CA931484A - Positive locking snap-fastener - Google Patents
Positive locking snap-fastener
Info
Publication number
CA931484A
CA931484A CA099687A CA99687A CA931484A CA 931484 A CA931484 A CA 931484A CA 099687 A CA099687 A CA 099687A CA 99687 A CA99687 A CA 99687A CA 931484 A CA931484 A CA 931484A