-59302 Ельде, Німеччина. Це обладнання застосовували для механічного розділення фракцій корка згідно з розміром частинок.
Вищевказане обладнання з лабораторними ситами зображено на фігурі 2, і воно містить 10 сит із наступними розмірами комірок.
Номер сита Розмір комірки (мкм)
А нини сли по ли ПОЛИН ние
Сита струшували за допомогою механічного струшувача протягом З хвилин із застосуванням наступних налаштувань (які зображено на фігурі 3): - налаштування амплітуди - 2,4 мм; - інтервал - 5 секунд увімкнено і 1 секунда вимкнено.
У способі згідно з даним прикладом кульки для очищення сит не застосовувалися.
За допомогою вищеописаного способу тестували три зразки частинок корка. Для аналізованих частинок корка було одержано наступні результати.
Розмір Загальна | Загальна | Загальна | Маса Маса Маса , Маса Середня комірки сита (3 маса сита «з маса сита «маса сита жІзразка 1| зразка 2 | зразка З маса (г) (мкм) зразок 1 (г) |зразок 2 (г) | зразок З (г) (г) (г) (г)
Було підраховано, що середня сукупна маса зразків становить 49,77 г.
Відповідно, сукупну масу у відсотках зібраного агрегату на кожному ситі було підраховано наступним чином.
Розмір комірки (мкм) Середня маса (г) Сукупна маса (95) ю1171707011041 045
На фігурі 4 зображено графік, на якому побудовано залежність сукупної маси у відсотках (вісь у) від розміру комірки кожного сита (вісь х). Через декілька точок даних проведено пряму лінію найбільшої відповідності.
Рівняння цієї прямої розраховане як у-0,1526х - 36,534. Таким чином, якщо у-50 95, мас- медіанний розмір частинок корка розрахований як 567,06 мкм (що еквівалентно 0,567 мм).
Приклад 16. Вимірювання мас-медіанного розміру частинок лушпиння проса
Для визначення мас-медіанного розміру частинок зразка лушпиння проса застосовували той самий спосіб, що й описаний у прикладі та.
Результати були наступними.
Розмір Загальна Загальна | Загальна | Маса Маса Маса , Маса Середня комірки | сита (3 маса сита «з |маса сита «маса сита х|зразка 1 |зразка 2| зразка З маса (г) (мкм) зразок 1 (г) Ізразок 2 (г) | зразок З (г) (г) (г) (г) ово |37371| 37493 | 37496 | 37496
Було підраховано, що середня сукупна маса зразків становить 50,17 г.
Відповідно, сукупну масу у відсотках зібраного агрегату на кожному ситі було підраховано наступним чином.
Розмір комірки (мкм) Середня маса (г) Маса за уриманого на Сукупна маса (95) ю00117ля000110001200011 зв 117117о5ю60171010991 088
На фігурі 5 зображено графік, на якому побудовано залежність сукупної маси у відсотках (вісь у) від розміру комірки (вісь х). Через декілька точок даних проведено пряму лінію найбільшої відповідності.
Рівняння цієї прямої розраховане як у-0,1371х - 23,841. Таким чином, якщо у-50 905, то мас-медіанний розмір частинок корка розрахований як 538,59 мкм (що еквівалентно 0,539
ММ).
Приклад 2
Партію снусу одержували із застосуванням вагового співвідношення 60:40 (тютюн:корок) попередньо оброблених матеріалів шляхом додавання 3600 г тютюну і 2400 г корка (гранули корка з насипною густиною 0,055--0,060 г/сму; мас-медіанний розмір частинок близько 0,55-- 0,65 мм, доставлені від СогК ГіпК, Португалія), води, хлориду натрію та інших інгредієнтів у горизонтальний циліндричний змішувач з лемеховими лопатями. Потім суміш інгредієнтів перемішували, і застосовували тепло протягом достатньо тривалого проміжку часу для надання снусу безпечного мікробіологічного статусу. Після теплової обробки продукт проходив період дозрівання протягом декількох годин за підвищеної температури з постійним нерівномірним перемішуванням з низькою швидкістю лопатей всередині змішувача.
Обробку завершували додаванням ароматичної речовини, регулюванням значення рН до приблизно 8,5 за допомогою додавання карбонату натрію, і вимірювали вміст води для перевірки того, що кінцевий вміст вологи становить 45 95 (вага/вага).
Потім снус, який містив корок, переносили у пластикові контейнери і забезпечували дозрівання у холодному приміщенні протягом одного тижня. Після цього снус пакували у мішечки за допомогою пристрою для пакування снусу від Мегі7 (Мег7 МеграсКкипд5зтазсвіпеп
СстрН, Вапппоївзігаре 25, 0-35423 Ліх, Німеччина), і вимірювали насипну густину. Насипну густину вимірювали із застосуванням волюметра з утрамбовуванням 5ТАМ ІІ від ЕпдеїЇ5тапп.
Насипну густину підраховували перед утрамбовуванням для заданого об'єму певної маси матеріалу у вигляді частинок.
На останній стадії оцінювали органолептичні властивості снусу, який містив корок.
Приклад З
Одержували партію снусу, яка містила тютюн:корок у ваговому співвідношенні 80:20, і аналізували її за допомогою способу з прикладу 2, де до суміші додавали 4000 г тютюну і 1000 г корка.
Приклад 4
Одержували партію снусу, яка містила тютюн:корок у ваговому співвідношенні 95:5, і аналізували її за допомогою способу з прикладу 2, де до суміші додавали 4750 г тютюну і 250 г корка.
Приклад 5 (порівняльний)
Одержували партію снусу, яка не містила корка (тобто, тютюн:корок у ваговому співвідношенні 100:0), і аналізували її за допомогою способу з прикладу 2, де до суміші додавали 5000 г тютюну і 0 г корка.
Результати
Бездимні тютюнові продукти для застосування в ротовій порожнині згідно з даним винаходом (приклади 2-4) аналізували для визначення загального вмісту крохмалю і цукру, і одержали наступні значення. - Глюкоза «0,04 г/100 г
Зо - Фруктоза «0,04 г/100 г - Сахароза «0,04 г/100 г - Мальтоза «0,04 г/100 г - Загальний вміст крохмалю та цукрів «1 95 вага/вага
Властивості бездимних тютюнових продуктів для застосування в ротовій порожнині, одержаних у прикладах 2-5, показано в таблиці 1.
Таблиця 1
Виміряні значення насипної густини та ваги мішечків снусу, який містив корок, стандартної суміші УУпйе 5пиз з вологістю 45 95 і з рівнями вмісту корка, що варіювали г/см 21411115 0850 |... 06 щжюе 51111110. 04251... 08 2 щющ-
Слід відзначити, що вказаний рівень вмісту корка не означає вміст корка у кінцевому продукті, який являє собою снус, оскільки він залежить від рівня вологості та інших інгредієнтів.
У випадку суміші МУпійе 5зпи5, яка містить 40 95 корка при кінцевій вологості 45 90, кінцевий ваговий вміст корка у відсотках становить близько 18-20 95 вага/вага. Однак у прикладах і таблиці 1 вище кількість корка вказана як вміст у загальній суміші з подрібненим, попередньо обробленим тютюном, перед додаванням будь-яких інших інгредієнтів.
Як показано в таблиці 1, включення корка у продукти, які являють собою снус, приводить до значного зниження насипної густини і, відповідно, маси мішечка бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині при ідентичному заповненні.
Продукти з прикладів 2 і 5 показано на фігурі 6, де продукт, який містить 40 95 вага/вага корка (приклад 2), показано зліва, і продукт, який містить 0 95 вага/вага корка (приклад 5) показано справа.
Ї справді, продукт, який містив 40 95 вага/вага корка (приклад 2), характеризувався насипною густиною, на 51,395 нижчою, ніж продукт, який містив 0 90 вага/вага корка (приклад 5), для такої ж ваги продукту.
Стандартний продукт, який являє собою снус, містить 0,9 г тютюну. 0,9 г продукту, який являє собою снус згідно з прикладом 5, який містить 0 95 вага/вага корка, має об'єм, розрахований як 1,8 см3. Із насипною густиною, яка становила 0,207 г/см3, вага продукту, який являв собою снус згідно з прикладом 2, який містив 40 95 вага/вага корка, необхідна для заповнення об'єму 1,8 см3, становила 0,3726 г. Це приводило до зниження ваги матеріалу на 58,6 95 для такого ж об'єму.
Крім того, автори даного винаходу випадково встановили, що зразки, які містять корок, є дуже м'якими та гнучкими. Зразок, який містив 0 95 вага/вага корка (приклад 5), під час тесту починав зсідатися і відчувався плоским при тестуванні, тоді як зразки, які містили корок (приклад 2), зберігали свою форму протягом тривалого проміжку часу. Крім того, зразки, які містили корок (приклад 2), сприймались як сухі порівняно зі зразком із прикладу 5.
Також було встановлено, що корок мав нейтральний запах і смак, а тому не додавав жодних помітних ароматів або смаків тютюновим продуктам.
Різні варіанти здійснення, описані у даному документі, представлені лише для сприяння розумінню та викладенню ознак, що заявляються у формулі винаходу. Дані варіанти здійснення представлені лише як ілюстративний зразок варіантів здійснення і не є вичерпними та/або винятковими. Слід розуміти, що переваги, варіанти здійснення, приклади, функції, ознаки, структури та/або інші аспекти, описані у даному документі, не слід розглядати як обмеження обсягу даного винаходу, визначеного формулою винаходу, або обмеження еквівалентів пунктів формули винаходу, і що без відхилення від обсягу винаходу, що заявляється, можна застосовувати інші варіанти здійснення, а також можна робити модифікації. Різні варіанти здійснення даного винаходу можуть переважно містити, складатися або головним чином складатися з відповідних комбінацій розкритих елементів, компонентів, ознак, частин, стадій, засобів тощо, які відрізняються від конкретно описаних у даному документі. Крім того, даний опис може включати інші винаходи, не заявлені наразі, але які можуть бути заявлені в майбутньому.

Claims (24)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині, який містить тютюновий матеріал і гідрофобний матеріал у вигляді частинок, при цьому гідрофобний матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від 0,3 до З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж 7 956 у перерахунку на вагу гідрофобного матеріалу у вигляді частинок, де тютюновий матеріал містить тютюн або сурогат тютюну.
2. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за п. 1, де мас- медіанний розмір частинок, виміряний за допомогою ситового аналізу гідрофобного матеріалу у вигляді частинок, становить від 0,3 до 1 мм.
3. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за п. 1 або 2, де мас- медіанний розмір частинок, виміряний за допомогою ситового аналізу гідрофобного матеріалу у вигляді частинок, становить від 0,3 до 0,7 мм.
4. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 1-3, де насипна густина гідрофобного матеріалу у вигляді частинок становить менше ніж 0,4 г/см.
5. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 1-4, де насипна густина гідрофобного матеріалу у вигляді частинок становить менше ніж 0,26 г/см3.
6. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 1-5, де сукупний вміст крохмалю та цукру в гідрофобному матеріалі у вигляді частинок становить менше ніж 5 95 у перерахунку на вагу гідрофобного матеріалу у вигляді частинок.
7. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 1-6, де гідрофобний матеріал у вигляді частинок присутній у кількості від 1 до 80 95 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
8. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 1-7, де гідрофобний матеріал у вигляді частинок являє собою гідрофобний матеріал, вибраний із 60 групи, яка складається з лушпиння або шкаралуп зерен, матеріалів із деревини або деревного походження, пір'я тварин, діатомової землі, перліту, піноматеріалів, пустотілих частинок і півсфер, аерогелів та їх сумішей.
9. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за п. 8, де гідрофобний матеріал у вигляді частинок вибраний із групи, яка складається з корка, тирси, лушпиння проса, мікросфер на основі альгінату натрію, полістиролу, піноутворювальних альгінатів та їх сумішей.
10. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 1-9, де гідрофобний матеріал у вигляді частинок являє собою корок.
11. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за п. 10, де тютюн передбачає тютюн у вигляді частинок.
12. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за п. 10 або 11, де тютюн представлений у вигляді снусу.
13. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 10- 12, де тютюн характеризується мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від 0,01 до 1,0 мм.
14. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 10- 13, де вміст вологи в тютюні становить щонайменше 2595 за вагою всього бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
15. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 1- 14, де вміст нікотину в тютюновому матеріалі становить від 0,02 до 7,5 9о за вагою тютюнового матеріалу.
16. Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 1- 15, який додатково містить додатковий компонент, вибраний із ароматичних речовин, консервантів, зв'язувальних речовин, зволожувачів, буферних засобів, засобів, що сприяють розпаду, та барвників.
17. Спосіб одержання бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині, який містить тютюновий матеріал і гідрофобний матеріал у вигляді частинок, при цьому гідрофобний матеріал у вигляді частинок характеризується наступними властивостями: ї) мас-медіанним розміром частинок, виміряним за допомогою ситового аналізу, який становить від 0,3 до З мм; ії) насипною густиною, яка становить менше ніж 0,6 г/см; і ії) сукупним вмістом крохмалю та цукру, який становить менше ніж 7 956 у перерахунку на вагу гідрофобного матеріалу у вигляді частинок, при цьому спосіб передбачає: (а) забезпечення тютюнового матеріалу; (5) обробку тютюнового матеріалу та (с) додавання гідрофобного матеріалу у вигляді частинок до тютюнового матеріалу перед стадією обробки (Б), під час стадії обробки (Б) або після стадії обробки (Б), де тютюновий матеріал містить тютюн або сурогат тютюну.
18. Спосіб за п. 17, де стадія обробки (б) передбачає термообробку.
19. Спосіб за п. 17 або 18, де воду або сіль додають до тютюнового матеріалу перед стадією обробки (Б), під час стадії обробки (Б) або після стадії обробки (Б).
20. Спосіб за будь-яким із пп. 17-19, де додатковий компонент, вибраний із ароматичних речовин, консервантів, зв'язувальних речовин, зволожувачів, буферних засобів, засобів, що сприяють розпаду, та барвників, додають до тютюнового матеріалу перед стадією обробки (б), під час стадії обробки (Б) або після стадії обробки (б).
21. Споживча упаковка, яка містить бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині за будь-яким із пп. 1-16.
22. Споживча упаковка за п. 21, де споживча упаковка являє собою мішечок.
23. Застосування гідрофобного матеріалу у вигляді частинок, описаного в п. 1, для поліпшення консистенції бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
24. Застосування гідрофобного матеріалу у вигляді частинок, описаного в п. 1, для підтримання під час застосування структури на основі бездимного тютюнового продукту для застосування в ротовій порожнині.
і от ! і КОМ ооо і є і -к со і ! во ПД тд і бо ння нення і В ОО і і І : В ОО ОХ у. - і шен шщ- шщ- шщ- щ- ши пн 1 в : з МО У ВО СО '
Н . ЗХ - КЕ - ЕЕ ЗХ - і ре 1-Х ----- «КУ нн КВК В В, нн С рондо їв Ж КОХ КЕ а КО Пе о т ' ' 0,20 п т т т ВВ ду : 5 ЗУ ЩО У ЩО ОО ЕЕОХ ех о щі і і ВО ЩО З ЩО ВО Сех СО ЗХ В в в і і ,, «ВВ 8 В В В ВВ В В ун і 010 а СЕ МОХ ЩЕ СО а ще М що с і о, оо . 1---- шнрня МКМ... у--- КК шин ММК... --- КК пенну МВВ пет ВК сену--- ВК пет КМ... ЯК шир ЯК... і : а ке Як м 4 я Кк . і ! Фе Ки що - 5 У ж «У Я У К ! «є 8 сЗ с У ей и 5 ФУ і і ке а це що 8 бо «й ва «5 - і Я т я с я У 5 ко У І і З У Ки У Ж ке У Ой У і і КСИШИК «о о Я ! і ох СУ ЯК о Ж см ве А і ом є ох ух є х ки «мк ї : У ! Фігура 1 г НВ я її ПЕ В В пе о. о. ЕЕ КО: ПАК ВК КЕН В КК ККУ о. ПК и, М І я а о. Б о о ВИН НН НН МО ЕК нен ОКО ЕКО КОН Я КО З ВН о й о І с с . во со о З М я ПОМ о с о ( Фігура 2 киш нн: З
6. ща с с с я о. с и с с о с її.
о. с ВОМ М М ВМ ОК: 0 я 3. С о 1 о о ОО ОХ ТК ПО ОКОМ М КЕ Пи ення Фігура З о тин петрюття т ше а Зх - З, п й тт ян ї І . І є 7. ЗХ л я и. : : ! : ' ит п шН ГооутіМІі 52 ! пи нен о неви пуття ГО НИ ГО пннрнчннї ОР г ри пенні ; о , ние Го НИ 1 : денній я ши 7 и | о З , Фу фіни г : г : г : нення М й в ї й | о і КЗ : ГО НИ інніннінннея г ОО ГО дення Я ні : ох лен НЕ ШЕ виш я Ж | шен нині ї МУ оленя НИ БОГ : нання Не г : З НИ Даля не т Ко фена т НН НИ пня с НИ НИ мні о . -е не --- я НС 11 Ти. Пт НИ Ж ах її г НИ план ПТ ої НИ пнніннвняї ше т , ч- о: : : І : дллляднннютя т : : : : й : : І денні : : ! ї - М ши ! ЕЕ НИ Т.21011111111..12... пит НИ БОР -- і у та ї ї фол Н І : : І : : : : тні : : : : : : : : і. і , Ба ї : юн : ' : : : І : : ї шен І ; : ; : : : : м : і у - ЦМВ ення : : : . : : : : : ння : І : : Н : Н ідтл інди : : : і Є зе її ГО БОГ ігнніннієн г ра 11 г пгт ШЕ щі В Р: ГО дню НН ж рі Диня ши н о , що РИ рніннінн. Б : НН : ї, : сотня : ! ши | ї | ШІ , я т: няннннини : БО: 1 : ГК дтдлндтятня пи т 7 | їй Й , Е 0 яння НИ БОГ 1 пн жа : нин г детеіутттіетттнтнютння нт ще оо Я ЕМ го НЯ ретпиттитнвннн кеш ОР г терен т і й с НН й нини пня т И Я З сення 1 ше : т : БОБ щ нення З щі ; Еш нення БОГ ре г ши я ше т ї 30 ж ГО НИ : Дн ентнтінннння Не ОР г : етеру п та ЕЕ 5 : , о: г: ПИ ПИ титнт ро: ОО 1 дру я шою ча ; ЕМ г нини ро НИМИ ОР пуття у СЕ ото ті - п и 1: рої 1 жерння ж сю шо М о : н нн й НИ г дети Вк, оо : т виш г гг: г дериннтання му дою «ик : вт ШЕ Би г: пряні пвиви ам ! ; щи о: НИ р рення вЕввто еВ я : т : . І : же фут х Ммх о Я- їй зжжюююя , ї : : ; : унія шт, ші ж щі ги ЖЕ я В ж шк : ї . І ! 1 тяж т зАї У жк бе 5 Х Ш ; РІ Я тнтя попу мтс ї- чи й що ї КО Ф ння т о» -о й я; о Що ї и 8. їх ра 8 е я ц В ет втомі кеніркннкю Що Ще пунтеняннняняня Що Що ' пиши перенртряй ! Щ чення пререрия Го ро ва з дня пуер фі А БР сут и ШИ ШЕ БЕ р ві ер Тл ' 1 ' ї . і х НИ ї з ї зі і не нин І ЕН: ГРІ Ті Гри рн Бі нт Пт БР Рі рн іш НЕ нн и и и Бр НИ НИ ЗМЕН Й и ши ши пня ер БІ ЩЕ НЕ НИ Бої о нин і Кт РР Бі БІ ЕН фея ТАЗ ЖК БІ Ш--- інн ТЕТ Бі ЕІ пити рн іугі Зі рі рення : в ет Бі Бі Бі їі Мн КЕ ши уч то | го 1 о ! я рі р. рі вн НН: Брі ГРІ тн БР Бі
: Г.І р р дення Б. ро ра ОРІ: : ння ше ни і нн й ши Гі рі г 1....1...-2..- ТЕРИ р: раї а НН ' рерннювн ні і Брі БІ: ві фенійнніннї ; ший Ще шин нишшши Р ше ши фен ріж ШЕ ж МНЕ ШЕ М у р Ну Бі рі р їі НН ння ТЕТ т й у І ЩІ риття І БІ фен і ре фенів НН: , ї 1 ва . і ИН Е : : 5 ї М... ненні т і М і 1 ї і х ї фр Е , ї ї НН о і не ши пт НН Б: Рі Гі С. я БР Рі Н Н , ї ' і і ї і Е фін ї ! ! 1 з ї ї М і Е 1 і ур і х ї , Ії з ї . НИ І рі р третя БР: ЕЕ НИ МИНЕ нку З ши 7 ' ро. : рення і Кі і ГБ: Н пфренрня д ! 7 | ЦІ ! р фе ГІ ГІ Гі | фен КІ и Рі рі ! і Менні ї 1 лять Н ї і х ї Кк у з ї й 1 . 1 дення т і Е т 1 , ї ї 1 х ї нні ; ; що і орвнрнньня ! ни З НИ М Х Іі рі ; : М т і во рі Б НИ І прання БР і и Р: няння НН Бі , БР Рі рі ГЕ. сет ГБ: Брі КР фен ж тт й у рі ГИ рі , пере Брі р: Кі. НИ НИНІ Бен ? т 7 й --- ие Рі ві 11 а Бі БІ ЯН і ! | Мефннть рі в. р Бр. р ННЯ НН Ор рі р: ; нку ві Кт Брі р ві ОДН МАЖАННАНА Я Брі: ГЕ: рі і фі ва і тож БЕР Бі Кі вені Бі РР і і шини ши шини нин нн шк и т РІ Іі Брі ТЕТ Брі рі І Брі ренфннннннінн Бі Бі РІ інн Бр Бі ні т ШЕ і | і ' : і і і і І і і фі... ОР. і хі : І , ї Кі : р ІН рин рр. 1 . : фенитренннннніннті Я ни г 7 І рі реве ДН НН Б: Гиенннвнньня Рі ПИШЕ ЗЕ ЯН фон ЕЕ Бі НИ, Бі Бен БР БЕ рі і І ее Тел Бі ЕН М ШЕ ин Ар: Брі фею нінявя ТТ !
Кк. .- ї Кк ' . ї ї , з ї . і пецюннифнняні . У і Е 1 . 1 , 1 еру ! ! , '
ї . не ня я тя Бі РР. ненні ннні» ГРІ Рі
У -. 1 к ї а і ї Кк У фенкдннннін ! ї . 1 а к і і Е т к ока еекуи 1 х ї , і х ї а р ж рі і «рр 1 НИ ГРІ рр Бі І НН ї вн я Б Бі Би фонді» БІ і Бі І ИН ' тя І нини ши ШЕ в ан Б РЕ І : ПИШЕ ЗЕ ЯН вен Я Борн р. ві ов ж РР Рі Рі Мф ве
- А. Н . НИ ЕНН і і прреньь гі РР , : «вені ТЕ я 5 рі рі Б рення І Брі Р пня нн ї Р рі рі рення я БТІ МА і нн ШИ Ї не ши рі ві ГРЕМ рі фен рРоБРі р: р Н Її « Брі рен Бі Я фер шк щі ШІ в рі преекя БІ БЕ Бі пннрнвняняЯ ГРІ і Бі ше я Н. ож оре р. і : щен Брі ГРІ Ті і нн ши Я лох рі р. ДНЕМ З иЯ Я БЕ БР: Брі превниті шини КОЖ рі Бр і рення На ГІ Брі Рі рення : рі БР Бі ЩІ | | х ї « ї а ї ї ння 7 . Е ' т х У Н х х Н 7 | : ' т ; | Е ї і ' к х, їх . ї 1 ї і х ля ї 1 . 1 к ї ' 1 і . У з з. є І и фен РЕ. рі 0224 ши т н ЩО шишши ГІ и фен Брі Бі Моне Рі І жор Бі Брі БІ Менні ше Щі 7 | ЩЕ Ш І і зож Бі рі 4 дення БІ БР: ЦЕ НН ШИНИ ее шини У 1 Кк ї " й ї х яні. Н у й ї ' 1 а к ї х ї ь 1 р : і : ' | | ї і рі ! ери А Гі БІ гі пре ш нн 7 Н і , 1 фетнні . , і З я . Н . і а і 1 М ту 7 ї : ! | | | с ! і в-вні. ті Бі Іі Гі флак т ши й ШІ ні ' г метри ' гі їі і ї фен гЯН ОК. : , : 102 о. : щі я 4. що о о я БІ Б і нен низи ' І ГБ РЕ, рення Брі РЕ Рі ВО пете БЕ в. і рі р зей БТІ НЕ РІ мен сен есе: г нення ВЕ М М М РЕ Рі Б.Я тост т г ! . з к ї а. туз т к р х х й х і ї а к ї Мілля ні Е х М ; : ! Дек ри Брі Гі Бен дшевре вк т рр ві ОКО пвЕмк ЧО і і їж рі рі ца БЕ Бен я дя в в ве Що сення уидеии аск пін ' ро р и а п 5 ее я 1
! ж. НЯ ких Щіот т ши шо 2, х жання к м їх Кк ой я 4 -ї я " й . Що у зм їй т х щі о ! п пвИивш шк нення зн Шо Що ишнннння зппиннни шк у пики: Мекки
ПО В ОК МК М В: ПЕ В о о СА о ОО ВО шо. СС ооо в хг у с Фігура 6
UAA201809138A 2016-03-07 2017-03-02 Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині та його одержання UA126790C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
GBGB1603866.3A GB201603866D0 (en) 2016-03-07 2016-03-07 Smokeless oral tobacco product and preperation thereof
PCT/GB2017/050559 WO2017153718A1 (en) 2016-03-07 2017-03-02 Smokeless oral tobacco product and preparation thereof

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA126790C2 true UA126790C2 (uk) 2023-02-08

Family

ID=55859082

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201809138A UA126790C2 (uk) 2016-03-07 2017-03-02 Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині та його одержання

Country Status (12)

Country Link
US (1) US20190124971A1 (uk)
EP (2) EP3426064B1 (uk)
JP (2) JP6725164B2 (uk)
CA (1) CA3016766C (uk)
DK (1) DK3426064T3 (uk)
ES (1) ES2886799T3 (uk)
GB (1) GB201603866D0 (uk)
HU (1) HUE055099T2 (uk)
PL (1) PL3426064T3 (uk)
RU (1) RU2698489C1 (uk)
UA (1) UA126790C2 (uk)
WO (1) WO2017153718A1 (uk)

Families Citing this family (20)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DK180339B1 (en) 2019-06-07 2020-12-18 Ncp Nextgen As Nicotine pouch composition and pouch comprising such
PL3809884T3 (pl) 2019-06-07 2023-01-09 Philip Morris Products S.A. Woreczkowy produkt nikotynowy
US11793230B2 (en) 2019-12-09 2023-10-24 Nicoventures Trading Limited Oral products with improved binding of active ingredients
US20210169123A1 (en) * 2019-12-09 2021-06-10 Nicoventures Trading Limited Pouched products with enhanced flavor stability
US11826462B2 (en) 2019-12-09 2023-11-28 Nicoventures Trading Limited Oral product with sustained flavor release
US11969502B2 (en) 2019-12-09 2024-04-30 Nicoventures Trading Limited Oral products
US11872231B2 (en) 2019-12-09 2024-01-16 Nicoventures Trading Limited Moist oral product comprising an active ingredient
GB201918973D0 (en) * 2019-12-20 2020-02-05 Nicoventures Trading Ltd Particle
EP3874970A1 (en) * 2020-03-03 2021-09-08 Reemtsma Cigarettenfabriken GmbH Filling material for an oral pouched smokeless product and oral pouched smokeless product manufactured therefrom
US20240008522A1 (en) * 2020-11-18 2024-01-11 Nicoventures Trading Limited Oral products
EP4018849A1 (en) * 2020-12-22 2022-06-29 Swedish Match North Europe AB A pouched product for oral use
EP4018846A1 (en) * 2020-12-22 2022-06-29 Swedish Match North Europe AB A pouched product for oral use comprising a liquid permeable cover material and a filling material comprising a first type of particles
EP4018847A1 (en) * 2020-12-22 2022-06-29 Swedish Match North Europe AB A pouched product for oral use
EP4018848A1 (en) * 2020-12-22 2022-06-29 Swedish Match North Europe AB A pouched product for oral use comprising a liquid permeable cover material and a filling material
EP4035540A1 (en) * 2021-01-29 2022-08-03 Swedish Match North Europe AB Method for producing a snuff composition for oral use and a snuff composition produced by the method
US20220408786A1 (en) * 2021-06-25 2022-12-29 Nicoventures Trading Limited Oral products and method of manufacture
US11510870B1 (en) 2021-08-31 2022-11-29 Jackie L. White Substrates for vaporizing and delivering an aerosol
WO2023210813A1 (ja) * 2022-04-28 2023-11-02 日本たばこ産業株式会社 無機多孔質材料を含む口腔用組成物
WO2023210814A1 (ja) * 2022-04-28 2023-11-02 日本たばこ産業株式会社 無機多孔質材料を含む口腔用組成物
WO2024089588A1 (en) * 2022-10-24 2024-05-02 Nicoventures Trading Limited Shaped pouched products

Family Cites Families (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN101873809B (zh) * 2007-07-23 2014-11-12 R.J.雷诺兹烟草公司 无烟烟草组合物
US20100116281A1 (en) * 2008-11-07 2010-05-13 Jerry Wayne Marshall Tobacco products and processes
US9675102B2 (en) * 2010-09-07 2017-06-13 R. J. Reynolds Tobacco Company Smokeless tobacco product comprising effervescent composition
US8931493B2 (en) * 2010-11-01 2015-01-13 R.J. Reynolds Tobacco Co. Smokeless tobacco products
RU2625965C2 (ru) 2011-12-16 2017-07-20 Вм. Ригли Дж. Компани Жевательная резинка и способ ее изготовления
GB2501092A (en) 2012-04-11 2013-10-16 British American Tobacco Co Oral tobacco product
US20130298920A1 (en) * 2012-05-08 2013-11-14 Steven G. Lance Smokeless tobacco analogue and method of use
GB201222986D0 (en) 2012-12-20 2013-01-30 British American Tobacco Co Smokeless oral tobacco product and preparation thereof

Also Published As

Publication number Publication date
US20190124971A1 (en) 2019-05-02
JP6931110B2 (ja) 2021-09-01
EP3847904A1 (en) 2021-07-14
CA3016766A1 (en) 2017-09-14
DK3426064T3 (da) 2021-06-28
JP6725164B2 (ja) 2020-07-15
CA3016766C (en) 2022-11-01
PL3426064T3 (pl) 2023-06-12
GB201603866D0 (en) 2016-04-20
HUE055099T2 (hu) 2021-10-28
EP3426064B1 (en) 2021-04-28
RU2698489C1 (ru) 2019-08-28
JP2020162618A (ja) 2020-10-08
EP3426064A1 (en) 2019-01-16
WO2017153718A1 (en) 2017-09-14
JP2019512219A (ja) 2019-05-16
ES2886799T3 (es) 2021-12-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA126790C2 (uk) Бездимний тютюновий продукт для застосування в ротовій порожнині та його одержання
RU2294674C2 (ru) Табачное изделие, содержащее растительный материал из мяты
US9635881B2 (en) Smokeless tobacco composition comprising non-tobacco fibers and a method for its manufacture
US4987907A (en) Chewing tobacco composition and process for producing same
DK1926401T3 (en) Røgløst tobacco product
CN101272703B (zh) 无烟烟草组合物
CN110250565A (zh) 一种植物颗粒香珠及其制备方法与应用
WO2009056611A2 (en) Smokeless oral tobacco blends and methods for making the same
CA2634404A1 (en) A herbal and tobacco filler composition for biri, cigarette and the like
TWI578920B (zh) 含有煙草之物品
CN107280065B (zh) 氨基酸型天然低共熔溶剂烟用保润剂及其制备方法和应用
KR101345117B1 (ko) 바이오-그린 필터
WO2016132532A1 (ja) 口腔用たばこ組成物及びsnus
CN106690400A (zh) 一种紫罗兰口味的袋装口含烟及其制作方法
US3964496A (en) Compositions for smoking
CN107212460B (zh) 柠檬酸型天然低共熔溶剂烟用保润剂及其在卷烟中的应用
Jalilovna et al. The Use of Medicinal Plant Raw Materials in the Formulations of Tobacco Bags
JP6452211B2 (ja) 口腔用たばこ用の再生材料の製造方法及び口腔用たばこ製品
CN105124757A (zh) 一种增润载香植物颗粒及其制备方法和应用
EP3280278A1 (en) Method for producing a pouched smokeless tobacco product comprising heat treatment
RU2478321C1 (ru) Способ изготовления нюхательного табака
CN116602441A (zh) 一种绞股蓝滤棒重组材料及其制备方法和应用
KR100587586B1 (ko) 발포 건조 당근 및 이의 제조 방법
JPH07308160A (ja) シリカゲルによる米の風味保持方法