UA46164C2 - Пристрій для контролю експлуатаційних характеристик електричного приводу і/або приєднаного до приводу механічного пристрою - Google Patents

Пристрій для контролю експлуатаційних характеристик електричного приводу і/або приєднаного до приводу механічного пристрою Download PDF

Info

Publication number
UA46164C2
UA46164C2 UA2000052645A UA2000052645A UA46164C2 UA 46164 C2 UA46164 C2 UA 46164C2 UA 2000052645 A UA2000052645 A UA 2000052645A UA 2000052645 A UA2000052645 A UA 2000052645A UA 46164 C2 UA46164 C2 UA 46164C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
diagnostic module
drive
fact
items
power supply
Prior art date
Application number
UA2000052645A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Харальд-Петер БЕНКЕ
Роберт ХОРБАХ
Хайнц КУТЦЕР
Original Assignee
Сіменс Акціенгезелльшафт
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Сіменс Акціенгезелльшафт filed Critical Сіменс Акціенгезелльшафт
Publication of UA46164C2 publication Critical patent/UA46164C2/uk

Links

Classifications

    • GPHYSICS
    • G01MEASURING; TESTING
    • G01RMEASURING ELECTRIC VARIABLES; MEASURING MAGNETIC VARIABLES
    • G01R31/00Arrangements for testing electric properties; Arrangements for locating electric faults; Arrangements for electrical testing characterised by what is being tested not provided for elsewhere
    • G01R31/34Testing dynamo-electric machines
    • G01R31/343Testing dynamo-electric machines in operation

Landscapes

  • Physics & Mathematics (AREA)
  • General Physics & Mathematics (AREA)
  • Testing Electric Properties And Detecting Electric Faults (AREA)
  • Control Of Electric Motors In General (AREA)
  • Testing Of Devices, Machine Parts, Or Other Structures Thereof (AREA)
  • Details Of Connecting Devices For Male And Female Coupling (AREA)

Abstract

Винахід стосується пристрою для контрольного випробування електричного приводу і/або приєднаного до приводу механічного пристрою, що є, зокрема, арматурою або виконавчим органом. При цьому до приводу і/або механічному пристрою приєднаний блок, який містить виводи (С, U, L, І). До виводів (С, U, L, І) підключається діагностичний модуль. Передбачено, що є пристрій енергопостачання для діагностичного модуля, який виконаний з можливістю активування через щонайменше один із виводів (U1-Un) на блоці або через зовнішній сигнал.

Description

Опис винаходу
Винахід стосується пристрою для контрольного випробування електричного приводу і/або під'єднаного до 2 приводу механічного пристрою, що є, зокрема, арматурою або виконавчим органом, причому до приводу і/або механічного пристрою під'єднаний блок, який має виводи, виконані з можливістю під'єднання діагностичного модуля.
Пристрій для контрольного випробування електричного приводу або під'єднаного до нього механічного пристрою, яким може бути арматура або виконавчий орган, є необхідним, щоб можна було контролювати робочий стан приводу і/або виконавчого органу. За рахунок постійного контролю можна вчасно виявити порушення або зміни експлуатаційних характеристик приводу і/або механічного пристрою. У випадку, якщо механічний пристрій є арматурою або виконавчим органом, котрі можуть бути, наприклад, частиною електростанції, можна завчасно виявляти зміни і/або ушкодження, які ще не роблять негативного впливу на надійність арматури або виконавчого органу, однак, можуть спричинити суттєві для безпеки ушкодження або 12 функціональні порушення.
Дефектний чи неправильно функціонуючий привод і/чи дефектно чи неправильно функціонуючий механічний пристрій отже можна завчасно виявляти і потім робити технічне обслуговування, ремонт чи заміну. Те ж саме справедливо для випадку, що електричний привод під'єднаний до виконавчого органу в рейковій системі, причому може йти мова, зокрема, про виконавчий привід залізничної стрілки.
З ОЕ 39 36 988 С2 відомий виконаний у вигляді штекера діагностичний модуль, що містить систему обробки сигналу. Оскільки контроль приводу повинен бути безперервним, ця система повинна бути постійно під'єднана до джерела напруги електропостачання.
Прототипом заявленого винаходу є відомий із ЕР 0 609 261 В1 (мпК: ОК 31/34, 501М 15/00, 521С 17/00; дата пріоритету 25.10.1991) пристрій для контролю електричного приводу, що є, зокрема, приводом арматури. с 29 При цьому до приводу приєднаний блок, у якому від ліній енергопостачання привода відходять лінії вимірювання (У напруги, що закінчуються на відводах напруги на блоці. Крім того, до ліній енергопостачання в блоці підведені трансформатори струму, що через лінії вимірювання напруги з'єднані з відводами струму на блоці.
Трансформатори струму, як правило, під'єднані до ліній енергопостачання без переривання цих ліній енергопостачання, наприклад, індуктивне. До виводів блоку може бути під'єднаний діагностичний модуль. Цей т 3о діагностичний модуль у відомому рішенні є діагностичним штекером, що з'єднаний з центральним блоком «(о вимірювання й оцінки. Діагностичний штекер приймає наявні на виводах сигнали і направляє їх по лінії до блоку вимірювання й оцінки. -
Недоліком відомого контрольного пристрою є те, що, оскільки у місці розташування приводу, що підлягає (Се) контролю, відсутнє джерело відповідної допоміжної енергії, діагностичний модуль повинен живитися Через зовнішню лінію, або бути оснащеним порівняно потужною батареєю. Тому дотепер було не економічно З конструювати діагностичний модуль без постійного сполучення із центрально встановленим блоком вимірювання й оцінки.
В основі винаходу лежить задача розробки пристрою для контролю експлуатаційних характеристик « й електричного приводу і/або під'єднаного до приводу механічного пристрою, причому контрольний пристрій -о містить діагностичний модуль, який, з одного боку, під час контрольного випробування не повинен бути с з'єднаний із центральним блоком вимірювання й оцінки і, крім того, споживає порівняно низьку потужність або :з» містить порівняно малогабаритний пристрій енергопостачання.
Задача винаходу вирішується за рахунок того, що пристрій для контролю експлуатаційних характеристик електричного приводу і/або під'єднаного до приводу механічного пристрою, причому до приводу і/або їз 15 механічного пристрою під'єднаний блок, котрий має виводи, виконані з можливістю під'єднання діагностичного модуля, містить пристрій енергопостачання для діагностичного модуля, виконаний з можливістю активування (о) через щонайменше один із виводів на блоці або зовнішнім сигналом. -з Тим самим досягається перевага, що діагностичний модуль має два режими роботи. Доти, поки відсутні сигнали, що підлягають обробці, модуль знаходиться в енергозберігаючому пасивному режимі очікування. Якщо
Ге) 50 є один або декілька сигналів, модуль переходить у робочий режим. Переважним чином у діагностичному модулі
Т» обходяться малою кількістю енергії також тоді, коли не передбачений ніякий центральний блок вимірювання й оцінки для одного або декількох діагностичних модулів. Для власних потреб діагностичного модуля є достатнім електричний накопичувач енергії малої потужності, наприклад, батарея або лінія енергопостачання з малим поперечним перерізом.
За рахунок цього досягається, зокрема, перевага, що діагностичний модуль може бути послідовно
ГФ) використаний на блоках встановлених у різних місцях приводів без використання провідного з'єднання, 7 наприклад, під'єднаних до діагностичного модуля ліній передачі даних, які заважали б під час контролю.
Завдяки цьому контрольне випробування електричних приводів у різних місцях може бути проведено швидко і просто. бо Діагностичний модуль оснащений пристроєм енергопостачання, наприклад, електричним накопичувачем енергії і/або джерелом напруги, від якого до діагностичного модуля веде лінія енергопостачання. Електричний накопичувач енергії може бути перезаряджуваним або не перезаряджуваним. Він може представляти собою також електричну ємність. Завдяки енергозберігаючому режиму очікування подібне енергопостачання є достатнім для власних потреб діагностичного модуля. бо Пристрій енергопостачання може вмикатися, наприклад, сигналом робочої напруги і/або робочого струму іабо керуючої напруги приводу і/або іншим сигналом, прикладеним до щонайменше одного виводу блоку.
Діагностичний модуль активується лише в тому разі, коли на приводі прикладена, наприклад, робоча напруга іабо керуюча напруга. Доти, поки привід знаходиться в спокої, діагностичний модуль також знаходиться в енергозберігаючому режимі очікування. Оскільки електричний привід, під'єднаний, наприклад, до механічного пристрою, включається тільки тоді, коли механічний пристрій має бути приведений в рух, діагностичний модуль переважним чином залишається в режимі очікування дуже довго.
Наприклад, розташований у лінії енергопостачання діагностичного модуля вимикач може бути приведений в дію сигналом робочої напруги і/або робочого струму і/або керуючої напруги і/або іншим сигналом, прикладеним 7/0 до щонайменше одного виводу. За рахунок цього діагностичний модуль приводиться в робочий режим.
Лінією енергопостачання, яка може бути перервана вимикачем, передається незначна кількість енергії для енергопостачання діагностичного модуля, оскільки останній під час пасивного стану приводу перебуває в енергозберігаючому режимі очікування.
Діагностичний модуль містить, наприклад, блок оцінки (процесор). Тим самим досягається перевага, що /5 введені дані приводу в діагностичному модулі можуть бути безпосередньо запам'ятовані і/або оцінені і/або сформовані один або декілька нових сигналів. Використання провідного сполучення з центральним блоком вимірювання й оцінки тоді не не обов'язкове або можна обійтися малопотужною лінією, оскільки значна частина оцінок здійснюється вже в діагностичному модулі. Енергопостачання такого блоку оцінки в діагностичному модулі здійснюється пристроєм малої потужності, наприклад, батареєю або лінією енергопостачання, оскільки 2о діагностичний модуль у той час, коли привід знаходиться в стаціонарному стані, переважно підтримується в режимі очікування.
Діагностичний модуль може бути виконаний з можливістю калібрування і містить для цього вхід калібрування і/або вихід калібрування, з'єднані, наприклад, із блоком оцінки. На будь-яких сигнальних входах, наприклад, на вході калібрування, можуть вводитися відомі значення, після чого на виході калібрування видаються дійсні сч ов Значення.
За допомогою цих дійсних значень і відомих значень визначають передаточну функцію (калібрувальну криву) і) діагностичного модуля, зокрема, блока оцінки, як правило, поза діагностичним модулем. Цю передаточну функцію запам'ятовують у діагностичному модулі, наприклад, у блоці оцінки, після того, як вона була задана, наприклад, через вхід калібрування. За рахунок цього для оцінки експлуатаційного стану приводу або «Е зо механічного пристрою можна робити висновок про відповідні значення.
Діагностичний модуль може містити накопичувач даних, який з'єднаний, наприклад, із блоком оцінки. Там со виміряні або обчислені дані можуть запам'ятовуватися, поки діагностичний модуль у більш пізній момент часу «- буде підключений до зовнішнього блоку оцінки для зчитування і подальшої обробки даних.
З блоком оцінки в діагностичному модулі може бути з'єднаний накопичувач заданих значень, котрий містить ісе) задані значення. Якщо в блоці оцінки буде встановлено, що виміряні або обчислені значення відхиляються вгору «Е або вниз від заданого значення, може видаватися сигнал, котрий характеризує привід або відповідний механічний пристрій.
З блоком оцінки і/або з накопичувачем даних можуть бути зв'язані один сигнальний прилад або ряд сигнальних приладів, наприклад, світловипромінюючих діодів, якими здійснюється індикація наявності або « 0 запам'ятовування даних. в с Діагностичний модуль має, наприклад, форму штекера, а виводи на блоці є струмознімачами для прийому
Й штекера. За рахунок цього досягається перевага, що діагностичний модуль може просто і швидко а переставлятися від одного блоку до іншого блоку так, що за короткий час можуть бути перевірені ряд приводів і/або відповідних механічних пристроїв.
Діагностичний модуль відповідно до іншого прикладу може бути вставною платою, яка може також легко ї5» переставлятися від одного блоку до іншого блоку.
Нарешті, діагностичний модуль може бути стаціонарно встановлюваним, причому такий діагностичний
Ме. модуль потрібно встановлювати на кожному блоці. - Діагностичний модуль відповідно до іншого прикладу може бути переносним модулем, котрий може легко 5р переставлятися і за допомогою відповідних пристроїв під'єднуватися до ряду приводів або механічних пристроїв,
Ме, наприклад, у загальній гілці енергопостачання. ї» Діагностичний модуль містить, наприклад, пристрій зчитування, з'єднаний з кодувальним входом, який може бути приєднаний до кодувального виводу блоку. На кодувальний вивід блоку подається кодувальна інформація, яка характеризує контрольований привід або механічний пристрій. Завдяки цьому при контролі електричного приводу або механічного пристрою відразу здійснюється автоматичне розпізнавання, до якого з багатьох приводів або механічних пристроїв в установці під'єднаний в даний момент діагностичний модуль. (Ф, Перевагою пристрою для контролю експлуатаційних характеристик електричного приводу або приєднаного ка до нього механічного пристрою відповідно до винаходу є, зокрема, те, що діагностичний модуль обходиться з такою малою кількістю енергії що в діагностичному модулі можуть бути розміщені і забезпечені енергією, бо Зокрема, блок оцінки і/або також накопичувач, а також те, що діагностичний модуль, незважаючи на це є настільки легким і компактним, що він може використовуватися послідовно у різних блоках.
Відповідний винаходові пристрій для контролю експлуатаційних характеристик електричного приводу або приєднаного до нього механічного пристрою пояснюється більш докладно за допомогою креслення. На ньому схематично представлений такий пристрій. 65 На кресленні зображений блок 1, що має виводи С1- Сп для кодувальних сигналів, виводи 11 - І З для сигналів напруги, виводи І11-І3 для сигналів струму і виводи 07 - Оп для робочої або керуючої напруги контрольованого приводу 15. Сигнали напруги в блоці 1 виходять безпосередньо від ліній та енергопостачання приводу 15. Сигнали струму в блоці 1 можуть бути отримані з кожної лінії та енергопостачання, наприклад, індуктивне. Привід 15 приводить у дію механічний пристрій, котрий може бути арматурою або виконавчим
Органом.
З блоком 1 з'єднаний діагностичний модуль 2, котрий може бути виконаний у вигляді штекера. Для цього виводи С, М, Її, І на блоці 1 виконані, наприклад, у вигляді струмознімачів для роз'ємного під'єднання контактів штекера. Діагностичний модуль 2 може бути, однак, також встановлений нерухомо або виконаний переносним. У діагностичному модулі 2 виводи 1/1 - З для сигналів напруги з метою гальванічної розв'язки /о з'єднані з блоком 4 кондиціонування сигналу через модуль За. Виводи І1 - ІЗ для сигналів струму з метою гальванічної розв'язки з'єднані безпосередньо і/або через такий же самий або інший модуль ЗБ з блоком 4 кондиціонування сигналу. Вихід останнього Через аналого-дцифровий перетворювач 5 з'єднаний із блоком 6 оцінки.
З блоком оцінки 6 через пристрій зчитування 14 з'єднані також виводи С1 - Сп для сигналів кодування. Для /5 Запам'ятовування даних, оброблених у блоці оцінки 6, він з'єднаний на боці виходу з накопичувачем даних 7.
Вхід блоку оцінки 6 може бути з'єднаний із накопичувачем 8 заданих значень, щоб можна було порівнювати обчислені значення з заданим значенням. Блок оцінки б, крім того, з'єднаний із калібрувальним входом 8а їі з калібрувальним виходом 95. Шляхом подачі відомих значень на калібрувальний вхід За або на інший вхід, наприклад, від накопичувача заданих значень 8, на калібрувальному виході 95 одержують дійсні значення, за 2о якими будують калібрувальну криву. Ця або також відома калібрувальна крива можуть вводитися ззовні на калібрувальному вході Уа в блок оцінки б. З блоком оцінки б і/або з накопичувачем 7 даних можуть бути з'єднані сигнальні прилади 1Оа, 100, наприклад, світловипромінюючі діоди, котрі здійснюють індикацію наявності даних. Сигнальні прилади 10а, 1065 можуть використовуватися також для інших цілей. Від блоку оцінки б або від накопичувана даних 7 можуть відходити лінії 11, 12 виведення даних із виводами, через які дані сч ов Можуть бути видані на не зображений центральний блок оцінки.
Для енергопостачання власне діагностичного модуля 2 він містить, наприклад, накопичувач 13 електричної (8) енергії, від якого відходить система ліній 16 енергопостачання, через які здійснюється живлення функціональних вузлів (споживачі енергії) діагностичного модуля 2. Ліни енергопостачання 16 можуть вводитися в діагностичний модуль 2 також від зовнішнього джерела напруги. «г зо Робоча напруга і/або керуюча напруга приводу 15, які є на виводах ШІ - Оп на блоці 1 підведені до вимикача 1За, ввімкненого в лінію 16 енергопостачання, яка виходить від накопичувача 13 енергії або від со джерела напруги, не зображеного на кресленні. «-
Коли привід 15 переводиться із стаціонарного станув робочий стан, внаслідок зміни сигналів напруги і/ або сигналів струму і/або робочої або керуючої напруги, електричний накопичувач енергії 13 або зовнішнє джерело ісе) зв напруги з'єднується зі споживачами енергії в діагностичному модулі 2. Доти, поки не зміняться ні стаціонарний «Е стан, ні робоча або керуюча напруга, споживачі електричної енергії в діагностичному модулі 2 перебувають у пасивному режимі очікування, в якому вони обходяться енергією, що надходить від розрахованих на малу потужність накопичувача 13 енергії і/або джерела напруги, а також ліній енергопостачання 16. Тільки в такому разі можлива зручна в обходженні конструкція діагностичного модуля 2 із інтегрованим блоком оцінки 6, завдяки « чому він легко може бути використаний послідовно на різних блоках 1. з с з»

Claims (14)

Формула винаходу
1. Пристрій для контролю експлуатаційних характеристик електричного приводу (15) і/або приєднаного до їз приводу (15) механічного пристрою, причому до приводу (15) і/або механічного пристрою приєднаний блок (1), котрий має виводи (С, М, ГІ, І) виконані з можливістю приєднання діагностичного модуля (2) , який відрізняється (22) тим, що він містить пристрій енергопостачання для діагностичного модуля (2), виконаний з можливістю - активування через щонайменше один із виводів (01-Оп) на блоці (1) або зовнішнім сигналом.
2. Пристрій за пунктом 1, який відрізняється тим, що пристрій енергопостачання діагностичного модуля (2) (2) виконаний у формі електричного накопичувача (13) енергії і/або джерела напруги, лінією (16) електропостачання Їх» з'єднаного з діагностичним модулем (2).
З. Пристрій за пунктом 1 або 2, який відрізняється тим, що пристрій енергопостачання може бути приведений у дію сигналом робочої напруги і/або робочого струму, і/або напругою керування приводом (15), поданими щонайменше на один із виводів (01-Оп).
4. Пристрій за пунктом 2, який відрізняється тим, що встановлений у лінії (16) енергопостачання вимикач (Ф) (13а) може бути приведений у дію сигналом робочої напруги і/або робочого струму, і/або напругою керування ГІ приводом (15), поданими щонайменше на один із виводів (01-Оп).
5. Пристрій за будь-яким із пунктів 1-4, який відрізняється тим, що діагностичний модуль (2) містить блок во оцінки (6).
6. Пристрій за пунктом 5, який відрізняється тим, що блок оцінки (б) з'єднаний із входом калібрування (За) діагностичного модуля (2) і/або з виходом (9Б) калібрування діагностичного модуля (2).
7. Пристрій за будь-яким із пунктів 1-6, який відрізняється тим, що діагностичний модуль (2) містить накопичувач даних (7). 65
8. Пристрій за будь-яким із пунктів 5-7, який відрізняється тим, що з блоком оцінки (б) з'єднаний накопичувач (8) заданих значень.
9. Пристрій за будь-яким із пунктів 5-8, який відрізняється тим, що з блоком оцінки (б) з'єднаний сигнальний прилад (106).
10. Пристрій за будь-яким із пунктів 1-9, який відрізняється тим, що діагностичний модуль (2) виконаний у ормі штекера, а виводи (С, М, І, І) на блоці (1) є струмознімачами для приєднання штекера.
11. Пристрій за будь-яким із пунктів 1-9, який відрізняється тим, що діагностичний модуль (2) виконаний у вигляді вставної плати.
12. Пристрій за будь-яким із пунктів 1-9, який відрізняється тим, що діагностичний модуль (2) встановлений стаціонарно. 70
13. Пристрій за будь-яким із пунктів 1-9, який відрізняється тим, що діагностичний модуль (2) виконаний у вигляді переносного модуля.
14. Пристрій за будь-яким із пунктів 1-13, який відрізняється тим, що діагностичний модуль (2) містить пристрій зчитування (14), з'єднаний з входом кодування діагностичного модуля, приєднаним до виводу (С) кодування блока (1). с щі 6) « «со «- (Се) « -
с . и? щ» (22) - б 50 с» Ф) іме) 60 б5
UA2000052645A 1997-11-11 1998-10-29 Пристрій для контролю експлуатаційних характеристик електричного приводу і/або приєднаного до приводу механічного пристрою UA46164C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19749842A DE19749842A1 (de) 1997-11-11 1997-11-11 Vorrichtung zur Überprüfung eines elektrischen Antriebs
PCT/DE1998/003170 WO1999024840A1 (de) 1997-11-11 1998-10-29 Vorrichtung zur überprüfung eines elektrischen antriebs

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA46164C2 true UA46164C2 (uk) 2002-05-15

Family

ID=7848316

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2000052645A UA46164C2 (uk) 1997-11-11 1998-10-29 Пристрій для контролю експлуатаційних характеристик електричного приводу і/або приєднаного до приводу механічного пристрою

Country Status (13)

Country Link
US (1) US6362744B1 (uk)
EP (1) EP1031041B1 (uk)
JP (1) JP3525178B2 (uk)
BR (1) BR9814132B1 (uk)
CA (1) CA2309678C (uk)
CZ (1) CZ299694B6 (uk)
DE (2) DE19749842A1 (uk)
ES (1) ES2178855T3 (uk)
HU (1) HU222935B1 (uk)
RU (1) RU2229142C2 (uk)
TW (1) TW407211B (uk)
UA (1) UA46164C2 (uk)
WO (1) WO1999024840A1 (uk)

Families Citing this family (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
WO2001011198A1 (de) * 1999-08-10 2001-02-15 Siemens Aktiengesellschaft Kraftwerk, insbesondere industriekraftwerk
DE10023093C2 (de) * 2000-05-05 2002-09-19 Siemens Ag Verfahren zur Weichendiagnose und Weichendiagnoseeinrichtung
US7283933B2 (en) * 2006-02-22 2007-10-16 The Boeing Company Efficiency monitor
DE102010011199A1 (de) * 2010-03-05 2011-09-08 Siemens Aktiengesellschaft Schaltungsanordnung zur Spannungsmessung bei einem elektrischen Antrieb
JP2013002814A (ja) * 2011-06-10 2013-01-07 Tokyo Electric Power Co Inc:The 電気試験プラグ装置
CN106546906B (zh) * 2016-11-01 2020-02-07 郑州云海信息技术有限公司 一种电源完整性测试的方法及装置
DE102016221479A1 (de) * 2016-11-02 2018-05-03 Siemens Aktiengesellschaft Verfahren und Vorrichtung zur Weichendiagnose

Family Cites Families (11)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP0240684B1 (de) * 1986-03-10 1992-01-29 Siemens Aktiengesellschaft Einrichtung zum betriebsmässigen elektronischen Verarbeiten von Betriebsdaten eines Elektromotors
US4814712A (en) * 1987-06-17 1989-03-21 General Electric Company Test kit for a circuit breaker containing an electronic trip unit
JPH0718780B2 (ja) * 1988-03-29 1995-03-06 富士重工業株式会社 車輌診断システム
US5272438A (en) * 1989-03-08 1993-12-21 Square D Company Field test unit for circuit breaker
DE3936988A1 (de) * 1989-11-07 1991-05-08 Bosch Gmbh Robert Vorrichtung zur kraftfahrzeugdiagnose
US5270658A (en) * 1991-08-19 1993-12-14 Epstein Barry M Means and method for testing and monitoring a circuit breaker panel assembly
US5638051A (en) * 1991-10-25 1997-06-10 Siemens Aktiengesellschaft Method and apparatus for monitoring an electrical drive
DE4135287A1 (de) * 1991-10-25 1993-04-29 Siemens Ag Verfahren und einrichtung zur ueberpruefung eines elektrischen antriebs
US5446386A (en) * 1993-02-26 1995-08-29 General Electric Company Molded case circuit breaker auxiliary power supply plug
DE4412982C1 (de) * 1994-04-15 1995-09-07 Audi Ag Vorrichtung zur Fehlerüberprüfung von Wheatston'schen Meßbrücken
DE19632457C1 (de) * 1996-08-12 1997-09-18 Knorr Bremse Systeme Schaltungsanordnung zur Überwachung eines Sensors

Also Published As

Publication number Publication date
HUP0004753A3 (en) 2001-06-28
ES2178855T3 (es) 2003-01-01
TW407211B (en) 2000-10-01
EP1031041A1 (de) 2000-08-30
DE19749842A1 (de) 1999-06-02
BR9814132A (pt) 2000-10-03
RU2229142C2 (ru) 2004-05-20
HUP0004753A2 (hu) 2001-04-28
CZ20001697A3 (cs) 2001-04-11
WO1999024840A1 (de) 1999-05-20
BR9814132B1 (pt) 2011-02-08
JP3525178B2 (ja) 2004-05-10
HU222935B1 (hu) 2003-12-29
CZ299694B6 (cs) 2008-10-22
US6362744B1 (en) 2002-03-26
CA2309678C (en) 2002-12-24
EP1031041B1 (de) 2002-06-26
CA2309678A1 (en) 1999-05-20
DE59804604D1 (de) 2002-08-01
JP2001523004A (ja) 2001-11-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
KR0119013B1 (ko) 자체 진단이 가능한 독립된 비상 조명장치
ES2300463T3 (es) Disposiotivo y/o procedimiento para la determinacion de la disponibilidad de energia electrica, especialmente en la red de a bordo con varios acumuladores de energia.
CA2812989C (en) Measuring device for checking an electrical circuit breaker
RU2618793C1 (ru) Способ и устройство для измерения сопротивления линии управляющих линий в системах аварийной сигнализации и управления
RU2597884C2 (ru) Аккумуляторная система высокого напряжения для транспортного средства
JP5778268B2 (ja) 設備のフェールセーフな接続または接続解除のための安全回路
KR101928829B1 (ko) 무정전 조명 시스템
CN101750218A (zh) 监测轨道车辆磁力制动器的装置和方法
CN102037427A (zh) 用于控制负载点调节器和辅助装置的阵列的系统
UA46164C2 (uk) Пристрій для контролю експлуатаційних характеристик електричного приводу і/або приєднаного до приводу механічного пристрою
EP1705794A3 (en) Power generation control system for vehicle generator
EP3799097B1 (en) System for monitoring an electromechanical relay, assembly and method for monitoring relay operation conditions
JP2023513216A (ja) 鉄道車両の電線の開閉状態の監視装置および鉄道車両の電線
MX2008012839A (es) Sistema y metodo para monitorear desplazamiento dentro de comportamientos energizados de conmutador de tomas.
CN101427439A (zh) 用于驱动光源、特别是led的紧急照明设备
NL2009941C2 (nl) Elektronische schakelinrichting.
US5638051A (en) Method and apparatus for monitoring an electrical drive
JP2022152346A (ja) リレー装置及び検出システム
KR102417203B1 (ko) 카라반 전기제어시스템
US9931979B2 (en) Self-checking emergency light unit and method of operating a self-checking emergency light unit
KR20070029857A (ko) 무선통신 유도등 점검 시스템
MXPA00004464A (en) Device for checking an electric drive
US20070147807A1 (en) Control unit
JPH0524062Y2 (uk)
JPS5823775B2 (ja) 配電源から独立した電流供給源の蓄電状態の自動監視装置