LT3319B - Truck load weighing method and apparatus - Google Patents

Truck load weighing method and apparatus Download PDF

Info

Publication number
LT3319B
LT3319B LTIP248A LTIP248A LT3319B LT 3319 B LT3319 B LT 3319B LT IP248 A LTIP248 A LT IP248A LT IP248 A LTIP248 A LT IP248A LT 3319 B LT3319 B LT 3319B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
weight
load
loading
cylinders
dump truck
Prior art date
Application number
LTIP248A
Other languages
English (en)
Inventor
Glenn A Shankle
Dwight Baker
Richard D Baney
Paul L Kelsey
Erwin T Stoldt
Original Assignee
Marathon Letourneau Co
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Marathon Letourneau Co filed Critical Marathon Letourneau Co
Publication of LTIP248A publication Critical patent/LTIP248A/xx
Publication of LT3319B publication Critical patent/LT3319B/lt

Links

Classifications

    • GPHYSICS
    • G01MEASURING; TESTING
    • G01GWEIGHING
    • G01G19/00Weighing apparatus or methods adapted for special purposes not provided for in the preceding groups
    • G01G19/08Weighing apparatus or methods adapted for special purposes not provided for in the preceding groups for incorporation in vehicles
    • G01G19/10Weighing apparatus or methods adapted for special purposes not provided for in the preceding groups for incorporation in vehicles having fluid weight-sensitive devices

Landscapes

  • General Physics & Mathematics (AREA)
  • Physics & Mathematics (AREA)
  • Loading Or Unloading Of Vehicles (AREA)
  • Basic Packing Technique (AREA)
  • Vehicle Body Suspensions (AREA)
  • Testing Of Balance (AREA)
  • Forklifts And Lifting Vehicles (AREA)
  • Measurement Of Force In General (AREA)
  • Sampling And Sample Adjustment (AREA)
  • Polymerisation Methods In General (AREA)
  • Hydraulic Control Valves For Brake Systems (AREA)
  • Maintenance And Inspection Apparatuses For Elevators (AREA)
  • Supply Of Fluid Materials To The Packaging Location (AREA)
  • Measuring Fluid Pressure (AREA)

Description

Šis išradimas susijęs su būdu ir įrenginiu didelio tonažo krovininių automobilių krovinio svoriui nustatyti. Tokie automobiliai paprastai naudojami naudingų iškasenų atviruose karjeruose.
Žinomos didelio tonažo automobilių, tokių, didelės keliamosios galios savivarčių, sistemos. Tokios sistemos naudojamos transportuojamo krovinio svorio registracijai, siekiant neperkrauti naudojamų sunkvežimių ir išvengti medžiagų pertekliaus pervežimo tokiais didelių gabaritų krovininiais automobiliais.
kaip ypač pakrovimo
JAV patento Nr. 4 831 539 aprašyme išnagrinėtas būdas ir įrenginys funkcinei uždarai sistemai, aprūpinančiai tarpusavio ryšį tarp pakraunamų automobilių ir centrinės stoties ir vykdančiai nepertraukiamą ir visišką krovinio, pakraunamo ir transportuojamo krovininiais automobiliais su pakrovimo ir iškrovimo vietų identifikacija, registraciją. Svėrimo įrenginys susideda iš vamzdinės sistemos, užpildytos darbiniu skysčiu ir esančios krovinio gravitacinio veikimo įtakoje, paskirstytoje pagal atraminės automobilio sijos ilgį. Nurodyta registruojantį vamzdinė sistema funkciniai surišta su slėgio davikliais, duodančiais palyginamąją informaciją apie reikiamą savivarčio apkrovimą.
JAV patento Nr. 4 839 835 aprašyme išnagrinėta panaši vamzdinė sistema, registruojanti krovininių automobilių svorio apkrovą intervale tarp jėgos sijų (balkių) ir rėmo, funkciniai tarpusavyje sujungta su slėgio davikliais ir registruojanti kontroliuojamų automobilių svorio apkrovą. Šio išradimo esmė susijusi su anksčiau atliktų bandymų ir techninių sprendimų, nustatant krovininių automobilių tikrąjį krovinio svorį, ir problemų, susijusių su kontroliuojamu tarpusavio ryšio tarp rėmo apkrovos ir automobilio paties rėmo stangrumo nustatymu, o taip pat su neigiamu apkrovos susikoncentravimo i, rėmą reiškiniu, sprendimą, panaudojant apkrovos daviklius, pastatomus kontroliuojamų automobilių rutuliniuose sujungimuose ir hidraulikoje. Viena iš sprendžiamų šiuo techniniu sprendiniu problemų, susijusių su konstrukcijų vienalytiškumo, krovininio automobilio tapatumo galimybe, gali būti išsprendžiama, modernizuojant pakabų mazgus ir hidraulinius cilindrus, į kuriuos gali būti įjungti apkrovos davikliai.
Paprastai praktikoje apkrovos matavimas atliekamas priešakiniuose krautuvuose, registruojant slėgį hidrauliniuose cilindruose, priimančiuose konstrukcinę apkrovą. Šiuo atveju hidrauliniai cilindrai suteikia informaciją apie visą apkrovą, bet ne apie jos dalį, kaip tai dažnai būna, kai sunkvežimio kėbulas pasvyra.
Šio išradimo esmė susijusi su modernizavimu būdo ir įrenginio savivarčio su verčiamuoju bunkerio tipo kėbulu pakrovimui nustatyti. Šiam tikslui pasiekti numatoma panaudoti kėbulo pakreipimo hidrocilindrus, kurių registruojamas darbinis slėgis nustato krovinio svorį kėbule, tuo pat metu koreguojant pagal koeficientą arba rodiklį, nustatantį apkrovos svorį, priimamą vienais arba kitais pakabų mazgais, o taip pat bendrą krovinio pasiskirstymą automobilio kėbule.
Šio išradimo tikslas - patobulinti žinomą būdą ir įrenginį automobilio-savivarčio su nuolaidžių dugnu krovinio svorio pakrovimui nustatyti, naudojant paprastą konstruktyvinį sprendimą ir pasiekiant aukštą eksploatacijos patikimumą.
Kitas išradimo tikslas - patobulinti žinomą būdą ir įrenginį savivarčio kėbulo krovinio svoriui nustatyti, užtikrinant labai patikimą krovinio svorio registravimą, siekiant išvengti automobilio perkrovimo.
Dar vienas šio išradimo tikslas - patobulinti būdą ir Įrenginį krovinio svorio nustatymui savivarčio kėbule, apsaugant svarstyklių įrenginį nuo medžiagų smūginio poveikio, kraunant jas į kėbulą.
Šie ir kiti išradimo tikslai ir pranašumai paaiškinami, peržiūrint žemiau pareikšto svorio matavimo įrenginio atskirą (tinkamesnį) variantą. Šio varianto aprašymas pateikiamas su brėžiniais-grafikais, kurių trumpas turinys išdėstytas taip:
Fig. 1 - sunkiasvorio savivarčio su nuožulniu dugnu, turinčiu svorio matavimo įrenginį, pristatantį šį išradimą ir atliekantį krovinio svorio registravimą kėbule, truputį pakeliant jį palenkiančiais cilindraiskeltuvais, vaizdas iš šono.
Fig. 2 - vietinis vaizdas iš šono, kuriame parodyta priekinė savivarčio kėbulo dalis ir jo buferis arba atrama ant rėmo, su kuriuo kėbulas sukimba, kai visiškai atlaisvinami palenkiantys cilindro stūmokliai.
Fig. 3 - to paties savivarčio vaizdas aksonometrijoje, bet, kai kėbulas pakeltas, pavaizduojant svorio matavimo įrenginio, sudarančio šio išradimo objektą, komponentų tarpusavio išsidėstymą.
Fig. 4 - vietinis aksonometrinis savivarčio kabinos vaizdas, kuriame parodytos kėbulo pakrovimo daviklio (indikatoriaus) ir procesoriaus, atliekančio svorio apskaičiavimą ir suteikiančio informaciją vairuotojui per nurodytą daviklį su šviesos indikacija, padėtys.
Fig. 5 - pakrovimo šviesos indikatorių, esančių šone, vairuotojo kabinoje, vietinis aksonometrinis vaizdas.
Fig. 6 - hidrosistemos dalies ir krovinio svorio registracijos sistemos savivarčio kėbule, funkciniai sutapatintos palenkiančiuoju cilindru-keltuvu iš vienos automobilio pusės, vietinis aksonometrinis vaizdas.
Fig. 7 - operacijų, vykdomų įgyvendinant šį išradimą, blokinė schema (užrašai schemoje: 21 - krovinys, užkrova; 22 - svoris Nr. 1; 23 - svoris Nr. 2; 24 užpildyta; 25 - savivarčio svoris; 26 - kėbulo apvertimas).
Išsamu* geriausio išradimo varianto aprašymas
Automobilis 1, pavaizduotas brėžiniuose, yra tipinis savivartis su bunkerio tipo verčiamuoju kėbulu, didelės kėlimo galios ir naudojamas atviruose rūdos karjeruose.
Savivartis turi rėmą 2, kuris remiasi į ratus 3 ir verčiamą, pakeliamą kėbulą 4, kuris šarnyriškai pritvirtintas prie rėmo 2 šarnyro mazgu 5, esančiu po kėbulu galinėje jo dalyje, ir pakeliančiu-nuleidžiančiu pasisukančiais palenkiančiais cilindrais 6, kurie sujungti su kėbulo dugnu 4 taškuose, pakankamai toli nuo kėbulo galo. Kaip parodyta Fig. 1 ir 2, ant rėmo 2 yra atrama 7, į kurią, esant normaliai nuleistam kėbului, remiasi apatinė apribojanti jo dalis.
Savivartį 1 valdo vairuotojas, kuris yra kabinoje 9. Kabinos viduje yra svorio 10 rodyklė arba indikatorius, kuris įtaisytas prieš vairuotoją taip, kad jis galėtų lengvai matyti šio indikatoriaus parodymus. Be to, kabinoje yra procesorius 11, skirtas svėrimo duomenų apdorojimui. Šis procesorius įtaisytas nuošaly taip, kad netrukdytų vairuotojo veiksmams. Svorio indikatorius 10 ir procesorius 11 parodyti atskirai Fig. 3 ir 4.
Magistralė 14, maitinanti hidrauliniu skysčiu, esant spaudimui, palenkiančiuosius cilindrus-keltuvus 6, turi hidroakumuliatoriaus ir registruojančio įrenginio daviklio 13 tipo pagalbinius įrenginius 12. Daviklis 13 įjungtas į maitinimo sistemą 14 taip, kad būtų galima registruoti slėgio dydį, sukeliamą cilindruose 6 kėbulo 4 pakėlimo su kroviniu metu. Šių prietaisų išdėstymų vietos parodytos Fig. 3 ir 6.
Tam tikrais momentais operatoriui, pakraunančiam savivarčio kėbulą, pateikiama indikatorinė informacija apie esamą krovinio svorį kėbule. Tai daroma signalinių lempučių 15 pagalba, kurios įtaisomos gerai matomose vietose krautuvo operatoriui, pavyzdžiui, abiejose automobilio 1 pusėse, gale kabinos 9 kiekvienos pusės, kaip parodyta Fig. 3. Geriau šviesos signalizatoriaus 15 konstrukcija parodyta Fig. 5. Kiekvienas toks šviesos signalizatorius 15 standžiai tvirtinamas ant rėmo 2 už kabinos 9 ir susideda iš 3 signalinių lempučių: apatinės 16 - žalios spalvos, vidurinės 17 geltonos (gintaro) spalvos ir viršutinės 18 - raudonos spalvos. Žalios spalvos lempai 16 šviečiant, informuojama apie tai, kad registruojama savivarčio kėbulo užkrova žymiai mažesnė negu leidžiama norma. Savo ruožtu, užsidegant geltonai lemputei 17, informuojama, kad krovinio svoris kėbule artėja prie maksimaliai reikalaujamo, raudona šviesa 18 reiškia, kad pasiektas pakrovimo maksimumas ir kad pakrovimą reikia nutraukti.
Daviklis 13, svorio indikatorius 10 ir šviesos signalizatorius 15 yra prijungti prie procesoriaus 11, kuris apdoroja duomenis, gaunamus iš daviklio 13, ir nustatytus duomenis, anksčiau užrašytus į jį, formuoja išeinantį signalą, einantį į svorio indikatorių 10 ir šviesos signalizatorius 15. Papildomai procesorius 11 gali turėti kitą techninę įrangą, tokią kaip, pavyzdžiui, radijo liniją duomenų pateikimui ir priėmimui į ir iš centrinės stoties arba posto, apie tai išsamiau bus aprašyta vėliau. Toliau, savivarčio 1 vairuotojui numatoma galimybė įvesti duomenis į procesorius 11. Ryšys tarp procesoriaus 11 ir kitų funkcinių sistemos elementų realizuojamas atitinkamos kabelio instaliacijos pagalba.
Toliau nagrinėjamas analizuojamo patobulinto svorio registravimo įrenginio veikimo principas. Savivartis 1, turintis tokį įrenginį, siunčiamas į pakrovimo zoną, kur yra atitinkami rūdos arba kitokių medžiagų krautuvai, ir pakraunamas savivarčio kėbulas 4. Paprastai, užkraunant kėbulas 4 yra nuleistas ir remiasi į važiuoklės 5 šarnyrinį mazgą ir atramos padą 7, tokiu būdu apsaugodamas palenkiamuosius hidrocilindrus-keltuvus 6 ir juos aptarnaujančias hidrosistemas nuo smūginio medžiagų, kraunamų į kėbulą, veikimo. Pervedimas į tokią padėtį turi būti atliktas iš anksto, nuleidžiant kėbulą 4 iki atramos 7, dar prieš įkrentant pirmai pakraunamos medžiagos porcijai, su po to einančiu kėbulo pakėlimu nedideliu tarpeliu atlenkiančiais cilindrais 6, tai informuos procesorių 11 pakrovimo pradžioje, po to, prieš įkrentant į jį kitoms medžiagos porcijoms, kėbulas vėl nuleidžiamas ant atramos pado 7. Toliau savivarčio vairuotojas ir krautuvo operatorius turės nepertraukiamą informaciją apie kėbulo pakrovimus: vairuotojui ši informacija teikiama svorio indikatoriumi 10, o pakraunančiam operatoriui šviesos signalizatoriumi 15. Iš esmės pakrovimo procese krovinio svorio kėbule 4 nepertraukiamai kontrolei kėbulas gali likti truputį pakeltoje padėtyje, parodytoje Fig. 1. Tačiau šiuo atveju savivarčio kėbulo pakrovimo nepertraukiama kontrolė vairuotojui gali sukelti nukrypimus ir klaidas, ypatingai pakrovimo pradžioje, kada registruojamas pakrovimas pasirodo mažesnis, esant didesniam faktiniam, tai apibrėžia netolygų pakraunamosios medžiagos pasiskirstymą kėbule. Jeigu tokia krovinio svorio nustatymo paklaida pasidaro labai akivaizdi, savivarčio vairuotojas, remdamasis savo patirtimi užkraunant kėbulą, gali nutraukti pasitikėjimą svorio registracijos sistema, išjungti ją·
Kitas krovinio registravimo būdas ir atitinkamai registravimo sistemos veikimo principas numato galinį kontrolinį krovinio svorio matavimą savivarčio kėbule, pabaigus jį užkrauti. Tai gali būti padaryta prieš jo išėjimą iš pakrovimo zonos, zonoje, nupilant pervežamas savivarčio pakrovimo hidrocilindrų-keltuvų kotai padėtyje, reikalingoje krovinio kėbule. Išmatuojant pakrovimo kokioje tai rezervinėje medžiagas. Šiuo atveju, vyksta, ir yra išmatuoti registracija yra išstumti svoriui parodymus nupylimo zonoje, pakėlus kėbulą, šie parodymai gali būti panaudojami ekskavatoriaus operatoriaus, vykdančio pakrovimą, pakraunamosios medžiagos lyginamojo svorio pasikeitimo įvertinimui, esant matomam šios medžiagos pasunkėjimui arba sumažėjus kaušo porcijos (įkrovos) svoriui, tokios informacijos pagrindu operatorius nusprendžia, ar daugiau pakrauti į savivartį, ar jį iškrauti, nupilant perteklių.
Reikia pastebėti, kad pakrovimo duomenis galima užfiksuoti, esant dviems skirtingoms pakeliančiųjų cilindrų 6 kotų padėtims. Registruojant svorį, kada atsilenkiančiųjų cilindrų kotai minimaliai išstumti ir kada jie išstumti pakankamai daug, galima nustatyti krovinio svorio centrą kėbule ir dėl to sukoreguoti parodymus (matavimą) pagal šio krovinio svorį. Kitos operacijos, kuri gali būti atlikta, kad padidintų kėbulo pakrovimo svorio nustatymo tikslumą, esmė yra savivarčio 1 po pakrovimo pasvėrimas, įvedant gaunamą informaciją į procesorių 11 korekcijai su tolesniu svorio matavimu, siekiant kompensuoti krovinio svorio centro pasislinkimą registracijos metu.
Operacijos, vykdomos šios svorio registravimo sistemos, parodytos blokinėje schemoje Fig. 7. Pirmoji yra pakrovimo operacija 21, kuriai vykstant yra pakrovimo zonoje, ir į jo kėbulą krautuvu, tokiu kaip kaušinis savivartis 1 4 atitinkamu transporteris, indikacijos cilindrų 6 operaciją, operacija, padėčiai. nustatomas korekcija ekskavatorius ir t.t., pakraunamos išvežamos iš karjero medžiagos, pavyzdžiui, rūdos. Antra operacija 22, susidedanti iš savivarčio kėbulo pakrovimo išmatavimo ir indikacijos. Operacija 23 - tai savistovi pakrovimo pakartotinio matavimo ir pasikeičiant palenkiamųjų Atliekant šią pagalbinę atvirkštinis ryšys į procesorių 11 su savivarčio kėbulo užkrovos svorio matavimo duomenų. Atliekant operaciją 24, savivartis išvaromas iš pakrovimo zonos. Ši operacija aplenkia operaciją 25, kurios tikslas yra išmatuoti faktinį savivarčio svorį ir jo krovinį, siekiant sukoreguoti atbulinio ryšio pradinius parodymus pagal svorinį pakrovimą tuo atveju, jeigu nerealizuojama pakartotinio išmatavimo operacija 23. Operacija 26 - kėbulo pakėlimas, transportuojamų medžiagų iškrovimas ir savivarčio grąžinimas į pakrovimo zoną.

Claims (15)

  1. IŠRADIMO APIBRĖŽTIS
    1. Būdas krovinio, pakrauto į savivarčio automobilio kėbulą su nuožulniu dugnu, svoriui nustatyti, kurio kėbulas pritvirtintas prie važiuoklės rėmo šarnyriškai standžiai šarnyrų mazgų pagalba ir kurio padėtis kontroliuojama palenkiančiais jėgos cilindraiskeltuvais, besiskiriantis tuo, kad pakrauna savivartį medžiagomis, kurioms reikalingas transportavimas, išstumia palenkiančių cilindrų kotus tiek, kad kėbulo pakrovimo svoris tiesiogiai neveiktų atraminio savivarčio rėmo, matuoja hidraulinio skysčio slėgį palenkiamuose cilindruose-keltuvuose, vykdo užkrovos, tenkančios šarnyrų mazgų pakaboms, svorio paskirstymo užduotą korekciją, atliekant reikalingą medžiagų pasiskirstymą kėbule, skirtą šios medžiagos svorio nustatymui, atlieka pakartotinį matavimą nustatyti krovinio pasiskirstymo kėbule reikiamą korekciją, pakeičia duomenis pagal nurodytą reikiamą korekciją panaudojimui ankstesnėje korekcijos operacijoje, patikslintos korekcijos pagalba nustato tolesnių medžiagos porcijų, pakraunamų į savivartį, svorį.
  2. 2. Būdas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad pakartotinio matavimo operacija apima sudėtinio savivarčio svorio ir jo krovinio matavimo ir savivarčio taros svorio išskaičiavimo iš jo operacijas, nustatant tikrąjį krovinio svorį ir panaudojant šio svorio reikšmę užduoto korekcijos rodiklio nustatymui, kuris, savo ruožtu, naudojamas krovinio svorio korekcijos nustatymui pagal slėgį, registruojamą palenkiančiuose cilindruose-keltuvuose.
  3. 3. Būdas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad pakartotinio matavimo operacija apima kotų išstūmimo operaciją, palenkiančių cilindrų pailginimą, pervedant juos į padėtį, esančią už pirmojo slėgio matavimo ir darbo slėgio palenkiančiuose cilindruose matavimo, skirto nustatyti reikiamą korekciją, naudojamą savivarčio krovinio nustatymui, ribų.
  4. 4. Būdas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad korekcijos operaciją vykdo savivarčio borto procesorius, be to, procesoriaus duomenys keičiasi, remiantis krovinio koreguojamo svorio pasikeitimu pagal registruojamą svorio apkrovą, panaudojant duotą korekcijos rodiklį.
  5. 5. Būdas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad apima šias operacijas: faktinio krovinio svorio kėbule nustatymą pagal jo vietines pakrovimo porcijas, duoto korekcijos rodiklio pakeitimą, atsižvelgiant į šio pirminio rodiklio pakeitimą pagal visus faktinio svorio nustatymo rodiklius.
  6. 6. Būdas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad apima palenkiamų cilindrų nedidelio pailginimo operaciją prieš matuojant pakraunamos medžiagos porcijų svorį dėl to, kad kėbulas nesiektų važiuoklės rėmo, išskyrus jo pakabų arba atramų šarnyrų mazgus.
  7. 7. Būdas pagal 6 punktą, besiskiriantis tuo, kad palenkiančių cilindrų pailginimo operaciją u
    vykdo po kiekvienos pakraunamos medžiagos porcijos priėmimo, be to, prieš priimant kitą porciją, palenkiančių cilindrų kotus pastumia atgal, siekiant išvengti smūginio veikimo į juos medžiagos, išverčiamos į savivarčio kėbulą, fragmentais.
  8. 8. Būdas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad apima savivarčio krovinio sukoreguotos apkrovos indikacijos operaciją, atliekamą bent per pakrovimo laiko dalį.
  9. 9. Būdas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad apima pakraunamo svorio indikacijos sulaikymo operaciją savivartyje iki to momento, kol šio pakrovimo reikšmė nepasiekia užduoto lygio, tai daro norint išvengti neteisingų krovinio dydžio parodymų, nustatant kiekvieną pakraunamos medžiagos porciją.
  10. 10. Būdas pagal 1 punktą, besiskiriantis tuo, kad apima nuoseklios indikacijos savivabčio kėbulo pakrovimo svorio didinimo iki reikiamo maksimumo, krautuvo operatoriumi registruojant pakrovimą, vykdymo operaciją.
  11. 11. Įrenginys savivarčio krovinio svoriui nustatyti, apimantis savivartį, turintį rėmą, kėbulą, šarnyrinę kėbulo sujungimo su rėmu įrangą, palenkiančius jėgos cilindrus kėbulo pakėlimui-nuleidimui rėmo atžvilgiu, važiuoklės įrenginius savivarčio judėjimui ir borto procesorių, besiskiriantis tuo, kad turi slėgio registravimo palenkiančiuose cilindruosekeltuvuose priemonę, slėgio matavimo duomenų perdavimo nuo palenkiančių cilindrų į borto procesorių priemonę, reikiamos formuotuvą, cilindruose apkrovą, korekcijos skirtą slėgio pakeitimui borto procesoriuje davinių palenkiančiuose į savivarčio svorio borto užduotos korekcijos nustatymo priemonę, užduotos korekcijos rodiklių transliavimo į borto procesorių priemonę, skirtą pakraunamo svorio, nustatomo pagal slėgį palenkiančiuose cilindruose, patikslinimui su sukoreguoto krovinio svorio rezultatų palyginimu, priemonę savivartyje, duodančią sukoreguotos indikacijos pakrovimo svorį, nustatomą procesoriumi.
  12. 12.įrenginys pagal 11 punktą, besiskiriantis tuo, kad indikuojanti pakrovimo svori priemonė turi fizinių tiesioginio svėrimo duomenų indikacijos įrenginį.
  13. 13.įrenginys pagal 11 punktą, besiskiriantis tuo, kad savivarčio svorio pakrovimo indikacijos priemonė sujungta su šviesos signalizatoriais, suteikiančiais operatoriui-pakrovėjui informaciją apie artėjimą prie maksimalaus pakrovimo svorio ir jo pasiekimą.
  14. 14.įrenginys pagal 11 punktą, besiskiriantis tuo, kad reikiamos korekcijos nustatymo priemonė turi pakrauto savivarčio svėrimo priemonę ir priemonę pakraunamo savivarčio svorio davinių transliacijai į borto procesorių, keičiant vykdomą korekciją.
  15. 15.Įrenginys pagal 11 punktą, besiskiriantis tuo, kad reikiamos korekcijos nustatymo priemonė turi mažiausiai dvi užduotas padėtis palenkiantiems cilindrams, kuriose vykdoma slėgio registracija cilindruose, slėgio duomenų, registruojamų dvejose palenkiančių cilindrų padėtyse ir naudojamų reikiamos korekcijos pakeitimui, transliacijos priemonę.
LTIP248A 1989-10-12 1992-12-21 Truck load weighing method and apparatus LT3319B (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US07/420,591 US4981186A (en) 1989-10-12 1989-10-12 Truck load weighing method and apparatus

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LTIP248A LTIP248A (en) 1994-12-27
LT3319B true LT3319B (en) 1995-06-26

Family

ID=23667091

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LTIP248A LT3319B (en) 1989-10-12 1992-12-21 Truck load weighing method and apparatus

Country Status (19)

Country Link
US (1) US4981186A (lt)
EP (1) EP0495891B1 (lt)
JP (1) JPH05501009A (lt)
AT (1) ATE118089T1 (lt)
AU (1) AU627088B2 (lt)
BR (1) BR9007735A (lt)
CA (1) CA2065335A1 (lt)
DE (1) DE69016669D1 (lt)
ES (1) ES2067771T3 (lt)
GR (1) GR3014948T3 (lt)
IL (1) IL95959A (lt)
LT (1) LT3319B (lt)
LV (1) LV10341B (lt)
MD (1) MD866C2 (lt)
OA (1) OA09537A (lt)
PE (1) PE10691A1 (lt)
WO (1) WO1991005987A1 (lt)
YU (1) YU48134B (lt)
ZA (1) ZA908138B (lt)

Families Citing this family (16)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US5067572A (en) * 1990-08-20 1991-11-26 Caterpillar Inc. Dynamic payload monitor
US5285020A (en) * 1992-07-22 1994-02-08 Alert-O-Brake Systems, Inc. Control system for weighing of load in hydraulically operated lift assembly
US5367129A (en) * 1993-01-07 1994-11-22 Lahl Jr Clarence G Bowling ball total weight/top weight scale
US6839638B2 (en) * 2002-11-26 2005-01-04 Caterpillar Inc. Payload monitor having distribution coefficient
US7612303B1 (en) * 2006-04-19 2009-11-03 QuickCheck Axle Scales, Inc. Self contained axle load scale for vehicles having spring suspensions
US8515627B2 (en) * 2008-12-23 2013-08-20 Caterpillar Inc. Method and apparatus for calculating payload weight
EP2306163A1 (en) 2009-09-30 2011-04-06 Tamtron Oy Method and system for improving the accuracy of a weighing device of a material transporting means
JP5687130B2 (ja) * 2011-05-10 2015-03-18 株式会社小松製作所 消耗材の自動供給システム
JP5230851B1 (ja) * 2011-11-04 2013-07-10 株式会社小松製作所 積載システム及び運搬機
FI124888B (fi) * 2013-06-04 2015-03-13 Ponsse Oyj Menetelmä ja järjestely punnitusjärjestelmässä sekä vastaava ohjelmistotuote ja materiaalinkäsittelykone
US9663012B2 (en) * 2015-03-16 2017-05-30 Caterpillar Inc. Managing dump body controls on automonous machines
US9933294B1 (en) * 2017-01-12 2018-04-03 Ford Global Technologies, Llc Vehicle load indicator
USD824925S1 (en) 2017-01-13 2018-08-07 Caterpillar Inc. Display screen with animated graphical user interface
US9868623B1 (en) 2017-01-13 2018-01-16 Caterpillar Inc. Load position display indicator for an excavation system
US20190315169A1 (en) * 2018-04-17 2019-10-17 Ford Global Technologies, Llc Indicator apparatus and related methods for use with vehicles
US11378440B2 (en) 2019-08-13 2022-07-05 Ford Global Technologies, Llc Payload balance indicator

Citations (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4831539A (en) 1984-04-27 1989-05-16 Hagenbuch Roy George Le Apparatus and method for locating a vehicle in a working area and for the on-board measuring of parameters indicative of vehicle performance
US4839835A (en) 1984-04-27 1989-06-13 Hagenbuch Roy George Le Apparatus and method responsive to the on-board measuring of the load carried by a truck body

Family Cites Families (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
JPS6134425A (ja) * 1984-07-27 1986-02-18 Komatsu Ltd ダンプトラツクの積載重量測定方法
US4852674A (en) * 1987-07-30 1989-08-01 Caterpillar Inc. Method for displaying load distribution by monitoring a work vehicle suspension

Patent Citations (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4831539A (en) 1984-04-27 1989-05-16 Hagenbuch Roy George Le Apparatus and method for locating a vehicle in a working area and for the on-board measuring of parameters indicative of vehicle performance
US4839835A (en) 1984-04-27 1989-06-13 Hagenbuch Roy George Le Apparatus and method responsive to the on-board measuring of the load carried by a truck body
US4839835B1 (lt) 1984-04-27 1994-01-25 G. Hagenbuch Leroy

Also Published As

Publication number Publication date
PE10691A1 (es) 1991-04-11
WO1991005987A1 (en) 1991-05-02
AU627088B2 (en) 1992-08-13
LV10341A (lv) 1994-10-20
ES2067771T3 (es) 1995-04-01
AU6610590A (en) 1991-05-16
US4981186A (en) 1991-01-01
EP0495891A4 (en) 1993-06-09
IL95959A (en) 1993-03-15
DE69016669D1 (de) 1995-03-16
MD866C2 (ro) 1998-06-30
CA2065335A1 (en) 1991-04-13
BR9007735A (pt) 1992-07-07
LTIP248A (en) 1994-12-27
YU190490A (sh) 1994-09-09
MD940032A (ro) 1995-06-30
GR3014948T3 (en) 1995-05-31
ZA908138B (en) 1991-08-28
ATE118089T1 (de) 1995-02-15
YU48134B (sh) 1997-05-28
JPH05501009A (ja) 1993-02-25
EP0495891B1 (en) 1995-02-01
EP0495891A1 (en) 1992-07-29
LV10341B (en) 1995-04-20
MD866B1 (en) 1997-10-31
OA09537A (en) 1992-11-15
IL95959A0 (en) 1991-07-18

Similar Documents

Publication Publication Date Title
LT3319B (en) Truck load weighing method and apparatus
US6371227B2 (en) Axle pressure control system
US20110196623A1 (en) Load monitoring system
CA1289663C (en) Adaptive payload monitor
US4036528A (en) Truck with tiltable body
CA1044713A (en) Method of indicating a load placed on a load-carrying vehicle platform and corresponding apparatus
US4015735A (en) Means for changing the position of a load-carrying component of a transport unit
US20150037123A1 (en) Pit-less truck dumper
US8079646B2 (en) Vehicle or trailer
US4327945A (en) High lift, side dumping vehicle
CN216970752U (zh) 用于垃圾装载运输的移动压缩设备的称重系统
EP0027811A1 (en) TRUCK FOR LIFTING AND TRANSPORTING A CONTAINER.
JP2000310555A (ja) 貨物自動車
BR112012002496B1 (pt) sistema para aperfeiçoar a durabilidade de um veículo a motor, e, veículo a motor
SU1703512A1 (ru) Самосвальное транспортное средство
SI9011904A (sl) Postopek in naprava za določitev mase tovora na tovornem vozilu
JPH062832Y2 (ja) ダンプトラックの積荷秤量装置
JPS6354845B2 (lt)
SU1044573A1 (ru) Передвижной разгрузчик бортовых автомобилей и прицепов
JPS58214818A (ja) トラツクの積載重量の計測装置
SU273130A1 (ru) Погрузочно-транспортная машина
GB2428660A (en) A container on a vehicle reciprocated to assist the discharging of fluent material
WO1999009379A1 (en) A method for determining weight of load carried by a mining vehicle
ES2012902A6 (es) Perfeccionamientos introducidos en un autocargador de contenedores.
CS238259B1 (cs) Nástavba vozidla na přepravu zemědělských velkoobjemových hmot

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 19971221