UA55554C2 - Спосіб ємнісного знімання зображення - Google Patents

Спосіб ємнісного знімання зображення Download PDF

Info

Publication number
UA55554C2
UA55554C2 UA2001020947A UA01020947A UA55554C2 UA 55554 C2 UA55554 C2 UA 55554C2 UA 2001020947 A UA2001020947 A UA 2001020947A UA 01020947 A UA01020947 A UA 01020947A UA 55554 C2 UA55554 C2 UA 55554C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
conductor
measuring
conductors
image
shielding
Prior art date
Application number
UA2001020947A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
БАССЕ Пауль-Вернер ФОН
Йозеф Віллер
Томас ШАЙТЕР
Штефан МАРКШТАЙНЕР
Original Assignee
Інфінеон Текнолоджіз Аг
Инфинеон Текнолоджиз Аг
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Інфінеон Текнолоджіз Аг, Инфинеон Текнолоджиз Аг filed Critical Інфінеон Текнолоджіз Аг
Publication of UA55554C2 publication Critical patent/UA55554C2/uk

Links

Classifications

    • GPHYSICS
    • G06COMPUTING; CALCULATING OR COUNTING
    • G06VIMAGE OR VIDEO RECOGNITION OR UNDERSTANDING
    • G06V40/00Recognition of biometric, human-related or animal-related patterns in image or video data
    • G06V40/10Human or animal bodies, e.g. vehicle occupants or pedestrians; Body parts, e.g. hands
    • G06V40/12Fingerprints or palmprints
    • G06V40/13Sensors therefor
    • G06V40/1306Sensors therefor non-optical, e.g. ultrasonic or capacitive sensing
    • GPHYSICS
    • G06COMPUTING; CALCULATING OR COUNTING
    • G06FELECTRIC DIGITAL DATA PROCESSING
    • G06F18/00Pattern recognition

Abstract

Cпосіб ємнісного знімання зображення, придатного, зокрема для знімання відбитків пальців за допомогою ємнісних вимірювальних датчиків. Поверхню (1), що має бути знята як зображення, розкладають на растрові елементи зображення, яким ставлять у відповідність структуру електричних провідників, яка для кожного елемента зображення містить вимірювальний провідник (2) і щонайменше один екранувальний провідник (7, 8). Потім цю поверхню (1) розміщують навпроти вимірювальних провідників (2), завдяки чому між елементами зображення і вимірювальними провідниками виникають залежні від властивостей конкретних елементів зображення ємності. В кожній точці зображення вимірювальний провідник (2) та екранувальний провідник (7, 8) під'єднуються до одного і того ж електричного потенціалу і знову роз'єднуються. Для кожного елемента зображення наявний на вимірювальному провіднику (2) і/або на екранувальному провіднику (7, 8) заряд передають у відповідний накопичувальний конденсатор (Cs), причому одночасно компенсують різницю потенціалів, що виникає між вимірювальним провідником (2) і екранувальним провідником (7, 8). Останні дві операції повторюють до накопичення на конденсаторах (Cs) зарядів, достатніх для їх однозначного вимірювання.

Description

Винахід стосується способу ємнісного знімання зображень, придатного зокрема для знімання відбитків пальців за допомогою ємнісних вимірювальних датчиків.
У ємнісних поверхневих датчиках, наприклад, у датчиках відбитків пальців, вимірюється відстань між об'єктом, що підлягає вимірюванню (наприклад, поверхня пальця), і датчиком за допомогою растрової структури маленьких електропровідних площадок. У разі датчика відбитків пальців ці електропровідні площадки мають розміри від 5ХО0мкм до 100мкм. Такі ємнісні датчики відбитків пальців описані, наприклад, у статті М. Тапаодпі, спцегпієгі: "А З9бдрі ме Ріпдегріїпі Ітідег Вазейд оп Реєдраск Сарасійме бепзіпд 5спете" в
ІБЗОСС97, сторінки 154, 155 і 402. Ємності об'єктів вимірювання дуже малі, внаслідок чого паразитні ємності, наприклад, сусідніх провідників або носія датчика значною мірою спотворюють результат вимірювання. Для відокремлення слабких вимірюваних сигналів від порівняно великих сигналів перешкод необхідні чутливі підсилювачі. Сигнали перешкод, що містяться у підсилених сигналах, можуть бути зменшені або безпосередньо апаратними засобами, або після аналого-дифрового перетворення шляхом цифрової обробки.
Ці заходи є витратними і потребують високої точності.
Задача винаходу полягає у розробці способу ємнісного знімання зображень, придатного зокрема для знімання відбитків пальців і здатного бути реалізованим з незначними технічними витратами. Ця задача вирішена способом ємнісного знімання зображення, у якому: а) поверхню, що має бути знята як зображення, розкладають на растрові елементи зображення, яким ставлять у відповідність структуру електричних провідників, яка для кожного елемента зображення містить вимірювальний провідник і щонайменше один екранувальний провідник, р) поверхню, що має бути знята як зображення, розміщують навпроти вимірювальних провідників, завдяки чому між елементами зображення і вимірювальними провідниками виникають залежні від властивостей конкретних елементів зображення ємності, с) в кожній точці зображення вимірювальний провідник та екранувальний провідник під'єднуються до одного і того ж електричного потенціалу і знову роз'єднуються, який відрізняється тим, що
Я) для кожного елемента зображення наявний на вимірювальному провіднику і/або на екранувальному провіднику заряд передають у відповідний накопичувальний конденсатор, причому одночасно компенсують різницю потенціалів, що виникає між вимірювальним провідником і екранувальним провідником, е) кроки с) і а) повторюють до накопичення на конденсаторах зарядів, достатніх для їх однозначного вимірювання.
Форми виконання відображені у залежних пунктах формули винаходу.
Відповідно до винаходу використовується пристрій із окремих ємнісних вимірювальних датчиків, кожен з яких виконаний у вигляді електропровідних площадок, які з одного боку виконують функцію вимірювального провідника, а з іншого боку використовуються як екранувальні провідники, призначені для екранування ємностей окремих датчиків від сусідніх датчиків. За допомогою транзисторів, використовуваних як перемикачі, до всіх провідників циклічно підводять попередньо заданий електричний потенціал, а заряд, що збирається на вимірювальних провідниках в залежності від зумовлених зображенням різних ємностей між вимірювальними провідниками і вимірюваним об'єктом, відводять до накопичувального конденсатора. В ході цього процесу за допомогою компенсаційного провідника, який у переважній формі здійснення винаходу з'єднаний з охопленим зворотним зв'язком компаратором, забезпечують щонайменше приблизну рівність потенціалів на провідниках, завдяки чому до конденсаторів не прикладається електрична напруга і заряджання відбувається лише за рахунок додаткової зовнішньої ємності, а не за рахунок паразитних струмів зміщення між провідниками.
Поверхня зображення, яке підлягає зніманню, і яке викликає змінну від місця до місця ємність відносно розміщених у вигляді растру провідників, що відбувається, наприклад, у разі знімання відбитка пальця, під час процесу вимірювання розміщена паралельно до поверхні провідників. Таким чином окремі вимірювальні площадки заряджаються по-різному відповідно до ємності, що утворюється між ними і об'єктом, зображення якого підлягає зніманню. Шляхом багаторазового заряджання і розряджання "конденсаторів" окремих датчиків можна утворені на них заряди зібрати на додатковому конденсаторі до отримання величини заряду, яку можна виміряти з незначними технічними витратами. Провідники, включно з провідниками, використовуваними як захисне кільце, за допомогою спеціальної схеми постійно підтримують під однаковим потенціалом, завдяки чому між усіма провідниками не виникають паразитні струми зміщення.
Таким чином винайдений спосіб дозволяє за допомогою в принципі відомої структури для знімання зображень знімати також зображення, наприклад, відбитки пальців, які викликають лише дуже незначні ємнісні відмінності.
Нижче наведено детальніший опис винайденого способу з використанням фігур 1-3. На них зображено:
Фіг.1. Поперечний переріз окремого датчика з відповідною схемою, фіг.2. Епюри електричних потенціалів у різних точках схеми згідно з фіг.1, фіг.3. У виді зверху структура придатних для здійснення способу провідників.
На фіг.1 зображений поперечний переріз придатної для здійснення способу структури провідників у двох копланарних рівнях. Фрагмент поверхні 1 об'єкта, зображення якого підлягає зніманню, наприклад, лінія відбитка пальця, знаходиться над вимірювальним провідником 2 верхнього рівня провідників. Цей вимірювальний провідник 2 призначений для вимірювання ємності між поверхнею 1 об'єкта і цим рівнем провідників (ємність З "об'єкт-провідник"). У тому ж рівні поруч з вимірювальним провідником 2 розміщені інші провідники, що утворюють верхні екранувальні провідники 8. У другому рівні навпроти кожного вимірювального провідника 2 розміщений інший провідник, який утворює нижній екранувальний провідник 7; він електричне з'єднаний з верхніми екранувальними провідниками 8. Екранувальний конденсатор 5, утворений вимірювальним провідником 2 і верхнім екранувальним провідником 8, а також екранувальний конденсатор б, утворений вимірювальним провідником 2 і нижнім екранувальним провідником 7, як і утворений вимірюваним об'єктом і вимірювальним провідником 2 конденсатор, що відповідає ємності 3, зображені штриховими лініями, щоб підкреслити, що в цих місцях відсутні спеціально для цього передбачені конденсаторні пластини; це лише умовне позначення конденсатора на еквівалентній схемі. У цьому прикладі верхній екранувальний провідник 8 може бути виконаний таким чином, що він оточує вимірювальний провідник
2 з усіх боків. Таким чином, зображені на фіг.1 частини верхнього екранувального провідника 8 є елементами поперечного перерізу такого екранувального провідника, розміщеного навколо вимірювального провідника 2.
Крім того, на фіг. 1 для прикладу зображена схема, за допомогою якої здійснюють вимірювання. Згідно з винайденим способом спочатку до кожного провідника (вимірювального і екранувального провідника), що відповідає окремому елементу поля зображення, підводять певний потенціал. Це здійснюють за допомогою зображеної схеми шляхом відкривання верхніх за схемою транзисторів, подаючи сигнал управління на тактовий вхід Фі внаслідок чого потенціал Моо живлення передається в точки 5 і Р схеми і, відповідно, на провідники 2, 7, 8. Шляхом подачі сигналу управління на другий тактовий вхід Фо відкривають обидва нижні за схемою транзистори і заряд з провідників відводять таким чином, що, наскільки дозволяють схемно- технологічні можливості, між вимірювальним провідником і обома екранувальними провідниками не виникає різниці потенціалів.
Рівність потенціалів у точках 5 і Р забезпечує схема 9. Ця схема 9 виконана у вигляді охопленого зворотним зв'язком операційного підсилювача 10. Також і в режимі, коли сигналом на тактовому вході Фа відкриваються нижні за схемою транзистори, схема 9 забезпечує рівність потенціалів у точках 5 і Р. Згідно з переважною формою здійснення винайденого способу потенціал для кожного елемента зображення, тобто в кожному окремому датчику, передається вказаним чином, завдяки чому усувається виникнення різниці потенціалів на провідниках. Таким чином досягається більша чутливість окремого вимірювання, оскільки паразитні ємності або ємності витікання екрануються, а небажані струми зміщення блокуються. Крім того, утворюється однорідне електричне поле між обома рівнями провідників на краю вимірювального провідника 2.
До того ж, нижній екранувальний провідник 7 екранує вимірювальний пристрій від паразитних ємностей, зумовлених, наприклад, підкладинкою, на якій розміщений пристрій (конденсатор 4 "датчик-підкладинка" на фіг1). Як нижній екранувальний провідник 7 принципово може бути використаний будь-який шар багатошарової металізованої структури.
Розрядження вимірювальної структури, здійснюване після кожного циклу заряджання, виконується через накопичувальний конденсатор Сх, на якому збираються часткові заряди доти, доки заряд в цьому конденсаторі або напруга на ньому не досягне значення, придатного для вимірювання з незначними технічними витратами. Внаслідок зумовлених зображенням об'єкта різних значень ємності З "об'єкт-провідник" для різних елементів зображення на провідниках виникають різні заряди. Відповідно до цього заряди, що збираються на накопичувальних конденсаторах Сз, для різних окремих елементів зображення також різні, завдяки чому шляхом визначення цих зарядів може бути реконструйоване зображення.
Управління окремими елементами зображення здійснюють через шини зчитування ЇЇ за принципом коміркового поля матричного запам'ятовуючого пристрою. Така структура є складною. До того ж, вона вимагає наявності операційного підсилювача 10 і компенсаційного провідника ЇМ для кожної комірки растрової структури окремих датчиків.
Винайдений спосіб може бути здійснений також за допомогою простішої провідникової структури, якщо відмовитися від повної компенсації різниці потенціалів між вимірювальними провідниками 2 і екранувальними провідниками 7, 8. Тоді для компенсації достатньо однієї схеми 9 і можна обійтися одним операційним підсилювачем 10 для усіх шин ЇЇ зчитування. Управління цим операційним підсилювачем 10 може здійснюватися від однієї з цих шин зчитування, розміщеної, наприклад, посередині коміркового поля (растрової структури окремих датчиків). Оскільки хід зміни потенціалів під час процесів заряджання і розряджання відповідає середньому ходу цих процесів в окремих датчиках, для кожного окремого датчика компенсація здійснюється з достатньою точністю.
Інша можливість здійснення способу за допомогою порівняно простого пристрою полягає у повній відмові від управління через шину зчитування. Кожна шина зчитування моделюється вимірюваною ємністю датчика, заряд котрого просто знімається з накопичувального конденсатора Сз. Ці заряди знімаються технічними засобами, коли їх величина досягне достатнього значення після кількох циклів заряджання-розряджання.
Найпростішою формою компенсації є встановлення сталої напруги. Для цього до точки ОО схеми прикладають сталий потенціал і обходяться без схеми 9. Цей потенціал однаковий для всіх окремих датчиків. Хоча компенсаційний провідник на початку має надто мале, а в кінці надто велике зміщення напруги, в середньому здійснюється задовільна компенсація. В обох описаних випадках з однаковою компенсацією для всіх окремих датчиків управління може здійснюватися від краю поля датчиків, що значно зменшує схемні витрати.
На фіг.2 представлено типові епюри зміни електричних потенціалів в окремих точках схеми, зображеної на фіг.1. Сигнали розряджання на тактовому вході Фо зміщені в часі відносно сигналів заряджання на тактовому вході Фі. Хід напруги в точках Р ї 5 внаслідок здійснюваної компенсації однаковий або - в разі виконання способу за допомогою спрощеної схеми - щонайменше приблизно однаковий. Напруга в точках Р і 5 при розрядженнях зменшується на все меншу величину, оскільки накопичувальний конденсатор Св заряджається все більше і тому мінімальна напруга в точках Р і 5 з часом зростає. Зміна потенціалу у точці А і потенціалу у точці С), який відслідковує потенціал у точці В, також показана на фіг.2.
На фіг.3 зображена растрова структура призначених для знімання зображення вимірювальних провідників 2 верхнього рівня провідників з розміщеними між ними екранувальними провідниками 8. Як наступний приклад виконання ці екранувальні провідники 8 виконані у вигляді смуг між колонками 11 матричної структури. Замість такого екранування можуть бути передбачені також кільцеві екранувальні провідники 8, розміщені навколо кожного вимірювального провідника 2, як показано штриховими лініями.
Спосіб згідно з винаходом може бути здійснений незалежно від точної структури провідників. Суттєвим є лише те, що для кожного елемента зображення є група провідників, один з яких обернений до поверхні зображення і призначений для вимірювання, а інші служать для екранування. Також має використовуватися схема, за допомогою якої електричний потенціал на екранувальних провідниках при заряджанні і при розряджанні вимірювального провідника має відслідковувати потенціал вимірювального провідника.
Геометрична структура екранувальних провідників легко може бути узгоджена з конкретними вимогами.
ана 8 п В шо "Р ї
ШО НН Отто пан? 7 Тв
ИВКВА- Я - - Ь - - - Ж - - - - ще
Мро !
І Й
ФІ
62
МЕ о К в-- 4 Се ! і
І І і
І і дес... п-2й-4
Фіг.1
' ' ' ' ' Е ' , Еш 1 Ц ф1-- ;
І ' , ' і ' Н ' І 1 І 1 і ' ' 1 |! |) ' 1 1 ' ' ' ' ' 1
ЩІ ' ЩІ ' щ і ЩІ ' ГГ ' ' ' і ії ' фо і і ' ь ' П П і 1 1 ' 1 |! |! ' ЕН |! 1 ! ' І 1 і , ' і . 1 ' 1 |! ' і ' , і ' і 1 ' || І! 1 і і
Р ' |! 1
І 1 ' ' ' Є ' і ' ' ' ' ' ' ' |! |! ' 1 ' ' ' і 1 Е і ' ' 1 / ' |! 1 ' ! ' 1 І ' ' ' ' І
І І 1 і а .: І І 1 1. 1 Е ! і і 1 1 1 ' І ' ' ' ' ' , , і шк; ' : 1 2 ' 1 і ї "а ' ' ' 1 ' І ' І! |! |! і ' ' і |! м |! ' 1 ! і ' ' ' і ' І, 1 |! ' і ' ' і 1 І ! |! і ' ' і ' і ' ! |! ' ' ' І '
І І Е 1 ' ' ' . 1 |! 1 ' ' '
І! 1 1 і і І 1 е ' |! Е ' ' , 1 4 й 1 ' ' |! І І |! І ' 1 І ' 1 і 1 ' г
Е ' ' |! і 1 і |! '
І І ' ' і 1 і ' ' Е |! 1 ' 1 і ! І ' 1 1 і '
І і ' т Е ' |! і ! ' і | ' ' |) ; ' І! І 1 і У І ' 1 Кк . 1 ' . . ' '
Фіг.2
8 8
Ш
Манту и
Фіг.3

Claims (2)

1. Спосіб ємнісного знімання зображення, у якому: а) поверхню (1), що має бути знята як зображення, розкладають на растрові елементи зображення, яким ставлять у відповідність структуру електричних провідників, яка для кожного елемента зображення містить вимірювальний провідник (2) і щонайменше один екранувальний провідник (7, 8), р) поверхню (1), що має бути знята як зображення, розміщують навпроти вимірювальних провідників (2), завдяки чому між елементами зображення і вимірювальними провідниками виникають залежні від властивостей конкретних елементів зображення ємності, с) в кожній точці зображення вимірювальний провідник (2) та екранувальний провідник (7, 8) під'єднуються до одного і того ж електричного потенціалу і знову роз'єднуються, який відрізняється тим, що Я) для кожного елемента зображення наявний на вимірювальному провіднику (2) і/або на екранувальному провіднику (7, 8) заряд передають у відповідний накопичувальний конденсатор (Св), причому одночасно компенсують різницю потенціалів, що виникає між вимірювальним провідником (2) і екранувальним провідником (7, 8), е) кроки с і й повторюють до накопичення на конденсаторах (С5) зарядів, достатніх для їх однозначного вимірювання.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що різницю потенціалів між вимірювальними провідниками (2) і екранувальними провідниками (7, 8) для всіх елементів зображення компенсують однаковим чином шляхом прикладення до екранувальних провідників (7, 8) одного й того ж попередньо заданого потенціалу.
З. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що різницю потенціалів між вимірювальними провідниками (2) і екранувальними провідниками (7, 8) для кожного елемента зображення компенсують окремо шляхом прикладення до екранувального провідника (7, 8) потенціалу, прикладеного до відповідного вимірювального провідника (2).
UA2001020947A 1998-08-13 1999-12-08 Спосіб ємнісного знімання зображення UA55554C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19836770A DE19836770C1 (de) 1998-08-13 1998-08-13 Verfahren zur kapazitiven Bilderfassung
PCT/DE1999/002523 WO2000010205A2 (de) 1998-08-13 1999-08-12 Verfahren zur kapazitiven bilderfassung

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA55554C2 true UA55554C2 (uk) 2003-04-15

Family

ID=7877459

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001020947A UA55554C2 (uk) 1998-08-13 1999-12-08 Спосіб ємнісного знімання зображення

Country Status (13)

Country Link
US (1) US6365888B2 (uk)
EP (1) EP1110169B1 (uk)
JP (1) JP3482190B2 (uk)
KR (1) KR100416445B1 (uk)
CN (1) CN1134746C (uk)
AT (1) ATE214179T1 (uk)
BR (1) BR9912939A (uk)
DE (2) DE19836770C1 (uk)
ES (1) ES2173760T3 (uk)
MX (1) MXPA01001551A (uk)
RU (1) RU2192665C1 (uk)
UA (1) UA55554C2 (uk)
WO (1) WO2000010205A2 (uk)

Families Citing this family (21)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE10021501C1 (de) * 2000-05-03 2001-10-31 Siemens Ag Aktivierung eines Fingertip-Sensors
US6665428B1 (en) * 2000-08-28 2003-12-16 Stmicroelectronics, Inc. Resistive finger detection for fingerprint sensor
US6501284B1 (en) * 2000-08-28 2002-12-31 Stmicroelectronics, Inc. Capacitive finger detection for fingerprint sensor
DE10110724A1 (de) * 2001-03-06 2002-09-26 Infineon Technologies Ag Fingerabdrucksensor mit Potentialmodulation des ESD-Schutzgitters
US6525547B2 (en) * 2001-04-17 2003-02-25 Sentronics Corporation Capacitive two dimensional sensor
US7256589B2 (en) 2001-04-27 2007-08-14 Atrua Technologies, Inc. Capacitive sensor system with improved capacitance measuring sensitivity
US20030013328A1 (en) * 2001-05-22 2003-01-16 Andrade Thomas L. Connection assembly for integrated circuit sensors
US7259573B2 (en) 2001-05-22 2007-08-21 Atrua Technologies, Inc. Surface capacitance sensor system using buried stimulus electrode
TW583592B (en) * 2002-04-03 2004-04-11 Lightuning Tech Inc Capacitive fingerprint sensor
KR100473383B1 (ko) * 2002-07-19 2005-03-10 매그나칩 반도체 유한회사 정전용량식 지문감지센서의 단위화소 및 그를 이용한지문감지장치
DE10260186B3 (de) * 2002-12-20 2004-06-24 Infineon Technologies Ag Biometrischer Sensor
KR100943271B1 (ko) * 2003-05-06 2010-02-23 삼성전자주식회사 지문 인식신호 처리장치
DE10350410A1 (de) * 2003-10-28 2005-01-20 Infineon Technologies Ag Fingerabdrucksensor mit Sensorschaltung zur Erfassung eines Messparameters
DE102005024992B4 (de) * 2005-06-01 2007-02-08 Heidelberger Druckmaschinen Ag Verfahren und Vorrichtung zum Fördern eines Bogens durch eine drucktechnische Maschine
DE102007003887A1 (de) * 2007-01-19 2008-07-24 Endress + Hauser Gmbh + Co. Kg Verfahren zur Bedienung einer Vorrichtung zur kapazitiven Bestimmung und/oder Überwachung einer Prozessgröße
KR102001631B1 (ko) * 2014-01-14 2019-07-18 포컬테크 일렉트로닉스 리미티드 전계형 지문 인식 장치 그리고 이것의 상태 제어 방법 및 보철 인식 방법
US9152841B1 (en) * 2014-03-24 2015-10-06 Fingerprint Cards Ab Capacitive fingerprint sensor with improved sensing element
US10004432B2 (en) 2015-09-01 2018-06-26 Qualcomm Incorporated Pixel receiver with capacitance cancellation for ultrasonic imaging apparatus
US9753598B2 (en) * 2015-12-30 2017-09-05 Image Match Design Inc. Sensing device
KR101886034B1 (ko) * 2017-06-09 2018-09-07 주식회사 센소니아 성능이 강화되는 지문 인식 시스템 및 이에 포함되는 누적 측정 회로
US10650214B2 (en) 2018-04-24 2020-05-12 Image Match Design Inc. Fingerprint sensor and method of fingerprint detection

Family Cites Families (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4290052A (en) * 1979-10-26 1981-09-15 General Electric Company Capacitive touch entry apparatus having high degree of personal safety
GB2244164A (en) * 1990-05-18 1991-11-20 Philips Electronic Associated Fingerprint sensing
US5489888A (en) * 1990-11-07 1996-02-06 Precitec Gmbh Sensor system for contactless distance measuring
US5963679A (en) * 1996-01-26 1999-10-05 Harris Corporation Electric field fingerprint sensor apparatus and related methods
DE19756560C2 (de) * 1997-12-18 2000-06-21 Siemens Ag Verfahren und Vorrichtung zur Bilderfassung

Also Published As

Publication number Publication date
BR9912939A (pt) 2005-04-12
CN1134746C (zh) 2004-01-14
WO2000010205A3 (de) 2000-05-18
JP3482190B2 (ja) 2003-12-22
ATE214179T1 (de) 2002-03-15
WO2000010205A2 (de) 2000-02-24
MXPA01001551A (es) 2005-06-20
US20010022337A1 (en) 2001-09-20
CN1312929A (zh) 2001-09-12
DE19836770C1 (de) 2000-04-20
JP2002522797A (ja) 2002-07-23
KR20010072461A (ko) 2001-07-31
RU2192665C1 (ru) 2002-11-10
US6365888B2 (en) 2002-04-02
DE59900961D1 (de) 2002-04-11
ES2173760T3 (es) 2002-10-16
RU2001107020A (ru) 2004-01-27
KR100416445B1 (ko) 2004-01-31
EP1110169B1 (de) 2002-03-06
EP1110169A2 (de) 2001-06-27

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA55554C2 (uk) Спосіб ємнісного знімання зображення
US5648660A (en) Method and apparatus for reducing noise in a radiation capture device
RU2216027C2 (ru) Способ определения очень малых емкостей и его применение
US4293877A (en) Photo-sensor device and image scanning system employing the same
US4430672A (en) Photosensitive device read by charge transfer
JP2001502424A (ja) 放射線撮像のための撮像素子
US6737654B2 (en) Method for temperature compensation of an image detector
EP1159760B1 (en) Optical test structure for measuring charge-transfer efficiency
CN108701226B (zh) 指纹传感器和终端设备
US5149954A (en) Hold capacitor time delay and integration with equilibrating means
EP1152599B1 (en) Built-in self test signals for column output circuits in X-Y addressable image sensor
US5065102A (en) Apparatus for detecting distribution of electric surface potential
JP2001512836A (ja) 非常に小さな容量を求めるための方法およびこれにより構想されたセンサ
EP0377959A2 (en) A method of driving a charge detection circuit
US5268763A (en) Apparatus for recording a charge latent image on a medium and for producing color signals from the charge latent image
JPH0342577A (ja) ピーク検出器
JPH06205304A (ja) 画像読み取り装置
US4551622A (en) Document scanning apparatus with photosensor and gas discharge readout
US5260796A (en) Apparatus detecting distribution of surface potential on a medium holding charge latent image
EP0487143A2 (en) Spectrometer
EP0656146B1 (en) Imaging system
Garcia et al. CCD arrays for readout of electrophotographic latent images
JPH05292409A (ja) Ccd撮像装置
WO2023192549A1 (en) Image sensor and method for operating an image sensor
JPH0225313B2 (uk)