UA123045C2 - Активатор для обробки води для поливу сільськогосподарських культур та спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур - Google Patents

Активатор для обробки води для поливу сільськогосподарських культур та спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур Download PDF

Info

Publication number
UA123045C2
UA123045C2 UAA201706004A UAA201706004A UA123045C2 UA 123045 C2 UA123045 C2 UA 123045C2 UA A201706004 A UAA201706004 A UA A201706004A UA A201706004 A UAA201706004 A UA A201706004A UA 123045 C2 UA123045 C2 UA 123045C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
water
permanent magnets
activator
magnets
cavitator
Prior art date
Application number
UAA201706004A
Other languages
English (en)
Inventor
Олександр Євгенович Мамчур
Original Assignee
Олександр Євгенович Мамчур
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Олександр Євгенович Мамчур filed Critical Олександр Євгенович Мамчур
Priority to UAA201706004A priority Critical patent/UA123045C2/uk
Publication of UA123045C2 publication Critical patent/UA123045C2/uk

Links

Landscapes

  • Water Treatment By Electricity Or Magnetism (AREA)

Abstract

Винаходи належать до активатора для обробки води для поливу сільськогосподарських культур та способу обробки. Активатор містить циліндричний корпус, усередині якого розташовані кавітатор, два тороїдальних або циліндричних складених постійних магніти і два електрода. Магніти і кавітатор розташовані усередині циліндричного корпусу. Вхідна частина кавітатора з'єднана з подавальним трубопроводом. Постійний магніт, з боку виходу оброблюваної рідини, з'єднаний із завихрювачем потоку, закріпленим на задньому торці циліндричного корпусу. Електроди розташовані усередині постійних магнітів, які установлені таким чином, що між ними утворений міжполюсниий зазор. В циліндричному корпусі виконані отвори, розташовані діаметрально протилежно, в отворах установлені світлодіоди. Активні речовини розташовані в карманах, виконаних на поверхні магніту. Спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур передбачає вплив на неї магнітним полем постійних магнітів в присутності активної речовини. В способі воду спочатку піддають кавітації, далі піддають одночасному впливу магнітного поля і випромінювання світлодіодів, після чого воду обробляють шляхом її закручування. Як активні речовини використовують сульфат магнію та/або сульфат марганцю. Запропоновані винаходи забезпечують суттєве підвищення ефективності обробки води, призначеної для поливу сільськогосподарських культур.

Description

Винахід належить до сільського господарства і сприяє підвищенню врожайності сільськогосподарських культур, зростанню продуктивності тваринництва, включаючи виробництво великої рогатої худоби, птиці та розведення різних видів хутрових і диких звірів.
Крім того, можливе використання винаходу в харчовій, комбікормовій і медичній промисловості для магнітної обробки води, використовуваної при приготуванні харчових продуктів, комбікормів і лікарських препаратів з метою поліпшення їх біологічних властивостей, спрямованих на посилення фізіологічного ефекту впливу на людину і тварин.
Відомий магнітно-резонансний активатор для магнітної обробки рідин, описаний в патенті
України Мо 35172, що містить корпус, кришку корпусу, в якій виконано отвори, магнітне кільце, немагнітну підошву, камеру, виконану з ізольованими відсіками, заповнювач, який розміщено у камері, фільтр, провід із навивкою, контакт, перехідник із сполучувальними патрубками.
Зазначений магнітно- резонансний активатор вибраний як прототип активатора, що заявляється.
Прототип і активатор, що заявляється, мають наступні спільні ознаки: - корпус; - постійний магніт, розташований усередині корпусу; - активна речовина (в прототипі вона названа "заповнювач").
У магнітно-резонансному активаторі за прототипом і в активаторі, що заявляється, використовуються постійні магніти з рідкоземельних ферометалів. Ці магніти забезпечують високу щільність кристалічної решітки і вкрай малий виліт з неї електронів з енергією, що не перевищує енергію температурних коливань решітки. При проходженні електромагнітного поля крізь кристалічну решітку рідкоземельного металу відбувається поділ енергетичних сил. Решітка металу акумулює в собі поля тільки магнітної природи, які в сукупності з ідентичними полями різних тіл безперешкодно проходять крізь матерію електричної природи, використовуючи взаємодію енергії і маси тіл в міжатомному просторі.
Найближчим до способу, що заявляється, є спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур, який наведено в описі винаходу до патенту Російської Федерації
Мо 2199854. Відповідно до вказаного способу у воду, призначену для поливу сільськогосподарських культур, вводять активну речовину - розсіл бішофіту сульфатного типу
Ко) МасСіг6 х 6НгО. Після цього воду, насичену активною речовиною, піддають впливу магнітним полем постійних магнітів установки, змонтованої на рамі трактора.
Даний спосіб обрано прототипом.
Прототип і спосіб, що заявляється, мають наступні спільні ознаки: - введення у воду, призначену для поливу, активної речовини (у способі за прототипом це мінерал - бішофіт); - вплив на воду, насичену активною речовиною, магнітним полем постійних магнітів.
Прототипу притаманні такі недоліки. 1. Низька ефективність обробки води, призначеної для поливу сільськогосподарських культур, пов'язана з тим, що, по-перше, мінерал бішофіт не є достатньо активною речовиною для впливу на насіння і сільськогосподарські культури, а, по-друге, Мд у формі МосСі» х б6Н2О важкодоступний і малоефективний для таких рослин, як пшениця, овес, ячмінь, кукурудза і т.п., включаючи овочі та баштанні культури. 2. Вода, оброблена за способом - прототипом, не забезпечує підвищення енергії проростання насіння сільськогосподарських культур, підвищення врожайності і продуктивності сільськогосподарських культур.
В основу винаходу поставлено задачу створити активатор для обробки води для поливу сільськогосподарських культур і спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур, в яких, шляхом оригінальної конструкції активатора, кавітації рідини, порядку виконання операцій, забезпечити підвищення ефективності магнітної обробки води.
Поставлена задача вирішена групою винаходів, зокрема активатором для обробки води для поливу сільськогосподарських культур і способом обробки води для поливу сільськогосподарських культур.
У першому винаході поставлена задача вирішена конструкцією активатора для обробки води для поливу сільськогосподарських культур що містить корпус, усередині якого розташовані перший постійний магніт і активна речовина тим, що він, на відміну від прототипу, додатково містить кавітатор, завихрювач потоку, другий постійний магніт і пару електродів, при цьому перший і другий постійний магніти виконані тороїдальними або циліндричними складеними, магніти і кавітатор розташовані усередині циліндричного корпусу, вхідна частина кавітатора з'єднана з подавальним трубопроводом, постійний магніт з боку виходу оброблюваної рідини бо з'єднаний із завихрювачем потоку, закріпленим біля заднього торця циліндричного корпусу,
електроди розташовані усередині осьового отвору постійних магнітів, які установлені таким чином, що між ними утворений міжполюсний зазор, в циліндричному корпусі виконані отвори, розташовані діаметрально протилежно, в отворах в міжполюсному зазорі магнітів установлені світлодіоди, а на зовнішній циліндричній поверхні і на торці першого тороїдального або циліндричного складеного постійного магніта, з боку кавітатора, виконані заглиблення, в яких розташовані пакети з сульфатом магнію та/або сульфатом марганцю як активною речовиною.
Окрім того: - постійні магніти установлені таким чином, що їх сторони, розташовані одна проти одної, мають різнойменні полюси; - активатор містить, щонайменше, два циліндричних складених постійних магніти, кожен з яких складається з чотирьох однакових секторів, поверхні яких обмежені двома площинами і двома концентричними поверхнями обертання з різними радіусами, при цьому сторони постійних магнітів, які з'єднані між собою, мають різнойменні полюси; - кожна пара постійних магнітів містить один магніт з рідкоземельних металів, а другий - постійний неодимовий магніт та/або постійний магніт з ферометалу; - електроди виконані у вигляді двох пластин, одна з яких мідна, а друга цинкова.
У другому винаході поставлена задача вирішена способом обробки води для поливу сільськогосподарських культур, що передбачає вплив на неї магнітним полем постійних магнітів в присутності активної речовини тим, що, на відміну від прототипу, воду спочатку піддають кавітації, далі оброблену у такий спосіб воду піддають одночасному впливу магнітного поля і випромінювання світлодіодів, після чого воду обробляють шляхом її закручування, а як активні речовини використовують сульфат магнію та/або сульфат марганцю, при цьому кавітацію, обробку магнітним полем постійних магнітів і випромінюванням світлодіодів та обробку води шляхом її закручування здійснюють в активаторі за першим винаходом.
Магнітну обробку здійснюють з магнітною індукцією потоку 3,4-3,7 Тл.
Новизна винаходу полягає в наступному. 1. Інша конструкція пристрою - наявність кавітатора, завихрювача, світлодіодів, електродів, спосіб розміщення магнітів і форма їх виконання, наявність постійних магнітів з рідкоземельних ферометалів в поєднанні з постійними неодимовими магнітами та/або магнітами з ферометалів,
Зо а також інші використовувані активні речовини. 2. Інший порядок виконання операції: - спочатку воду піддають кавітації; - далі оброблену у такій спосіб воду піддають одночасному впливу магнітного поля і випромінювання світлодіодів; - після цього воду обробляють шляхом її закручування. 3. Використання сульфату магнію та/або сульфату марганцю як активної речовини. 4. Обробка води шляхом спільного застосування магнітів з рідкоземельних ферометалів в поєднанні з неодимовими магнітами та/або магнітами з ферометалів.
Між заявленою сукупністю ознак і технічним результатом існує наступний причинно- наслідковий зв'язок.
Застосування поєднання магнітів різної фізичної природи, наприклад, магнітів з рідкоземельних ферометалів, неодимових та/або магнітів з ферометалів сприяють розширенню і посиленню спектра енергетичного впливу на оброблювану магнітними полями воду. Завдяки цій умові відбувається істотне зростання ефективності та якості магнітного впливу на оброблювану воду за допомогою магнітних полів активатора.
Наявність пари електродів, розташованих усередині постійних магнітів також сприяють підвищенню ефективності магнітної обробки води. Це пояснюється наступним.
При проходженні оброблюваної води через активатор між, наприклад, цинковою і мідною пластинами, за рахунок контакту з оброблюваною водою, виникне різниця потенціалів і електричне поле, яке чинить додатковий вплив на магнітне поле магнітів активатора, розширюючи і посилюючи його, шляхом поєднання магнітного та електричного полів. Завдяки цьому підвищується ефективність впливу активатора на оброблювану воду, що сприяє досягненню технічного результату.
Використання для поливу або зрошення рослин обробленої магнітним полем води як безпосереднього агента, який додатково несе інформацію про сполуки і про зміни, які відбулися в ній після обробки її магнітним полем, що впливає на будь-які рослини, з технологічної точки зору є найбільш раціональним способом вирощування сільськогосподарських рослин, через те, що вода виконує інформаційну функцію, а також енергетичну функцію забезпечення рослини енергією. Все це робить воду в житті рослини незамінним і головним фактором її розвитку, бо включаючи питання підвищення її врожайності.
Проведення раціонального способу поливу сільськогосподарських культур за допомогою води, підданої кавітації, забезпечує ефективне руйнування кластерної структури води й утворення вільних мономолекул води, які є найбільш сприятливим фактором для підвищення врожайності і продуктивності рослин. Оскільки утворення кластерної структури води обумовлено водневим зв'язком між атомами кисню і водню двох молекул води, яка дуже слабка, то її руйнування відбувається навіть шляхом нагрівання до невисоких температур кипіння води. У разі ж застосування кавітації для обробки води, температура усередині кавітуючих бульбашок пари води може досягати 1500 "С, що забезпечує високу ступінь руйнування кластерів води до мономолекул (див. Биркгоф Г., Сарантонелло З. Струи, следь и каверньі, пер. с англ. М. Мир, 1964. 466 с.; С.В. Зенин, Б.М. Полануер, Б.В. Тяглов.
Зкспериментальное доказательство наличия фракций водьі. Ж. Гомеопатическая медицина и акупунктура. 1997. Мо 2. С. 2-46; С.В. Зенин, Б.В. Тяглов. Гидрофобная модель структурь ассоциатов молекул водьі. Ж.Физ.химии. 1994. Т. 68. Мо 4. с. 636-641; К. Мого еї аї., Рпузісаї
Вемієму І ецНегз, 97, 123401 (18 Зеріетбрег 2006).
Крім того, спільне використання ефектів гідратації і кавітації при водопідготовці води і її подальшій обробці магнітним полем забезпечує істотно більш високу концентрацію мономолекул води, що утворюються в порівнянні з дією кожного фактора окремо, що значно підвищує ефективність впливу заявленим способом і використовуваним в ньому активатором на ефективність обробки води магнітним полем і врожайність сільськогосподарських рослин.
Обов'язкове формування води у вигляді вихрового потоку, закрученого в сторону обертання
Землі (див. Шаубергер В. Знергия водь, 2007 г.) забезпечує необхідний і найбільш природний характер руху води в природі, що має позитивний вплив на будь-яку рослину і її розвиток в природі, сприяє зростанню врожайності та підвищенню якості вирощеної продукції.
Використання такої води в сільському господарстві буде характеризуватися більш високим вмістом в її складі мономолекул води, що надає позитивний ефект на врожайність сільськогосподарських культур.
Чотири світлодіода, розташовані радіально і перпендикулярно один до одного в двох взаємно перпендикулярних наскрізних отворах через всю товщину постійних магнітів дозволять розмістити ці світлодіоди по зовнішній окружності магнітів під кутом 907" один щодо одного.
Зо Завдяки цій умові, світлові промені, що випускаються всіма чотирма світлодіодами, будуть перетинатися в одній точці на центральній осі активатора, через який буде проходити потік води, що піддається одночасному впливу магнітним полем магнітів і світлом всіх діодів.
При цьому, світло, що йде від світлодіодів в потік води при її обробці, буде містити також частотні характеристики біологічно активних речовин, введених в частотний спектр основних частот світлодіодів за допомогою спеціального приладу - репринтера, що дозволяє знімати і передавати будь-які частоти природних біологічно активних речовин у складі світлових променів, які випускаються чотирма світлодіодами.
В результаті такого поєднання дій магнітної і світлової енергії та біологічно активних речовин відбувається істотне посилення корисної дії обробки води для поливу сільськогосподарських рослин, що сприятиме підвищенню енергії проростання насіння і, як наслідок, підвищення врожайності і якості продукції рослинництва.
Безпосередня магнітна обробка прокавітованої води за допомогою заявленого активатора дозволяє в зоні великих градієнтів магнітного поля посилити ефект руйнування кластерів води на окремі вільні мономолекули, які, перебуваючи в складі вихрового потоку, закрученого в сторону обертання Землі, стають придатними для фактичного використання рослинами в біохімічних реакціях без витрати сільськогосподарськими культурами енергії і часу на отримання необхідної кількості мономолекул для цих цілей. Такий вплив буде сприяти досягненню водою істотно більш високої біологічної активності, що дозволяє збільшити ефективність впливу такою водою она сільськогосподарські рослини і підвищити їх продуктивність.
Винахід, що заявляється, пояснюється кресленнями, де: фіг. 1 - активатор (поперечний переріз); фіг. 2 - вигляд двох тороїдальних магнітів в активаторі; фіг. З - вигляд А-А по фії. 2; фіг. 4 - вигляд двох циліндричних складених магнітів в активаторі.
Активатор містить циліндричний корпус 1, усередині циліндричного корпусу 1 розташовані два тороїдальних магніти 2 (фіг. 2) або два циліндричних складених магніти (фіг. 4) і кавітатор 3.
Постійні два тороїдальних або циліндричних складених магніти 2 установлені таким чином, що між ними утворений міжполюсний зазор 2. При цьому постійні магніти 2 установлені таким 60 чином, що їх сторони, розташовані одна проти одної, мають різнойменні полюси: М-5; 5-М.
Кожен з щонайменше двох циліндричних складених постійних магнітів 2 складається з чотирьох однакових секторів, поверхні яких обмежені двома площинами і двома концентричними поверхнями обертання з різними радіусами, при цьому сторони постійних магнітів, які з'єднані між собою, мають різнойменні полюси.
Кожна пара постійних магнітів 2 містить один магніт з рідкоземельного ферометалу, а другий - постійний неодимовий магніт і/або постійний магніт з ферометалу.
Вхідна частина кавітатора З з'єднана з подавальним трубопроводом 4, наприклад, за допомогою перехідного штуцера 5, нагвинченого на передню (торцеву) частину циліндричного корпусу 1.
Постійний магніт 2 з боку виходу оброблюваної рідини з'єднаний із гвинтоподібним завихрювачем потоку 6, закріпленим біля заднього торця циліндричного корпусу 1.
На зовнішній циліндричній поверхні і на торці першого тороїдального або циліндричного складеного постійного магніта 2, з боку кавітатора 3, виконані заглиблення 7, в яких розташовані пакети з сульфатом магнію та/або сульфатом марганцю як активною речовиною (пакети з активними речовинами окремими позиціями не показано).
В циліндричному корпусі 1 виконані отвори (на кресленні не показано), які розташовані протилежно.
В отворах в міжполюсному зазорі 7 постоянних магнітів 2 установлені світлодіоди 8. При цьому парна кількість, наприклад, чотири світлодіоди 8 розташовані діаметрально протилежно в просторі зазору 72 (див. фіг. 2, 4) між постійними магнітами 2, а один світлодіод 8 - на вхідній частині гвинтоподібного завихрювача потоку 6. Усередині двох тороїдальних або циліндричних складених постійних магнітів 2 розташовані два електрода 13, які складають електролітичну пару. Електроди 13 виконані у вигляді пластин: одна цинкова, друга мідна. Обидва електрода 13 закріплені на вході гвинтоподібного завихрювача потоку 6. Кожен електрод 13 електрично ізольований від циліндричного корпусу 1 і один від одного. Для ілюстрації способу магнітної обробки води на фіг. 1 показана ємність 9 з вихідною рідиною, насос 10, установлений на подавальному трубопроводі 4, що з'єднує ємність 9 з вихідною рідиною і кавітатор З активатора, а також показана накопичувальна ємність 11 для води, обробленої в активаторі.
Накопичувальна ємність 11 з'єднана з вихідною частиною гвинтоподібного завихрювача потоку
Зо 6 за допомогою трубопроводу 12.
Спосіб здійснюється наступним чином. Активатор (фіг. 1), який використовується для магнітної обробки води, під'єднують за допомогою подавального трубопроводу 4 до ємності 9, в якій знаходиться призначена для магнітної обробки води для поливу сільськогосподарських культур. Потім за допомогою насоса 10 через всю систему починають прокачувати воду, яка по трубопроводу 4 потрапляє в кавітатор 3, де піддається кавітації і в активованому вигляді рідина надходить через внутрішній отвір в два тороїдальних або циліндричних складених постійних магніту 2, де проходить магнітну обробку, після чого вода проходить через гвинтоподібний завихрювач 6 і закручується в сторону обертання Землі. Після проходження гвинтоподібного завихрювача б вода безпосередньо використовується для поливу сільськогосподарських культур або надходить в накопичувальну ємність 11 для збору обробленої води, або повертається назад в ємність 9 для повторної обробки. При цьому при проведенні магнітної обробки води, призначеної для поливу сільськогосподарських рослин, в неї попередньо вводять сульфат магнію та/або сульфат марганцю в кількості по 5-15 г/м" води кожного.
Для проведення магнітної обробки рідин використовується два варіанти розташування магнітів в конструкції активатора: аксіальний, в якому використовуються два тороїдальних постійних магніту 2 (фіг. 2) або діаметральний, в якому використовуються два циліндричних складених постійних магніту 2 (фіг. 4).
При проведенні обробки води допускається використання до п'яти імпульсних джерел світла у вигляді світлодіодів 8: зелений, синій, жовтий, червоний і денний. Чотири світлодіоди 8 розміщені в міжполюсному просторі постійного магніту 2 під кутом 90" відносно один одного, п'ятий світлодіод 8 денного світла розміщується вздовж осі постійного магніту 2. Всі світлодіоди 8 живляться від автономних джерел імпульсного струму з частотою від 5 до 10000 Гц. При цьому частота імпульсного струму для будь-якого з світлодіодів 8 може задаватися як довільно, так і може бути однаковою для усіх п'яти світлодіодів 8.
Приклад
Здійснювали магнітну обробку 10 літрів води за допомогою активатора й оцінювали вплив обробленої магнітним полем води на проростання зерен зернових культур - пшениці, ячменю, вівса. Для цього в призначену для змочування воду попередньо вводили сульфат магнію і сульфат марганцю в кількості по п'ять грам на кубічний метр кожного. Після цього воду 60 піддавали кавітації з подальшою обробкою потоку води за допомогою активатора, в якому на зовнішній торцевій і циліндричній поверхні постійного тороїдального магніту 2 в заглибленнях 7 були розміщені запаяні поліетиленові пакети з розташованими в них сульфатом магнію і сульфатом марганцю по 0,5 г кожного, а також з аналогічним чином запаяними пакетами, що містять усередині стимулятори росту рослин - ауксин і гіберелін в кількості по 0,1 г кожного і подальшим обов'язковим формуванням обробленої води у вигляді вихрового потоку, закрученого в сторону обертання Землі. На світлодіоди 8 подавали імпульсний струм частотою 7,8 Герц.
Потім підготовлену та оброблену магнітним полем воду використовували для замочування зерен зернових культур для пророщування - пшениці, ячменю, вівса. Після цього в термостатованих умовах дослідним шляхом оцінювали інтенсивність проростання зерен. Для пророщування зерен застосовували воду, яка була оброблена магнітним полем безпосередньо перед замочуванням. Замочування зерен здійснювали два рази на добу з інтервалом 12 годин - вранці і ввечері. Отримані дані наведені в таблиці.
Як видно з таблиці, пророщені зерна зернових культур - пшениці, ячменю, вівса, замочені водою після магнітної обробки способом, що заявляється, значно відрізнялися за своїми показниками зростання від пророслих зерен, замочуваних водою після магнітної обробки в активаторі за прототипом і особливо при порівнянні з контрольними зразками, які замочували звичайною водою без магнітної обробки, що свідчить про досягнення відповідного технічного результату за допомогою способу, що заявляється.
Таблиця
Порівняльна характеристика проростання зерен зернових культур - пшениці, ячменю, вівса при замочуванні їх водою, обробленою в активаторі за способом, що заявляється, і в активаторі прототипом, а також без проведення магнітної обробки води.
Спосіб обробки - я культура (Запропонований. | 2 2 юКМ| 6 | 13 | 25
Пшениця
Контрольїї//-/-:/ | 0 2 КК 1 / 4 | 6 (Запропонований. | 3 | 8 | 17 | 32
Ячмінь
Овес Прототип | 7173 1776 | 15 (Конттоль./-/-:/ | 0 2Ю БКЙБИІ! 1 її з | 5 х Контрольні зразки зерен зернових культур змочували звичайною водою, яка не проходила обробку магнітним полем, не містила сульфату магнію та сульфату марганцю і не піддавалася кавітації.

Claims (7)

  1. ФОРМУЛА ВИНАХОДУ 25 1. Активатор для обробки води для поливу сільськогосподарських культур, що містить корпус, усередині якого розташовані перший постійний магніт і активна речовина, який відрізняється тим, що він додатково містить кавітатор, завихрювач потоку, другий постійний магніт і пару електродів, при цьому перший і другий постійний магніти виконані тороїдальними або циліндричними складеними, магніти і кавітатор розташовані усередині циліндричного корпусу, 30 вхідна частина кавітатора з'єднана з подавальним трубопроводом, постійний магніт з боку виходу оброблюваної рідини з'єднаний із завихрювачем потоку, закріпленим біля заднього торця циліндричного корпусу, електроди розташовані усередині осьового отвору постійних магнітів, які установлені таким чином, що між ними утворений міжполюсний зазор, в циліндричному корпусі виконані отвори, розташовані діаметрально протилежно, в отворах в 35 міжполюсному зазорі магнітів установлені світлодіоди, а на зовнішній циліндричній поверхні і на торці першого тороїдального або циліндричного складеного постійного магніту, з боку кавітатора виконані заглиблення, в яких розташовані пакети з сульфатом магнію та/або сульфатом марганцю як активною речовиною.
  2. 2. Активатор за п. 1, який відрізняється тим, що постійні магніти установлені таким чином, що їх сторони, розташовані одна проти одної, мають різнойменні полюси.
  3. 3. Активатор за п. 1, який відрізняється тим, що він містить щонайменше два циліндричних складених постійних магніти, кожен з яких складається з чотирьох однакових секторів, поверхні яких обмежені двома площинами і двома концентричними поверхнями обертання з різними радіусами, при цьому сторони постійних магнітів, які з'єднані між собою, мають різнойменні полюси.
  4. 4. Активатор за п. 1, який відрізняється тим, що кожна пара постійних магнітів містить один магніт з рідкоземельних металів, а другий - постійний неодимовий магніт та/або постійний магніт з ферометалу.
  5. 5. Активатор за п. 1, який відрізняється тим, що електроди виконані у вигляді двох пластин, одна з яких мідна, а друга цинкова.
  6. 6. Спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур, що передбачає вплив на неї магнітним полем постійних магнітів в присутності активної речовини, який відрізняється тим, що воду спочатку піддають кавітації, далі оброблену у такий спосіб воду піддають одночасному впливу магнітного поля і випромінювання світлодіодів, після чого воду обробляють шляхом її закручування, а як активні речовини використовують сульфат магнію та/або сульфат марганцю, при цьому кавітацію, обробку магнітним полем постійних магнітів і випромінюванням світлодіодів та обробку води шляхом її закручування здійснюють в активаторі за п. 1.
  7. 7. Спосіб за п. б, який відрізняється тим, що магнітну обробку здійснюють з магнітною індукцією потоку 3,4-3,7 Тл. КЕ З Ко Я я й ке «м дійок КІ К х ККУ жи ВІЙ : й Я дені Я с Ще ЕТ у ВТК Ен ну НЯ ше фен | оеежее роде жу Ко сс Й КБККИВ що ! еукіувиту ше ях о ев пеня я - її Ї В щи я | пана а бах й ! | ши Я, | | Мк з | шк. » ек ше Ї ї шк
    Фіг. 1
UAA201706004A 2017-06-15 2017-06-15 Активатор для обробки води для поливу сільськогосподарських культур та спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур UA123045C2 (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201706004A UA123045C2 (uk) 2017-06-15 2017-06-15 Активатор для обробки води для поливу сільськогосподарських культур та спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201706004A UA123045C2 (uk) 2017-06-15 2017-06-15 Активатор для обробки води для поливу сільськогосподарських культур та спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA123045C2 true UA123045C2 (uk) 2021-02-10

Family

ID=74551490

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201706004A UA123045C2 (uk) 2017-06-15 2017-06-15 Активатор для обробки води для поливу сільськогосподарських культур та спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA123045C2 (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7122115B2 (en) Method and system for controlling water system fouling
JP6931752B2 (ja) テニスボールを利用した環境浄化具及び用途
WO2016043213A1 (ja) ミネラル機能水及びその製造方法、並びに単細胞生物及び/又はウィルスの防除方法
Martin KELEA activation of water and other fluids for health, agriculture and industry
CN110250062B (zh) 一种海水综合利用的方法
UA123045C2 (uk) Активатор для обробки води для поливу сільськогосподарських культур та спосіб обробки води для поливу сільськогосподарських культур
WO2020136389A1 (en) Water treatment device with the help of permanent magnetic modules
CN106035164A (zh) 一种北方地区提高三疣梭子蟹苗种培育成活率的方法
JP2017154992A (ja) 害虫の防除作用を有する液状組成物およびその製造方法、並びに害虫の防除剤及び害虫の防除方法
CN108585325A (zh) 基于臭氧-超声复合技术的生态水体智慧管控系统和方法
CN206713835U (zh) 一种养鱼系统的杀菌装置
GB2359301A (en) Photocatalytic treatment of water
JP6425006B2 (ja) ユーグレナの増殖装置
CN104671298A (zh) 海泡石增氧活化水处理剂
JP2003339270A (ja) 用水の殺菌と活性化により生物を生育する方法及び前記方法に使用される処理装置
WO2021158872A1 (en) Method of revitalizing reverse osmosis water
JP2009022211A (ja) 水棲生物養殖装置および水耕栽培装置
Hasegawa et al. Cyanobacterium proliferative actions by special-glaze-applied ceramic pieces and their utilization.
AU743075B1 (en) Control of algae and legionella
Vasanthi et al. Comparative study on the effect of Indian and gross bred cow urine distillate on the growth & food utilization parameter of Cirrhinus Mrigala
JP2014111518A (ja) 溶岩粉末を含有する肥料及び土壌改良剤
CN217297583U (zh) 产生活性高氧钛赫兹频率能量水设备
RU200768U1 (ru) Устройство для очистки и активации водопроводной воды
Semenov et al. Method of ultraviolet disinfection of water when growing fish in recirculating systems
KR20170059127A (ko) 액상 자동 분배기능이 포함된 농축수산용 원적외선 기능수기