LT3653B - Multi-purpose suspension system - Google Patents
Multi-purpose suspension system Download PDFInfo
- Publication number
- LT3653B LT3653B LTIP1452A LTIP1452A LT3653B LT 3653 B LT3653 B LT 3653B LT IP1452 A LTIP1452 A LT IP1452A LT IP1452 A LTIP1452 A LT IP1452A LT 3653 B LT3653 B LT 3653B
- Authority
- LT
- Lithuania
- Prior art keywords
- frame
- base unit
- axis
- intermediate frame
- springs
- Prior art date
Links
Classifications
-
- B—PERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
- B60—VEHICLES IN GENERAL
- B60G—VEHICLE SUSPENSION ARRANGEMENTS
- B60G99/00—Subject matter not provided for in other groups of this subclass
- B60G99/002—Suspension details of the suspension of the vehicle body on the vehicle chassis
-
- B—PERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
- B60—VEHICLES IN GENERAL
- B60G—VEHICLE SUSPENSION ARRANGEMENTS
- B60G2800/00—Indexing codes relating to the type of movement or to the condition of the vehicle and to the end result to be achieved by the control action
- B60G2800/22—Braking, stopping
Landscapes
- Engineering & Computer Science (AREA)
- Mechanical Engineering (AREA)
- Vehicle Body Suspensions (AREA)
- Selective Calling Equipment (AREA)
- Catching Or Destruction (AREA)
- Springs (AREA)
Description
Išradimas siejasi su pakabos sistema, skirta kūnų, esančių ramybės būsenoje arba judančių ant žemės ar vandens arba ore, dinaminio ir statinio stabilumo padidinimui ir, ypatingai, bet ne vien tik, naudojama keleivinėms, krovinių, bagažo patalpoms transporto priemonėse, judančiose ant žemės, vandens ir ore, o taip pat statybinių konstrukcijų dalims, kurios yra virš žemės, kuriuos visus, čia išvardintus, toliau vadinsime kūnais.
Kieti kūnai, panašūs į išvardintus, priklausomai nuo ju. padėties ir paskirties, gali būti veikiami smūgių, kuriuos, greta kitų faktorių, iššaukia bangos, žemės paviršiaus nelygumai, žemės svyravimai arba oro turbu15 lentiškumas.
Pagrindinis išradimo tikslas yra tų veiksnių arba kitų reiškinių poveikio į daugybę kūnų sumažinimas iki minimumo, suskaidant įprastas monolitines konstrukcijas su vienu svorio centru į sudėtingą konstrukciją, sudarytą iš atskirų masių, kurių kiekviena turi savo svorio centrą ir nepriklausomai surišta mažiausiai su viena iš likusių masių tam, kad būtų užtikrintas santykinis jų persikėlimas viena kitos atžvilgiu.
Žinomas tokios konstrukcijos pavyzdys, kuris jau naudojamas automobilio, skirto judėti, būtent, nelygia vietove ir kuriame panaudota svirtis, per lankstą sujungta bent su vienu automobilio važiuoklės galu, su galimu kampinio judesio apie išilginę automobilio ašį ribojimu ir sujungta su rato ašimi, panaudojant kulises, galinčias slankioti svirties galuose ir turinčias svyruokles, sukunančias žemyn į ašį nukreiptą apkrovą (JAV patentas Nr. 4161322).
Pagal šį išradimą pakabos sistemą stangriam kieto kūno tvirtinimui ant kieto bazinio mazgo sudaro tarpinis
- rėmas, kuris iš minėto bazinio mazgo pusės remiasi į spyruokles ir kurio santykinis kampinis poslinkis apie ašį, vertikaliai sutapdintą su centrine bazinio mazgo ašimi, yra apribotas ir kuris yra minėto kūno, galinčio ribotai judėti vertikalia ir horizontalia kryptimis jo atžvilgiu, atrama ir svirtinės priemonės, lanksčiai įrengtos mažiausiai ant vieno bazinio mazgo galo, kurio kampinis poslinkis apie ašį, lygiagrečią minėto tarpinio rėmo sukimosi ašiai, apribotas. Be to, minėtos svirtinės priemonės sujungtos su minėto kūno priešingomis pusėmis.
Vienas šio išradimo realizavimo pavyzdys aprašytas pavyzdyje automobilio, naudojamo važiuoti nelygia arba sunkiai pereinama vietove, ir pailiustruotas pateikiamuose schemų pavidalo brėžiniuose.
Fig. 1 parodytas transporto priemonės pakabos sistemos erdvinis vaizdas pagal šio išradimo įgyvendinimo pirmąjį variantą, kurioje gali būti naudojamos pusiauelipsinės plokštelinės spyruoklės arba cilindrinės spyruoklės .
Fig. 2 - pakabos sistemos vaizdas iš priekio pagal pirmąjį šio išradimo įgyvendinimo pavyzdį.
Fig. 3 - Fig. 2 pateiktas pakabos sistemos vaizdas iš šono.
Fig. 4 - pakabos sistemos, naudojančios pusiauelipsines plokštelines spyruokles arba cilindrines spyruokles, pagal antrąjį išradimo pavyzdį, vaizdo planas.
Fig. 5. - pakabos sistemos, turinčios pusiauelipsines plokštelines spyruokles arba cilindrines spyruokles, vaizdas iš šono.
Fig. 6 vaizduoja pakabos sistemos pagal šį išradimą teorinį principą ir atskirų pakabos sistemos elementų judėjimo kryptis.
Fig. 7 - Fig. 10 - transporto priemonių, judančių ant žemės, valties, nusileidžiančio lėktuvo ir namų iš surenkamų elementų, atitinkamai, su daliniais skerspjūviais ten, kur būtina pailiustruoti kai kuriuos iš įvairių išradimo panaudojimo atvejus ir laisvuosius judesius sistemoje.
Fig. 11 - Fig. 8 ir Fig. 9 pavaizduotų išardomo tipo ašių erdvinis vaizdas, parodytas padidintu sujungimo skerspjūvio masteliu.
Kaip’ matyti brėžiniuose Fig. 1 - Fig. 3, juose pavaizduota automobilio važiuoklės/korpuso 1 konstrukcija, priekinių 2 ir užpakalinių 3 eiginių ratų, patalpintų ant atitinkamų ašių 4 ir 5·, su padangomis atraminės priemonės ir pakabos sistema, patalpinta tarp atraminių priemonių ir korpuso 1.· Pakabos sistemą sudaro tarpinis rėmas 6, turintis priešpriešais išdėstytas šonines svirtis 7, 8, 9, 10, o tuo tarpu kiekviena svirtis 7, 8, 9, 10, vienu galu lanksčiai pritvirtinta ant atitinkamo piršto 11, 12, 13, 14. Kitas kiekvienos svirties 7, 8, 9, 10 galas pritvirtintas taip, kad galėtų slysti ant atitinkamų skersinių sujungimų 15, 16, 17, 18, esančių kiekviename iš keturių rėmo 6 kampų. Kitos svirtys 19 ir 20, esančios rėmo 6 priekiniame ir užpakaliniame galuose, atitinkamai, ir lanksčiai patalpinti korpuso 1 galuose panaudojant pirštus 21, 22, kurie yra ant korpuso 1 centrinės ašies 23. Priešingi priekinės ir užpakalinės svirčių 19 ir 20 galai, atitinkamai, pritvirtinti taip, kad galėtų slysti atitinkamais skersiniais sujungimais 15, 16 ir 17, 18. Ant svirčių 19 ir 20 iš abiejų skersinių sujungimų 15, 16,
-17, 18 pusių numatytos atramos 24 tam, kad apribotų korpuso 1 radialinį poslinkį.
Priekiniai eiginiai ratai 2, patalpinti ant ašies 4, spaudžiami į apačią cilindrinėmis spyruoklėmis 25, esančiomis tarp ašies 4 ir rėmo 6. Cilindrinių spyruoklių 25 viršutiniai galai pritvirtinti prie rėmo 6 šoninių svirčių 7, 8, o jų apatiniai galai - ant ašies 14. Užpakaliniai eiginiai ratai 3, patalpinti ant ašies 5, pusiauelipsinių plokštelinių spyruoklių 26, esančių tarp ašies 5 ir rėmo 6, yra spaudžiami žemyn.
U-pavidalo varžtai 27 fiksuoja plokštelines spyruokles 26 ant ašies 5, o plokštelinės spyruoklės 26 sankabomis 28, kurios patalpintos ant rėmo 6 šoninių svirčių (žiūrėti Fig. 1 ir Fig. 5), lanksčiai pritvirtintos iš abiejų rėmo 6 pusių. Lanksčiai pritvirtintų sankabų 28 panaudojimas leidžia padidinti plokštelinių spyruoklių 26 poslinkį korpuso 1 atžvilgiu ir atsisakyti svirčių 29, apie kurias bus kalbama toliau. Priekinės cilindrinės spyruoklės 25 gali būti pakeistos pusiauelipsinėmis spyruoklėmis, pritvirtintomis taip, kaip ir užpakalinės spyruoklės 26.
Svirtinės priemonės 30, 31 patalpintos taip, kad galėtų suktis ant pirštų 32 ir 33, atitinkamai, centre priekinės 18 ir užpakalinės 5 ašių. Minėtų pirštų ašys sutampa su centrine vertikaliąja korpuso mazgo ašimi, kaip priekiniame, taip ir užpakaliniame galuose. Kiekviena svirtinė priemonė 30, 31 turi atitinkamus dešiniuosius 30A ir 31A ir kairiuosius 30B ir 31B lankstinius išsikišimus, besitęsiančius ant korpuso 1 ir lanksčiai patalpintus ant minėto korpuso ant laikiklio 34, Svirtinės priemonės 30, 31 ir jų lankstiniai išsikišimai apriboja arba reguliuoja kūno sukimąsi tuo metu, kai automobilis daro posūkį, jį stabdant ar kai jis juda nelygia teritorija.
Pora svirčių 35 vienu galu lanksčiai patalpinta ant kiekvienos ašių 4, 5, o pora svirčių 36 lanksčiai patalpinta vienu galu kitame lygyje poros svirčių 35 atžvilgiu tik ant vienos arba kiekvienos ašies, ant kurios pritvirtintos cilindrinės spyruoklės 25. Kitais galais svirtys 35, 36 lanksčiai patalpintos ant korpuso 1 ir atitinka reguliuojamą radialų korpuso pasislinkimą darant posūkį ir kūno judėjimą pirmyn stabdant (Fig. 2 ir Fig. 3).
Tikslinga, kad korpusas 1 turėtų ertmes 37, kuriose patalpintos stūmoklių priemonės 38, besiremiančios į spyruokles 39, kurias ant korpuso nustatytoje padėtyje laiko laikikliai 40. Abi stūmoklinės priemonės kairėje ir dešinėje korpuso pusėse sujungtos tarpusavyje pozicijoje 38A tam, kad būtų užtikrintas jų pasislinkimas tuo pat laiku. Patiekiant darbinę terpę į ertmes virš stūmoklių, stūmoklių priemonės 38 pakelia korpusą 1 į aukštesnį lygį žemės atžvilgiu ir užtikrina smūgių, kurie stengiasi veikti į ratus 2, 3 slopinimą arba reguliavimą ir tuo pačiu metu automobilio korpuso 1 komfortabilų judėjimą. Pakėlus konstrukcijos korpusą 1 žemės paviršiaus atžvilgiu, sistemai suteikiami papildomi privalumai aukštesniam ašies poslinkiui, padidintai amortizacijai ir, pagaliau, sudaroma galimybė dviems papildomiems laisviems judesiams sistemos ribose, o būtent, vertikaliam korpuso (konstrukcijos kūno) 1 judesiui į viršų ir žemyn žemės atžvilgiu. Konstrukcijos korpuso pakėlimui į ertmę 37 gali būti tiekiama bet kuri atitinkama terpė, pavyzdžiui, taki terpė, oras, darbinis skystis, juos įpučiant arba bet kuri jų kombinacija.
Brėžiniuose Fig. 4, 5, 6 ir 7 iliustruoja išradimo esmę, taikytina, pavyzdžiui, transporto priemonėms, judančioms ant žemės, kurių pagrindiniai mazgai yra korpusas 1, tarpinis rėmas 6 (Fig. 6 parodyta punktyrine
linija), turintis svirtis 7, 8, 9, 10 ir skersinius šliaužiojančius sujungimus j 5, 16, 17, 18, cilindrines spyruokles 25 arba pusiauelipsines plokštelines spyruokles 26, arba jų kombinacija, kaip parodyta Fig. 5; svirtines priemenes 30, 3.1, patalpintas centre ant ašies kartu su atitinkamomis svirtimis 30, 31, 30B, ir 31B lanksčiai patalpintomis ant jų ir įsikišančiomis į konstrukcijos korpuso šoninius laikiklius 34; priekiniai ir užpakaliniai ašių 4, 5 mazgai atitinkamai turi detales 35, 36, tarnaujančias atraminėmis svirtimis, patalpintas skirtinguose lygiuose, ir detales 2> 3, tarnaujančias korpuso atramomis į žemę.
Pailiustruotas pavyzdys, esantis išradimo apibrėžties ribose, užtikrina padidintą ašies poslinkį korpuso atžvilgiu, kadangi ašys turi centrinį sujungimą su korpusu tik lanksčių svirtinių priemonių dėka, ir padidintą amortizaciją, kurią suteikia pakėlimo priemonės, turinčios detales 37 ir 33, atitinkamai, patalpintas ir veikiančias, kaip parodyta ir aiškiai matosi Fig. 1.
Fig. 8 iliustruoja kitą išradimo realizavimo pavyzdį, kuriame ištisinio tipo ašis 4, tokia kaip parodyta Fig. 7, gali būti pakeista surenkamo tipo ašimi 41 ir kuriame eiginiai ratai 2, 3 pakeisti mažiausiai vienu pripučiamu elementu 23A, skirtu palaikyti korpusą vandens paviršiuj e.
Fig. 9 iliustruoja dar vieną išradimo panaudojimo pavyzdį, naudotiną tipinio lėktuvo nutūpimo važiuoklei, kuri turi vieną arba dvi ašis 41, kaip parodyta Fig. 8, ir, atitinkamai, eiginius ratus 23A su pneumatikais.
Fig. 10 pateikiamas kitas pavyzdys - statybinei surenkamai konstrukcijai naudojama universali pakabos sistema, turinti korpusą 1, tarpinį rėmą 6, skersinius slystančius sujungimus 15, 16, 17, 18, cilindrines spyruokles 25, centre patalpintas svirtines priemones 30, 31 su atitinkamomis jų kulisėmis 30A, 30B, 31A, 31B ir laikikliais 34, nejudomai pritvirtintais prie konstrukcijos korpuso 1, priekinę ir užpakalinę ašis 4, 5, kurios gali būti tokio pavidalo, kaip parodytos brėžiniuose Fig. 8 ir 9 pozicijoje 41, o taip pat pakėlimo priemonės, kurios iš esmės sudaro stūmoklinės priemonės 38, ertmės 37, spyruoklinės priemonės 39 ir spyruoklių laikikliai 40, sistema, leidžianti padidinti laisvų judesių skaičių iki dvidešimt keturių.
Judant, kai automobilis dideliu greičiu daro posūkius, automobilio korpusas, išcentrinės jėgos veikiamas, pereina į sukimąsi, tačiau šis judesys apribojamas dėka pakabos sistemos geometrijos ir jos centralizuotų apribotų ryšių. Korpusas, turėdamas galimybę suktis apie priekinės ir užpakalinės ašių pirštus 32 ir 33, atitinkamai, dėka svirtinių priemonių 30 ir 31 ir jų atitinkamų kulisių 30A, 30B, ir 31A, 31B judės radialine kryptimi nustatyto kampo arba atstumo ribose, kuri, kontroliuoja atrama 24. Kadangi svirtys 19 ir 20 juda korpuso radialine kryptimi, jos kartu sukuria jėgas, veikiančias i, visas keturias spyruokles jėga, nukreipta žemyn ir jas suspaudžia. Ši konstrukcija skiriasi nuo konstrukcijos, naudojamos įprastose automobilių pakabos sistemose, kuriose, automobiliui judant posūkiuose, spyruoklės, esančios vienoje automobilio korpuso pusėje būna suspaudžiamos, o spyruoklės kitoje automobilio korpuso pusėje yra ištempiamos. Automobiliui judant per kliūtis, kurios stengiasi pakelti korpusą, abi spyruoklinės priemonės 25, 26 ir svirtinės priemonės 30, 31, o taip pat išsikišančios dalys stengiasi apriboti automobilio korpuso eigą. Automobilį stabdant, jo judėjimas į priekį apribojamas papildomomis svirtimis 35, 36 esančiomis kaip ant priekinės, taip ir ant užpakalinės ašių, ir kartu svirtis 35, kuri patalpinta virš centrinio ašies taško, apriboja ašių posūkį, sukurdama momentą, perduodamą korpusui.
Kai automobilis juda kalnu skersai arba nuolydžiu, aprašytoji pakabos sistema gali reguliuoti automobilio korpuso bet kokius poslinkius bet kuria kryptimi, leidžiant automobiliui judėti tokiomis vietovėmis, užtikrinant komfortą, ir padidinti stabilumą. Kai automoblis juda nelygia vietove, kada kairė ir dešine automobilio pusės juda per kliūtis vienu ir tuo pačiu metu ir kai priekinė ir užpakalinė ašys nukreiptos į priešingas puses viena kitos atžvilgiu, pakabos sistema užtikrina geresnį ašių poslinkį viena kitos atžvilgiu ir korpuso (konstrukcijos kūno), kadangi tarpinis rėmas ir sujungimo sistema su centriniu apribojimu užtikrina padidintą nepriklausomą jų poslinkį vienas kito atžvilgiu. Daugelis kitų pakabos sistemos patobulinimų ir modifikacijų tampa akivaizdūs specialistui, neišeinant už šio išradimo apimties ribų. kurios nusakomos toliau pateiktoje išradimo apibrėžtyje.
Claims (14)
- IŠRADIMO APIBRĖŽTIS1. Universali pakabos sistema, skirta stangriam kieto kūno sumontavimui ant standaus bazinio mazgo, susidedanti iš lankstų ir svirčių, besiskirianti tuo, kad ji turi tarpinį rėmą, kuris gali spyruokliuoti atžvilgiu bazinio mazgo, ribojant minėto rėmo kampinį pasisukimą apie vertikalią ašį, išsidėsčiusią lygiagrečiai centrinei išilginei bazinio mazgo ašiai ir šarnyrais palaikančią minėtą kūną, ribojant horizontalų ir vertikalų judesį minėtos ašies atžvilgiu, ir svirtines priemones, kurios lanksčiai sumontuotos bent viename nurodyto bazinio mazgo gale, ribojant kampinį judesį apie ašį, lygiagrečią minėto tarpinio rėmo sukimosi ašiai, be to, nurodytos svirtinės priemonės sujungtos su priešingomis minėto kieto kūno pusėmis.
- 2. Sistema pagal 2 punktą, besiskirianti tuo, kad minėtas kūnas yra stačiakampis ir visuose keturiuose šonuose turi ertmes pakėlimo priemonėms, skirtoms minėto kūno pakėlimui ir nuleidimui tarpinio rėmo atžvilgiu.
- 3. Sistema pagal 2 punktą, besiskirianti tuo, kad pakėlimo priemonė turi stūmoklius ir tiekime priemones, skirtas takiai terpei, suspaustam orui ir bet kokiai kitai ekvivalentinei terpei tiekti ją įpučiant į ertmę tarp minėtų stūmuoklių ir minėto kūno.
- 4. Sistema pagal bet kurį 1-3 punktą, besiskirianti tuo, kad minėtas tarpinis rėmas turi išilgai išsikišusius šoninius elementus ir galinius elementus išsikišusius skersine kryptimi, be to, galiniai elementai, veikiant išcentrinei jėgai, turi galimybę slankioti skersai minėto rėmo dydžiu, apribotu atramomis, išsidėsčiusiomis ant rėmo, o žemyn nukreipta jėga, kurią sukuria galiniai elementai vienoje sistemos io pusėje, pasikeičia per minėtų svirtinių priemenių medžiagą, į tolygią, žemyn nukreiptą jėgą veikiančią į spyruokles, išsidėsčiusias abiejose pusėse.
- 5. Sistema pagal 4 punktą, besiskirianti tuo, kad kiekvienas minėtas rėmo šoninis elementas turi du išilgine kryptimi išsikišančius elementus, kurių vidiniai galai sujungti su galiniais rėmo elementais taip, kad galėtų slysti dėka skersinių kreipiamųjų, o vidiniai galai lankščiai sujungti su šoninių elementų, palaikančių minėto kūno pakėlimo priemones, centrine dalimi.
- 6. Sistema pagal 5 punktą, besiskirianti tuo, kad minėtas tarpinis rėmas iš vienos minėto bazinio mazgo pusės remiasi į cilindrines spyruokles, esančias tarp minėtų skersinių kreipiamųjų ir minėto bazinio mazgo galinių elementų.
- 7. Sistema pagal bet kurį 1-5 punktą, besiskirianti tuo, kad minėtas tarpinis rėmas iš minėto bazinio rėmo pusės remiasi į pusiau elipsines plokštelines spyruokles, kurių kiekviena lankščiai pritvirtinta minėto rėmo šoninio elemento galuose, o tarp galų pritvirtinta prie minėto bazinio mazgo elemento.
- 8. Sistema pagal 5 punktą, besi skirianti tuo, kad minėtų spyruoklių minėti galai prie minėto tarpinio rėmo pritvirtinti apkabomis.
- 9. Sistema pagal bet kurį 6-8 punktą, besiskirianti tuo, kad tarpinis rėmas iš bazinio elemento pusės viename gale remiasi į cilindrinių spyruoklių kombinaciją ir kitame gale į plokštelines pusiau elipsines spyruokles.
- 10. Sistema pagal bet kurį 1-9 punktą, besiskirianti tuo, kad minėtų svirtinių priemonių priešingi galai lankščiai sujungti su kulisių poromis, kurių kiti galai lankščiai sujungti su minėto kūno atitinkamų priešingų pusių laikikliais.
- 11. Sistema pagal bet kurį 1-10 punktą, besiskirianti tuo, kad bazinis mazgas turi ant žemės judančius ratus, patalpintus mažiausiai ant vienos skersinės ašies galų ir galinčius suktis apie ją.
- 12. Sistema pagal 11 punktą, besiskirianti tuo, kad minėtas bazinis mazgas turi bent keturis ratus, sumontuotus ant priekinės ir užpakalinės ašių.
- 13. Sistema pagal bet kurį 1-7 punktą, besiskirianti tuo, kad bazinis mazgas turi bent dvi plūdes sumontuotas ant galų bent vienos skersinės ašies ir skirtas palaikyti kūną vandens paviršiuje.
- 14. Sistema pagal bet kurį 11 arba 12 punktą, besi skirianti tuo, kad bent vienas minėto bazinio mazgo galas yra atrama porai išilgai išsikišančių svirčių lanksčiai sumontuotų skirtinguose lygiuose ant minėto bazinio mazgo ir savo vidiniais galais lanksčiai sujungtų su minėtu kūnu, sudarant galimybę stabdymo metu apriboti judėjimą į priekį.
Applications Claiming Priority (1)
Application Number | Priority Date | Filing Date | Title |
---|---|---|---|
GB909006741A GB9006741D0 (en) | 1990-03-26 | 1990-03-26 | Vehicle chassis/body structure with suspension system |
Publications (2)
Publication Number | Publication Date |
---|---|
LTIP1452A LTIP1452A (en) | 1995-05-25 |
LT3653B true LT3653B (en) | 1996-01-25 |
Family
ID=10673270
Family Applications (1)
Application Number | Title | Priority Date | Filing Date |
---|---|---|---|
LTIP1452A LT3653B (en) | 1990-03-26 | 1993-11-10 | Multi-purpose suspension system |
Country Status (20)
Country | Link |
---|---|
EP (1) | EP0522074A1 (lt) |
JP (1) | JPH05505991A (lt) |
KR (1) | KR100199862B1 (lt) |
AU (1) | AU639099B2 (lt) |
BG (1) | BG61160B1 (lt) |
BR (1) | BR9106273A (lt) |
CA (1) | CA2077351C (lt) |
GB (2) | GB9006741D0 (lt) |
HU (1) | HU217714B (lt) |
IL (1) | IL97690A (lt) |
LT (1) | LT3653B (lt) |
LV (1) | LV10598B (lt) |
MW (1) | MW5492A1 (lt) |
NO (1) | NO301062B1 (lt) |
OA (1) | OA09668A (lt) |
PL (1) | PL166446B1 (lt) |
RO (1) | RO113961B1 (lt) |
RU (1) | RU2057651C1 (lt) |
UA (1) | UA25937C2 (lt) |
WO (1) | WO1991014590A1 (lt) |
Families Citing this family (2)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
WO1996015006A1 (fr) * | 1994-11-11 | 1996-05-23 | Almir Vagisovich Adelshin | Unite de suspension 'adelshin' pour vehicule |
DK174320B1 (da) * | 2001-02-22 | 2002-12-02 | Niels Kjaer Laursen | Chassis med højdejusterbare hjul for indstilling af en chassisdels orientering i forhold til en referenceorientering |
Citations (1)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
US4161322A (en) | 1976-10-22 | 1979-07-17 | Mo Och Domsjo Aktiebolag | Vehicles having reduced tilting of the superstructure thereof relative to the wheel axle support therefor |
Family Cites Families (4)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
GB132685A (lt) * | ||||
US1589859A (en) * | 1925-08-08 | 1926-06-22 | Stanley W Nelson | Motor-vehicle-spring suspension system |
FR1033673A (fr) * | 1951-02-19 | 1953-07-15 | Dispositif de suspension pour véhicules, en particulier pour véhicules automobiles | |
US2819093A (en) * | 1954-09-16 | 1958-01-07 | Homer E Geiser | Suspension mechanism for motor driven vehicles and the like |
-
1990
- 1990-03-26 GB GB909006741A patent/GB9006741D0/en active Pending
-
1991
- 1991-03-07 GB GB919104759A patent/GB9104759D0/en active Pending
- 1991-03-26 WO PCT/GB1991/000455 patent/WO1991014590A1/en active Application Filing
- 1991-03-26 RU SU915053065A patent/RU2057651C1/ru active
- 1991-03-26 JP JP91507712A patent/JPH05505991A/ja active Pending
- 1991-03-26 AU AU76976/91A patent/AU639099B2/en not_active Ceased
- 1991-03-26 RO RO92-01237A patent/RO113961B1/ro unknown
- 1991-03-26 CA CA002077351A patent/CA2077351C/en not_active Expired - Lifetime
- 1991-03-26 PL PL91296626A patent/PL166446B1/pl unknown
- 1991-03-26 HU HU9202819A patent/HU217714B/hu not_active IP Right Cessation
- 1991-03-26 BR BR919106273A patent/BR9106273A/pt not_active Application Discontinuation
- 1991-03-26 IL IL9769091A patent/IL97690A/en not_active IP Right Cessation
- 1991-03-26 UA UA93003786A patent/UA25937C2/uk unknown
- 1991-03-26 EP EP91907868A patent/EP0522074A1/en not_active Withdrawn
-
1992
- 1992-08-28 OA OA60264A patent/OA09668A/en unknown
- 1992-09-23 MW MW5492A patent/MW5492A1/xx unknown
- 1992-09-23 KR KR1019920702309A patent/KR100199862B1/ko not_active IP Right Cessation
- 1992-09-23 NO NO923691A patent/NO301062B1/no not_active IP Right Cessation
- 1992-09-25 BG BG96917A patent/BG61160B1/bg unknown
-
1993
- 1993-01-12 LV LVP-93-19A patent/LV10598B/en unknown
- 1993-11-10 LT LTIP1452A patent/LT3653B/lt not_active IP Right Cessation
Patent Citations (1)
Publication number | Priority date | Publication date | Assignee | Title |
---|---|---|---|---|
US4161322A (en) | 1976-10-22 | 1979-07-17 | Mo Och Domsjo Aktiebolag | Vehicles having reduced tilting of the superstructure thereof relative to the wheel axle support therefor |
Also Published As
Publication number | Publication date |
---|---|
HUT66812A (en) | 1995-01-30 |
WO1991014590A1 (en) | 1991-10-03 |
IL97690A0 (en) | 1992-06-21 |
HU9202819D0 (en) | 1993-03-01 |
HU217714B (hu) | 2000-04-28 |
PL166446B1 (pl) | 1995-05-31 |
NO923691L (no) | 1992-09-23 |
LV10598B (en) | 1995-10-20 |
OA09668A (en) | 1993-05-15 |
JPH05505991A (ja) | 1993-09-02 |
BG61160B1 (bg) | 1997-01-31 |
RO113961B1 (ro) | 1998-12-30 |
EP0522074A1 (en) | 1993-01-13 |
AU7697691A (en) | 1991-10-21 |
LTIP1452A (en) | 1995-05-25 |
AU639099B2 (en) | 1993-07-15 |
CA2077351A1 (en) | 1991-09-27 |
BG96917A (bg) | 1993-12-24 |
GB9006741D0 (en) | 1990-05-23 |
NO923691D0 (no) | 1992-09-23 |
RU2057651C1 (ru) | 1996-04-10 |
IL97690A (en) | 1995-01-24 |
GB9104759D0 (en) | 1991-04-17 |
NO301062B1 (no) | 1997-09-08 |
LV10598A (lv) | 1995-04-20 |
BR9106273A (pt) | 1993-04-13 |
CA2077351C (en) | 2002-01-08 |
KR100199862B1 (ko) | 1999-06-15 |
UA25937C2 (uk) | 1999-02-26 |
MW5492A1 (en) | 1994-04-13 |
Similar Documents
Publication | Publication Date | Title |
---|---|---|
US3498631A (en) | Wheel suspension for the rear wheels of motor vehicles | |
US4470611A (en) | Vehicle wheel compensating/suspending systems | |
US3883152A (en) | Wheel suspensions | |
CA1297506C (en) | Vehicle suspension system | |
US2704664A (en) | hickman | |
GB2252276A (en) | Tandem axle vehicle suspension | |
US4000914A (en) | Vehicle suspensions | |
US2816616A (en) | Vehicle wheel suspension | |
US3784219A (en) | Suspension system for road transport vehicles | |
US5228718A (en) | Air bag and walking beam construction | |
US3315978A (en) | Axle lift (radius rod) | |
US3679017A (en) | Suspension system for vehicles | |
KR930017730A (ko) | 후륜조타장치 | |
US3565456A (en) | Rear suspension for vehicles | |
LT3653B (en) | Multi-purpose suspension system | |
US3804189A (en) | Load carrying vehicles | |
US5316326A (en) | Multi-purpose suspension system | |
US2819910A (en) | Tandem vehicle wheel suspension | |
US4045052A (en) | Passenger motor vehicle | |
US3927900A (en) | Independent steering axle suspension | |
US4014564A (en) | Vehicle stabilizing apparatus | |
SU1425099A1 (ru) | Независима подвеска транспортного средства | |
GB988746A (en) | Tandem axle spring suspension | |
CN200939814Y (zh) | 车辆双前桥六点支承式悬挂装置 | |
US4494770A (en) | Vehicle suspension system |
Legal Events
Date | Code | Title | Description |
---|---|---|---|
MM9A | Lapsed patents |
Effective date: 20101110 |