Process for the isothermal absorption of ethylene oxide using film absorbersInfo
- Publication number
- EG15697A EG15697A EG82107A EG10782A EG15697A EG 15697 A EG15697 A EG 15697A EG 82107 A EG82107 A EG 82107A EG 10782 A EG10782 A EG 10782A EG 15697 A EG15697 A EG 15697A