UA65596C2 - Disposable medical bandage (variants) - Google Patents

Disposable medical bandage (variants) Download PDF

Info

Publication number
UA65596C2
UA65596C2 UA2000063437A UA2000063437A UA65596C2 UA 65596 C2 UA65596 C2 UA 65596C2 UA 2000063437 A UA2000063437 A UA 2000063437A UA 2000063437 A UA2000063437 A UA 2000063437A UA 65596 C2 UA65596 C2 UA 65596C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
dome
ring
medical bandage
gauze
cotton
Prior art date
Application number
UA2000063437A
Other languages
English (en)
Inventor
Ivan Ivanovych Prytuliak
Original Assignee
Ivan Ivanovych Prytuliak
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Ivan Ivanovych Prytuliak filed Critical Ivan Ivanovych Prytuliak
Priority to UA2000063437A priority Critical patent/UA65596C2/uk
Priority to PCT/UA2001/000017 priority patent/WO2001095843A1/ru
Priority to AU2001289304A priority patent/AU2001289304A1/en
Priority to RU2003128972/14A priority patent/RU2003128972A/ru
Publication of UA65596C2 publication Critical patent/UA65596C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61FFILTERS IMPLANTABLE INTO BLOOD VESSELS; PROSTHESES; DEVICES PROVIDING PATENCY TO, OR PREVENTING COLLAPSING OF, TUBULAR STRUCTURES OF THE BODY, e.g. STENTS; ORTHOPAEDIC, NURSING OR CONTRACEPTIVE DEVICES; FOMENTATION; TREATMENT OR PROTECTION OF EYES OR EARS; BANDAGES, DRESSINGS OR ABSORBENT PADS; FIRST-AID KITS
    • A61F13/00Bandages or dressings; Absorbent pads
    • A61F13/10Bandages or dressings; Absorbent pads specially adapted for fingers, hands, or arms; Finger-stalls; Nail-protectors
    • A61F13/104Bandages or dressings; Absorbent pads specially adapted for fingers, hands, or arms; Finger-stalls; Nail-protectors for the hands or fingers
    • A61F13/105Bandages or dressings; Absorbent pads specially adapted for fingers, hands, or arms; Finger-stalls; Nail-protectors for the hands or fingers for the fingers; Finger-stalls; Nail-protectors

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Biomedical Technology (AREA)
  • Heart & Thoracic Surgery (AREA)
  • Vascular Medicine (AREA)
  • Dermatology (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • Materials For Medical Uses (AREA)
  • Accommodation For Nursing Or Treatment Tables (AREA)

Description

Винахід відноситься до медицини, а саме, до засобів захисту та лікування відкритих ран, відморожень, опіків, шкірних захворювань, гнійних ран після їх розтину та післяопераційних швів.
Відома пов'язка, що має кілька шарів перев'язочного матеріалу, під її поверхневим шаром розміщені еластичні трубки з отворами в боковій поверхні, направленими в бік робочої частини пов'язки й прокладками з перев'язочного матеріалу, розташованими між трубками |Ас. СРСР Ме1232251, МПК: Аб1Е13/00, опубл.бюл.Мме19, 1986р.1.
Недоліком аналога є безпосередній контакт з ураженими ділянками тіла, що спричиняє біль та травмування при накладанні й зніманні, до уражених ділянок не потрапляє повітря та денне світло, що при виділенні з ран лімфи, крові, гною, створює сприятливе середовище для розвитку гнійно-запальних процесів, неможливість візуально контролювати процес лікування без знімання пов'язок, складність у користуванні, довгий процес реабілітації хворих.
Найближчою по технічній сутності є пов'язка, що має мембрану з тонкої прозорої вологонепроникної плівки з отворами для штуцерів, мембрана виконана двохшаровою, в ній повітряні порожнини чергуються із смужками електропровідного матеріалу (А.с. СРСР Мо402366, МПК: Аб1ТЕ13/)), опубл. бюл. Мо42, 1973р.|.
Недоліками прототипу є безпосередній контакт з ураженими ділянками, неможливість вільного доступу повітря і сонячного проміння та контролю за ходом лікування, складність у використанні.
Технічне завдання - створити медичну пов'язку одноразового використання, шляхом конструктивного рішення та застосування прозорих і повітронепроникних герметичних матеріалів, уникнути прямого безпосереднього контакту з рановою тканиною, уникнути небезпеки потрапляння хвороботворних бактерій ззовні, що дасть можливість відсмоктувати та збирати гнійні виділення, буде простою у використанні та прискорить процес лікування ран, опіків, відморожень, шкірних захворювань, гнійних ран та післяопераційних швів у пацієнтів.
Поставлене технічне завдання вирішується медичною пов'язкою одноразового використання, яка складається з вологонепроникної плівки, виконаної у вигляді кільця з липкого пластиру, обведеного зсередини шаром мікропористого ватно-марлевого поглинаючого матеріалу, який фіксується пластиковим гнучким кільцем, оснащеним смужками для кріплення на липучках, та виступом для додаткового кріплення за допомогою липкого пластиру (при необхідності), крім того, на верхній основі кільця кріпиться деформатор у вигляді гофрованого кільця, який (деформатор) також покритий зсередини ватно-марлевим поглинаючим шаром, над деформатором прикріплено купол з двох частин: нижня - циліндрична прозора частина купола виконана з пластику з повітропроникними отворами, захищеними сіточкою з тканини, ( або без неї для окремих варіантів виконання ), для зменшення потрапляння пилу, верхня частина купола - пластикова, прозора з фокусуючою пластиковою лінзою в центральній частині і також виконана з повітропроникними отворами та з можливістю обертання на нижній частині купола таким чином, щоб повітропроникні отвори закривались і відкривались при необхідності. Фокусуюча пластикова лінза у верхній частині купола медичної пов'язки одноразового використання служить для кращого фокусування й збирання сонячних променів та денного світла. Після фіксації медичної пов'язки одноразового використання на тілі пацієнта, поворотом верхньої прозорої частини купола з отворами та фокусуючою лінзою на 60 градусів вправо, відкривають вентиляційні отвори. Верхня частина купола самофіксується у закритому або відкритому положенні за допомогою виступів на зовнішній поверхні нижньої частини купола та комірок на внутрішній поверхні верхньої частини купола медичної пов'язки.
Медичну пов'язку одноразового використання виготовляють із можливістю відкривання й закривання отворів для запобігання проникненню всередину води, пилу, холодного повітря.
Для збирання гнійних виділень служить ексцентричний (потовщений з однієї сторони) шар мікропористого поглинаючого матеріалу, при цьому пов'язка кріпиться до тіла пацієнта потовщеним шаром униз, а додатковим виступом для кріплення - угору, щоб дати можливість стікати виділенням на потовщену частину поглинаючого шару.
Варіантом медичної пов'язки одноразового використання є медична пов'язка одноразового використання відсмоктуюча, яку використовують для лікування гнійних ран, а саме, для витягування (висмоктування) гнійних виділень із рани та яду після укусу змії.
Медична пов'язка одноразового використання відсмоктуюча складається з основи, що складається з ватно-марлевого повітронепроникного кільця, прикріпленого до гнучкого пластикового кільця, котре оснащене еластичними смужками для кріплення до тіла пацієнта на липучках, купола у вигляді циліндра, із пружної деформованої (гофрованої) силіконової гуми, покритої з внутрішньої сторони поглинаючим ватно-марлевим шаром, у верхній частині купол закритий прозорою пластиковою пластинкою з клапаном, який служить для утримування вакууму у капсулі, клапан у робочому положенні - закритий.
Випускають медичні пов'язки одноразового використання наступних геометричних форм: круглі, продовгуваті, еліпсоїдні, прямокутні, а також у формі піраміди певних геометричних розмірів у відповідності із специфікою розміщення на поверхні тіла пацієнта, деформована гума для надання медичній пов'язці одноразового використання форми пошкодженої поверхні на тілі пацієнта.
Суть винаходу пояснюється фігурами графічного зображення, де на фіг.1 - загальний вигляд медичної пов'язки одноразового використання, на фіг2 - загальний вигляд медичної пов'язки одноразового використання - вид збоку, зліва - вид зверху, справа - вид зсередини в перерізі, на фіг.3 - переріз А-А з фіг.2, на фіг.4 - загальний вигляд медичної пов'язки одноразового використання для післяопераційних швів та лінійних травм, на фіг.5 - загальний вигляд медичної пов'язки одноразового використання з плоским куполом для незначних ран (негнійних ран), на фіг.б - загальний вигляд медичної пов'язки одноразового використання відсмоктуючої, справа - вид збоку, зліва - в перерізі зсередини, на фіг.7 - загальний вигляд медичної пов'язки одноразового використання відсмоктуючої зі стисненою деформаційною частиною, тобто в робочому положенні.
Медична пов'язка одноразового використання складається з кільця липкого пластиру 1, обведеного зсередини ексцентричним шаром мікропористого ватно-марлевого поглинаючого матеріалу 2, що фіксується пластиковим гнучким кільцем 3, оснащеним смужками для кріплення на липучках 4 та виступом 5 для додаткового кріплення до тіла пацієнта за допомогою липкого пластиру (при необхідності), на верхній основі кільця 1 закріплений деформатор б, що має вигляд гофрованого кільця, котре також зсередини покрите шаром ватно-марлевого поглинаючого матеріалу 2, над деформатором розміщено купол з двох частин: нижня 7 і верхня 8, нижня прозора циліндрична частина купола 7 виконана із пластику з повітропроникними отворами 9, захищеними сіточкою з тканини для зменшення потрапляння пилу, і верхня частина купола 8 - пластикова прозора з фокусуючою пластиковою лінзою 10 в центральній частині, верхня частина купола 8 виконана з повітропроникними отворами 9 та з можливістю повертання на нижній частині купола на 60 градусів, щоб повітропроникні отвори відкривались чи закривались при необхідності. Верхня частина купола самофіксується у закритому або відкритому положенні за допомогою виступів 11 на зовнішній поверхні нижньої частини купола 7, та комірок 12 на внутрішній поверхні верхньої частини купола 8 (фіг.2, 3)
Медична пов'язка одноразового використання відсмоктуюча складається з основи 1, що складається із гнучкого пластикового кільця 2, до якого прикріплене ватно-марлеве повітропронепроникне кільце й купол З у вигляді циліндра із пружної деформованої силіконової гуми, покритої із внутрішньої сторони поглинаючим ватно-марлевим шаром 4, у верхній частині купол З закритий прозорою пластикового пластинкою 5 із клапаном 6, крім того, гнучке пластикове кільце 2 оснащене еластичними смужками 7 для кріплення до тіла пацієнта на липучках (фіг.б, 7).
Медична пов'язка одноразового використання працює таким чином.
Після припинення кровотечі з рани при отриманні опіків, відмороженні на певних ділянках тіла, при різних гнійно-запальних захворюваннях після їх розтину, та після накладання швів, рану обробляють лікувальними препаратами, підбирають медичну пов'язку одноразового використання по таких ознаках:
По величині пошкодження поверхні тіла (діаметр рани).
По формі пошкодження (прямолінійні порізи, опіки, післяопераційні шви).
По формі частин тіла, що ушкоджені. (У промисловому виробництві, всі медичні пов'язки одноразового використання будуть умовно пронумеровані у відповідності до розмірів та форм окремих частин людського тіла).
Вийнявши медичну пов'язку одноразового використання зі стерильної поліетиленової упаковки, знімають захисну плівку із липкого пластиру 1, очищають периферію пошкодження розчином антисептика і прикріплюють медичну пов'язку одноразового використання до здорової тканини за допомогою липкого пластиру 1. Якщо виникає необхідність у більш надійній фіксації медичної пов'язки на тілі пацієнта, тоді використовують додатковий виступ для кріплення 5 і за допомогою смужки липкого пластиру прикріплюють до тіла пацієнта. Після фіксації медичної пов'язки на певній ділянці тіла, поворотом верхньої частини купола 8 з отворами 9 та фокусуючою лінзою 10 на 60 градусів вправо, відкривають вентиляційні отвори 9.
Для збирання гнійних виділень служить ексцентричний (потовщений з однієї сторони) шар мікропористого поглинаючого матеріалу 2, причому медична пов'язка одноразового використання кріпиться до тіла пацієнта потовщеним шаром униз, а додатковим виступом 5 для кріплення-вгору, так, щоб гнійні виділення під дією земного тяжіння стікали на потовщений шар 2.
Медичну пов'язку одноразового використання відсмоктуючу прикріплюють до здорової тканини за допомогою нанесення на її основу 1 клеючої речовини, яка знаходиться в окремій маленькій ємності разом з медичною пов'язкою відсмоктуючою в стерильній упаковці. Потім додатково фіксують за допомогою еластичних смужок на липучках 7, після чого натисканням на кришку пов'язки 5 стискають "сплющують" її, ставлячи в робоче положення (фіг.б, 7). Клапан у кришці служить для утримання вакууму в пов'язці і в робочому положенні закритий. Пружна деформована гума, стараючись стати в початкове положення, створює від'ємний тиск, який в свою чергу буде компенсуватись гнійними виділеннями з рани. Крім того, гнійні виділення будуть поглинатись мікропористим поглинаючим шаром, що нанесений на внутрішню поверхню медичної пов'язки одноразового використання відсмоктуючої.
Відомості, які підтверджують можливість здійснення винаходу.
Порівняльну оцінку ефективності лікувальної дії запропонованих медичних пов'язок одноразового використання проведено на двох групах хворих (по 5 в кожній) з карбункулами різної локалізації. Показниками для оцінки ефективності служили термін очищення рани, температура тіла, та термін появи грануляції.
В 1-їй групі після розтину гнійного вогнища та промивання рани розчином антисептика, на ранову поверхню наносили лікарські препарати з використанням звичайних ватно-марлевих пов'язок (контрольна група).
В 2-ій групі після операції та обробки рани лікарськими препаратами використовували медичні пов'язки одноразового використання за запропонованим винаходом.
Результати випробувань наведено в табл.1.
Таблиця 1
Порівняльні результати способів лікування хворих з карбункулом сть лікування
Ензимотерапія з використанням ватно- 5 5,2-0,5 3,1-0,4 4,1-0,4 10,5--0,9 марлевих пов'язок
Ензимотерапія з використання 5 4,3-0,4 2.3-0,4 3,1-0,5 7,4-0,8 медичної пов'язки ш-Щ-е ЇЇ ЇЇ г використання
Таким чином, проведена апробація виявила високу ефективність запропонованого способу лікування.
У групі хворих, які лікувались за допомогою медичних пов'язок одноразового використання, гнійні рани значно швидше очищались від некротизованих тканин (Р«е0,05) раніше проходило зниження температури тіла (Р«0,05) та раніше заявлялась грануляція (Р«е0,01). При цьому терміни перебування хворих у стаціонарі скорочувались на 3-4 доби, (Р«е0,01)порівняно з контрольною групою.
Приклад 1. Хворий І., 19 років, 20.05.99р.поступив у хірургічне відділення зі скаргами на біль у правому передпліччі, наявність ущільнення шкіри, підвищення температури, загальну слабість. Захворювання виникло внаслідок подряпини шкіри під час домашніх робіт. На другу добу на цьому місці з'явилась біль та ущільнення шкіри, температура підвищилась до 38 градусів по Цельсію. Артеріальний тиск 110//5ммрт.ст., пульс 88уд./хв., температура тіла 37,50 Анамнез життя без особливостей. При об'єктивному обстеженні виявлено: передпліччя червоне із синюшним відтінком. На зовнішній поверхні на 9см нижче ліктєвого суглоба тканина у вигляді зрізаного конусу діаметром 3,0см, який здіймається на рівні оточуючих тканин. На верхівці конусу шкіра чорного кольору і в ній видно три отвори діаметром 2-Змм, в яких видно біло-зелені тканини (некротичні стержні). При пальпації тканини болючі, щільні, в центрі розм'якшення, через отвори на верхівці конусоподібного утвору виділяється гній біло-жовтого кольору без запаху. Діагноз: карбункул правого передпліччя. 20.05.99р. після обробки операційного поля під внутрішньовенним наркозом, карбункул розітнено хрестоподібним розтином. Клапті шкіри відсепаровані. Виділилось до 15мл гною. Гострим шляхом по мірі можливості видалені некротизовані тканини. Утворену порожнину промито З396-розчином перекису водню, 00596 розчином декаметоксину і заповнено протеолітичним ферментом (трипсин). Накладено медичну пов'язку одноразового використання відсмоктуючу. Призначено антибактеріальну терапію. 21.05.99р. Стан хворого незадовільний. Скаржиться на біль у руці, температура тіла 37,1 С. Капсула на 1/2 заповнена гноєм, шкіра навколо рани червона, гаряча на дотик. Порожнина промито і заповнено протеолітичним ферментом. Накладена медичну пов'язку одноразового використання відсмоктуюча. 22.05.99р. Стан хворого ближче до задовільного. Біль у руці зменшився. Температура тіла нормальна.
Капсула на 1/8 заповнена гноєм. Набряк руки зменшився, зменшилось почервоніння. Некротизовані тканини в рані частково видалені тупим шляхом. Порожнина заповнена протеолітичним ферментом. Накладено медичну пов'язку одноразового використання. 23.05099р. Загальний стан хворого задовільний. Температура тіла - нормальна. Біль у стані спокою не турбує. Поглинаючий шар медичної пов'язки одноразового використання промок гноєм. У верхній частині рана покрита некротизованими тканинами. Внизу дно рани очистилось. Рану оброблено лікарськими препаратами, накладено медичну пов'язку одноразового використання. 24.05.99р. Стан хворого задовільний. Температура тіла 36,60 Поглинаючий шар пов'язки помірно промок гноєм. Набряк передпліччя зменшився. В нижній частині рани дно і стінки очистились від некротизованих тканин, з'явились поодинокі бліді грануляції. Рана оброблена лікарськими препаратами. Накладено медичну пов'язку одноразового призначення. 25.05.99р. Стан хворого задовільний, скарг нема. Температура тіла 36,7"С Набряку руки немає. Шкіра нормального кольору. Рана очистилась від некротизованих тканин. Дно і стінки покриті грануляціями.
Порожнина оброблена метилурациловою маззю. Накладено медичну пов'язку одноразового використання. 26.05.99р. Стан хворого задовільний. Температура тіла нормальна. Виділень нема. Рана чиста, покрита грануляціями на "/Л. Медична пов'язка з метилурациловою маззю. Хворий виписаний на амбулаторне лікування.
Приклад 2 Хворий М., 25 років. 10.07.99р. поступив у хірургічне відділення зі скаргами на біль і наявність рани у верхній третині лівої гомілки та підвищення температури тіла. П'ять днів тому при падінні під час гри у футбол пошкодив ногу. В зв'язку з тим, що рана не загоювалась, краї потемніли і шкіра навкруг стала червоною і набряклою, підвищилась температура тіла до 37,92С, вимушений був звернутися за медичною допомогою. Анамнез життя без особливостей. Артеріальний тиск 110/30мм рт.ст., пульс 8вуд./хв. Ліва гомілка в верхній третині збільшена в об'ємі відносно правої на зовнішній поверхні на 5см. Нижче коліна є рана розмірами Зх3см, яка покрита фіброзно-гнійною масою, краї підриті, нерівні, темного кольору, шкіра навкруги темно-червона. При пальпації відмічається підвищення температури шкіри і біль навкруги рани.
Діагноз: забита інфікована рана верхньої третини лівої гомілки. Рану промито 395 розчином перекису водню та 0,0590 розчином декаметоксину і заповнено протеолітичним ферментом. Накладено медичну пов'язку одноразового використання відсмоктуючу. 11.07.99р. Хворий відмічає відсутність болю в області рани в стані спокою, температура тіла 37,06
Пов'язка заповнена на 1/3 гноєм. Рана заповнена гноєм і некротичними масами. Почервоніння і набряк навкруг рани зменшились. Порожнина рани оброблена лікарськими препаратами. Накладено медичну пов'язку одноразового використання відсмоктуючу. 13.07.99р. Хворий скарг не пред'являє. Температура тіла нормальна. Пов'язка наповнена на 1/3 рідким гноєм з кров'янистим відтінком. Навкруги рани, де краї були темного кольору з'явилась зона відторгнення.
Рана промита розчином антисептиків. Дно і стіни чисті, з'явились грануляції. Рана оброблена лікарськими препаратами. Накладено медичну пов'язку одноразового використання. 14.07.99р. Загальний стан хворого задовільний, температура 36,62С Поглинаюча частина пов'язки промокла незначною кількістю ранового вмісту, гомілка зменшилась в об'ємі до нормальних розмірів. Шкіра навкруги звичайного кольору. В рані мала кількість рідкого гною. Некротизовані краї легко відділились від здорової тканини. Дно і стінки покриті грануляціями. Рана промита антисептиками та оброблена лікарськими препаратами. Накладено медичну пов'язку одноразового використання.
17.07.99р. Загальний стан задовільний. Рана на 2/3 виповнилась грануляційною тканиною. Шкіра навкруг рани звичайного кольору. Хворий виписаний на амбулаторне лікування.
Технічний результат - створено медичну пов'язку одноразового використання, яка дає можливість уникнути прямого безпосереднього контакту з рановою тканиною, забезпечує стерильність, дає можливість збирати гнійні виділення, проста у використанні, значно прискорює процес лікування ран, опіків, відморожень, шкірних захворювань, гнійних ран та післяопераційних швів, має широкий спектр клінічного застосування. рання Дикань реж дн х дит у Ше Й ес буде : фо шк Й.
З Я ;
М нт т ня М, Я ра х ї що оч рани рення сію ТЕ, тт ШК ня вних пон о Ин
Тент ит долити Пенн й хвилинна неповнолітні він ЕЕ кох , ра ме зп ой меч -- Фе й и тт де Уж дв ЛЕ о - - на ни Не но р й о Ще ж Ш-ч рай й х Х як -- и; УЖ і / х у й і М ! , й | щи / н а у х у хі х ни Б КУ -- т Ах . я Я т і Сх ж с ЛЕ т ве ння я ай
Косили ра ри х р і і з
ЕДер | х Шен ше ех м ожеутх ту ва нн ет М овен в. с запо пий о
ЕХ оо дит М
ЖК дит . й
Ма нн з Я х ай пи елшак д реснввнтанн ши ТОД с Є НН сени ШЕ г: Зедодііни сит у Ши о
Ще ше рес ї
Шо я ит шо к- шати
Тіз он сова: М
ДЕННЕ ох ;. «БПП о дн ваш
ЗМЛІИИ «г ї дей вени «ЙТИ реч
Х в Ка ся їх Б-й ря
Фізб М нн
С понесення
Се
Фії

Claims (2)

1. Медична пов'язка одноразового використання, що містить прозору вологонепроникну плівку, яка відрізняється тим, що плівка виконана у вигляді кільця липкого пластиру, на якому закріплено пластикове гнучке кільце, що містить смужки для кріплення на липучках та додатковий виступ для кріплення, на верхній основі кільця закріплений деформатор у вигляді гофрованого кільця, який зсередини покритий ексцентричним шаром мікропористого поглинаючого шару (ватно-марлевим поглинаючим шаром), над деформатором закріплено купол, що складається з двох частин, причому нижня прозора пластикова частина купола виконана з повітропроникними отворами, з захисною тканинною сіточкою або без неї, а верхня пластикова частина виконана у вигляді купола, який виконаний з можливістю обертання на нижній частині, причому верхня частина має у центральній частині фокусуючу пластикову лінзу з повітропроникними отворами, які виконані з можливістю відкривання при суміщенні з відповідними отворам нижньої частини купола, крім того нижня і верхня частини купола виконані з можливістю самофіксації у закритому і відкритому положеннях за допомогою виступів на зовнішній поверхні нижньої частини купола та комірок на внутрішній поверхні верхньої частини купола.
2. Медична пов'язка одноразового використання (відсмоктувальна), що містить прозору вологонепроникну плівку, яка відрізняється тим, що складається з основи, котра складається з ватно-марлевого повітронепроникного кільця, яке вставлене у гнучке пластикове кільце 1 має еластичні смужки для прикріплення до тіла пацієнта на липучках, та циліндричного купола, виконаного з пружного деформованого матеріалу, покритого з внутрішньої сторони поглинаючим ватно-марлевим шаром, причому у верхній частині купол закритий прозорою пластиковою пластинкою з клапаном.
UA2000063437A 2000-06-12 2000-06-12 Disposable medical bandage (variants) UA65596C2 (en)

Priority Applications (4)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2000063437A UA65596C2 (en) 2000-06-12 2000-06-12 Disposable medical bandage (variants)
PCT/UA2001/000017 WO2001095843A1 (fr) 2000-06-12 2001-06-12 Capsule medicale a usage unique
AU2001289304A AU2001289304A1 (en) 2000-06-12 2001-06-12 Disposable medical capsule
RU2003128972/14A RU2003128972A (ru) 2000-06-12 2001-06-12 Медицинская капсула одноразового использования

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2000063437A UA65596C2 (en) 2000-06-12 2000-06-12 Disposable medical bandage (variants)

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA65596C2 true UA65596C2 (en) 2004-04-15

Family

ID=34390974

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2000063437A UA65596C2 (en) 2000-06-12 2000-06-12 Disposable medical bandage (variants)

Country Status (4)

Country Link
AU (1) AU2001289304A1 (uk)
RU (1) RU2003128972A (uk)
UA (1) UA65596C2 (uk)
WO (1) WO2001095843A1 (uk)

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
WO2012057647A1 (ru) * 2010-10-26 2012-05-03 Nekrasov Andrey Dmitrievich Авиационное пассажирское кресло

Family Cites Families (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US3476109A (en) * 1967-07-17 1969-11-04 William P Hurney Fingertip bandages
US3659599A (en) * 1969-09-30 1972-05-02 Gladys M Mclaughlin Occlusive dressing
GB1344615A (en) * 1971-04-19 1974-01-23 Solport Bros Ltd Finger and thumb stalls
WO1995017146A1 (en) * 1993-12-23 1995-06-29 Hathman Johnnie L Disposable wound dressing permitting non-invasive examination

Cited By (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
WO2012057647A1 (ru) * 2010-10-26 2012-05-03 Nekrasov Andrey Dmitrievich Авиационное пассажирское кресло

Also Published As

Publication number Publication date
RU2003128972A (ru) 2005-03-10
AU2001289304A1 (en) 2001-12-24
WO2001095843A1 (fr) 2001-12-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US20240041660A1 (en) Wound treatment device employing negative pressure
EP3558185B1 (en) Devices for wound treatment
CN101170975B (zh) 伤口保护和治疗系统
ES2151925T5 (es) Tratamiento para heridas que emplea presion reducida.
CN104095709B (zh) 具有自支承基底的适形医用敷料
US9456928B2 (en) Wound dressing with vacuum reservoir
CA2914655C (en) Wound care device for treating wounds by means of atmospheric negative pressure, comprising a window that can be opened
JP5561802B2 (ja) バリア層の非固体化を利用した減圧ドレッシング、システムおよび方法
RU70627U1 (ru) Устройство для вакуумной терапии гнойных ран
US20130317405A1 (en) Modular wound dressing
JPH04506011A (ja) 流体接続装置及び方法
MX2010013134A (es) Apositos y sistemas de presion reducida, transparentes.
WO2004066866A2 (en) Wound covering
AU650485B2 (en) Wound dressing
JP2019521731A (ja) 組織部位を視認するための交換可能なドレッシングおよび方法
UA65596C2 (en) Disposable medical bandage (variants)
RU163627U1 (ru) Устройство для местного лечения и динамического наблюдения поверхностных гнойных ран
EP3730128A1 (en) Pasting structure
US20220280701A1 (en) Self-Enclosed Negative Pressure Wound Therapy Device
US20230240899A1 (en) Umbilical Cord Stump Protector
RU2559731C1 (ru) Способ лечения ожогов кисти и профилактики послеожоговых рубцовых деформаций и синдактилий
RU175103U1 (ru) Устройство для дренирования брюшной полости при лечении разлитого перитонита
UA126696U (uk) Спосіб лікування відморожень кінцівок в ранньому реактивному періоді
JP2023509955A (ja) 陰圧治療のためのデバイスおよび方法
JP2011251105A (ja) 閉鎖型創傷治療用治具、およびその利用方法