CA932334A - Furan-3-carboxamide derivatives and method of preparing same - Google Patents
Furan-3-carboxamide derivatives and method of preparing same
Info
Publication number
CA932334A
CA932334A CA066031A CA66031A CA932334A CA 932334 A CA932334 A CA 932334A CA 066031 A CA066031 A CA 066031A CA 66031 A CA66031 A CA 66031A CA 932334 A CA932334 A CA 932334A