PL4014S2 - Podbijak - Google Patents

Podbijak Download PDF

Info

Publication number
PL4014S2
PL4014S2 PL1461A PL146102A PL4014S2 PL 4014 S2 PL4014 S2 PL 4014S2 PL 1461 A PL1461 A PL 1461A PL 146102 A PL146102 A PL 146102A PL 4014 S2 PL4014 S2 PL 4014S2
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
plate
shank
view
mallet
edge
Prior art date
Application number
PL1461A
Other languages
English (en)
Inventor
Josef Theurer
Friedrich Peitl
Original Assignee
Franz Plasser Bahnbaumaschinenindustriegesellschaft Mbh
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Franz Plasser Bahnbaumaschinenindustriegesellschaft Mbh filed Critical Franz Plasser Bahnbaumaschinenindustriegesellschaft Mbh
Publication of PL4014S2 publication Critical patent/PL4014S2/pl

Links

Description

Podbij ak Prawo z rejestracji wzoru przemyslowego trwa od dnia: 17 lipca 2002 r.
Pierwszenstwo: 18 stycznia 2002 r. (Austria) Przedmiotem wzoru przemyslowego jest podbijak do stosowania w polaczeniu z maszyna podbijajaca (podbijarka mechaniczna) do podbijania podsypki pod podkladami toru kolejowego.
Istota podbijaka stanowiacego przedmiot wzoru przemyslowego przejawia sie w jego ksztalcie oraz ukladzie linii na powierzchni.Podbijak ma postac bryly o wydluzonym ksztalcie i sklada sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca. Plytka podbijajaca ma dwie glówne sciany: przeznaczona do zaglebiania sie w podsypke, przednia sciane podbijania i sciane tylna.
Podbijak w szesciu odmianach przedstawiony jest na zalaczonych rysunkach: rysunku zbiorczym, oraz na rysunkach, fig. la do fig. 6d.
Rysunek zbiorczy wzoru przemyslowego i dalsze rysunki przedstawiaja przedmiot wzoru w widoku schematycznym w szesciu odmianach na kolejnych figurach: fig. la - pierwsza odmiane podbijaka w widoku z przodu, fig. Ib - pierwsza odmiane podbijaka w widoku z tylu; fig.lc - pierwsza odmiane podbijaka w widoku z boku, fig. 2a - druga odmiane podbijaka w widoku z przodu, fig. 2b - druga odmiane podbijaka w widoku z tylu; fig. 2c - druga odmiane podbijaka w widoku z boku, fig. 3a - trzecia odmiane podbijaka w widoku z przodu, fig. 3b - trzecia odmiane podbijaka w widoku z tylu, fig. 3c - trzecia odmiane podbijaka w widoku z boku; fig. 4a - czwarta odmiane podbijaka w widoku z przodu, fig. 4b - czwarta odmiane podbijaka w widoku z tylu, fig. 4c - czwarta odmiane podbijaka w widoku z boku, fig. 4d - czwarta odmiane podbijaka w widoku z drugiego boku; fig. 5a - piata odmiane podbijaka w widoku z przodu, fig. 5b - piata odmiane podbijaka w widoku z tylu, fig. 5c - piata odmiane podbijaka w widoku z boku, fig. 5d - piata odmiane podbijaka w widoku z drugiego boku. fig. 6a - szósta odmiane podbijaka w widoku z przodu, fig. 6b - szósta odmiane podbijaka w widoku z tylu, fig. 6c - szósta odmiane podbijaka w widoku z boku, fig. 6d - szósta odmiane podbijaka w widoku z drugiego boku.Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca, w pierwszej odmianie ma trzon 1, który w widoku z przodu, ma w górnej czesci zarys szerszy niz w dolnej, a w srodkowej czesci ma stozkowy odcinek przejsciowy, przy czym dolny odcinek trzonu w widoku z przodu jest nieznacznie zbiezny ku dolowi. W zasadzie prostok-atna w zarysie plytka podbijajaca 2, o grubosci klinowo zwezajacej sie ku dolowi, ma sciane przednia, tj . sciane podbijania 3 plytki, która zaglebia sie w podsypke, która jest usytuowana pionowo, przy czym w widoku z boku jej przednia krawedz stanowi przedluzenie przedniej krawedzi trzonu, a przeciwlegla, tylna sciana 4_ plytki podbijajacej jest nachylona ku dolowi, gdzie laczy sie z sciana przednia 3 poprzez zaokraglona krawedz. W widoku z przodu, plytka podbijajaca 2_ jest znacznie szersza od trzonu 1_ podbijaka i stanowi plynne przedluzenie trzonu 1 a jej zarys prostokatny o zaokraglonych krawedziach przejscia trzonu w plytke jest symetryczny wzgledem osi symetrii trzonu. W widoku z boku i z tylu, plytka podbijajaca 2 ma natomiast dwa skrajne górne obszary wezsze od trzonu i w zasadzie ksztalcie prostopadloscianów tak, ze jej sciana boczna ma ksztalt trapezu. Pochylenie tylnej sciany 4_ plytki rozpoczyna sie, patrzac od góry i z boku, na trzonie 1, powyzej górnej krawedzi prostokatnego zarysu plytki tak, ze jej pochylona tylna sciana £ ma zarys w dolnej czesci prostokatny, z wystajacym z górnej krawedzi tego prostokata w osi symetrii trzonu podbijaka, stozkiem o zaokraglonym wierzcholku, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. la,b,c.
Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca w drugiej odmianie, ma ksztalt w zasadzie taki sam jak podbijak w pierwszej odmianie, przy czym, w widoku z boku, przednia krawedztrzonu podbijaka nieco powyzej górnej krawedzi plytki podbijajacej 2 ma uskok.
Powierzchnie plytki podbijajacej 2, oblozone sa cienkimi malymi plytkami ochronnymi _5, ze stopu twardego, prostokatnymi i trójkatnymi, zabezpieczajacymi przed zuzyciem. Krawedz powierzchni zewnetrznej plytek ochronnych 5 na przedniej scianie plytki podbijajacej", w widoku z boku podbijaka, znajduje sie na przedluzeniu przedniej krawedzi trzonu 1. Na bocznej scianie plytki podbijajacej 2 znajduja sie pionowo jeden nad drugim, trzy sworznie 6 ze stopu twardego, chroniace te sciane przed zuzyciem, widoczne w postaci trzech okraglych pól, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 2a,b,c, Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca w trzeciej odmianie, jest w zasadzie taki sam jak podbijak w drugiej odmianie, przy czym, przednia sciana plytki podbijajacej 2, w widoku z przodu, ma zarys prostokata, którego górna krawedz ma w osi symetrii trzonu skierowany do góry ostry wierzcholek o wkleslych bokach, i ta czesc nie jest pokryta plytkami ochronnymi, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 3a,b,c Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca, w czwartej odmianie ma trzon _1, który w widoku z przodu, ma w górnej czesci zarys szerszy niz w dolnej, a w srodkowej czesci ma stozkowy odcinek przejsciowy, przy czym dolny odcinek trzonu, w widoku z przodu, jest nieznacznie zbiezny ku dolowi. Sciana przednia, tj. sciana podbijania 3 plytki, która zaglebia sie w podsypke, jest usytuowana pionowo i, w widoku z boku, jej przednia krawedz stanowi przedluzenie przedniej krawedzi trzonu 1, a przeciwlegla, sciana tylna 4 _ plytki podbijajacej jest nachylona ku dolowi, gdzie laczysie ze sciana przednia 3_ poprzez zaokraglona krawedz. W widoku z przodu, plytka podbijajaca 2 jest znacznie szersza od trzonu podbijaka i ma zarys prostokatny, niesymetryczny wzgledem osi symetrii trzonu 1, oddzielony od zarysu trzonu krawedzia. Z prawej strony, w widoku z przodu, zarys plytki podbijajacej 2 tylko nieznacznie wychodzi poza zarys trzonu 1, a z lewej strony jest znacznie od - niego szerszy.
Krawedzie przejscia trzonu w plytke sa zaokraglone. Górna krawedz przedniej sciany plytki podbijajacej 2 o zarysie prostokata, w widoku z przodu, ma w osi symetrii trzonu 1, skierowany do góry ostry wierzcholek, o wkleslych bokach.
W widoku z boku i z tylu, plytka podbijajaca 2 ma natomiast lewy skrajny górny obszar, wezszy od trzonu 1_ i w ksztalcie prostopadloscianu, tak, ze jej lewa sciana boczna ma ksztalt trapezu. Prawa sciana boczna plytki ma ksztalt trójkata. Pochylenie sciany tylnej _4 rozpoczyna sie, patrzac od góry i z boku, na trzonie 1, powyzej górnej krawedzi prostokatnego zarysu plytki 2_ tak, ze jej pochylona sciana tylna £ ma zarys w dolnej czesci prostokatny, z wystajacym z górnej krawedzi tego prostokata w osi symetrii trzonu podbijaka, stozkiem o zaokraglonym wierzcholku i nierównej dlugosci bokach, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 4a,b,c,d.
Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca w piatej odmianie, ma ksztalt taki sam jak podbijak w czwartej odmianie, przy czym, w widoku z boku, przednia krawedz trzonu 1 podbijaka, w przyblizeniu na wysokosci górnej krawedzi plytki 2 podbijajacej ma uskok.
Powierzchnie plytki podbijajacej 2 oblozone sa cienkimi malymi plytkami ochronnymi 5, ze stopu twardego, prostokatnymi i trójkatnymi, zabezpieczajacymi przed zuzyciem. Krawedz powierzchni zewnetrznej plytek ochronnych5 na przedniej scianie plytki podbijajacej 2, w widoku z boku podbijaka, znajduje sie na przedluzeniu przedniej krawedzi trzonu Sciana przednia 3 plytki podbijajacej 2, w widoku z przodu, ma zarys prostokata, którego górna krawedz ma w osi symetrii trzonu skierowany do góry ostry wierzcholek o wkleslych bokach, i ta czesc nie jest pokryta plytka ochronna.
Na lewej bocznej scianie plytki podbijajacej 2 znajduja sie pionowo jeden nad drugim, trzy sworznie _6 ze stopu twardego, chroniace te sciane przed zuzyciem, widoczne w postaci trzech okraglych pól, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonym rysunku, fig. 5d, a na prawej bocznej scianie plytki podbijajacej 2 znajduje sie piec sworzni _6 ze stopu twardego, widocznych w postaci pieciu okraglych pól, w dwóch pionowych rzedach, przesunietych wzgledem siebie w pionie, trzy w rzedzie pierwszym od lewej i dwa w nastepnym, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 5a, b, c, d.
Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca, w szóstej odmianie ma trzon 1, który w widoku z przodu, ma w górnej czesci zarys szerszy niz w dolnej, a w srodkowej czesci ma stozkowy odcinek przejsciowy, przy czym dolny odcinek trzonu, w widoku z przodu, jest nieznacznie zbiezny ku dolowi. Sciana przednia, tj. sciana podbijania 3 plytki jest usytuowana pionowo, a przeciwlegla, tylna sciana £ plytki podbijajacej jest nachylona ku dolowi, gdzie laczy sie z sciana przednia poprzez zaokraglona krawedz. W widoku z boku, przednia krawedz trzonu przechodzi z uskokiem w przednia krawedz plytki podbijajacej 2. W widoku z przodu, plytka podbijajaca 2 jest znacznie szersza od trzonu podbijaka i ma zarys prostokatny, niesymetryczny wzgledem osi symetrii trzonu Z prawej strony, w widoku z przodu, zarys plytki podbijajacej 2 tylko nieznacznie wychodzi pozazarys trzonu 1, a z lewej strony jest znacznie od niego szerszy. Krawedzie przejscia trzonu w plytke podbijajaca sa zaokraglone.
Pochylenie sciany tylnej 4_ rozpoczyna sie, patrzac od góry i z boku, na trzonie 1, powyzej górnej krawedzi prostokatnego zarysu plytki podbijajacej 2 tak, ze jej pochylona sciana tylna _4 ma zarys w dolnej czesci prostokatny, z wystajacym z górnej krawedzi tego prostokata w osi symetrii trzonu 1 podbijaka, stozkiem o zaokraglonym wierzcholku i nierównej dlugosci bokach, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonym rysunku, fig. 6 b.
Sciany plytki podbijajacej 2 oblozone sa cienkimi malymi plytkami ochronnymi 5, ze stopu twardego, prostokatnymi i trójkatnymi, zabezpieczajacymi przed zuzyciem.
Krawedz powierzchni zewnetrznej plytek ochronnych 5 na przedniej scianie plytki podbijajacej 2, w widoku z boku podbijaka, znajduje sie na przedluzeniu przedniej krawedzi trzonu Na lewej bocznej scianie plytki podbijajacej 2 znajduja sie pionowo jeden nad drugim, trzy sworznie 6 ze stopu twardego, chroniace te sciane przed zuzyciem, widoczne w postaci trzech okraglych pól, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonym rysunku, fig. 6d, a na prawej bocznej scianie plytki podbijajacej 2 znajduje sie piec sworzni 6 ze stopu twardego, widocznych w postaci pieciu okraglych pól, w dwóch pionowych rzedach, przesunietych wzgledem siebie w pionie, trzy w rzedzie pierwszym od lewej i dwa w nastepnym, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 6a, b, c, d.
Cechy istotne wzoru przemyslowego przejawiaja sie w tym, ze podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca, w pierwszej odmianie ma trzon 1, który w widoku z przodu, ma w górnejczesci zarys szerszy niz w dolnej, a w srodkowej czesci ma stozkowy odcinek przejsciowy, przy czym dolny odcinek trzonu 1 w widoku z przodu jest nieznacznie zbiezny ku dolowi. W zasadzie prostokatna w zarysie plytka podbijajaca 2, o grubosci klinowo zwezajacej sie ku dolowi, ma sciane przednia 3, tj. sciane podbijania plytki, która jest usytuowana pionowo, przy czym w widoku z boku jej przednia krawedz stanowi przedluzenie przedniej krawedzi trzonu a przeciwlegla, sciana tylna 4_ plytki podbijajacej 2 jest nachylona ku dolowi, gdzie laczy sie z sciana przednia 3 poprzez zaokraglona krawedz. W widoku z przodu, plytka podbijajaca 2 jest znacznie szersza od trzonu 1_ podbijaka i stanowi plynne przedluzenie trzonu a jej zarys prostokatny o zaokraglonych krawedziach przejscia trzonu w plytke jest symetryczny wzgledem osi symetrii trzonu 1. W widoku z boku i z tylu, plytka podbijajaca 2_ ma natomiast dwa skrajne górne obszary wezsze od trzonu 1 i w zasadzie ksztalcie prostopadloscianów tak, ze jej sciana boczna ma ksztalt trapezu. Pochylenie sciany tylnej £ plytki rozpoczyna sie, patrzac od góry i z boku, na trzonie powyzej górnej krawedzi prostokatnego zarysu plytki tak, ze jej pochylona sciana tylna 4 ma zarys w dolnej czesci prostokatny, z wystajacym z górnej krawedzi tego prostokata w osi symetrii trzonu podbijaka, stozkiem o zaokraglonym wierzcholku, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. la,b,c.
Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca w drugiej odmianie, ma ksztalt w zasadzie taki sam jak podbijak w pierwszej odmianie, przy czym, w widoku z boku, przednia krawedz trzonu podbijaka . nieco powyzej górnej krawedzi plytki podbijajacej ma uskok. Sciany plytki podbijajacej, oblozone sa cienkimi, malymi plytkami ochronnymi 5, prostokatnymi i trójkatnymi. Krawedz powierzchni zewnetrznej plytekochronnych 5 na przedniej scianie 3 plytki podbijajacej 2, w widoku z boku podbijaka, znajduje sie pod uskokiem, na przedluzeniu przedniej krawedzi trzonu 1_. Na scianie bocznej plytki podbijajacej 2 znajduja sie pionowo jeden nad drugim, trzy okragle pola, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 2a,b,c, Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca w trzeciej odmianie, jest w zasadzie taki sam jak podbijak w drugiej odmianie, przy czym, sciana przednia 3 plytki podbijajacej 2, w widoku z przodu, ma zarys prostokata, którego górna krawedz ma w osi symetrii trzonu skierowany do góry ostry wierzcholek o wkleslych bokach, i ta czesc nie jest pokryta plytkami ochronnymi, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 3a,b,c Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca, w czwartej odmianie ma trzon który w widoku z przodu, ma w górnej czesci zarys szerszy niz w dolnej, a w srodkowej czesci ma stozkowy odcinek przejsciowy, przy czym dolny odcinek trzonu, w widoku z przodu, jest nieznacznie zbiezny ku dolowi. Sciana przednia 3, tj. sciana podbijania plytki, jest usytuowana pionowo i, w widoku z boku, jej przednia krawedz stanowi przedluzenie przedniej krawedzi trzonu 1, a przeciwlegla, sciana tylna £ plytki podbijajacej 2 jest nachylona ku dolowi, gdzie laczy sie z sciana przednia 3_ poprzez zaokraglona krawedz. W widoku z przodu, plytka podbijajaca 2 jest znacznie szersza od trzonu 1 podbijaka i ma zarys prostokatny, niesymetryczny wzgledem osi symetrii trzonu 1, oddzielony od zarysu trzonu krawedzia. Z prawej strony, w widoku z przodu, zarys plytki podbijajacej 2 tylko nieznacznie wychodzi poza zarys trzonu a z lewej strony jest znacznie od niego szerszy. Krawedzie przejscia trzonu w plytke sa zaokraglone. Górna krawedz scianyprzedniej 3 plytki podbijajacej 2 o zarysie prostokata, w widoku z przodu, ma w osi symetrii trzonu 1, skierowany do góry ostry wierzcholek, o wkleslych bokach.
W widoku z boku i z tylu, plytka podbijajaca 2 ma natomiast lewy skrajny górny obszar, wezszy od trzonu 1_ i w ksztalcie prostopadloscianu, tak, ze jej lewa sciana boczna ma ksztalt trapezu. Prawa sciana boczna plytki ma ksztalt trójkata. Pochylenie sciany tylnej 4_ rozpoczyna sie, patrzac od góry i z boku, na trzonie 1, powyzej górnej krawedzi prostokatnego zarysu plytki tak, ze jej pochylona sciana tylna 4 ma zarys w dolnej czesci prostokatny, z wystajacym z górnej krawedzi tego prostokata w osi symetrii trzonu podbijaka, stozkiem o zaokraglonym wierzcholku i nierównej dlugosci bokach, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 4a,b,c,d.
Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca w piatej odmianie, ma ksztalt taki sam jak podbijak w czwartej odmianie, przy czym, w widoku z boku, przednia krawedz trzonu 1_ podbijaka, w przyblizeniu na wysokosci górnej krawedzi plytki podbijajacej 2 ma uskok.
Powierzchnie plytki podbijajacej 2 oblozone sa cienkimi malymi plytkami ochronnymi 5, prostokatnymi i trójkatnymi.
Krawedz powierzchni zewnetrznej plytek ochronnych 5 na przedniej scianie plytki podbijajacej 2, w widoku z boku podbijaka, znajduje sie na przedluzeniu przedniej krawedzi trzonu Przednia sciana 3 plytki podbijajacej 2, w widoku z przodu, ma zarys prostokata, którego górna krawedz ma w osi symetrii trzonu 1_ skierowany do góry, ostry wierzcholek o wkleslych bokach, i ta czesc nie jest pokryta plytkami ochronnymi.
Na lewej bocznej scianie plytki podbijajacej 2 znajduja sie pionowo jeden nad drugim, trzy okragle pola, jak to zostalouwidocznione na zalaczonym rysunku, fig. 5d, a na prawej bocznej scianie plytki podbijajacej 2_ znajduje sie piec okraglych pól, w dwóch pionowych rzedach, przesunietych wzgledem siebie w pionie, trzy w rzedzie pierwszym od lewej i dwa w nastepnym, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 5a, b, c, d.
Podbijak wedlug wzoru przemyslowego skladajacy sie z trzonu zakonczonego plytka podbijajaca, w szóstej odmianie ma trzon 1_, który w widoku z przodu, ma w górnej czesci zarys szerszy niz w dolnej, a w srodkowej czesci ma stozkowy odcinek przejsciowy, przy czym dolny odcinek trzonu, w widoku z przodu, jest nieznacznie zbiezny ku dolowi. Sciana przednia 3, tj. sciana podbijania plytki jest usytuowana pionowo a przeciwlegla, sciana tylna £ plytki podbijajacej 2 jest nachylona ku dolowi, gdzie laczy sie ze sciana przednia 3 poprzez zaokraglona krawedz. W widoku z boku, przednia krawedz trzonu 1 przechodzi z uskokiem w przednia krawedz plytki podbijajacej 2. W widoku z przodu, plytka podbijajaca 2 jest znacznie szersza od trzonu 1_ podbijaka i ma zarys prostokatny, niesymetryczny wzgledem osi symetrii trzonu _1. Z prawej strony, w widoku z przodu, zarys plytki podbijajacej 2 tylko nieznacznie wychodzi poza zarys trzonu 1_, a z lewej strony jest znacznie od niego szerszy. Krawedzie przejscia trzonu w plytke sa zaokraglone.
Pochylenie sciany tylnej £ rozpoczyna sie, patrzac od góry i z boku, na trzonie 1, powyzej górnej krawedzi prostokatnego zarysu plytki tak, ze jej pochylona sciana tylna 4_ ma zarys w dolnej czesci prostokatny, z wystajacym z górnej krawedzi tego prostokata w osi symetrii trzonu podbijaka, stozkiem o zaokraglonym wierzcholku i nierównej dlugosci bokach, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonym rysunku, fig. 6 b.Powierzchnie plytki podbijajacej 2 oblozone sa cienkimi malymi plytkami ochronnymi 5, prostokatnymi i trójkatnymi.
Krawedz powierzchni zewnetrznej plytek ochronnych 5 na przedniej scianie 3 plytki podbijajacej 2, w widoku z boku podbijaka, znajduje sie pod uskokiem na przedluzeniu przedniej krawedzi trzonu JL.
Na lewej bocznej scianie plytki podbijajacej 2 znajduja sie pionowo jeden nad drugim, trzy okragle pola, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonym rysunku, fig. 6d, a na prawej bocznej scianie plytki podbijajacej 2 znajduje sie piec okraglych pól, w dwóch pionowych rzedach, przesunietych wzgledem siebie w pionie, trzy w rzedzie pierwszym od lewej i dwa w nastepnym, jak to zostalo uwidocznione na zalaczonych rysunkach, fig. 6a, b, c, d.Fig.1a Fig.1b Fig.1c Fig.2a Fig.2b Fig.2c Fig.3a Fig.3b Fig.3c Fig.4a Fig.4b Fig.4c Fig.4d Fig.5a Fig.5b Fig.5c Fig.5d Fig.6a Fig.6b Fig.6c Fig.6d
PL1461A 2002-01-18 2002-07-17 Podbijak PL4014S2 (pl)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
ATMU169/2002DOMU180/2002 2002-01-18

Publications (1)

Publication Number Publication Date
PL4014S2 true PL4014S2 (pl) 2004-01-30

Family

ID=

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US6398665B1 (en) Golf club with unique ball striking face configuration
AU718559B2 (en) Golf club iron with vibration dampening ramp bar
US8136649B2 (en) Wear-resistant lining
US7325496B2 (en) Tamping tool
US7351164B2 (en) Iron-type golf club head
CA2048281A1 (en) Metal wood golf club head with improved weighting system
CA2149610A1 (en) Golf putter head with undercut back cavity and peripheral weighting
AU2003200120B2 (en) A tamping tine for a tamping machine
PL4014S2 (pl) Podbijak
AU2003200152A1 (en) A tamping tine for a tamping machine
GB2370513A (en) A golf club face having a thick walled area
RU2003101136A (ru) Боек шпалоподбойки
JP3780940B2 (ja) 掘削カッタービット
CN221503285U (zh) 一种用于矿山采掘机的截齿
JP3924679B2 (ja) 掘削用ビット
US7310897B2 (en) Bit holder for a ploughing bit and ploughing bit
CN218175975U (zh) 一种挖掘机专用岩石齿
CN211491355U (zh) 一种地面装饰砖或地面石材的铺贴多功能橡胶锤
CN217371997U (zh) 抛光弹性磨块
JP2003214080A (ja) 掘削工具
WO1994009865A1 (en) Sandwedge
JPH11166390A (ja) シールド掘削機用の先行ビット
RU2244055C2 (ru) Инструмент рабочего органа шпалоподбойной машины
JP2693739B2 (ja) 粉砕機のハンマー
JPH0938511A (ja) クラッシャ用のジョープレート