LT3888B - Stengthened adge packaging container - Google Patents

Stengthened adge packaging container Download PDF

Info

Publication number
LT3888B
LT3888B LTIP1935A LTIP1935A LT3888B LT 3888 B LT3888 B LT 3888B LT IP1935 A LTIP1935 A LT IP1935A LT IP1935 A LTIP1935 A LT IP1935A LT 3888 B LT3888 B LT 3888B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
packaging container
container according
reinforcing
stiffening elements
container
Prior art date
Application number
LTIP1935A
Other languages
English (en)
Inventor
Aake Rosen
Original Assignee
Tetra Laval Holdings & Finance
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Tetra Laval Holdings & Finance filed Critical Tetra Laval Holdings & Finance
Priority to LTIP1935A priority Critical patent/LT3888B/lt
Publication of LTIP1935A publication Critical patent/LTIP1935A/xx
Publication of LT3888B publication Critical patent/LT3888B/lt

Links

Landscapes

  • Packages (AREA)

Description

Sis išradimas priskiriamas įpakavimo konteineriui, pagamintam lankstymu arba kitu formavimo būdu, suteikiančiu formą plastiškai deformuojamai lanksčiai medžiagai, priskiriamai medžiagų tipui, turinčiam vamzdinio konteinerio su dviejomis arba daugiau išilginėmis briaunomis, kurios apriboja poromis tarpusavyje praktiškai plokščią konteinerio šoninę sienelę, korpusą.
Aukščiau aprašytas įpakavimo konteineris žinomas iš EP A-0 353 991 ir EP A-353 496. šių įpakavimo konteinerių medžiagą sudaro vienas arba daugiau pagrindinių sluoksnių iš plastmasės ir užpildo ir taip pat vienas ar daugiau papildomų sluoksnių, kurie dengia pagrindinį sluoksnį, kad suteikti medžiagai pageidaujamas hermetizuojančias sąvybes, pavyzdžiui, aliuminio folija, kurios dėka ši medžiaga nepraleidžia dujų.
šie įpakavimai gaminami arba iš juostos, arba iš medžiagos ruošinio, sulankstan ir hermetizuojant šiuolaikinėmis racionaliomis įpakavimo mašinomis, kurios suformuoja, užpildo ir uždaro gatavus įpakavimus.
Pavyzdžiui, iš juostos, kurioje nubraižytos sulenkimo linijos, palengvinančios klosčių formavimą, gaminamas įpakavimas, suteikiant, pirmiausia, juostai vamzdžio formą, sujungiant užleistine sandūra dvi išilgines juostos briaunas. Vamzdis užpildomas turiniu ir suskirstomas į uždarus, užpildytus įpakavimo vienetus, atliekant vamzdžio hermetinį užspaudimą skersai vamzdžio išilginei krypčiai žemiau vamzdžio turinio. Pagalvėlės pavidalo įpakavimo vienetai atskiriami pjūviais per hermetines skersines zonas vienas nuo kito ir jiems suteikiama pageidaujama geometrinė, dažniausiai, gretasienio, galutinė forma galutinės formavimo ir hermetizacijos operacijos metu, kuomet abu viršutiniai trikampiai kampiniai dvigubi liežuvėliai atlenkiami žemyn prie atitinkamų gretimų įpakavimo šoninių sienelių ir pritvirtinami prie jų, abu apatiniai trikampiai kampiniai dvigubi liežuvėliai atlenkiami vienas į kitą ir pritvirtinami prie įpakavimo dugno. Gerai žinomas gretasienio formos šio įpakavimo pavyzdys - Tetra Brik.
Iš iš anksto paruoštos plokščios medžiagos, kurioje padarytos lenkimo linijos ir papuošimai, įpakavimas gaminamas suteikiant, pirmiausiai, medžiagai vamzdžio formą su kvadratiniu, stačiakampiu arba bet kokiu kitu pageidaujamu skerspjūviu, sujungiant užleistine sandūra medžiagos priešingas išilgines puses. Vienam vamzdžio galui suteikiama bet kokia dugno uždarymo forma, sulankstant ir hermetizuojant medžiagos dugninę dalį, apribotą lenkimo linijomis. Vamzdis su dugnu užpildomas pageidaujamu turiniu per jo atvirą viršutinį galą, kuris vėliau uždaromas, užlenkiant atitinkamą viršutinę dalį, apribotą lenkimo linijomis, skiautere viršutinio sandarinimo suformavimui. Tokio įpakavimo konteinerio pavyzdys yra Tetra Rėks.
Iš iš anksto paruoštos medžiagos, kurioje padarytos lenkimo linijos ir papuošimai, taip pat gaminami žinomi Tetra Top tipo įpakavimai. Įpakavimai gaminami sujungiant užleistine sandūra dvi priešingas medžiagos puses ir suformuojant vamzdį su kvadratiniu, stačiakampiu arba bet kokiu kitu pageidaujamu skerspjūviu, po to vamzdžio viršutinis galas uždaromas plastmasiniu dangčiu, kuris formuojamas liejimu, dangtis savo paviršiumi sulydomas su vamzdžio medžiagos plastmase, sujungiamas su vamzdžio galu mechaniškai tvirta, nelaidžia skysčiui siūle visu vamzdžio galo kiaurymės kontūro ilgiu. Taip uždarytas vamzdis užpildomas reikalingu turiniu ir jam suteikiama bet kokia dugno uždarymo forma, sulankstant medžiagos dugno sritį, apribotą sulenkimo linijomis.
Iš plaštiškai deformuojamos lanksčios medžiagos, aprašytos abiejuose aukščiau minėtuose Europos patentuose, įpakavimai gali būti pagaminami ir kitokiu, nei lankstymo, mechaninio apdirbimo būdu. Pavyzdžiui, turintys dugną konteineriai gaminami liejimu arba vakuuminiu formavimu, kurio metu plokščia medžiaga suformuojama vakuumu, kuris prispaudžia medžiagą prie vakuuminės formos paviršiaus, turinčios pageidaujamo konteinerio formą.
Jei įpakavimo konteineris gaminamas lankstymu, vakuuminiu formavimu, liejimu ar kokiu nors kitu mechaniniu formos suteikimo būdu, jis, paprastai, turi dvi arba daugiau išilginių briaunų, kurios poromis apriboja praktiškai plokščias šonines sieneles arba sienelių dalis. Tetra Brik arba Tetra Rėks įpakavimo konteineriai turi keturias plokščias šonines sieneles, nukreiptas poromis viena į kitą, o Tetra Top įpakavimo konteineris gali turėti keturias išilgines briaunas, kurios apriboja apatiniame įpakavimo gale keturis sienelių ruožus, nukreiptus poromis vienas į kitą, kurie kylant aukštyn pereina į vamzdinę konteinerio dalį, turinčią apvalų arba kitą bebriaunį skerspjūvį.
Reikalinga, kad vienkartiniai įpakavimo konteineriai būtų lengvai pagaminami ir patogūs tiek juos transportuojant, tiek juos vartojant, jie turi būti standūs ir stabilių išmatavimų, kad atlaikyti išorines jėgas, veikiančias įpakavimą įprasto transportavimo ir vartojimo metu. Pavyzdžiui, įpakavimai turi būti lengvai apimami ranka apie dvi išilgines briaunas, kurios yra laikikliai, be įpakavimo sienelės deformavimosi arba įtrūkimų, suspaudžiant ranka. Net jei žinomi įpakavimai yra pakankamai tvirti, stabilūs mechaniškai ir atlaiko išorinius apkrovimus transportavimo ir manipuliacijų, susijusių su transportavimu, metu, dažnai atsitinka, kad įpakavimų šoninės sienelės, naudojamos kaip apkabinimo paviršiai, deformuojamos ties išilginėmis apkabinimo briaunomis ir/arba briaunos sutrūkinėja, todėl įpakavimas tampa netinkamu arba nepatogiu vartoti, kuomet jis apimamas ir pakeliamas aukštyn turinio išpylimui. Šią problemą galima išspręsti, gaminant įpakavimą su storesne sienele, tačiau tai turėtu įtakos įpakavimo medžiagos lankstumui, būtu sunkiau pageidaujamai suformuoti įpakavimą, suformuoti medžiagos lenkimą.
Medžiagos pastorinimas padidintu jos išeigą ir, vadinasi, padidėtų įpakavimo medžiagos kaina.
Šio išradimo tikslas yra lengvai ir efektyviai pašalinti deformavimosi ir/arba trūkinėjimo problemas, nepadidinant medžiagos išeigos ir kainos.
Kitas išradimo tikslas yra įpakavimo konteinerio sukūrimas, kurį galima būtų lengvai pagaminti ir kuris būtų pakankamai standus ir stabilus, kad jį būtų galima patogiai apimti ranka be deformavimosi ir/arba sutrūkinėjimo pavojaus.
Šie ir kiti tikslai ir privalumai pasiekiami pagal šį išradimą įpakavimo konteineriu, kuriame šoninė sienelė arba viena iš minėtų šoninių sienelių jos dviejų apribojančių briaunų zonoje turi briaunos sustiprinimo elementus arba briaunos standumo padidinimo elementus, sudarytus plastiškai deformuojant sienelės medžiagą.
Toliau išradimas aprašomas smulkiau su nuoroda į brėžinius, kuriuose:
Pav.l - įprasto tipo atviro įpakavimo konteinerio schematinis vaizdas;
Pav.2 - vaizdas per pav.l pjūvio linijas II-II;
Pav.3 - vaizdas per pav.l pjūvio linijas III-III;
Pav.4 - pjūvis, atitinkantis pav.3, pagal kitą išradimo atlikimo variantą;
Pav.5 - pjūvis, atitinkantis pav.2, pagal dar vieną išradimo atlikimo variantą.
Įpakavimo konteineris 10 (pav.l) turi prizmės pavidalo korpusą su keturiomis šoninėmis sienelėmis II ir 12, nukreiptomis, atitinkamai, poromis viena į kitą, plokščią dugną (neparodytas) ir plokščią atidaromą viršutinę sienelę 13. Šoninės sienelės 11 ir 12 sujungtos viena su kita išilginėmis konteinerio briaunomis 14, kurios apriboja tarpusavyje plokščias šonines sieneles 11 ir 12.
Kaip matyti pav.l, įpakavimo konteineris turi trikampius kampinius dvigubus liežuvėlius 16, patalpintus dviejose priešingose viršutinės sienelės 13 pusėse 15, su hermetizuojančia plokštele 17, praeinančia nuo vieno kampinio liežuvėlio galo iki kito išilgai viršutinės sienelės, kurioje sienelės medžiaga sujungta vidiniais sluoksniais hermetine siūle, uždarančia viršutinę sienelę 13.
Įpakavimo konteineris 10 gaminamas iš plastiškai deformuojamos, lanksčios įpakavimo medžiagos juostos, kurioje padarytos lenkimo linijos ir papuošimai, suformuojant, pirmiausia, iš juostos vamzdį, sujungiant užleistine sandūra dvi išilgines juostos briaunas 18.
Vamzdis užpildomas atitinkamu turiniu ir padalijamas į uždarus įpakavimus, atliekant daugkartinį vamzdžio skersinį užspaudimą žemiau jo turinio lygio. Pagalvėlės pavidalo įpakavimai atskiriami vienas nuo kito pjūviais per skersines hermetizuojančias zonas ir jiems suteikiama pageidaujama galutinė gretasienio forma, atliekant papildomą formavimo ir hermetizavimo operaciją, kurios metu abu viršutiniai dvigubi kampiniai liežuvėliai 16 atlenkiami žemyn prie gretimų, esančių viena prieš kitą, šoninių sienelių 11 ir pritvirtinami prie jų.
Kuomet įpakavimo konteinerį 10 reikia atidaryti, vienas atlenktas žemyn kampinis liežuvėlis 16 atlaisvinamas ir pakeliamas į pav.l parodytą padėtį, po to hermetizuojanti plokštelė 17, uždaranti viršutinę sienelę, nuplėšiama kiaurymės 19 sudarymui, per kurią konteineris ištuštinamas. Praktiškai ištuštinimas vyksta tokiu būdu, kad įpakavimo konteineris 10 apimamas ranka apie išilgines atramines briaunas 14, esančias dešinėje šoninėje sienelėje 11 arba sienelėje, nutolusioje nuo kiaurymės 19. Apėmimo metu ne tik abi išilgines apėmimo briaunas 14, bet ir gretimas šonines sieneles 12 veiks ypač didelės jėgos, todėl dažnai šoninės sienelės 12 ir briaunos 14 gali deformuotis ir/arba sutrūkinėti.
Deformavimosi ir/arba sutrūkinėjimo pavojaus pašalinimui konteinerio ištuštinimo metu šoninė sienelė 11, esanti prieš kiaurymę 19 ir tarnaujanti apėmimo paviršiumi, aprūpinama briaunos sustiprinimo arba standumo padidinimo elementais 20 (pav.2 ir 3), sudarytais plastiškai deformuojant sienelės medžiagą išilgai, mažiausiai, vienos šoninės briaunos 14, apribojančios šoninę sienelę. Elementai 20 gali turėti nelaužtos bangos, Įeinančios įpakavimo konteinerio vidun ir praeinančios visu briaunos 14 ilgiu nuo dugno iki viršutinės sienelės, formą.
Pav.4 parodyta, kad sustiprinantys ir sustandinantys elementai gali būti atlikti pagal kitą išradimo įgyvendinimo variantą. Aiškumo dėlei identiškos konteinerio detalės pažymėtos tuo pačiu numeriu. Pagal šį įgyvendinimo variantą elementus 20 sudaro užaštrinti arba kamščių pavidalo iškyšuliai iš medžiagos, kuri formuojama plastinės deformacijos būdu, jie yra skirtingų dydžių ir išdėstyti vienas nuo kito išilgai briaunos 14 tokiu intervalu, kad būtų pasiekta pageidaujama sustiprinimo ir atramos funkcija. Tinkamiausiu atveju atraminiai elementai 20 išdėstomi išilgai visos briaunos 14 nuo dugno iki viršutinės sienelės.
Pav.5 papildomai parodyta, kokią formą gali turėti atraminiai elementai pagal šį išradimą. Kaip ir anksčiau aprašytame pavyzdyje pagal pav.2 ir 3, šoninė sienelė 11 turi stačiakampę briauną 20, suformuotą plastiniu būdu išilgai visos briaunos 14, o gretima šoninė sienelė 12 taip pat turi panašią briauną 21, suformuotą plastinės deformacijos būdu, kuri kartu su briauna 20 sustiprina briauną 14. Tiek briauna 20, tiek briauna 21 gali būti, skirtingai, nei parodyta pav.5, užsmailintos arba turėti kamščio formą, su sąlyga, kad kiekviena priešingų užsmailintų elementų arba kamščio formos elementų 20 ir 21 pora būtų atlikta išilgai vienos ir tos pačios briaunos 14 ir elementai 20 ir 21 būtų išdėstyti simetriškai taip, kad ę
galėtų sąveikauti vienas su kitu.
Įpakavimo konteinerio medžiagą pagal šį išradimą tinkamiausiu atveju sudaro sustandinantis pagrindinis plastmasės ir užpildo, sumaišyto su plastmase, sluoksnis, aprašytas abiejuose Europos patentuose EP A-0 353 991 ir EP A-0 353 496. Plastmasę sudaro poliolefinas, toks kaip polietilenas, polipropilenas ir pan., tinkamiausias polipropileno plastikas. Tinkamiausi polipropileno plastikai yra propileno homopolimeras su lydymosi rodikliu mažiau nei 10 pagal ASTM (2,16 kg; 230°C) arba etileno-propileno kopolimeras su lydymosi rodikliu 0,5-5 pagal ASTM (2,16 kg; 230°C). Tinkamiausias yra etileno-propileno kopolimeras, kadangi jis pasižymi puikiomis hermetizavimo ir tvirtumo sąvybėmis net esant žemai temperatūrai, pavyzdžiui, 8°C ir mažiau.
Užpildu gali būti bet koks žinomas užpildas granulių arba dribsnių pavidalu, toks kaip kreida, žėrutis, talkas, molis ir pan. Užpildo kiekis gali siekti nuo 50 iki 80 % nuo viso pagrindinio sluoksnio svorio, tinkamiausiai - 65 %, medžiaga tampa standi, tinkama formavimui, nelūžtanti.
Kaip minėta anksčiau, sutvirtinimo ir standumo elementai gaunami plastiniu deformavimu, atliekamu kartu su pagrindinio sluoksnio, kuri sudaro plastmasė ir užpildas, ekstruzija. Plastinį deformavimą tikslinga atlikti panaudojant tuos pačius cilindrus, kaip ir medžiagos sulenkimo metu, reikalinga tik nežymi jau esamos pramoninės įrangos modifikacija, be to, ekstruduota medžiaga išlieka pakankamai minkšta ir formuojama tuoj pat po ekstruzijos.
Šiuo išradimu galima lengvai ir paprastomis priemonėmis išspręsti anksčiau egzistavusią medžiagos deformavimo ir sutrūkinėjimo problemą, efektyviai panaudojant įpakavimo medžiagos plastinio deformavimosi sąvybę jos gamybos metu. Medžiagos gamyba reikalauja tik nežymios jau esamos pramoninės įrangos modifikacijos, o plastiškai deformuojama medžiaga atpinga didelio užpildo kiekio joje dėka.
Pagaliau būtina pažymėti, kad, nors išradimas buvo aprašytas specialiai su nuoroda į žinomą įpakavimo tipą, parodytą brėžiniuose, jis gali būti pritaikytas bet kokio žinomo tipo įpakavimo konteinerio, kurį sudaro vamzdinio skerspjūvio konteineris su išilginėmis briaunomis, gamybai. Įpakavimo konteinerio gamybai nereikalingas klosčių formavimas, konteineris gali būti pagamintas kitokiu mechaniniu formavimo būdu, tokiu kaip lakštinių plastikų terminis formavimas, liejimas, vakuuminis formavimas ir t.t. Specialistui aišku, kad nežymus konteinerio vienos arba kelių specialiai aprašytų detalių pakeitimas įmanomas šio išradimo koncepcijos rėmuose, kas išdėstyta žemiau išradimo apibrėžtyje. Pavyzdžiui, sustiprinantys ir sustandinantys elementai turi būti padaryti išilgai visos konteinerio išilginės briaunos, nepriklausomai nuo to, ar jie yra ištisiniai, ar turi užsmailintų iškyšulių arba kamščio formos iškyšulių šioje medžiagoje pavidalą. Kai kuriais atvejais pakanka padaryti šiuos elementus išilgai briaunos dalies, geriausiai - centrinėje srityje tarp apatinės ir viršutinės konteinerio galinės sienelės, kur konteineris dažniausiai suimamas. Kartais tikslinga šiuos sustiprinančius ir sustandinnančius elementus padaryti išilgai visų konteinerio išilginių briaunų.

Claims (10)

  1. APIBRĖŽTIS
    1. Įpakavimo konteineris (10), pagamintas sulankstymu arba kitokiu formavimo būdu iš plastiškai deformuojamos lanksčios medžiagos, priklausantis konteinerių tipui, kurie turi vamzdinį korpusą su dviejomis arba daugiau išilginėmis briaunomis (14), apribojančiomis tarpusavyje poromis konteinerio plokščią šoninę sienelę (11), besiskiriantis tuo, kad minėta šoninė sienelė (11) arba, mažiausiai, viena iš minėtų šoninių sienelių (11) jos dviejų apribojančių briaunų srityje turi sustiprinančius arba sustandinančius elementus (20), padarytus plastiškai deformuojant medžiagos sienelę.
  2. 2. Įpakavimo konteineris pagal p.l, besiskiriantis tuo, kad sustiprinantys arba sustandinantys elementai (20) pagaminti ištisinių stačiakampių iškyšulių medžiagoje pavidalu minėtos šoninės sienelės (11) arba, mažiausiai, vienos iš minėtų šoninių sienelių (11, 12) vidinėje pusėje.
  3. 3. Įpakavimo konteineris pagal p.l, besiskiriantis tuo, kad sustiprinantys arba sustandinantys elementai (20) pagaminti užsmailintų iškyšulių arba kamščių medžiagoje pavidalu minėtos šoninės sienelės (11) arba, mažiausiai, vienos iš minėtų šoninių sienelių (11, 12) vidinėje pusėje.
  4. 4. Įpakavimo konteineris pagal vieną iš anksčiau buvusių punktų, besiskiriantis tuo, kad sustiprinantys arba sustandinantys elementai (20) pagaminti visu gretimos išilginės briaunos (14) ilgiu.
  5. 5. Įpakavimo konteineris pagal vieną iš p.p. 1-3, besiskiriantis tuo, kad sustiprinantys arba sustandinantys elementai (20) pagaminti tik išilginės briaunos (14) centrinėje dalyje.
  6. 6. Įpakavimo konteineris pagal vieną iš buvusių p.p., besiskiriantis tuo, kad sustiprinantys ir sustandinantys elementai (20) atlikti išilgai visų išilginių konteinerių < briaunų (14).
  7. 7. Įpakavimo konteineris pagal vieną iš buvusių p.p., besiskiriantis tuo, kad jis pagamintas iš medžiagos, turinčios vieną arba daugiau plastmasės ir užpildo, sumaišyto su plastmase, sluoksnių.
  8. 8. Įpakavimo konteineris pagal p.7, besiskiriantis tuo, kad plastmasę sudaro poliolefinas, o užpildo kiekis sudaro nuo 50 iki 80 % viso pagrindinio sluoksnio svorio.
  9. 9. Įpakavimo konteineris pagal p.p.7 arba 8, besiskiriantis tuo, kad plastmasę sudaro propileno homopolimeras su lydymosi rodikliu mažiau nei 10 pagal ASTM (2,16 kg; 230°C) arba etileno-proli leno kopolimeras su lydymosi rodikliu nuo 0,5 iki 5 pagal ASTM (2,16 kg; 230°C).
  10. 10. Įpakavimo konteineris pagal vieną iš p.p.7-9, besiskiriantis tuo, kad užpildą sudaro kreidos, žėručio, talko ir pan. granulės arba milteliai, jie gali būti naudojami atskirai arba kombinacijoje vienas su kitu.
LTIP1935A 1994-05-11 1994-05-11 Stengthened adge packaging container LT3888B (en)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LTIP1935A LT3888B (en) 1994-05-11 1994-05-11 Stengthened adge packaging container

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LTIP1935A LT3888B (en) 1994-05-11 1994-05-11 Stengthened adge packaging container

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LTIP1935A LTIP1935A (en) 1995-11-27
LT3888B true LT3888B (en) 1996-04-25

Family

ID=19721373

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LTIP1935A LT3888B (en) 1994-05-11 1994-05-11 Stengthened adge packaging container

Country Status (1)

Country Link
LT (1) LT3888B (lt)

Citations (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP0353991A2 (en) 1988-08-01 1990-02-07 Tetra Laval Holdings & Finance SA A packing material and packing containers manufactured from the material
EP0353496A1 (en) 1988-08-01 1990-02-07 Tetra Laval Holdings & Finance SA A flexible packing material in sheet or web form

Patent Citations (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP0353991A2 (en) 1988-08-01 1990-02-07 Tetra Laval Holdings & Finance SA A packing material and packing containers manufactured from the material
EP0353496A1 (en) 1988-08-01 1990-02-07 Tetra Laval Holdings & Finance SA A flexible packing material in sheet or web form

Also Published As

Publication number Publication date
LTIP1935A (en) 1995-11-27

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4078715A (en) Packing container
CA2350046C (en) Gusseted bag made of a flexible weldable material
RU2062248C1 (ru) Упаковочный контейнер
CA2045508A1 (en) Plastic bag
US5944251A (en) Form fit container liner
US5810478A (en) Bulk bag with lift straps and exterior liner
DE3938873A1 (de) Packung fuer fliessfaehiges fuellgut, deren teile aus kunststoff bestehen
US4558801A (en) Conforming liner
FI88142C (fi) Foliepaose
US4865203A (en) Sealed paper container
EP0344340B1 (en) Retortable packaging container
US5246122A (en) Collapsible storage bottle for household liquids
BR112013002240B1 (pt) Dispositivo de abertura de um recipiente de alimento líquido
US6116440A (en) Resealable thermoformed container
IE871004L (en) Package with handle
LT3888B (en) Stengthened adge packaging container
JP3320761B2 (ja) 包装容器
DK147674B (da) Parallellepipedisk emballagebeholder og fremgangsmaade til dens fremstilling
US3961742A (en) Parallelepipedal packing container
US20040197030A1 (en) Flexible container and method for manufacturing the same
CA1158209A (en) Container with a stiffened bottom, and methods for producing the same
JP4028216B2 (ja) 減容化可能なボトル
EP0072447B1 (en) Packing container
LT3887B (en) Packaging container
CN208344721U (zh) 一种具有易撕破坏性结构的一次性塑料包装盒

Legal Events

Date Code Title Description
HK9A Rectifications: patent applications

Free format text: B65D 5/44, 19960616,

MM9A Lapsed patents

Effective date: 20060511