CA922976A - Pocket blank sewing machine - Google Patents
Pocket blank sewing machineInfo
- Publication number
- CA922976A CA922976A CA085285A CA85285A CA922976A CA 922976 A CA922976 A CA 922976A CA 085285 A CA085285 A CA 085285A CA 85285 A CA85285 A CA 85285A CA 922976 A CA922976 A CA 922976A