CA929322A - Process for removing sulfur dioxide from a gaseous mixture - Google Patents
Process for removing sulfur dioxide from a gaseous mixture
Info
Publication number
CA929322A
CA929322A CA085026A CA85026A CA929322A CA 929322 A CA929322 A CA 929322A CA 085026 A CA085026 A CA 085026A CA 85026 A CA85026 A CA 85026A CA 929322 A CA929322 A CA 929322A