CA923124A - Azo dyestuffs - Google Patents
Azo dyestuffs
Info
Publication number
CA923124A
CA923124A CA085340A CA85340A CA923124A CA 923124 A CA923124 A CA 923124A CA 085340 A CA085340 A CA 085340A CA 85340 A CA85340 A CA 85340A CA 923124 A CA923124 A CA 923124A