UA86333C2 - Спосіб моделювання штучно нарощуваних нігтів, форма для нарощування і моделювання нігтів і спосіб використовування форми - Google Patents

Спосіб моделювання штучно нарощуваних нігтів, форма для нарощування і моделювання нігтів і спосіб використовування форми Download PDF

Info

Publication number
UA86333C2
UA86333C2 UAA200806687A UAA200806687A UA86333C2 UA 86333 C2 UA86333 C2 UA 86333C2 UA A200806687 A UAA200806687 A UA A200806687A UA A200806687 A UAA200806687 A UA A200806687A UA 86333 C2 UA86333 C2 UA 86333C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
nail
nails
mould
designing
line
Prior art date
Application number
UAA200806687A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Валентина Николаевна Денисенко
Original Assignee
Валентина Николаевна Денисенко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Валентина Николаевна Денисенко filed Critical Валентина Николаевна Денисенко
Priority to UAA200806687A priority Critical patent/UA86333C2/uk
Publication of UA86333C2 publication Critical patent/UA86333C2/uk
Priority to RU2009114646/12A priority patent/RU2443379C2/ru
Priority to PCT/UA2009/000018 priority patent/WO2009139737A1/ru

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A45HAND OR TRAVELLING ARTICLES
    • A45DHAIRDRESSING OR SHAVING EQUIPMENT; EQUIPMENT FOR COSMETICS OR COSMETIC TREATMENTS, e.g. FOR MANICURING OR PEDICURING
    • A45D31/00Artificial nails

Landscapes

  • Conveying And Assembling Of Building Elements In Situ (AREA)
  • Portable Nailing Machines And Staplers (AREA)
  • Toys (AREA)
  • Stringed Musical Instruments (AREA)

Abstract

Група винаходів належить до області нігтьового сервісу у сфері побутового обслуговування населення. Загальним для способу моделювання штучно нарощуваних нігтів, форми для нарощування і моделювання нігтів та способу використовування форми при нарощуванні і моделюванні нігтів є виконання на формі, а потім на вільній частині штучно нарощуваного нігтя подовжнього ребра жорсткості. Удосконалення підвищують привабливість жіночих рук, носибельність вільної частини штучно нарощуваних нігтів, а також створюють універсальність використовування однієї форми для різних видів натуральних нігтів.

Description

міцністних характеристик цієї форми.
Поставлена задача досягається тим, що у відомому способі моделювання штучно нарощуваних нігтів, в якому здійснюють постановку форми під лінію усмішки нігтьового ложі, затиск його бічних граней, викладення професійного матеріалу в зону моделювання з подальшою його розтяжкою і витримкою до настання процесу отвердіння, при цьому розтяжку професійного матеріалу в зоні нарощуваної вільної частини нігтя ведуть відповідно до форми зовнішньої поверхні форми, а при отвердінні професійного матеріалу формують вільний край згідно винаходу, що викладення професійного матеріалу виробляють в два етапи, здійснюючи її на першому етапі в зоні нігтьового ложі, а в другому - на поверхню форми, формуючи в другому етапі додаткову грань на поверхні вільної частини штучного нарощуваних нігтів, додаючу їй Л-подібну форму, для чого на формі заздалегідь формують подовжнє ребро жорсткості.
Формування на штучно нарощуваній нігтьовій пластині подовжнього ребра жорсткості і додання її поверхні Л-подібної форми зумовлює появу незвичайної форми у нігтів, що підвищує привабливість рук жіночої «статі. Виконання / штучно нарощуваного нігтя в зоні натуральної нігтьової пластини у вигляді пластини, що плавно згинається в поперечному напрямі, а у вільній частині штучно нарощуваного нігя у вигляді /Л- подібної форми вимагає процес викладення професійного матеріалу розбити на два етапи, що в сукупності з розтяжкою професійного матеріалу у напрямі кутикули забезпечує вдалу стиковку двох частин нарощуваного нігпя. Введення ребра жорсткості у вільну частину штучного нігтя забезпечує підвищення його міцністних характеристик, що давно відоме в механіці, оскільки виключає поломки і тріщини.
Незвичайна форма вільної частини штучної нігтьової пластини, названа автором «форма Едде» (у перекладі - ребро, лезо меча), включає безліч переваг перед іншими формами.
Форма Едде утілює в собі чіткість і геометрічність квадратної форми, вістря і витонченість «стилета», зручність і комфорт форм «ріре» і «овал».
Моделювання нігтів за формою «Едде» на відміну від інших форм підходить абсолютно для будь-яких видів нігтів.
Додатковою перевагою є можливість моделювання штучних нігтів на формі як на найкоротшу, так і на значну довжину.
Найближчим по технічній суті і ефекту, що досягається, до форми, що заявляється, є форма для нарощування і моделювання нігтів, вказана в описі винаходу по патенту РФ
Ме2248173 |МПК7 А45031/00, публ. 20.03.20051. Відома форма містить пластину, що складається з розділених перфораціями двох подовжніх елементів, що оточують середній подовжній вузол форми, що включає нігтьову лінійку і примикаючу до неї в подовжньому напрямі відривну частину, що складається з двох елементів, розділених між собою вв поперечному напрямі криволінійним прорізом. Подовжні елементи з урахуванням їх торцевих частин охоплюють середній подовжній вузол з чотирьох сторін його сторін. При цьому на нігтьовій лінійці і дотичних, принаймні, на одному торці бічних подовжніх елементах дискретно виділена центральна подовжня лінія, а елемент відривної частини середнього подовжнього вузла з боку нігтьової лінійки має криволінійну форму. У відомій формі продовження центральної подовжньої лінії в торцевій частині бічних елементів виділене перфорацією, бічні елементи мають виступаючі частини, деякі з яких мають перфорацію.
Криволінійний проріз між двома відривними елементами в середньому подовжньому елементі має форму, яка повторює форму лінії сполучення відривного елементу з ділянкою середнього подовжнього елементу, що має нігтьову лінійку.
Вказаний відривний елемент має площу, яка перевищує площу другого відривного елементу, наближеного до торцевої частини бічних подовжніх елементів.
Недоліком відомої форми є те, що вона здійснює комфортні удосконалення відомих форм («квадрат», «овал», «ріре», «стилет» і ін.), не передбачаючи переходу до нових креативних форм. Відомі форми для нарощування і моделювання нігтів забезпечують їм всього лише поперечний вигин, обчислюваний відсотками, і мають одну грань на вільній частині штучного нарощуваного нігтя, що не зумовлює помітної уваги до представниць жіночої статі.
Задачею другого і третього винаходів є створення і використовування нової креативної форми для нарощування і моделювання нігтів, додаючої їм двухгранну структуру, яка забезпечує ефект незвичності і додаткової привабливості до жіночої особини, оскільки поперечний вигин нарощуваної нігтьової пластини обчислюватиметься вже в кутових градусах, а також введення універсальності по відношенню до різних варіантів нігтьового ложі.
Поставлена задача застосовно до другого винаходу досягається тим, що у відомій формі для нарощування і моделювання нігтів, що містить середній подовжній вузол, що включає нігтьову лінійку, що примикає до неї в подовжньому напрямі відривну частину, що складається з двох елементів, розділених між собою в поперечному напрямі криволінійним прорізом, а також два бічні елементи, що охоплюють середній подовжній вузол, по украй мірі, з трьох сторін, при цьому на нігтьовій лінійці і дотичних на торці форми із сторони протилежній нігтьовій лінійці бічних елементах виділена центральна подовжня лінія, а відривна частина середнього подовжнього вузла, прилегла до нігтьової лінійки, має криволінійну форму, згідно винаходу, криволінійна лінія з боку нігтьової лінійки відмінна від криволінійного прорізу між двома елементами відривної частини, а торцева сторона відривного елементу протилежна нігтьовій лінійці прямокутна, при цьому центральна подовжня лінія форми виділена.
У переважному варіанті центральна подовжня лінія в зоні нігтьової лінійки виділена кольором, а на торці бічних елементів протилежному нігтьової лінійки виділена виді прорізу, при цьому бічні елементи виконані суцільними.
Геометричні лінії на поверхні відривної частини форми забезпечують її універсальність в підході до різних варіантів ліній усмішок нігтьового ложі, виділення центральної подовжньої лінії забезпечує подальшу її трансформацію, при якій поперечний вигин форми обчислюватиметься в кутових градусах.
Поставлена задача застосовна до третього винаходу досягається тим, що у відомому способі використовування форми при нарощуванні і моделюванні нігтів, в якому від неї відділяють відривну частину, що складається з двох елементів, при цьому один з цих елементів прикріплюють до липкої частини внутрішньої поверхні середнього подовжнього вузла форми під нігттьовою лінійкою, підставляють форму під лінію усмішки нігтьового ложі і фіксують на пальці за допомогою бічних елементів так, щоб центральна подовжня лінія форми співпала з центральною лінією натуральної нігтьової пластини, згідно винаходу перед фіксацією форми на пальці формують уздовж центральної подовжньої лінії в нігтьовій лінійці ребро жорсткості шляхом вигину поверхні до утворення /Л-подібної поверхні в зоні нігтьової лінійки, при цьому факультативно за наявності відхилення оброблюваного нігтьового ложі від його нормального вигляду відривний елемент з прямокутним торцем прикріплюють до середнього подовжнього вузла з виступом з-під нього того торця відривного елементу, який по своїй формі відповідає наявному відхиленню.
Причинно-наслідкові зв'язки між відмітними ознаками і вирішуваною задачею пояснюються таким чином.
Формування ребра жорсткості в зоні нігтьової лиінійки забезпечує отримання двухграної структури на вільному кінці нарощуваного нігтя, яка має Л-подібної форму. Це підвищує за рахунок незвичності привабливість пальців жіночої особини.
Формуванню двухграної структури вільного кінця нарощуваної нігтьової пластини сприяє при моделюванні виділення кольором центральної подовжньої лінії на нігтьовій лінійці, що полегшує деформацію середнього подовжнього вузла в зоні нігтьової лінійки.
Відмінність криволінійного прорізу між відривними елементами від форми повторення лінії сполучення відривного елементу з ділянкою середнього подовжнього вузла при трансформації форми за допомогою того, що приклеїть під середній подовжній вузол в зоні нігтьової лінійки сприяє формуванню штучного нарощуваної нігтьової пластини при обробці нігтьового ложі з овальною структурою нігтьового ложі.
Наявність у відривному елементі, далі розташованим від нігтьової лінійки середнього подовжнього вузла, прямокутній частині при трансформації форми за допомогою того, що відповідної приклеїть цього елементу під середній подовжній вузол в зоні нігтьової лінійки сприяє формуванню штучно нарощуваної нігтьової пластини при обробці нігтьового ложі з квадратно-овальною структурою нігтьового ложі.
Технічна суть винаходів, що заявляються, пояснюється фігурами графічних зображень і прикладами конкретного виконання.
На Фігла показаний результат моделювання по відомій формі «стилет» (вигляд збоку), на Ффіг.1б показаний вигляд зверху
На Фіг2а показаний результат моделювання по відомій формі «квадрат» (вигляд збоку), на Фіг.2б показаний вигляд зверху.
На Фіг.За показаний результат моделювання по відомій формі «овал» (вигляд збоку), на Фіг.3б показаний вигляд зверху
На Фіг.4а показаний результат моделювання штучного нігтя по відомій формі «ріре» (вигляд збоку), на Ффіг.4б показаний вигляд зверху.
На Фіг.5а показаний результат моделювання по винаходах, що заявляються, за формою «Едде» (вигляд збоку), на фіг.5б показаний вигляд зверху.
На Фіг.б представлений загальний вид моделювання за заявленим способом.
На Фіг.7 показана форма для нарощування і моделювання нігтів в загальному вигляді.
На Фіг.8 показана форма для нарощування і моделювання нігтів, призначена для використовування при нормальному нігтьовому ложі.
На Фіг.9 показана трансформації за допомогою відривного елементу 2 форма для нарощування і моделювання нігтів для використовування при овальному нігтьовому ложі.
На Фіг.10 показана трансформації за допомогою відривного елементу 2 форма для нарощування і моделювання нігтів для використовування при квадратно-овальному нігтьовому ложі.
На Фіг.11 а показана форма з видаленими відривними елементами; на Фіг.11б6 показаний один з відривних елементів форми; на Фіг.11в показаний другої з відривних елементів форми.
На Фіг.12 показана трансформації за допомогою вигину по ребру жорсткості форма для нарощування і моделювання нігтів з отриманням Л-подібної нігтьової лінійки форми.
На Фіг.13а показаний загальний вид штучного нігтя знизу; на
Фіг.136б6 показаний загальний вид штучного нігпя зверху; на
Фіг.1Зв показаний вид нігтя з торця; на Фіг.13г показаний загальний вигляд нігтя збоку.
Приклад конкретного виконання форми, що заявляється.
Форма має середній подовжній вузол, що складається з нігтьової лінійки 1 і примикаючих до неї послідовно сполучених відривних елементів 2 і 3, а також два бічні елементи 4 з їх кінцевими частинами 5. Відривний елемент 2 має перфораційне з'єднання з нігтьовою лінійкою 1. Відривний елемент З має перфораційне з'єднання як з бічними елементами 4 і їх кінцевою частиною 5, так і з відривним елементом 2, по криволінійній лінії 6, не співпадаючої з криволінійною лінією між нігтьовою лінійкою 1 і відривним елементом 2. Нігтьова лінійка 1 має подовжні лінії і виділену кольором центральну подовжню лінію 7, а торцеві частини 5 бічних елементів 4 забезпечені прорізом 8, співвісний розташованої з центральною подовжньою лінією 7 нігтьової лінійки 1. Також нігтьова лінійка 1 має поперечні лінії. Відривний елемент 2 з'єднується з нігтьовою лінійкою 1 по криволінійній лінії що має вид частини овалу. Відривний елемент З з'єднується з бічними елементами 4 і їх кінцевими частинами 5 по прямих лініях, створюючих частину прямокутника.
Конкретний приклад виконання способу використовування форми для нарощування і моделювання нігтів для варіанту
У формі (Фіг.7) віддаляються відривні елементи 2 і 3, які відокремлюються між собою. Відривний елемент З прикріплюють до липкої частини внутрішньої поверхні середнього подовжнього вузла, на якому нанесена нігтьова лінійка 1, так, щоб прямолінійна частина відривного елементу З виступала з-під нігтьової лінійки 1 (Фіг.10). Потім підставляють форму під вільний край натуральної нігтьової пластини (на фігурах не показано) і фіксують на пальці за допомогою бічних подовжніх елементів 4 (Фіг.12) так, щоб центральні подовжні лінії 7 і 8 форми співпала з центральною лінією натуральної нігтьової пластини (на Фіг. не показана). Липкі внутрішні поверхні бічних подовжніх елементів 4 і їх торцеві частини 5 здійснюють фіксацію на пальці. Після цього бічні подовжні елементи 4 сполучають на тильній стороні (Фіг.12).
Приклад конкретного виконання способу моделювання штучно нарощуваних нігтів за формою «Едде». Здійснюють постановку шаблону під лінію усмішки нігтьового ложі, що має квадратно-овальну форму. У формі заздалегідь видалені елементи 2 і З (Фіг.1т1а), а елемент З прикріплений до липкої частини внутрішньої поверхні середнього подовжнього вузла під нігтьовою лінійкою 1 (Фіг.10) так, щоб прямолінійний торець виступав з-під нігтьової лінійки 1. Форма встановлюється з нахилом небагато вгору по відношенню до нігтьового ложі для обліку зростання нігтьової пластини.
Професійний матеріал у вигляді комуфлюючого викладають на нігтьове ложе і ведуть розтяжку матеріалу по нігтьовій пластині у бік кутикули не доходячи до неї, що дозволяє при відрощуванні натуральних нігтів приховати колірну межу між штучним матеріалом і натуральним нігтем в зоні кутикули.
Далі, поки комуфлюючий матеріал ще не застигнув і знаходиться в мокрому стані здійснюють викладення блідо- рожевого професійного матеріалу, який перекриває комуфлюючий матеріал. Це викладення починають з кутикули і ведуть до лінії усмішки. У зв'язку з цим в зоні кутикули через блідо-рожевий матеріал є видимим лунул (ефект натуральності), а в зоні лінії усмішки натуральна усмішка прихована комуфлюючим матеріалом.
При отвердінні нанесеного на нігтьове ложе комуфлюючого матеріалу виконують його запив і формують його вільний край.
Потім фіксують форму на пальці за допомогою бічних граней 4 і формують на центральній подовжній лінії нігтьової лінійки 7 ребро жорсткості. Вигином форми в зоні нігтьової лінійки за допомогою ребра жорсткості в поперечному напрямі формують другу грань на формі в зоні нігтьової лінійки.
Далі здійснюють другий етап викладення професійного матеріалу і викладають його на форму. Цей матеріал має білий колір і є основою для штучно нарощуваної частини нігтя.
Розтяжку матеріалу на другому етапі також ведуть у напрямі кутикули. При цьому вільна частина штучного нігтя набуває Л-
Єапопмоє форму. При отвердінні викладеного на другому етапі професійного матеріалу виконують його запив і формування вільного краю штучного нігтя, який також має Л-подібну форму.
Шліфовці отверділого професійного матеріалу передує видалення з пальця форми.
Кожний з трьох заявлених винаходів відповідає, на думку автора і заявника трьом критеріям винаходу. Моделювання штучно нарощуваних нігтів пройшло досвідчену перевірку і зовнішній вигляд штучно нарощуваного нігя представлений на малюнках 13а, 136, 13Зв, 13г. и --
Фіг.1а
Фіг.1б6
Фіг.2а ши Фіг.20
Фіг.За
І | Фіг.36
Фіг.4а
Шов по
Фіг.за
Фіг.56 ри й Фіг.6 т не к «тут хх, я й са А
Я КУ КІ В
0 НИ 7
Е ше ДЯ пт ше шишажя ;
МЕ НИ МИ А й
Я МЕН: а Я - ПЕКИ
КОЗУ ї ШЕ М Кр МЕ дуже я
Фіг
Бої її її ЕМ шшш ши ! щЯ Ко ї
Я ВАК ВЕ ОН: НИВІ
Шк о ШЕ і ВК з ; ВЕНИ і
ОБ вих З НЕ.
ШИ нях ЩІ хо щ ваше
Ф. 8 х й
Ч
ЗСЖ;
ВЕН Ка вежа заявах я ве ж че т
РІ ха и
З ї Ї ше:
Оті і Я і шин е що ще
Е ї їх 3
ЩІ з
М сх овевсва ШЕ
З КН ОХ і
Вашем і
У 1 : зве Нх і
Н Ме
КІ Ж ЕУ Е
Я ДЕ 1
ОНИ МИ В яКИ
Фіг. 10 рих киш
З
-ня ; ее їкеЕ що кнех -і. і . що ле гене: / я їй них я жи ши ї т
УНН сн вай
ЗЕ Г
СЕ:
АКА. еще ВИ шНк, і 5 в
Фіг ра у; І у я «х с ой
Мине й що ж в стиноний и; ШУ ше
Фіг.12
0 ЩЕ с ОО о. пЕх со о ооо З ї с С. п о. п СО З с 0 вх 5. ще с з ве с с МО о о. З ТЕ с оо Же о В о. Я ТЕ В о У Є ЛЕ еВ о
Ох вх З о ПІІ ле 0
ОО ХХХ СХ о Ох х З
Х шк. п 5 о. КВ УКХ . Ах
С о. З с КО Б . ОО с КООКВВЕВ 0. с с щ-- оз нене ОКО с с І ООН 7 ЕЕ о. с г 0. За о. с г шк о. у БЕ 5 о С. с : Бе МВ
ОВ ВО 5. ССС й ВЕ .
ОККО Я оососСсСсСс ху ву х З
ОО о с Ф( Її я с . с о. З о - п п о. о. п є о с о. о. о. о. 0 що о.
ОХ М ОКХ онов ОО
НН
Фіг.13 5 ОМ
UAA200806687A 2008-05-15 2008-05-15 Спосіб моделювання штучно нарощуваних нігтів, форма для нарощування і моделювання нігтів і спосіб використовування форми UA86333C2 (uk)

Priority Applications (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA200806687A UA86333C2 (uk) 2008-05-15 2008-05-15 Спосіб моделювання штучно нарощуваних нігтів, форма для нарощування і моделювання нігтів і спосіб використовування форми
RU2009114646/12A RU2443379C2 (ru) 2008-05-15 2009-04-20 Способ моделирования искусственно наращиваемых ногтей, форма для наращивания и моделирования ногтей и способ использования формы
PCT/UA2009/000018 WO2009139737A1 (ru) 2008-05-15 2009-05-05 Способ моделирования искусственно наращиваемых ногтей, форма для наращивания и моделирования ногтей и способ использования формы

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA200806687A UA86333C2 (uk) 2008-05-15 2008-05-15 Спосіб моделювання штучно нарощуваних нігтів, форма для нарощування і моделювання нігтів і спосіб використовування форми

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA86333C2 true UA86333C2 (uk) 2009-04-10

Family

ID=41318938

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA200806687A UA86333C2 (uk) 2008-05-15 2008-05-15 Спосіб моделювання штучно нарощуваних нігтів, форма для нарощування і моделювання нігтів і спосіб використовування форми

Country Status (3)

Country Link
RU (1) RU2443379C2 (uk)
UA (1) UA86333C2 (uk)
WO (1) WO2009139737A1 (uk)

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4625740A (en) * 1983-05-04 1986-12-02 Top Of The Line Nail Tips, Inc. Fingernail tip device
US6357451B1 (en) * 1998-11-11 2002-03-19 Gerri Carter Apparatus and method for forming an imitation finger nail
US6244274B1 (en) * 1999-07-30 2001-06-12 Opi Products, Inc. Thixotropic polymerizable nail sculpting compositions
US20030154995A1 (en) * 2002-02-20 2003-08-21 Kmc Exim Corp. Artificial nail having design on underside
RU2248173C1 (ru) * 2004-03-18 2005-03-20 Минц Анастасия Владимировна Одноразовая форма для наращивания и моделирования ногтей и способ использования формы
CN2772299Y (zh) * 2005-02-25 2006-04-19 郑子言 紫外线烘烤灯
UA22861U (en) * 2006-12-27 2007-04-25 Viktoria Andriivna Klopotova Process for modelling "pipe" shape of artificial nail

Also Published As

Publication number Publication date
RU2009114646A (ru) 2010-10-27
RU2443379C2 (ru) 2012-02-27
WO2009139737A1 (ru) 2009-11-19

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US20100268143A1 (en) Pincer nail correction tool
KR101919951B1 (ko) 플랙서블 인조손톱
CA2661046A1 (en) Wearer's own hair utilizing type wig
RU2435504C1 (ru) Конструкция накладного ногтя или кончика ногтя, содержащая несколько частей
CN106869333B (zh) 预制边缘构件和制备方法及构成的剪力墙结构和建造方法
WO2005122823A2 (en) Systems and methods for artificial nail
ATE417325T1 (de) Programmausführungssteuerung
UA86333C2 (uk) Спосіб моделювання штучно нарощуваних нігтів, форма для нарощування і моделювання нігтів і спосіб використовування форми
KR101966834B1 (ko) 붙임 머리 및 그 제조방법
US6675813B2 (en) Nail apparatus and method
JP2008094126A (ja) 自動車の内壁部材
US1998610A (en) Wall construction
WO2000030574A1 (fr) Dispositif d'immobilisation d'un doigt
KR200484952Y1 (ko) 네일폼
JP3200010U (ja) まつ毛パーマ用ロッド部材
US20110308539A1 (en) Artificial nail with upstanding feature and method of use
DK3139789T3 (en) TEMPLATE FOR FORMING AND CONTOUR ON AN EYEBROW
US2096008A (en) Finishing welt
KR20200045627A (ko) 비틀림 강도가 증가된 건축용 철판망 및 건축용 철판망 제조방법
CN220331331U (zh) 一种适于长毛快速修剪的刀网
KR200207966Y1 (ko) 허리띠
US2070356A (en) Method of cutting hair
KR20240049908A (ko) 헤어컬러 염색방법
JP3078918U (ja) ガイド付きつめヤスリ
KR20150078891A (ko) 이형 단면사를 이용한 와이자형 속눈썹 연장용 눈썹