UA75433U - Magnet insert - Google Patents

Magnet insert Download PDF

Info

Publication number
UA75433U
UA75433U UAU201208300U UAU201208300U UA75433U UA 75433 U UA75433 U UA 75433U UA U201208300 U UAU201208300 U UA U201208300U UA U201208300 U UAU201208300 U UA U201208300U UA 75433 U UA75433 U UA 75433U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
insert
car
side walls
magnetic
along
Prior art date
Application number
UAU201208300U
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Иван Георгиевич Рабизо
Артем Александрович Шавшин
Original Assignee
Иван Георгиевич Рабизо
Артем Александрович Шавшин
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Иван Георгиевич Рабизо, Артем Александрович Шавшин filed Critical Иван Георгиевич Рабизо
Priority to UAU201208300U priority Critical patent/UA75433U/uk
Priority to EA201201010A priority patent/EA028249B1/ru
Publication of UA75433U publication Critical patent/UA75433U/uk

Links

Landscapes

  • Packaging Of Annular Or Rod-Shaped Articles, Wearing Apparel, Cassettes, Or The Like (AREA)
  • Connection Of Plates (AREA)
  • Passenger Equipment (AREA)

Abstract

Магнітний вкладиш містить днище, бічні стінки, відповідні за своїми розмірами внутрішній поверхні вагона. До складу конструкції додатково введений принаймні один магнітний елемент фіксації, виконаний з магнітного матеріалу або таким, що має властивості притягуватися до металу, встановлений з можливістю фіксації вкладиша на внутрішній поверхні вагона.

Description

Корисна модель належить до транспортування й збереження сипких і твердотілих вантажів за допомогою залізничного транспорту і може бути використана для виготовлення вкладишів із застосуванням магнітних елементів, які взаємодіють з металом і створюють ефект тяжіння.
Перевезення вантажів залізничним транспортом зв'язане із труднощами. До них відносяться: складність монтажу вантажу у вагоні, упаковка і правильне транспортування вантажу, перевезення негабаритних вантажів залізничним транспортом, просипання під час транспортування сипких вантажів.
Існуючі конструкції вагонів і піввагонів не дозволяють повною мірою забезпечити збереження вантажу до кінцевого пункту призначення під час його транспортування, безпечне транспортування у відкритих і закритих рухомих складах.
Відомий гнучкий вкладиш для перевезення вантажів в залізничних піввагонах |Патент РФ Мо 90751, опубл. 13.08.2009), виготовлений з тканинного матеріалу, відповідного за своїми розмірами внутрішнім розмірам піввагона, причому вкладиш закриває всю внутрішню поверхню вагону і має верхню грань.
Недоліком такого вкладиша є тривалість монтажу вкладиша у вагоні з причини необхідності наявності безлічі монтажних петель і інших кріпильних елементів, призначених для кріплення до зовнішньої сторони піввагона.
Найбільш близьким до корисної моделі, що заявляється, за технічною суттю, призначенням і результатом, що досягається, є м'який контейнер (Патент РФ Мо 83764, опубл. 29.01.2009, що містить днище, бічні стінки, відповідні за своїми розмірами внутрішній поверхні вагона.
Конструкція додатково забезпечена численними стикувальними вбудованими елементами, розташованими між будь-якими суміжними бічними стінками у вигляді затисків, петель, зав'язок, шнурувань.
Недоліком такої конструкції є тривалість і складність монтажу-демонтажу з причини наявності численних кріпильних елементів для кріплення до зовнішньої сторони піввагона.
Установка такого контейнера, який по суті є вкладишем вагона, займає 10-15 хвилин. Крім того, необхідна наявність відповідних кріпильних елементів в самому вагоні, які, як правило, в процесі експлуатації відламуються, деформуються і так далі
В основу корисної моделі поставлена задача зменшення тривалості і спрощення монтажу- демонтажу вкладиша.
Поставлена задача вирішується тим, що магнітний вкладиш містить днище, бічні стінки, відповідні за своїми розмірами внутрішній поверхні вагона, згідно з корисною моделлю, до складу конструкції додатково введений принаймні один магнітний елемент фіксації, виконаний з магнітного матеріалу або таким, що має властивості притягуватися до металу, встановлений з можливістю фіксації вкладиша на внутрішній поверхні вагону.
Згідно з одним варіантом реалізації корисної моделі, елементи фіксації нерухомо закріплені на днищі, по всій його поверхні, а також на бічних стінках, по всій їх довжині.
Відповідно до ще одного варіанта реалізації корисної моделі, вкладиш має кутові нижні фіксуючі механізми, розташовані по чотирьох нижніх кутах, а також верхні фіксуючі механізми, розташовані по чотирьох верхніх кутах, а в основі бічних стінок, уздовж їх нижнього краю, виконані допоміжні фіксуючі механізми.
У корисній моделі вирішується задача зменшення тривалості і спрощення монтажу- демонтажу завдяки наявності в його конструкції магнітних елементів фіксації. Нове конструктивне виконання дозволяє значно полегшити процес монтажу/демонтажу вкладиша поряд із декоративними властивостями завдяки тому, що елементи фіксації виконані з магнітного матеріалу або такими, що мають властивості притягуватися до металу. При цьому, приєднання вкладиша до внутрішньої поверхні вагона не потребує наявності додаткових кріпильних та з'єднувальних елементів. Час на монтаж такого вкладиша становить декілька хвилин, не потребує спеціальної підготовки поверхні, на якій він встановлюється. Демонтаж такого вкладиша також є легким, не потребує наявності кваліфікованого персоналу і використання будь-якого інструменту. Крім того, вкладиш після демонтажу не зазнає ніякої деформації або руйнування і може бути використаний багато разів. Таким чином, на час установки вкладиша у вагон рухомого складу йде 2-3 хвилини (у 5 разів швидше, ніж в прототипі), при використанні 1-2 робочих. Не потрібні спеціальні кріплення вкладиша у вагоні, тому що, за рахунок магнітних елементів, стінки і дно вкладиша взаємодіють з дном і стінками вагона, і фіксуються в потрібному положенні, повторюючи при цьому форму вагона або піввагона.
Вкладиш дозволяє здійснювати безпечне транспортування вантажів у відкритих і закритих рухомих складах, уберігаючи при цьому вантаж від розсипу, примерзання, і взаємодії із стінками рухомого складу. Вкладиш можна використовувати як одноразово, так і багаторазово, залежно від зношування вкладиша в процесі використання.
На фіг. 1 показана принципова схема магнітного вкладиша; на фіг. 2 - перша стадія монтажу вкладиша у вагоні; на фіг. З - друга стадія монтажу вкладиша у вагоні; на фіг. 4 - третя стадія монтажу вкладиша у вагоні; на фіг. 5 - четверта стадія монтажу вкладиша у вагоні.
Магнітний вкладиш 10 складається з днища 1, на якому розташовані магнітні елементи 2.
Бічні стінки виконані у вигляді двох подовжніх бортів 4 з магнітними елементами 3, розташованими по довжині борту, і двох торцевих бортів 5 з магнітними елементами 6, які також розташовані по довжині борту (див. фіг. 1). Вкладиш має кутові нижні фіксуючі механізми 7, розташовані по чотирьох нижніх кутах, а також верхні фіксуючі механізми 8, розташовані по чотирьох верхніх кутах. Також у основі подовжніх і торцевих стінок 4,6 є допоміжні фіксуючі механізми 9, розташовані уподовж основи стінки.
Пристрій використовується таким чином. Перед здійсненням вантаження вантажу у вагон рухомого складу, вагон подається в безпечне місце для його підготовки. Вкладиш 10 розстилають у вагоні, днище 1 кладуть на дно вагона, при цьому вкладиш 10 повторює його форму, а магнітні елементи 2 фіксують днище 1 вкладиша (див. фіг. 2). При цьому складені подовжні 4 і торцеві бічні стінки 5 вкладиша знаходяться зверху і доступні для подальшої роботи з ними.
Далі фіксуються нижні механізми кріплення 7 внутрішніми вушками вагона, якщо такі є. При їх відсутності можна зафіксувати вкладиш за допомогою допоміжних нижніх механізмів 9, за будь-які вушка у внутрішній частині вагона по всьому периметру дна вагона.
Після цього піднімають подовжні 4 і торцеві 5 бічні стінки вкладиша і притуляють до подовжніх і торцевих стінок вагона, при цьому магнітні елементи З і б фіксують вертикальне положення стінок вкладиша 4,5 по всьому периметру вагона (див. фіг. 3-5).
При необхідності в додатковій фіксації вкладиша передбачені верхні механізми кріплення 8 (див. фіг. 2), які фіксуються з внутрішніми або зовнішніми вушками вагона, розташованими по верхніх кутах вагона (на кресленні на показані).
Магнітний вкладиш 10 використовується як внутрішній вкладиш для вагонів будь-якого типу рухомого залізничного складу. Днище 1 вкладиша виготовляється з будь-якого тканинного і/або
Зо нетканинного м'якого матеріалу, синтетичного полотна, полімерних матеріалів, поліпропіленової тканини, ПВХ матеріалу та іншого матеріалу, який забезпечить відсутність розсипу вантажу крізь матеріал вкладиша, а також при необхідності, відсутність водяної пропускної спроможності матеріалу.
Магнітні елементи 2, 3, 6 є будь-якими елементами, які створюють тяжіння з металевими предметами, такі як магніти з полімерним наповненням, феромагніти, термостабільні магніти, термостійкі магніти на підставі сплавів залізо-хром-кобальт, неодимові магніти, неодим-залізо- бор, залізні кобальтові, а також предмети які мають намагнічену поверхню, такі як магнітні стрічки і ін.
Бічні і торцеві стінки 4,5 вкладиша, виготовляються з того ж матеріалу, що і дно вкладиша.
Вони також можуть виготовлятися з іншого матеріалу або комбінуватися з декількох перелічених вище видів матеріалу.
Механізми кріплення 7, 8, 9 можуть бути виконані у вигляді петель або стрічок, карабінів, кілець або півкілець, можуть бути як пришивні, так і зварні, виготовлятися з текстильних матеріалів, полімерних, стрічок і так далі, а також у вигляді люверс та інших металевих або пластикових кілець, півкілець і петель, крюків. Також можна використовувати будь-яку фіксацію стрічки і вагона, зав'язувати стрічку і так далі
Таким чином, у корисній моделі, що заявляється, досягається задача зменшення тривалості і спрощення монтажу-демонтажу вкладиша.

Claims (2)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Магнітний вкладиш, що містить днище, бічні стінки, відповідні за своїми розмірами внутрішній поверхні вагона, який відрізняється тим, що до складу конструкції додатково введений принаймні один магнітний елемент фіксації, виконаний з магнітного матеріалу або таким, що має властивості притягуватися до металу, встановлений з можливістю фіксації вкладиша на внутрішній поверхні вагона.
2. Вкладиш за п. 1, який відрізняється тим, що елементи фіксації нерухомо закріплені на днищі, по всій його поверхні, а також на бічних стінках, по всій їх довжині.
З. Вкладиш за п. 1, який відрізняється тим, що він має кутові нижні фіксуючі механізми, бо розташовані по чотирьох нижніх кутах, а також верхні фіксуючі механізми, розташовані по чотирьох верхніх кутах, а в основі бічних стінок, уздовж їх нижнього краю, виконані допоміжні фіксуючі механізми. ше КІ те Кр кун Ж. Ше кіш ше я . Ше не й дет «АВ пи ЗМ Басай ШИ А т ше ун, шен ди У х сжллюю М, Я пд кни кОм ень т СК т ще -- шк ж за ддднетинян их ВВК о де щи - ше КВ інт з Ск их ШЕ і ее | с : З а я й б і І Фіг. . «ке», Б ПенВВ ну Знищ ще о п Шо ЕМ х Мк новин ї у я ша Н М ї Мен щей де ТК ще її й ще 7 . ш ші ди еВ пе о КН ще ре КК М м ОО ве дк ші я ШК Ще ри и ек «ь о ККУ ни а ВХ 55 сх ЩІ пи дк ХУ Моя ж БАЗ У х ЩІ ж - ж о. З в ВВ. 5.
б. й М З їх Же Й вх х. ХЕ У я Ко й З г
Фіг. й і 5 чн я що я о: ШИН о. Я Я У п : й дю Ше в я х У я ЖИ о. о ВИЙ й - оС ВО Ко ще й Си їй с ї. х й я «ріг. З сн че т кри | -8 МИ пи ПИЛИ ш о ть Кене нОх ще шо не п. Ши наши ше 00 оц . - й ще т о.
Фіг. 4
UAU201208300U 2012-07-06 2012-07-06 Magnet insert UA75433U (en)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201208300U UA75433U (en) 2012-07-06 2012-07-06 Magnet insert
EA201201010A EA028249B1 (ru) 2012-07-06 2012-08-10 Магнитный вкладыш для перевозки грузов в железнодорожном вагоне

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201208300U UA75433U (en) 2012-07-06 2012-07-06 Magnet insert

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA75433U true UA75433U (en) 2012-11-26

Family

ID=50185107

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201208300U UA75433U (en) 2012-07-06 2012-07-06 Magnet insert

Country Status (2)

Country Link
EA (1) EA028249B1 (uk)
UA (1) UA75433U (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU206609U1 (ru) * 2021-02-01 2021-09-17 Федеральное государственное казенное военное образовательное учреждение высшего образования "ВОЕННАЯ АКАДЕМИЯ МАТЕРИАЛЬНО-ТЕХНИЧЕСКОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ имени генерала армии А.В. Хрулева" Министерства обороны Российской Федерации Квадратная опорная пята на постоянном магните под монтаж лёгкой рельсоколёсной техники

Family Cites Families (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SU1597327A1 (ru) * 1988-11-05 1990-10-07 Волгоградский Политехнический Институт Резервуар дл жидкости
RU2297958C2 (ru) * 2005-06-27 2007-04-27 Закрытое Акционерное Общество "Конструкторское Бюро "Полёт" (Зао "Кб "Полёт") Транспортировочный контейнер
DE102008049794A1 (de) * 2008-09-30 2010-04-01 Klein-Soetebier, Jens, Dr. Vorrichtung zur Befestigung von Ablagen und Behältnissen zur Verwendung in Waschtischen und Spülbecken sowie auf Arbeitsflächen
RU90751U1 (ru) * 2009-08-13 2010-01-20 Валерий Алексеевич Рудюк Гибкий вкладыш для перевозки грузов в железнодорожных полувагонах
RU100039U1 (ru) * 2010-03-05 2010-12-10 Валерий Алексеевич Рудюк Вкладыш для перевозки грузов в крытых вагонах (варианты)

Also Published As

Publication number Publication date
EA028249B1 (ru) 2017-10-31
EA201201010A1 (ru) 2014-02-28

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US8857887B1 (en) Tonneau cover having magnetic fasteners
US20080185414A1 (en) Tool pouch with magnets
CA3132316C (en) Reusable closure system
US20130200082A1 (en) Thermal Insulation of Shipping Containers
US20200207537A1 (en) Ice chest suspension device
US9950655B2 (en) Portable carrier for holding bags or holding displays on vehicles
UA75433U (en) Magnet insert
CN207258221U (zh) 运输箱
CN107820480B (zh) 具有可锁定拎带的拎带口袋
RU123769U1 (ru) Магнитный вкладыш
US11039672B2 (en) Portable carrier for storing one or more objects and methods thereof
RU153501U1 (ru) Информационно-рекламное устройство
US10808439B2 (en) Magnetic golf cart panel closure device
AU2017245386B2 (en) Liner for Container
US8523257B1 (en) Specialized cover for protecting freight while in transit
US9296328B1 (en) Movable strap securement system
CN218229948U (zh) 一种植物提取物成分提取用物流存储盒
GB2590413A (en) Container cover
US20160068308A1 (en) Hinged closure apparatus
JP2017025968A (ja) 線条材結束具
TWI671249B (zh) 貨物容器封裝系統
JP2004196341A (ja) 鉄道貨物輸送用収容体
CN221520455U (zh) 一种防颠簸运输箱
JP2018131872A (ja) 吊り上げベルト形状保持具
RU185156U1 (ru) Защитное устройство для полки железнодорожного транспорта