UA112650C2 - Ріжучий інструмент - Google Patents

Ріжучий інструмент Download PDF

Info

Publication number
UA112650C2
UA112650C2 UAA201400076A UAA201400076A UA112650C2 UA 112650 C2 UA112650 C2 UA 112650C2 UA A201400076 A UAA201400076 A UA A201400076A UA A201400076 A UAA201400076 A UA A201400076A UA 112650 C2 UA112650 C2 UA 112650C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
tool
shank
head
cutting tool
slot
Prior art date
Application number
UAA201400076A
Other languages
English (en)
Inventor
Бретт Болл
Філіп Найджел Мур
Уільям Стівен Клепхем
Original Assignee
ЕСКО ХАЙДРЕ (ЮКей) ЛІМІТЕД
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by ЕСКО ХАЙДРЕ (ЮКей) ЛІМІТЕД filed Critical ЕСКО ХАЙДРЕ (ЮКей) ЛІМІТЕД
Publication of UA112650C2 publication Critical patent/UA112650C2/uk

Links

Classifications

    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E21EARTH OR ROCK DRILLING; MINING
    • E21CMINING OR QUARRYING
    • E21C35/00Details of, or accessories for, machines for slitting or completely freeing the mineral from the seam, not provided for in groups E21C25/00 - E21C33/00, E21C37/00 or E21C39/00
    • E21C35/18Mining picks; Holders therefor
    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E21EARTH OR ROCK DRILLING; MINING
    • E21CMINING OR QUARRYING
    • E21C35/00Details of, or accessories for, machines for slitting or completely freeing the mineral from the seam, not provided for in groups E21C25/00 - E21C33/00, E21C37/00 or E21C39/00
    • E21C35/18Mining picks; Holders therefor
    • E21C35/183Mining picks; Holders therefor with inserts or layers of wear-resisting material
    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E21EARTH OR ROCK DRILLING; MINING
    • E21CMINING OR QUARRYING
    • E21C35/00Details of, or accessories for, machines for slitting or completely freeing the mineral from the seam, not provided for in groups E21C25/00 - E21C33/00, E21C37/00 or E21C39/00
    • E21C35/18Mining picks; Holders therefor
    • E21C35/19Means for fixing picks or holders

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mining & Mineral Resources (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • General Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Geochemistry & Mineralogy (AREA)
  • Geology (AREA)
  • Cutting Tools, Boring Holders, And Turrets (AREA)
  • Knives (AREA)
  • Drilling And Exploitation, And Mining Machines And Methods (AREA)
  • Processing Of Stones Or Stones Resemblance Materials (AREA)
  • Milling Processes (AREA)

Abstract

Ріжучий інструмент включає хвостовик, за допомогою якого інструмент у знімному режимі тримається у тримачі інструмента, збільшений заплечик або п'яту, передбачені на одному кінці хвостовика і пристосовані для спирання при застосуванні на опорну поверхню тримача інструмента та обмеження проникнення тримача інструмента у приймальний отвір тримача інструмента, та незнімне лезо, яке є передбаченим за межами збільшеного заплечика або п'яти і закінчується карбідним або іншим вістрям. Інструмент має зону ослаблення, яка при дії руйнівних зусиль сприяє поширенню розлому від зони ослаблення у конкретний потрібний спосіб.

Description

Пріоритет
Ця заявка заявляє пріоритет британської заявки під реєстраційним номером 1113591.0, поданої 8 серпня 2011 р.
Галузь винаходу
Цей винахід стосується ріжучого інструмента, насамперед, для застосування у видобутку мінералів, наприклад, у видобутку вугілля, але він також може застосовуватися для інших підземних робіт, таких, як риття тунелів або проходження штреків, або наземних робіт з будівництва громадських споруд, планування доріг, риття траншей, за допомогою барабанів або ланцюгових врубових машин, як на поверхні землі, так і під водою.
Рівень техніки
У вугільній та інших гірничо-видобувних галузях, де застосовуються лавові технології, зазвичай передбачаються сталеві кріплення або як компоненти групи кріплень з гідравлічним приводом, які проходять уздовж лави мінералу і просуваються нею у процесі його видобування, або постійні кріплення у формі кілець або дуг на виробках, які традиційно передбачаються на кожному кінці довгого забою.
Мінерал видобувають за допомогою одно- або двостороннього виїмкового комбайна з регульованим за висотою барабаном, який проходить через лаву мінералу, з обертальною ріжучою головкою, яка тримається на поворотному редукторі або кожному з них для повторення конфігурації пласта, причому кожен барабан оснащено 50-100 ріжучими інструментами, кожен з яких має хвостовик, за допомогою якого кожен інструмент розташовується з можливістю заміни у тримачі інструмента.
Однак, незважаючи на всі зусилля персоналу, барабани, зокрема, інструменти, часто ударяються об сталевий верхняк або тверді включення у покрівлі або грунту мінерального пласта, і інструмент ламається - як правило, його головка або лезо зрізається з хвостовика.
Інструменти потребують регулярної заміни, і знімання поламаного або пошкодженого інструмента часто є утрудненим або часом неможливим, і, таким чином, знімання не може бути здійснене без діставання барабана на поверхню або доставления до безпечної підземної ділянки для відновлення.
У будівництві громадських споруд інструмент може ударятись об невідому приховану
Зо перешкоду, таку, як арматурні прути для бетону, сталеві рейки і т. ін.
Задача винаходу
Головною задачею даного винаходу є забезпечення вдосконаленого ріжучого інструмента.
Короткий опис винаходу
Згідно з даним винаходом, забезпечується ріжучий інструмент, який включає хвостовик, за допомогою якого інструмент у знімному режимі тримається у тримачі інструмента, збільшений|(і) заплечик(и) або п'яту(и), передбачені на одному кінці хвостовика і пристосовані, для спирання при застосуванні на опорну поверхню тримача інструмента, а отже, для обмеження проникнення інструмента у приймальний отвір тримача інструмента, та незнімне лезо, яке є передбаченим за межами збільшеного(их) заплечика(ів) або п'яти (п'ят) і закінчується карбідним або іншим вістрям. Інструмент має зону ослаблення, яка при дії руйнівних зусиль сприяє поширенню розлому від зони ослаблення у конкретний потрібний спосіб.
Зона ослаблення має бути такою, щоб нормальна робота інструмента, наприклад, видобуток мінералів, не зазнавала перешкод, але інструмент ламається у потрібний спосіб, коли інструмент зазнає перевантаження через удар, наприклад, об сталеву опору. Однак, оскільки неумисного ударяння, наприклад, об сталевий елемент у тій чи іншій формі зазвичай уникнути не вдається, передбачення зони ослаблення, а отже, керування зоною розлому, забезпечує полегшення виймання решти поламаного інструмента у підземних умовах порівняно з випадками, коли така зона є відсутньою.
В одному аспекті ріжучий інструмент згідно з даним винаходом включає хвостовик, який у знімному режимі утримується в отворі у тримачі інструмента, та головку для контактування з матеріалом, з яким вона має контактувати під час застосування. Головка передбачається на одному кінці хвостовика для спирання на опорну поверхню тримача інструмента та обмеження проникнення ріжучого інструмента в отвір тримача інструмента. Ріжучий інструмент має передню поверхню, яка є орієнтованою у напрямку пересування під час застосування, протилежну задню поверхню та бокові поверхні, які з'єднують передню та задню поверхні.
Проріз є відкритим лише на передній поверхні та бокових поверхнях на глибину прорізу для визначення ламкої частини. Ламка частина залишається неушкодженою під час нормальної роботи. Однак, коли ріжучий інструмент зазнає дії руйнівних зусиль, це сприяє поширенню розлому від прорізу через ламку частину.
В іншому аспекті ріжучий інструмент згідно з винаходом включає хвостовик, який у знімному режимі утримується у межах отвору у тримачі інструмента, та головку для контактування з матеріалом, з яким вона має контактувати під час застосування. Головка передбачається на одному кінці хвостовика для спирання на опорну поверхню тримача інструмента та обмеження проникнення ріжучого інструмента в отвір тримача інструмента. Інструмент включає зону ослаблення для визначення ламкої частини, яка за очікуваної сили удару має меншу міцність порівняно з межею між головкою та хвостовиком за очікуваної сили удару, і, таким чином, коли ріжучий інструмент зазнає дії руйнівних зусиль, це сприяє поширенню розлому через ламку частину.
В іншому аспекті винаходу ріжучий інструмент включає хвостовик, який у знімному режимі утримується у межах отвору у тримачі інструмента, та головку для контактування з матеріалом, з яким вона має контактувати під час застосування. Головка є більшою за хвостовик і передбачається на одному кінці хвостовика таким чином, щоб визначати межу між хвостовиком та головкою. Головка спирається на опорну поверхню тримача інструмента і обмежує проникнення ріжучого інструмента в отвір тримача інструмента. Зона ослаблення передбачається на межі між хвостовиком та головкою, таким чином, що у разі ударяння ріжучого інструмента об твердий елемент це сприяє поширенню розлому через межу.
Зона ослаблення в оптимальному варіанті забезпечується через проріз (наприклад, прорізану або штамповану щілину або канавку), утворений в інструменті для забезпечення ламкої частини у межах інструмента, але може забезпечуватися й іншими засобами.
Короткий опис фігур
Фігура 1 є боковою вертикальною проекцією стандартних врубових інструментів існуючого рівня техніки.
Фігура 2 відповідає Фігурі 17, але показує, згідно з одним аспектом винаходу, проріз, передбачений у місці з'єднання між передньою стороною хвостовика та виступаючим вперед збільшеним заплечиком.
Фігура 2А показує другий варіант втілення ріжучого інструмента з прорізом у місці з'єднання між передньою стороною хвостовика та виступаючим вперед збільшеним заплечиком.
Фігура З також відповідає Фігурі 1, але показує, згідно з іншим аспектом винаходу, проріз,
Зо передбачений у місці з'єднання між основою передньої сторони леза та виступаючим вперед збільшеним заплечиком.
На всіх трьох фігурах однакові компоненти позначаються однаковими умовними номерами.
Детальний опис оптимальних варіантів втілення
На Фігурі 1 показано типовий зуб 1 врубової машини, яка застосовується в усьому світі, яка включає некруглий хвостовик 2, який є пристосованим для розташування у знімному режимі у межах відповідного отвору у тримачі інструмента або різцетримачі та утримування у знімному режимі фіксуючим засобом для запобігання випадковій втраті, таким, як багатореберна синтетична пластикова вставка в отворі З у формі цифри "8". На ведучій або передній стороні 4 хвостовика 2 передбачено ненаскрізний отвір 5 для приймання додаткової або альтернативної пружної кнопки утримання хвостовика (не показано). Від верхнього кінця передньої сторони 4 хвостовика 2 простягається спрямований вперед збільшений заплечик б, який має нижню сторону 7 для спирання на опорну поверхню (не показано) відповідного тримача інструмента або різцетримача у загальновідомий спосіб. Крім того, заплечик 6 має виїмку 8 для зачеплення інструментом для видобування, таким, як викрутка або вибивач, коли вимагається видобування зуба 1. На задній стороні 9 хвостовика 2 передбачено п'яту 10, яка також має опорну поверхню 11, та додатковий наскрізний отвір 12 для вміщення частини водорозпилювальної форсунки (не показано) За межами заплечика 5 та п'яти 10 простягається незнімне лезо 13, яке має карбідний наконечник 14. Заплечик б, п'ята 10 та лезо 13 включають головку 22 ріжучого інструмента 1.
Згідно з першим варіантом втілення винаходу, передбачено проріз 15 у ріжучому інструменті
ТА на стику у 907 між передньою стороною 4 хвостовика 2 та частиною 16 збільшеного заплечика 6. У цьому варіанті втілення проріз 15 простягається під кутом 45" до передньої сторони 4 хвостовика 2 і до нижньої сторони поверхні 7 заплечика 6. Проріз 15 передбачено для впливу таким чином, щоб ріжучий інструмент 1 відламував головку 22 від хвостовика 2, щоб хвостовик міг бути знятий через низ у разі застосування у тримачі інструмента, що передбачає отвір для виймання, як описано у британській заявці під реєстраційним номером 1113669.4, поданій 9 серпня 2011 р.
Фігура 2А показує оптимальний варіант утворення прорізу у місці з'єднання між хвостовиком та заплечиком. У цьому варіанті втілення проріз 15А простягається всередину у місці стику 60 уздовж верхньої частини хвостовика 4 для визначення ламкої частини 20, яка є достатньо жорсткою для витримування нормальної роботи, але розламується, коли ріжучий інструмент 18 ударяється об сталевий елемент або інший твердий об'єкт. Завдяки забезпеченню прорізу 15А, ріжучий інструмент при ударянні об сталевий елемент у більшості випадків розламується чітко уздовж верхньої частини хвостовика без згинання або деформації хвостовика 2 або залишення частини головки 22 з'єднаною з хвостовиком. Незігнутий хвостовик може бути легко переміщений донизу й вийнятий з тримача інструмента у разі тримача інструмента з нижнім отвором для виймання, як описано у британській заявці під реєстраційним номером 1113669.4, поданій 9 серпня 2011 р.
Проріз 15А простягається від передньої поверхні 24 ріжучого інструмента 18. В одному оптимальному варіанті втілення проріз 15А простягається перпендикулярно передній стороні 4 і є відкритим лише на передній поверхні (тобто, у напрямку, в якому інструмент переміщується під час роботи) ріжучого інструмента, якою в цьому варіанті втілення є передня сторона 4 хвостовика 2, і на сторонах на глибину його простягання в інструмент від передньої сторони 4 з метою більш ефективного забезпечення чіткого розламування без деформації частини, що залишається у тримачі інструмента; тобто, для спрямування чіткого розлому сприятливим вважається варіант, коли проріз є відкритим лише або головним чином на поверхні, яка приймає первинне навантаження. Проріз 15А визначає ламку частину 20 у залишковій товщині матеріалу. Ламка частина 20 утворюється таким чином, щоб витримувати нормальне навантаження й залишатися неушкодженою під час нормальної роботи ріжучого інструмента і для забезпечення чіткого відламування головки 22 від хвостовика 2 без деформації хвостовика при ударянні об сталевий елемент або інший твердий об'єкт (такий, як сталевий елемент).
Мінімальну та максимальну товщину визначають залежно від передбаченого застосування, а також конструкції та матеріалу ріжучого інструмента.
Як було зазначено вище, нерідко трапляється так, що лезо 13 ударяється об сталеву перешкоду, таку, як брус кріплення або зариту трамвайну рейку або трубу. У цій ситуації проріз 15 або 15А передбачено з метою поширення розлому від прорізу для повного відокремлення головки 22 від хвостовика 2 без деформації хвостовика для полегшення знімання хвостовика з тримача інструмента.
В іншому варіанті втілення, показаному на Фігурі 3, проріз 17 передбачено на передній
Зо стороні 18 леза 13 у зоні 19, в якій лезо 13 зустрічається зі збільшеним заплечиком 6. Як і у попередніх варіантах втілення, проріз 17 в оптимальному варіанті є відкритим лише на передній стороні ріжучого інструмента, якою в цьому разі є передня сторона 18 леза 13, і на сторонах на глибину прорізу у головку 22. Як і у попередньому варіанті втілення, проріз утворює ламку частину 20, яка має певну товщину. Ламка частина 20 має певну "динамічну міцність", яка визначається як сила, що вимагається для розламування ламкої частини, коли сила являє собою ударне навантаження, що діє на вістря ріжучого інструмента. Динамічна міцність ламкої частини у цьому разі залежить від (і) розміру поперечного розрізу ламкої частини, в якій передбачається розлом (як правило, найвужчого поперечного розрізу), (ії) матеріалу ріжучого інструмента в цій ламкій частині поперечного розрізу та (ії) вертикальної відстані між ламкою частиною та вістрям, де діє ударне навантаження під час застосування.
Згідно з цим аспектом винаходу, динамічна міцність ламкої частини 20 є меншою або слабшою за динамічну міцність межі між головкою 22 та хвостовиком 2. В оптимальному варіанті втілення динамічна міцність ламкої частини є щонайменше на десять відсотків меншою за динамічну міцність межі між хвостовиком та головкою для надійного (тобто, у більшості випадків) спрямування розлому ріжучого інструмента уздовж ламкої частини, а не межі між хвостовиком та головкою, коли ріжучий інструмент ударяється об сталевий елемент або інший твердий елемент. Таким чином, заплечик б та виймальна виїмка 8 зберігаються навіть при співударянні сталевого елемента та наконечника 14 ріжучого інструмента для забезпечення можливості знімання хвостовика 2 з тримача інструмента для вставлення замінювального ріжучого інструмента. Динамічна міцність ламкої частини може бути значно менше, ніж на 10 95 слабшою за межу між хвостовиком та головкою, якщо ламка частина залишається неушкодженою під час нормальної роботи.
В альтернативних конструкціях (не показано) зона ослаблення або ламка частина може визначатися засобами, відмінними від прорізу, виконаному в ріжучому інструменті. Крім того, можуть застосовуватися й інші типи прорізів, навіть якщо вони є утвореними у способи, відмінні від описаних вище. Наприклад, проріз може бути утворений навколо периферії, або може бути частково утворений як на передній, так і на задній поверхні. У цих альтернативних конструкціях прорізу проріз в оптимальному варіанті утворюється насамперед таким чином, щоб простягатися від передньої поверхні, тобто, так, щоб більша частина глибини прорізу бо простягалася від передньої поверхні. Прорізи 15, 15А, 17 показано як вузькі й лінійні зазори у ріжучому інструменті, що являє собою оптимальну конструкцію.
Незважаючи на це, прорізи можуть мати нелінійну конфігурацію, можуть мати більшу (не вузьку) ширину і/або неправильну форму.
Термін "проріз" може тлумачитись у широкому сенсі й означати зазор у ріжучому інструменті, який може мати різні форми у широких межах.
Форма або розмір отвору можуть мати значні відмінності.

Claims (8)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Ріжучий інструмент для прикріплення до екскаватора для обробки матеріалу, що підлягає видобуванню, причому ріжучий інструмент включає хвостовик, який у знімному режимі утримується в межах отвору у тримачі інструмента, що встановлюється на екскаваторі, головку для контактування з матеріалом, з яким вона має контактувати під час застосування, причому головка прикріплюється на одному кінці хвостовика для утворення межі між хвостовиком та головкою, і головка має заплечик для обмеження проникнення ріжучого інструмента в отвір тримача інструмента, та зону ослаблення на межі між хвостовиком і головкою, таким чином, що, коли ріжучий інструмент зазнає дії руйнівних зусиль, це сприяє поширенню розлому через цю межу і головка відламується від хвостовика.
2. Інструмент за п. 1, який відрізняється тим, що зона ослаблення визначається прорізом, утвореним в інструменті на межі між хвостовиком та головкою.
З. Інструмент за п. 2, який відрізняється тим, що хвостовик має подовжню вісь, і проріз простягається у напрямку, перпендикулярному подовжній осі.
4. Ріжучий інструмент для прикріплення до екскаватора для обробки матеріалу, що підлягає видобуванню, причому ріжучий інструмент включає хвостовик, який у знімному режимі утримується в межах отвору у тримачі інструмента, що встановлюється на екскаваторі, головку для контактування з матеріалом, з яким вона має контактувати під час застосування, причому головка прикріплюється на одному кінці хвостовика, і головка має заплечик для обмеження проникнення ріжучого інструмента в отвір тримача інструмента, та зону ослаблення, таким чином, що, коли ріжучий інструмент зазнає дії руйнівних зусиль, це сприяє поширенню розлому через зону ослаблення і заплечик відламується від частини хвостовика. Зо
5. Інструмент за п. 4, який відрізняється тим, що зона ослаблення в інструменті знаходиться на межі між хвостовиком і головкою.
6. Інструмент за п. 4, який відрізняється тим, що зона ослаблення визначається прорізом, утвореним в інструменті на межі між хвостовиком та головкою.
7. Інструмент за п. 4, який відрізняється тим, що хвостовик має подовжню вісь, і проріз простягається у напрямку, перпендикулярному подовжній осі.
8. Інструмент за п. 4, який відрізняється тим, що має передню поверхню, задню поверхню та бокові поверхні, причому передня поверхня є орієнтованою у напрямку пересування під час роботи, і зона ослаблення визначається прорізом, який є відкритим лише на передній поверхні та бокових поверхнях на глибину прорізу.
UAA201400076A 2011-08-08 2012-08-08 Ріжучий інструмент UA112650C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
GBGB1113591.0A GB201113591D0 (en) 2011-08-08 2011-08-08 Mineral cutter tool
PCT/IB2012/001988 WO2013021283A2 (en) 2011-08-08 2012-08-08 Cutter tool

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA112650C2 true UA112650C2 (uk) 2016-10-10

Family

ID=44735549

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201400076A UA112650C2 (uk) 2011-08-08 2012-08-08 Ріжучий інструмент

Country Status (13)

Country Link
US (1) US9206686B2 (uk)
EP (1) EP2742210B1 (uk)
CN (1) CN103732860B (uk)
AU (1) AU2012293424B2 (uk)
EA (1) EA027050B1 (uk)
GB (1) GB201113591D0 (uk)
IN (1) IN2014DN00229A (uk)
NO (1) NO2742210T3 (uk)
PL (1) PL2742210T3 (uk)
SI (1) SI2742210T1 (uk)
UA (1) UA112650C2 (uk)
WO (1) WO2013021283A2 (uk)
ZA (1) ZA201400535B (uk)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN108180016B (zh) * 2013-06-18 2021-05-18 爱斯科集团有限责任公司 矿物开采尖头、尖头保持器和组合
AU2015362088B2 (en) * 2014-12-10 2020-02-27 Idim Pty Ltd Tool holder assembly and mounting system

Family Cites Families (55)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
IT245488Y1 (it) 1998-11-10 2002-03-20 Bitelli Spa Portautensile per tamburo fresante di macchine scarificatrici.
US2860863A (en) 1957-03-15 1958-11-18 Cincinnati Mine Machinery Co Mining cutter bit having a resilient tongue
US3092374A (en) 1958-02-06 1963-06-04 Cincinnati Mine Machinery Co Resilient engagement device
US2965365A (en) 1958-04-14 1960-12-20 Cincinnati Mine Machinery Co Bit and resilient holding means therefor
US3223452A (en) 1961-08-14 1965-12-14 Cincinnati Mine Machinery Co Cutter bit and socket structures
US3256043A (en) 1961-08-25 1966-06-14 Cincinnati Mine Machinery Co Releasable engagement means for cutter bits
US3114537A (en) 1963-03-28 1963-12-17 Cincinnati Mine Machinery Co Cutter bit to be used with resilient retaining member
US3275376A (en) * 1964-04-17 1966-09-27 Frank Prox Company Inc Retainer for coal cutter bits
US3342531A (en) * 1965-02-16 1967-09-19 Cincinnati Mine Machinery Co Conical cutter bits held by resilient retainer for free rotation
GB1238838A (uk) * 1969-09-20 1971-07-14
US3805423A (en) 1970-06-26 1974-04-23 Caterpillar Tractor Co Bi-metal ripper tip for digging teeth
US3834764A (en) 1972-08-11 1974-09-10 Cincinnati Mine Machinery Co Core breaking means
US3814482A (en) * 1972-10-30 1974-06-04 Gen Electric Cutting removal bit for undercutting machine
US3856358A (en) 1973-04-27 1974-12-24 Cincinnati Mine Machinery Co Wear-resistant inserts for in surfaces of the links of cutter chains and the like to retard wear thereof
US4057294A (en) * 1975-08-01 1977-11-08 The Cincinnati Mine Machinery Company Wedge arrangement for removably affixing a work tool or work tool holder to a base member on mining, road working or earth moving machinery, and the like
US4027409A (en) 1976-07-02 1977-06-07 Caterpillar Tractor Co. Ground engaging element having a controlled cutting edge
US4274677A (en) 1976-07-23 1981-06-23 Pars Engineering Company Limited Mineral cutter pick arrangement
GB1569403A (en) 1977-03-07 1980-06-11 Hall & Pickles Ltd Mineral cutting picks
US4298233A (en) 1979-06-07 1981-11-03 Gerd Elfgen Milling tool for a rotating milling cylinder
GB2068435A (en) 1980-02-01 1981-08-12 Coal Industry Patents Ltd Improvements in or relating to cutting tools
US4480874A (en) 1981-09-16 1984-11-06 Shaw Ray H Retainer device for auger, roof and the like type bits
US4542943A (en) 1982-04-08 1985-09-24 Kennametal Inc. Earthworking tool for protecting from abnormally high cutting loads
GB8504668D0 (en) * 1985-02-22 1985-03-27 Hall & Pickles Ltd Mineral cutter pick
GB8717116D0 (en) 1987-07-20 1987-08-26 Wimet Mining Ltd Cutter picks
DE4134560A1 (de) * 1991-10-19 1993-04-22 Hydra Tools Int Plc Hartmetallkrone und meissel
US5297853A (en) 1993-03-29 1994-03-29 The Sollami Company Insert for radial cutter
US5374111A (en) 1993-04-26 1994-12-20 Kennametal Inc. Extraction undercut for flanged bits
DE4322402C2 (de) 1993-07-06 1996-06-20 Wirtgen Gmbh Schneidkörper für eine Schrämmaschine
DE4322401C2 (de) 1993-07-06 1996-06-20 Betek Bergbau & Hartmetall Befestigung eines Schrämwerkzeugs an einem Schrämkörper
US5551760A (en) 1993-09-02 1996-09-03 The Sollami Company Tungsten carbide insert for a cutting tool
GB9412114D0 (en) 1994-06-16 1994-08-03 Sandvik Rock Tools Ltd Cutter picks
US5503463A (en) 1994-12-23 1996-04-02 Rogers Tool Works, Inc. Retainer scheme for cutting tool
GB2299354A (en) * 1995-03-31 1996-10-02 Rogers Tools An apparatus and method for shearing rock, rock-like material and mineral deposits with reduced drum chatter
US6176552B1 (en) 1998-10-05 2001-01-23 Kennametal Inc. Cutting bit support member with undercut flange for removal
US6244665B1 (en) 1999-02-17 2001-06-12 Kennametal Pc Inc. Cutting toolholder with recessed groove for cutting tool removal
US6331035B1 (en) 1999-03-19 2001-12-18 Kennametal Pc Inc. Cutting tool holder assembly with press fit
US6364420B1 (en) 1999-03-22 2002-04-02 The Sollami Company Bit and bit holder/block having a predetermined area of failure
US6371567B1 (en) 1999-03-22 2002-04-16 The Sollami Company Bit holders and bit blocks for road milling, mining and trenching equipment
US6234579B1 (en) 1999-04-07 2001-05-22 Kennametal Pc Inc. Cutting tool holder retention assembly
US6685273B1 (en) 2000-02-15 2004-02-03 The Sollami Company Streamlining bit assemblies for road milling, mining and trenching equipment
US6341823B1 (en) 2000-05-22 2002-01-29 The Sollami Company Rotatable cutting tool with notched radial fins
US6786557B2 (en) 2000-12-20 2004-09-07 Kennametal Inc. Protective wear sleeve having tapered lock and retainer
US6854810B2 (en) 2000-12-20 2005-02-15 Kennametal Inc. T-shaped cutter tool assembly with wear sleeve
DE102004030691B4 (de) * 2004-06-24 2008-12-18 Wirtgen Gmbh Werkzeug-Haltevorrichtung
US7360845B2 (en) 2005-10-26 2008-04-22 Kennametal Inc. Cold-formed rotatable cutting tool and method of making the same
DE102006029300B3 (de) 2006-06-23 2007-11-29 Betek Bergbau- Und Hartmetalltechnik Karl-Heinz Simon Gmbh & Co. Kg Rundschaftmeißel
US7946657B2 (en) 2006-08-11 2011-05-24 Schlumberger Technology Corporation Retention for an insert
US7832809B2 (en) 2006-08-11 2010-11-16 Schlumberger Technology Corporation Degradation assembly shield
US8136887B2 (en) * 2006-08-11 2012-03-20 Schlumberger Technology Corporation Non-rotating pick with a pressed in carbide segment
US7458646B2 (en) 2006-10-06 2008-12-02 Kennametal Inc. Rotatable cutting tool and cutting tool body
CA2723278A1 (en) 2008-05-15 2009-11-19 Sandvik Intellectual Property Ab Block and sleeve with rotation-inhibiting feature
CN102822424B (zh) * 2010-03-18 2015-12-02 山东天工岩土工程设备有限公司 用于采掘机的截齿、磨损和安装系统
US8602503B2 (en) 2010-06-30 2013-12-10 Caterpillar Pavinq Products Inc. Cutter assembly configured to allow tool rotation
US8622483B2 (en) 2010-07-28 2014-01-07 Phillip Sollami Dual slotted holder body for removal tool access
US20120146391A1 (en) 2010-12-14 2012-06-14 Hall David R Predetermined Failure Mechanism in a Degradation System

Also Published As

Publication number Publication date
NO2742210T3 (uk) 2018-06-30
IN2014DN00229A (uk) 2015-06-05
EP2742210A2 (en) 2014-06-18
CN103732860A (zh) 2014-04-16
WO2013021283A3 (en) 2014-01-23
GB201113591D0 (en) 2011-09-21
US9206686B2 (en) 2015-12-08
SI2742210T1 (en) 2018-06-29
EP2742210B1 (en) 2018-01-31
US20150028655A1 (en) 2015-01-29
AU2012293424A1 (en) 2014-02-27
WO2013021283A2 (en) 2013-02-14
EA027050B1 (ru) 2017-06-30
ZA201400535B (en) 2017-09-27
AU2012293424B2 (en) 2016-12-15
EA201400205A1 (ru) 2014-07-30
PL2742210T3 (pl) 2018-07-31
CN103732860B (zh) 2016-08-31

Similar Documents

Publication Publication Date Title
RU2597653C2 (ru) Узел зуба землеройного рабочего органа с коронкой и адаптером
US7757778B2 (en) Ripper boot
CN108180016B (zh) 矿物开采尖头、尖头保持器和组合
WO2009139692A1 (en) Sleeve with widening taper at rearward end of bore
AU2020100163B9 (en) Safety system and method for protecting against a hazard of drill rod failure in a drilled rock bore
UA112650C2 (uk) Ріжучий інструмент
EP2776675A2 (en) Mineral cutter pick etc
US10458234B2 (en) Mineral winning pick, holder, and combination
JP2007255082A (ja) 鉄筋コンクリート構造物への連続溝の穿設方法
RU2731967C2 (ru) Разрушающий инструмент и способ разрушения горных пород
JP4353952B2 (ja) 鉄筋コンクリート構造物への連続溝の穿設方法
KR100309173B1 (ko) 터널굴진기의 커터비트 및 커터헤드
CN110637138B (zh) 钢筋混凝土结构物破碎用空气锤钻头
CN205205889U (zh) 挖掘碎化元件保持设备和挖掘机
JP6408362B2 (ja) カッタビット
KR20000049676A (ko) 굴착기용 커트휠의 티스장착 홀더
WO2013021282A2 (en) Rotary cutter drum
KR101066352B1 (ko) 무진동 암반파쇄작업용 천공 리드
AU2006284527A1 (en) An improved ripper boot
UA68615U (uk) Різець для гірничих машин
AU2010201243A1 (en) An improved ripper boot