UA71931C2 - Клапан керування перемиканням гідравлічної циліндрично-поршневої групи у приводі елементів машин, що виконують зворотно-поступальні рухи - Google Patents

Клапан керування перемиканням гідравлічної циліндрично-поршневої групи у приводі елементів машин, що виконують зворотно-поступальні рухи Download PDF

Info

Publication number
UA71931C2
UA71931C2 UA2001053133A UA2001053133A UA71931C2 UA 71931 C2 UA71931 C2 UA 71931C2 UA 2001053133 A UA2001053133 A UA 2001053133A UA 2001053133 A UA2001053133 A UA 2001053133A UA 71931 C2 UA71931 C2 UA 71931C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
piston
control valve
valve
valve according
spring
Prior art date
Application number
UA2001053133A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Карл-Томас Роді
Original Assignee
Клаас Індустрітехнік Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Клаас Індустрітехнік Гмбх filed Critical Клаас Індустрітехнік Гмбх
Publication of UA71931C2 publication Critical patent/UA71931C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01DHARVESTING; MOWING
    • A01D34/00Mowers; Mowing apparatus of harvesters
    • A01D34/01Mowers; Mowing apparatus of harvesters characterised by features relating to the type of cutting apparatus
    • A01D34/02Mowers; Mowing apparatus of harvesters characterised by features relating to the type of cutting apparatus having reciprocating cutters
    • A01D34/30Driving mechanisms for the cutters
    • A01D34/38Driving mechanisms for the cutters fluid
    • YGENERAL TAGGING OF NEW TECHNOLOGICAL DEVELOPMENTS; GENERAL TAGGING OF CROSS-SECTIONAL TECHNOLOGIES SPANNING OVER SEVERAL SECTIONS OF THE IPC; TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y10TECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC
    • Y10STECHNICAL SUBJECTS COVERED BY FORMER USPC CROSS-REFERENCE ART COLLECTIONS [XRACs] AND DIGESTS
    • Y10S56/00Harvesters
    • Y10S56/11Hydraulic

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Fluid-Pressure Circuits (AREA)
  • Harvester Elements (AREA)
  • Actuator (AREA)
  • Fluid-Driven Valves (AREA)
  • Lifting Devices For Agricultural Implements (AREA)
  • Reciprocating Pumps (AREA)
  • Apparatuses For Generation Of Mechanical Vibrations (AREA)

Abstract

Даний винахід стосується клапана керування перемиканням гідравлічної циліндро-поршневої групи у приводі косильного ножа самохідного зернозбирального комбайна. При цьому для перемикання клапана керування передбачена скоба, що переміщається гідравлічною циліндрично-поршневою групою, яка для перемикання поршня клапана поперемінно діє на один з двох золотників, які виконані таким чином, що у процесі їх переміщення спочатку стискається пружина і при достатньому її стисненні поршень клапана звільняється з фіксованого до цього моменту крайнього свого положення, а потім вже переміщається тільки під дією стиснутої пружини. Цей процес перемикання клапана з одного крайнього положення в інше не може бути перерваний навіть при раптовому спаді тиску, оскільки перемикання виконується чисто механічним шляхом тільки під дією стиснутої пружини.

Description

Опис винаходу
Даний винахід стосується клапана керування перемиканням гідравлічної циліндрично-поршневої групи у 2 приводі зворотно-поступального руху робочого органу сільськогосподарської збиральної машини, зокрема косильного ножа самохідного зернозбирального комбайна, що містить корпус і поршень клапана, встановлений з можливістю осьового переміщення в центральному наскрізному каналі корпусу, причому гідравлічна циліндрично-поршнева група з одного боку сполучена з робочим органом, а з іншого боку - з робочою машиною.
Із заявки ФРН Мо19529067.4 відомо фронтальний пристрій машин для збирання стебельчастих культур, 70 зокрема зернозбиральних комбайнів, який містить виконуючий зворотно-поступальні рухи ножовий брус, обертове мотовило і захоплювальний шнек для подальшого транспортування збираної маси. Привід ножів у різальних механізмах машин для збирання стебельчастих культур звичайно виконаний механічним. Відповідні робочі органи і передачі встановлені зовні на різальному механізмі. При великій ширині різального механізму приводи і передачі повинні мати дуже велику потужність, щоб забезпечити надійне установлення ножового бруса 19 в позицію різання по всій робочій ширині, при цьому приводи і передачі повинні витримувати великі навантаження при зворотно-поступальних рухах ножового бруса. Збільшення довжини робочого ходу різального бруса і обумовлене високими потужностями приводів збільшення розмірів обумовлюють великі неврівноважені маси і, отже, великі динамічні навантаження, що слід брати до уваги при конструюванні різального механізму.
Крім того, шлях передачі зусиль від приводу до ножа дуже великий і неекономічний. Загалом, звичайним приводам ножових брусів властивий недолік, усунення якого потребує складної і дорогої конструктивної прив'язки.
Для усунення зазначеного недоліку у корисній моделі ФРН Мо8209146.3 запропоновано привід ножа у вигляді гідравлічної циліндрично-поршневої групи. Подібного роду приводи працюють самі по собі задовільно.
Критичний пункт у них можна вбачати безумовно у клапані керування, який постійно повертає потік масла в с гідравлічний робочий орган. У відомих вирішеннях перемикання подібних клапанів здійснюється гідравлічним Ге) шляхом. Однак для встановлення клапана у відповідне крайнє положення та утримання його у цьому положенні таке перемикання передбачає постійну наявність достатньої кількості масла і необхідний його тиск. Якщо, наприклад, спадає тиск масла, що подається, при перебуванні клапана перемикання у проміжному положенні, то без втручання оператора навряд чи можливо повернути систему у безперервний режим роботи. --
Тому в основу даного винаходу покладено задачу такого виконання докладно охарактеризованого вище со клапана керування, яке б постійно забезпечувало можливість досягнення поршнем клапана одного з його крайніх положень навіть при раптовому спаді тиску. о
Поставлена задача вирішується тим, що в зоні обох торців поршня клапана розташовано по золотнику, «-- кожний з яких встановлений у корпусі з можливістю механічного осьового переміщення по черзі під дією 359 елемента гідравлічної циліндрично- поршневої групи, сполученого з робочим органом. При цьому кожен із в золотників складається зі штовхача і охоплюючої його із зазором гільзи, причому між зверненими вбік від поршня клапана торцями штовхачів з одного боку і зовнішніми торцями гільз з іншого встановлено по пружині стиснення, а гільзи по черзі діють через пружини стиснення на штовхачі, які, зі свого боку, по Черзі « переміщають поршень клапана. Поршень клапана встановлений з можливістю фіксації у кожному зі своїх двох З 50 крайніх положень за допомогою підпружиненого фіксатора. с Поршень клапана виконаний з двома канавками, розташованими на відстані одна від одної, що відповідає з» крайнім положенням поршня, причому пружина частково втискує фіксатор в одну з двох канавок в залежності від потрібного положення поршня клапана, а як пружина, так і фіксатор утримуються в каналі, який проходить від центрального наскрізного каналу корпусу у радіальному напрямку назовні.
При цьому гільзи на своїх зовнішніх торцях закриті кришками, на кожну з яких обіперта одним із своїх і кінців одна з пружин стиснення. - Крім того в канавку для фіксатора для його звільнення подають каналом масло під тиском.
Механічне переміщення гільзи з одного боку відкриває доступ потокові масла до канавки для фіксатора, а з іш іншого боку - викликає стиснення пружини, яка діє на відповідний штовхач для переміщення поршня клапана со 20 дісля звільнення фіксатора.
Також в канал вмонтована діафрагма.
З Канавки виконані скісними до розташованої в основі канавок поверхні для точного встановлення підпружиненим фіксатором поршня клапана у відповідне крайнє положення.
Циліндр гідравлічної циліндрично-поршневої групи сполучений як з косильним ножем, так і зі скобою, 29 розташовані на відстані від торців клапана, кінці якої створюють упори для переміщення гільзи.
ГФ) Поршневі штоки гідравлічної циліндрично-поршневої групи виконані у вигляді міцної рамної конструкції і юю обладнані осьовими каналами, один з яких закінчується на одному боці поршня, а другий - на іншому.
В залежності від відповідного крайнього положення поршня один з осьових каналів сполучений з напірним трубопроводом, а другий - зі зворотним трубопроводом. 60 Циліндричні порожнини, обмежені з одного боку поршнем клапана, а з іншого боку -золотниками, а також частиною центрального каналу, сполучені між собою каналом.
Далі винахід пояснюється з посиланнями на дві фігури креслень, де на фіг.1 показана спрощена форма різального бруса або косильного ножа в сполученні із запропонованим клапаном керування в одному з крайніх його положень, а на фіг.2 подано зображений на фіг. 1 клапан керування в іншому крайньому його положенні, бо також у сполученні з косильним пристроєм.
Накресленнях показана циліндрично-поршнева група 2.3 з клапаном керування приводом косильних ножів.
Ця група складається з ходового клапана 1 з механічним приводом, який фіксується самогальмуванням в обох робочих положеннях. Корпус 1.0 ходового клапана 1 і шток поршня циліндрично-поршневої групи закріплені на рамі косильного робочого органу. Циліндр З з привідною скобою 4 сполучений з косильним ножем 5. На косильному ножі 5 можуть бути розташовані декілька гідравлічних циліндрично-поршневих груп, що живляться від одного і того ж самого ходового клапана. У цьому випадку циліндрично-поршневі групи розташовані один під одним і паралельно сполучені між собою трубопроводами, що забезпечує рівномірне підведення енергії до кількох місць. У наведеному на фіг.ї1 положенні трубопровід В ходового клапана сполучений з гідравлічною 7/0 Чиліндрично-поршневою групою за допомогою приєднувального елемента В, виконаного переважно у вигляді трубопроводів А. Підведення масла в обидві порожнини циліндра циліндрично-поршневої групи 2.3 здійснюється по каналах 2.1 і 2.2.
У наведеному на фіг.1 положенні клапана масло до циліндрично-поршневої групи підводиться каналом 2.2.
Трубопровід 2.1 сполучений через приєднувальний елемент В з баком Т. Отже, ніж 5 переміщається праворуч /5 доти, доки торець 4.2 скоби не досягне кришки 6.5 гільзи 6.2. У процесі подальшого переміщення торця 4.2 скоби гільза 6.2 відтискується в корпус 1.1 клапана. При цьому пружина 7.1 стискається, штовхач 8-2 упирається в поршень 1.1 клапана, який до цього моменту часу ще застопорений фіксатором 1.2, виконаним у вигляді кульки. У процесі подальшого переміщення торця 4.2 скоби кільцева канавка 10.1, сполучена з кільцевою канавкою 9.1, зміщується до досягнення каналу керування 11.1. Оскільки кільцева канавка 9.1 сполучена лінією 2о Керування 9.2 з напірним трубопроводом А, фіксатор 1.2, навантажений пружиною 1.3, гідравлічно виштовхується за допомогою діафрагми 1.4 зі свого гнізда. Штовхач 8.2 за рахунок енергії стиснутої пружини 7.1 переміщує поршень 1.1 клапана у протилежне положення, причому поршень 1.1 клапана гальмується пружиною протилежного штовхача 8.1. У перехідній фазі цього перемикання всі приєднувальні елементи гідравлічно не сполучені між собою, що обумовлює відсутність піків тиску, які могли б мати місце при сч ов гідравлічному зв'язку цих елементів. Розвантаження від тиску забезпечує завдяки діафрагмі 1.4 уповільнене переміщення фіксатора 1.2 у нове положення при досягненні поршнем 1.1 показаного на фіг. 2 протилежного і) крайнього положення. Зрозуміло, що параметри діафрагми 1.4, каналу 1.5 і енергія пружини 1.3 розраховані на відповідно великі величини. З урахуванням фіксуючих зусиль по периметру поршня можуть бути встановлені декілька підпружинених кульок. Оскільки у процесі переміщення гільзи 6.2 ліворуч у корпусі клапана має місце "р зо Зміна об'єму, то обидва боки клапана сполучені через вирівнювальний трубопровід 12 з баком, а поршень 1.1 виконаний порожнистим. і,
Вищеописаний процес перемикання повторюється в аналогічній формі у зворотному напрямку. б
Показаний на кресленнях фіксатор у вигляді кульки може мати інші форми виконання.
Завдяки тому, що поршень 1.1 у процесі попереднього стиснення пружини 7.1 утримується фіксатором 1.2 в -- зв одному із своїх крайніх положень, то це положення зберігається і при раптовому спаді тиску. У той момент, ї- коли фіксатор 1.2 гідравлічно витискується з положення фіксації поршня, останній переміщається в осьовому напрямку тільки під дією стиснутої пружини 7.1. У цій фазі раптовий спад тиску не викликає негативних наслідків, оскільки у будь-якому випадку енергії стиснутої пружини 7.1 достатньо для переміщення поршня 1.1 в інше крайнє положення, у якому він знов-таки фіксується кульковим фіксатором. «
Перелік позицій елементів на кресленнях з с 1 - ходовий клапан 1.0 - корпус клапана ;» 1.1 - поршень клапана 1.2 - фіксатор 1.3 - пружина -І 1.4 - діафрагма 1.5 - канал для кулькового фіксатора - 1.6 - центральний наскрізний канал
Ге) 1.7 - канавка 1.8 - канавка о 2 - шток поршня 2.1- канал шк 2.2 - канал
З - циліндр 4 - привідна скоба 4.1 - торець привідної скоби 4.2 - торець привідної скоби (Ф, 5 - косильний ніж ка 6.1 - гільза 6.2 - гільза во 6.5 - кришка гільзи 7.1 - пружина стиснення 8.1 - штовхан 8.2 - штовхан 9.1- кільцева канавка 65 9.2 - лінія керування 11.1- канал керування
А - приєднання
В - напірний трубопровід
Т - масляний бак 271 - циліндрична порожнина 72 - циліндрична порожнина г
Ше, м й М в
Тв» а ві/мй ли ие ЕА МЕ ня и
КЗ до стей ч їх У рдлілн ШЕ ЛИ іній еле С с де її и Ше Щ.
В 4 ; 2 МЕР сятт Ей Блока 2 4 в
Волков гл РІ кЕкХкХХхлкк хх кХиКХХиХ их з Я нетто окт А
ДЕ ртитан Кеттнттлтн кктттттсту
ПЛ МЕЛЕ
2 В ихкхжкіяя кхикляккі 3. вини зовн зе --0 КУ
Фіг. 1 ви атм я дев сесттест є ЕРИ « я пере о ги : ДОД ор, я. : ян в Е її 4 такт 2 і
Б УК я КК с в. гі ен Бен 22 А о лз лини мини іонна зона
ШЕ БББ ББЕй 23 пиши: ПИШИ - г чє:
Фіг.2 со (о)

Claims (13)

  1. Формула винаходу «- Зо 1. Клапан керування перемиканням гідравлічної циліндрично-поршневої групи у приводі о зворотно-поступального руху робочого органу сільськогосподарської збиральної машини, зокрема косильного ножа самохідного зернозбирального комбайна, який містить корпус і поршень клапана, встановлений з можливістю осьового переміщення в центральному наскрізному каналі корпусу, причому гідравлічна « циліндрично-поршнева група з одного боку сполучена з робочим органом, а з іншого боку - з робочою машиною, 40 який відрізняється тим, що в зоні обох торців поршня клапана розміщено по золотнику, кожний з яких т с встановлений у корпусі з можливістю механічного осьового переміщення по черзі під дією елемента гідравлічної "» циліндрично-поршневої групи, сполученого з робочим органом.
  2. " 2. Клапан керування за п. 1, який відрізняється тим, що кожен із золотників складається зі штовхача і гільзи із зазором, що охоплює його, причому між оберненими в бік від поршня клапана торцями штовхачів з 45 одного боку і зовнішніми торцями гільз з іншого боку встановлено по пружині стиснення, а гільзи мають - можливість по черзі діяти через пружини стиснення на штовхачі, які, зі свого боку, по черзі переміщують - поршень клапана.
  3. 3. Клапан керування за пп. 1 або 2, який відрізняється тим, що поршень клапана встановлений з можливістю ре) фіксації у кожному зі своїх двох положень за допомогою підпружиненого фіксатора. о 50
  4. 4. Клапан керування за п. З, який відрізняється тим, що поршень клапана виконаний з двома канавками, розташованими на відстані одна від одної, що відповідає крайнім положенням поршня, причому пружина -ь частково втискує фіксатор в одну з двох канавок в залежності від потрібного положення поршня клапана, а як пружина, так і фіксатор утримуються в каналі, який проходить від центрального наскрізного каналу корпусу у радіальному напрямку назовні. оо
  5. 5. Клапан керування за пп. 1-4, який відрізняється тим, що гільзи на своїх зовнішніх торцях закриті о кришками, на кожну з яких обперта одним із своїх кінців одна з пружин стиснення.
  6. 6. Клапан керування за одним або кількома пунктами з 1 по 5, який відрізняється тим, що в канавку для де фіксатора для його звільнення подають каналом масло під тиском.
  7. 7. Клапан керування за одним або кількома пунктами з 1 по б, який відрізняється тим, що механічне 60 переміщення гільзи з одного боку відкриває доступ потокові масла до канавки для фіксатора, а з іншого боку - викликає стиснення пружини, яка діє на відповідний штовхач для переміщення поршня клапана після звільнення фіксатора.
  8. 8. Клапан керування за одним або кількома пунктами з 1 по 7, який відрізняється тим, що в канал вмонтована діафрагма. б5
  9. 9. Клапан керування за одним або кількома пунктами з 1 по 8, який відрізняється тим, що канавки виконані скісними до розташованої в основі канавок поверхні для точного встановлення підпружиненим фіксатором поршня клапана у відповідне крайнє положення.
  10. 10. Клапан керування за одним або кількома пунктами з 1 по 9, який відрізняється тим, що циліндр гідравлічної циліндрично-поршневої групи сполучений як з косильним ножем, так і зі скобою, які розташовані на відстані від торців клапана, кінці скоби утворюють упори для переміщення гільзи.
  11. 11. Клапан керування за одним або кількома пунктами з 1 по 10, який відрізняється тим, що поршневі штоки гідравлічної циліндрично-поршневої групи виконані у вигляді міцної рамної конструкції і обладнані осьовими каналами, один з яких закінчується на одному боці поршня, а другий - на іншому.
  12. 12. Клапан керування за одним або кількома пунктами з 1 по 11, який відрізняється тим, що в залежності 70 Від відповідного крайнього положення поршня один з осьових каналів сполучений з напірним трубопроводом, а другий - зі зворотним трубопроводом.
  13. 13. Клапан керування за одним або кількома пунктами з 1 по 12, який відрізняється тим, що циліндричні порожнини обмежені з одного боку поршнем клапана, а з іншого боку - золотниками, а також частиною центрального каналу і сполучені між собою каналом.
    0. й й й 0. Офіційний бюлетень "Промислоава власність". Книга 1 "Винаходи, корисні моделі, топографії інтегральних мікросхем", 2005, М 1, 15.01.2005. Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України. с щі 6) «- (зе) (о) «- і -
    - . и? -і - се) (95) - іме) 60 б5
UA2001053133A 2000-05-12 2001-05-07 Клапан керування перемиканням гідравлічної циліндрично-поршневої групи у приводі елементів машин, що виконують зворотно-поступальні рухи UA71931C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE10023340A DE10023340A1 (de) 2000-05-12 2000-05-12 Steuerventil zum Umschalten einer hydraulischen Kolben-Zylinder-Einheit für den Antrieb eines oszillierenden Maschinenteils

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA71931C2 true UA71931C2 (uk) 2005-01-17

Family

ID=7641828

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001053133A UA71931C2 (uk) 2000-05-12 2001-05-07 Клапан керування перемиканням гідравлічної циліндрично-поршневої групи у приводі елементів машин, що виконують зворотно-поступальні рухи

Country Status (8)

Country Link
US (1) US6557332B2 (uk)
EP (1) EP1153536B1 (uk)
AT (1) ATE290305T1 (uk)
BR (1) BR0101949B1 (uk)
DE (2) DE10023340A1 (uk)
DK (1) DK1153536T3 (uk)
RU (1) RU2267661C2 (uk)
UA (1) UA71931C2 (uk)

Families Citing this family (6)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US7237470B2 (en) * 2004-07-08 2007-07-03 Burns Controls Company Fluid power unit having closed circuit
US7658059B2 (en) * 2007-06-04 2010-02-09 Crary Industries, Inc. Synchronous drive for split sickle bars on harvester header
US8794051B2 (en) 2011-11-10 2014-08-05 Halliburton Energy Services, Inc. Combined rheometer/mixer having helical blades and methods of determining rheological properties of fluids
US9453380B2 (en) 2013-02-26 2016-09-27 Halliburton Energy Services, Inc. Remote hydraulic control of downhole tools
DE112015006187T5 (de) 2015-04-15 2017-11-09 Halliburton Energy Services, Inc. Hydrauliksteuerung von Untertagewerkzeugen aus der Ferne
US11903338B2 (en) * 2021-02-16 2024-02-20 Moline, IL Systems and methods for reciprocating a cutter of an agricultural harvesting head

Family Cites Families (19)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2569507A (en) * 1945-10-27 1951-10-02 Schlegell Frederick Von Hydraulic operating system for mowing machines
US2484861A (en) * 1947-12-09 1949-10-18 Ernest L Stewart Fluid pressure sickle drive for harvesters
US2588003A (en) * 1948-03-26 1952-03-04 Hall Machine And Iron Works In Hydraulically operated reciprocating sickle mechanism
US2588002A (en) * 1948-03-26 1952-03-04 Earl W Holmes Hydraulically operated mobile weed and brush cutter
US2917026A (en) * 1955-04-01 1959-12-15 Curtiss Wright Corp Fast action hydraulic valve
FR1214426A (fr) * 1958-12-01 1960-04-08 Mode d'actionnement des outils et matériels traînés ou portés par tracteurs ou autres moyens mécaniques
DE1407153A1 (de) * 1959-09-04 1968-11-21 Linde Ag Hydraulische Energieuebertragung fuer Antriebe mit drehender oder hin- und hergehender Bewegung
DE1904778A1 (de) * 1969-01-31 1970-08-20 Koeppern & Co Kg Maschf Hydraulischer Vibrationsantrieb
US3823534A (en) * 1973-02-16 1974-07-16 Int Harvester Co Sickle bar mower and drive therefor
US4020744A (en) * 1974-11-13 1977-05-03 Raymond International Inc. Control of hydraulically powered equipment
US4280396A (en) * 1978-05-18 1981-07-28 Control Concepts, Inc. Hydraulic oscillator
DE2904293A1 (de) * 1979-02-05 1980-08-07 Claas Ohg Hydraulisches steuerventil
FR2453306B1 (fr) * 1979-04-06 1986-03-14 Dba Dispositif d'actionnement hydraulique a cinq positions
US4402174A (en) * 1981-07-02 1983-09-06 Allis-Chalmers Corporation Sickle drive with resonant spring on the nondriven end of the sickle
DE3150252A1 (de) * 1981-12-18 1983-06-30 Vereinigte Flugtechnische Werke Gmbh, 2800 Bremen Schaltventil fuer hydraulische stellglieder
DE8209146U1 (de) 1982-03-31 1983-04-21 K. u. K. Mähtechnik GmbH, 3012 Langenhagen Mähantrieb für eine Mähvorrichtung
DE3344967C1 (de) * 1983-12-13 1985-04-25 Gerhard Dücker KG Landmaschinenfabrik, 4424 Stadtlohn Anbauarbeitsgerät
DE19529067C2 (de) 1995-08-08 1998-07-16 Claas Ohg Vorsatzgerät für eine Halmguterntemaschine
US5787786A (en) * 1996-05-09 1998-08-04 Sauer-Sundstrand - Control Concepts Dual hydraulic oscillator for the reciprocating cutter of an agricultural machine

Also Published As

Publication number Publication date
RU2267661C2 (ru) 2006-01-10
BR0101949A (pt) 2001-12-18
DE10023340A1 (de) 2001-11-15
DE50105509D1 (de) 2005-04-14
BR0101949B1 (pt) 2010-11-30
EP1153536A1 (de) 2001-11-14
EP1153536B1 (de) 2005-03-09
US20020005113A1 (en) 2002-01-17
DK1153536T3 (da) 2005-06-27
US6557332B2 (en) 2003-05-06
ATE290305T1 (de) 2005-03-15

Similar Documents

Publication Publication Date Title
EP1283770B1 (de) Antriebsvorrichtung, insbesondere für die schliesseinheit, die einspritzeinheit oder die auswerfer einer kunststoffspritzgiessmaschine
EP1721518B1 (de) Einzugsorgansteuerung für landwirtschaftliche Arbeitsmaschine
EP0857877A2 (de) Pneumatisch-hydraulischer Wandler
UA71931C2 (uk) Клапан керування перемиканням гідравлічної циліндрично-поршневої групи у приводі елементів машин, що виконують зворотно-поступальні рухи
EP0617758B1 (de) Einrichtung zur regelung des ausgangsdruckes einer verstellpumpe
DE2909685C2 (uk)
US20040035104A1 (en) Device for the continuous adjustment of unbalance of steerable vibration plates
RU2001113667A (ru) Управляющий клапан для переключения гидравлического цилиндра возвратно-поступательного привода части машины
SU1625401A1 (ru) Режущий аппарат дл сельскохоз йственных культур
CS212265B2 (en) Shears for the chipless separation of the profiled material sections
EP0480169B1 (de) Kombinierte Kupplungs- und Bremsvorrichtung, insbesondere für Pressen
GB2036887A (en) Lubricating Apparatus for Movable Machine Components Particularly for Agricultural Machines
SU1461910A1 (ru) Устройство дл регулировани положени исполнительного органа горной машины
SU1540731A1 (ru) Гидропривод механизма перемещени деревьев
SU855255A1 (ru) Гидравлический след щий привод управлени гусеничной машины
SU1083953A1 (ru) Уплотнитель сельскохоз йственных культур
DE2733399C2 (de) Krafteinheit als Arbeitsorgan, z.B. für Pressen zum Formgeben, Verdichten usw.
SU1722291A1 (ru) Инерционный встр хиватель
SU1513244A1 (ru) Самореверсирующийс гидропривод возвратно-поступательного движени
SU1328604A1 (ru) Фрикционный узел с гидравлическим управлением
RU2075279C1 (ru) Зерноуборочный комбайн
PL243954B1 (pl) Siłownik mechaniczny z zespołem sterującym
DE668705C (de) Stabilisierungsvorrichtung fuer Freiflugkolbenmaschinen
DE1300329B (de) Hydraulischer Vibrationsantrieb
DE3841304A1 (de) Selbsttaetige schaltvorrichtung eines gangwechselgetriebes