UA28188U - Protection hood - Google Patents

Protection hood Download PDF

Info

Publication number
UA28188U
UA28188U UAU200709016U UAU200709016U UA28188U UA 28188 U UA28188 U UA 28188U UA U200709016 U UAU200709016 U UA U200709016U UA U200709016 U UAU200709016 U UA U200709016U UA 28188 U UA28188 U UA 28188U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
mask
filtering
skirt
bag
hood
Prior art date
Application number
UAU200709016U
Other languages
English (en)
Original Assignee
A A Huniaiev North Western Res
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by A A Huniaiev North Western Res filed Critical A A Huniaiev North Western Res
Publication of UA28188U publication Critical patent/UA28188U/uk

Links

Landscapes

  • Respiratory Apparatuses And Protective Means (AREA)

Description

Опис винаходу
Корисна модель відноситься до спеціального захисного одягу і переважно може бути використана як засіб індивідуального захисту органів дихання, очей і шкірних покривів голови і шиї людини від різних аерозолів, парів, газів, радіоактивних речовин і продуктів термічного розкладання.
Відомі термостійкі захисні ковпаки (54523588, 1985, КО2057558, 1996), які захищають органи дихання і голову людини від дії відкритого полум'я, теплового випромінювання, диму і продуктів горіння. Дані відомі захисні ковпаки виконані у вигляді шолома або мішка циліндричної форми з двошарового термостійкого 70 вогнезахисного полімерного матеріалу, що має фільтрувальні або сорбційно-фільтрувальні властивості, наприклад, з поліефіру, обробленого антипиренами, або з поліїмідного матеріалу, і забезпечені прорізом для очей, закритою захисною майларовою або поліімідною плівкою, та розташованою в нижній частині тасьмою для фіксації.
Однак, термостійкий захисний ковпак, згаданий першим, має досить складну конструкцію, оскільки, як 72 випливає з опису винаходу, містить більше ста різних складових його матеріалів, вузлів сполучення, кріплення і герметизації. Крім того, можливість використання обох зазначених термостійких захисних ковпаків користувачами з різними антропометричними даними голови та індивідуальними особливостями зовнішності може бути забезпечено лише у випадку виконання їх з розмірами, що завідомо істотно перевищують розміри голови передбачуваного користувача. При таких розмірах захисний ковпак, спочатку надягнутий на голову з розташуванням прорізу для очей, закритого захисною плівкою, напроти очей, зїжджаючи в результаті рухів користувача, неминуче буде займати на голові положення, при якому проріз для очей буде зміщено щодо очей користувача. Це приводить до звуження і без того обмеженого поля огляду, що в умовах поганої видимості при перебуванні користувача в зоні пожежі, аварії або катастрофи, повітря якої містить дим, пил і туман, суттєво ускладнює експлуатацію захисного ковпака. 29 Відомі захисні калпюшони (ЕРО419751, 1991, КО2153386, 20001, які у спільній для них частини виконані у в вигляді мішка з гнучкої прозорої термостійкої повітронепроникної плівки і забезпечені вставкою, виконаною з сорбційно-фільтрувального матеріалу і встановленої в області розміщення органів дихання користувача.
Виконання даних захисних капюшонів у вигляді мішка з гнучкої прозорої плівки навіть в умовах відсутності в його конструкції елементів фіксації на голові забезпечує їх користувачам широке поле огляду, що дає їм со 30 можливість впевнено орієнтуватися в зоні пожежі, аварії або катастрофи, незважаючи на дим, пил і туман, що о містяться в її повітрі та погіршують видимість.
Однак, через незначну величину площі та суттєву товщину вставки з сорбційно-фільтрувального матеріалу (77 дані захисні капюшони мають досить високий опір подиху, що, з одного боку, суттєво перешкоджає надходженню о повітря до органів дихання і, з іншого боку, приводить до накопичення в просторі під капюшоном видихуваного
Зо користувачем вуглекислого газу. Це приводить до дискомфорту для користувачів даних захисних капюшонів і с обмежує ступінь їх можливої фізичної активності, необхідної для інтенсивних дій в умовах екстремальної ситуації при евакуації з місця пожежі, аварії або катастрофи. Ця ж причина робить проблематичною можливість використання зазначених захисних капюшонів людьми літнього віку, дітьми, а також людьми, які страждають « захворюваннями органів дихання або зазнали поранення, травми або отруєння в даній екстремальній ситуації. З 50 Найбільш близьким по конструкції до даної корисної моделі є захисний калюшон (КОЗ36237 01, 2003), що с містить мішок із гнучкої прозорої повітронепроникної плівки і юбку з фільтрувального або з» сорбційно-фільтрувального матеріалу, герметично приєднану верхньою кромкою до кромки горловини мішка нитковим, клеєним або термоскріпленим швом. Мішок даного захисного капюшона виконаний з можливістю розміщення на голові користувача і з можливістю розміщення шва, що з'єднує кромку горловини мішка і верхню 45 кромку юбки, навколо голови між органами зору і органами дихання користувача, а також оснащений тасьмою о для фіксації, розміщеною всередині одворота нижньої кромки юбки. о Виконання даного захисного капюшона з вільно спадаючою о юбкою оз фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу навіть при затягнутій тасьмі для фіксації, що стягує нижню кромку юбки, - не забезпечує повного запобігання попаданню в простір під капюшоном і, отже, до органів дихання користувача, о 20 забрудненого повітря, що проходить під нижньою кромкою юбки, особливо при відсутності у користувача навичок правильного застосування засобів індивідуального захисту. со Обмежене значення товщини фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу, з якого виконана юбка цього захисного капюшона, суттєво обмежує захисні властивості капюшона по відношенню до шкідливих аерозолів, газів і парів, а також час його захисної дії. Все це дозволяє використовувати даний захисний капюшон протягом досить короткого інтервалу часу, достатнього, наприклад, тільки для виведення людей із с забрудненої зони, але не дозволяє його застосовувати при тривалому проведенні в ній робіт.
Крім того, вільно спадаюча конструкція мішка захисного капюшона обумовлює значний обсяг простору під капюшоном, у якому знаходиться голова користувача, і сприяє накопиченню в просторі під капюшоном видихуваного користувачем вуглекислого газу. В результаті виникає дискомфорт для користувача даного 60 захисного капюшона, а також знижується ступінь можливої фізичної активності користувача, необхідної для інтенсивних дій. Ця ж причина обмежує можливість використання зазначеного захисного капюшона при евакуації людей літнього віку, дітей, а також людей, які страждають захворюваннями органів дихання або зазнали поранення, травми або отруєння в даній екстремальній ситуації.
Тому недоліками захисного капюшона, обраного за найближчий аналог, є його недостатньо високі захисні 62 властивості та час захисної дії, а також недостатньо широкі функціональні можливості, обмежені можливістю тільки короткочасного його застосування при евакуації людей із зони аварії або катастрофи.
Задачею даної корисної моделі є одержання технічного результату, який полягає в підвищенні захисних властивостей і часу захисної дії капюшона, а також у розширенні його функціональних можливостей, що полягає
У використанні захисного капюшона як при евакуації людей, так і при виконанні робіт у зоні аварії або катастрофи.
Поставлена задача вирішується, згідно даній корисній моделі, тим, що захисний капюшон, що містить, відповідно до найближчого аналога, мішок із гнучкої прозорої повітронепроникної плівки і юбку, виконану з фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу і герметично приєднану своєю верхньою кромкою до 7/0 кромки горловини мішка, відрізняється від найближчого аналога тим, що він оснащений клапаном видиху, встановленим у виконаному в юбці отворі в області розташування органів дихання користувача, і напівмаскою з фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу з оголів'ям, яка встановлена всередині захисного капюшона на клапані видиху з використанням виконаного в напівмасці отвору.
При цьому кромка горловини мішка і верхня кромка юбки захисного капюшона можуть бути з'єднані нитковим, /5 Кклеєним або термоскріпленим швом. Захисний капюшон може бути оснащений тасьмою для фіксації, розміщеною всередині одворота нижньої кромки юбки. Напівмаска захисного капюшона може бути оснащена встановленою всередині її фігурною розпіркою з полімерного матеріалу. Напівмаска захисного капюшона може бути оснащена обтюратором, виконаним шляхом підвернення і закріплення кромки матеріалу напівмаски по її периметру, а також странгулятором, який встановлений всередині обтюратора і містить носовий затискач у Вигляді гнучкої металевої пластини і еластичний шнур, прикріплений своїми кінцями до кінців металевої пластини. Оголів'я напівмаски захисного капюшона може бути виконано, принаймні, з одного еластичного шнура, прикріпленого своїми кінцями до зовнішньої поверхні напівмаски з двох її протилежних боків за допомогою термоплавкого клею.
Забезпечення захисного капюшона клапаном видиху, встановленим у виконаному в юбці отворі в області об розташування органів дихання користувача, і напівмаскою з фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу з оголів'ям, яка встановлена всередині захисного капюшона на клапані видиху з використанням о, виконаного в напівмасці отвору, забезпечують при застосуванні захисного капюшона за призначенням, коли захисний капюшон і його напівмаска надягнуті на голову користувача, очищення забрудненого повітря тільки від аерозолів (у випадку виконання юбки і напівмаски з фільтрувального матеріалу) або як від аерозолів, так і від со зо газів і парів (у випадку виконання юбки і напівмаски із сорбційно-фільтрувального матеріалу) послідовно в два етапи. На першому етапі забруднене повітря очищається фільтрувальним (або сорбційно-фільтрувальним) со матеріалом юбки, а потім на другому етапі - фільтрувальним (або сорбційно-фільтрувальним) матеріалом де напівмаски. В результаті цього підвищуються захисні властивості капюшона, а також збільшується час його захисної дії яка в цьому випадку визначається фільтрувальною (або сорбційно-фільтрувальною) ємністю со з5 матеріалів юбки і напівмаски. При цьому можливе забезпечення напівмаски захисного капюшона обтюратором, с виконаним шляхом підвернення і закріплення кромки матеріалу по її периметру, а також странгулятором, який встановлений всередині обтюратора і містить носовий затискач у вигляді металевої пластини та еластичний шнур, прикріплений своїми кінцями до кінців металевої пластини, забезпечує більш щільне прилягання напівмаски до лиця користувача, що перешкоджає проникненню повітря між напівмаскою і лицем користувача, « що сприяє ще більшому підвищенню захисних властивостей капюшона. в с Забезпечення захисного капюшона клапаном видиху, встановленим у виконаному в юбці отворі в області розташування органів дихання користувача, сприяє ефективному виведенню з простору під напівмаскою ;» видихуваного користувачем вуглекислого газу. Забезпечення захисного капюшона напівмаскою з фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу з оголів'ям, встановленою всередині захисного капюшона на клапані видиху з використанням виконаного в напівмасці отвору, забезпечує зменшення об'єму
ГІ простору під засобом індивідуального захисту, в якому розташовані органи дихання користувача. У цьому випадку цей об'єм обмежений розмірами не самого захисного капюшона, а істотно меншими розмірами со напівмаски. Це перешкоджає накопиченню в просторі під напівмаскою капюшона видихуваного користувачем - вуглекислого газу. В результаті цих причин підвищується комфортність при використанні захисного капюшона, а бо також збільшуються допустимий час використання цього засобу індивідуального захисту і ступінь можливої со фізичної активності користувача. Тому захисний капюшон може застосовуватися не тільки при евакуації людей, у с тому числі, людей літнього віку, дітей, а також людей, які страждають захворюваннями органів дихання або зазнали поранення, травми або отруєння, але і при тривалому виконанні робіт у зоні аварії або катастрофи, що розширює функціональні можливості захисного капюшона.
Відзначене свідчить про вирішення декларованої вище задачі даної корисної моделі завдяки наявності в захисного капюшона перелічених вище відмітних ознак. с На Фіг.1 показаний зовнішній вигляд захисного капюшона, надягнутого на голову користувача, де 1 - мішок, 2 - юбка, З - шов, 4 - клапан видиху, 5 - одворот юбки і 6 - тасьма для фіксації.
На Фіг.2 показаний вид захисного капюшона, вивернутого навиворіт, з боку розташування напівмаски, де 7 - бо напівмаска, 8 - фільтрувальний (або сорбційно-фільтрувальний) матеріал напівмаски, 9 - фігурна розпірка, 10 - обтюратор, 11 - носовий затискач, 12 - еластичний шнур і 13 - шнур оголів'я.
Захисний капюшон містить мішок 71, який виконаний із гнучкої прозорої повітронепроникної плівки, наприклад, з поліетилену. У разі потреби надання захисному капюшону вогнезахисних властивостей мішок 1 може бути виконаний, наприклад, з поліїмідної плівки. З'єднання країв заготовки гнучкої прозорої 65 повітронепроникної плівки при виготовленні мішка 1 може виконуватися, наприклад, методом термоскріплення або склеювання з утворенням суцільного герметичного шва.
Захисний капюшон містить юбку 2, виконану з фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу і герметично приєднану верхньою кромкою до кромки горловини мішка 1 за допомогою ниткового, клеєного або термоскріпленого шва 3. Для додаткової герметизації шва З зовні він може бути заклеєний не показаною на фігурах герметизуючою стрічкою, виконаною з гнучкого полімерного матеріалу.
У разі потреби надання пропонованому захисному капюшону вогнезахисних властивостей юбка 2 може бути виконана з термостійкого полімерного фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу, наприклад, з поліїмідного волокнистого або ворсового матеріалу, або мати зовнішній шар з вогнестійкого матеріалу, наприклад, марки "Піровітекс" або "Номекс". 70 При необхідності ефективного захисту органів дихання, очей і шкірних покривів голови і шиї користувача тільки від диму та інших видів шкідливих аерозолів юбка 2 може бути виконана з волокнистого полімерного фільтрувального матеріалу, наприклад, типу ФП. При необхідності захисту користувача не тільки від аерозолів, але і від шкідливих газів і парів юбка 2 може бути виконана, наприклад, з волокнистого полімерного фільтрувального матеріалу типу ФП, наповненого відповідними порошкоподібними сорбентами, а також з 7/5 іонообмінного волокнистого фільтрувального матеріалу або з активованого вуглецевого волокнистого матеріалу, які мають сорбуючі властивості. В цих випадках для надання фільтруючому або сорбційно-фільтруючому матеріалу юбки 2 вогнезахисних властивостей його зовнішній шар може бути просочений вогнестійкою речовиною, наприклад, на основі антипиренів.
З'єднання країв заготовки фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу при виготовленні юбки 2 може виконуватися, наприклад, методом термоскріплення або склеювання з утворенням суцільного герметичного шва. Захисний капюшон може бути оснащений тасьмою 6 для фіксації (в тому числі, і еластичної), яка може бути виконана у вигляді стрічки або шнура і розташована всередині одворота 5 юбки (див. Фіг.1), утвореного з нижньої кромки юбки 2 і виконаного, наприклад, методом термоскріплення.
Захисний капюшон містить клапан 4 видиху, який встановлений у виконаному в юбці 2 отворі (на фігурах не ов показано) в області розташування органів дихання користувача і по конструкції може бути аналогічний клапану видиху відомого респіратора (КО21525 (1, 2001)Ї. Захисний капюшон містить напівмаску 7, виконану з т фільтрувального (або сорбційно-фільтрувального) матеріалу 8. У випадку виконання захисного капюшона для захисту органів дихання лише від аерозолів напівмаска 7 може бути виконана з фільтрувального матеріалу 8, який містить, наприклад, зовнішній шар нетканої фільтрувальної полотнини або апретированої марлі, що виконує со зо функцію протипилового фільтра, внутрішній шар протиаерозольного волокнистого фільтрувального матеріалу, наприклад, типу ФП (фільтр Петрянова), і звернений до лиця користувача шар марлі, що виконує функцію со гігієнічного шару, що всмоктує вологу і запобігає алергійному впливу на користувача фільтрувальних матеріалів -/-" п респіратора. У випадку виконання захисного капюшона для захисту органів дихання як від аерозолів, так і від шкідливих газів і парів напівмаска 7 може бути виконана із сорбційно-фільтрувального матеріалу 8, який со
Зв додатково містить розміщений між зовнішнім шаром нетканої фільтрувальної полотнини і внутрішнім шаром с протиаерозольного волокнистого фільтрувального матеріалу сорбуючий шар, виконаний, наприклад, з протиаерозольного волокнистого фільтрувального матеріалу, наповненого порошкоподібним сорбентом, або з іонообмінного волокнистого матеріалу або з вуглецевого волокнистого матеріалу. При цьому можуть бути використані й інші відомі види сорбуючих фільтрів для легких респіраторів (КО29471 1, 2002 ї КОЗ6238 Ш1, « 2003). в с Напівмаска 7 встановлена всередині захисного капюшона на клапані 4 видиху з використанням виконаного у напівмасці отвору (на фігурах не показано) за аналогією з тим, як це передбачено конструкцією відомого ;» респіратора (КО21525 01, 2001). При цьому приєднання напівмаски 7 до юбки 2 здійснено за допомогою клапана 4 видиху. Напівмаска 7 захисного капюшона містить фігурну розпірку 9, яка розташована всередині напівмаски 7 45. 3 боку лиця користувача, запобігає прилипанню фільтрувального (або сорбційно-фільтрувального) матеріалу 8 ко напівмаски до лиця при виконанні користувачем вдиху і виконана, наприклад, з полімерного матеріалу у формі вісімки, встановленої на клапані 4 видиху, за аналогією з тим, як це передбачено конструкцією відомого со респіратора (КО21525 01, 20011. - Напівмаска 7 захисного капюшона оснащена також обтюратором 10 і странгулятором, який встановлений 5ор всередині обтюратора і містить з'єднані в кільце носовий затискач 11, виконаний у вигляді гнучкої металевої со пластини прямокутної або подковоподібної форми, і еластичний шнур 12, наприклад, з гуми, прикріплений с своїми кінцями до кінців металевої пластини. При виготовленні напівмаски 7 після розміщення носового затискачу 11 і еластичного шнура 12 по периметру фільтрувального (або сорбційно-фільтрувального) матеріалу 8 напівмаски заготовки напівмаски 7 обтюратор 10 може бути виконаний підвертанням кромки фільтрувального (або сорбційно-фільтрувального) матеріалу 8 напівмаски і приєднанням її по його периметру до зверненого до лиця користувача шару марлі методом точечного термоскріплення з використанням розплаву полімеру, с наприклад, на основі полівінілацетату, як це дозволяють виконати, наприклад, відомі установка для виготовлення респіраторів методом термоскріплення (КО2106161, 1998)| або напівавтомат для зборки респіраторів |(КО2203115, 20031. во Крім того, напівмаска 7 захисного капюшона оснащена, принаймні, одним шнуром 13 оголів'я, виконаним з еластичного матеріалу, наприклад, тасьми еластичної або гумки плетеної. На думку авторів даної корисної моделі, найбільш прийнятним є використання в конструкції захисного капюшона двох шнурів 13 оголів'я, виконаних з можливістю охоплення ними потилиці голови користувача при надягнутій напівмасці 7 і розміщення одного з них над вухом користувача, а іншого - під вухом користувача. Шнури 13 оголів'я прикріплені до 65 зовнішньої поверхні напівмаски 7 з двох її протилежних боків за допомогою термоплавкого клею.
Захисний капюшон застосовують за призначенням у такий спосіб.
Оскільки захисний капюшон доцільно поставляти упакованим у поліетиленовий пакет, при перебуванні в небезпечній зоні дістають його з пакета, розгортають, розправляють і перевіряють візуально цілісність гнучкої прозорої повітронепроникної плівки мішка 1 і його швів, фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу юбки 2 та її шва, шва 3, що з'єднує кромку горловини мішка 1 і верхню кромку юбки 2, клапану 4 видиху і його кріплення, а також напівмаски 7 та її елементів. Потім надягають захисний капюшон мішком 1 на голову, надягають напівмаску 7 так, щоб вона закривала органи дихання, розміщають носовий затискач 11 на переніссі, обжимають його за формою перенісся і надягають шнури 13 оголів'я на голову з охопленням ними потилиці так, щоб один шнур 13 оголів'я розташовувався над вухами користувача, а другий - під ними. Потім 7/0 розправляють юбку 2 уздовж нижньої частини голови і шиї користувача і зв'язують кінці тасьми 6 для фіксації (див. Фіг.1), зафіксувавши навколо шиї одворот 5 нижньої кромки юбки 2.
При виконанні користувачем вдиху клапан 4 видиху закритий і в просторі під захисним капюшоном виникає розрідження. Під дією розрідження під юбкою 2 забруднене повітря проходить через фільтрувальний або сорбційно-фільтрувальний матеріал юбки 2, очищуючись в ньому тільки від аерозолів або від аерозолів і газів і парів, і попадає в простір під юбкою 2. Під дією розрідження під напівмаскою 7 повітря, попередньо очищене матеріалом юбки 2, проходить через фільтрувальний (або сорбційно-фільтрувальний) матеріал 8 напівмаски, додатково очищуючись в ньому від залишків тільки аерозолів або аерозолів і газів і парів, попадає в простір під напівмаскою 7 і надходить до органів дихання користувача. При виконанні користувачем видиху під дією надлишкового тиску в просторі під напівмаскою 7 відкривається клапан 4 видиху і видихуване повітря, насичене 2о Вуглекислим газом, через клапан 4 видиху видаляється назовні.
Після виходу з небезпечної зони захисний капюшон знімають у зворотному порядку та утилізують як побутові відходи, а у випадку його застосування для захисту від радіоактивних речовин - як радіоактивні відходи.
Таким чином, пропонований захисний капюшон забезпечує підвищення захисних властивостей і часу захисної дії капюшона, а також розширення його функціональних можливостей, яке полягає у використанні об захисного капюшона як при евакуації людей, так і при виконанні робіт у зоні аварії або катастрофи. -

Claims (9)

  1. Формула винаходу зо 1. Захисний капюшон, що містить мішок з гнучкої прозорої повітронепроникної плівки і юбку, виконану з фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу і герметично приєднану своєю верхньою кромкою до /-00 кромки горловини мішка, який відрізняється тим, що він оснащений клапаном видиху, встановленим у «- виконаному в юбці отворі в області розташування органів дихання користувача, і напівмаскою з фільтрувального або сорбційно-фільтрувального матеріалу з оголів'ям, яка встановлена всередині захисного капюшона на (2,0) 35 клапані видиху з використанням виконаного в напівмасці отвору. сч
  2. 2. Капюшон за п. 1, який відрізняється тим, що кромка горловини мішка і верхня кромка юбки з'єднані нитковиМ швом.
  3. З. Капюшон за п. 1, який відрізняється тим, що кромка горловини мішка і верхня кромка юбки з'єднані клеєним швом. «
  4. 4. Капюшон за п. 1, який відрізняється тим, що кромка горловини мішка і верхня кромка юбки з'єднані з с термоскріпленим швом.
  5. 5. Капюшон за п. 1, який відрізняється тим, що він забезпечений тасьмою для фіксації, розміщеною всередині :з» відворота нижньої кромки юбки.
  6. 6. Капюшон за п. 1, який відрізняється тим, що його напівмаска оснащена встановленою всередині неї фігурною розпіркою з полімерного матеріалу. г)
  7. 7. Капюшон за п. 1, який відрізняється тим, що його напівмаска оснащена обтюратором, виконаним шляхом підвернення і закріплення кромки матеріалу напівмаски по її периметру. со
  8. 8. Капюшон за п. 1 або за п. 7, який відрізняється тим, що його напівмаска оснащена странгулятором, який - встановлений всередині обтюратора і містить носовий затискач у вигляді гнучкої металевої пластини і еластичний шнур, прикріплений своїми кінцями до кінців металевої пластини. (о)
  9. 9. Капюшон за п. 1, який відрізняється тим, що оголів'я його напівмаски виконано принаймні з одного со еластичного шнура, прикріпленого своїми кінцями до зовнішньої поверхні напівмаски з двох її протилежних боків за допомогою термоплавкого клею. с 60 б5
UAU200709016U 2007-03-28 2007-08-06 Protection hood UA28188U (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
RU2007112986 2007-03-28

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA28188U true UA28188U (en) 2007-11-26

Family

ID=39017953

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU200709016U UA28188U (en) 2007-03-28 2007-08-06 Protection hood

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA28188U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4831664A (en) Garment for protecting against environmental contamination
US4901370A (en) Garment for protecting against environmental contamination
JP5747060B2 (ja) 把持可能なタブを備える、保守不要な平坦折り畳みレスピレータ
JP3974327B2 (ja) 呼吸マスク用フェースシール
US6681765B2 (en) Antiviral and antibacterial respirator mask
US6134716A (en) Disposable smoke mask with replaceable filter
US4583535A (en) Protection mask
US4847914A (en) Garment for protecting against environmental contamination
KR20180002801U (ko) 이중 구조의 방진 마스크
US5146636A (en) Heat and smoke protective hood
KR20160148920A (ko) 안면 부착형 긴급 대피용 마스크
JP2023521095A (ja) 火災避難用の顔面マスク
KR200381616Y1 (ko) 일회용 방진 및 방독 마스크
RU65385U1 (ru) Защитный капюшон
RU81436U1 (ru) Защитный капюшон
JP3420728B2 (ja) 防煙マスク
UA28188U (en) Protection hood
KR100452167B1 (ko) 개인휴대용 화재안전 방독가스 마스크
KR200332063Y1 (ko) 화재 대피용 두건
KR101026491B1 (ko) 휴대형 방연 마스크
KR200324177Y1 (ko) 재난대피를 위한 초소형 휴대용 후드
RU2153386C1 (ru) Многослойный сорбционно-фильтрующий защитный материал и защитный капюшон на его основе
KR102130647B1 (ko) 다목적 응급 두건
RU205298U1 (ru) Средство индивидуальной защиты органов дыхания
CN212651248U (zh) 一种防护面罩