CA922305A - Apparatus for kneading doughy explosives - Google Patents
Apparatus for kneading doughy explosives
Info
Publication number
CA922305A
CA922305A CA070498A CA70498A CA922305A CA 922305 A CA922305 A CA 922305A CA 070498 A CA070498 A CA 070498A CA 70498 A CA70498 A CA 70498A CA 922305 A CA922305 A CA 922305A