UA98024C2 - Тепловий спусковий механізм зі скляною ампулою для генератора вогнегасного аерозолю та спосіб приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю - Google Patents

Тепловий спусковий механізм зі скляною ампулою для генератора вогнегасного аерозолю та спосіб приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю Download PDF

Info

Publication number
UA98024C2
UA98024C2 UAA201008460A UAA201008460A UA98024C2 UA 98024 C2 UA98024 C2 UA 98024C2 UA A201008460 A UAA201008460 A UA A201008460A UA A201008460 A UAA201008460 A UA A201008460A UA 98024 C2 UA98024 C2 UA 98024C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
striker
sleeve
fire
state
pressure disk
Prior art date
Application number
UAA201008460A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Янг ЗАНГ
Петер КЛОФТ
Клаус-Юрген ДЕЛЛЬ
Маттиас АГОСТИН
Штефан КОРДЕС
Аксель ХЕММЕР
Михаэль КЕЛЛЕР
Герберт Вайссхаупт
Александра ВЕЛЬП
Original Assignee
ДИНАМИТ НОБЕЛЬ ДИФЕНС ГмбХ
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by ДИНАМИТ НОБЕЛЬ ДИФЕНС ГмбХ filed Critical ДИНАМИТ НОБЕЛЬ ДИФЕНС ГмбХ
Publication of UA98024C2 publication Critical patent/UA98024C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A62LIFE-SAVING; FIRE-FIGHTING
    • A62CFIRE-FIGHTING
    • A62C5/00Making of fire-extinguishing materials immediately before use
    • A62C5/006Extinguishants produced by combustion
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A62LIFE-SAVING; FIRE-FIGHTING
    • A62CFIRE-FIGHTING
    • A62C37/00Control of fire-fighting equipment
    • A62C37/08Control of fire-fighting equipment comprising an outlet device containing a sensor, or itself being the sensor, i.e. self-contained sprinklers
    • A62C37/10Releasing means, e.g. electrically released
    • A62C37/11Releasing means, e.g. electrically released heat-sensitive
    • A62C37/14Releasing means, e.g. electrically released heat-sensitive with frangible vessels
    • FMECHANICAL ENGINEERING; LIGHTING; HEATING; WEAPONS; BLASTING
    • F42AMMUNITION; BLASTING
    • F42CAMMUNITION FUZES; ARMING OR SAFETY MEANS THEREFOR
    • F42C15/00Arming-means in fuzes; Safety means for preventing premature detonation of fuzes or charges
    • F42C15/32Arming-means in fuzes; Safety means for preventing premature detonation of fuzes or charges operated by change of fluid pressure
    • F42C15/33Arming-means in fuzes; Safety means for preventing premature detonation of fuzes or charges operated by change of fluid pressure by breaking a vacuum or pressure container

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • Business, Economics & Management (AREA)
  • Emergency Management (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Fluid Mechanics (AREA)
  • Physics & Mathematics (AREA)
  • General Engineering & Computer Science (AREA)
  • Fire-Extinguishing By Fire Departments, And Fire-Extinguishing Equipment And Control Thereof (AREA)
  • Air Bags (AREA)
  • Control Of Combustion (AREA)
  • Feeding, Discharge, Calcimining, Fusing, And Gas-Generation Devices (AREA)
  • Medical Preparation Storing Or Oral Administration Devices (AREA)

Abstract

Винахід стосується способу ініційованого теплом приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю напруженим внутрішньою пружиною (7) зафіксованим у стані очікування ударником (6), який після теплового ініціювання розфіксовується і під дією зусилля внутрішньої пружини (7) ударяється об механічний капсуль-запалювач (1), внаслідок чого запалюється первинна запальна речовина у капсулі (1), яка запалює бустерний заряд (2), гарячі гази якої запалюють піротехнічний вогнегасний заряд у генераторі вогнегасного аерозолю. Для того, щоб протягом усього часу експлуатації генератора вогнегасного аерозолю забезпечувалося його абсолютно надійне приведення в дію завжди за однакових умов, згідно з винаходом запропоновано, що лише безпосередньо після теплового ініціювання, при ще зафіксованому ударникові (6), внутрішній пружині (7) надають напруження, необхідне для приведення в дію капсуля-запалювача (1), і лише після досягнення цього напруження ударник (6) автоматично розфіксовується.

Description

Винахід стосується способу ініційованого теплом приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю.
У публікації 05 2007/0246229 А1 описане ініційоване теплом приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю підпружиненим ударником, зафіксованим у стані очікування (зіапа-бу). В результаті теплового ініціювання фіксування усувається і ударник під дією внутрішньої пружини ударяє механічний капсуль- запалювач. Внаслідок цього запалюється розміщена в капсулі первинна запальна речовина, яка запалює бустерний заряд, гарячі гази якого запалюють піротехнічний вогнегасний заряд у генераторі вогнегасного аерозолю.
Генератори вогнегасних аерозолів до настання моменту застосування часто перебувають багато років у стані очікування, тобто внутрішня пружина протягом усього цього тривалого часу постійно перебуває під напруженням. У разі застосування і через багато років пружина повинна мати достатнє зусилля. Одначе часто це не так.
В основу винаходу поставлено задачу такого вдосконалення способу ініційованого теплом приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю, щоб протягом усього часу експлуатації генератора вогнегасного аерозолю здійснювалося абсолютно надійне приведення в дію завжди за одних і тих же умов. Зокрема зусилля внутрішньої пружини у разі застосування перед приведенням у дію генератора вогнегасного аерозолю має бути завжди однаковим. Крім того, має бути запропонований генератор вогнегасного аерозолю, який відповідає цим вимогам.
Завдяки тому, що лише безпосередньо після теплового ініціювання, при ще зафіксованому ударникові внутрішня пружина набуває напруження, необхідного для приведення в дію капсуля-запалювача, і лише після досягнення цього напруження автоматично знімається фіксація ударника, протягом усього часу експлуатації генератора вогнегасного аерозолю забезпечується абсолютно надійне приведення в дію завжди за одних і тих же умов. Зокрема зусилля внутрішньої пружини у випадку застосування перед приведенням у дію завжди однакове.
У переважній формі виконання внаслідок переміщення ударника у напрямку стиснення внутрішньої пружини без розфіксовування ударника внутрішня пружина стискається і після досягнення необхідного зусилля автоматично знімається фіксація ударника. Таким чином має переміщуватися лише ударник для отримання зусилля внутрішньої пружини. Це - чисто механічний процес, який завжди приводить до однакового результату і через багато років.
Відповідний винаходові пристрій, зокрема для здійснення вказаного способу, стосується теплового спускового механізму для генераторів вогнегасних аерозолів, що містить встановлений у гільзоподібному елементі ударник і охоплюючу ударник внутрішню пружину, яка тисне на ударник у напрямку капсуля- запалювача і яка спирається одним кінцем об ударник, а іншим кінцем об гільзоподібний елемент, а також фіксувальний пристрій, виконаний зі здатністю фіксувати ударник у стані очікування і розфіксовувати у стані вивільнення, причому фіксувальний пристрій таким чином взаємодіє з тепловим ініцюючим елементом, що після спрацьовування ініціюючого елемента фіксувальний пристрій переводиться із стану очікування у стан вивільнення. Згідно з винаходом фіксувальний пристрій містить встановлений у корпусі притиснений зовнішньою пружиною поршнеподібний натискний диск, причому ініціюючий елемент у своєму стані очікування нерухомо утримує натискний диск проти зусилля зовнішньої пружини.
У переважній формі виконання ініціюючим елементом є наповнена розширюваною при нагріванні рідиною скляною ампулою, виконаною зі здатністю руйнуватися при досягненні певної температури, внаслідок чого натискний диск під дією зусилля зовнішньої пружини переміщується із стану очікування у стан вивільнення.
Скляні ампули навіть через кілька років придатні до використання. До настання моменту спрацьовування пристрою вони утримують натискний диск у стані очікування.
У вдосконаленій формі виконання винаходу у натискному дискові закріплений циліндричний тримач, який у стані очікування і під час першого переміщення натискного диска у напрямку стану вивільнення перебуває у гільзоподібному елементі, причому тримач має виконану від торця всередину заглибину з радіальними отворами, а ударник виконаною на своєму протилеглому капсулю кінці кільцевою звуженою шийкою вставлений у заглибину, причому шийка розміщена навпроти радіальних отворів, а у радіальних отворах між звуженою шийкою і внутрішньою стінкою гільзоподібного елемента розміщені кульки, які здійснюють аксіальну фіксацію ударника у стані очікування і під час першого переміщення натискного диска у напрямку стану вивільнення. При цьому перевагою є те, що фіксувальний пристрій виконаний співвісно із ударником. Завдяки цьому ударник не може перекошуватися.
У стані вивільнення радіальні отвори тримача виходять із гільзоподібного елемента і кульки випадають із тримача, внаслідок чого ударник більше не зафіксований.
Для ущільнення у переважній формі у зовнішню поверхню тримача "утоплене" кільце круглого перерізу, яке у стані очікування і під час першого переміщення натискного диска у напрямку стану вивільнення прилягає до внутрішньої стінки гільзоподібного елемента.
У іншій формі виконання гільзоподібний елемент закріплений у гільзі, а гільза загвинчена у корпус.
У гільзоподібному елементі закріплена трубка для розміщення капсуля-запалювача і бустерного заряду, причому вони розміщені співвісно з ударником.
Інші ознаки і переваги винаходу детальніше пояснюються далі з посиланнями на креслення.
На Фіг.1 зображений відповідний винаходові тепловий спусковий механізм для генераторів вогнегасних аерозолів.
У циліндричному корпусі 15 з можливістю переміщення вздовж поздовжньої осі 21 корпуса 15 встановлений поршнеподібний натискний диск 12. У приєднуваний до генератора торець 22 корпуса 15 за допомогою різі 23 загвинчена гільза 16. Введений у корпус 15 стакан 16ба гільзи має менший діаметр, ніж корпус 15, завдяки чому між корпусом 15 і стаканом 1ба гільзи утворений кільцевий зазор 24. У цьому кільцевому зазорі 24 розміщена зовнішня пружина 17, яка охоплює стакан 16а гільзи. Один кінець внутрішньої пружини 17 спирається на приєднувальний кінець 25 гільзи 16, а другий кінець спирається на натискний диск 12, завдяки чому натискний диск 12 натискається у напрямку торця 26. Цей торець 26 корпуса 15 розміщений навпроти приєднувального торця 22 корпуса 15 і закритий. Для утримання натискного диска 12 у стані очікування (5іапа-ру) у корпусі 15 розміщена скляна ампула 13, затиснута між натискним диском 12 і торцем 26. Скляна ампула 13 наповнена рідиною, яка при підвищених температурах призводить до руйнування скляної ампули 13. З боку торця 26 скляну ампулу 13 підтримує установочний штифт 14, загвинчений у торець 26. Для сприймання рідини із скляної ампули 13 після її руйнування призначений поглинальний засіб 27, який оточує ампулу.
Всередині гільзи 16 чи стакана 1ба розміщений циліндричний гільзоподібний елемент 5, який у зображеній формі виконання загвинчений за допомогою різі 28. Ця різь 28 виконана у дні 29 стакана 16ба гільзи. Всередині гільзоподібного елемента 5 виконано три отвори 30, 31, 32, поздовжні осі яких збігаються з поздовжньою віссю 21 корпуса 15. Приєднувальний кінець 5а елемента 5 виступає із корпуса 15. У цьому кінці за елемента 5 виконано отвір 30, у який вставлена трубка 3, загвинчена у різь 33. На оберненому до натискного диска 12 кінці трубки З встановлений капсуль-запалювач 1. Капсуль 1 служить для запалювання бустерного заряду 2, прилеглого до капсуля 1. На протилеглому корпусові 15 кінці трубки З виконано випускні отвори 4, через які гарячі гази і частинки виходять із трубки З, потрапляють до вогнегасного генератора (не зображений) і там запалюють піротехнічний вогнегасний заряд.
Всередині стакана 16ба гільзи виконано прилеглий до отвору 30 отвір 31, що має менший діаметр. Отвір 31 переходить у отвір 30 через конічну перехідну ділянку. У стакані 16ба гільзи виконано прилеглий до отвору 31 отвір 32, діаметр якого дорівнює діаметру отвору 31. Між отворами 31 і 32 виконана напрямна перегородка 34 меншого діаметра. У цій перегородці 34 виконано співвісний з поздовжньою віссю 21 циліндричний пропускний отвір 35. Отвір 32 прилягає до напрямної перегородки 34. На зовнішній поверхні гільзоподібного елемента 5 над отвором 32 виконано різь 28, за допомогою якої елемент 5 загвинчений у дно 29 стакана 16а гільзи.
У отворах 31 і 32 з можливістю переміщення вздовж поздовжньої осі 21 встановлений ударник 6. У стані очікування цей ударник 6 простягається із отвору 31 крізь напрямну перегородку 34 і пропускний отвір 35 у отвір 32. У отворі 31 встановлена внутрішня пружина 7 (натискна пружина), яка охоплює ударник 6. Пружина 7 одним своїм кінцем впирається у обернений до капсуля 1 кінець ударника 6, а іншим кінцем - у напрямну перегородку 34. У цьому стані очікування зусилля чи напруження внутрішньої пружини 7 не вистачило б для ініціювання капсуля 1.
У отворі 32 встановлений циліндричний тримач 9, виконаний з можливістю переміщення вздовж осі 21.
Цей тримач 9 циліндричним штифтом 11 нерухомо з'єднаний з натискним диском 12. Для цього натискний диск 12 має центральний фланець 36, в який вставлений обернений до натискного диска 12 кінець тримача 9.
У протилежний кінець фланця 36 натискного диска 12 впирається скляна ампула 13. У зовнішню поверхню тримача 9 "утоплене" кільце 10 круглого перерізу, яке у стані очікування прилягає до внутрішньої стінки отвору 32.
Фіксувальний пристрій і частину спускового механізму реалізовано з використанням взаємодії ударника б і тримача 9. У оберненому до ударника 6 кінці тримача 9 виконано заглибину 18. У стінці заглибини 18 виконано наскрізні радіальні отвори 19. На вставленому у заглибину 18 кінці ударника 6 виконано звужену шийку 20 Для фіксування ударника 6 у тримачі 9 до заглибини 18 вкладено кульки 8, які з одного боку спираються об шийку 20, а з іншого боку - проходять крізь радіальні отвори 19 і спираються об внутрішню стінку отвору 32. Завдяки цьому ударник 6 зафіксований у заглибині 18.
Вогнегасний генератор з інтегрованим тепловим автоматичним спусковим механізмом нерухомо вбудований, наприклад, у салоні, у моторному відсіку автомобіля чи спортивного човна, у серверній шафі, у складі чи іншому об'єкті. Кількість і розміри вогнегасних генераторів узгоджуються з приміщенням, що підлягає захисту від пожежі.
При виникненні вогню нагрівається скляна ампула 13, наповнена спеціальною рідиною. При досягненні попередньо заданої температури (наприклад, 67"С чи 93"С) внаслідок теплового розширення рідини руйнується скляна ампула 13. Зовнішня пружина 17 тисне на натискний диск 12 із зафіксованим у ньому ударником 6 і переміщує його праворуч на Фіг.1
Натискний диск 12 циліндричним штифтом 11 нерухомо з'єднаний з тримачем 9. Тримач 9 спочатку через кульки 8 тягне ударник 6 з собою праворуч. Внаслідок цього напружується внутрішня пружина 7. Внутрішня пружина 7 і зовнішня пружина 17 є натискними пружинами.
Після того, як внаслідок переміщення праворуч кульки 8 полишають внутрішню стінкуб гільзоподібного елемента 5, вони випадають радіально назовні. Внаслідок цього ударник розфіксовується, внутрішня пружина 7 переміщує і прискорює його ліворуч. Ударник 6 ударяється об механічний капсуль-запалювач 1. Під дією удару загоряється первинна запальна речовина у механічному капсулі-запалювачі 1. Потім первинна запальна речовина запалює бустерний заряд 2. Гарячі гази і частинки крізь отвори 4 проникають до вогнегасного генератора (не зображений) і запалюють там піротехнічний вогнегасний заряд.
Нижче відповідний винаходові спосіб ініціюваного теплом приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю ще раз пояснений з використанням фігур. Як уже було сказано, на фіг 1 зображений стан очікування, тобто початковий стан перед ініціюванням. Скляна ампула 13 ціла і утримує натискний диск 12 нерухомим проти зусилля зовнішньої пружини 17. Внутрішня пружина 7 не напружена. Якби у стані очікування було усунуто фіксування ударника 6, зусилля внутрішньої пружини 7 було б надто малим для достатнього прискорення ударника 6 Капсуль 1 не спрацював би.
На Фіг.2 зображений стан відразу після ініціювання. Скляна ампула 13 зруйнована внаслідок теплового об'ємного розширення поміщеної у ній рідини. Під дією зусилля зовнішньої пружини 17 натискний диск 12 переміщується праворуч. Разом із натискним диском 12 переміщується праворуч також зафіксований у тримачі 9 ударник 6. Внутрішня пружина 7 починає стискатися.
На Фіг.3 зображений стан трохи пізніше. Натискний диск змістився праворуч ще далі В результаті тримач 9 майже повністю висунувся із отвору 32 гільзоподібного елемента 5. Внутрішня пружина 7 зазнала максимального стиснення. Радіальні отвори 19 більше не розміщені навпроти стінки отвору 32.
На Фіг.4 зображений стан іще трохи пізніше. Оскільки радіальні отвори 19 більше не розміщені навпроти стінки отвору 32, кульки 8 випадають із тримача 9, тобто із їх напрямних елементів. Внаслідок цього ударник б більше не зафіксований і під дією внутрішньої пружини 7 отримує прискорення у напрямку капсуля 1. На фігурах не зображено, як ударник б ударяється об капсуль 1, ініціює його, внаслідок чого запалюється бустерний заряд 2, який у свою чергу запалює піротехнічний вогнегасний заряд у вогнегасному генераторі. ж бо 17 34 8 9,
ФІГ. 1 в. т і. ра ша шили : з 33 а гема й а Ви
Н Б я беж шій б ШМД пох ие й лк ва аа В Уві у Що мимо ти и З я іскор ди
М нсшнння ке піши фінечвнннх 7 " щи : пефооня зп дол кою он 2 ви ше и В. хі В г Зо Ме НВ с нн ИН и ож от
Р І?
Ко Е ТЕТ РЕЕ БЕРЕ ТЕТУ
ФІГ вала /Я кА й стро вв р НК и Йони зва З щих весь я р | Тренваня пк ху з. че Е х «Бо вк в у вок км НО И канг кскл Мсв, ши
Б Й я на пише ко и а: ше ние й з Бек вм мій Ще й ме) ш ша | й і Ки ; - ? у й р Ін їй и й ря: х я й шк
Теж 2
ФІГ. З ро ців ;
ІВ т-во
М сестсюеюття сосен іще ля ИН т -Ж лий ВН гальні ея
ЩО лад КРД Т ЕІ ГУРТІ ЕЕ КТ 7 32 9 19 сина ин поси нн:
З соя няня Ки вет нн ни Й су шати. ім ЩІ. з ЩЕ сл М Х ! С тутлтротл тя в ше 57 7 32 в З

Claims (9)

1. Спосіб ініційованого теплом приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю напруженим внутрішньою пружиною (7) зафіксованим у стані очікування ударником (б), який після теплового ініціювання розфіксовується і під дією зусилля внутрішньої пружини (7) ударяється об механічний капсуль-запалювач (1), внаслідок чого запалюється первинна запальна речовина у капсулі (1), яка запалює бустерний заряд (2), гарячі гази якої запалюють піротехнічний вогнегасний заряд у генераторі вогнегасного аерозолю, який відрізняється тим, що безпосередньо після теплового ініціювання, при ще зафіксованому ударникові (б), внутрішній пружині (7) надають напруження, необхідне для приведення в дію капсуля- запалювача (1), і лише після досягнення цього напруження ударник (б) автоматично розфіксовується.
2. Спосіб за п. І, який відрізняється тим, що шляхом зміщення ударника (6) у напрямку напруження внутрішньої пружини (7) без розфіксовування ударника (7) створюють напруження внутрішньої пружини (7) і після досягнення необхідного напруження розфіксовують ударник (6).
3. Тепловий спусковий механізм для генераторів вогнегасних аерозолів, що містить встановлений у гільзоподібному елементі (5) ударник (б) 1 охоплюючу ударник (б) внутрішню пружину (7), яка тисне на ударник у напрямку капсуля-запалювача (1) 1 яка спирається одним кінцем об ударник (б), а іншим кінцем об гільзоподібний елемент (5), а також фіксувальний пристрій, виконаний зі здатністю фіксувати ударник (6) у стані очікування і розфіксовувати у стані вивільнення, причому фіксувальний пристрій таким чином взаємодіє з тепловим ініціюючим елементом, що після спрацьовування ініціюючого елемента фіксувальний пристрій переводиться із стану очікування у стан вивільнення, зокрема для здійснення способу за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що фіксувальний пристрій містить встановлений у корпусі (15) притиснений зовнішньою пружиною (17) поршнеподібний натискний диск (12), причому ініціюючий елемент у своєму стані очікування нерухомо утримує натискний диск (12) проти зусилля зовнішньої пружини (17).
4. Спусковий механізм за п. 3, який відрізняється тим, що ініціюючим елементом є наповнена розширюваною при нагріванні рідиною скляною ампулою (13), виконаною зі здатністю руйнуватися при досягненні певної температури, внаслідок чого натискний диск (12) під дією зусилля зовнішньої пружини (17) переміщується із стану очікування у стан вивільнення.
5. Спусковий механізм за п. 3 або 4, який відрізняється тим, що у натискному дискові (12) закріплений циліндричний тримач (9) який у стані очікування і під час першого переміщення натискного диска (12) у напрямку стану вивільнення перебуває у гільзоподібному елементі (5), причому тримач (9) має виконану від торця всередину заглибину (18) з радіальними отворами (19) а ударник (б) виконаною на своєму протилежному капсулю (1) кінці кільцевою звуженою шийкою (20) вставлений у заглибину (18), причому шийка (20) розміщена навпроти радіальних отворів (19), а у радіальних отворах (19) між звуженою шийкою (20) 1 внутрішньою стінкою гільзоподібного елемента (5) розміщені кульки (8), які здійснюють аксіальну фіксацію ударника (6) у стані очікування 1 під час першого переміщення натискного диска (12) у напрямку стану вивільнення.
б. Спусковий механізм за п. 5, який відрізняється тим, що у стані вивільнення радіальні отвори (19) тримача (9) розміщені поза гільзоподібним елементом (5) 1 кульки (8) випадають із тримача (9), внаслідок чого ударник більше не зафіксований.
7. Спусковий механізм за п. 5 або б, який відрізняється тим, що у зовнішню поверхню тримача (9) утоплене кільце (10) круглого перерізу, яке у стані очікування і під час першого переміщення натискного диска (12) у напрямку стану вивільнення прилягає до внутрішньої стінки гільзоподібного елемента (5).
8. Спусковий механізм за одним із пунктів 3-7, який відрізняється тим, що гільзоподібний елемент (5) закріплений у гільзі (16), а гільза (16) загвинчена у корпус (15).
9. Спусковий механізм за одним із пунктів 3-8, який відрізняється тим, що у гільзоподібному елементі (5) закріплена трубка (3) для розміщення капсуля-запалювача (1) 1 бустерного заряду (2), причому вони розміщені співвісно з ударником (б).
UAA201008460A 2007-12-07 2008-04-12 Тепловий спусковий механізм зі скляною ампулою для генератора вогнегасного аерозолю та спосіб приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю UA98024C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE102007059358 2007-12-07
PCT/EP2008/066821 WO2009071635A1 (de) 2007-12-07 2008-12-04 Thermischer auslösemechanismus mit einer glasampulle für aerosol-feuerlöschgeneratoren

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA98024C2 true UA98024C2 (uk) 2012-04-10

Family

ID=40404138

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201008460A UA98024C2 (uk) 2007-12-07 2008-04-12 Тепловий спусковий механізм зі скляною ампулою для генератора вогнегасного аерозолю та спосіб приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю

Country Status (10)

Country Link
US (1) US8596372B2 (uk)
EP (1) EP2219741B1 (uk)
AT (1) ATE508773T1 (uk)
AU (1) AU2008333150A1 (uk)
CY (1) CY1112731T1 (uk)
DE (1) DE102008060233A1 (uk)
ES (1) ES2366569T3 (uk)
RU (1) RU2491972C2 (uk)
UA (1) UA98024C2 (uk)
WO (1) WO2009071635A1 (uk)

Families Citing this family (19)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN201558439U (zh) * 2009-11-20 2010-08-25 陕西坚瑞消防股份有限公司 一种气溶胶灭火装置的启动器
DE102010005952A1 (de) 2010-01-27 2011-07-28 Dynamit Nobel Defence GmbH, 57299 Verfahren zur Auslösung von pyrotechnischen Feuerlöschvorrichtungen und thermisches Auslösesystem
DE102013016593A1 (de) 2012-10-09 2014-04-24 Dynamit Nobel Defence Gmbh Modulares Auslösesystem für pyrotechnische Feuerlöschgeräte
CN103267454B (zh) * 2013-05-06 2014-12-10 沈阳理工大学 一种基于膨胀芯材的灭火弹引信
CN104941102A (zh) * 2015-06-08 2015-09-30 浙江顶力消防安全科技有限公司 一种非贮压式自动灭火装置玻璃球启动盘
CN105169590B (zh) * 2015-09-07 2016-07-06 苏州久港消防设备有限公司 一种带泄爆口的便携式灭火器
CN105169595B (zh) * 2015-09-07 2016-07-06 苏州久港消防设备有限公司 一种带泄爆口的灭火器内筒
DE102015219209A1 (de) * 2015-10-05 2017-04-06 Minimax Gmbh & Co. Kg Sprinklergehäuse für einen Sprinkler, sowie Sprinkler für Feuerlöschanlagen mit selbigem und Verwendung desselben
DE102015219191A1 (de) * 2015-10-05 2017-04-06 Minimax Gmbh & Co. Kg Sprinklergehäuse für einen Sprinkler, sowie Sprinkler für Feuerlöschanlagen mit selbigem und Verwendung desselben
DE102015219208A1 (de) 2015-10-05 2017-04-06 Minimax Gmbh & Co. Kg Sprinkler für Feuerlöschanlagen
RU2617624C1 (ru) * 2016-03-31 2017-04-25 Леонид Олегович Дубрава Автономное устройство пожаротушения
US10837747B2 (en) * 2018-02-15 2020-11-17 Goodrich Corporation High explosive firing mechanism
KR20220050957A (ko) * 2019-08-26 2022-04-25 도널드 에이. 머레이 화재 방지 및 진압 장치, 재료, 시스템 및 그 사용 방법
CN110772731A (zh) * 2019-10-12 2020-02-11 湖北航天化学技术研究所 一种非储压式灭火装置
CN111388917B (zh) * 2020-03-13 2021-01-26 山东鲁昂电气有限公司 热气溶胶自动灭火装置
RU201238U1 (ru) * 2020-06-18 2020-12-04 Селанова Лимитед Термический механизм приведения в действие пожаротушащего генератора
DE102020215381A1 (de) * 2020-12-04 2022-06-09 Robert Bosch Gesellschaft mit beschränkter Haftung Sicherheitsventil und Tank
CN113750428A (zh) * 2021-08-11 2021-12-07 山西新思备科技股份有限公司 一种主被动双模式瞬间压力蓄能启封装置
CN115040806B (zh) * 2022-08-12 2022-10-28 中北大学 一种机载灭火弹抛撒装置

Family Cites Families (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4202269A (en) * 1958-10-15 1980-05-13 The United States Of America As Represented By The Secretary Of The Army Fuze mine anti-personnel
US4338861A (en) * 1980-09-08 1982-07-13 The United States Of America As Represented By The Secretary Of The Army High "G" firing mechanism
RU2101059C1 (ru) * 1995-10-06 1998-01-10 Товарищество с ограниченной ответственностью "Комплект-сервис "Лтд." Автономный тепловой пускатель
KR100385694B1 (ko) * 2000-05-02 2003-05-27 길종진 스프링클러장치용 전열식 앰플
US6810964B1 (en) * 2000-12-15 2004-11-02 General Dynamics Ots (Aerospace) Inc. Pressurization system for fire extinguishers
ITTO20030385A1 (it) * 2003-05-23 2004-11-24 Euro Spare Parts Srl Estintore portatile ad aerosol
RU36987U1 (ru) * 2003-12-25 2004-04-10 Закрытое акционерное общество "НПГ "Гранит-Саламандра" Тепловой пускатель газогенератора автоматического огнетушителя
US7461701B2 (en) 2006-04-10 2008-12-09 Fireaway Llc Aerosol fire-retarding delivery device

Also Published As

Publication number Publication date
CY1112731T1 (el) 2016-02-10
AU2008333150A1 (en) 2009-06-11
US20110036600A1 (en) 2011-02-17
RU2491972C2 (ru) 2013-09-10
RU2010126932A (ru) 2012-01-20
EP2219741B1 (de) 2011-05-11
DE102008060233A1 (de) 2009-06-10
EP2219741A1 (de) 2010-08-25
WO2009071635A1 (de) 2009-06-11
ATE508773T1 (de) 2011-05-15
ES2366569T3 (es) 2011-10-21
US8596372B2 (en) 2013-12-03

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA98024C2 (uk) Тепловий спусковий механізм зі скляною ампулою для генератора вогнегасного аерозолю та спосіб приведення в дію генератора вогнегасного аерозолю
JP3215495B2 (ja) 気体を供給するための装置及び方法
US7530313B2 (en) Self-destruct fuze delay mechanism
US4188856A (en) Compressed-gas-actuated switching device
US3808941A (en) Dispenser for flares and the like
CN113474614A (zh) 非致命射弹构造和发射器
US6911015B2 (en) Needleless syringe functioning by shock-tube effect, with prior lateral retention of the active principle
CZ281039B6 (cs) Zařízení pro rychlé uvolnění plynu, dlouhodobě uloženého v zásobníku pod vysokým tlakem
CN110947133B (zh) 一种投送喷粉的高楼灭火弹
US6835187B2 (en) Needleless syringe provided with an inner seal containing the active principle
TW201439492A (zh) 玩具槍及玩具槍用氣筒安裝裝置
EP2542852A2 (en) Projectile for delivering an incapacitating agent
US6138768A (en) Gas type fire extinguisher
CA1052177A (en) Rocket catapult with direct mechanically actuated ignition of rocket motor
US4627354A (en) Launchable aerosol grenade
US3398640A (en) Rocket launcher device
US1316491A (en) Planooraph co
US20070261586A1 (en) Self-destruct fuze delay mechanism
JP2005180744A (ja) 拘束網展開装置および拘束網展開方法
KR20180037340A (ko) 지연장전부와 격침부 사이의 기폭정렬이 보장되는 충격신관
KR102056472B1 (ko) 자동 소화 시스템의 소화기 격발 장치 및 이를 포함하는 자동 소화 장치
RU201238U1 (ru) Термический механизм приведения в действие пожаротушащего генератора
RU2115448C1 (ru) Ударно-спусковой механизм для газогенерирующего устройства
RU2471142C1 (ru) Ручная кассетная граната
RU2463545C2 (ru) Ручная кассетная граната