UA112935C2 - Пристрій для зберігання упаковок, що містять вироби для паління - Google Patents

Пристрій для зберігання упаковок, що містять вироби для паління Download PDF

Info

Publication number
UA112935C2
UA112935C2 UAA201506314A UAA201506314A UA112935C2 UA 112935 C2 UA112935 C2 UA 112935C2 UA A201506314 A UAA201506314 A UA A201506314A UA A201506314 A UAA201506314 A UA A201506314A UA 112935 C2 UA112935 C2 UA 112935C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
rack
angular position
rotation
containers
door
Prior art date
Application number
UAA201506314A
Other languages
English (en)
Inventor
Йа-Хуі Ченг
Original Assignee
ЖеТе ЕНТЕРНАСЬЙОНАЛЬ Ес.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by ЖеТе ЕНТЕРНАСЬЙОНАЛЬ Ес.А. filed Critical ЖеТе ЕНТЕРНАСЬЙОНАЛЬ Ес.А.
Publication of UA112935C2 publication Critical patent/UA112935C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47BTABLES; DESKS; OFFICE FURNITURE; CABINETS; DRAWERS; GENERAL DETAILS OF FURNITURE
    • A47B49/00Revolving cabinets or racks; Cabinets or racks with revolving parts
    • A47B49/004Cabinets with compartments provided with trays revolving on a vertical axis
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47FSPECIAL FURNITURE, FITTINGS, OR ACCESSORIES FOR SHOPS, STOREHOUSES, BARS, RESTAURANTS OR THE LIKE; PAYING COUNTERS
    • A47F3/00Show cases or show cabinets
    • A47F3/06Show cases or show cabinets with movable or removable shelves or receptacles
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47FSPECIAL FURNITURE, FITTINGS, OR ACCESSORIES FOR SHOPS, STOREHOUSES, BARS, RESTAURANTS OR THE LIKE; PAYING COUNTERS
    • A47F5/00Show stands, hangers, or shelves characterised by their constructional features
    • A47F5/04Stands with a central pillar, e.g. tree type
    • A47F5/05Stands with a central pillar, e.g. tree type with separate containers rotatable around the pillar

Landscapes

  • Freezers Or Refrigerated Showcases (AREA)
  • Vending Machines For Individual Products (AREA)
  • Display Racks (AREA)
  • Food Preservation Except Freezing, Refrigeration, And Drying (AREA)

Abstract

Винахід належить до пристроїв для зберігання упаковок, які містять вироби для паління, готові до продажу, та/або для тимчасового показу упаковок покупцю. Пристрій відповідно до винаходу включає в себе: стійку, яка має велику кількість ємностей, кожна ємність виконана таким чином, щоб у ній можна було зберігати певну кількість упаковок так, щоб ці упаковки можна було виймати одна за одною з відповідної ємності. Крім того, пристрій має корпус, пристосований для розміщення всередині нього стійки з отвором для доступу всередину корпусу до стійки, ємностей та упаковок. Стійка встановлена всередині корпусу таким чином, що вона може обертатися навколо осі принаймні в першому напрямку обертання. Стійка та корпус розташовані по відношенню одна до одного таким чином, що в початковому кутовому положенні стійки доступ до ємностей ззовні через отвір для виймання упаковок відсутній, при цьому доступ до певної групи ємностей відкривається лише після повороту стійки в першому напрямку обертання до кутового положення, яке дозволяє виймати упаковки, або до одного з кількох таких кутових положень. Доступна група ємностей залежить від кутового положення стійки по відношенню до корпусу.

Description

ГАЛУЗЬ ТЕХНІКИ
Винахід належить до пристрою для зберігання готових для продажу упаковок, що містять вироби для паління. Пристрій можна також використовувати для тимчасової демонстрації вказаних упаковок покупцю.
РІВЕНЬ ТЕХНІКИ
Вироби для паління, такі як сигарети і тому подібне, як правило, продають покупцю у точках роздрібної торгівлі в невеликих упаковках, що можуть містити, наприклад, приблизно 20 сигарет та мати форму картонної коробки або пачки, виготовленої з м'якого паперу.
Сьогодні на ринку представлена значна кількість різних типів виробів для паління, зокрема, багато видів сигарет. Такі вироби можуть відрізнятися, наприклад, за ароматичними добавками, використаною тютюновою сумішшю, ціною, торговими марками тощо. Оскільки існує багато видів виробів для паління та оскільки роздрібні торговці завжди намагаються тримати певну кількість окремих упаковок кожного виду готовими для продажу, необхідно було сконструювати спеціальну полицю для презентації та продажу вказаних упаковок, розміщених переважно у певному порядку, наприклад, за торговими марками та ароматом виробів для паління, що містяться в упаковках.
Така зручна полиця для презентації виробів для паління описана у патенті ОЕ 94 17 898 01.
Вона містить полиці, закріплені на вертикальних стендах. Ці полиці розділені на секції для упаковок з виробами для паління і нахилені таким чином, що якщо взяти першу упаковку з секції, інші упаковки, що залишилися в ній, зісковзнуть до лицьової сторони полиці за рахунок штовхаючого ролика, розміщеного позаду відповідного ряду упаковок.
Проте коли упаковки з виробами для паління, такими як сигарети, зберігаються для продажу з використанням запропонованого розташування, розміщені в таких секціях упаковки зможе постійно бачити будь-який покупець, присутній в магазині, де продаються тютюнові вироби.
Проте останні зміни у чинному законодавстві доволі часто вимагають, щоб роздрібні продавці уникали показу пачок з виробами для паління, які вони тримають в магазині для продажу покупцям, присутнім в торговому залі, крім випадків, коли відбувається фактичний продаж такої упаковки.
СУТЬ ВИНАХОДУ
Зо Метою запропонованого винаходу є створення пристрою, який, з одного боку, буде придатним для зберігання готових до продажу упаковок з виробами для паління, що водночас можна також використовувати для тимчасової презентації цих упаковок покупцю, який хоче придбати одну або кілька таких упаковок, і який з іншого боку, буде відповідати наведеним вище законодавчим вимогам про заборону демонстрації тютюнових виробів.
Бажано, щоб пристрій був придатним для зберігання значної кількості різних типів готових до продажу запакованих виробів для паління. Крім того, бажано, щоб пристрій займав обмежений простір в магазині.
Відповідно до винаходу описана вище проблема вирішується за допомогою пристрою, що має ознаки, наведені у пункті 1 формули. Відповідно до нього пристрій для зберігання та / або для тимчасової демонстрації покупцю упаковок, що містять готові до продажу вироби для паління, включає в себе: - стійку, що має велику кількість ємностей, при цьому кожна ємність виконана таким чином, щоб у ній можна було зберігати певну кількість упаковок таким чином, щоб ці упаковки можна було виймати одна за одною; - корпус, пристосований для розміщення в його середині стійки, при цьому вказаний корпус повинен мати отвір, що забезпечує доступ до стійки, ємностей та упаковок, що знаходяться всередині.
Згідно із запропонованим винаходом стійка встановлена всередині корпусу таким чином, що вона може обертатися навколо осі принаймні в першому напрямку обертання. Крім того, стійка та корпус розташовані по відношенню одне до одного таким чином, що в початковому кутовому положенні стійки з зовнішньої сторони корпусу через отвір для виймання упаковок з будь-якої ємності відсутній доступ до жодної з ємностей. Доступ до певної групи ємностей відкривається лише після повороту стійки в першому напрямку обертання до кутового положення, що дозволяє виймати упаковки, або до одного з кількох таких кутових положень стійки. Група ємностей, до яких надається доступ, залежить від кутового положення стійки по відношенню до корпусу.
Ідея, що лежить в основі цього винаходу, полягає в тому, що, якщо встановити стійку з можливістю обертання всередині корпусу і розмістити окремі упаковки, які містять вироби для паління, що, як правило, були попередньо відсортовані за видами виробів для паління у певній бо кількості ємностей, то можна легко тримати напоготові для продажу значну кількість упаковок різних типів тютюнових виробів та легко вибирати ємності, які містять упаковки з тими видами тютюнових виробів, що їх бажає придбати покупець, шляхом обертання стійки. Таким чином, завдяки розміщенню стійки з можливістю обертання всередині корпусу винайдений пристрій має обмежену площу займаної поверхні, а також обмежену площу фронтальної поверхні і порівняно вузький отвір для доступу всередину, що буде достатнім для забезпечення доступу до значної кількості різних видів виробів для паління. Після того, як упаковка буде продана покупцю, стійку можна повернути до її початкового кутового положення, таким чином, щоб упаковки та їх відповідне маркування не було видно споживачеві ззовні корпусу пристрою.
Завдяки цьому запропонований винахід також відповідає зазначеним вище законодавчим вимогам про заборону демонстрації тютюнових виробів.
Бажані варіанти реалізації з різними перевагами та удосконаленнями запропонованого пристрою містяться в залежних пунктах, а також в детальному описі до фігур креслень.
Відповідно до бажаного варіанту реалізації пристрою за цим винаходом, вісь обертання стійки проходить вздовж вертикального напрямку корпусу. Під вертикальним напрямком в цьому контексті мається на увазі напрямок по відношенню до корпусу, який перед початком експлуатації було встановлено у вертикальне положення. Обертання стійки навколо осі, розміщеної у вертикальному напрямку, має ту перевагу, що ємності, які утримує стійка, не перекинуться під час її обертання, завдяки чому не потрібно застосовувати додаткові заходи для запобігання випадіння з ємностей упаковок, що містять вироби для паління.
Відповідно до ще одного бажаного варіанту реалізації пристрою за винаходом, стійка має гвинтову поверхню, на якій розташовані ємності. Бажано, щоб гвинтова поверхня мала невеликий кут нахилу, як правило, у - менше 20 градусів, а найкраще - менше 10 градусів. Така стійка забезпечує унікальний зовнішній вигляд, що значно відрізняється від відомих конструкцій полиць для виробів для паління і підвищує інтерес покупця в той момент, коли він купує упаковку з виробами для паління, які продавець або помічник-консультант виймає з ємності, що знаходиться на стійці. Крім того, розташування ємностей на гвинтовій поверхні, як це передбачено відповідно до цього варіанту реалізації, може суттєво допомогти роздрібному продавцю або помічнику-консультанту швидко знайти ємність, що містить певний вид виробів для паління, оскільки під час обертання стійки відкривається доступ до різних груп ємностей.
Зо Відповідно до іншого варіанту реалізації запропонованого пристрою, ємності розташовані по контуру, уздовж відділень уявної циліндричної поверхні стійки. У цьому випадку велика кількість ємностей може бути розмішена на стійці, що обертається, у корпусі певного розміру, і вказані ємності будуть легко доступними завдяки їх розташуванню уздовж контуру стійки.
Відповідно до іншого бажаного варіанту реалізації запропонованого пристрою кожна ємність має отвір для виймання упаковок, що містяться в ній. Ємності розташовані на стійці так, що їх отвори орієнтовані назовні від осі обертання. Бажане розташування ємностей є таким, щоб отвори, через які можна виймати упаковки, були орієнтовані назовні по колу від осі обертання.
Таким чином, коли стійка повернута в кутове положення для виймання упаковки, продавець може легко вийняти з ємності упаковку необхідного виду і продати її покупцю.
Відповідно до іншого додаткового удосконалення пристрою за заявленим винаходом, ємності розташовані на стійці на декількох рівнях. Це дозволяє розмістити в корпусі на стійці ще більшу кількість ємностей а, отже, ще більшу кількість різних типів виробів для паління.
Відповідно до іншого удосконалення конструкції пристрою за заявленим винаходом, ємності розташовані на стійці таким чином, що стійка має окремий сектор без ємностей. Бажано, щоб цей сектор знаходився на площині, перпендикулярній до осі обертання у районі дуги між 60 градусами та 180 градусами. Зокрема, сектор має знаходитися навпроти отвору для доступу всередину, коли стійка знаходиться в своєму початковому кутовому положенні. Завдяки цьому удосконаленню можна легко уникнути ситуації, що покупець отримає доступ або побачить упаковки, які містяться всередині, коли стійка знаходиться в початковому кутовому положенні.
Відповідно до іншого удосконаленого варіанту реалізації, заявлений пристрій додатково має дверцята, які відчиняються та зачиняються та пристосовані для закриття отвору для доступу всередину. При цьому, коли дверцята знаходяться в закритому положенні стійку не можна побачити ззовні. Роздрібний продавець може відчинити дверцята, коли йому треба продати одну або декілька упаковок, що зберігаються у пристрої. Після продажу, дверцята, передбачені відповідно до цього варіанту реалізації, можна зачинити і в закритому положенні вони ще краще будуть запобігати тому, щоб покупці, які знаходяться у торговому залі, не бачити ємності, упаковки та маркування, які можуть знаходитись в ємностях. Крім того, дверцята, коли вони зачинені, поліпшують естетичній вигляд пристрою.
Відповідно до подальшої розробки конструкції запропонованого пристрою, дверцята бо розташовані так, щоб їх можна було повертати із закритого положення навколо осі, паралельної або такої, що збігається, з віссю обертання стійки, для того, щоб відкрити доступ до отвору та забезпечити доступ до ємностей на стійці. Відповідно до цієї розробки, коли отвір для доступу всередину повністю відкритий, дверцята фактично знаходяться всередині корпусу. Коли дверцята та стійка розташовані таким чином, рухи дверцят та стійки можуть бути поєднані один
З одним за допомогою простого способу. Крім того, завдяки цьому удосконаленню, консультанту-помічнику або роздрібному продавцю буде повністю відкрито доступ до всього отвору для доступу всередину, оскільки їм не заважають відчинені або напіввідчинені дверцята, що стирчать від передньої поверхні корпусу.
Відповідно до одного особливо бажаного удосконалення заявленої конструкції, дверцята з'єднані зі стійкою таким чином, щоб обертатися разом зі стійкою, при цьому дверцята закриватимуть отвір для доступу всередину, коли стійка знаходитиметься у початковому кутовому положенні. Таким чином, дверцята можна легко відчиняти або зачиняти під час обертання стійки.
У відповідності з одним варіантом попереднього удосконалення заявленого пристрою, дверцята, які можуть обертатися разом зі стійкою, з'єднані зі стійкою таким чином, щоби істотно закривати окружність стійки в секторі, в якому немає ємностей. Таким чином, дверцята можуть бути з'єднані зі стійкою простим способом, не перекриваючи доступ до ємностей з упаковками, що містять вироби для паління.
Відповідно до наступного удосконалення заявленого пристрою дверцята з'єднані зі стійкою таким чином, що в закритому положенні їх можна штовхнути в радіальному напрямку всередину до осі обертання, як правило, переборюючи силу пружинного механізму, який з'єднує дверцята зі стійкою, з тим щоб відкрити отвір для доступу всередину шляхом повороту стійки від початкового кутового положення в першому напрямку обертання. Бажано запобігти обертанню стійки за допомогою відповідних фіксуючих засобів, коли стійка знаходиться у своєму початковому кутовому положенні і дверцята не відкриті всередину. Фіксуючі засоби можуть використовуватися для забезпечення обертання стійки при відкритті дверцят всередину, як описано вище. Таким чином можна запобігти неконтрольованому обертанню стійки та неконтрольованому відкриттю отвору для доступу всередину пристрою.
В іншому варіанті удосконалення заявленого пристрою, дверцята встановлені в корпус з
Зо можливістю обертання одночасно з обертанням корпусу. При цьому поворотний рух дверцят поєднаний з обертанням стійки навколо осі обертання за допомогою передачі, зокрема, за допомогою зубчастої передачі або з'єднання. Таке удосконалення є корисним, якщо необхідно розмістити ємності на стійці по всій її окружності.
Конструкція пристрою передбачає, що стійка може обертатися з першого кутового положення, що відповідає одному кутовому положенню для виймання виробів по осі обертання в першому напрямку обертання до остаточного кутового положення, яке відповідає іншому кутовому положенню для виймання виробів. Таким чином, перевагою є те, що коли стійка обертається, кожна група ємностей з усієї розміщеної на стійці кількості стає по черзі доступною для тих, хто знаходиться ззовні, через отвір для доступу всередину.
Відповідно до подальшого удосконалення пристрою згідно запропонованого винаходу, дверцята та стійка розташовані і з'єднані таким чином, що, коли дверцята відчинені, відразу ж після повного відкриття отвору для доступу всередину, стійка займає перше кутове положення.
Стійка обертається з першого кутового положення навколо осі обертання в першому напрямку обертання, поки вона не досягне кінцевого кутового положення, в якому отвір для доступу залишатиметься повністю відкритим. Кожне положення стійки - перше кутове положення і кінцеве кутове положення - відповідає одному з відповідних кутових положень стійки для виймання виробів. Завдяки цьому після відчинення дверцят різні групи ємностей із загальної розміщеної на стійці кількості стають по-черзі доступними для тих, хто знаходиться ззовні, через отвір для доступу всередину корпусу. Діставати упаковки з доступних ємностей, коли стійка досягла свого кінцевого кутового положення, так само легко, як виймати упаковки з доступних ємностей, коли стійка займає своє перше кутове положення.
Відповідно до бажаного удосконалення заявленого винаходу, пристрій додатково оснащений механізмом зміщення, який, як правило, представляє собою пружини, і який розміщений таким чином, щоб стійка могла обертатися, якщо на неї натисне чи її штовхне оператор в першому напрямку обертання. У бажаному варіанті реалізації, ця операція може бути виконана оператором вручну. Механізм зміщення також змушує стійку обертатися і в другому напрямку обертання, протилежному першому напрямку обертання, коли оператор відпускає стійку після того, як він її прокрутив. Завдяки цьому удосконаленню, стійка завжди буде повертатися до попередньо визначеного кутового положення після того, як оператор бо (наприклад, роздрібний продавець або помічник-консультант) спочатку прокрутить її, а потім відпустить її. Така особливість може бути корисною, наприклад, коли упаковки з виробами для паління мають бути продані іншому покупцеві одразу після першого. Завдяки роботі механізму зміщення, помічник-консультант або роздрібний торговець можуть бути впевнені, що після останнього продажу стійка повернулася назад у початкове положення під дією крутного моменту або сили, що створюється ним.
Відповідно до переважного і бажаного удосконалення запропонованого винаходу, механізм зміщення виконано з можливістю повертати стійку у початкове кутове положення після того, як стійку було встановлено у кутове положення, з якого відбувається подача товару, або в одне з таких кутових положень, а потім відпущено. 10 . Це удосконалення ще більше спрощує функціонування пристрою. Після продажу упаковки стійка може автоматично повернутися у положення, в якому відсутній доступ до розміщеної продукції через отвір для доступу всередину пристрою, навіть якщо помічник-консультант або роздрібний продавець забуде повернути стійку назад в її початкове кутове положення.
В переважному варіанті удосконалення запропонованого винаходу, якщо пристрій також оснащений дверцятами, вказані дверцята автоматично зачиняться, як тільки стійка під дією механізму зміщення повернеться у початкове кутове положення. Перевагою вказаного варіанту є те, що повернення стійки відбуватиметься автоматично, якщо її відпустити після встановлення у кутове положення для виймання виробів або в одне з кутових положень для виймання виробів, навіть якщо продавець-консультант чи роздрібний продавець забуде зачинити дверцята. Таким чином, можна бути впевненим в тому, що дверцята будуть зачиненими після кожного факту продажу, без будь-яких дій з боку помічника-консультанта або роздрібного продавця, і що упаковки, що містять вироби для паління, зберігатимуться готовими для продажу відповідно до законодавства.
Згідно з іншим переважним варіантом удосконалення запропонованого винаходу, механізм зміщення забезпечує повернення стійки у перше кутове положення, як тільки стійку відпустили після того, як її встановили в кінцеве кутове положення або в будь-яке кутове положення між першим кутовим положенням і кінцевим кутовим положенням. Це має особливі переваги, оскільки помічник-консультант або роздрібний продавець завжди може бути впевненим, що він розпочне пошук конкретної ємності на стійці з першого кутового положення. Крім того, це дозволяє наповнити ємності групи, до якої надається доступ, коли стійка знаходиться в першому кутовому положенні, саме тими упаковками з виробами для паління, які покупець повинен бачити так довго, як це можливо, коли він захоче придбати упаковку.
Для того, щоб вказати вид упаковок, що містяться в певній ємності, відповідно до бажаного варіанту удосконалення, кожна ємність може мати відповідне маркування або позначення на лицьовій стороні, що орієнтована назовні від осі обертання. Це має особливі переваги у випадку, коли майже всі ємності заповнені упаковками та виготовлені з непрозорого матеріалу.
Як додаткова альтернатива, ємності можуть бути також виготовлені з прозорого матеріалу, так щоб покупець міг принаймні частково бачити упаковки, коли продавець збирається продати йому їх, а дверцята пристрою відкриті так, щоби надати доступ до його середини.
Відповідно до одного з варіантів реалізації запропонованого пристрою, ємності та стійка можуть бути сформовані як одна деталь. Крім того, ємності можуть бути сформовані таким чином, щоб їх можна було витягнути зі стійки. Наприклад, ємності та / або стійка можуть мати засоби, що дозволять кріпити ємності до стійки з можливістю подальшого знімання. В іншому альтернативному варіанті реалізації, різні секції або полиці стійки, які переважно є однаковими, можуть бути сформовані як одне ціле з ємностями, що розташовані в цій секції або на полиці стійки. Конструкція у вигляді однієї деталі, наприклад, всієї стійки і ємностей, або декількох різних секцій або поличок стійки, які можна зібрати, утворюють цілу стійку, що може бути вигідним з точки зору виробництва пристрою. Зокрема, як приклад, виробництво можна спростити шляхом виготовлення ємностей та стійки з відповідного пластмасового синтетичного матеріалу, наприклад, шляхом лиття під тиском з термопластичного синтетичного матеріалу.
Перевагою ємностей, які можна прикріпити з можливістю подальшого виймання, є те, що за потреби їх можна повторно наповнювати упаковками з тютюновими виробами.
Всі ємності, встановлені на стійці, мають бути ідентичними, за винятком того, що вони, як правило, матимуть різні позначки, якщо до них додається етикетка або маркування, щоб позначити різні види виробів для паління. Проте, відповідно до додаткового удосконалення, можуть бути передбачені різні види ємностей, зокрема ємності адаптовані до різних розмірів упаковок та / або форм упаковок.
Корпус пристрою може бути виконаний з металу, наприклад, з листової сталі або алюмінію.
Проте, переважним варіантом виконання є корпус, що має стінки, виготовлені з синтетичного 60 матеріалу, зокрема з акрилового скла або ПММА (поліметилметакрилату), пофарбованого або покритого таким чином, щоб він був непрозорим. Так само для виготовлення дверцят може використовуватися пофарбоване або покрите акрилове скло або ПММА.
Відповідно до бажаного варіанту реалізації запропонованого винаходу, корпус має форму прямокутного паралелепіпеда або кубу, і, як правило, має заокруглені краї вертикальних поверхонь. Корпус такого типу дозволяє легко розмістити декілька пристроїв відповідно до заявленого винаходу поруч один з одним у разі, якщо, наприклад, місткість одного пристрою, незважаючи на його здатність вміщувати велику кількість різних видів виробів для паління, буде недостатньою для потреб конкретного роздрібного торговця. Таким чином, розміщення упаковок, що містять готові до продажу вироби для паління, для зберігання та / або їх тимчасової демонстрації покупцю, бути побудоване за модульним принципом.
Будь-які варіанти реалізації, покращення та вдосконалення, описані вище, можна вільно поєднувати один з одним, коли це має сенс. Інші можливі розробки, удосконалення та варіанти реалізації винаходу містять комбінації ознак винаходу, що були описані вище або будуть описані нижче у детальному описі варіантів реалізації, навіть якщо про такі комбінації не буде зазначено окремо.
КОРОТКИЙ ОПИС ФІГУР КРЕСЛЕНЬ
Нижче наведено пояснення до винаходу з посиланнями на схематичні креслення, що ілюструють варіанти реалізації цього винаходу.
Фиг.1 - зображення в перспективі пристрою відповідно до варіанту реалізації цього винаходу, що показує корпус та дверцята пристрою у зачиненому стані.
Фиг.2 - зображення пристрою в перспективі в розібраному вигляді відповідно до варіанту реалізації винаходу показаному на фіг.1, додатково показана стійка, на якій розміщена певна кількість ємностей з продукцією.
Фіг.3 - вигляд спереду чотирьох пристроїв, кожен з яких сформовано відповідно реалізації винаходу показаному на фіг.1, які розташовані один поруч і іншим, дверцята трьох пристроїв відчинені, а стійки вказаних пристроїв, показано в трьох різних кутових положеннях.
Додані креслення призначені для ілюстрації варіантів реалізації винаходу таким чином, щоб краще зрозуміти суть винаходу. Креслення в поєднанні з описом призначені для пояснення принципів і концепції винаходу. Інші варіанти реалізації заявленого пристрою та багато
Зо описаних переваг можна зрозуміти з креслень. Показані на кресленнях елементи не обов'язково виконані в масштабі.
Елементи, особливості та компоненти, які ідентичні або які виконують ту саму функцію або мають той самий ефект, були позначені на кресленнях за допомогою однакових посилань, за винятком, якщо будо вказано інакше.
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВАРІАНТІВ РЕАЛІЗАЦІЇ
На фіг. 1, у перспективі показано пристрій (1) для зберігання та / або для тимчасового показу покупцю упаковок, що містять готові до продажу вироби для паління. Пристрій (1) складається з корпусу (2), що має вертикальні бічні стінки (2а) та (25), а також вертикальну задню стінку (2с). Корпус (2), як правило, має форму прямокутного паралелепіпеда, а також заокруглені краї вертикальних поверхонь (3). Напрямок вертикального положення корпусу (2) позначено знаком (М). У верхній та нижній частинах корпус (2) закритий пласкими верхньою панеллю (4а) та нижньою панеллю (4Бб), при цьому вказані верхня та нижня панелі (4а, 45) фактично паралельні одна одній.
Корпус (2) має отвір (5) прямокутної форми, що проходить уздовж лицьової сторони (РЕ) корпусу (2) від нижньої панелі (4р) до верхньої панелі 4а і призначений для доступу всередину пристрою.
На фіг. 1 отвір (5) закритий дверцятами (б), які можуть відчинятися та зачинятися. Так на фіг. 1 вони зображені у зачиненому положенні. Поздовжні бічні краї (7) дверцят (6), що проходить уздовж вертикального напрямку (М), зігнуті назад до внутрішньої частини корпусу (2) в ділянках (7а).
На фіг. (2) зображено пристрій (1) з фіг.1 в розібраному вигляді. Як показано на фіг. 2, пристрій (1) додатково містить стійку (11), що має гвинтову поверхню (12), що "намотується" навколо центральної осі (13), до якої гвинтова поверхня (12) міцно прикріплена. На стійці (11) розміщена велика кількість ємностей (14) (на фіг. 2 тільки кілька вказаних ємностей відмічені позиціями). Ємності (14) розташовані на гвинтовій поверхні (12) стійки (11) таким чином, щоби вони могли лежати на верхній частині гвинтової поверхні (12).
Також з фіг. 2 можна побачити, що гвинтова поверхня (12) виконана таким чином, що вона декілька разів обмотується навколо центральної осі (13). Кут підйому гвинтової поверхні (12), як правило, є досить малим; зокрема, він не перевищує 20 градусів, але бажано, щоб він 60 дорівнював або був меншим за 10 градусів.
Відповідно до прикладу, зображеному на фіг. 2, ємності (14) розташовані на п'яти рівнях (152-15є) гвинтової поверхні (12), при цьому десять ємностей (14) розташовані на кожному з рівнів (15а-15є) уздовж частин уявної циліндричної поверхні стійки (11). Бажано, щоб ємності (14) в межах кожного з рівнів (152-15єе) були розташовані рівномірно, але настільки компактно, щоб вмістити велику кількість ємностей (14) на стійці (11).
Як показано на фіг. 2, кожна ємність (14), має отвір (16), який виконаний таким чином, щоб можна було виймати упаковки (17) з виробами для паління з відповідної ємності (14). Ємності (14) розташовані на гвинтовій поверхні (12) стійки (11) з отворами (16), що орієнтовані назовні в радіальному напрямку від центральної осі (13), а, отже, також в радіальному напрямку назовні від осі обертання (А), що утворена центральною віссю (13).
Згідно із варіантом реалізації, зображеним на фіг. 2, кожна ємність (14), як правило, має коробчасту форму, але при цьому кожна відкривається зверху (14а). Розмір поперечного перетину ємностей (14) обрано таким чином, щоб можна було покласти до них кілька упаковок (17). Ємності (14) можна заповнити шляхом вкладання в них упаковок (17) через відкритий верх (142). Отвір (16), розташований на нижньому кінці лицьової сторони (145) ємності (14), призначений для діставання по черзі упаковок (17) з кожної ємності (14). При цьому лицьова сторона ємності (140) орієнтована радіально назовні від осі обертання (А) і центральної осі (13).
Отвір (16) має розміри придатні для діставання однієї нижньої упаковки (17) з ємності (14). Після цього решта упаковок (17), що залишилися в ємності (14), починають рухатися вниз під дією сили тяжіння.
Як також показано на фіг. 2, корпус (2) заявленого пристрою виконаний з можливістю вмістити в середині стійку (11). При цьому вказана стійка (11) встановлена всередині корпусу (2) таким чином, що вісь обертання (А), що збігається з центральною віссю (13), проходить у вертикальному напрямку (МУ) корпусу (2) (на фіг. 2 позначено позицією (А".
Під час використання заявленого пристрою (1) встановленого, наприклад, у магазині, у положенні для зберігання готових до продажу упаковок (17), вертикальний напрямок (М) корпусу (2) знаходиться фактично перпендикулярно до землі. Хоча на фіг. 2 це детально не показано, проте стійка (11) встановлена в корпусі 2 таким чином, що вона може обертатися навколо власної осі обертання (А).
Зо На фіг. 2 також зображено дверцята (6), що фактично запобігають тому, щоби ззовні корпусу (2) можна було б побачити стійку (11), ємності (14) та упаковки (17), що розміщені в ємностях (14) для виконання вимог законодавства у частині що передбачає приховування від споживачів виробів для паління, за винятком, коли продавець здійснює їх фактичний продаж.
Крім того, на фіг. 2 показано, що ємності (14) розташовані на стійці (11) таким чином, що сектор (21), позначений на фіг. штрих-пунктирною лінією, уздовж поздовжньої довжини стійки (11) не містить ємностей (14). Сектор (21) може визначатися кутом (ДВ), вимірюваним на площині, перпендикулярній осі обертання (А), та дорівнювати величині у діапазоні від 60 до 180 градусів. Наприклад, кут (В) фактично може дорівнювати 90 градусів.
На лицьовій стороні (145) кожної з ємностей (14) відповідним чином прикріплені етикетка чи маркування (18), що вказує на вид упаковок, які містяться у відповідній ємності (14). Наприклад, етикетки (18) можуть бути приклеєні до лицьової сторони (1460) кожної ємності (14).
Фіг.3 пояснює режими функціонування пристрою (1), у тому числі функціонування дверцят (6) та стійки (11). Як показано на фіг. 3, стійка (11), корпус (2) та дверцята (6) пристрою (1) мають такі розміри і розташовані таким чином, що, коли дверцята (б) пристрою (1) відчинені, зовні корпусу (2) через отвір (5) для доступу всередину відкривається доступ до групи ємностей (14). Вибір групи, до якої відкривається доступ, залежить від кутового положення а (фіг. 2) стійки (11) відносно осі обертання (А) по відношенню до корпусу (2). Тобто різні ємності (14) стають доступними через отвір (5), коли стійка (11) обертається всередині корпусу (2) навколо своєї осі обертання (А). Це означає, що стійка (11) може займати декілька положень, кожне з яких відкриває різну групу ємностей (14) для доступу до них через отвір (5).
На фіг. З зображені чотири пристрої (1) відповідно до варіанту реалізації винаходу зображеного на фіг.1 та 2, що для наочності розташовані один поруч з іншим, і позначених відповідними позиціями (1а-14). Дверцята (б) самого лівого пристрою показаного на фіг. З зачинені, тому стійка (11), що знаходиться всередині та на якій розміщені ємності (14) з упаковками (17), фактично є прихованою від очей, а отже немає доступу до стійки (11), ємностей (14) та упаковок (17). Дверцята (б) встановлені таким чином, що для відкривання отвору (5) їх можна повертати із закритого положення, в якому зображено пристрій (1а), навколо осі, паралельної або такої, що відповідає осі обертання (А) стійки (11).
Як показано на фіг. З для пристрою (10), коли дверцята відчинені, доступ до ємностей (14) бо на стійці (11) відкрито. На цій фіг. отвір (5) повністю відкритий у пристроїв (16, 1с, 14), а самі дверцята (6) знаходяться в середині корпусу (2). На фіг. З стійка (11) кожного з пристроїв (165, 1с, 14) зображує різні кутові положення стійки для виймання виробів по відношенню до корпусу 2.
У варіанті реалізації, показаному на фіг.1-3, дверцята (6) з'єднані зі стійкою (11) таким чином, щоби вони могли обертатися разом і нею. Коли пристрій знаходиться у положенні (1а) (фіг. 3), дверцята (6) закривають отвір (5) для доступу всередину, а стійка (11) займає початкове кутове положення по відношенню до корпусу 2.
Дверцята (6) з'єднані зі стійкою (11) та мають такі розміри, що вони фактично перекривають всю зовнішню поверхню стійки (11) по всій її довжині в районі сектора (21), де відсутні ємності (14), як це показано більш детально на фіг. 2.
У переважному варіанті реалізації пристрою, дверцята (6) з'єднані зі стійкою (11) за допомогою відповідного механізму таким чином, щоб дверцята (6), що знаходяться в закритому положенні, як це видно з фіг. З для пристрою Та, можна було штовхати по колу всередину до центральної осі (13). Цей напрямок позначено стрілкою Р. В середині пристрою, наприклад, між дверцятами (б) та стійкою (11) можуть міститися пружинні засоби (на фігурах не показані), що з'єднують дверцята (б) та стійку (11), та створюють силу протидії, коли оператор штовхає рукою дверцята (6) всередину у напрямку стрілки Р.
Дверцята (6) та стійка (11) разом обертаються навколо осі обертання (А), що збігається із центральною віссю (13), у першому напрямку обертання, позначеному позицією (К), від початкового кутового положення стійки (11) (як показано для пристрою Та) до першого кутового положення стійки (11) (як показано для пристрою 1Б), це відбувається після того, як, наприклад, дверцята (6) штовхнули всередину. Таким чином, як тільки повністю відкривається отвір (5) для доступу всередину корпусу, стійка (11) займає перше кутове положення.
У режимі функціонування пристрою (16), відкрито доступ до групи ємностей (14) через отвір (5) для доступу всередину. Рекомендовано, щоби ємності (14), що є доступними коли пристрій знаходиться в положенні (15), були заповнені упаковками (17) саме тих видів, які покупець повинен бачити найдовше під час продажу продукції за допомогою вказаного пристрою.
В іншому, альтернативному варіанті реалізації цього винаходу, пристрій (1) (1а-14) може не бути оснащений дверцятами (б). У цьому випадку, для того, щоб забезпечити запобігання
Зо зовнішній демонстрації упаковок (17) з виробами для паління, а також етикеток або маркувань (18) з боку корпусу (2), сектор (21), в якому відсутні ємності, розташований таким чином, щоби бути орієнтованим на отвір (5) для доступу всередину корпусу, коли стійка (11) займає своє початкове кутове положення. У цьому випадку бажано, щоб кут ВД був досить великим, а власне таким, щоб в початковому кутовому положенні стійки (11), через отвір (5) не було видно лицьову сторону (145) жодної з ємностей (14) розміщених на стійці (11).
Для пристрою (15), показаного на фіг. З, з першого кутового положення стійки (11), що збігається з її кутовим положенням для виймання виробів, стійка (11) може обертатися далі всередині корпусу (2) в першому напрямку обертання (К), щоб прийняти друге проміжне кутове положення для виймання виробів, як показано для пристрою (1с). Якщо стійку обертати далі в напрямку К, вона займе кінцеве кутове положення для виймання виробів, як показано для пристрою (14). Кінцеве кутове положення стійки (11) відповідає наступному кутовому положенню для виймання виробів.
Коли стійка (11) знаходиться в першому кутовому положенні, в кінцевому кутовому положенні або в будь-якому проміжному кутовому положенні, роздрібний продавець або помічник-консультант можуть вийняти упаковку (17), що містить тютюнові вироби, з обраної ємності (14) відповідної групи доступних ємностей (14).
Пристрій (1) містить механізм зміщення, на фігурах не показаний, який може бути виконаний, наприклад, у вигляді пружин, і який розташований переважно таким чином, щоб з'єднувати стійку (11) з корпусом (2) так, щоби стійка (11) могла обертатися під дією сили або крутного моменту, що створюється за допомогою механізму зміщення, в першому напрямку обертання (К). Механізм зміщення сконструйовано таким чином, що оператор може обертати стійку в напрямку Ф, зокрема за допомогою руки. Коли роздрібний продавець або помічник- консультант відпускає стійку (11) після виймання упаковки (17), механізм зміщення здійснює обертання стійки (11) у другому напрямку обертання (КК), протилежному першому напрямку обертання (К). Таким чином, стійка (11) автоматично починає обертатися назад та повертається, як у випадку варіанта реалізації, зображеного на кресленнях, у перше кутове положення стійки, зображене для пристрою (16), в якому на стійці (11) видно ті ємності (14), що містять упаковки (17) з виробами для паління, які покупець у випадку здійснення продажу повинен бачити так довго, наскільки це є можливим. Обертання в напрямку (К) здійснює механізм зміщення після того, як оператор відпустить стійку (11) в будь-якому її кутовому положенні між першим і останнім кутовими положеннями.
В якості альтернативного та переважного варіанту реалізації винаходу, механізм зміщення пристосований до того, щоб повертати стійку (11) у вихідне положення, як це показано на фіг. З для пристрою (Та). При цьому, коли оператор відпускає стійку (11), дверцята (6) автоматично зачиняються.
У переважному варіанті реалізації винаходу, коли стійка (11) повертається у початкове кутове положення, під дією згаданих вище пружних засобів, що з'єднують стійку (11) та дверцята (6), вказані дверцята (б) переміщуються із зовнішньої сторони радіально від центральної осі (13), таким чином закриваючи отвір (5) для доступу всередину корпусу. У цьому положенні, обертанню стійки (11), як правило, перешкоджає відповідний замикаючий механізм, якщо оператор знову не штовхне дверцята (б) всередину у напрямку (Р).
В іншому варіанті реалізації, зображеному на фіг.1-3, дверцята (6) можуть бути встановлені з можливістю обертання по колу навкруги корпусу (2) окремо від стійки (11). У цьому випадку, може бути передбачений механізм передачі (на фігурах не показаний), зокрема відповідний механізм зубчатої передачі або з'єднання, для реалізації одночасного руху дверцят (б) із обертанням стійки (11) навколо осі обертання (А).
Як показано штрих-пунктирною лінією на фіг.1, в переважному варіанті реалізації пристрою, зображеному на цій фігурі, нижня панель (45) корпусу (2) може бути замінена коробчастою основою (40), що є більшою за висотою у порівнянні з нижньою панеллю (45). Коробчаста основа (45) може бути корисною для розміщення механічних компонентів (на фігурах детально не показані) для забезпечення можливості обертання стійки (11) та обертальних чи поворотних рухів дверцят (б), а також для того, щоб дверцята (б) можна було штовхнути всередину у напрямку стрілки (Р), як описано вище. Механізми зміщення, описані вище, також можуть бути розміщені всередині коробчастої основи (407.
Зокрема, у коробчастій основі (45) може бути встановлений обертовий диск (9) (схематично зображений пунктирною лінією на фіг. 2). Як правило, такий диск має круглу форму та фактично заповнює відповідну круглу виїмку, що знаходиться на внутрішньому дні (8) корпусу (2) таким чином, щоби бути на одному рівні з внутрішнім дном (8). При цьому внутрішнє дно (8) утворене
Зо верхньою частиною коробчастої основи (456).
За допомогою диску (9), забезпечуються описані вище оберти в першому і другому напрямках обертання (К, КК) навколо осі (А) (дивись фіг.3). Зокрема, стійка (11) може бути встановлена на диск (9), а дверцята (б) та стійка (11) можуть бути з'єднані одне з одним за допомогою диску (9), завдяки чому забезпечується функціонування пристрою (1), як це викладено вище з посиланням на варіанти реалізації показані на фіг.1-3 та / або їх варіації.
Верхні та нижні панелі (4а, 45), а також бічні стінки (2а, 25) задня стінка (2с) корпусу (2) -а також коробчаста основа (45), якщо вона передбачена, можуть бути виконані з металу, наприклад, сталі або алюмінію, але переважним варіантом є акрилове скло або ПММА (поліметилметакрилат), пофарбовані або покриті таким чином, щоб бути непрозорими.
Аналогічно, дверцята (б) можуть бути виготовлені з використанням металевого матеріалу, такого як сталевий або алюмінієвий лист, але переважним варіантом реалізації винаходу є виготовлення цих деталей з акрилового скла. Стійка (11) може бути сформована як одне ціле з ємностями (14) та центральною віссю (13). Як варіант, стійка (11) може бути сформована шляхом складання декількох секцій або рівнів (поличок). Наприклад, кожна секція або рівень відповідає одному з рівнів (15а-156е).
При цьому кожна секція або рівень можуть бути виготовлені як одне ціле з ємностями (14).
Стійка (11) ї ємності (14) можуть бути виготовлені з термопластичного синтетичного матеріалу, наприклад шляхом лиття під тиском.
Як варіант, ємності (14) можуть бути виготовлені окремо від осі (13) і гвинтової поверхні (12) стійки (11), при цьому ємності (14) будуть оснащені відповідними засобами (на фігурах не показані), що дозволяють нерознімно або з можливістю від'єднання прикріпити ці ємності на гвинтову поверхню (12) у попередньо визначених місцях.
У варіанті реалізації, зображеному на фіг. 1-3, всі ємності (14) показані однаковими за формою та розміром і відрізняються лише розміщеними у них упаковками (17) або етикетками чи маркуванням (18) на відповідній лицьовій стороні (145) ємності. Проте заявлений пристрій передбачає розташування на гвинтової поверхні (12) ємностей (14) різного розміру та / або форми, наприклад, різної ширини, хоча використання однакових ємностей (14) є більш бажаним варіантом.
Хоча винахід було повністю описано вище з посиланням на переважні варіанти реалізації, бо винахід не обмежується ними та може бути модифікований різними шляхами.
Список позицій позначених на фігурах креслень: (1) - пристрій; (2) - корпус; (2а) - бічна стінка корпусу; (25) - бічна стінка корпусу; (2с) - задня стінка корпусу; (3) - заокруглений край вертикальних поверхонь корпусу; (4а) - верхня панель корпусу; (45) - нижня панель корпусу; (45) - коробчаста основа корпусу; (5) - отвір для доступу всередину корпусу; (6) - дверцята; (7)
- повздовжній бічний край дверцят; (7а) - ділянка дверцят; (8) - внутрішнє дно корпусу; (9) - обертовий диск; (11) - стійка; (12) - гвинтова поверхня стійки; (13) - центральна вісь стійки; (14)
- ємність; (14а) - верх ємності; (145) - лицьова сторона ємності; (152-156) - рівень стійки; (16) - отвір ємності; (17) - упаковка, що містить вироби для паління; (18) - етикетка чи маркування;
(21) - сектор, що не містить ємностей; (РЕ) - лицьова сторона; (М) - вертикальний напрямок; (А)
- вісь обертання стійки; (А) - вісь обертання (у випадку коли стійка встановлена всередині корпусу); (Р) - напрямок штовхання дверцят; (К) - перший напрямок обертання; (К) - другий напрямок обертання, що протилежний першому напрямку обертання.

Claims (16)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Пристрій (1) для зберігання готових до продажу та/або для тимчасового показу упаковок (17) з виробами для паління, що містить: стійку (11) з великою кількістю ємностей (14), при цьому кожна ємність виконана таким чином, щоб у ній можна було зберігати певну кількість упаковок (17), а вказані упаковки (17) можна було виймати з відповідної ємності (14) одна за одною; корпус (2), пристосований для розміщення в його середині стійки (11) з отвором (5) для доступу всередину корпусу до стійки (11), ємностей (14) та упаковок (17); стійку (11), що встановлена всередині корпусу (2) таким чином, що вона може обертатися навколо осі (А) принаймні в першому напрямку обертання (В); стійка (11) та корпус (2), розташовані таким чином, що в початковому кутовому положенні вказаної стійки (11) з зовнішньої сторони корпусу (2) через отвір (5) відсутній доступ до жодної з ємностей (14) для виймання з вказаних ємностей упаковок (17), при цьому доступ до певної групи ємностей (14) відкривається лише після повороту стійки (11) в першому напрямку обертання (В) до кутового положення, що дозволяє виймати упаковки, або до одного з кількох Зо таких кутових положень стійки (11), причому доступ до товару залежить від кутового положення (о) по відношенню до корпусу (2).
2. Пристрій за пунктом 1, який відрізняється тим, що вісь обертання стійки (А) проходить вздовж вертикального напрямку (МУ) корпусу (2).
3. Пристрій за пунктом 1 або 2, який відрізняється тим, що стійка (11) має гвинтову поверхню (12), на якій розташовані ємності (14).
4. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що кожна ємність (14) містить отвір (16), що дозволяє виймати розміщені у ній упаковки (17), при цьому ємності (14) розташовані на стійці (11) так, що їх отвори (16) орієнтовані назовні, переважно радіально, від осі обертання (А).
5. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що ємності (14) розташовані на стійці (11) на декількох рівнях (15а-15е).
б. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що ємності (14) розташовані на стійці (11) таким чином, що на стійці (11) утворено окремий сектор (21) без ємностей (14) вздовж усієї довжини стійки (11), при цьому переважно вказаний сектор (21) визначають кутом (В), значення котрого знаходиться у діапазоні між 60 градусами та 180 градусами, якщо вимірюється на площині, перпендикулярній осі обертання (А); при цьому, зокрема, в початковому кутовому положенні стійки (11) сектор (21) має знаходитися навпроти отвору (5) для доступу всередину корпусу пристрою.
7. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів, який відрізняється тим, що пристрій (1) додатково містить дверцята (б), що відчиняються та зачиняються і призначені для закриття отвору (5) для доступу всередину корпусу, при цьому, коли дверцята (б) знаходяться в закритому положенні, стійку (11) не видно з зовнішньої сторони корпусу (2).
8. Пристрій за пунктом 7, який відрізняється тим, що дверцята (б) розташовані так, щоб їх можна було повертати із закритого положення навколо осі, паралельної або такої, що збігається з віссю обертання (А) стійки (11), для того, щоб відкрити доступ до отвору (5) та забезпечити доступ до ємностей (14) на стійці (11).
9. Пристрій за пунктом 7 або 8, який відрізняється тим, що дверцята (б) з'єднані зі стійкою (11) таким чином, щоб обертатися разом зі стійкою (11), при цьому дверцята (б) закриватимуть отвір (5) для доступу всередину корпусу у момент, коли стійка (11) знаходитиметься у початковому бо кутовому положенні.
10. Пристрій за пунктом 9, який відрізняється тим, що дверцята (6) з'єднані зі стійкою (11) таким чином, що в закритому положенні їх можна штовхнути в радіальному напрямку всередину до осі обертання (А), шляхом повороту стійки (11) від початкового кутового положення в першому напрямку обертання (Р), як правило, проти сили, створеної пружинним механізмом, що з'єднує дверцята (б) зі стійкою (11), після чого може бути відкритий отвір (5) для доступу всередину корпусу.
11. Пристрій за пунктом 7 або 8, який відрізняється тим, що дверцята (б) встановлені в корпусі (2) з можливістю обертання, при цьому поворотний рух дверцят (б) пов'язаний з обертанням стійки (11) навколо осі обертання (А) за допомогою передачі, зокрема за допомогою зубчастої передачі або з'єднання.
12. Пристрій за пунктом 7 або 8, який відрізняється тим, що дверцята (б) та стійка (11) розташовані і з'єднані таким чином, що, коли дверцята (б) відчинені, стійка (11) займає перше кутове положення відразу ж після повного відкриття отвору (5) для доступу всередину корпусу, стійка (11) обертається з першого кутового положення навколо осі обертання (А) в першому напрямку обертання (Р), допоки вона не досягне кінцевого кутового положення, в якому отвір (5) для доступу всередину корпусу залишатиметься повністю відкритим, при цьому кожне положення стійки - перше кутове положення і кінцеве кутове положення - відповідають одному з кутових положень стійки (11) для виймання виробів.
13. Пристрій за пунктом 12, який відрізняється тим, що пристрій (1) додатково оснащений механізмом зміщення, який, як правило, являє собою пружини і який влаштований таким чином, щоб стійка (11) могла обертатися, якщо на неї натисне чи її штовхне оператор в першому напрямку обертання (В), при цьому механізм зміщення також змушує стійку (11) обертатися і в другому напрямку обертання (В), протилежному першому напрямку обертання (В), коли оператор, після того, як він прокрутив стійку (11), її відпускає.
14. Пристрій за пунктом 13, який відрізняється тим, що механізм зміщення виконано з можливістю повертати стійку (11) у початкове кутове положення або у перше кутове положення після того, як її відпустив оператор, попередньо встановивши стійку у кутове положення для виймання виробів, або в одне з кутових положень для виймання виробів, або в одне з кутових положень між першим кутовим положенням та кінцевим кутовим положенням. Зо
15. Пристрій за будь-яким з попередніх пунктів 1-11, який відрізняється тим, що пристрій (1) додатково оснащений механізмом зміщення, який, як правило, являє собою пружини і який влаштований таким чином, щоб стійка (11) могла обертатися, якщо на неї натисне чи штовхне оператор в першому напрямку обертання (В), при цьому механізм зміщення також змушує стійку (11) обертатися і в другому напрямку обертання (В), протилежному першому напрямку обертання (Р), коли оператор відпускає стійку (11) після того, як він її прокрутив.
16. Пристрій за пунктом 15, який відрізняється тим, що механізм зміщення виконано з можливістю повертати стійку (11) у початкове кутове положення після того, як стійку (11) відпустили, попередньо встановивши її у кутове положення для виймання виробів або в одне з кутових положень для виймання виробів, або тим, що стійка (11) може обертатися від першого кутового положення, що відповідає одному з кутових положень для виймання виробів, навколо осі обертання (А) у першому напрямку обертання (В), поки вона не досягне кінцевого кутового положення, що відповідає іншим кутовим положенням для виймання виробів, при цьому механізм зміщення виконано з можливістю повертати стійку (11) у перше кутове положення після того, як стійку (11) відпустили, попередньо встановивши її у кінцеве кутове положення для виймання виробів або в будь-яке кутове положення для виймання виробів між першим кутовим положенням та кінцевим кутовим положенням.
їй у за й | | | 2 К шим щу | ше В І ше о уйа шк р Б | | | ши шк | | | -- й зви й л/ ншшни шо ен | /х 7 реа і пиши, - и М, Ви ль 7а ! Тов з гя 7а Фі
УА ва А вв де-то / и щі Я і с о се оо і щі чИ. пф. що ЇЗе /7, дев 1 ТАЙНА и сн ий М в БІ / 9 и 2 п що 45 и / ук є с вом | и З, ДА
Фіг. 7.
Ів їв іс Іа Р МІ г мор а І 1 Е 6 18 / ГО що я ЩО Чщорт бо.
М тя | авіа тя щ «р- НО ред, ну и ун, й дуечне | ри Гей іерауе / ДЯН БщЩеті ВД, бен а ечне ей прив ЛЕВКО "фразі зі сива ІВ / от, В З Ох А ФісЗ 00 Компютернаверстка!, Скворцова.дГ (00000000 Державна служба інтелектуальної власності України, вул.
Василя Липківського, 45, м.
Київ, МСП, 03680, Україна ДП "Український інститут інтелектуальної власності", вул.
Глазунова, 1, м.
Київ - 42, 01601
UAA201506314A 2012-12-28 2013-11-20 Пристрій для зберігання упаковок, що містять вироби для паління UA112935C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP12199589 2012-12-28
PCT/EP2013/074235 WO2014102033A1 (en) 2012-12-28 2013-11-20 Apparatus for keeping packages containing smoking articles

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA112935C2 true UA112935C2 (uk) 2016-11-10

Family

ID=47681547

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201506314A UA112935C2 (uk) 2012-12-28 2013-11-20 Пристрій для зберігання упаковок, що містять вироби для паління

Country Status (12)

Country Link
EP (1) EP2938225B1 (uk)
JP (1) JP6023352B2 (uk)
KR (1) KR101822724B1 (uk)
CA (1) CA2896323C (uk)
ES (1) ES2637942T3 (uk)
HR (1) HRP20171239T1 (uk)
MY (1) MY180198A (uk)
RU (1) RU2637972C2 (uk)
SG (1) SG11201505093YA (uk)
TW (1) TWI622371B (uk)
UA (1) UA112935C2 (uk)
WO (1) WO2014102033A1 (uk)

Families Citing this family (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
NZ534244A (en) * 2004-07-20 2007-05-31 Foodcap Int Ltd Product distribution methods and apparatus
CN106617760A (zh) * 2017-02-28 2017-05-10 湖州黛丝娅鞋业有限公司 一种防盗型鞋类存放装置
CN107997404B (zh) * 2017-12-28 2023-09-22 深圳市海思睿科技有限公司 一种不规则角度圆形文件存储架及文件夹排布方法
RU201085U1 (ru) * 2020-08-17 2020-11-26 Игорь Александрович Котов Шкаф для табачной продукции

Family Cites Families (15)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CH243073A (de) * 1940-08-20 1946-06-30 Cuprum Ag Verfahren und Vorrichtung zur Herstellung von aufgebäumten Kunstseideketten.
CH251851A (fr) * 1946-03-12 1947-11-30 Carrard Romain Meuble de travail.
FR1512539A (fr) * 1966-12-23 1968-02-09 Spirapo Meuble cylindrique à espace de rangement rotatif
US3627395A (en) * 1970-03-09 1971-12-14 Earl Hoey Door opening and closing mechanism for a refrigerator having revolving shelves
JPS54179097U (uk) * 1978-06-07 1979-12-18
DE3771700D1 (de) * 1987-01-26 1991-08-29 Alno Moebel Fachbodenkarussell fuer einen schrank, insbesondere einen kuechenschrank mit ausschwenkbarem muellbehaelter.
DE9417898U1 (de) * 1994-11-08 1995-01-12 Decor-Metall Karl Becker GmbH, 32108 Bad Salzuflen Präsentations- und Verkaufsregal für Zigarettenschachteln
TW305168U (en) * 1996-06-18 1997-05-11 Zhen-Qing Huang An improved structure of display rack
RU11851U1 (ru) * 1999-07-16 1999-11-16 Акционерное общество открытого типа "АО ВНИПП" Устройство для комплектования деталей при селективной сборке радиально- упорных шарикоподшипников
US6309034B1 (en) * 1999-11-12 2001-10-30 The Coca-Cola Company Oscillating cooler
CN201299345Y (zh) * 2008-11-27 2009-09-02 吴增鑫 多功能玻璃展示柜
JP2010187998A (ja) * 2009-02-19 2010-09-02 Japan Tobacco Inc 商品陳列システム
JP2010188000A (ja) * 2009-02-19 2010-09-02 Japan Tobacco Inc 商品陳列システム
US8418859B2 (en) * 2010-10-06 2013-04-16 Fang-Yin Chen Spiral type cap-shaped object rack
CN202386170U (zh) * 2011-12-28 2012-08-22 刘苏节 新型螺旋式书柜

Also Published As

Publication number Publication date
EP2938225A1 (en) 2015-11-04
SG11201505093YA (en) 2015-07-30
RU2637972C2 (ru) 2017-12-08
JP6023352B2 (ja) 2016-11-09
KR20150100928A (ko) 2015-09-02
JP2016501646A (ja) 2016-01-21
TWI622371B (zh) 2018-05-01
ES2637942T3 (es) 2017-10-18
KR101822724B1 (ko) 2018-01-26
CA2896323A1 (en) 2014-07-03
TW201424642A (zh) 2014-07-01
EP2938225B1 (en) 2017-06-21
WO2014102033A1 (en) 2014-07-03
RU2015130735A (ru) 2017-01-26
CA2896323C (en) 2018-05-29
HRP20171239T1 (hr) 2017-12-15
MY180198A (en) 2020-11-24

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US8302783B1 (en) Product dispensing display
US5706977A (en) Modular display device
US8033422B2 (en) Pill dispenser
JP5508536B2 (ja) 移動可能な展示用製品ロケータを前面に備えた引出しを有する小売製品陳列システム
UA112935C2 (uk) Пристрій для зберігання упаковок, що містять вироби для паління
US20090139880A1 (en) Multi-chamber container
US6199724B1 (en) Bulk pre-measured single hand dispenser
US2781918A (en) Display and dispensing container
US4144662A (en) Display and dispenser
US3280969A (en) Package
US1972406A (en) Dispensing display device
WO2004003859A1 (ja) パッケージ商品排出装置
US4099650A (en) Convertible blister-card package
EP1892682A1 (en) Vending machine
US2592189A (en) Store counter display stand
US3879095A (en) Display and dispensing cabinet
US5320215A (en) Vial dispensing carton
US5590811A (en) Crayon organizer
JP6470011B2 (ja) 棒状化粧料テスター
JP6462406B2 (ja) 組み合わせ可能な販売商品及びその自動販売装置
JP2003263677A (ja) 自動販売機
JP7300867B2 (ja) シート包装材およびそれを用いる包装体
KR200269196Y1 (ko) 계란 판매대
JP2008099901A (ja) たばこ陳列販売ケース
JP2020058405A (ja) 取り分け具用スタンド