LV13851B - Birstošu kravu dzesētājs karsta materiāla dzesēšanai - Google Patents

Birstošu kravu dzesētājs karsta materiāla dzesēšanai Download PDF

Info

Publication number
LV13851B
LV13851B LVP-07-82A LV070082A LV13851B LV 13851 B LV13851 B LV 13851B LV 070082 A LV070082 A LV 070082A LV 13851 B LV13851 B LV 13851B
Authority
LV
Latvia
Prior art keywords
cooler
cooling
cooled
bulk material
basic elements
Prior art date
Application number
LVP-07-82A
Other languages
English (en)
Other versions
LV13851A (lv
Inventor
Matthias Mersmann
Karl Schinke
Original Assignee
Khd Humboldt Wedag Gmbh
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Khd Humboldt Wedag Gmbh filed Critical Khd Humboldt Wedag Gmbh
Priority to LVP-07-82A priority Critical patent/LV13851B/lv
Publication of LV13851A publication Critical patent/LV13851A/lv
Publication of LV13851B publication Critical patent/LV13851B/lv

Links

Landscapes

  • Furnace Details (AREA)
  • Curing Cements, Concrete, And Artificial Stone (AREA)

Description

Beramu materiālu dzesētājs karstu dzesējamu materiālu dzesēšanai Izgudrojuma apraksts
Izgudrojums attiecas uz beramu materiālu dzesētāju ar dzesējamo beramo materiālu, piem., karstu cementa klinkeru, kurš satur dzesēšanas režģi, kurā dzesējamais materiāls, kam cauri plūst dzesējoša gāze, tiek transportēts no dzesējamā materiāla iekraušanas gala līdz dzesējamā materiāla izkraušanas galam.
Režģveida dzesētāji tiek izmantoti nerūdas industrijā, lai krāsnī iepriekš apdedzinātu materiālu, piem., cementa klinkeru vai citus minerālmateriālu, tieši pēc tam uz dzesēšanas režģa spēcīgi atdzesētu. Karstā dzesējamā materiāla transportēšanai cauri dzesēšanas iecirknim blakus dzesētājiem ar kustīgiem režģiem tiek īpaši plaši izmantoti dzesētāji ar bīdāmiem režģiem, kuros režģu sistēma sastāv no daudziem pamīšus izvietotiem nekustīgiem un kustīgiem režģu paplāšu turētājiem, uz kuriem ir piestiprinātas vairākas ar dzesēšanas gaisa caurumiem aprīkotas un galvenokārt no apakšas uz augšu ar dzesēšanas gaisu caurpūstas režģu paplātes. Pie tam, skatoties transportēšanas virzienā, pārmaiņus ir izvietotas nekustīgas režģu paplāšu rindas un šurp un turp kustošās režģu paplāšu rindas, kas ar savu attiecīgi šurp un turp kustošos režģu paplāšu turētāju palīdzību ir piestiprinātas pie viena vai vairākiem garenvirzienā kustīgi novietotiem piedzenamiem bīdāmiem rāmjiem. Ar visu kustīgo režģu paplāšu rindu kopīgo svārstību veida kustību palīdzību atdzesējamais karstais materiāls tiek grūdienveidīgi pārvietots un pie tam atdzesēts. Pie tam ir arī zināms paņēmiens, ka režģu paplāšu pasargāšanai no termiskām pārslodzēm paplāšu virspusē tiek ierīkotas renes, resp., kabatas, lai uzņemtu un noturētu uz vietas dzesējamo materiālu, kurš veido aizsargslāni pret izdilšanu, ko rada pāri slīdošais karstais dzesējamais materiāls (EP 063 461 B).
Lai novērstu nodilšanas problēmas bīdāmo režģu dzesētājos blakus esošo kustīgo un nekustīgo režģu paplāšu rindu pārklāšanās vietās, ko rada cementa klinkera berzēšanās un materiāla iespiešanās režģu paplāšu pārklāšanās vietās, kā alternatīva parastam bīdāmo režģu dzesētājam no EP 1 021 692 B, kā arī no DE 100 18 142 A ir pazīstams režģu dzesētāja tips, kurā dzesēšanas režģis, kam cauri plūst dzesējošais gaiss, netiek kustināts, bet ir nekustīgs, pie kam virs nekustīgās režģa virsmas šķērsām dzesējamā materiāla transportēšanas virzienam ir ierīkotas vairākas rindas blakus novietotu turp un atpakaļ kustināmu siju veida bīdāmu elementu, kuri tiek pārvietoti starp darba gājiena priekšējo pozīciju materiāla transportēšanas virzienā un darba gājiena aizmugurējo pozīciju tā, ka, pārvietojot šos bīdāmos elementus turp un atpakaļ dzesējamā materiāla gultnē, materiāls tiek pakāpeniski pārvietots no dzesētāja sākuma uz dzesētāja beigām un pie tam tiek atdzesēts. Beramā materiāla gultnē kustināto stipri noslogoto bīdāmo elementu darbības dēļ beramā materiāla gultne tiek viscaur samaisīta, kas negatīvi iespaido šī tipa dzesētāju termisko lietderības koeficientu. Pie tam beramā materiāla padeves ražīgumu izšķirīgi iespaido starpība starp gājienā uz priekšu transportēšanas virzienā pārvietoto cementa klinkera daudzumu un atpakaļgājiena laikā pretī transportēšanas virzienam nevēlami pārvietoto klinkera daudzumu. Bez tam šī zināmā režģu dzesētāja tipa dzesētājiem šķērssiju veida bīdošie elementi ir piestiprināti augšpusē pie vertikālām dzesētāja garenvirzienā vērstām piedziņas platēm, kuras stiepjas cauri attiecīgām gareniskām spraugām dzesēšanas režģī un kuras tiek piedzītas no dzesēšanas režģa apakšpuses. Jāievēro, ka papildus izdevumus prasa ar dzesējamo materiālu piekrautā dzesēšanas režģa noblīvēšana pret caurbiršanu piedziņas plašu cauriešanas vietās un pie tam sakarā ar to radušās materiāla dilšanas ierobežošana.
Beidzot, no DE 19 651 741 A ir zināms dzesēšanas tunelis materiāla dzesēšanai un/vai sasaldēšanai ar auksta gaisa palīdzību, izmantojot tā saucamo „soļojošās grīdas” tipa transportiera principu, atbilstoši kuram dzesēšanas tuneļa daudzie viens otram blakus novietotie pamatnes elementi transportēšanas virzienā uz priekšu tiek pārvietoti kopā, bet atpakaļvirzienā tiek pārvietoti nevis kopā, bet gan atsevišķi viens no otra. Virs pamatnes elementiem jāizveidojas augstai beramā materiāla kārtai, kas aizpilda visu dzesēšanas tuneļa šķērsgriezumu, tā ka dzesēšanas gāze plūst cauri soļu veidā pārvietojamam dzesējamam materiālam pret straumi. Pašus grīdas elementus dzesēšanas gāze neatdzesē, tā ka jau šī iemesla dēļ zināmais dzesēšanas tunelis nebūtu piemērots no rotācijas krāsns izejas gala krītošā kvēlojoši karstā cementa klinkera atdzesēšanai. Svaigā karstā cementa klinkera tiešais kontakts ar pamatnes elementiem novestu pie augstas termiski mehāniskas dilšanas slodzes un tādēļ pie nepietiekoša šāda dzesēšanas tuneļa kalpošanas laika karsta cementa klinkera gadījumā.
Izgudrojumā ir risināts uzdevums radīt berama materiāla, it īpaši karsta cementa klinkera, dzesētāju, pie kam dzesētāja ražīgumam, kalpošanas laikam un lietderības koeficientam jābūt palielinātam un izdilšanas problēmai jābūt samazinātai.
Atbilstoši izgudrojumam šis uzdevums tiek atrisināts ar beramu materiālu dzesētāju, kura pazīmes atbilst 1. pretenzijai. Izgudrojuma tālāki uzlabojumi aprakstīti atkarīgajās pretenzijās.
Izgudrojumam atbilstošajā beramo materiālu dzesētājā karsto dzesējamo materiālu nesošais dzesēšanas režģis ir salikts kopā no vairākiem dzesētāja garenvirzienā izstieptiem blakus viens otram novietotiem gareniem pamatnes elementiem, kuri vismaz daļēji neatkarīgi viens no otra var tikt vadīti starp darba gājiena priekšējo pozīciju dzesējamā materiāla transportēšanas virzienā un darba gājiena aizmugurējo pozīciju, tā ka dzesējamais materiāls soļu veidā atbilstoši «soļojošās grīdas” transportiera principam tiek transportēts cauri dzesētājam. Pie tam šādā veidā kopā saliktais dzesēšanas režģis laiž cauri dzesējošo gaisu, kurš apmēram šķērsvirzienā no apakšas uz augšu plūst cauri dzesēšanas režģim kā arī uz tā uzklātajam beramā materiāla slānim, t.i. pamatnes elementi kalpo vienlaicīgi kā elementi beramā materiāla transportēšanai un arī dzesēšanas režģa appūšanai ar gaisu. Virs dzesēšanas režģa beramā materiāla gultnē kustināmi elementi, kas tiktu pakļauti īpaši lielai dilšanai un kas viscaur samaisītu beramā materiāla gultni, netiek izmantoti. Kā piemērs tiek parādīts, ka pamatnes elementi savā darba gājienā uz priekšu tiek pārvietoti kopā, bet darba gājienā atpakaļvirzienā tiek pārvietoti nevis kopā, bet vismaz divās grupās vismaz divos laika ziņā viens otram sekojošos soļos, kuros katrā atpakaļ tiek pārvietota tikai daļa pamatnes elementu, piem., katru reizi tikai katrs otrais pamatnes elements, skatoties dzesētāja platumā. Pamatnes elementi sava darba atpakaļgājiena laikā zem nekustīgās beramā materiāla gultnes tiek vilkti atpakaļ tādā veidā, ka beramā materiāla gultne paliek mierā un darba atpakaļgājienu līdzi neveic.
Izgudrojumam atbilstošā beramo materiālu dzesētāja atsevišķie, vadāmi pārvietojamie pamatnes elementi ir izveidoti gareniska doba profila ķermeņa veidā un, šķērsgriezumā skatoties, tiem ir dzesējamo materiālu nesoša un dzesēšanas gāzi no apakšas uz augšu caurlaidīga virsējā daļa, un no tās distancēta, noslēgta, dzesējamā materiāla caurbiršanu nepieļaujoša apakšējā daļa. Pie tam visu pamatnes elementu apakšējā daļā ir vairākas garumā izkārtotas dzesēšanas gāzes ievadīšanas atveres pamatnes elementu un līdz ar to dzesēšanas režģa appūšanai ar gaisu. Pamatnes elementu piedziņa to pārvietošanai starp darba gājiena priekšējo pozīciju un darba gājiena aizmugures pozīciju notiek no dzesēšanas režģa apakšpuses.
Lai pamatnes elementu virsējā daļa būtu dzesējošo gāzi caurlaidīga, dzesējamo materiālu nesošo pamatnes elementu virsējās daļās var tikt ierīkota kaut kāda veida perforācija. Atbilstoši izgudrojuma īpašai pazīmei individuāli un/vai grupās garenvirzienā pārvietojamo pamatnes elementu virsējās daļas var sastāvēt no distancēti, spoguļsimetrijas veidā viens otram pretī orientētiem, bet nobīdīti viens pret otru novietotiem divslīpju jumta veida V profiliem, kuru V malas cita ar citu saķeras, atstājot starptelpu, kura veido labirintu kā dzesējamam materiālam, tā ari dzesēšanas gaisam; tas nozīmē, ka šādā veidā izveidotais labirints ir dzesēšanas gaisu caurlaidīgs, tomēr tai pašā laikā nepieļauj dzesējamā materiāla izbiršanu cauri uz leju.
Berzēšanās samazināšanai starp pamatnes elementu dzesējamo materiālu nesošo virsējo daļu augšējām virsmām uz šīm virsējām daļām šķērsām dzesējamā materiāla transportēšanas virzienam var tikt ierīkotas šķērsribas dzesējamā materiāla apakšējā slāņa noturēšanai uz vietas un šī apakšējā slāņa un pamatnes elementu kustības vienam attiecībā pret otru novēršanai; tas nozīmē, ka izgudrojumam atbilstošajam beramo materiālu dzesētājam darbojoties, relatīva pārvietošanās notiek tikai starp uz vietas noturēto beramā materiāla apakšējo slāni un virs tā atrodošās beramā materiāla kārtas materiālu.
Atbilstoši tālākai izgudrojuma pazīmei pie blakusesošo vadāmi pārvietojamo pamatnes elementu pretējām gareniskajām malām var tikt piestiprinātas viena otru pārklājošas gareniskas ribas, veidojot horizontāli līdz nullei samazinošos blīvēšanas spraugu, ar kuras palīdzību tiek novērsta dzesēšanas gaisa izplūšana cauri rajonā starp blakusesošiem pamatnes elementiem. Šis horizontālais blīvējums darbojas bez gaisa caurpūšanas, un to ar atsperes spēku, kas horizontālo blīvēšanas spraugu vienmēr samazina līdz nullei, var izveidot tā, ka tas pats ieregulējas.
Izgudrojumam atbilstoša beramā materiāla dzesētāja dzesēšanas režģis, dzesētāja garumā un platumā skatoties, vēlamāk, ir salikts no vairākiem pamatnes elementu moduļiem, pie kam dzesējamā materiāla transportēšanas virzienā viens aiz otra novietotie pamatnes elementi ir saistīti tādā veidā, ka katras rindas viens aiz otra novietoto pamatnes elementu moduļu saistošie elementi galvenokārt tiek slogoti tikai uz stiepi.
Izgudrojumam atbilstošajam režģa dzesētājam pārvietošanas mehānisms dzesējamā materiāla transportēšanai ir pilnīgi neatkarīgs no dzesēšanas režģa appūšanas ar gaisu. Pamatnes elementu pārvietošana atsevišķi vai grupās var tikt ieregulēta tā, lai beramo materiālu, piem., karsto cementa klinkeru, mērķtiecīgi sadalītu uz dzesēšanas režģa.
Izgudrojums un tā tālākās pazīmes un priekšrocības tiek tuvāk paskaidrotas ar zīmējumos shematiski attēloto izpildījuma paraugu palīdzību.
Zīmējumu apraksts:
1. zīm. attēlots pamatnes elementu modulis perspektīvā, pie kam izgudrojumam atbilstošā beramo materiālu dzesētāja dzesēšanas režģis tiek salikts no daudziem šādiem viens aiz otra un viens blakus otram novietotiem moduļiem,
2. zīm. attēlots l.zīm. attēlotā moduļa šķērsgriezums perpendikulāri tā pārvietošanas virzienam un
3. zīm palielināti attēlota detaļa III no 2. zīm.
Ar moduli l.zīm. ir izskaidrots izgudrojumam atbilstoša beramu materiālu dzesētāja dzesēšanas režģis, kas salikts no vairākiem, katrā modulī, piem., no trijiem dzesētāja garenvirzienā vērstiem viens otram blakus novietotiem gareniem aptuveni abras veida pamatnes elementiem 10, 11, 12, kas neatkarīgi viens no otra tiek vadāmi pārvietoti starp darba gājiena priekšējo pozīciju 13 dzesējamā materiāla transportēšanas virzienā un darba gājiena aizmugurējo pozīciju 14, tā ka uz pamatnes elementiem uzkrautais un 2.zīm. attēlotais beramais materiāls 15 tiek soļu veidā, atbilstoši „soļojošās grīdas” transportiera principam pārvietots cauri dzesētājam. Kā parādīts l.zīm. pie pamatnes elementa 12, pamatnes elementu moduļa atsevišķo pamatnes elementu 10, 11, 12 piedziņa notiek no dzesēšanas režģa apakšpuses ar bīdāmu rāmju palīdzību, kas balstās uz ripojošiem ruļļiem un uz ko iedarbojas darba cilindri.
Visu moduļu pamatnes elementi 10, 11, 12 ir izveidoti kā dobi ķermeņi, t.i., šķērsgriezumā skatoties, tiem ir dzesējamo materiālu 15 nesoša un dzesēšanas gaisu 16 no apakšas uz augšu caurlaidīga virsējā daļa un no tās distancēta, noslēgta, dzesējamā materiāla caurbiršanu nepieļaujoša apakšējā daļa 17. Pie tam visu pamatnes elementu apakšējās daļās 17 ir vairākas garumā izkārtotas dzesēšanas gaisa ievadīšanas atveres 18 dzesēšanas gaisa 16 ievadīšanai, lai appūstu ar gaisu pamatnes elementus un dzesētu uz tiem atrodošos beramo materiālu. Pamatnes elementu virsējās daļās var būt ierīkota kaut kāda veida dzesēšanas gaisu 16 caurlaidīga perforācija. Kā redzams 2. zīm. attēlotajā realizācijas piemērā, īpaša priekšrocība tiek dota garenvirzienā pārvietojamo pamatnes elementu 10, 11, 12 virsējo daļu izveidojumam no distancēti, spoguļsimetrijas veidā viens otram pretī orientētiem, bet nobīdīti viens pret otru novietotiem divslīpju jumta veida V profiliem 19, 20, kuru V malas cita ar citu saķeras, atstājot starptelpu, kura veido labirintu kā dzesējamam materiālam 15, tā arī dzesēšanas gaisam 16. Tādā veidā tiek garantēts, ka izgudrojumam atbilstošais beramo materiālu dzesētājs ir nodrošināts pret (materiāla) biršanu cauri režģiem.
Pie pamatnes elementu 10 līdz 12 virsējām daļām, vēlamāk šķērsām dzesējamā materiāla transportēšanas virzienam tiek piestiprinātas šķērsribas 21a, 21b, 21c, lai noturētu uz vietas dzesējamā materiāla apakšējo slāni un novērstu šī apakšējā slāņa un jebkura pamatnes elementa kustību relatīvi vienam pret otru, kas palīdz pasargāt šos pamatnes elementus no izdilšanas.
Detaļas zīmējums 3.zīm. parāda, ka starptelpas noblīvēšanai staipi blakusesošiem vadāmi pārvietojamiem pamatnes elementiem pie blakusesošo pamatnes elementu pretējām gareniskajām malām ir piestiprinātas viena otru pārklājošas gareniskas ribas, konkrēti, augšējā gareniskā riba 22 un apakšējā gareniskā riba 23, katrreiz veidojot horizontālu līdz nullei samazinošos blīvēšanas spraugu. Šis horizontālais blīvējums darbojas bez gaisa caurpūtes, un to var izveidot tā, ka tas pats ieregulējas ar atsperes spēka palīdzību.

Claims (6)

1. Beramu materiālu dzesētājs ar atdzesējamo materiālu, piem., karstu cementa klinkeru, kurš satur dzesēšanas režģi, kas transportē dzesējamo materiālu, kuram cauri no dzesējamā materiāla iekraušanas gala uz dzesējamā materiāla izkraušanas galu tiek pūsta dzesēšanas gāze, kas raksturīgs ar šādām pazīmēm:
a) dzesēšanas režģis ir izveidots no vairākiem blakus novietotiem gareniem pamatnes elementiem (10 līdz 12), kas stiepjas dzesētāja garenvirzienā, ir vadāmā veidā vismaz daļēji neatkarīgi viens no otra pārvietojami starp darba gājiena priekšējo pozīciju (13) dzesējamā materiāla transportēšanas virzienā un darba gājiena aizmugurējo pozīciju (14) tā, ka dzesējamais materiāls (15) tiek pārvietots cauri dzesētājam soli pa solim saskaņā ar „soļojošās grīdas” transportēšanas principu;
b) pamatnes elementiem (10 līdz 12), skatoties šķērsgriezumā, ir virsējā daļa, kas nes dzesējamo materiālu un ļauj dzesēšanas gāzei (16) plūst cauri no apakšas uz augšu, un no minētās virsējās daļas distancēta noslēgta apakšējā daļa (17), kas novērš dzesējamā materiāla biršanu cauri režģim;
c) pamatnes elementu apakšējā daļā (17) ir vairākas pa to garumu sadalītas dzesēšanas gāzes ievadīšanas atveres (18) pamatnes elementu un līdz ar to arī dzesēšanas režģa appūšanai ar gaisu.
2. Beramu materiālu dzesētājs saskaņā ar 1. pretenziju, kas raksturīgs ar to, ka individuāli un/vai grupās garenvirzienā pārvietojamo pamatnes elementu (10 līdz 12) virsējās daļas katrā gadījumā sastāv no distancēti, spoguļsimetrijas veidā viens otram pretī orientētiem un viens pret otru ar nobīdi novietotiem divslīpņu jumta veida V profiliem (19, 20), kum V malas cita ar citu saķeras, atstājot starptelpu, kura veido labirintu dzesējamam materiālam (15) un arī dzesēšanas gaisam (16).
3. Beramu materiālu dzesētājs saskaņā ar 1. vai 2. pretenziju, kas raksturīgs ar to, ka pamatnes elementu (10 līdz 12) virsējām daļām ir piestiprinātas šķērsām dzesējamā materiāla transportēšanas virzienam orientētas šķērsribas (21a līdz 21c), lai noturētu uz vietas dzesējamā materiāla apakšējo slāni (15) un novērstu šī apakšējā slāņa un pamatnes elementa savstarpējo pārvietošanos.
4. Beramu materiālu dzesētājs saskaņā ar 1. pretenziju, kas raksturīgs ar to, ka pie blakusesošo vadāmi pārvietojamo pamatnes elementu pretējām gareniskajām malām ir piestiprinātas viena otru pārklājošas gareniskas ribas (22, 23), kas katrreiz veido horizontālu līdz nullei samazinošos blīvēšanas spraugu.
5. Beramu materiālu dzesētājs saskaņā ar 1. pretenziju, kas raksturīgs ar to, ka, skatoties beramo materiālu dzesētāja garumā un platumā, dzesēšanas režģis ir salikts no vairākiem pamatnes elementu moduļiem, pie kam dzesējamā materiāla transportēšanas virzienā viens aiz otra novietotie katras rindas pamatnes elementu moduļi ir sasaistīti.
6. Beramu materiālu dzesētājs saskaņā ar 1. vai 5. pretenziju, kas raksturīgs ar to, ka pamatnes elementu moduļu atsevišķo pamatnes elementu piedziņa to pārvietošanai starp darba gājiena priekšējo pozīciju (13) un darba gājiena aizmugurējo pozīciju (14) notiek no dzesēšanas režģa apakšpuses, pie kam piedziņa notiek tādā veidā, ka katrā rindā viens aiz otra novietoto pamatnes elementu savienojošie elementi galvenokārt tiek slogoti tikai uz stiepi.
LVP-07-82A 2007-07-13 2007-07-13 Birstošu kravu dzesētājs karsta materiāla dzesēšanai LV13851B (lv)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LVP-07-82A LV13851B (lv) 2007-07-13 2007-07-13 Birstošu kravu dzesētājs karsta materiāla dzesēšanai

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LVP-07-82A LV13851B (lv) 2007-07-13 2007-07-13 Birstošu kravu dzesētājs karsta materiāla dzesēšanai

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LV13851A LV13851A (lv) 2009-01-20
LV13851B true LV13851B (lv) 2009-04-20

Family

ID=40775110

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LVP-07-82A LV13851B (lv) 2007-07-13 2007-07-13 Birstošu kravu dzesētājs karsta materiāla dzesēšanai

Country Status (1)

Country Link
LV (1) LV13851B (lv)

Also Published As

Publication number Publication date
LV13851A (lv) 2009-01-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CA2546587C (en) Bulk material cooler for cooling hot material to be cooled
JP5009150B2 (ja) 冷却したい熱いバラ積み材料を冷却するためのバラ積み材料冷却器
DK1992897T3 (en) Method and apparatus for cooling a crash load lying on a transport grid
KR100479429B1 (ko) 미립자로 된 재료용 냉각기
EA007319B1 (ru) Способ и устройство для охлаждения сыпучего обожженного материала
CZ298001B6 (cs) Chladicí zarízení a zpusob chlazení horkého sypkého materiálu
JP6192819B2 (ja) クリンカクーラ
EA014358B1 (ru) Охлаждающее устройство для сыпучего материала, имеющее уплотнительное устройство между соседними транспортирующими планками
US10401089B2 (en) Clinker inlet distribution of a cement clinker cooler
US20090249637A1 (en) Apparatus for cooling bulk material
KR101812364B1 (ko) 화격자 플레이트
LV13851B (lv) Birstošu kravu dzesētājs karsta materiāla dzesēšanai
DK3152507T3 (en) SCREW PLATE FOR A SCREEN COOLER
LT5564B (lt) Piltinės medžiagos aušintuvas karštam šaldomam produktui
MXPA06005896A (es) Enfriador de material a granel para enfriar material caliente a ser enfriado
DE20321509U1 (de) Schüttgutkühler zum Kühlen von heißem Kühlgut
US20070202454A1 (en) "Bulk Material Cooling Device For Cooling Hot Materials That Are To Be Cooled"
CZ142695A3 (en) Cooling surface of grate cooler
TH37628A (th) ตัวทำความเย็นสำหรับการทำความเย็นวัสดุพาร์ติคูเลท
TH27388B (th) ตัวทำความเย็นสำหรับการทำความเย็นวัสดุพาร์ติคูเลท