UA57400A - Пристрій для грохочення матеріалів - Google Patents

Пристрій для грохочення матеріалів Download PDF

Info

Publication number
UA57400A
UA57400A UA2002097607A UA200297607A UA57400A UA 57400 A UA57400 A UA 57400A UA 2002097607 A UA2002097607 A UA 2002097607A UA 200297607 A UA200297607 A UA 200297607A UA 57400 A UA57400 A UA 57400A
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
vertical
channel
grates
section
axis
Prior art date
Application number
UA2002097607A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Олександр Михайлович Криворучко
Александр Михайлович Криворучко
Вікторія Олександрівна Криворучко
Original Assignee
Олександр Михайлович Криворучко
Александр Михайлович Криворучко
Вікторія Олександрівна Криворучко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Олександр Михайлович Криворучко, Александр Михайлович Криворучко, Вікторія Олександрівна Криворучко filed Critical Олександр Михайлович Криворучко
Priority to UA2002097607A priority Critical patent/UA57400A/uk
Publication of UA57400A publication Critical patent/UA57400A/uk

Links

Landscapes

  • Combined Means For Separation Of Solids (AREA)

Abstract

Пристрій для грохочення матеріалів включає корпус з вертикальним каналом, сформований однією вертикальною секцією, у якому зигзагоподібно встановлені один під одним віброзбуджені колосники та дефлектори, які розташовані на змінних шарнірно закріплених вертикальних секціях, з'єднаних у верхній частині з джерелом примусових коливань, а також пристрій для завантаження і патрубки для виводу розділених фракцій.

Description

Опис винаходу
Винахід відноситься до пристроїв для грохочення матеріалів, призначених до розділення матеріалів за 2 фракціями, і може бути використаний в металургійній, гірничодобувній, хімічній промисловості.
Відомий пристрій для грохочення матеріалів |Патент України Мо 44591А. МПК" ВО7В "/09, 15.02.2002р| який включає вертикальний канал, у якому зигзагоподібно встановлені один під одним колосники з дефлекторами, причому колосникові поверхні увігнуті по дузі синусоїдальної кривої і формують вертикальний канал, форма якого описується рівнянням синусоїдальних гармонійних коливань, пристрій для завантаження і патрубки для 70 виводу розподілення фракцій.
Недоліками відомої конструкції є недостатня якість і продуктивність грохочення, а також надійність обладнання при грохоченні вологих дрібно фракційних матеріалів з переважною кількістю підгратних фракцій.
При грохоченні матеріалів з переліченими властивостями кінетичної енергії часток матеріалу, що падають недостатньо для ефективного вібровозбудження поверхонь просіювання, що призводить до погіршення т самоочищення колосників, погіршення якості грохочення та надійності пристрою. Виконання вертикального каналу у вигляді жорстко з'єднаних між собою за допомогою корпуса віброзбуджувальних поверхонь просіювання і детекторів не передбачає встановлення на ньому допоміжних пристроїв для інтенсифікації процесу грохочення і очищення поверхонь просіювання від налипання матеріалів.
Найбільш близьким технічним рішенням, обраним за прототип, є пристрій для грохочення матеріалів |Патент 720 України Мо 49715. МПК" ВО7В "/д0, 16.09.2002рі|, включає вертикальний канал сформований з двох вертикальних змінних секцій, кожна з яких складається з двох шарнірно-закріплених по краях у верхній і нижній частинах ресор, пов'язаних між собою кількома похилими дефлекторами з закріпленими на них вібровозбудженими колосниками, які розміщені один під одним з кроком у верхній площині, що дорівнює періоду коливань 25 синусоїдальної кривої каналу, при цьому увігнуті поверхні колосників кожної секції направлені у бік осі вертикального каналу і зміщені одна відносно одної в горизонтальній площині на величину, що дорівнює « половині періоду коливань вказаної синусоїдальної кривої, а секції у верхній частині з'єднані з джерелом примусових коливань.
Недоліками відомої конструкції є недостатня якість і продуктивність грохочення вологих дрібно фракційних о 30 матеріалів в наслідок того, що у конструкції пристрою недостатня ефективність передачі примусових коливань шарнірно-закріпленим секціям, та можливість їх хвилеподібно коливатися уздовж своєї довжини, та створювати | «в) рівномірні коливання колосників. Крім того, конструкція пристрою складна у виготовлені та обслуговані. «
В основу винаходу поставлена задача шляхом удосконалення відомого пристрою створити новий пристрій для грохочення матеріалів, що має підвищену якість грохочення вологих дрібно фракційних матеріалів, - 35 підвищену продуктивність процесу грохочення та підвищену технологічність конструкції при виготовленні та ю ремонті.
Пристрій для грохочення матеріалів, що включає корпус з вертикальним каналом форма якого описується рівнянням синусоїдальних гармонійних коливань у якому зигзагоподібно встановлені один під одним вібровозбуджені колосники та дефлектори, які розташовані на змінних шарнірно-закріплених вертикальних « секціях і з'єднаних у верхній частині з джерелом примусових коливань, а також пристрій для завантаження і -о патрубки для виводу розподілених фракцій. Відповідно до винаходу, вертикальний канал по осі сформований с однією вертикальною секцією, яка складається з двох гнучких елементів закріплених по краях у верхній і нижній :з» частинах корпуса і пов'язаних між собою з двох боків кількома похилими дефлекторами з закріпленими на них колосниками, які розміщені один під одним з кроком у вертикальній площині, що дорівнює періоду коливань 415 синусоїдальної кривої каналу, при цьому увігнуті поверхні колосників розташованих з двох боків секції сл направлені в бік осі вертикального каналу і зміщені одна відносно одної в горизонтальній площині на величину, що дорівнює половині періоду коливань вказаної синусоїдальної кривої, а секція у верхній частині з'єднана з -і джерелом примусових коливань та зі стабілізатором вертикального положення секції відносно осі каналу і має ї» можливість хвилеподібно коливатися уздовж своєї довжини спільно з вібровозбудженими колосниками.
Зрівняння пристрою, що заявляється з прототипом показує, що новим є формування вертикального каналу («в») однією вертикальною секцією, яка складається з двох гнучких елементів закріплених по краях у верхній і нижній о частинах корпуса і пов'язаних між собою з двох боків кількома похилими дефлекторами з закріпленими на них вібровозбудженими колосниками, які розміщені один під одним з кроком у вертикальній площині, що дорівнює періоду коливань синусоїдальної кривої каналу. Виконання каналу у вигляді однієї вертикальної змінної секції ов Дозволяє підвищити технологічність конструкції пристрою при його виготовленні та експлуатації.
Завдяки тому, що увігнуті поверхні колосників розташовані з двох боків секції, направлені у бік осі в» вертикального каналу і зміщені одна відносно одної в горизонтальній площині на величину, що дорівнює половині періоду коливань вказаної синусоїдальної кривої, забезпечується більш ефективне розділення матеріалу на фракції, тобто підвищення площі контакту матеріалу, що сортують з поверхнями просіювання по во довжині вертикального каналу.
З'єднання секції у вертикальній частині з джерелом примусових коливань забезпечує підвищення якості та продуктивності грохочення вологих дрібно-фракційних матеріалів за рахунок більш ефективній передачі примусових коливань закріпленої секції, та можливістю хвилеподібно коливатися секції впродовж своєї довжини, та створювати рівномірні коливання колосників з оптимальною частотою та амплітудою. ве З'єднання секції у вертикальній частині зі стабілізатором вертикального положення секції відносно осі каналу забезпечує необхідне положення прохідного перерізу каналу відносно пристрою для навантаження, що підвищує якість грохочення.
На Фіг. зображено повздовжній переріз пристрою для грохочення матеріалів.
Пристрій для грохочення містить приймальний бункер із завантажувальним пристроєм 1, корпус 2 з Вертикальним каналом 3, який сформований вертикальною змінною секцією 4, яка складається з двох закріплених по краях у верхній і нижній частинах гнучких елементів 5, пов'язаних між собою кількома похилими дефлекторами 6 із закріпленими на них вібровозбудженими колосниками 7, які розміщені один під одним з кроком у вертикальній площині, що дорівнює періоду коливань синусоїдальної кривої вертикального каналу 3.
При цьому увігнуті поверхні колосників 7 секції направлені в бік осі вертикального каналу і зміщені одна 7/0 Відносно одної в горизонтальній площині на величину, що дорівнює половині періоду коливань вказаної синусоїдальної кривої. Вертикальна змінна секція 4 з'єднана у нижній частині з патрубками для виводу розподілених фракцій 8 корпуса 2. Секція 4 з'єднана також у верхній частині з'єднана двома тягами 9 з джерелом примусових коливань 10, яке передає коливання оптимальної частоті і амплітуди секції 4 та колосникам 7, а також з стабілізаторами 11 які стабілізують положення секцій 4 спільно з колосниками 7 7/5 Відносно осі вертикального каналу З та пристрою для завантаження матеріалу, що подається на грохочення 1.
Вертикальна секція 4 у нижній частині з'єднана з патрубками для виводу розподілених фракцій з корпусу 2.
В наслідок примусового динамічного впливу вібровозбуджених колосників 7 на потік матеріалу, що рахується по вертикальному каналу З за рахунок сил гравітації, колосники 7 починають коливатися з певною амплітудою та частотою. Джерело примусових коливань 10 через стабілізатори 11 та тяги 9 передає коливання двом гнучким 2о елементам, по довжині яких розповсюджується хвиля коливання з певною амплітудою та частотою. Секція 4 спільно з вібровозбудженими колосниками 7 також починає коливатися, що забезпечує більш ефективний розподіл матеріалу на фракції за рахунок зниження коефіцієнту тертя між колосниками та матеріалом, що сортується.
Частки матеріалу, які менші за розміром від зазорів поверхні просіювання проходять крізь поверхню ов просіювання колосників 7 і під дією власної маси переміщуються по поверхням сходу дефлекторів 6 до патрубків для виходу розподілених фракцій 8. «
Частки матеріалу, які більші за розміром від зазорів поверхні просіювання, а також частки дрібною фракції, що не встигли виділитися на першій поверхні просіювання надходять на наступну, де описаний процес грохочення повторюється. Кількість колосників з поверхнями просіювання 7 залежить від потрібної якості о зо Грохочення та цього первісного фракційного складу. Великі частки матеріалу, проходячи під дією власної ваги вертикальний канал З пристрою, взаємодіють зі всіма поверхнями просіювання колосників 7 та прямують до о патрубків для виводу розподілених фракцій 8. «г
Застосування пристрою, що пропонується, для грохочення матеріалів дозволяє забезпечити ефективне сортування на фракції вологих дрібно фракційних матеріалів із змістом підгратних фракцій більш ніж 9095, при - з5 цьому підвищується продуктивність грохочення у два-три рази і зменшується ймовірність захаращування ю дрібними фракціями поверхонь просіювання грохотів, а також у два-три рази підвищується технологічність конструкції пристрою при його виготовлені та ремонті.
Пристрій для грохочення матеріалів може бути отриманий шляхом модернізації грохотів наявних на підприємствах металургійної, гірничодобувної та хімічної галузей промисловості. « - с

Claims (1)

  1. Формула винаходу ;» Пристрій для грохочення матеріалів, що включає корпус з вертикальним каналом, форма якого описується рівнянням синусоїдальних гармонічних коливань, у якому зигзагоподібно встановлені один під одним сл віброзбуджені колосники та дефлектори, які розташовані на змінних шарнірно закріплених вертикальних секціях, з'єднаних у верхній частині з джерелом примусових коливань, а також пристрій для завантаження і патрубки для і виводу розділених фракцій, який відрізняється тим, що вертикальний канал по осі сформований однією їз вертикальною секцією, яка складається з двох гнучких елементів, які закріпляють по краях у верхній і нижній 5р частинах корпуса і які зв'язані між собою з двох боків кількома похилими дефлекторами з закріпленими на них о віброзбудженими колосниками, які розміщені один під одним з кроком у вертикальній площині, що дорівнює оз періоду коливань синусоїдальної кривої каналу, при цьому увігнуті поверхні колосників, розташованих з двох боків секції, направлені у бік осі вертикального каналу і зміщені одна відносно одної в горизонтальній площині на величину, що дорівнює половині періоду коливань вказаної синусоїдальної кривої, а секція у верхній частині з'єднана двома тягами з джерелом примусових коливань та зі стабілізатором вертикального положення з секції відносно осі каналу. 60 б5
UA2002097607A 2002-09-23 2002-09-23 Пристрій для грохочення матеріалів UA57400A (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2002097607A UA57400A (uk) 2002-09-23 2002-09-23 Пристрій для грохочення матеріалів

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2002097607A UA57400A (uk) 2002-09-23 2002-09-23 Пристрій для грохочення матеріалів

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA57400A true UA57400A (uk) 2003-06-16

Family

ID=74285929

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2002097607A UA57400A (uk) 2002-09-23 2002-09-23 Пристрій для грохочення матеріалів

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA57400A (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4062768A (en) Sieving of materials
RU2432214C2 (ru) Просеивающее устройство
JP2007117998A (ja) 材料を分離する分離システムおよび方法
US4826017A (en) Vibrating screen
US10046365B2 (en) Multi-deck screening assembly
UA57400A (uk) Пристрій для грохочення матеріалів
WO2009051576A1 (fr) Procédé d'excitation par résonance d'une grille de tamisage d'un crible et crible fonctionnant par résonance pour sa mise en oeuvre
GB1575312A (en) Vibratory sifting machines
RU2256515C2 (ru) Многочастотная вибрационная сепараторная система, вибрационный сепаратор, содержащий эту систему, и способ вибрационной сепарации твердых частиц
RU43797U1 (ru) Рабочий орган для разделения сыпучих смесей
GB2067099A (en) Vibratory screening feeder
RU176729U1 (ru) Вибрационный грохот
US816735A (en) Apparatus for separating rubber from canvas, metal, and other material.
UA65744C2 (en) Device for screening materials
UA63539C2 (en) Method of screening materials
JP3160948B2 (ja) ごみ分離振動コンベヤ
RU2668603C1 (ru) Вибрационный грохот
UA44591A (uk) Пристрій для грохочення матеріалів
RU2254174C1 (ru) Вибросито для рассева гранул в газовой среде
SU1579584A1 (ru) Решетка грохота
GB2073618A (en) Vibratory screening panels
EA020936B1 (ru) Резонансно-волновой классификатор
SU908421A1 (ru) Вибрационный грохот
SU977315A1 (ru) Вибрационный питатель дл выпуска руды
UA126307C2 (uk) Вібраційний грохот