UA123622U - Система для моніторингу кавоварок - Google Patents

Система для моніторингу кавоварок Download PDF

Info

Publication number
UA123622U
UA123622U UAU201800160U UAU201800160U UA123622U UA 123622 U UA123622 U UA 123622U UA U201800160 U UAU201800160 U UA U201800160U UA U201800160 U UAU201800160 U UA U201800160U UA 123622 U UA123622 U UA 123622U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
coffee
pylyp
module
data
server
Prior art date
Application number
UAU201800160U
Other languages
English (en)
Inventor
Олег Вікторович Сальчук
Original Assignee
Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Плам"
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Плам" filed Critical Товариство З Обмеженою Відповідальністю "Плам"
Priority to UAU201800160U priority Critical patent/UA123622U/uk
Publication of UA123622U publication Critical patent/UA123622U/uk

Links

Landscapes

  • Apparatus For Making Beverages (AREA)

Abstract

Система для моніторингу кавоварок, містить сервер системи, кавоварки, кожна з яких обладнана засобом моніторингу, виконаного з можливістю підключення до сервера системи, та інтерфейс клієнтів системи. Засіб моніторингу виконаний у вигляді пристрою збору і передачі інформації, який містить інтегральний блок пристрою, який містить центральний процесор, модуль флеш пам’яті, Wi-Fi модуль з PCB антеною.

Description

Корисна модель належить до області техніки систем контролювання, а саме до систем для моніторингу кавоварок, і може бути використана для віддаленого моніторингу роботи кавоварок.
Під кавоварками, що застосовуються в бізнесі, розуміються великий асортимент кавоварок (кавомашин), в тому числі: - кавоварки капсульного типу, що використовуються в домашніх умовах, в офісах, при проведенні заходів, - автоматичні кавоварки, що використовуються в офісах, кіосках, кафе, магазинах, невеликих автозаправних станціях, - професійні кавоварки, що використовуються у кафе, ресторанах, спеціалізованих магазинах, - суперавтоматичні кавоварки, що використовуються у великих офісах, торговельних центрах, мережевих автозаправних станціях, супермаркетах, фаст-фудах, - ведингові кавоварки (ведингові торговельні апарати, орієнтовані на продаж кави), що використовуються в офісних центрах, торгових центрах, супермаркетах, суспільних місцях.
Через високу популярність кави, високий технічний рівень кавоварок, попит і можливість розміщення кавоварок у багатьох суспільних місцях, виникають ризики, пов'язані з їх використанням, зокрема: - несанкціоноване використання інших, дешевих і, відповідно, менш якісних сортів кави для приготування напою, що веде до зменшення прибутків власників кавоварок та передчасного виходу їх з ладу; - Збільшення простоїв кавоварок через несвоєчасне технічне обслуговування або некоректне поводження з кавоваркою; - викрадення кавоварок; - тимчасове перевезення і несанкціоноване використання кавоварок; - використання витратних матеріалі (зокрема одноразових стаканчиків) не за призначенням; - неконтрольоване споживання кави співробітниками; - неконтрольоване використання води та інше.
Моніторингові системи дозволяють дистанційно відслідковувати за роботою кавоварок, що значно підвищує ефективність бізнес-процесів, пов'язаних з реалізацією кави.
Зо Відома система для моніторингу кавоварок "ТеІемепа" включає сервер, обладнаний веб- застосунком, та кавоварки, кожна з яких обладнана пристроєм збору і передачі інформації (Інтернет-ресурс, НОрз:/ЛеІємепа.ешти/роптоїїолЛеІєемепа-рох-2/ (11). Пристрій збору і передачі інформації "Теіемепа" включає блок живлення постійного струму, комунікаційні протоколи (ЕХЕСИОТІМЕ, МОВ, ЕМА-ЮТ5: ОЕХ з ЮОСМР), 15М-модуль, входи/виходи (УСБ, МОВ/ЕХЕ майстер, МОВ/ЕХЕ шнур, чотири аналогових/цифрових, 5МА), блок безготівкової оплати, ГЕО сигналізацію, три сервісні кнопки.
Відома система для моніторингу кавоварок "Теіетеїгоп" включає сервер, обладнаний веб- застосунком, та кавоварки, кожна з яких обладнана пристроєм збору і передачі інформації (Інтернет-ресурс, пЕр:/ЛеІетейтоп.ги/арбоці/тодет (21). Пристрій збору і передачі інформації "Теієтейоп" виконаний у вигляді модема і обладнаний АВМ-процесором, постійним запам'ятовуючим пристроєм (ПЗУ), оперативним запам'ятовуючим пристроєм (ОЗУ), флеш- пам'яттю, вбудованою акумуляторною батареєю, вбудованим акселерометром, роз'ємом під антену, антеною, роз'ємом під кабель живлення, кабелем живлення і підключення (МОВ або
ЕХЕ) до шини торговельного апарата, роз'ємом ОЕХ, кабелем знімання статистики, вибраного із групи: ОВО, АцаіодаскК, МАЇ, доїетаг с250, доїєтаг 2546 та інші, - а також слотами для 5ІМ- карток і/або 5ІМ-чіпів, І ЕО-індикаторами, трьома сервісними кнопками.
Однак, відомі системи для моніторингу кавоварок "ТеІємепа" ГП) та "Теєгеетейоп" |2| придатні для роботи тільки з вединговими кавоварками та суперавтоматичними кавоварками, і не придатні для роботи з кавоварками капсульного типу, автоматичними і професійними кавоварками. Крім цього відомі системи для моніторингу кавоварок "ТеІемепа" і "Тегеетейоп" не дозволяють визначити місце знаходження кавоварок, підключених до сервера, що не дає можливості своєчасного інформування про їх викрадення чи перевезення для несанкціонованого використання.
Відома система для моніторингу кавоварок "ВМО СоПеє Сопігто!" включає сервер системи, кавоварки, кожна з яких обладнана засобом моніторингу, виконаного з можливістю підключення до сервера системи, та інтерфейс клієнтів системи (Інтернет-ресурс, пОр/отв- сопігоїЇ.ги/?"Іапа-еп ІЗ). Засіб моніторингу є складовою частиною клієнтського модулю, установленого у корпусі кавоварки, через який здійснюється дистанційне управління і моніторинг кавоварки. Клієнтський модуль оснащений роз'ємом для підключення проводових датчиків температури, роз'ємом для підключення ЕїШегпеї, О5В-роз'ємами для підключення кавоварки. Передача даних здійснюється по захищеному УРМ каналу.
У кавоварках відомої системи для моніторингу кавоварок "ВМО Сойеє Сопіго!" може бути застосовано значну кількість датчиків, проводових і безпроводових, збір даних здійснюється з будь-якою дискретністю, застосовується Е-таї і 5М5 інформування при перевищенні температурних режимів. Система "ВМО СоМПеє Сопіго!" дозволяє дистанційно установлювати індивідуальні настройки рецепта кави для кожної окремої кавоварки.
Проте, система для моніторингу кавоварок "ВМ5 Сойеє Сопіго!" придатна до застосування тільки у ведингових кавоварках та суперавтоматичних кавоварках, і не може застосовуватися у кавоварках капсульного типу, автоматичних і професійних кавоварках. Система для моніторингу кавоварок "ВМ Сойеє Сопігої" не дозволяє визначити місце знаходження кавоварок, підключених до сервера, що потребує додаткових заходів для контролювання їх знаходження у встановленому місці, відсутня можливість інтерактивної взаємодії безпосередньо модуля моніторингу з користувачами кавоварок. Також, відсутня можливість контролювання окремих показників кавоварок, зокрема, часу фактичного проведення технічного обслуговування кавоварки, розрахунок і відображення залишків інгредієнтів у торговій точці, де встановлена кавоварка, здійснення автоматичного розрахунку замовлення інгредієнтів для торгової точки.
Задачею корисної моделі є удосконалення системи для моніторингу кавоварок, в якій за рахунок використаного пристрою збору і передачі інформації, використаних інших елементів системи та зв'язків між ними забезпечується можливість її застосування до всіх типів кавоварок, що застосовуються у суспільних місцях, в тому числі, капсульного типу, автоматичних і професійних кавоварках, а також забезпечується контроль додаткових характеристик кавоварок системи, що призводить до підвищення ефективності системи для моніторингу кавоварок в цілому, а також дозволяє автоматизувати бізнес процеси обслуговування кавоварок. До додаткових характеристик, які можуть контролюватися за допомогою запропонованої системи для моніторингу кавоварок, відносяться: - визначення фактичного місцезнаходження кавоварок, що підвищує безпечність їх використання, - внесення даних з відповідною деталізацією про проведення технічного обслуговування
Зо безпосередньо через Мер-сторінку пристрою збору і передачі інформації через М/І-Рі з'єднання, що зменшує час на внесення даних, оскільки немає потреби розбирання корпусу кавоварки для доступу до пристрою збору і передачі інформації і, водночас, внесення даних зручне і деталізація більша, - внесення користувачем кавоварки довільних даних у вигляді тексту безпосередньо через
Муер-сторінку пристрою збору і передачі інформації через Му/і-Рі з'єднання, що дає користувачам зручний і безкоштовний спосіб відправляти повідомлення на сервер системи, а особам, відповідальним за обслуговування кавоварок, системно отримувати оперативну інформацію і, відповідно, реагувати, що підвищує якість, систематизує та прискорює обслуговування користувачів кавоварок, - розрахунок і відображення залишків інгредієнтів у торговельних точках, - автоматичний розрахунок замовлення інгредієнтів для торговельної точки, - автоматичний розрахунок графіку та маршруту доставки інгредієнтів до торговельної точки, - автоматичний розрахунок графіку планового технічного обслуговування кавоварок, - автоматичний розрахунок маршруту по графіку планового технічного обслуговування кавоварок.
Поставлена задача вирішується запропонованою системою для моніторингу кавоварок, що включає сервер системи, кавоварки, кожна з яких обладнана засобом моніторингу, виконаного з можливістю підключення до сервера системи, та інтерфейс клієнтів системи, в якій засіб моніторингу виконаний у вигляді пристрою збору і передачі інформації, що включає: - інтегральний блок пристрою, що включає центральний процесор, модуль флеш пам'яті, М/і-
Рі модуль с РСВ антеною, - блок погодження сигналів, зв'язаний з модулем зчитування і обробки сигналів і виконаний з можливістю зв'язування з виконавчими пристроями та датчиками кавоварки, - модуль зчитування і обробки сигналів, виконаний з можливістю отримання даних від виконавчих пристроїв і датчиків кавоварки, обробки отриманих даних та двостороннього обміну даними з центральним процесором та з модулем флеш пам'яті, - модуль інтерфейсу користувача, зв'язаний з центральним процесором та з модулем флеш пам'яті та з МуМер-сервером пристрою і виконаний з можливістю формування УМер-сторінок користувача кавоварки, обробки даних користувача кавоварки, а також можливістю 60 двостороннього обміну даними з кожним із них,
- Мер-сервер пристрою також зв'язаний з УМі-і модулем і виконаний з можливістю двостороннього обміну даними з електронним пристроєм користувача кавоварки, обладнаним дисплеєм та веб браузером, - модуль прийому / відправлення даних, зв'язаний з модулем флеш пам'яті і блоком С5М і виконаний з можливістю аналізування даних по прийому отриманих та відправленню сформованих пакетів даних, а також з можливістю двостороннього обміну даними з центральним процесором та з модулем флеш пам'яті і двостороннього обміну даними з сервером системи через блок О5М і СРА5-з'єднання, - а сервер системи включає базу даних, У/ер-сервер, модуль зв'язку з пристроями збору і передачі інформації, модуль перетворення даних виконавчих пристроїв та датчиків кавоварок, модуль контролю складу дій, модуль інтерфейсу клієнта системи та модуль визначення координат місцеположення пристроїв збору і передачі інформації.
В кращому варіанті виконання системи кожний пристрій збору і передачі інформації додатково містить блок управління блокуванням кавоваркою, зв'язаний з центральним процесором відповідної кавоварки.
Експериментально нами було встановлено, що застосування в системі відносно невеликих за розміром пристроїв збору і передачі інформації з запропонованою сукупністю засобів і певними зв'язками між ними, виконаних з можливістю прямого підключення до виконавчих пристроїв і датчиків кавоварки, дозволяє здійснювати клієнтами системи моніторинг кавоварок будь-якого типу, забезпечує двосторонній обмін даними з відповідними електронними пристроями користувачів кавоварки. При цьому в системі для моніторингу кавоварок забезпечується здійснення контролю за широким спектром характеристик кожної кавоварки, що, в тому числі, дозволяє автоматизувати бізнес процеси обслуговування кавоварок, та призводить до підвищення її ефективності в цілому.
Корисна модель пояснюється але не обмежується кресленнями, на яких схематично зображено:
Фіг. 1 - пристрій збору і передачі інформації системи для моніторингу кавоварок;
Фіг. 2 - система для моніторингу кавоварок;
Фіг. 3 - схема роботи пристрою збору і передачі інформації в системі для моніторингу кавоварок;
Фіг. 4 - статистика виготовлення напоїв та витрати інгредієнтів до них у часі (за Прикладом);
Фіг. 5 - прогноз-графік проведення технічного обслуговування кавоварок, на базі статистики, накопиченій в системі для моніторингу кавоварок (за Прикладом). Запропонована система для моніторингу кавоварок включає сервер системи 1, кавоварки 2, кожна з яких обладнана засобом моніторингу, виконаного з можливістю підключення до сервера системи 1 у вигляді пристрою збору і передачі інформації 3, та інтерфейс клієнтів системи 4.
Пристрій збору і передачі інформації З включає: - інтегральний блок пристрою 5, що включає центральний процесор 6, модуль флеш пам'яті 7, МІ-Рі модуль 8 с РСВ антеною 9; - блок погодження сигналів 10, зв'язаний з модулем зчитування і обробки сигналів 11 і виконаний з можливістю зв'язування з виконавчими пристроями та датчиками кавоварки 12; - модуль зчитування і обробки сигналів 11, виконаний з можливістю отримання даних від виконавчих пристроїв і датчиків кавоварки 12, обробки отриманих даних та двостороннього обміну даними з центральним процесором 6 та з модулем флеш пам'яті 7; - модуль інтерфейсу користувача 14, зв'язаний з центральним процесором 6 та з модулем флеш пам'яті 7, з МУер-сервером пристрою 13 і виконаний з можливістю формування УмМер- сторінок користувача кавоварки, обробки даних користувача кавоварки, а також можливістю двостороннього обміну даними з кожним із них; - Мер-сервер пристрою 13 також зв'язаний з М/-Рі модулем 8 і виконаний з можливістю двостороннього обміну даними з електронним пристроєм користувача кавоварки 15, обладнаним дисплеєм та веб браузером, - модуль прийому / відправлення даних 16, зв'язаний з модулем флеш пам'яті 7 і блоком
СМ 17 і виконаний з можливістю аналізування даних по прийому отриманих та відправленню сформованих пакетів даних, а також з можливістю двостороннього обміну даними з центральним процесором б та з модулем флеш пам'яті 7 і двостороннього обміну даними з сервером системи 1 через блок ЗМ 17 і СРІЗ-з'єднання 18.
В межах даного опису під клієнтом системи мається на увазі власник кавоварки чи кавоварок, під користувачем кавоварки мається на увазі найнята особа, що обслуговує кавоварку, розташовану у відповідному місці.
Пристрій збору і передачі інформації кожної кавоварки також може містити блок управління блокуванням кавоваркою 19, зв'язаний з центральним процесором 6 відповідної кавоварки.
Живлення пристрою збору і передачі інформації З кожної кавоварки 2 здійснюється через блок живлення 26 від джерела живлення напругою 220 В.
Сервер системи 1 включає базу даних 20, модуль зв'язку з пристроями збору і передачі інформації 21, модуль перетворення даних виконавчих пристроїв та датчиків кавоварок 22, модуль контролю складу дій 23 та модуль інтерфейсу клієнта системи 24, МУер-сервер 25 та модуль визначення координат місцеположення пристроїв збору і передачі інформації 27.
Пристрій працює наступним чином.
Кожен з пристроїв збору і передачі інформації З підключають до відповідної кавоварки 2 і через блок О5М 17 відповідної кавоварки 2, каналу зв'язку ЗРЕ5-з'єднання 18 оператора мережи мобільного зв'язку через мережу Інтернет підключають до серверу системи 1 через модуль зв'язку з пристроями збору і передачі інформації 21. Невеликий розмір пристрою збору і передачі інформації З дозволяє встановити його всередині кавоварки 2, проте розміщення може бути і зовнішнім. Модуль зчитування і обробки сигналів 11 аналізує стан, змінення і часові інтервали відповідних сигналів кавоварки 2, передає для фіксації цих даних у модуль флеш пам'яті 7, сигналізує про наявність нових даних від кавоварки 2. У модулі флеш пам'яті 7 зберігаються налаштування і проміжні дані пристрою збору і передачі інформації 3, проміжні дані команд від модулів, накопичується інформація для відправлення на сервер системи 1 у разі відсутності з'єднання з ним, а також здійснюється обмін даними з модулем інтерфейсу користувача 14, з електронним пристроєм користувача кавоварки 15 через УМі-Рі модуль 8, з модулем прийому / відправлення даних 16. При цьому модуль інтерфейсу користувача 14 формує вигляд і зміст сторінок для відображення і взаємодії з користувачем кавоварки, який безпосередньо працює з кавоваркою 2 у відповідній торговельній точці. Також модуль інтерфейсу користувача 14 отримує, обробляє і передає на збереження до модулю флеш пам'яті 7 дані від користувача кавоварки через свій електронний пристрій 15. Модуль прийому / відправлення даних 16 аналізує дані щодо наявності невідправлених пакетів даних, відсилає їх на сервер системи 1, у разі підтвердження отримання сервером системи 1 даних видаляє відповідні дані з пам'яті модулю флеш пам'яті 7, отримані дані і команди з сервера системи 1
Зо передає до модулю флеш пам'яті 7 для збереження. УУер-сервер пристрою 13 приймає запити від веб браузера електронного пристрою користувача кавоварки 15 і відсилає у відповідь замовлену інформацію. Обмін інформацією між пристроєм збору і передачі інформації З з користувачем кавоварки через його електронний пристрій 15 здійснюється через НТР протокол. Блок управління блокуванням кавоваркою 19 перевіряє інформацію щодо коректної роботи модулів пристрою збору і передачі інформації З і при виявленні помилок і нештатних ситуацій формує відповідні повідомлення для відправлення до серверу системи 1. У залежності від ситуації, блок управління блокуванням кавоваркою 19 перезапускає модулі пристрою збору і передачі інформації З або весь пристрій.
База даних 20 системи виконує функції сховища і засобу доступу до даних системи для моніторингу кавоварок. Має підсистему резервного копіювання і відновлення даних. Модуль зв'язку з пристроями збору і передачі інформації 21 встановлює і підтримує сесії зв'язку з пристроями збору і передачі інформації З кавоварок 2. При цьому, здійснюється перевірка отриманих даних і підтвердження прийому інформації, дешифрування даних і наступне записування первинної інформації до бази даних 20, перевірка наявності і відправлення даних до відповідних пристроїв збору і передачі інформації З кавоварок 2. Модуль перетворення даних виконавчих пристроїв та датчиків кавоварок 22 використовує первинні дані з бази даних 20, налаштування перетворень, що введені клієнтами системи, визначає вид напою, вагу і об'єм інгредієнтів, використаних для приготування напою. Модуль контролю складу дій 23 використовує первинні дані з бази даних 20, перевіряє наставання події за кожним активним пристроєм збору і передачі інформації З у відповідності до налаштувань клієнтів системи. При детектуванні подій записує до бази даних 20 дані про фактичні події, що настали. Модуль інтерфейсу клієнта системи 24 виконує розпізнавання клієнтів системи і визначає їх права, формує вигляд і зміст веб-сторінок для відображення і взаємодії з клієнтами системи, отримує, оброблює і зберігає від клієнтів системи у базі даних 20, здійснює контроль тривалості неактивних повторних сесій. М/'ер-сервер системи 25 приймає запити від браузера інтерфейсу клієнтів системи 4, відправляє відповіді на запити. Обмін інформацією між інтерфейсом клієнтів системи 4 і Мер-сервером 25 системи здійснюється по НТТРБ5 протоколу. Модуль визначення координат місцеположення пристроїв збору і передачі інформації 27 на підставі первинної інформації з бази даних 20 по кожному активному пристрою збору і передачі інформації З бо кавоварок 2 розраховує і записує до бази даних 20 їх поточні координати місця положення.
Схематично робота пристрою збору і передачі інформації З системи для моніторингу кавоварок представлена на Фіг. 3.
Після запуску системи відбувається ініціалізація кожного пристрою збору і передачі інформації З і налаштування у кожному із них відповідних модулів і блоків: інтегрального блока 5, модулю зчитування і обробки сигналів 11, М/ер-сервера 13, модулю інтерфейсу користувача кавоварки 14, електронного пристрою користувача кавоварки 15, модулю прийому / відправлення даних 16 та блока С5М 17. Здійснюється перевірка наявності СРА5-з'єднання 18 та з'єднання з модулем зв'язку з пристроями збору і передачі інформації 21.
У разі наявності РА 5-з'єднання 18 та з'єднання з модулем зв'язку з певним пристроєм чи пристроями збору і передачі інформації 21, системою для моніторингу кавоварок здійснюється перевірка даних у модулі флеш пам'яті 7 для відправлення до сервера системи 1 за допомогою модулю зв'язку з пристроями збору і передачі інформації 21. При відсутності даних у модулі флеш пам'яті 7 для відправлення до сервера системи 1, здійснюється перевірка наявності сигналів від пристроїв та датчиків 12 відповідної кавоварки 2, отриманих з блока погодження сигналів 10, зв'язаного з модулем зчитування і обробки сигналів 11. У разі наявності даних у модулі флеш пам'яті 7 для відправлення до сервера системи 1, спочатку здійснюється формування відповідних пакетів та відправка їх до сервера системи 1 за допомогою модулю прийому / відправлення даних 16 відповідного пристрою збору і передачі інформації З через блок ЗМ 17, перевірка наявності команд блокування / розблокування відповідної кавоварки 2, і, потім, - перевірка наявності сигналів від пристроїв та датчиків 12 відповідної кавоварки 2, отриманих з блока погодження сигналів 10. Крім того, при наявності команд блокування відповідної кавоварки 2 додатково приймаються заходи до її розблокування за допомогою блока управління блокуванням кавоваркою 19.
При наявності сигналів від пристроїв та датчиків 12 відповідної кавоварки 2, отриманих з блока погодження сигналів 10, здійснюється запис оброблених даних модулю зчитування і обробки сигналів 11 до модулю флеш пам'яті 7 за допомогою центрального процесора 6 відповідного пристрою збору і передачі інформації.
При відсутності сигналів від пристроїв та датчиків 12 відповідної кавоварки 2, отриманих з блока погодження сигналів 10, здійснюється перевірка наявності запитів від електронного
Зо пристрою 15 відповідного користувача кавоварки. При відсутності запитів від електронного пристрою 15 відповідного користувача кавоварки здійснюється перехід до перевірки наявності
СРАБ-з'єднання 18 та з'єднання з модулем зв'язку з пристроями збору і передачі інформації 21 і далі всі дії, що описані вище. При наявності запитів від електронного пристрою 15 відповідного користувача кавоварки додатково здійснюється формування та відправка відповідних М/ер- сторінок на М/ер-сервер 13 відповідного пристрою збору і передачі інформації через УМі-Рі модуль 8, перевірка наявності даних від електронного пристрою 15 відповідного користувача кавоварки та запис даних відповідного користувача кавоварки 2 до модулю флеш пам'яті 7 з наступним оновленням даних і переходом до перевірки наявності запитів від електронного пристрою 15 відповідного користувача кавоварки 2.
У разі відсутності РА5-з'єднання 18 та з'єднання з модулем зв'язку з певним пристроєм чи пристроями збору і передачі інформації 21 системою для моніторингу кавоварок здійснюється встановлення СРА5-з'єднання шляхом наступної спроби підключення. Якщо СРАБ-з'єднання встановлено, здійснюється обнуління лічильника спроб підключення і перехід до перевірки наявності СРАЗ-з'єднання 18 та з'єднання з модулем зв'язку з пристроями збору і передачі інформації 21 і подальшим алгоритмом, як описано вище.
При відсутності СЧРА5-з'єднання 18 в межах допустимої кількості спроб його встановлення система для моніторингу кавоварок здійснює перехід до перевірки наявності сигналів від пристроїв та датчиків 12 відповідної кавоварки 2, отриманих з блока погодження сигналів 10, зв'язаного з модулем зчитування і обробки сигналів 11, і подальшим алгоритмом, як описано вище.
Приклад.
Запропонована система для моніторингу кавоварок: Система моніторингу кавоварок "РГОМ". - функціонує у тестовому режимі вже понад 3-х місяців.
Запропонований пристрій збору і передачі інформації був встановлений на 20 кавоварках, 18 з яких - автоматичні кавоварки, та 2 - професійні двох постові. Розмір пристрою збору і передачі інформації: 63х44х18 мм.
У процесі роботи системи для моніторингу кавоварок пристрої збору і передачі інформації були протестовані на 12 різних моделях кавоварок від 4 різних виробників.
У процесі тестування було залучено 5 Компаній з України (клієнти системи), які надають бо кавоварки в оренду підприємцям (користувачі кавоварок) та забезпечують постачання їх кавою,
супутніми інгредієнтами та аксесуарами, також забезпечують сервісне обслуговування цих кавоварок. Кавоварки, з встановленим в кожному з них пристроєм збору і передачі інформації, розміщуються у реальних торгівельних точках, що забезпечує тестування пристроїв збору і передачі інформації та системи для моніторингу кавоварок в цілому у реальному бізнес середовищі.
За час роботи системи для моніторингу кавоварок всі пристрої збору і передачі інформації на усіх цих моделях кавоварок працюють однаково успішно.
Представники Компаній - клієнти системи, які надали кавоварки для тестування, мають змогу проводити онлайн моніторинг цих кавоварок та отримувати наступну інформацію: - статистика виготовлення напоїв та витрати інгредієнтів до них у часі (частково представлена на фіг. 4). - поточне фактичне розташування кавоварок на карті; - поточний статус працездатності кавоварок; - статистика простоїв та виключень у часі; - звіти по проведенню технічного обслуговування кавоварок; - прогноз-графік поставки кави у торгівельні точки, на базі статистики, накопиченій в системі; - прогноз-графік проведення технічного обслуговування кавоварок, на базі статистики, накопиченій в системі для моніторингу кавоварок (Фіг. 5).
На кавоварках з пристроями моніторингу за період тестування було виготовлено, та зареєстровано системою для моніторингу кавоварок більш ніж 25000 порцій кави, що вказує на стабільність роботи системи.
Крім цього за допомогою системи були виявлені факти несанкціонованого переміщення та використання кавоварок, простої і відповідні втрати продажів напоїв, викликані порушеннями трудової дисципліни робітниками торгівельних точок (наприклад, запізненням на роботу), простої і відповідні втрати продажів напоїв, викликані несвоєчасним технічним обслуговуванням кавоварок, використання кави інших постачальників, що порушує умови оренди кавоварок, порушення технологічного процесу виготовлення кави на професійних кавоварках.
Загалом у процесі тестування було виявлено реальну можливість аналізувати, виявляти та запобігати різноманітним негативним чинникам впливу людського фактору на бізнес процеси
Зо роботи кавоварок і відповідного продажу кави, що позитивно впливає на прибутки від продажу кави як орендодавця так і орендаря кавоварок, крім того дозволяє автоматизувати бізнес процеси та зменшити витрати на їх проведення.
Таким чином, запропонована система для моніторингу кавоварок дозволяє здійснювати клієнтами системи моніторинг кавоварок будь-якого типу, забезпечує двосторонній обмін
З5 даними з відповідними електронними пристроями користувачів кавоварки, забезпечує здійснення контролю за широким спектром характеристик кожної кавоварки, дозволяє автоматизувати бізнес процеси обслуговування кавоварок, та призводить до підвищення Її ефективності в цілому.

Claims (2)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Система для моніторингу кавоварок, яка містить сервер системи, кавоварки, кожна з яких обладнана засобом моніторингу, виконаного з можливістю підключення до сервера системи, та інтерфейс клієнтів системи, яка відрізняється тим, що засіб моніторингу виконаний у вигляді пристрою збору і передачі інформації, який містить: а) інтегральний блок пристрою, який містить центральний процесор, модуль флеш пам'яті, УмМі-Рі модуль з РСВ антеною, р) блок погодження сигналів, зв'язаний з модулем зчитування і обробки сигналів і виконаний з можливістю зв'язування з виконавчими пристроями та датчиками кавоварки, с) модуль зчитування і обробки сигналів, виконаний з можливістю отримання даних від виконавчих пристроїв і датчиків кавоварки, обробки отриманих даних та двостороннього обміну даними з центральним процесором та з модулем флеш пам'яті, а) модуль інтерфейсу користувача, зв'язаний з центральним процесором та з модулем флеш пам'яті та з Ууер-сервером пристрою і виконаний з можливістю формування УУер-сторінок користувача кавоварки, обробки даних користувача кавоварки, а також можливістю двостороннього обміну даними з кожним із них, е) Меб-сервер пристрою також зв'язаний з ММ-Рі модулем і виконаний з можливістю двостороннього обміну даними з електронним пристроєм користувача кавоварки, обладнаним дисплеєм та веб браузером, (с;
Ї) модуль прийому/відправлення даних, зв'язаний з модулем флеш пам'яті і блоком С5М і виконаний з можливістю аналізування даних по прийому отриманих та відправленню сформованих пакетів даних, а також з можливістю двостороннього обміну даними з центральним процесором та з модулем флеш пам'яті і двостороннього обміну даними з сервером системи через блок О5М і СРА5-з'єднання, а сервер системи містить базу даних, УУер-сервер, модуль зв'язку з пристроями збору і передачі інформації, модуль перетворення даних виконавчих пристроїв та датчиків кавоварок, модуль контролю складу дій, модуль інтерфейсу клієнта системи та модуль визначення координат місцеположення пристроїв збору і передачі інформації.
2. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що кожний пристрій збору і передачі інформації додатково містить блок управління блокуванням кавоваркою, зв'язаний з центральним процесором відповідної кавоварки. пл у НН НИ Ли ШИ , і М ля ллялялня ; пдрлялячяляний пшоно і 19 6 і й НИ ШИ печчнн М. рт рт 7 ОТ наши ши НИ і | ша ше ; і і отит ! у ння 8 ро ШО і КлаллалАААЛААААЛАААТААТААНЯ пр ; І І фотон тяояяояяото тяопя тяотяотятяотяотяотя тя те ДЯ тяототтонтонтоштонтоно нт оно окон в Їлпяяяяянннооотттттттттттнн
Фі. 1 Ї й 4 1 мг 2 те «ріг. 2
Бу пристрою ж й й «її йо і тий - ра Не ьо МИТ ОНуНОМиХ ги модуже вс Я птн 1 т шк л шину -- сеолан і я, нан ка в : ж шк 0 Здяуитих ва ран Всхтемовлених ее Н ши ОК сощенені кт ЗРЕФ-усднання і Шк і о В арт. шо га А о з'єднанню з модулем йі МИ См п'єдишиня з мидулем Ж ї Б не шт шу ше кт Я ни пух й - о рай са Ши дк ик г о ра я и. МКюб хакоючени мини й переве допустиму и й т - таки і пе - ! т Ш-Ф9 ТЕТ ра ач Н не Пкркикх о рофмаунания Н чай Так З то відопОВея. Н Шо даних модулит ї - т данях на свркей 1 Н м Н бу Шк й (й Н оч ні ди а Н -е ку, Н ек Н ех, Н жорна наявності рони і Н й Блохудания ; позблохувянния Би ! Н і Таки НИ Е Блокування Е і і подпокивАмидеи пУохи і Н Н Х через йпиж 38 і Н і НЕ фен Ї ун нн нн їк ' а с ' ее Й Я Н ре рам ікоркоціко те Н кт канапі від пінетооїв ув ня лобхе ваних і « даучико 12, бймоха Їх Тако водуне ії домодухю я Ш- хо ьхоцеко 71 - Мк і Ше дет а Ви іш ОБО Н Сей Н пом М дет Пережрка те Фомавання то Е МВЖВКОТ ЗАПИВ ВІ ооо, оцУкоВКУ УКофрстомокк І м пристрію 3 Бойесоннни еп. сервери 13 Н м Й й и кюрех моль 5 Н Ше дж Ї у і дет Перверка ! дя 0 укомюкои даних від д 4 Ше пристрою 15 7 Пк ТК теки Н Запує: дання до модулю! 7 сбмів даними зх Е міх прястиотмо ВЕГО Ге соревост 13
Фіг. З
ЗБ: Зк ЖЕК ЯК, ЕРКЯХ ДОгідня Тече ИН ОООТЖ: ВОВК т Бра стривання ШИН кре, Пеокдіяники: х ОЗОН ХМ девіднчмя. ПЕКИ тБнтеоти нем бімі о ММУ Вед ри У ЗБК понаеЕтИ На КВН т Приствої ПИДИМИМИИМИИ ТИНИ ПИ ИН и ШИЕ ПЕТ СТІВЕН ПЕ мсвів встансвзятеня ооо В В Й ов НН в в в З НН нн ВИН Зкмолей ко Й Шо тбдилимчюо пок ЕМ ладвв 134Е2 Бтвз Н 1бабаеторготчче 19 Явего клубну Пбвухів ПИ Же си К підхкнени АД А влив зх і : Іпалуєє.жневиви ув іБЕКІЕ Чат : м ХХ Кевовевки потахает, ПК у рівні зві збі : Іпага ухвеннми. дою РЕ 177 пиши пев; ТІ Віджеюуиюме ес Не 2655 84 : спрем'єре піт деесо йоузі пою ІвоБанеч: ду нанерв телафенія ї- пн ОО сонна ВА нини нн п п а пера о По єаидтян ОДА Да пав 1134 10.68. т-аоВя ппебла обіса. па - "Кнєто кові ів Ірйєз Кз. МИКИИ М Иимя А В МК В о я ПА о о НН и МЕНЕ о КК в ня Ффеловня ПІТИ УЖ один юні ВВЕ ОВ ВЖК 00001000 Мена налу 00000000 ВАВ О000000жнее: сі ШІ Квртя петечного розжаення! ти г ПУ тя Гежкіку ци ДК Й вах ав5 в.з Н ппнрутилкой "88. пЕТАТЯ В Як Кияк пКу ТЕплшвтитнах замовиеючя 0 ПОПИ ОНИ ОН ВА КК ВЕК НН НЕ НЕ ХХ прогорзувачня То Ко он, ТА Повідонтення ШО прабфете ня ПОТБЕЖННО НИК КЕН Пе НК ВЕ Хутеємихмне обглиговуввнияє дичачіна пекавннкїв псбоб'єкти печітевннох : - по заз: - - - - : й й - - : : : : їд? Н МІпветтої. т Н : : Н н Н Н : Н Н и Н І Н Й п : я а ню я ще їз: Ко веключення т : я т : Я І тО й Н ОшВШЕТИИ 1ТТ Ж я, : Н н й в: КИ т ричні тини: ВУ, тот о НН НАННЯ я ЗІ фрслочітарневпайаладаних 00035107 пес насннни ТІМ ОККО ЕЕ ММ ДУ У НК ЕМ ТПВ СОЯ Н ї : із: 1 ЩИАННИХ А Н ОО ДЖ! СЕ КА М ШОК З ШИ Ж По Єтювіцення ї . : СЕ: ІТК до 0 КМ Ж осджкуию МИ МИС ШИХ. СВ, ШИК: щ пої Е ож ЕЕ туя тив Ки по МИЕИКВ ІШ СЛИОУЖЕЦВ МЕШВЯ В: ПИВА КЕКОе ВВ ШИ І:
а. поса гоп: ОЖЛМІ: ЗВ ТАВІ І ІЛЕДАИИИИММ 00 МЕШНКНКИЩ БОМ іІДАНИКМ МНК МЕП, Я ШОЇ Б шила поем шЯВО І УТ тех ТАТЕЕН 1:10 МЖК, ТЕЩУ СОМИ ОЛЕНИ: ОС ПЕЛЕМИМИНИИНЕВ 0 ПОН ШЕ 1. поз х ОТО І шоКуя ПЕЖОЛИКИИНКИИ С ОМЕШИНЕНИНКИИМЬ:: ОС: МИНЕ ОДИН ФЕН ШИНКИ о ВИНЕН ХО 1121 ше те п м :О Ж КУБОК МИЛМКЕИНЕИША: ВЕШИЕКИНКНИККІ ІЩЕ ОМИКККНИИМ: МИМИННННКНВ ХК МИХ ОЇ. ЕН ХУ спевтюення пож :ОЖЕ о У НН РИН ХНН ЕНН о ЖЕО: Н ї 10 ДЕННЕ ОО ШИМЕНЕННННКЕИА С ОДИМЕНЕНННХ п Я КИМЕИЕИНИНИИЕННКМ БЖ ЖЖ Ів : «ух доку ї 1. ЖИВ КИ ПОН 00 КИШИНІВ ДМК МЕДИ ШНЕК ЖК: Н пе девуютит, йо зве и А НН А М А М М А А М М А НА Я МЕ 1 Н с ї нн А М КН М М М НН М М ШЕ 9 Н -об» й Ес ОО НІ І І МВ В КК КК ДК І С Н : т А м а ЇЇ ММ М І НЯ Н Ку зими кави ї СІ ОО М Я и и а КК КК В СЕН І : хх й по на М Н М НМ НМ НК КК М в І В М С СН : З тжисот докухентіз й айс Злити. ли З путі касі Вигі кєІВика а ви ий Вика пис ли КоУ бу ЗИ тру Вгру Зкіготзрх то реп ре ш о АХЕО ЖІ х : дит ЩО Шемстаєт. Жов, захи Збуростої т. Ху буютеяант, то, Н
Фіг. 4 ПІД ши ІІІ ІІІ І У я, ОК пИСЗЕЦнНлю нні Вижихи одевімво Тая фостення ХПОЕК вив: т пх Авоінієтютввння ПИШЦИ жрмнезуєчння ТЕС ЗПП хе пк Довідники, Пекун и в и но вн ОМ он ОВ НВ НВ ВН нн нн нн нн нн нн нн но ПІ Юв ад Ж ря вати флюс ЕУХАват М Кетле жи ППП ПИЛИП ПИЛИП ПИЛИП ПИЛИП ПИЛИП ПИЛИП ПИТИ ПИЛИП ПИЛИП ПИЛИП ПИЛИП ПИЛИ ПИЛИ ПИЛИП ПИЛИП ТИ По приєтвої, ПИПИШИИИИИ ККД ПИ ДИТИ ПИ ПИ ПИ ПИТИ ПИЛИП ПИШИ й ПНЕУКЕ УААН в ЕН ВИ ЕМВ ЕК КНУ КИ КИЙ КЕНА ВЕ НЕ НИ КК ВНУ НУ ВВА ЕВ ПИ НКИ й плете їз : хутегеннцкий "тов деки : ітету хвялюниикий іхмалкницкий 7 «Мороз ярів Ж Контдасенти п ї Н . : Н Н : ж й СПкашисяв й кюль: 5 : Хувленнцимй пов пла Н їн сов "Бунвтнці тах морів хх СпПрам'єря Ще. : Хогльнюихий слово пла Н х сх М Вепочитьк МЛю тлІВ щ р ИН а ся : А клма.. бетітх Евргетга. Н ня тота. Киев; сайопуявІВ. п х пролив сні тз28 : Сейм стев плем Н сбоїна обісе ис пп ов шл Пратюа терг точи ї-в8. : тартовтя това. псажат : стерттвая теска аухів. пого .тозЕ: щі Пкаст проф ральчрено 197 : лів алам Н : пповлая тм.китв: щи пз Ізега Баледі 1 7 Н Зарюєєна Інвга Валсд, бат Евртвзат НИ шо З -Живк7 готи. Е ТЕ Жартя тегознсті ревіння ПІ и Пелочвяктнох закон ПОШИ нення шо о в НЕ Ко В Ов о с Коси КЕТІ ТИМИ Т КТК КК КК ККД ТТ КК УК (2 повідсюмецне п Граф рохподету кавоварок, які потребують, ТО по дних Н п бовдіх редксайу клесввисне ях! потиаюукь ТО ле днях Н УдтеюннеобілетОВУВЕННЯ ОПОФФ и ше НТ ТВ пові п : Н : Н ї Я сповіимення пі : І Н и п п мили ВЗН ІВ ЕН Миаваокох міти ЕНН поівювої Зпчешя їй цмехокої йпеиио «АЖк тов ламати дЕілєкту соговорох :
Фіг. 5
UAU201800160U 2018-01-03 2018-01-03 Система для моніторингу кавоварок UA123622U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201800160U UA123622U (uk) 2018-01-03 2018-01-03 Система для моніторингу кавоварок

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201800160U UA123622U (uk) 2018-01-03 2018-01-03 Система для моніторингу кавоварок

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA123622U true UA123622U (uk) 2018-02-26

Family

ID=61524105

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201800160U UA123622U (uk) 2018-01-03 2018-01-03 Система для моніторингу кавоварок

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA123622U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US20190266852A1 (en) Devices, systems, and related methods for real-time monitoring and display of related data for casino gaming devices
CN106485845B (zh) 一种自助洗车方法及自助洗车系统
CN103714630B (zh) 一种衣物自助收发系统及其自助收发方法
CA2650192C (en) Method and apparatus for operating a removable meter unit
CN107464113A (zh) 交易行为的风险确定方法及装置
WO2012008822A1 (en) A power metering system and a method of displaying reading derived from the same
JP2005502112A5 (uk)
JP4636588B2 (ja) 遊技用装置および遊技用システム
CN101777232B (zh) 电子衡税收监控系统和监控方法
CN105825375A (zh) 一种提供售水业务的方法、装置及系统
CN112396275A (zh) 用电监控方法、系统以及计算机可读存储介质
UA123622U (uk) Система для моніторингу кавоварок
JP4485816B2 (ja) 遊技機管理システム
JP2010119701A (ja) 遊技場管理システム
JP2020036140A (ja) 機器制御システム及び機器制御方法
JP4433502B2 (ja) 遊技場の遊技情報管理システム
CN208421860U (zh) 一种净水机云平台管理系统
JP4753363B2 (ja) 遊技媒体貸出装置用設定アダプタ、遊技媒体貸出装置用設定アダプタ付き接続ケーブルおよび遊技媒体貸出システム
JP2016221272A (ja) 遊技管理装置
CN203659111U (zh) 一种衣物自助收发系统
UA123621U (uk) Пристрій збору і передачі інформації системи для моніторингу кавоварок
TWM573496U (zh) Cloud exchange system and currency device
CN205281663U (zh) 一种自助扎啤售卖机
JP7427256B2 (ja) 遊技用装置、遊技用システム及び遊技用プログラム
CN112508668A (zh) 一种财务数据快捷处理系统及方法