LT3761B - Apparatus for placing of stay piles - Google Patents

Apparatus for placing of stay piles Download PDF

Info

Publication number
LT3761B
LT3761B LTIP1835A LTIP1835A LT3761B LT 3761 B LT3761 B LT 3761B LT IP1835 A LTIP1835 A LT IP1835A LT IP1835 A LTIP1835 A LT IP1835A LT 3761 B LT3761 B LT 3761B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
anchor
platform
soil
lock
pyrotechnic
Prior art date
Application number
LTIP1835A
Other languages
English (en)
Inventor
Bernard Castagner
Claude Waitzenegger
Original Assignee
Bernard Castagner
Claude Waitzenegger
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Bernard Castagner, Claude Waitzenegger filed Critical Bernard Castagner
Publication of LTIP1835A publication Critical patent/LTIP1835A/xx
Publication of LT3761B publication Critical patent/LT3761B/lt

Links

Classifications

    • EFIXED CONSTRUCTIONS
    • E02HYDRAULIC ENGINEERING; FOUNDATIONS; SOIL SHIFTING
    • E02DFOUNDATIONS; EXCAVATIONS; EMBANKMENTS; UNDERGROUND OR UNDERWATER STRUCTURES
    • E02D7/00Methods or apparatus for placing sheet pile bulkheads, piles, mouldpipes, or other moulds
    • E02D7/02Placing by driving
    • E02D7/06Power-driven drivers
    • E02D7/12Drivers with explosion chambers
    • YGENERAL TAGGING OF NEW TECHNOLOGICAL DEVELOPMENTS; GENERAL TAGGING OF CROSS-SECTIONAL TECHNOLOGIES SPANNING OVER SEVERAL SECTIONS OF THE IPC; TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y10TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC
    • Y10STECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y10S173/00Tool driving or impacting
    • Y10S173/02Sound muffling

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • General Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Mining & Mineral Resources (AREA)
  • Paleontology (AREA)
  • Civil Engineering (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Structural Engineering (AREA)
  • Air Bags (AREA)
  • Piles And Underground Anchors (AREA)
  • Placing Or Removing Of Piles Or Sheet Piles, Or Accessories Thereof (AREA)
  • Portable Nailing Machines And Staplers (AREA)
  • Nitrogen And Oxygen Or Sulfur-Condensed Heterocyclic Ring Systems (AREA)

Description

i :: ι
LT 3761 B Išradimas priskiriamas statybos pramonei ir jame aprašomas inkarinių polių įsmeigimo į dirvožemį įrenginys.
Dvidešimtojo amžiaus pabaigoje pasiekta žymi pažanga stovų ir inkarinių polių įsmeigimo technikoje. Ši pažanga pasireiškia, iš dalies, tuo, kad tokie darbai gali būti atlikti įvairiose klimato zonose (didelio karščio arba didelio šalčio zonose), ypatingos geologinės sudėties zonose (smėlynai, pelkės, amžino įšalo zonos), nelygaus vietovės reljefo zonose arba sunkiai prieinamose zonose.
Egzistuoja įvairūs inkarinių polių įsmeigimo į dirvožemį įrenginiai ir būdai. 1981 metų TSRS autoriniame liudijime Nr. 876848 "ycTpoficTBO λ-Πα ycTaHOBKM Λ/ΐΗΗΗΟΜβρΗΗΧ CTpoMTenbHbix eneMeHTOB b rpyHT" aprašytas polių įsmeigimo į dirvožemį įrenginys, susidedantis iš bazinės mašinos, platformos, sumontuotos joje ir galinčios pasisukti vertikaliai, rėmo su kreipiančiosiomis, rėmo posūkio mechanizmo, įsmeigimo ir gnybtų mechanizmo. šių įrenginių trūkumą sudaro tai, kad nenaudojamas judesio, perduodamo inkariniam poliui, kiekio išlyginimo į renginys. Išradimo tikslas - įrenginio veikimo efektyvumo padidinimas.
Pagal šį išradimą inkarinius polius galima įsmeigti greitai į bet kurį dirvožemį ekstremaliomis klimato sąlygomis ir sunkiose geografinėse situacijose. Išradimo realizavimui reikalingi lengvi įrengimai ir labai ribota tiekimo ir pervežimo sistema. Šiame išradime siūlomas pirotechninis inkarinių polių įsmeigimo įrenginys. Pirotechninės sistemos koncepciją sudaro metalinių inkarinių polių įsmeigimas į dirvožemį, naudojant pirotechninio mišinio, pavyzdžiui, propergolio, 2
LT 3761 B išskiriančio daug dujų, energija,. Sudaromas šiuo atveju spaudimas perduoda pagrindinę šios energijos dalį inkariniam elementui.
Vienas iš svarbesnių siūlomo išradimo sprendimų yra akustinio apsauginio įtaiso, veikiančio dujoms išsiplečiant ir sugeriančio gravitacijos dėka atatrankos energiją, panaudojimas judesio kiekio išlyginimui vietoje atatrankos masės.
Tokiu būdu, šio išradimo objektas yra inkarinių polių įsmeigimo į dirvožemį, dujoms plečiantis, įrenginys, turintis pirotechninės kompozicijos uždegimo ir degimo sistemą, sumontuotą atramoje, nustatomoje tam tikroje dirvožemio atžvilgiu padėtyje, sistemą, suteikiančią judesį inkariniam poliui, taip pat išsiplečiančių dujų akustinį apsauginį įtaisą, besiskiriantis tuo, kad apsauginis akustinis įtaisas sumontuotas taip, kad slysta atatrankos platforma ir išlygina judesio kiekį, perduodamą inkariniam poliui.
Dažniausiai atrama naudojamas automobilis su atatrankos platformos perstūmimo priemonėmis ir sumontuotu šioje plarformoje akustiniu apsauginiu įtaisu, be to, platforma gali keisti savo padėtį nuo transportavimo padėties iki darbinės padėties. Išskleidimo įtaisą sudaro automobilio teleskopinis strypas, kurio atžvilgiu platforma gali šarnyriškai judėti iš transportavimo padėties į darbinę padėtį, veikiama sujungto su šiuo strypu domkrato.
Akustinį apsauginį įtaisą dažniausiai sudaro atviras vienu galu vamzdis, nukreiptas darbinėje padėtyje į dirvožemio pusę ir turintis savo kitame gale minėtą uždegimo, degimo ir paleidimo sistemą. Sis vamzdis savo nukreipiamame į dirvožemio pusę gale gali turėti lankstų ekranuojantį elementą. Minėtas vamzdis taip pat gali turėti du šarnyriškai sumontuotus gaubtus, kuriuos atidarius, įkraunamas minėtas įrenginys. Uždegimo, degimo ir paleidimo įrenginys turi stūmoklį, sujungtą su inkariniu poliu jo įsmeigimo į dirvožemį metu, 3
LT 3761 B be to, inkarinio polio galvutė sudaro su minėtuoju stūmokliu degimo kamerą, kurioje yra dujinio generatoriaus korpusas, turintis minėtą pirotechninę kompoziciją, o taip pat turi užraktą, sujungtą su akustiniu apsauginiu įtaisu. Užraktas gali turėti dvi paslankias žiaunas, skirtas inkarinio polio galvutės blokavimui. Dujinio generatoriaus korpusas gali būti pagamintas iš termoplastinės arba kompozitinės medžiagos. Pirotechninę kompoziciją gali sudaryti propergolis, veiksmingas nuo -40°C iki +70°C.
Inkarinis polis gali turėti gylio ribotuvą ir fiksavimo dirvožemyje sparnelius (mentes).
Toliau išradimas aprašomas su nuoroda į brėžinius, kuriuose:
Fig.l - inkariniu polių įsmeigimo į dirvožemį įrenginio šoninis vaizdas.
Fig.2 - įrenginio detalės šoninis vaizdas.
Fig.3 - uždegimo, degimo ir paleidimo įrenginio pjūvio vaizdas.
Fig.4 - įrenginio detalės perspektyvinis vaizdas.
Fig.5 ir 6 parodyti įrenginio dujų generatoriaus korpuso pjūviai.
Fig.7 ir 8 parodyti išradimo realizavimo variantai.
Fig.9 - 13 parodyti inkariniai poliai, naudojami šio išradimo įrenginyje.
Inkariniu polių įsmeigimo pirotechninę sistemą sudaro pirotechninis automobilis, inkarinių polių transportavimo automobilis su gerve arba be jos, inkariniai poliai ir dujų generatoriai ir, reikalui esant, inkarinių polių perkėlimo nuo transportinio automobilio iki pirotechninio automobilio manipuliatorius.
Pirotechninis automobilis (fig.l) turi atatrankos platformą 1, jos padėties nustatymo hidraulinį įtaisą 2, hidraulinį užraktą 3 ir uždegimo sistemą 4, išsiplečiančių dujų akustinį apsauginį įtaisą 5. Visa tai sumontuota baz iniame automobilyje 43. Atatrankos platforma gali būti Pakeista lataku arba atatrankos vamzdžiu. Tokiu atveju, 4
LT 3761 B atatrankos vamzdis gali veikti kaip išsiplečiančių dujų akustinis apsauginis įtaisas. Baziniu automobiliu gali būti visureigis (fig.6) su teleskopiniu strypu 32, judančiu vertikaliai. Visa tai leidžia sukalti inkarinius polius aukščiau arba žemiau bazinio automobilio esančiose vietose.
Nedidelius inkarinius polius, kuriems nereikalinga ilga atatrankos platforma, galima montuoti vertikaliai, pavyzdžiui, prieš arba už bazinio automobilio. Dideliems inkariniams poliams reikalinga, paprastai, ilgesnė atatrankos platforma. Kad transportavimo metu neviršytų kelio gabaritų, ši platforma patalpinta horizontaliai. Vertikaliai ji pastatoma hidrauliniu domkratu valdomais paslankiais strypais.
Fig.l ir 2 parodytas viso įrenginio ir vienos atatrankos platformos detalės tinkamiausias vaizdas baziniame pirotechniniame automobilyje 43. Atatrankos platforma 1 ir jos inkarinė sistema yra vežimėlyje 7 ir sujungti su juo sukimosi ašimi 8. Visuma vežimėlis 7 platforma 1 juda horizontaliai dviem bėgiais 6, įtvirtintais baziniame automobilyje. Atatrankos platforma 1 nustatoma vertikaliai vežimėlyje įtvirtintu domkratu 28 ir remiasi į dirvožemį dviejų domkratų 30 trinkelėmis 29. Kieviena trinkelė 29 sujungta su domkratu 30 rutuliniu šarnyru 31, prisitaikančiu prie dirvožemio nelygumų. Prasiskverbimo į dirvožemį kryptis, o tuo pačiu ir atatrankos platformos padėtis reguliuojama bazinio automobilio hidraulinėmis trinkelėmis, atatrankos platformos trinkelėmis 29 ir jų domkratais 30 bei domkratu 28.
Geriausiame panaudojimo variante bazinis automobilis yra visureigis, parodytas fig.7 ir 8, turintis vertikaliai perstatomą teleskopinę strėlę. Taip pat tuose brėžiniuose parodyta ir tinkamiausia atatrankos platformos išskleidimo forma. Atatrankos platforma 33 ir jos inkarinių polių įsmeigimo į dirvožemį įrenginys sujungti su teleskopine strėle 32 galvute 34, kuri turi domkratą 35, perkeliantį atatrankos 33 platformą iš horizontalios transportavimo 5
LT 3761 B padėties į darbinę vertikalią padėti- Domkratas 36, sumontuotas bazinio automobilio važiuoklėje, ir teleskopinis strypas 32 perstato platformą i vertikalią padėtį. Dvi trinkelės 37 ir jas valdantys domkratai pagerina bazinio automobilio stabilumą.
Fig.3 parodytas inkarinio polio 9 paleidimo įtaisas, kurį sudaro dvi dalys: inkarinio polio galvutė 12 ir užraktas 3. Galvutė 12 nukreipia polį ir palaiko slėgį. Užraktas 12 reikalingas greitam ir tiksliam polio 9 užgriebimui, jo blokavimui, paleidimo ašies patikslinimui ir prošvaisos aukščio reguliavimui. Galvutės 12 įvedimas į užraktą 3 gali būti palengvintas, sumontavus užrakte 3 kreipiamąją, o galvutėje 12 - pleištą, kuris slysty kreipiamąja inkarinio polio smeigimo metu. Užraktą 3 sudaro dvi žiaunos 19. Minėtos žiaunos yra keičiamos, kad galima būtų panaudoti skirtingo skersmens polig galvutes viename pirotechniniame automobilyje. Žiaunos valdomos domkratais 20. Galima taip pat naudoti vieną domkratą, valdantį dvi žiaunas. Užraktas 3 slankioja išilgai atatrankos platformos 1 hidraulinio domkrato 21 dėka. Inkarinis polis 9 turi stūmoklį 11 ir inkarinę galvutę 12, kurie gali būti panaudojami pakartotinai. Suformuota tokiu būdu degimo kamera 13 turi dujg generatorig 14, kuris saugumo sumetimais patalpinamas šioje kameroje kartu su inkariniu poliu. Kamera 13 greitai uždaroma veržle 15.
Kameros 13 hermetiškumas ir inkarinio polio 9 pradinio nukreipimo tikslumas užtikrinamas tiksliu inkarinės galvutės 12 ir stūmoklio 11 pagaminimu. Paruoštas polis neužstrigdamas juda stūmoklio 11 kreipiamąja. Stūmoklis 11 yra inkarinės galvutės viduje, kad palengvintg jos automatinį užgriebimą inkariniu užraktu. Inkarinis polis, stūmoklis ir galvutė sujungti paprastu vielokaiščiu.
Kaip parodyta fig.5 ir 6, dujg generatorius 14 turi hermetišką gaubtą 16, padarytą iš kornpozitinig arba termoplastinig medžiagg, su užsidarančiomis degtuvinėmis kiaurymėmis arba be jg. Dujg generatorius gali būti 6
LT 3761 B metalinis arba pagamintas iš kompozitinių medžiagų. Plastmasės parenkamos taip, kad gaisro atveju medžiaga susiskaidytų žemesnėje temperatūroje, nei pirotechninig produktų savaiminio užsidegimo temperatūra. Struktūra nepažeidžiama dujų generatoriaus funkcionavimo metu, tačiau ji gali užsidegti arba sprogti. Tinkamiausiame sprendime apribojamas degimo ir funkcionavimo likutis ir leidžiama panaudoti aukšto degimo slėgio parakus, nesudarant aukštų slėgių paleidimo kameroje. Šie aukšti slėgiai suteiktų inkariniams poliams per didelius pagreičius ir perkrautų pzileidimo kameros sieneles. Dalis krūvio veikimo metu tenka ir generatoriaus sienelėms.
Degimo kameros kaklelis sujungtas su dujų generatoriumi, tačiau jis taip pat gali būti sujungtas su dujų generatoriaus lizdu, keičiamu po didelės paleidimų serijos. Kameros kaklelyje gali būti padaryta viena arba daug kiaurymių. Jos gali būti cilindrinės arba siaurėjančios, kad apribotų dujų greitį ir padidintų dujų generavimo sištemos naudingo veiksmo koeficientą. Gali būti padaryta viena diverguojanti gilyn kiaurymė. Propergolio elementų visų’formų būvio kontrolei prieš degimo momentą ir po jo galima naudoti generatorių su daugybe nedidelių kiaurymių. Šios kiaurymės uždaromos plonu medžiagos sluoksniu. Išradimo rėmo ribose gali būti panaudojamos ir kitos sistemos, pavyzdžiui, su dviguba plona vidine sienele, su aliuminuotu adhezyvu ir t.t. Minėtame gaubte propergolis laikomas visą laiką saugumo ir sąvybig išsaugojimo nuo -40°C iki +70°C temperatūros ribose sumetimais. Išradimo rėmo ribose gali būti panaudotos ir kitos pirotechninės kompozicijos.
Pirotechninio komponento 18 uždegimas inicijuojamas lazeriniu spinduliavimu arba smūgiu. Galima naudoti elektrinius sprogdiklius, nejautrius elektriniams arba elektromagnetiniams spinduliavimams ir elektrostatiniams krūviams. Lazeriniu spinduliavimu inicijuojamo pirotechninio komponento panaudojimas išsprendžia problemas, susijusias su 7
LT 3761 B hermetiškumu ir tiksliu įkrovimo kepurės bei inicijavimo sistemos tarpusavio išdėstymu. Be to šiuo atveju labiau apsisaugoma nuo smūgių ir išorės poveikio. Įrenginys sustabdomas, atėjus tokiems saugumo duomenims, kaip vertikalumas (iš vertikalumo daviklių), užrakto ir akustinio apsauginio įtaiso uždarymas.
Akustinių ir dujinių efektų, atsirandančių dujų generatoriuje dujų išsiplėtimo metu, apribojimui naudojamas fig.4 parodytas akustinis apsauginis įtaisas 5, kuriame vyksta dujų superišsiplėtimas.
Paruošto polio įsmeigimo palengvinimui ir teisingo įkrovimo vizualiniam patikrinimui, o taip pat atatrankos platformos aukščio apribojimui panaudotas atsidarantis akustinis apsauginis įtaisas, turintis du gaubtus 22, kurių masės išbalansuotos kiekvienoje inkarinių polių įsmeigimo įrenginio pusėje. Šie du gaubtai 22 uždaromi domkratais 23, įstačius inkarinį polį 9 į užraktą 3. Akustinis apsauginis įtaisas gali būti pagamintas iš lanksčių medžiagų arba standžių elementų, įeinančių vienas į kitą įkrovimo metu. Akustinį apsauginį įtaisą gali sudaryti vienas elementas, kuris atpalaiduojamas kylant išilgai atatrankos platformos ir nepriklauso nuo užrakto. Akustinio apsauginio įtaiso apačioje pritvirtintas lankstus ekranuojantis elementas 24, kuris užtikrina tam tikrą hermetiškumą žemės paviršiuje.
Judesių kiekiai, perduodami inkariniam poliui ir jo stūmokliui, išlyginami, pakeliant išilgai atatrankos platformos užrakto, inkarinės galvutės ir akustinio apsauginio įtaiso visumą, kuri vadinasi atatrankos mase.
Tegul e bus inkariniam poliui ir jo stūmokliui perduodama energija, m - polio ir jo stūmoklio masė, o M -atatrankos masė, h - atatrankos aukštis, o g - gravitacinė pastovioj i.
Tuomet judesių kiekių lygybės dėsnis ir santykis tarp kinetinės bei potencinės energijų leidžia užrašyti: 8
LT 3761 B h = gM2
Kadangi atatrankos masė pasiekia aukštį h nuliniu greičiu, ji blokuojama šioje padėtyje sistema krumpliastiebis 25 - strektė 26 (žr.fig.l). Sis paprastas ir patikimas būdas apriboja jungties jėgas tarp atatrankos masės ir atatrankos platformos.
Atatrankos masė nuleidžiama, domkratu 21 atlaisvinus strektę 26 nuo krumpliastiebio 25.
Atatrankos masės blokavimas arba nuleidimo sulėtinimas gali būti atliekamas ir hidrauliniu arba pneumatiniu būdu.
Operacijų nuoseklumas sekantis:
Darbinės padėties nustatymas: automobilių nugabenimas į montavimo vietą (pirotechninis automobilis gali montuoti polius 4 - 5 rn atstumu nuo automobilio); atatrankos platformos ir paleidimo sistemos perstatymas iš horizontalios padėties į vertikalią; vienalaikis užrakto abiejų gnybtų ir akustinio apsauginio įtaiso gaubtų atidarymas. Įkrovimo' operacija: inkarinio polio, atitinkančio vietovės profilį, parinkimas; dujų generatoriaus sumontavimas ir apsauginės veržlės uždarymas inkarinio polio galvutėje; polio įkrovimas; užrakto uždarymas; akustinio apsauginio įtaiso uždarymas.
Nustatymo operacija: atatrankos platformos ir inkarinės sistemos nustatymas; sistemos vertikalumo reguliavimas, inkarinės sistemos nuleidimas iki akustinio apsauginio įtaiso kontakto su dirvožemiu.
Paruošto polio_paleidimas. Uždegimas: uždegimo saugiklio nuėmimas; uždegimo sistemos įkrovimas; uždegimo energijos atpalaidavimas (spinduliniu arba smūginiu poveikiu); uždegančio įtaiso inicijavimas; propergolio sudegimas, sukeliantis generatoriaus slėgio padidėjimą, po to visiškas arba dalinis generatoriaus struktūros išardymas ir dujų išsiplėtimas į inkarinę galvutę; atpalaiduota energija perduodama: 9
LT 3761 B a) inkariniam poliui per stūmoklį, b) inkarinei galvutei ir sistemai, kylančiai išilgai atatrankos platformos.
Inkarinio polio .judėjimas: polis juda dideliu greičiu; judėjimo pabaigoje polio galvutė pasiekia maksimalų greitį ir įsiskverbia į dirvožemį; įsiskverbimo gylis priklauso nuo generatorių ir įkrovų, jie parenkami atsižvelgiant į dirvožemio sudėtį ir inkarinio polio rūšį; jei pageidaujama, kad polis įsiskverbtų į tam tikrą gylį arba apriboti dujų generatorių rūšių skaičių, naudojami įsiskverbimo ribotuvai (stabdymo plokštės arba segmentai, sumontuojami vamzdžių išorėje).
Atatrankos masės__j udėj imas: inkarinės sistemos (inkarinės galvutės ir akustinio apsauginio įtaiso) kinetinė sistema sugeriama, jai kylant išilgai atatrankos platformos; viršutinėje padėtyje inkarinė sistema blokuojama sistema krumpliastiebis - strektė; viršutinėje padėtyje akustinis apsauginis įtaisas atpalaiduoja neįėjusią žemėn polio dalį ir pakartotinai panaudojamą stūmoklį; pirotechninis automobilis perstatomas į kitą vietą ir atstatoma inkarinė galvutė; šiuo atveju viskas paruošta naujam darbo ciklui.
Poliai gali būti įsmeigiami į skirtingus dirvožemius, tokius, kaip smėlynai, pelkės, molis, kalkės... Inkarinių polių, geriausiai, metalinių, forma ir išmatavimai gali būti įvairūs ir priklauso nuo dirvožemio sudėties bei poliams suteikiamų jėgų (žr. fig.9 - 14).
Inkariniai poliai 9 gali turėti šoninius sparnelius 41, įtvirtinančius juos dirvožemyje, ypač, jei poliai siūbuojami.
Poliai taip pat gali turėti apskritiminius, daugiakampius, lenktus arba kitokios formos įsiskverbimo ribotuvus 42. Įvairių polių pjūvių profiliai gali atitikti vietovės prigimtį. Jie gali būti eilindriniai, daugiakampiai, T formos, kryžminiai, H formos ir pan.
10LT 3761 B
Minėti poliai gali turėti greito pavyzdžiui, tvirtinimo pirštus, iš varžtus, vamzdžius arba Rugius. i rtinimo elementus anksto privirintu

Claims (1)

12 LT 3761 B 7. Įrenginys pagal 1-6 punktą, besiski riantis tuo, kad uždegimo, degimo ir paleidimo sistema turi stūmokli (11), sujungtą su inkariniu poliu (9) jo įėjimo į dirvožemi metu, inkarinę galvutę (13), sudarančiu kartu su minėtu stūmokliu (11) degimo kamerą (13), dujų generatoriaus korpusą (14), įstatytą degimo kameroje (13) ir turintį pirotechninę kompoziciją (17), ir užraktą (3), sujungtą su akustiniu apsauginiu įtaisu. 8. Įrenginys pagal 7 punktą, besiski riantis tuo, kad užraktas (3) turi dvi paslankias žiaunas (19), blokuojančias inkarinę galvutę (12). 9. Įrenginys pagal 7-8 punktą, besiskiriantis tuo, kad dujų generatoriaus korpusas (14) pagamintas iš termoplastinės arba kornpozi tinės medžiagos. 10. Įrenginys pagal bet kurį punktą, besiski riantis tuo, kad inkarinis polis turi mažiausiai vieną įsiskverbimo į dirvožemį ribotuvą ir stabilizavimo dirvožemyje sparnelius (41) .
LTIP1835A 1989-03-23 1994-01-31 Apparatus for placing of stay piles LT3761B (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
FR8903813A FR2644811B1 (fr) 1989-03-23 1989-03-23 Systeme pyrotechnique destine a enfoncer des ancrages dans le sol

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LTIP1835A LTIP1835A (en) 1995-08-25
LT3761B true LT3761B (en) 1996-03-25

Family

ID=9379986

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LTIP1835A LT3761B (en) 1989-03-23 1994-01-31 Apparatus for placing of stay piles

Country Status (24)

Country Link
US (1) US5104264A (lt)
EP (1) EP0389375B1 (lt)
JP (1) JP2846400B2 (lt)
KR (1) KR900014694A (lt)
CN (1) CN1021068C (lt)
AR (1) AR243005A1 (lt)
AT (1) ATE85996T1 (lt)
AU (1) AU630172B2 (lt)
BR (1) BR9001346A (lt)
CA (1) CA2012769A1 (lt)
DE (1) DE69000942T2 (lt)
DK (1) DK0389375T3 (lt)
ES (1) ES2040574T3 (lt)
FI (1) FI92235C (lt)
FR (1) FR2644811B1 (lt)
IL (1) IL93834A (lt)
LT (1) LT3761B (lt)
LV (1) LV11200B (lt)
MA (1) MA21776A1 (lt)
PL (1) PL165216B1 (lt)
PT (1) PT93551B (lt)
RU (1) RU1838505C (lt)
UA (1) UA19037A (lt)
ZA (1) ZA902155B (lt)

Families Citing this family (19)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US5591902A (en) * 1990-12-12 1997-01-07 Castagner; Bernard Dynamic pyrotechnical penetrometer
FR2670582B1 (fr) * 1990-12-12 1994-08-26 Castagner Bernard Penetrometre dynamique pyrotechnique.
FR2678011B1 (fr) * 1991-06-19 1993-11-05 Christian Badaroux Dispositif pyrotechnique simplifie de foncage de micro-pieux dans le sol.
FR2688527B1 (fr) * 1992-03-13 1996-08-02 New Conimast International Procede d'amarrage pyrotechnique d'un module de fondation prolonge.
US5570975A (en) * 1994-06-27 1996-11-05 Reinert, Sr.; Gary L. Metal foundation push-it and installation apparatus and method
FR2723115B1 (fr) * 1994-07-26 1996-12-06 Jean Pierre Boyault Projeteur pyrotechnique d'outils
US5913252A (en) * 1995-07-25 1999-06-15 Bernard Castagner Pyrotechnic tool driving device
US5944452A (en) * 1998-03-30 1999-08-31 Reinert, Sr.; Gary L. Heavy duty foundation installation apparatus and method
FI108561B (fi) * 1998-09-29 2002-02-15 Tamrock Oy Kotelo kallionporauslaitteen äänen eristämiseksi ja sovitelma kallionporauslaitteen yhteydessä
US6591919B1 (en) * 1999-09-02 2003-07-15 Timothy P. Herrmann Automated post driver
WO2001092645A2 (en) * 2000-05-31 2001-12-06 Fast Frames (Uk) Limited Pile driving
US20030230032A1 (en) * 2002-06-13 2003-12-18 George Shahnazarian Take-up devices for use in building structure
SE528598C2 (sv) * 2004-10-07 2006-12-27 Atlas Copco Rock Drills Ab Hölje samt borrigg innefattande ett sådant hölje
JP4807661B2 (ja) * 2006-04-21 2011-11-02 株式会社プロテックエンジニアリング 地盤補強工法と地盤補強構造並びに地盤補強用アンカー打込装置
CN103981865B (zh) * 2014-05-20 2015-09-23 青岛科技大学 一种便携式自动进料手动打桩装置及打桩方法
CN105604060B (zh) * 2015-09-30 2017-05-17 赵庆锋 一种堤坝溃口射桩机及其射桩方法
CN105256801B (zh) * 2015-09-30 2017-01-18 孙继铮 一种堤坝溃口快速射桩机及射桩方法
CN105350536B (zh) * 2015-09-30 2017-03-08 杨勇 一种堤坝溃口射桩机
CN113513010B (zh) * 2021-06-23 2023-01-20 国网河北省电力有限公司邢台供电分公司 内爆式夯击机构及内爆式强夯机

Citations (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SU876848A1 (ru) 1979-07-13 1981-10-30 За витель Устройство дл установки длинномерных строительных элементов в грунт

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
FR389049A (fr) * 1908-04-09 1908-08-28 Franz Schrey Sonnette à explosions pour battre les pieux
FR1001682A (fr) * 1946-06-19 1952-02-26 Sonnette
USRE23569E (en) * 1946-09-16 1952-10-28 Device fob inserting bolts in
DE1634320C3 (de) * 1966-08-16 1974-08-15 Demag Ag, 4100 Duisburg Rammgerät
US4286496A (en) * 1979-10-12 1981-09-01 Olin Corporation Fastener guidance and retention tip member
DE3167401D1 (en) * 1980-05-05 1985-01-10 Travocean Sarl Pyrotechnic device for anchoring piles or similar objects in the soil
EP0073264A1 (en) * 1981-08-31 1983-03-09 Eugenio Ravaglia Ground anchoring device for poles

Patent Citations (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SU876848A1 (ru) 1979-07-13 1981-10-30 За витель Устройство дл установки длинномерных строительных элементов в грунт

Also Published As

Publication number Publication date
CN1045831A (zh) 1990-10-03
AU5210890A (en) 1990-09-27
ZA902155B (en) 1990-12-28
DE69000942T2 (de) 1993-09-30
PT93551A (pt) 1991-10-31
KR900014694A (ko) 1990-10-24
LV11200B (en) 1996-08-20
FI901408A0 (fi) 1990-03-21
IL93834A0 (en) 1990-12-23
DK0389375T3 (da) 1993-06-14
JP2846400B2 (ja) 1999-01-13
UA19037A (uk) 1997-12-25
LV11200A (lv) 1996-04-20
EP0389375B1 (fr) 1993-02-24
CN1021068C (zh) 1993-06-02
LTIP1835A (en) 1995-08-25
ES2040574T3 (es) 1993-10-16
FR2644811B1 (fr) 1991-05-24
CA2012769A1 (fr) 1990-09-23
IL93834A (en) 1993-02-21
DE69000942D1 (de) 1993-04-01
MA21776A1 (fr) 1990-10-01
AR243005A1 (es) 1993-06-30
JPH0321720A (ja) 1991-01-30
AU630172B2 (en) 1992-10-22
RU1838505C (ru) 1993-08-30
US5104264A (en) 1992-04-14
FR2644811A1 (fr) 1990-09-28
FI92235C (fi) 1994-10-10
EP0389375A1 (fr) 1990-09-26
PL165216B1 (en) 1994-11-30
PT93551B (pt) 1996-07-31
ATE85996T1 (de) 1993-03-15
BR9001346A (pt) 1991-04-02
FI92235B (fi) 1994-06-30

Similar Documents

Publication Publication Date Title
LT3761B (en) Apparatus for placing of stay piles
US7946786B1 (en) Segmented massive security barriers having tie-bars in tunnels
US7144187B1 (en) Cabled massive security barrier
US20090250674A1 (en) Vehicle barrier system
US4882891A (en) Anchoring and foundation support apparatus having moment resisting vanes and method
US8210767B1 (en) Vehicle barrier with access delay
CN110553560B (zh) 一种建筑物爆破拆除方法
KR101042879B1 (ko) 에어백을 이용한 안전사고 방지방법
JP6461022B2 (ja) 地中杭破砕方法
JP2020063660A (ja) 地中杭破砕方法
US3962837A (en) Apparatus for expandably engaging the walls of an earthen hole
Tannant et al. Ejection velocities measured during a rockburst simulation experiment
JP6844082B2 (ja) 地中杭破砕方法
CA2507344C (en) Explosive-activated ground anchor assembly
HU213282B (en) System for placing piles in soil
CN114704268B (zh) 一种单线铁路隧道全断面初支快速成环施工方法
Cauthen Survey of shock damage to surface facilities and drilled holes resulting from underground nuclear detonations
Vallati et al. Dynamic testing of ground support: a comparison between in-situ and laboratory testing
AU2021212150B2 (en) Dynamic drop testing apparatus
Ward Ground supports for tunnels in weak rocks
RU2069757C1 (ru) Способ сооружения тоннеля
Armstrong The quality of stemming in assessing blasting efficiency
Minaev Effective methods of compaction of water-saturated soils by blasting
RU2039253C1 (ru) Способ разрушения горных пород взрывом и устройство для его осуществления
Allwes et al. Arch canopy design procedure for rehabilitation of high-roof-fall areas

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 19980131