UA97712C2 - Two-seat valve (variants) - Google Patents

Two-seat valve (variants) Download PDF

Info

Publication number
UA97712C2
UA97712C2 UAA201007795A UAA201007795A UA97712C2 UA 97712 C2 UA97712 C2 UA 97712C2 UA A201007795 A UAA201007795 A UA A201007795A UA A201007795 A UAA201007795 A UA A201007795A UA 97712 C2 UA97712 C2 UA 97712C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
chamber
rib
seated
shutter
valve
Prior art date
Application number
UAA201007795A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Евгений Юрьевич Ефремов
Original Assignee
Евгений Юрьевич Ефремов
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Евгений Юрьевич Ефремов filed Critical Евгений Юрьевич Ефремов
Priority to UAA201007795A priority Critical patent/UA97712C2/uk
Priority to RU2010140733/06A priority patent/RU2467234C2/ru
Publication of UA97712C2 publication Critical patent/UA97712C2/uk

Links

Landscapes

  • Details Of Valves (AREA)
  • Lift Valve (AREA)

Abstract

Винахід належить до трубопровідної арматури, зокрема до регулюючих пристроїв, і призначений для випрямлення потоків стікаючого робочого середовища, зниження статичного тиску та усунення турбулентності у двосідельних клапанах під час регулювання потоків рідких і газоподібних середовищ. Двосідельний клапан містить корпус, надсідельну й міжсідельну камери, вхідні і вихідний патрубки, два розташовані співвісно сідла й взаємодіючий з ними затвор, що складається зі штока та двох профільованих тарілок, а у міжсідельній камері виконане ребро, паралельне площині сідел, що розділяє міжсідельну камеру на дві частини, причому в ребрі виконані напрямні штока затвора. У іншому варіанті виконання двосідельного клапана, що містить корпус, вхідний і вихідний патрубки, дві надсідельні камери та дві міжсідельні камери, у внутрішній міжсідельній камері виконане ребро, паралельне площині сідел, що розділяє внутрішню міжсідельну камеру на дві частини, причому в ребрі виконані напрямні штока затвора.

Description

Винахід належить, загалом, до трубопровідної арматури, зокрема до регулюючих пристроїв, і призначений, в основному, для випрямлення потоків текучого робочого середовища, зниження статичного тиску та усунення турбулентності у двосідельних клапанах під час регулювання потоків рідких і газоподібних середовищ.
Відомий двосідельний клапан (Гуревич Д.Ф. Трубопроводная арматура. Справочное пособие. Машиностроение. 1981, с. 128, 133), який має корпус, вхідні та вихідні патрубки, розташовані співвісно два сідла, які об'єднані перемичкою, профільований затвор, надсідельні й міжсідельну камери.
Також відомий двосідельний клапан, у якому реалізований спосіб розвантаження затвора (патент ША Мо 87025, МПК 7, Е16К1/44, Е16К 1/32, опубл. 10.06.2009 р.), який має корпус, вхідний і вихідний патрубки, два співвісно розташованих сідла, взаємодіючий з ними затвор, дві надсідельні камери й дві міжсідельні камери.
Перша міжсідельна камера "внутрішня" утворена двома перегородками, перша з яких закріплена на стінках корпуса по ходу руху робочого середовища до затвора таким чином, що її площина перпендикулярна осі вхідного патрубка, а друга встановлена після затвора між сідлами таким чином, що її площина перпендикулярна осі вихідного патрубка.
Друга міжсідельна камера "зовнішня" утворена проточною частиною корпуса клапана між внутрішньою міжсідельною камерою й вихідним патрубком.
Недоліком відомих двосідельних клапанів є те, що при русі робочого середовища виникає гідравлічний опір проточної частини корпуса клапана, обумовлений тим, що потоки робочого середовища, минаючи отвори у сідлах, надходять у внутрішню міжсідельну камеру, зустрічаються один з одним та обопільно гасять свою швидкість.
Одночасно зі зниженням швидкості потоків зростає статичний тиск у потоці, що також перешкоджає протіканню робочого середовища.
При цьому виникає турбулентність у потоках стікаючого робочого середовища, що приводить до підвищення шуму, пульсації тиску на затворі й підвищенню зносу проточної частини двосідельних клапанів.
Найбільш близьким до пропонованого винаходу є двосідельний клапан (А.С. СССР Мо 953332, МПК7, Е16К27/02, Е16К1/44, опубл. 23.08.1982), який має корпус, вхідний і вихідний патрубки, два розташовані співвісно сідла, взаємодіючий з ними затвор, надсідельні й міжсідельну камери та ребро, що розділяє міжсідельну камеру на дві частини, причому в ребрі виконаний наскрізний отвір, співвісно отворам у сідлах, при цьому площина ребра паралельна площинам сідел. Ребро розділяє потік робочого середовища на два потоки, які об'єднуються у вихідному патрубку клапана.
При такій конструкції двосідельного клапана потоки робочого середовища, що виходять із сідел, мають обмежену свободу переміщення між камерами в міжсідельній камері, обумовлену зазором між отвором в ребрі й затвором, але ці обмеження діють тільки за умови повного відкриття затвора (див. фіг. 1 А. С. СССР Мо 953332), тому що отвір у ребрі рівний або більший найбільшого діаметра затвора.
Внаслідок чого, у проміжних положеннях затвора, ребро не виконує своїх функцій розділення потоків вхідного робочого середовища, тому що потік робочого середовища, що виходить скрізь нижнє сідло, обтікає затвор і, потрапляючи в отвір ребра, зустрічається з потоком робочого середовища, що виходить з верхнього сідла, що викликає гідравлічний опір клапана, статичний тиск у потоці та турбулентність.
У цей же час, за рахунок того, що опори затвора знаходяться у надсідельних камерах - відбувається їх інтенсивний знос. Інтенсивність зносу залежить від відстані між опорами затвора та місцем прикладення сил - впливом потоку робочого середовища на затвор.
Задачею винаходу є: - забезпечення спрямування потоків стікаючого робочого середовища, - зниження турбулентності потоків стікаючого робочого середовища, - зниження гідравлічного опору клапана, - зменшення статичного тиску в потоці у всіх положеннях затвора, - підвищення пропускної спроможності двосідельного клапана, - зменшення зносу опор та елементів спряжень затвора, у т.ч. за рахунок зниження кавітаційного зносу, - зниження чутливості затвора до гідроударів і різких стрибків тиску при регулюванні потоку робочого середовища, - зниження чутливості до перепаду тисків на затворі, - підвищення надійності регулювання потоку робочого середовища, 60 - підвищення технологічності виготовлення,
- підвищення ремонтоспроможності та збільшення міжремонтного періоду, особливо для двосідельних клапанів великого прохідного перерізу, - розширення сфери застосування двосідельних клапанів.
Поставлена задача вирішується тим, що у двосідельному клапані що містить корпус, надсідельну й міжсідельну камери, вхідні і вихідний патрубки, два розташовані співвісно сідла й взаємодіючий з ними затвор, що складається зі штока та двох профільованих тарілок, відповідно до запропонованого винаходу, у міжсідельній камері виконане ребро, паралельне площині сідел, що розділяє міжсідельну камеру на дві частини, причому в ребрі виконані напрямні штока затвора.
Крім того, у вихідному патрубку додатково виконане ребро в площині, паралельній ребру, що розділяє міжсідельну камеру.
Крім того, ребро, що розділяє міжсідельну камеру, виконане з двох частин; при цьому одна частина ребра є частиною міжсідельної камери, а друга частина є частиною додатково виконаної конструкції, що утворює єдиний знімний вузол, що включає в себе, як мінімум, верхнє та нижнє сідла, затвор з його напрямними штока.
Крім того, між напрямними штока затвора додатково виконаний виконавчий механізм, наприклад поршневий.
Крім того приводний елемент, наприклад поршень, виконавчого механізму виконаний єдиним зі штоком затвора.
Крім того, напрямні штока виконавчого механізму є напрямними затвора.
Крім того, між приводним елементом, наприклад поршнем, виконавчого механізму та однією з опор штока затвора виконана пружина.
Крім того, між штоком, що виходить із виконавчого механізму в міжсідельну камеру, і робочим середовищем клапана виконана, як мінімум, одна перегородка.
Крім того, між напрямними штока затвора додатково виконаний механічний привод штока затвора, наприклад у вигляді черв'ячної або кульково-гвинтової передачі.
Крім того, між штоком, що виходить із механічного приводу в міжсідельну камеру, і робочим середовищем клапана виконаний роздільник середовищ.
Крім того, корпус клапана виконаний, як мінімум, із двох частин.
Зо Також, поставлена задача вирішується тим, що у двосідельному клапані що містить корпус, вхідний і вихідний патрубки, дві надсідельні камери та дві міжсідельні камери, де перша міжсідельна камера "внутрішня" утворена двома перегородками, перша з яких закріплена на стінках корпуса по ходу руху робочого середовища до затвора таким чином, що її площина перпендикулярна осі вхідного патрубка, а друга встановлена після затвора між сідлами таким чином, що її площина перпендикулярна осі вихідного патрубка, у наслідок чого друга "зовнішня" міжсідельна камера утворена проточною частиною корпуса клапана між внутрішньою міжсідельною камерою й вихідним патрубком, два співвісно розташованих сідла та взаємодіючий з ними затвор, що складається зі штока та двох профільованих тарілок, відповідно до пропонованого винаходу, у внутрішній міжсідельній камері виконане ребро, паралельне площині сідел, що розділяє внутрішню міжсідельну камеру на дві частини, причому в ребрі виконані напрямні штока затвора.
Крім того, у зовнішній міжсідельній камері додатково виконане ребро в площині, паралельній ребру, що розділяє внутрішню міжсідельну камеру.
Крім того, у вихідному патрубку додатково виконане ребро в площині, паралельній ребру, що розділяє внутрішню міжсідельну камеру.
Крім того, у внутрішніх міжсідельних камерах додатково виконані ребра в площині, утвореній віссю напрямних штока затвора та віссю вхідного патрубка.
Крім того, у зовнішній міжсідельній камері додатково виконане ребро в площині, утвореній віссю напрямних штока затвора та віссю вихідного патрубка.
Крім того, в вихідному патрубку додатково виконане ребро в площині, утвореній віссю напрямних штока затвора та віссю вихідного патрубка.
Крім того, ребро, що розділяє внутрішню міжсідельну камеру, виконане із двох частин; при цьому одна частина ребра є частиною міжсідельної камери, а друга частина є частиною додатково виконаної конструкції, що утворює єдиний знімний вузол, що включає в себе, як мінімум, верхнє та нижнє сідла, затвор з його напрямними штока.
Крім того, між напрямними штока затвора додатково виконаний виконавчий механізм, наприклад поршневий.
Крім того, приводний елемент, наприклад поршень, виконавчого механізму виконаний єдиним зі штоком затвора. бо Крім того, напрямні виконавчого механізму є напрямними штока затвора.
Крім того, між приводним елементом, наприклад поршнем, виконавчого механізму й однією з опор штока затвора виконана пружина.
Крім того, між штоком, що виходить із виконавчого механізму у внутрішню міжсідельну камеру, і робочим середовищем клапана виконана, як мінімум, одна перегородка.
Крім того, між напрямними штока затвора додатково виконаний механічний привод штока затвора, наприклад черв'ячної або кульково-гвинтової передачі.
Крім того, між штоком, що виходить із механічного приводу у внутрішню міжсідельну камеру, і робочим середовищем клапана виконаний роздільник середовищ.
Крім того, корпус клапана виконаний, як мінімум, із двох частин.
Технічний результат: - забезпечення спрямування потоків текучого робочого середовища, - зниження турбулентності в потоках текучого робочого середовища, - зниження гідравлічного опору клапана, - зменшення статичного тиску в потоці у всіх положеннях затвора, - підвищення пропускної спроможності двосідельного клапана, - зменшення зношування опор та елементів сполучень затвора, у т.ч. за рахунок зниження кавітаційного зношування, - зниження чутливості затвора до гідроударів та різких стрибків тиску при регулюванні потоку робочого середовища, - зниження чутливості до перепаду тисків на затворі, - підвищення надійності регулювання потоку робочого середовища, - підвищення технологічності виготовлення, - підвищення ремонтоспроможності та збільшення міжремонтного періоду, особливо для двосідельних клапанів великого прохідного перерізу, - розширення сфери застосування двосідельних клапанів.
На фіг. 1 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора в міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 2 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора в міжсідельній камері й вихідному патрубку прохідного двосідельного клапана.
Зо На фіг. З показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора в міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана, а також приклад розташування знімного вузла, що включає в себе верхнє й нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, поділяючого міжсідельну камеру.
На фіг. 4 показаний приклад розбирання прохідного двосідельного клапана, представленого на фіг. 3.
На фіг. 5 і 6 показаний приклад знімного вузла, що включає в себе верхнє та нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, поділяючого міжсідельну камеру.
На фіг. 7 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора та поршневим виконавчим механізмом у міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 8 показаний приклад розташування в міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана: ребра з опорами штока затвора та поршневим виконавчим механізмом з розташованою всередині нього пружиною.
На фіг. 9 показаний приклад розташування в міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана: ребра з опорами штока затвора та поршневим виконавчим механізмом з перегородкою, розташованою між штоком і робочим середовищем.
На фіг. 10 ї фіг. 10.1 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора та механічним приводом штока затвора в міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 11 і перерізі А-А показаний приклад розташування в міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана: ребра з опорами штока затвора та механічним приводом штока затвора з перегородкою, розташованою між штоком і робочим середовищем.
На фіг. 12 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора в міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана, а також приклад розташування знімного вузла, що включає в себе верхнє та нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, поділяючого міжсідельну камеру, де корпус клапана складається із двох частин.
На фіг 13 показаний приклад розбирання прохідного двосідельного клапана, представленого на фіг. 12.
На фіг. 14 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора в міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана, а також приклад розташування знімного вузла, що включає в себе верхнє й нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, 60 поділяючого міжсідельну камеру, де корпус клапана складається із двох частин.
На фіг 15 показаний приклад розбирання прохідного двосідельного клапана, представленого на фіг. 14.
На фіг. 16 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора в міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана, а також приклад розташування знімного вузла, що включає в себе верхнє та нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, поділяючого міжсідельну камеру, де корпус клапана складається із двох частин.
На фіг 17 показаний приклад розбирання прохідного двосідельного клапана, представленого на фіг. 16.
На фіг. 18 і фіг. 18.1 показаний приклад розташування ребра, паралельного площині сідел, з опорами штока затвора у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 19 і фіг. 19.1 показаний приклад розташування ребра, паралельного площині сідел, з опорами штока затвора у внутрішній і зовнішній міжсідельних камерах прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 20 і фіг. 20.1 показаний приклад розташування ребра, паралельного площині сідел, з опорами штока затвора у внутрішній і зовнішній міжсідельній камері, а також у вихідному фланці прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 21 ї фіг. 21.1 показаний приклад розташування ребра, паралельного площині сідел, та ребра, перпендикулярного площині сідел, з опорами штока затвора у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 22 ї фіг. 22.1 показаний приклад розташування ребра, паралельного площині сідел, з опорами штока затвора у внутрішній і зовнішньої міжсідельних камерах та ребра, перпендикулярного площині сідел, у зовнішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 23 їі фіг. 23.1 показаний приклад розташування ребра, паралельного площині сідел, та ребра, перпендикулярного площині сідел, з опорами штока затвора у внутрішній та зовнішньої міжсідельних камерах прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 24 і фіг. 24.1 показаний приклад розташування ребра, паралельного площині сідел, та ребра, перпендикулярного площині сідел, з опорами штока затвора у внутрішній міжсідельній камері, а також ребра, паралельного площині сідел, та ребра, перпендикулярного площині сідел
Зо у зовнішній міжсідельній камері й вихідному патрубку прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 25 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана, а також приклад розташування знімного вузла, що включає в себе верхнє й нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, поділяючого внутрішню міжсідельну камеру.
На фіг 26 показаний приклад розбирання прохідного двосідельного клапана, представленого на фіг. 25.
На фіг. 27 і 28 показаний приклад знімного вузла, що включає в себе верхнє й нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, поділяючого міжсідельну камеру.
На фіг. 29 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора та поршневим виконавчим механізмом у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 30 показаний приклад розташування у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана: ребра з опорами штока затвора та поршневим виконавчим механізмом з розташованою всередині нього пружиною.
На фіг. 31 показаний приклад розташування у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана: ребра з опорами штока затвора та поршневим виконавчим механізмом з перегородкою, розташованою між штоком і робітничим середовищем.
На фіг. 32 їі фіг. 32.1 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора та механічним приводом штока затвора у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана.
На фіг. 33 показаний приклад розташування у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана: ребра з опорами штока затвора та механічним приводом штока затвора з перегородкою, розташованою між штоком і робочим середовищем.
На фіг. 34 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана, а також приклад розташування знімного вузла, що включає в себе верхнє й нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, поділяючого внутрішню міжсідельну камеру, де корпус клапана складається із двох частин.
На фіг 35 показаний приклад розбирання прохідного двосідельного клапана, представленого на фіг. 34.
На фіг. 36 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора у внутрішній 60 міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана, а також приклад розташування знімного вузла, що включає в себе верхнє й нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, поділяючого внутрішню міжсідельну камеру, де корпус клапана складається із двох частин.
На фіг 37 показаний приклад розбирання прохідного двосідельного клапана, представленого на фіг. 36.
На фіг. 38 показаний приклад розташування ребра з опорами штока затвора у внутрішній міжсідельній камері прохідного двосідельного клапана, а також приклад розташування знімного вузла, що включає в себе верхнє та нижнє сідла, затвор з його опорами штока та частину ребра, поділяючого внутрішню міжсідельну камеру, де корпус клапана складається із двох частин.
На фіг 39 показаний приклад розбирання прохідного двосідельного клапана, представленого на фіг. 38.
Двосідельний клапан (див. фіг. 1) містить корпус 1 із вхідним патрубком 2 і вихідним патрубком 3, розташовані співвісно сідла 4 і 5, надсідельну камеру 6, затвор 7, міжсідельну камеру, яка розділена на дві міжсідельні камери 8 і 9 ребром 10, яке встановлено в площині сідел 4 і 5 і розташовується в осі вихідного патрубка 3. На ребрі 10 розташовуються опори штока 11 затвора 7.
При переміщенні на відкриття затвора 7, по своїх опорах штока 11, потік робочого середовища надходить у вхідний патрубок 2 і, пройшовши надсідельну камеру 6, надходить через сідло 4 у міжсідельну камеру 8, а через сідло 5 у міжсідельну камеру 9.
У міжсідельних камерах 8 і 9 потоки робочого середовища направляються ребром 10 у вихідний патрубок 3, де об'єднуються й надходять у технологічну лінію.
Двосідельний клапан (див. фіг. 2) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 1, крім того, що ребро 10, що розділяє міжсідельну камеру, виконане, поз. 12, і у вихідному патрубку 3, розділяючи його на дві частини.
Таким чином, потоки робочого середовища, при виході із проточної частини клапана, надходять у технологічну лінію, не об'єднуючись у вихідному патрубку 3.
Двосідельний клапан (див. фіг. 3) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 1, крім того, що ребро 10, що розділяє міжсідельну камеру, складається із внутрішньої 10.1 і зовнішньої 10.2 частин, при цьому внутрішня частина 10.1, на якій розташовані опори штока 11 затвора 7, конструктивно виконана єдиним, знімним вузлом 13, що включає у себе сідла 4 і 5, затвор 7 з його опорами штока 11, а також об'єднуючий вузол 14.
При розбиранні клапана (див. фіг. 4) спочатку знімається кришка 15, після чого знімається знімний вузол 13 (див. фіг. 5 і її проекційний вид на фіг. б).
Двосідельний клапан (див. фіг. 7) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 1, крім того, що між опорами штока 11 затвора 7, на ребрі 10, виконаний поршневий виконавчий механізм 16 (підведення імпульсних ліній не показано) приводний затвор 7.
При цьому поршень 17 виконавчого механізму виконаний єдиним із затвором 7.
При виникненні перепаду тисків на поршні 17 затвор 7 почне переміщатися, внаслідок чого змінюється прохідний переріз затвора клапана.
Двосідельний клапан (див. фіг. 8) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 7, крім того, що між поршнем 17 і опорою штока 11 затвора 7 виконана пружина 18.
При зникненні тиску в робочих порожнинах виконавчого механізму 16 затвор 7 переміститься залежно від характеристики пружини, тобто якщо пружина 18 - пружина стиску, то затвор 7 відкриється, а якщо пружина 18 - пружина розтягання, то затвор 7 закриється.
Двосідельний клапан (див. фіг. 9) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 7, крім того, що між штоком затвора 7, що виходять із виконавчого механізму 16 через опору штока 11 у міжсідельну камеру 9, і робочим середовищем клапана виконана перегородка 19.
При переміщенні затвора 7 перегородка 19 переміщається уздовж опори штока 11 і перешкоджає безпосередньому впливу робочого середовища клапана на шток затвора 7.
Двосідельний клапан (див. фіг. 10 і фіг. 10.1) конструктивне виконаний аналогічно відображеному на фіг. 1, крім того, що між опорами штока 11 затвора 7 виконаний механічний привід 20, наприклад черв'ячна або кульково-гвинтова передача, що має кінематичний зв'язок 20.1 зі штоком затвора 7.
Крутний момент механічного приводу 20 через кінематичний зв'язок 20.1 перетворюється в лінійне переміщення затвора 7, унаслідок чого змінюється прохідний переріз затвора клапана.
Двосідельний клапан (див. фіг. 11) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 10, за винятком того, що між штоком затвора 7, що виходить із механічного приводу 20 через опору штока 11 у міжсідельну камеру 9, і робочим середовищем клапана виконана бо перегородка 19.
При переміщенні затвора 7 перегородка 19 переміщається уздовж опори штока 11 і перешкоджає безпосередньому впливу робочого середовища клапана на шток затвора 7.
Двосідельний клапан (див. фіг. 12) містить корпус, що складається із двох частин 1.1 і 1.2, де частини корпуса 1.1 і 1.2 утворюють вхідний патрубок 2, вихідний патрубок 3, надсідельну камеру 6, міжсідельні камери 8 і 9, ребро 10.2, а також посадкові місця для знімного вузла 13, що включає у себе сідла 4 і 5, затвор 7 з його опорами штока 11, ребро 10.1 і об'єднуючий вузол 14.
Розбирання двосідельного клапана фіг. 12 може проходити в наступній послідовності (див. фіг. 13): після зняття кришки 15 знімається знімний вузол 13, потім роз'єднуються частини корпуса 1.1 і 1.2.
Двосідельний клапан (див. фіг. 14) містить корпус, що складається із трьох частин 1.1, 1.2 і 1.3, де частини корпуса 1.1, 1.2 і 1.3 утворюють вхідний патрубок 2, вихідний патрубок 3, надсідельну камеру 6, міжсідельні камери 8 і 9, ребро 10.2, а також посадкові місця для знімного вузла 13, що включає у себе сідла 4 і 5, затвор 7 з його опорами штока 11, ребро 10.1, поршневий виконавчий механізм 16 (підведення імпульсних ліній не показане) і об'єднуючий вузол 14.
Розбирання двосідельного клапана фіг. 14 може проходити в наступній послідовності (див. фіг. 15) - роз'єднуються частини корпуса 1.1 їі 1.2, виймається частина корпуса 1.3 і потім знімається знімний вузол 13.
Двосідельний клапан (див. фіг. 16) містить корпус, що складається із двох частин 1.4 і 1.5, де частини корпуса 1.4 і 1.5 утворюють вхідний патрубок 2, вихідний патрубок 3, надсідельну камеру 6, міжсідельні камери 8 і 9, ребро 10.2, а також посадкові місця для знімного вузла 13, що включає в себе сідла 4 і 5, затвор 7 з його опорами штока 11, ребро 10.1, поршневий виконавчий механізм 16 (підведення імпульсних ліній не показане) і об'єднуючий вузол 14.
Розбирання двосідельного клапана фіг. 16 може проходити в наступній послідовності (див. фіг. 17) - роз'єднуються частини корпуса 1.4 і 1.5 і потім знімається знімний вузол 13.
Двосідельний клапан (див. фіг. 18 і фіг. 18.1), який має корпус 1, вхідний 2 і вихідний З патрубки, два співвісно розташовані сідла 4 і 5, взаємодіючий з ними затвор 7, надсідельну камеру 6.
Між сідлами 4 і 5 знаходяться дві "внутрішні" міжсідельні камери 8 і 9, розділені ребром 10, яке встановлено в площині сідел 4 і 5 і розташовано в осі вихідного патрубка 3, при цьому на ребрі 10 розташовуються опори штока 11 затвора 7.
Між міжсідельними камерами 8 і 9 і вихідним патрубком З розташоване ребро 21, унаслідок чого простір між ребром 21, проточною частиною корпуса 1 і вихідним патрубком З утворює "зовнішню" міжсідельну камеру 22.
При переміщенні на відкриття затвора 7, по своїх опорах штока 11, потік робочого середовища надходить у вхідний патрубок 2 і, пройшовши надсідельну камеру 6, надходить через сідло 4 у міжсідельну камеру 8, а через сідло 5 у міжсідельну камеру 9.
У внутрішніх міжсідельних камерах 8 і 9 потоки робочого середовища направляються ребром 10 і ребром 21 у зовнішню міжсідельну камеру 22, де об'єднуються й надходять у вихідний патрубок 3, а потім у технологічну лінію.
Двосідельний клапан (див. фіг. 19 і фіг. 19.1) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 18, крім того, що ребро 10, що розділяє внутрішні міжсідельні камери виконане, поз. 23, і в зовнішній міжсідельній камері 22, розділяючи її на дві частини.
Таким чином, потоки робочого середовища, при вході через сідла 4 і 5 у внутрішні міжсідельні камери 8 і 9, розділяються на дві частини, кожна з яких направляється в зовнішню міжсідельну камеру 22, після чого надходять у вихідний патрубок 3, де об'єднуються й надходять у технологічну лінію.
Двосідельний клапан (див. фіг. 20 і фіг. 20.1) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 19, крім того, що ребро 23, що розділяє зовнішню міжсідельну камеру виконане, поз. 24, і у вихідному патрубку 3, розділяючи його на дві частини.
Таким чином, потоки робочого середовища, при вході через сідла 4 ії 5 у внутрішні міжсідельні камери 8 і 9, розділяються на дві частини, кожна з яких направляється в зовнішню міжсідельну камеру 22, потім, через вихідний патрубок 3, надходять у технологічну лінію.
Двосідельний клапан (див. фіг. 21 і фіг. 21.1) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 18, крім того, що у внутрішніх міжсідельних камерах 8 і 9 виконане ребро 25 у площині, утвореній віссю напрямних штока 11 затвора 7 і віссю вхідного патрубка 2.
Таким чином, потоки робочого середовища, при вході через сідла 4 і 5 у внутрішні міжсідельні камери 8 і 9, кожний розділяються на дві частини й направляються в зовнішню міжсідельну камеру 22, де об'єднуються й надходять у вихідний патрубок 3, а потім у технологічну лінію.
Двосідельний клапан (див. фіг. 22 і фіг. 22.1) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 19, крім того, що в зовнішній міжсідельній камері 22 виконане ребро 25.1 у площині, утвореній віссю напрямних штока 11 затвора 7 і віссю вихідного патрубка 3.
Таким чином, потоки робочого середовища, при вході через сідла 4 і 5 у внутрішні міжсідельні камери 8 і 9, кожний, розділяються на дві частини й направляються в зовнішню міжсідельну камеру 22, де об'єднуються й надходять у вихідний патрубок 3, а потім у технологічну лінію.
Двосідельний клапан (див. фіг. 23 і фіг. 23.1) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 19, крім того, що у внутрішніх міжсідельних камерах 8 і 9 виконане ребро 25 у площині, утвореній віссю напрямних штока 11 затвора 7 і віссю вхідного патрубка 2, а також у зовнішній міжсідельній камері 22 виконане ребро 25.1 у площині, утвореній віссю напрямних штока 11 затвора 7 і віссю вихідного патрубка 3.
Таким чином, потоки робочого середовища, при вході через сідла 4 і 5 у внутрішні міжсідельні камери 8 і 9, розділяються на дві частини, кожна з яких направляється в зовнішню міжсідельну камеру 22, а потім направляються у вихідний патрубок 3, де об'єднуються й надходять у технологічну лінію.
Двосідельний клапан (див. фіг. 24 і фіг. 24.1) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 23, крім того, що у вихідному патрубку виконане ребро 25.2 у площині, паралельній ребру 25.1 в осі вихідного патрубка.
Таким чином, потоки робочого середовища, при вході через сідла 4 ії 5 у внутрішні міжсідельні камери 8 і 9, розділяються на дві частини, кожна з яких направляється в зовнішню міжсідельну камеру 22, а потім через вихідний патрубок З і в технологічну лінію.
Двосідельний клапан (див. фіг. 25) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 18, крім того, що ребро 10, що розділяє міжсідельну камеру, складається із внутрішньої 10.1 і зовнішньої 10.2 частин, при цьому внутрішня частина 10.1, на якій розташовані опори штока 11 затвора 7, конструктивно виконана єдиним, знімним, вузлом 13, що включає в себе сідла 4 і 5, затвор 7 з його опорами штока 11, а також об'єднуючий вузол 14.
Зо При розбиранні двосідельного клапана фіг. 25 (див. фіг. 26) спочатку знімається кришка 15, після чого знімається знімний вузол 13 (див. фіг. 27 і її проекційний вид на фіг. 28).
Двосідельний клапан (див. фіг. 29) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 18, крім того, що між опорами штока 11 затвора 7, на ребрі 10, виконаний поршневий виконавчий механізм 16 (підведення імпульсних ліній не показане) приводний затвор 7.
При цьому поршень 17 виконавчого механізму виконаний разом із затвором 7.
При виникненні перепаду тисків на поршні 17 затвор 7 почне переміщатися, внаслідок чого змінюється прохідний переріз затвора клапана.
Двосідельний клапан (див. фіг. 30) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 29, крім того, що між поршнем 17 і опорою штока 11 затвора 7 виконана пружина 18.
При зникненні тиску в робочих порожнинах виконавчого механізму 16 затвор 7 переміститься залежно від характеристики пружини, тобто якщо пружина 18 - пружина стиску, то затвор 7 відкриється, а якщо пружина 18 - пружина розтягання, то затвор 7 закриється.
Двосідельний клапан (див. фіг. 31) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 29, крім того, що між штоком затвора 7, що виходить із виконавчого механізму 16 через опору штока 11 у міжсідельну камеру 9, і робочим середовищем клапана виконана перегородка 19.
При переміщенні затвора 7 перегородка 19 переміщається уздовж опори штока 11 і перешкоджає безпосередньому впливу робочого середовища клапана на шток затвора 7.
Двосідельний клапан (див. фіг. 32 і фіг. 32.1) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 18, крім того, що між опорами штока 11 затвора 7 виконаний механічний привід 20, наприклад черв'ячна або кульково-гвинтова передача, що має кінематичний зв'язок 20.1 зі штоком затвора 7.
Крутний момент механічного приводу 20 через кінематичний зв'язок 20.1 перетворюється в лінійне переміщення затвора 7, внаслідок чого змінюється прохідний переріз клапана.
Двосідельний клапан (див. фіг. 33) конструктивно виконаний аналогічно відображеному на фіг. 32, за винятком того, що між штоком затвора 7, що виходить із механічного приводу 20 через опору штока 11 у міжсідельну камеру 9, і робочим середовищем клапана виконана перегородка 19.
При переміщенні затвора 7 перегородка 19 переміщається уздовж опори штока 11 і 60 перешкоджає безпосередньому впливу робочого середовища клапана на шток затвора 7.
Двосідельний клапан (див. фіг. 34) містить корпус, що складається із двох частин 1.1 і 1.2, де частини корпуса 1.1 і 1.2 утворюють вхідний патрубок 2, вихідний патрубок 3, надсідельну камеру 6, внутрішні міжсідельні камери 8 і 9, зовнішню міжсідельну камеру 22, ребро 10.2, а також посадкові місця для знімного вузла 13, що включає в себе, сідла 4 і 5, затвор 7 з його опорами штока 11, ребро 10.1 і об'єднуючий вузол 14.
Розбирання двосідельного клапана фіг. 34 може проходити в наступній послідовності (див. фіг. 35) - після зняття кришки 15 знімається знімний вузол 13, потім роз'єднуються частини корпуса 1.1 і 1.2.
Двосідельний клапан (див. фіг. 36) містить корпус, що полягає із трьох частин 1.1, 1.2 і 1.3, де частини корпуса 1.1, 1.2 ії 1.3 утворюють вхідний патрубок 2, вихідний патрубок 3, надсідельну камеру 6, внутрішні міжсідельні камери 8 і 9, зовнішню міжсідельну камеру 22, ребро 10.2, а також посадкові місця для знімного вузла 13, що включає в себе сідла 4 і 5, затвор 7 з його опорами штока 11, ребро 10.1, поршневий виконавчий механізм 16 (підведення імпульсних ліній не показане) і об'єднуючий вузол 14.
Розбирання двосідельного клапана фіг. 36 може проходити в наступній послідовності (див. фіг. 37) - роз'єднуються частини корпуса 1.1 їі 1.2, виймається частина корпуса 1.3 і потім знімається знімний вузол 13.
Двосідельний клапан (див. фіг. 38) містить корпус, що складається із двох частин 1.4 і 1.5, де частини корпуса 1.4 і 1.5 утворюють вхідний патрубок 2, вихідний патрубок 3, надсідельну камеру 6, внутрішні міжсідельні камери 8 і 9, зовнішню міжсідельну камеру 22, ребро 10.2, а також посадкові місця для знімного вузла 13, що включає в себе сідла 4 і 5, затвор 7 з його опорами штока 11, ребро 10.1, поршневий виконавчий механізм 16 (підведення імпульсних ліній не показане) і об'єднуючий вузол 14.
Розбирання двосідельного клапана фіг. 38 може проходити в наступній послідовності (див. фіг. 39) - роз'єднуються частини корпуса 1.4 і 1.5 і потім знімається знімний вузол 13.

Claims (27)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Двосідельний клапан, що містить корпус, надсідельну й міжсідельну камери, вхідні і вихідний патрубки, два розташовані співвісно сідла й взаємодіючий з ними затвор, що складається зі штока та двох профільованих тарілок, який відрізняється тим, що у міжсідельній камері виконане ребро, паралельне площині сідел, що розділяє міжсідельну камеру на дві частини, причому в ребрі виконані напрямні штока затвора.
2. Двосідельний клапан за п. 1, який відрізняється тим, що у вихідному патрубку додатково виконане ребро в площині, паралельній ребру, що розділяє міжсідельну камеру.
З. Двосідельний клапан за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що ребро, що розділяє міжсідельну камеру, виконане з двох частин; при цьому одна частина ребра є частиною міжсідельної камери, а друга частина є частиною додатково виконаної конструкції, що утворює єдиний знімний вузол, що включає в себе, як мінімум, верхнє та нижнє сідла, затвор з його напрямними штока.
4. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що між напрямними штока затвора додатково виконаний виконавчий механізм, наприклад поршневий.
5. Двосідельний клапан за п. 4, який відрізняється тим, що приводний елемент, наприклад поршень, виконавчого механізму виконаний єдиним зі штоком затвора.
6. Двосідельний клапан за п. 4 або 5, який відрізняється тим, що напрямні штока виконавчого механізму є напрямними затвора.
7. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 4-6, який відрізняється тим, що між приводним елементом, наприклад поршнем, виконавчого механізму та однією з опор штока затвора виконана пружина.
8. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 4-7, який відрізняється тим, що між штоком, що виходить із виконавчого механізму в міжсідельну камеру, і робочим середовищем клапана виконана, як мінімум, одна перегородка.
9. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що між напрямними штока затвора додатково виконаний механічний привід штока затвора, наприклад у вигляді черв'ячної або кульково-гвинтової передачі.
10. Двосідельний клапан за п. 9, який відрізняється тим, що між штоком, що виходить із механічного приводу в міжсідельну камеру, і робочим середовищем клапана виконаний роздільник середовищ.
11. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 1-10, який відрізняється тим, що корпус клапана 60 виконаний, як мінімум, із двох частин.
12. Двосідельний клапан, що містить корпус, вхідний і вихідний патрубки, дві надсідельні камери та дві міжсідельні камери, де перша міжсідельна камера "внутрішня" утворена двома перегородками, перша з яких закріплена на стінках корпуса по ходу руху робочого середовища до затвора таким чином, що її площина перпендикулярна осі вхідного патрубка, а друга встановлена після затвора між сідлами таким чином, що її площина перпендикулярна осі вихідного патрубка, внаслідок чого друга "зовнішня" міжсідельна камера утворена проточною частиною корпуса клапана між внутрішньою міжсідельною камерою й вихідним патрубком, два співвісно розташованих сідла та взаємодіючий з ними затвор, що складається зі штока та двох профільованих тарілок, який відрізняється тим, що у внутрішній міжсідельній камері виконане ребро, паралельне площині сідел, що розділяє внутрішню міжсідельну камеру на дві частини, причому в ребрі виконані напрямні штока затвора.
13. Двосідельний клапан за п. 12, який відрізняється тим, що у зовнішній міжсідельній камері додатково виконане ребро в площині, паралельній ребру, що розділяє внутрішню міжсідельну камеру.
14. Двосідельний клапан за п. 12 або 13, який відрізняється тим, що у вихідному патрубку додатково виконане ребро в площині, паралельній ребру, що розділяє внутрішню міжсідельну камеру.
15. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 12-14, який відрізняється тим, що у внутрішніх міжсідельних камерах додатково виконані ребра в площині, утвореній віссю напрямних штока затвора та віссю вхідного патрубка.
16. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 12-15, який відрізняється тим, що у зовнішній міжсідельній камері додатково виконане ребро в площині, утвореній віссю напрямних штока затвора та віссю вихідного патрубка.
17. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 12-16, який відрізняється тим, що в вихідному патрубку додатково виконане ребро в площині, утвореній віссю напрямних штока затвора та віссю вихідного патрубка.
18. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 12-17, який відрізняється тим, що ребро, що розділяє внутрішню міжсідельну камеру, виконане із двох частин; при цьому одна частина ребра є частиною міжсідельної камери, а друга частина є частиною додатково виконаної Зо конструкції, що утворює єдиний знімний вузол, що включає в себе, як мінімум, верхнє та нижнє сідла, затвор з його напрямними штока.
19. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 12-18, який відрізняється тим, що між напрямними штока затвора додатково виконаний виконавчий механізм, наприклад поршневий.
20. Двосідельний клапан за п. 19, який відрізняється тим, що приводний елемент, наприклад поршень, виконавчого механізму виконаний єдиним зі штоком затвора.
21. Двосідельний клапан за пп. 19 або 20, який відрізняється тим, що напрямні виконавчого механізму є напрямними штока затвора.
22. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 19-21, який відрізняється тим, що між приводним елементом, наприклад поршнем, виконавчого механізму й однією з опор штока затвора виконана пружина.
23. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 19-22, який відрізняється тим, що між штоком, що виходить із виконавчого механізму у внутрішню міжсідельну камеру, і робочим середовищем клапана виконана, як мінімум, одна перегородка.
24. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 12-18, який відрізняється тим, що між напрямними штока затвора додатково виконаний механічний привод штока затвора, наприклад черв'ячної або кульково-гвинтової передачі.
25. Двосідельний клапан за п. 24, який відрізняється тим, що між штоком, що виходить із механічного приводу у внутрішню міжсідельну камеру, і робочим середовищем клапана виконаний роздільник середовищ.
26. Двосідельний клапан за будь-яким з пп. 12-25, який відрізняється тим, що корпус клапана виконаний, як мінімум, із двох частин.
учити сен ит, па и ще Ме ел а шва насе нин ОЦ ОА с ик їх ко: Ккя в: ие дея Е СВ ке С: р у з Бонн З С - "ох. тк жи няних ех Н М Кум ен кенинний В що у Ер» в сь ОЕжХ я Всі іш х я Ше В А Ще ОНИ я й саке фр кодметт : Шессроссихих кий КУ синя у и т З Кен у ЗЕ Би який лі воно: ее ні ші ЕВ М м ва ет її що ОТОЖ 7 ЯК ит щ у: ШН Я ТЕ шшя н ша, й | : | інші погод, і. ни Кока, ЩЕ фест Вин ША "Труокююх ЩО: Городок Хо ин в ни як Н ї о ї5 нан і й 4 вони зі ОЇ фе ша Е Кто ОЙ зве інн й Я Адоет Вест, йон УНК тю В пдлесднн и знана рана ни Бах я жа си Ку х о ктетянн тн К ин и св 13 фаст 12 ки С я ле М ГАЙ КО У яка й ну Кот м жан нет пок кр ня оС ще в ОК «Фіг. 1 Фіг. 2 мс а ня З Чу Ж Ек і З 4 в 4 сн - ї ще ХО Шк Ще: о Що х З й: КО Прехвао шини ве Межки г « НКУ Ї ст се ос ооо сосок кет: подо, ке ВО сечу Кеш Я а Кеосвавннн Мт е й ша й Щи Ід її лу вд с осровмай: сауни г хЗ сн ША їй КК и НИ то шою я коки З ро Пенн Іри, риса 164 ше ЕК ко СЕ і Крет Б сил Н У. ї . В он ос «НЕ Мо тонн ВОВК Гждеах З позннниин нм див ВК А ї іні фу Й яку м й ві у ря ї Ше иа ше я - о ях Тіни ат й; и ба В, вон золи шле М КО пе о
Фіг. З Фіг. 4 веж я . ИН : паї : х Ї й ПВХ ех сокооавя і ц им сей Я шо В ї ін яні ан ен яннн аж анна щи НН тт ЖК нення Кк Ве с ззс 1 що ох х її: -Ї ЕЕ 34, М 1 сеж ШЕ А сш десертну 1 Сп тов шо - и у палет нн и и В їх ген І
Фіг. 5 Фіг. б ки я ЗЧАККТК ВЕК я Тай и Ян р ее Я їЄ пн шннй її. ГЕ й 1 ни ее ет, пий ре ер АВ Б ц шо як ни кт Жесни й ее: ее Ерос онкеннтнн они тетяняо ий КОЖ я : фену техні Ярлюнля -; ж З Кк - кг ЕЕ п а ! Ен п о Ерене Е шк се В В жу |! Еко от "я ТО виш ра М пк урну нн іВ 11 шви ще ни од НУ й гу: В Ка кання повне Кок: скло СВК ВИ сн НУ не Я іш МОВО шк С мин СИ з й? з з; , и хе и ША ХХ Ук гас й она о ня зд КК а а Ма, Км он ж
Фіг. Фіг. 8 іди сеЛреод еко ттоівастесстр й Ди виш КА А М и ій Ше ся но ІЗ , це ще ШЕ ржкя КУБ й Мр кс пе до какалигь НІ ост ит ше тр В Ї кни Кн ан ше ЕДЕДЕ НИХ ок вав Й ин й ЩО | кі як ж - КЕ од Вк І І Яке шок Ех м І й т о У Ше І Кок і ок їі М. ! ее ЕВ Ше ЯКЕ нн ее Я Мк, Теж ви й ск дк о К ї оон Ек Косово ки нев всій овк УХА салати ккююдкнс Ки шен МНК шко ок нн С. Ба й ки Жаси ни ня я ге В. ку я й Ж 7 о р У ра ти шо ци Ь т дк БОС БЕХ НВ
Фіг. 9 «ріг. 10 ках ща сис вючя - спрнджетння, в ОБ ЗШ 5 7 Ка рик ннннй А Ї нс тя й а вини АК ях НЯ СЯ Б Я СК КЯ і. ях п оИх орто дотлоли рака синя. с а С НК А яких - рий 20.ь- оч: с-г че - ай Щ з сени У Беж да а НК а сук» ше ее сотих М раки Є ШЕ в
Фіг. 11 Фіг. 10.1
ВЕ пон сф ее З ве НЕ і ЇЇ и М хо й Е ВЕК й « се ще ТЕ. де : «у Ес нена ЗІ Б ВЕК І пи: по ше М С в и КІ. я Гу Ко до ой лей о : ШЕ ноя а я Ес имя сни К - рин, : п: й ССС оон нг МІ Я рак. ак рн 44 -ї с ВК - СА Я я РЕДНЙ : пет Ї май й і : шк -В ре г: ЗЕ нн ХВ них ЗЕ: Яся - же пор сен -х їй уз не їх Е що Ки тт Шия й Вк КН
Фіг. 12 Фіг: 13 пи НИ знака во лиш Н што Ж і ВЕ ме: ня -к ДЕ ! ше поні ВИ В Б ке МНК Ше одинокою» ем р-н по ч Я тай ши ке я со : 1 ан Мен пні Ж и поети ее ЯК шинка шк КЕ й Я ай іа сх, ке 7 0 12 В ! г й БІ КІ х ни п й ЇХ ос схящ по р иннвнеканн Ко в зна ГЕ «Шви ік нимійнья посі В. А і пенні ке М нн и а Е см ке соку Ми и ака ЦК х ху - а тех Ж Й й дО но Ме волани ни нов т --.18 ака кий . ше й «ріг. 14 Фіг. 15 кої нн вості Б АК В а ж и чи ше Я 14 В І, як не: ШЕ о; кни з НН ен ни ни а й ж Ше МОМОТ ї0а я и ЗВ ї ОА Я, Й АХ ЕСК подо ї яв ж кеша ш ки Й й й Й Дт нев ЕВ рі Вк» жи й й ков В ни АК ВШ, есте є ин КИ винна ій ї ї ех а СІ МНК те : Її ; зн ШИН: ! й Н : Феоких ит ЗОЗЯВК: урока зас МИНА 1. АХ в НИЙ ту М КІ ї З 7 х Е Кове | ше мссємхи, КМИН ТТ ин з нан, и ан пкт МВ кс с о Ессе ВК й. ла Я
Фіг. 16 Фіг. 17 -
: БА но ВЕ ДЕ ую 0ОЯВ Бр й нь и ши АНЯ й ен ДИ су ни: ше НИ ее : Й ща Мох Кк же в Не зн ую В, КУ ік Ач Кс Се хо ) іні в Є са пинчий Кун 3 Шк шок и " х р АВ, А дня нк модерн Ж КУ сс о нм - й
Фіг. 18 ріг. 18.1 в -В. Завооскмх ОКОМ З и ря ж са м НЕ Як Гая йо ке. й й я в КІ -- НИ НИ ЙО дтутютутютяяй Ох Ян У БУ Зх ЗЕ (5 и І ран Ка я й ВИ ИСЯРИИ ча В в же ес у й НЕ й КО рон На Кн о й со у з фан щу рю Й - 2 А ні Вж З п НЕ ах са М НЯ ї Б : її б М ДЕ я-е-ь з я ШО ШИ Шин ТЯ ді ОККО - Це НИ ее ї їй МУ я НД ЗХ ї ши щ В КО жи Зеео ї А Мей ГКУ Мн ї ЗВ ср (ж ПИ ДЯ МВ ; й ок У Ен Не нин сер Ех м зо ин 4 ше у паж й Й КА КК руно Жде ох Ку з Р, Я 23 У кю ким сиюм нн ве Ки «дя шу ще Кт У нок ЗК НЕ,
Фіг. 19 Фіг. 191 сі «СЕ ва У жк тд Трьом : т ші іху КО аю Н Що же тя а к Ух їі : (К ій, Кот З С ВИН о ЧЕ полем рин екон т тк ай ой жк Би Ки І Шия кащей Я Ва п днк г нь я г | А серію рен БаиХ СЖуК І Кн нан хкетефрни рити ІА Я ЕЙ Шон ше шо і сш нн м нн М Бе Кит Що МО - Ка у КЗ: кн Мій екон щі В хол х кА Як- кож хіх ке печену, х я сх, В Ко вози о і хх Я
Фіг. 20 ріг. 20.1 детей ва ще. ем м р осо ннЕ ир оч митну й її ан -к ще : В щу й роми и пі Я Я ! ер в ? Я З й я да ше ї Ка 5 . фу о г г ше вк Ка в я «Мой и ВООЗ у ше ще ро Кін Ок: НИМ ДЕ Ах сне «й сяк а ни не Во АН ная їл. т й дн М зов Я х -К. хх сви І Ки е й ек, й зник фот ее ше те Вот є печений СИ ичннОе Мини й ле вини КА 8 кеш ни Мох з : ж я Е з Бе Я ий ах й, а сет і ; о р. ах ИН я Шостий ких сах поки кн еріг. 21 Фіг. 21.1 Ж лютні: БО | в ри У ЩІ й ТК дк нетро в, х й я дей ОЗ фо Б-Ни -- с же Оси М в-- го дет ж га --
БЖ. КОВІ ОО одн ЖЕ В г дії песни ох Й я ї і й Й днк І Й Канни ПОС ДЕЧИ ; А. х у шк же зо й ження НЯ оч с ие ди ше; поссовксннн шо, Я шо ке «--р Го. Й кош ин Оса нн ЧК Я руку доучує, ри шк СА КК В. о р шя А КЕ а СН М каси нови Хе ТТ
Фіг. 22 Фіг. п КАК КК птн яв Осо а НЕК ш- В лова ЧЕ шо р ок Іа ЙО ожо ик Ки ТРК вк и іс Хан Меке й р АН Я же ЖЕ ся ники ж ши прчд чи М о ВНІ Со ай ї и о и ННЯ як осанки А ЩШ і 1 а р се ! а м а: ПИ Коня, Му ; зорю Кия оку Я іх р Ш-х К суд Зк «У. КО й МОЖ.
Фіг. 23 Фіг. 23.1 меня о етеру п ри Оу нт, м З ен А ак Во нини ке з ; ти я ВВ ОВ я ож вв ВИНИК ННННИ ни в ОО Я пак Ба Ж Олек ня й СЯ ра. : й: ВИК; ке в й ва - реч хо і: Я я 4 сор: М се а а М: па ж ШИ Мо ОНА і я я пкт Ж і о ї, СК - ї я и и Ку ре Н ! гне кт, У Как ї лю сни й, як : и т пеніс й нн ж пози ЗШ ж ДОВ ж лк я ї р г вд Їде Єлох шен ге ши а « ня А ин В ЗА сю во а гу я . Щ й м р ЕЕ ї Яке я КК зу 15 СУХУ кое нення
Фіг. 24 Фіг. 241 Мою у нка а ХОМ КО и Я ще ше ч. се Б І ОХ а ! ши ії о шк й : . І ї х КА Мн х БЕК я ЕП ря, у ек ув и СД аєюх оо тонн ан ик АЮ пех й ї тих шейт Го еевкя Е шин Що сс Ко їх ей її 1 В т й дай зернини оллня М ня Кох КА С сяк т г і я ЕЙ 2: ВИ В ее і г НН Ко Н йо доню ше шк ШИ нка КИЙ ц Я : в Хек дк МОЖУ ну и жи пер» оо и я Кт " с скриня ее де Ще тд В о я век он Шон МЕС Ге Ан и: ЖК ще ке ку «ріг. 25 Фіг. 26 тв ! х рве ВМО ОНИ: ї ши Й У І М: ї пек ШЕ де пе ПІ Я: |: с С В о о. соОКОвв М кое; що шо» шо п ї ЙО» з сот ; КЗ ОККО товнн нн прптертннтияї
Фіг.
27 Фіг. 29
Пр вв сна а і и А пн я ще І : І ї7 Р БОБ ККоше й В Кр я ще У фе ки тат Е ей о а Еш БЕ кер Ж ош- В. шо Ше ше Пк шен КК; зе: зве м ДН; ВКА дики Я РВЕ ЗИ я З ні Ви й с вах сотоКоввя вс | Е: ек ВК он а щі ффошшн інн Я я пе В Я ек ї іш нн Кия биту я Ок нини ва кі ТАЖ обадь су Кору кто тт я і з я й У : ма У І и ве ВМ нь
Фіг. 29 «Фіг. З0 БАК КАК : ОА КК Га са пи «ТИ 8 м-н нн дивну і ми зі На ке ут екя шуму се с: Не шини: у. ин ше ра кон ши он Пнів Вау І -ї КО КЛ ни в. р Е КОНИК. ; ша пе ит ви б- 0 яв ню кою : Кот в СН г: не ретхня укр кни Ки фі пенА М «КЕ ат Екон ЦЕ мен в й джек в и з й а Бі сх - й. 4 ле я Й - жи КМ Ся
Фіг. 31 Фіг. 32 М-й шину а во вини й те й в ри ще Ган но . шо шо р ра й ня ї- В НЕ Гу щи й их ГО Кк МК Я кт т ті І ях им ІВ г рі сі Ки : о о и Її ех ни й и ри ой и . НИ ЕЕ ях й в р щ зо К-я івано ви ПОКИ ня ОО ше шен ке С: ВВ й
Фіг. 33 Фіг. ЗАЛ я Зх В. ох ї 4 шити Метр : АБ д Г Ж
13. ЗО ПК КАХ 1 «Й ц Ес вині МАУ Р во ТАК ВО М в Дитя Її" пт в й ї й Ше и р ! Ша ТЯ в. нАААЦКИ іон ше ще - ж Не І фол іт: МН, Ії -їй ТИ ВКМ денеютнтт тт з е -к ж ЕВ ОО н-ав В | у ве жо ВК 0 Бод С Я я ня Бе Ен шин ОХ м ва ше шк в но - В ша х Мо о ни до Шш- -- Ос пане Мекка кн
Фіг. 34 Фіг. 35
1.4 пня пд тт од м, тк ек кн жн АК нК , НН НН їх ТОВ бе. 0 ЕН п Кн - ОЙ я 7 вай о х- и я - ї ЕД Ши нн нн вн но. Ше Кон с рома и Х ИЩИ і. ЗО Ен З ШечЯ Н ї- Е Еш ни ни а я 12 Я ! М ' їй пера ЕІ | екв у КК Беететенететен с НКИ я ЖЕ а мс з х й й мине Зх еле у еАц с нн зн и чи Ди ї і в В ж -й и асан лк ше ее «ріг. 36 Фіг. 37 - з й ТЕ с ОМ вв оо ки ше ше ши ИН дя з лис 15 ВО Зняті 102 с НУ і т х жи их ве Гуо и иою пакт СОС вЯ сх й Н ж, С хх х ГГ Я, еВ Я 15 ККЗ ен й рон с не ЧА хо; ха і І і р ефе каві б Гі І шо та ЕВ МК я тк Е! реоеедесеек кет а Ж ес Ше не де ОЇ На З Б У ЕВ НКИ хз І їх 5 Й КО ЕН щі з У КН З Н ї 5 : Не Жхх кт ечмеИ не Н Н х З : Пе се 3 вве ти а Н І М : ге сах ж ет шкі | ! нн ше м й Як; риє в іх 5 не ке ле ЕЕ й. фот тятя - Ко лвни де
Фіг. 38 Фіг. 39
UAA201007795A 2010-06-21 2010-06-21 Two-seat valve (variants) UA97712C2 (en)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201007795A UA97712C2 (en) 2010-06-21 2010-06-21 Two-seat valve (variants)
RU2010140733/06A RU2467234C2 (ru) 2010-06-21 2010-10-05 Двухседельный клапан (варианты)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201007795A UA97712C2 (en) 2010-06-21 2010-06-21 Two-seat valve (variants)

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA97712C2 true UA97712C2 (en) 2012-03-12

Family

ID=46031457

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201007795A UA97712C2 (en) 2010-06-21 2010-06-21 Two-seat valve (variants)

Country Status (2)

Country Link
RU (1) RU2467234C2 (uk)
UA (1) UA97712C2 (uk)

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE392881C (de) * 1924-03-27 Arthur Larche Manoevrierventil fuer Betriebsmaschinen in Bergwerken
US3821968A (en) * 1973-01-26 1974-07-02 Acf Ind Inc Control valve structure having double ports
DE2361918A1 (de) * 1973-12-13 1975-06-26 Eckardt Ag J Ventil, insbesondere stellventil fuer hohe differenzdruecke
SU953332A1 (ru) * 1981-01-09 1982-08-23 Предприятие П/Я А-7899 Корпус двухседельного клапана
SU1071854A1 (ru) * 1983-01-10 1984-02-07 Организация П/Я А-3500 Регулирующий клапан
DE19747919A1 (de) * 1996-10-31 1998-05-07 Yamatake Honeywell Co Ltd Ventilvorrichtung
RU2145021C1 (ru) * 1997-10-22 2000-01-27 Акционерное общество открытого типа "Ленинградский Металлический завод" Регулирующий двухседельный клапан для регулирования расхода пара

Also Published As

Publication number Publication date
RU2010140733A (ru) 2012-04-10
RU2467234C2 (ru) 2012-11-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
ATE515330T1 (de) Duschkopf
US20120325928A1 (en) Jet regulator
RU2016151274A (ru) Клапан для гидравлического амортизатора
ATE495398T1 (de) Dreiweg-tellerventil
CN107218437A (zh) 具有流体通道以影响阀的流动特性的笼式装置
NO20074842L (no) Servicevennlig ventil for brannslokningssystemer
UA97712C2 (en) Two-seat valve (variants)
ATE418683T1 (de) Hydraulische steueranordnung und steuerblock
WO2007015814A3 (en) Electro-hydraulic metering valve with integral flow control
GB2464875A (en) Flapper gas lift valve
JP2018169042A5 (uk)
US315521A (en) Simeon loed and william heney dailey
JP6429615B2 (ja) 蒸気弁装置
WO2008050227A3 (en) Electrovalve
US922986A (en) Valve.
ATE459494T1 (de) Anordnung und kabinenfederung
US20180066764A1 (en) Fast acting valve
CN109896490A (zh) 气阀
UA104028C2 (uk) Пристрій для впливу на потік у з'єднувальній трубі між реактором газифікації вугілля й газоохолоджувачем/очисником
KR20120006517U (ko) 저진동 저소음 볼륨 부스터
EP2836749B1 (en) Valve
CN207864655U (zh) 一种带蜂巢结构流道的调节阀
KR101920031B1 (ko) 경사 방향에 따라 유체의 흐름 방향을 제어할 수 있는 밸브어셈블리
BR112021023877A2 (pt) Encaixe de tubo e conjunto de encaixes de tubo
AU2016101940A4 (en) Snorkel