UA150110U - Меблевий конструктор - Google Patents

Меблевий конструктор Download PDF

Info

Publication number
UA150110U
UA150110U UAU202106074U UAU202106074U UA150110U UA 150110 U UA150110 U UA 150110U UA U202106074 U UAU202106074 U UA U202106074U UA U202106074 U UAU202106074 U UA U202106074U UA 150110 U UA150110 U UA 150110U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
furniture
elements
walls
furniture element
designer
Prior art date
Application number
UAU202106074U
Other languages
English (en)
Inventor
Дмитро Валентинович Турчинський
Original Assignee
Дмитро Валентинович Турчинський
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Дмитро Валентинович Турчинський filed Critical Дмитро Валентинович Турчинський
Priority to UAU202106074U priority Critical patent/UA150110U/uk
Publication of UA150110U publication Critical patent/UA150110U/uk

Links

Landscapes

  • Assembled Shelves (AREA)

Abstract

Меблевий конструктор містить множину меблевих елементів, кожен з яких характеризується коробчастою конструкцією з габаритними розмірами - довжиною А, шириною В та висотою Н, і виконаний зі щонайменше чотирьох вертикальних та горизонтальних стінок, які з'єднані між собою, а нижня стінка кожного меблевого елемента є нижньою горизонтальною основою цього меблевого елемента. Сусідні меблеві елементи, з яких один меблевий елемент є першим, а інший меблевий елемент є другим, з'єднані між собою за рахунок наявності щонайменше одного отвору у щонайменше одній з стінок першого меблевого елемента та за допомогою щонайменше одного елемента з'єднання, який розташований на одній із стінок другого меблевого елемента. Щонайменше один габаритний розмір А, В, Η будь-якої з стінок сусідніх меблевих елементів є однаковим, а інші габаритні розміри А, В, Η цих стінок сусідніх меблевих елементів є уніфікованими, і кожна з чотирьох стінок кожного меблевого елемента виконана і встановлена з можливістю виконувати функцію нижньої горизонтальної основи відповідного меблевого елемента. При цьому отвір чи кожен з отворів першого меблевого елемента з двох сусідніх меблевих елементів виконаний глухим, а елемент з'єднання чи кожен з елементів з'єднання другого меблевого елемента з двох сусідніх меблевих елементів являє собою виступ і виконаний безпосередньо у одній з стінок другого меблевого елемента чи у множині стінок, другого меблевого елемента. Форма, розмір та місцерозташування виступу чи кожного виступу є такими, що забезпечують взаємосполучність глухого отвору першого меблевого елемента з відповідним виступом другого меблевого елемента.

Description

Корисна модель належить до меблевої промисловості, а саме до галузі виробництва корпусних меблів та може бути використана в найрізноманітніших сферах для раціональної організації простору робочих, офісних та жилих приміщень - в побуті кожної людини, в офісних та виробничих приміщеннях, в закладах дошкільної та шкільної освіти і т. д., де є необхідність використання "швидких" меблів - універсальних та простих в експлуатації корпусних меблів як меблевого конструктора, які характеризуються легкістю та швидкістю трансформації однієї меблевої конструкції у іншу. Корисна модель є меблевим конструктором.
Корпусні меблі, або, як їх ще іноді називають - модульні меблі, являють собою набір окремих меблевих модулів, які компонують у певну меблеву композицію. Базово корпусні меблі несуть в собі філософію універсальності - щоб з певної множини модульних елементів можна було скласти різні варіанти меблевих конструкцій. При цьому важливим є те, щоб таку трансформацію елементів меблів споживач міг здійснити самостійно, будь-коли та без залучення вузьконаправлених фахівців. Кожен окремий меблевий модуль функціонально та ергономічно виконує свою роль у складі меблевої композиції і являє собою індивідуальний виріб. Традиційно корпусні меблі у складі меблевої композиції жорстко скріплюють між собою для надання конструкції конструктивної міцності. Комплект модульних меблів може складатися з елементів різної висоти і глибини, а кількість компонентів комплекту може варіюватися від декількох одиниць до кількох десятків. Зазвичай модульні елементи виконують в єдиному стилі, тому модулі єдиної композиції можна по-різному компонувати між собою і всі меблеві елементи у кожній з нових меблевих композицій будуть поєднуватися і виглядати у складі цілісної меблевої конструкції як єдине ціле. Ринок меблевої продукції пропонує широкий вибір таких модульних меблів для умеблювання кухні, спальні, дитячої кімнати, офісного приміщення чи інших просторів (Все, що потрібно знати про корпусні меблі при їх покупці, інтернет-магазин "Мебелок", режим доступу: пЕрз:/Лимлиу. тереїоК.сот/иКк-ца/узе-зспо-роїпрпо-2паїї-рго-кофизпі- тебії-ргі-уїКки-роКирсі/, дата звернення 01.10.2021 (1|; Що таке корпусні меблі?, інтернет-магазин "Клен", режим доступу: пЕрз://КІеп.са/лик/біод/екзрегії-2-тебріїм-гадуауввзпо-таКе-когтгривпі-тебії, дата звернення 01.10.2021 |21; Корпусні меблі, інтернет-магазин "Декарт", режим доступу: перз//десан.ца/Кі/иптйциге, дата звернення 28.09.2021 |ІЗІ). Практично завжди виробники чи продавці корпусних меблів акцентують увагу на індивідуальному підході при плануванні
Зо конструкції корпусних меблів, коли під конкретні потреби споживача виготовляють ті чи інші меблеві модулі, що в свою чергу потребує створення специфічних умов виготовлення та використання спеціалізованого обладнання для того чи іншого меблевого модулю. При цьому створені під індивідуальне замовлення корпусні меблі втрачають свою універсальність, так як найчастіше меблеві модулі, які створюють під параметри певного простору і при встановленні жорстко з'єднують між собою, потім вже не перекомпонують у інші меблеві композиції.
Серед патентних аналогів також присутні технічні рішення стосовно корпусних меблів.
Наприклад, відома модульна меблева система для збирання меблевої конструкції (комплекту) уніфікованих деталей. Система включає в себе трубчасті порожнинні профілі з відкритими торцями, штифти, з'єднувальні елементи і меблеві панелі та/або меблеві фасадні елементи.
При цьому кожен із з'єднувальних елементів складається з металевого куба з отворами у його стінках, для закріплення в них болтами конвекторів одного типорозміру у кількості від одного до шести штук. З профілів, які з'єднують за допомогою конекторів, формують меблевий каркас. В стінках кожного профілю виконані наскрізні отвори для встановлення в них штифтів, а в меблевих панелях та/або меблевих фасадних елементах виконані глухі отвори для закріплення на рамі з профілів. Модульна меблева система забезпечує універсальність меблевої системи та дозволяє збирати з обмеженої кількості меблевих елементів практично безмежну кількість меблевих конструкцій (патент РФ на винахід Мо БО 2751213, МПК А47В 47/00, А47В 96/20, опубл. 12.07.2021 р. І4Ї). Недоліком такого технічного рішення є велика кількість конструктивних елементів у складі меблевої системи. По-перше, збирання-розбирання певної меблевої конструкції потребує значних часових затрат, а часто і кваліфікованих спеціалістів. По-друге, часте встановлення чи вилучення штифтів, болтів, конекторів з меблевих модулів призводить до їх швидкого зношування та пошкодження. Тому таке технічне рішення не можна охарактеризувати як меблевий конструктор чи, тим більш, як "швидкі меблі". Такий аналог скоріше належить до області традиційних корпусних меблів під замовлення.
За найближчий аналог запропонованої корисної моделі прийнята "Система конструкції меблів", що містить множину меблевих елементів, кожен з яких характеризується коробчастою конструкцією з габаритними розмірами - довжиною А, шириною В та висотою Н, і кожен меблевий елемент виконаний зі щонайменше чотирьох вертикальних та горизонтальних стінок, які з'єднані між собою, а нижня стінка кожного меблевого елемента є нижньою горизонтальною бо основою цього меблевого елемента, при цьому сусідні меблеві елементи, з яких один меблевий елемент є першим, а інший меблевий елемент є другим, з'єднані між собою за рахунок наявності щонайменше одного отвору у щонайменше одній з стінок першого меблевого елемента та за допомогою щонайменше одного елемента з'єднання, який розташований на одній із стінок другого меблевого елемента, при цьому кількість отворів першого меблевого елемента дорівнює кількості елементів з'єднання другого меблевого елемента, і кожен елемент з'єднання другого меблевого елемента встановлюють у відповідному отворі відповідного першого меблевого елемента (патент Великої Британії на винахід Мо 1 502623, МПК А47В 47/00, опубл. 04.10.1974 р. ІБ). Зазначена система містить множину меблевих елементів та множину кутових кронштейнів. Кожен меблевий елемент характеризується коробчастою конструкцією та виконаний з пластинчатих елементів (стінок), які розміщені горизонтально та/або вертикально. Всі стінки виконані однакової товщини. Сусідні стінки у складі меблевого елемента, а також сусідні стінки сусідніх меблевих елементів з'єднані між собою за рахунок виконання у них множини наскрізних отворів, які розміщені рядами, при цьому отвори виконані в краях двох розміщених навпроти стінок, а відстань між центрами отворів в кожному ряду ідентичні половині товщини стінок та ідентичні відстані між першим та останнім отворами в ряду отворів. Стінки з'єднують одну з одною за допомогою кутових кронштейнів. В кожному з меблевих елементів цієї системи обов'язково існує одна з стінок (з множини стінок), яка є нижньою горизонтальною основою цього меблевого елемента. Цей винахід направлений на створення системи конструкції меблів, яка надає безліч можливостей комбінування тільки з кількома конструктивними частинами, зокрема така система дозволяє встановлювати вертикальні проміжні стінки за вибором користувача. Але недоліком цього технічного рішення є використання кутових кронштейнів як елементів з'єднання сусідніх меблевих елементів, а також потреба виконання множини наскрізних отворів у стінках обох сусідніх меблевих елементів.
Наскрізні отвори, а тим більш їх велика кількість, негативно впливають на конструктивну міцність меблевих елементів, а встановлення чи демонтаж кутових кронштейнів ускладнює процес збирання/розбирання меблевої конструкції. Також в зазначеній системі, при первинному конструюванні усіх її меблевих елементів (перед складанням і утворенням мебельної композиції з декількох меблевих елементів), заздалегідь визначається стінка, яка є "нижньою горизонтальною основою" кожного меблевого елемента, і, відповідно, завжди і заздалегідь
Зо визначаються нижня, верхня та бокові сторони кожного меблевого елемента системи. Таким чином кожен окремий меблевий елемент з чітко визначеною "нижньою горизонтальною основою" має лише один єдиний варіант просторового розташування в описаній меблевій системі з точки зору визначення його нижньої, верхньої та бокових сторін. Тобто, такі меблеві елементи встановлюють стаціонарно і вони не можуть бути перегорнуті і розташовані іншим чином (ніж попередньо встановлені і змонтовані) в системі конструкції меблів, і також такі меблеві елементи з чітко визначеною "нижньою горизонтальною основою" не призначені для зміни місця свого первинного розташування в системі конструкції меблів. Тому таке технічне рішення неможливо охарактеризувати як "швидкі меблі з можливістю швидкого трансформування однієї меблевої композиції в іншу меблеву композицію".
Таким чином відома "Система конструкції меблів": не дозволяє забезпечити простоту та універсальність використання меблевого конструктора; не дозволяє здійснювати легке та швидке трансформування/перекомпонування меблевого конструктора з однієї меблевої композиції у іншу.
Задачею корисної моделі, що заявляється, є створення меблевого конструктора як комплекту "швидких меблів", у якому б за рахунок використання нового типу елементів з'єднань модульних елементів в сукупності з можливістю використання кожного модульного елемента у різній його просторовій орієнтації забезпечувалася б: простота та універсальність використання такого меблевого конструктора; легкість та швидкість трансформування/перекомпонування меблевого конструктора з однієї меблевої композиції у іншу; можливість швидко, максимально ефективно та різноманітно оптимізувати використання "життєвого та/або робочого" простору у побутових, робочих та інших приміщеннях.
Поставлена задача вирішується тим, що меблевий конструктор містить множину меблевих елементів 1, кожен з яких характеризується коробчастою конструкцією з габаритними розмірами - довжиною А, шириною В та висотою Н, і виконаний зі щонайменше чотирьох вертикальних та горизонтальних стінок 2, 3, 4, 5, які з'єднані між собою, а нижня стінка 2 кожного меблевого елемента 1 є нижньою горизонтальною основою 16 цього меблевого елемента 1. При цьому сусідні меблеві елементи 1, з яких один меблевий елемент 1 є першим, а інший меблевий бо елемент 1 є другим, з'єднані між собою за рахунок наявності щонайменше одного отвору 6 у щонайменше одній з стінок 2, 3, 4, 5 першого меблевого елемента 1 та за допомогою щонайменше одного елемента з'єднання 7, який розташований на одній із стінок 2, 3, 4, 5 другого меблевого елемента 1, при цьому кількість отворів б першого меблевого елемента 1 дорівнює кількості елементів з'єднання 7 другого меблевого елемента 1, і кожен елемент з'єднання 7 другого меблевого елемента 1 встановлюють у відповідному отворі 6 відповідного першого меблевого елемента 1.
Новим є те, що щонайменше один габаритний розмір А, В, Н будь-якої з стінок 2, 3, 4, 5 сусідніх меблевих елементів 1 є однаковим, а інші габаритні розміри А, В, Н цих стінок 2, 3, 4, 5 сусідніх меблевих елементів 1 є уніфікованими, і кожна з чотирьох стінок 2, 3, (4), 5 кожного меблевого елемента 1 виконана і встановлена з можливістю виконувати функцію нижньої горизонтальної основи 16 відповідного меблевого елемента 1. При цьому отвір б чи кожен з отворів б першого меблевого елемента 1 з двох сусідніх меблевих елементів 1 виконаний глухим, а елемент з'єднання 7 чи кожен з елементів з'єднання 7 другого меблевого елемента 1 з двох сусідніх меблевих елементів 1 являє собою виступ 7В і виконаний безпосередньо у одній з стінок 2, 3, 4, 5 другого меблевого елемента 1 чи у множині стінок 2, 3, 4, 5 другого меблевого елемента 1, при цьому форма, розмір та місцерозташування виступу 7В чи кожного виступу 7В є такими, що забезпечують взаємосполучність глухого отвору 6 першого меблевого елемента 1 з відповідним виступом 7В другого меблевого елемента 1.
Для деяких окремих умов та випадків використання корисної моделі запропонований меблевий конструктор характеризується наступними ознаками, що розвивають, уточнюють сукупність ознак незалежного пункту формули корисної моделі.
Щонайменше один меблевий елемент 1 чи кожен меблевий елемент 1 додатково оснащений рухомою платформою 8 з засобами пересування 9.
Меблевий конструктор додатково містить площинний елемент 10 з площинними основами 10-1,10-2.
Площинна основа 10-1 та/або площинна основа 10-2 виконана чи виконані зі щонайменше одним отвором 6 та/або виступом 7В.
Площинний елемент 10 виконаний як столешня 14.
Площинний елемент 10 виконаний як конверсійна пластина (15).
Щонайменше один меблевий елемент 1 чи кожен меблевий елемент 1 додатково оснащений зовнішньою боковою полицею 11.
Щонайменше один меблевий елемент 1 чи кожен меблевий елемент 1 додатково оснащений внутрішнім елементом розділення 12.
Щонайменше один меблевий елемент 1 чи кожен меблевий елемент 1 додатково містить задню стінку 13.
Задня стінка 13 є горизонтальною нижньою основою 16 меблевого елемента 1.
Меблевий конструктор відповідно до корисної моделі, що заявляється, являє собою наявність набору меблевих елементів 1, які можуть багаторазово збиратися користувачем у різні меблеві конструкції. Під терміном "меблевий елемент 1" мається на увазі раніше описаний у рівні техніки меблевий модуль - конструктивна одиниця корпусних меблів у складі меблевої композиції. Кожен з меблевих елементів 1 виконаний зі щонайменше чотирьох вертикальних та горизонтальних стінок 2, 3, 4, 5, які з'єднані між собою, при цьому дві стінки є горизонтальними і паралельними відносно одна до одної, а дві інших стінки є вертикальними і також паралельними відносно одна до одної. Відповідно, пара горизонтальних стінок розташована перпендикулярно до пари вертикальних стінок, і усі чотири стінки 2, 3, 4, 5 утворюють коробчасту конструкцію з габаритними розмірами - довжиною А, шириною В та висотою Н.
Кожен з меблевих елементів 1 виконаний з елементами з'єднання 6 та 7В, які не відділені від самих меблевих елементів 1, а кожна пара елементів з'єднання являє собою взаємосполучні глухий отвір 6 та виступ 7В у відповідних стінках 2 або З або 4 або 5 двох сусідніх меблевих елементів 1. Тому, елементи з'єднання 6, 7В, відповідно до корисної моделі, забезпечують не жорстке з'єднання, як це має місце у корпусних меблях з відомого рівня техніки, а скоріше забезпечують роз'ємне зчеплення сусідніх меблевих елементів 1 у меблевій конструкції. Під "сусідніми меблевими елементами 1" маються на увазі два меблеві елементи 1 (першій і другий), бічні стінки 2 або З або 4 або 5 яких співставляють і зчіплюють за допомогою глухих отворів 6 та елементів з'єднання 7 (7В) при збиранні меблевої композиції.
Таке роз'ємне зчеплення сусідніх меблевих елементів 1 у меблевій конструкції забезпечує універсальність меблевого конструктора, який заявляється. Універсальні меблі - це такі меблі, які характеризуються високою здатністю до трансформації, потребують мінімальну площу розміщення при забезпеченні максимальної площі корисної поверхні, займають оптимальне 60 взаєморозташування з іншими наявними в умебльованому просторі предметами. Використання у конструкції меблевих елементів 1 отворів 6 та елементів з'єднання 7 у формі взаємосполучних глухого отвору 6 та виступу 7В дозволяє з легкістю збирати та розбирати меблеву конструкцію з таких меблевих елементів. Тому такий меблевий конструктор можна охарактеризувати як "швидкі меблі". Більше того, так як взаємосполучні елементи з'єднання глухий отвір 6 та виступ 7В виконані безпосередньо у складі відповідних бічних стінок 2 або 3, або 4, або 5 сусідніх меблевих елементів 1 і немає жодних інших елементів у складі меблевого конструктора (наприклад - додаткових кронштейнів, болтів, гайок інших елементів скріплення), окрім як меблевих елементів 1, забезпечується простота меблевого конструктора, який заявляється.
Згідно з корисною моделлю, меблеві елементи 1 у складі меблевого конструктора виконані таких габаритних розмірів - довжиною А, шириною В та висотою Н, при цьому щонайменше один габаритний розмір (з розмірів А, В, Н) сусідніх меблевих елементів 1 є однаковим, а інші габаритні розміри є уніфікованими. Тобто сусідні меблеві елементи 1 у складі меблевого конструктора можуть характеризуватися однаковою висотою Н, чи однаковою шириною В, чи однаковою довжиною А. При цьому, якщо сусідні меблеві елементи 1 характеризуються однаковою висотою Н, то їх ширина В та довжина А є уніфікованими. Іншими словами, при однаковій висоті Н двох сусідніх меблевих елементів 1, габаритні розміри А, В цих сусідніх меблевих елементів 1 характеризуються "уніфікованістю" - певною взаємозалежністю ширини В першого меблевого елемента 1 від ширини В другого меблевого елемента 1, та взаємозалежністю довжини А першого меблевого елемента 1 від довжини А другого меблевого елемента 1. Аналогічним чином, якщо сусідні меблеві елементи 1 характеризуються однаковою шириною В чи однаковою довжиною А, існує певна взаємозалежність висоти Н першого меблевого елемента 1 від висоти Н другого меблевого елемента 1, взаємозалежність довжини
А першого меблевого елемента 1 від довжини А другого меблевого елемента 1; взаємозалежність висоти Н першого меблевого елемента 1 від висоти Н другого меблевого елемента 1, взаємозалежність ширини В першого меблевого елемента 1 від ширини В другого меблевого елемента 1. При цьому термін "уніфіковані" включає в себе також зміст "однакові", тобто співвідносяться між собою за певним габаритним розміром як 1:11. Тобто меблевий конструктор, що заявляється, включає можливість виконання всіх меблевих елементів 1 з усіма однаковими габаритними розмірами А, В, Н та/або два сусідні меблеві елементи 1 виконані з
Зо однаковими двома габаритними розмірами ЛІВ, Ві Н, А і Н, а їх третій габаритний розмір Н, А чи В відповідно відповідає певному співвідношенню. Такі взаємозалежності габаритних розмірів
А, В, Н двох сусідніх меблевих елементів 1 можуть бути описані математичними формулами з використанням коефіцієнтів співвідношень, при цьому конкретні види математичних формул та використовувані коефіцієнти будуть залежати від виду та призначення меблевого конструктора, кількості меблевих елементів у його складі.
Також суттєвою ознакою корисної моделі є те, що кожна (тобто будь-яка) з чотирьох стінок 2, 3, 4, 5 кожного меблевого елемента 1 виконана і встановлена з можливістю виконувати функцію нижньої горизонтальної основи 16 відповідного меблевого елемента 1, що забезпечує можливість використання (встановлення) кожного меблевого елемента 1 у різній його просторовій орієнтації в загальній композиції меблевого конструктора. Під терміном "нижня горизонтальна основа 16" мається на увазі площина меблевого елемента 1, яка є перпендикулярною до його висоти, тобто це одна з чотирьох стінок 2, 3, 4, 5, яка горизонтально розташована в нижній частині меблевого елемента 1 і є основою-опорою цього меблевого елемента під час його розташування і встановлення в конкретній меблевій композицій. Якщо вважати, що для будь-якого меблевого елемента 1 завжди одна з його стінок 2, 3, 4, 5 є його нижньою горизонтальною основою 16, то технічне рішення, відповідно до даної корисної моделі, включає можливість виконання будь-якої однієї або двох, або трьох або усіх чотирьох стінок 2, 3, 4, 5 з можливістю їх використання як нижньої горизонтальної основи 16 меблевого елемента 1. Тобто меблевий елемент 1 з чотирма стінками 2, 3, 4, 5, кожна з яких може мати функцію нижньої горизонтальної основи 16, може бути встановлений в меблевій композиції на будь-яку з цих стінок 2, 3, 4, 5 як на нижню горизонтальну основу 16 залежно від загальної поточної конфігурації меблевої композиції, яку утворює чи трансформує користувач.
Це суттєво збільшує можливості трансформації і універсальність меблевого конструктора, так як меблеві елементи 1 у складі меблевої композиції можна не лише поміняти місцями, а також використати інше їх просторове розміщення у новій меблевій композиції, що в свою чергу дозволяє суттєво збільшити функціональність таких меблевих елементів та різноманітність можливих меблевих композицій.
Корисна модель пояснюється кресленнями, на яких:
Фіг. 1 - приклад конфігурації коробчастого кубоподібного меблевого елемента 1; 60 Фіг. 2 - приклад конфігурації коробчастого кубоподібного меблевого елемента 1;
Фіг. З - приклад конфігурації коробчастого паралелепіпедного меблевого елемента 1;
Фіг. 4 - приклад конфігурації коробчастого паралелепіпедного меблевого елемента 1;
Фіг. 5 - елементи з'єднання 6 меблевих елементів 1;
Фіг. 6 - елементи з'єднання 7В меблевих елементів 1;
Фіг. 7 - елементи з'єднання 6, 7В меблевих елементів 1;
Фіг. 8 - елементи з'єднання 6, 7В меблевих елементів 1;
Фіг. 9 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій;
Фіг. 10 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій;
Фіг. 11 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій;
Фіг. 12 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій;
Фіг. 13 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій;
Фіг. 14 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій;
Фіг. 15 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій з рухомою платформою 8 та з засобом пересування 9 рухомої платформи 8;
Фіг. 16 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій з рухомою платформою 8 та з засобом пересування 9 рухомої платформи 8;
Фіг. 17 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій з рухомою платформою 8;
Фіг. 18 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій з рухомою платформою 8;
Фіг. 19 - меблевий конструктор у зборі в одній з меблевих комбінацій з рухомою платформою 8;
Фіг. 20 - меблевий конструктор у зборі у вигляді стола з площинним елементом 10 (столешнею 14) та меблевими ручками 17;
Фіг. 21 - меблевий конструктор у зборі у вигляді стола з площинним елементом 10 (столешнею 14), меблевими ручками 17 та задньою стінкою 13;
Фіг. 22 - горизонтальні внутрішні елементи розділення 12 меблевого елемента 1;
Фіг. 23 - вертикальні внутрішні елементи розділення 12 меблевого елемента 1;
Фіг. 24 - внутрішні елементи розділення 12 (у вигляді ящиків) меблевого елемента 1;
Ко) Фіг. 25 - зовнішня бокова полиця 11 меблевого елемента 1;
Фіг. 26 - горизонтальні та вертикальні внутрішні елементи розділення 12 меблевого елемента 1;
Фіг. 27 - горизонтальні, вертикальні та у вигляді ящиків внутрішні елементи розділення 12 меблевого елемента 1;
Фіг. 28 - різноманітні внутрішні елементи розділення 12 меблевих елементів 1 з задніми стінками 13;
Фіг. 29 - конверсійна пластина 15.
Фіг. 30 - меблевий конструктор з конверсійною пластиною 15.
Фіг. 31 - меблевий конструктор з конверсійною пластиною 15, з рухомою платформою 8 та з засобами пересування 9.
На кресленнях корисної моделі використані наступні позначення: 1 - меблевий елемент; 2, З, 4, 5 - бічні стінки меблевого елемента 1; 6 - елемент з'єднання, глухий отвір у одній з бічних стінок 2, 3, 4, 5 меблевого елемента 1; 7 - елемент з'єднання, виконаний у одній з бічних стінок 2, 3, 4, 5 меблевого елемента 1; 78 - елемент з'єднання 7, виконаний як виступ у одній з бічних стінок 2, 3, 4, 5 меблевого елемента 1; 8 - рухома платформа; 9 - засіб пересування рухомої платформи 8; 10 - площинний елемент; 11 - зовнішня бокова полиця меблевого елемента 1; 12 - внутрішній елемент розділення меблевого елемента 1; 13 - задня стінка меблевого елемента 1; 14-столешня; 15 - конверсійна пластина; 16 - нижня горизонтальна основа меблевого елемента 1; 17 - меблеві ручки;
А - довжина меблевого елемента 1;
В - ширина меблевого елемента 1; 60 Н - висота меблевого елемента 1.
Як показано на фіг. 1, фіг. 2, фіг. З, фіг. 4, кожен меблевий елемент 1 меблевого конструктора, який заявляється, характеризується коробчастою конструкцією і виконаний зі щонайменше чотирьох вертикальних та горизонтальних стінок 2, 3, 4, 5, які з'єднані між собою таким чином, що утворюють меблеві елементи 1 з чотирма стінками, де дві горизонтальні і дві вертикальні стінки (умовно дві бічні, верхня та нижня стінки), а з фронтальної та задньої частинах утворений відкритий простір. В окремих випадках виконання корисної моделі меблеві елементи 1 можуть додатково містити задні стінки 13 (фіг. 21, фіг. 28). Коробчаста конструкція кожного меблевого елемента 1 характеризується габаритними розмірами - довжиною А, шириною В та висотою Н (фіг. 1, фіг. 3). Розмір будь-якої бічної стінки 2, 3, 4, 5 меблевого елемента 1 може бути довжиною А меблевого елемента 1 (див. фіг. 1). Аналогічним чином розмір будь-якої бічної стінки 2, 3, 4, 5 меблевого елемента 1 може бути шириною В та розмір будь-якої бічної стінки 2, 3, 4, 5 меблевого елемента 1 може бути висотою Н меблевого елемента 1. Вважається, що ширину В та довжину А меблевого елемента 1 визначають по ширині та довжині тої бічної стінки меблевого елемента 1, яка лежить в нижній горизонтальній площині меблевої композиції і є його нижньою горизонтальною основою 16. Відповідно, висоту
Н меблевого елемента 1 визначають по розміру бічної стінки меблевого елемента 1, яка розташована ортогонально до бічної стінки-основи 16 цього меблевого елемента 1 (див. фіг. 10).
Бічні стінки 2, 3, 4, 5 у складі меблевого елемента 1 скріплені між собою шляхом відомих для спеціаліста в даній області клейових чи безклейових з'єднань, або за допомогою меблевих кріплень - саморізів, стяжок, гвинтів і т.п (не показані на кресленнях). Матеріалом для виготовлення меблевих елементів 1 може бути будь-який конструкційний матеріал, наприклад - деревно-стружкові плити, орієнтовано-стружкові плити О5Р, дерево-волокнисті плити середньої щільності МОЕ, дерево-волокнисті плити високої щільності НОЕ, фанера, картон, пластик і інші.
Як показано на фіг. 5, фіг, б, фіг. 7, фіг. 8 меблеві елементи 1 виконані з елементами з'єднання 6, 7. При цьому кожна пара елементів з'єднання 6, 7 являє собою взаємосполучні глухий отвір б та виступ 7В у відповідних бічних стінках двох сусідніх меблевих елементів 1.
Елементи з'єднання 6, 7 (7В) забезпечують роз'ємне зчеплення сусідніх меблевих елементів 1 у тій чи іншій меблевій конструкції що в свою чергу забезпечує універсальність меблевого
Зо конструктора. Таке технічне рішення дозволяє з легкістю збирати та розбирати меблеві елементи 1 у ту чи іншу меблеву конструкцію/композицію. Для формування меблевої композиції меблеві елементи 1 встановлюють один на одному та/або в ряд - один біля одного (див. фіг. 9 - фіг. 14). Тому такий меблевий конструктор можна охарактеризувати як "швидкі меблі".
Суттєвою ознакою даної корисної моделі є те, що щонайменше один габаритний розмір сусідніх меблевих елементів 1 є однаковим, а інші габаритні розміри сусідніх меблевих елементів 1 є уніфікованими (мається на увазі, що "уніфіковані габаритні розміри" це є взаємне співвідношення габаритних розмірів сусідніх меблевих елементів 1). Так, наприклад, співвідношення ширини В до довжини А кожного меблевого елемента 1 становитиме коефіцієнт
КІ, а співвідношення висоти Н до ширини В кожного меблевого елемента 1 становитиме коефіці тео
А В
При цьому значення коефіцієнтів КІ для першого, другого, третього і т.д. меблевих елеменіїв 1, Кк, К1(І)), КТ) можуть співвідноситися між собою лише на ціле число К.
КМ) де М, К - ціле число.
Така уніфікація габаритних розмірів меблевого конструктора в сукупності з виконанням кожної пари взаємосполучних елементів з'єднання 6, 7 (7В) як глухого отвору 6 у одній з бічних стінок першого меблевого елемента 1 та виступу 7В у відповідній бічній стінці 2 або З або 4 або 5 другого меблевого елемента 1 дозволяє легко створювати різноманітні просторові меблеві конструкції з меблевих елементів 1, які є в наявності. При цьому поняття "уніфікований" включає в себе також поняття "однаковий", тобто сусідні меблеві елементи можуть бути виконані однаковими не лише по одному габаритному розміру, а по двох чи навіть по всіх трьох габаритних розмірах. Як показано на фіг. 9, сусідні меблеві елементи 1 можуть бути виконані з усіма однаковими габаритними розмірами - з однаковими висотою Н, довжиною А та шириною В меблевих елементів 1. Як показано на фіг. 10, фіг. 15 - фіг. 19, однаковим габаритним розміром сусідніх меблевих елементів 1 може бути ширина В. Як показано на фіг. 11, фіг. 12, однаковими габаритними розмірами сусідніх меблевих елементів 1 у складі меблевого конструктора може бути ширина В та довжина А. Як показано на фіг. 13, фіг. 14, однаковими габаритними розмірами може бути ширина В та висота Н сусідніх меблевих елементів 1.
Таким чином, процес створення нових меблевих конструкцій (чи їх трансформації) з наявних меблевих елементів 1 меблевого конструктора нагадує процес збирання дитячого конструктора
І едо-, де іграшковий конструктор теж складається з множини уніфікованих деталей, які можна по-різному групувати у певні конструкції що забезпечує простоту та універсальність використання меблевого конструктора. Завдяки простоті збирання-розбирання конструкції з меблевих елементів 1, габаритні розміри яких уніфіковані, кінцевий споживач не потребує залучення вузькокваліфікованих меблевих фахівців, а найчастіше може легко та швидко здійснити трансформацію/перекомпонування однієї меблевої композиції в іншу самостійно.
Більше того, такий меблевий конструктор характеризується простотою та універсальністю та забезпечує можливість швидко, максимально ефективно та різноманітно оптимізувати використання "життєвого та/або робочого" простору у побутових, робочих та інших приміщеннях.
Крім того, уніфікація габаритних розмірів меблевих елементів 1 забезпечує суттєву економію матеріалів для виготовлення меблевих елементів 1 та спрощує виробничі та логістичні процеси, які супроводжують таке виготовлення. Раціональні витрати конструкційних матеріалів дозволяють суттєво зменшити кількість сировинних ресурсів, необхідних для виготовлення меблевих елементів 1, кількість пакувальних матеріалів та, зрештою, кількість відходів, що суттєво знижує навантаження на навколишнє середовище.
Також суттєвою ознакою корисної моделі, що заявляється, є те, що кожен меблевий елемент 1 може бути використаний у різних його просторових розміщеннях, і нижньою горизонтальною основою 16 кожного меблевого елемента 1 може бути будь-яка його стінка 2 або З або 4 або 5 (див. фіг. 2, фіг. 4, фіг. 10, фіг. 11). Тобто при складанні нової меблевої композиції, або при трансформуванні меблевих елементів 1 із однієї композиції в іншу, кожен з наявних меблевих елементів 1 може бути перевернутий і встановлений на одну із стінок 2 або
З, або 4, або 5 як на нижню горизонтальну основу 16 таким чином - як це потрібно користувачу.
Таке рішення показане на фіг. 10 та на фіг. 11, де на фіг. 10 у складі меблевої композиції, що утворена з меблевого конструктора, показаний меблевий елемент 1, в якому одна з стінок З
Зо виконує функцію нижньої горизонтальної основи 16, а на фіг. 11 у складі іншої меблевої композиції показаний той самий меблевий елемент 1, але функцію нижньої горизонтальної основи 16 в ньому виконує вже інша стінка 4. Можливість встановлення меблевих елементів 1 на їх різні стінки як на нижню горизонтальну основу 16 дозволяє користувачам швидко і легко вибирати і створювати різноманітні конфігураційні рішення меблевих композицій залежно від їх потреб шляхом трансформування/перекомпонування меблевих елементів 1 меблевого конструктора.
Відповідно, за рахунок використання запропонованого меблевого конструктора, у користувачів з'являється можливість швидко, легко, максимально ефективно та різноманітно оптимізувати використання "життєвого та/або робочого" простору у побутових, робочих та інших приміщеннях, де застосований меблевий конструктор.
Тобто запропонований меблевий конструктор з однієї кількості конкретних меблевих елементів 1 може бути швидко і легко застосований, наприклад - як "кутова стінка з тумбами- органайзерами, яка розміщена вздовж стіни і висота якої забезпечена на рівні безперешкодного доступу для людини середнього зросту" (фіг. 13), або в іншій конфігурації - як "вертикальна меблева стінка "під стелю" (фіг.10, фіг 11, фіг. 12), або "комплект ящиків - органайзерів для комп'ютерного стола" (фіг. 7, фіг. 8), залежно від вимог та побажань користувача.
Для спеціаліста в цій галузі є зрозумілим, що корисна модель може мати численні додаткові покращення та удосконалення, які задовольнятимуть ті чи інші потреби кінцевого споживача.
Деякі з них наведені тут для наглядності. Проте ані ті додаткові елементи, про які тут згадується, ані ті покращення, які можуть мати місце, але тут не приведені, не впливають на об'єм прав, який визначено у незалежному пункті формули.
В частинних випадках здійснення корисної моделі меблевий елемент 1 може додатково містити в собі додаткові просторові структури, які встановлюють всередину з повним чи частковим заповненням внутрішнього простору цього меблевого елемента 1 (див. фіг. 15 - фіг. 27). Просторові структури можуть бути виконані як внутрішній елемент розділення 12 (див. фіг. 22 - фіг. 27) (наприклад полиця, шухляда, висувний ящик чи контейнерна система, внутрішній бокс, внутрішня перегородка чи інша еквівалентна ознака). За рахунок використання додаткових внутрішніх просторових структур кожен окремий меблевий елемент 1 може виконувати функцію автономного "органайзера" для тих чи інших дрібних предметів, як то аркуші паперу, аксесуари, бо дрібні деталі (див. фіг. 22, фіг. 26, фіг. 27, фіг. 28). Також щонайменше один меблевий елемент
1 чи кожен меблевий елемент 1 може бути додатково оснащений зовнішньою боковою полицею 11 (фіг. 25), яка також може бути виконана з глухими отворами б та/або виступами 7В (не показано на кресленнях).
Також, як показано на фіг. 15 - фіг. 19, фіг. 31 щонайменше один меблевий елемент 1 чи кожен з меблевих елементів 1 у складі меблевого конструктора, які встановлені у нижньому ряду меблевих елементів 1, може бути додатково оснащений платформою 8 з засобами переміщення 9. Як засоби переміщення 9 можуть бути використані, наприклад меблеві ролики, але не обмежуючись цим. Для можливості з'єднання з меблевим елементом 1 чи з меблевими елементами 1, які встановлюють над платформою 8, вона може бути виконаною з глухими отворами 6 та/або виступами 7В (див. фіг. 15 - фіг. 19, фіг. 30). Іншими словами, меблевий елемент 1 у складі меблевої композиції може бути встановлений стаціонарно чи з можливістю зміни свого положення за рахунок встановлення його на платформу 8 з меблевими роликами (засобами переміщення 9). На одній меблевій платформі 8 можуть бути встановлені один, два, три і більше меблевих елементів 1, розміщених один на одному (див. фіг. 15 - фіг. 19, фіг. 31), або в ряд - один біля одного чи одночасно один біля одного та один на одному (див. фіг. 13).
Крім цього, щонайменше один меблевий елемент 1, а в переважному випадку два меблевих елементи 1, тобто пара меблевих елементів 1, може бути додатково оснащений площинним елементом 10 з площинними основами 10-1, 10-2 (див. фіг. 20, фіг. 21, фіг. 30, фіг. 31), який може бути складаним та/або з можливістю збільшення чи зменшення своєї робочої поверхні.
Для забезпечення можливості з'єднання з меблевим елементом 1 чи з меблевими елементами 1, які встановлюють під площинним елементом 10, площинна основа 10-1 та/або площинна основа 10-2 площинного елемента 10 можуть бути виконані зі щонайменше одним отвором 6 та/або виступом 7В (фіг. 30). Як показано на фіг. 20, фіг. 21, площинний елемент 10 може бути виконаний як столешня 14. Таке технічне рішення дозволяє отримати як меблеву конструкцію чи як її частину, наприклад "робочий стіл-трансформер" (див. фіг. 20).
Також як показано на фіг. 30, фіг. 31, площинний елемент 10 може бути виконаний як конверсійна плита 15, у якій виконані глухі отвори б та виступи 7В. Конверсійну плиту 15 використовують у складі меблевого конструктора для надання конструктивної жорсткості меблевій конструкції з меблевих елементів 1, розташованих один біля одного в ряд (див. фіг. 30), чи меблевій конструкцій з меблевих елементів 1, розташованих один біля одного та один на одному (див. фіг. 31).
Також як показано на фіг. 21, фіг. 28, коробчаста конструкція меблевого елемента 1 може додатково містити задню стінку 13, і задня стінка 13 може бути нижньою горизонтальною основою 16 меблевого елемента 1 (див. фіг. 28). В такому випадку, коли нижньою горизонтальною основою 16 меблевого елемента 1 є його бічна стінка 4, то внутрішні елементи розділення 12 меблевого елемента 1 виконують роль внутрішніх горизонтальних полиць, а коли нижньою горизонтальною основою 16 меблевого елемента 1 є його задня стінка 13, тоді внутрішні елементи розділення 12 виконують роль внутрішніх вертикальних перегородок меблевого елемента 1.
Крім згаданих додаткових деталей меблеві елементи 1 можуть також містити (один з перелічених засобів чи будь-яку їх комбінацію): меблеві ручки (профільні, врізні, ручки-скоби, ручки-кнопки) 17 (див. фіг. 7, фіг. 8, фіг. 20, фіг. 21), меблеві ролети і жалюзі, висувні системи і напрямні для шухляд, полицетримачі, розсувні елементи, меблеві петлі, меблеві замки, різноманітні кріпильні засоби (гвинти, гайки, муфти, заглушки, дюбеля, цвяхи, шайби, шпильки, шурупи, куточки і з'єднувальні планки), меблеві ніжки, плінтуси і ін (не показані на кресленнях).
Таким чином, меблевий конструктор, що заявляється, характеризується високою зручністю та легкістю збирання/розбирання тої чи іншої меблевої конструкції, яка відповідатиме конкретним естетичним та функціональним запитам кінцевого користувача. Використовуючи такий меблевий конструктор, кінцевий користувач матиме можливість збирати відповідно під свої потреби зрозумілу йому по конструктиву меблеву композицію. Такий процес легкий та зрозумілий, так як не передбачає використання численних спеціалізованих елементів з'єднання, які виконані окремими від мебельних модулів 1 і використання яких потребує певних знань та навиків, як це пропонує наявний рівень техніки. Кінцевий споживач інтуїтивно розумітиме, як змонтувати необхідну меблеву конструкцію з меблевих елементів 1, з'єднуючи їх за рахунок елементів з'єднання 6, 7, виконаних у самих меблевих елементах 1, як взаємосполучні глухі отвори 6 та виступи 7В у відповідних стінках 2, 3, 4, 5 меблевих елементів 1. У випадку зміни потреб користувача, користувач зможе швидко та легко трансформувати наявну меблеву конструкцію у іншу, яка буде повною мірою вдовольняти нові потреби користувача. Це є можливим:
за рахунок виконання меблевих елементів 1 з однаковими та уніфікованими розмірами А, В,
Н, а також за рахунок забезпечення можливості використання кожного з меблевих елементів 1 у різному його просторовому розташуванню; за рахунок того, що будь-яка з чотирьох стінок 2, 3, 4, 5 кожного меблевого елемента 1 може виконувати функцію нижньої горизонтальної основи 16 відповідного меблевого елемента 1.
Кількість меблевих композицій, які можна зібрати з тієї чи іншої кількості меблевих елементів 1, а також з додаткових засобів, як то щонайменше одна платформа 8 з засобами пересування 9, щонайменше один площинний елемент 10, щонайменше одна зовнішня бокова полиця 11, залежить від кількості самих меблевих елементів 1, від кількості додаткових засобів, від наявного простору та від функціональних та ергономічних потреб споживача.
Запропонований меблевий конструктор пройшов випробування при його експериментально- промисловому виробництві, а так само в процесі її експлуатації за цільовим призначенням.
Результати випробувань показали, що конструкція запропонованої корисної моделі, за рахунок сукупності суттєвих ознак меблевого конструктора, в тому числі й нових ознак, дозволяє досягти зазначеного технічного результату - забезпечити простоту та універсальність використання виробу; здійснювати легке та швидке трансформування/перекомпонування меблевого конструктора з однієї меблевої композиції у іншу; швидко, максимально ефективно та різноманітно оптимізувати використання "життєвого та/або робочого" простору у побутових, робочих та інших приміщеннях.
Приклади конкретного промислового здійснення запропонованої корисної моделі, її використання наведені вище як кращі приклади здійснення.
Запропонований меблевий конструктор відповідає усім вимогам експлуатації, застосування і загальноприйнятим правилам безпеки та експлуатації подібних виробів.
Джерела інформації: 1. Все, що потрібно знати про корпусні меблі при їх покупці, інтернет-магазин "Мебелок", режим доступу: перз;//млуим. тебреїок.сот/иКк-ца/уве-5спо-роїпрпо-2паїї-рго- когризпі-тебії-ргі-уїкр- роКирсі/, дата звернення 01.10.2021; 2. Що таке корпусні меблі?, інтернет-магазин "Клен", режим доступу: ппрзу/КІеп.са/ик/біод/еКврепі-2-тебіїм-гадуауввпо-таКе-Когривпі-тебії, дата звернення
Коо) 01.10.2021; 3. Корпусні меблі, інтернет-магазин "Декарт", режим доступу: пЕрз://десагі.ча/икг/Лигпиге, дата звернення 28.09.2021; 4. Патент РФ на винахід Мо КО 2751213, МПК А47В 47/00, А47В 96/20, опубл. 12.07.2021 р.; 5. Патент Великої Британії на винахід Мо 1 502 623, МПК А47В 47/00, опубл. 04.10.1974 р. - прототип.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
    1. Меблевий конструктор, що містить множину меблевих елементів (1), кожен з яких характеризується коробчастою конструкцією з габаритними розмірами - довжиною А, шириною В та висотою Н, і виконаний зі щонайменше чотирьох вертикальних та горизонтальних стінок (2), (3), (4), (5), які з'єднані між собою, а нижня стінка (2) кожного меблевого елемента (1) є нижньою горизонтальною основою (16) цього меблевого елемента (1), при цьому сусідні меблеві елементи (1), з яких один меблевий елемент (1) є першим, а інший меблевий елемент (1) є другим, з'єднані між собою за рахунок наявності щонайменше одного отвору (6) у щонайменше одній з стінок (2), (3), (4), (5) першого меблевого елемента (1) та за допомогою щонайменше одного елемента з'єднання (7), який розташований на одній із стінок (2), (3), (4), (5) другого меблевого елемента (1), при цьому кількість отворів (б) першого меблевого елемента (1) дорівнює кількості елементів з'єднання (7) другого меблевого елемента (1), і кожен елемент з'єднання (7) другого меблевого елемента (1) встановлюють у відповідному отворі (6) відповідного першого меблевого елемента (1), який відрізняється тим, що щонайменше один габаритний розмір А, В, Н будь-якої з стінок (2), (3), (4), (5) сусідніх меблевих елементів (1) є однаковим, а інші габаритні розміри А, В, Н цих стінок (2), (3), (4), (5) сусідніх меблевих елементів (1) є уніфікованими, і кожна з чотирьох стінок (2), (3), (4), (5) кожного меблевого елемента (1) виконана і встановлена з можливістю виконувати функцію нижньої горизонтальної основи (16) відповідного меблевого елемента (1), при цьому отвір (б) чи кожен з отворів (б) першого меблевого елемента (1) з двох сусідніх меблевих елементів (1) виконаний глухим, а елемент з'єднання (7) чи кожен з елементів з'єднання (7) другого меблевого елемента (1) з двох сусідніх меблевих елементів (1) являє собою виступ (7В) і виконаний безпосередньо у одній з бо стінок (2), (3), (4), (5) другого меблевого елемента (1) чи у множині стінок (2), (3), (4), (5) другого меблевого елемента (1), при цьому форма, розмір та місцерозташування виступу (7В) чи кожного виступу (7В) є такими, що забезпечують взаємосполучність глухого отвору (6) першого меблевого елемента (1) з відповідним виступом (7В) другого меблевого елемента (1).
    2. Меблевий конструктор за п. 1, який відрізняється тим, що щонайменше один меблевий елемент (1) чи кожен меблевий елемент (1) додатково оснащений рухомою платформою (8) з засобами пересування (9).
    3. Меблевий конструктор за будь-яким з пп. 1 або 2, який відрізняється тим, що додатково містить площинний елемент (10) з площинними основами (10-1), (10-2).
    4. Меблевий конструктор за п. 3, який відрізняється тим, що площинна основа (10-1) та/або площинна основа (10-2) виконана чи виконані зі щонайменше одним отвором (6) та/або виступом (7В).
    5. Меблевий конструктор за будь-яким з пп. З або 4, який відрізняється тим, що площинний елемент (10) виконаний як столешня (14).
    6. Меблевий конструктор за будь-яким з пп. З або 4, який відрізняється тим, що площинний елемент (10) виконаний як конверсійна пластина (15).
    7. Меблевий конструктор за будь-яким з пп. 1-6, який відрізняється тим, що щонайменше один меблевий елемент (1) чи кожен меблевий елемент (1) додатково оснащений зовнішньою боковою полицею (11).
    8. Меблевий конструктор за будь-яким з пп. 1-7, який відрізняється тим, що щонайменше один меблевий елемент (1) чи кожен меблевий елемент (1) додатково оснащений внутрішнім елементом розділення (12).
    9. Меблевий конструктор за будь-яким з пп. 1-6, який відрізняється тим, що щонайменше один меблевий елемент (1) чи кожен меблевий елемент (1) додатково містить задню стінку (13).
    10. Меблевий конструктор за п. 9, який відрізняється тим, що задня стінка (13) є горизонтальною нижньою основою (16) меблевого елемента (1). А ЧЕ З Е: - Й ра 16
    Фіг. 1 З ЗИ 3. й і й | 2 ке ня 5 (18)
    Фіг. 2 г . чі Зрй
    Ж. у т с: УМ З КЗ |: 5 ї ! З: ї Я Е Е Я ; ї НУ Є І | З 5 є І З ЯН ЕН З КІ 4 КІ В ФІ і 55 З Ж я З Я зі Е й В ж Е я: і й Кк ЕК Хї Я КО : ; я Кк: ї З | З - ї Ї З ! ЕК шкі З : ї ІЗ А ІЗ -жкЗ х х Зх їх ЩУ В 5 ї х І. ї КЕ ях ІЗ Н | х Н їх ї Я ї я ЩЕ А З і й Кк Х і й В: ї | З ВХ ЕКЗ З ЩО КІ ї З х
    З. у вооововекн КХ с х: їх вх: й В Я Зі - КІ в КО КІ о З ВХ Ж й ї- їх повінь жу
    Фіг. З й ііі чани е 7я й Х Ше Ї вх с інінінінінінінннх - Й і зн а и ан х меч ї ні т нин зник сл Ох Й і : і Її Б і ї Ж 73 ми З кт ! 1 Б Ї 2 х на ке і ЕЕ лм х со : і ч З Е т : ; т Н июня кю м: Й і; СМ ннннннетттннн ян, суму АТ чу шин.
    ЩІ. , Ом щі | 1 / 1)
    і. вав)
    Фіг. 5 зони тов). і, -
    Фіг. 6
    Др тв 17 с 6
    Фіг. 7 кі Пуплимл пок й І: : Н х : п НН їі ААУ я Е; ІЧ : Е Н : і : і З ї Н Її меня потен ЕЕ ї і ех й ев ИН НЕ ї : НН ЧЕ ЗЕ Е Н ЕЕ: і Ї Н і ЕЗУ і і Кк Х ЕЯ ї СЕ сх ГУ ' дея З ї - - пий ; и ГУ і Ї К ннех Шия нн оч ЗКУ у кд
    З. тм в с ; . ОС В . ОК нин в 0 ї КК КК Н в. КОХ х 1 ї КК 1 Н З 7 5 шк «ріг. 8 ї СК ше я. І" І і Я ів нн НН я х хі х її т, х хі х НИ І ще ії ГЕ: І і з Я НУ НН ЩЕ
    Ід. А нки ОБ Ба ТР асо гак для с о пом т | в: ; зн АКА КУ І Е Н м ення З : Я | ЩЕ Ї В
    3. Я : док Н ГК Я 1 з рн ДЕ ян НН В) А г о мн ЗНННІ ЯСЯ М І Еф екнеоююкоохенннт : СО те он ЕХ КИ ї х З х ЗІ Я ока ва Я х ї Е Е : ще КЗ Я Я Е Гр тееюлотюєюкоих її. соте І ІЗ АХ 1 й 1 БК М ГНЕ ПЕ Я Кот : Й ІЗ їх Кох ій с Е Ко ЕЗ рання | их я у ї НІ шви ШИ її ! хі ще ПО кед о дя Й
    Фіг. З
    Її І мн шк і о з МОН р Моди дих пл пеицтттиня Її те
    Фіг. 10 ' пи й і о бів ! іх ОН,
    Фіг. 11 ди СЯ ще,
    Фіг. 12
    .
    ше. ЩІ - шшшшшшшш. Тож Ши ян . ши ші ве Ши НІШ ї
    Фіг. 18 нн В
    Фіг. 17
    ОА Ї 110 Г Е І г !
    лес ве ШИ
    Фіг. 21 ї о й ння СЯ «ріг. 25 г й Е ше нн ши ши ши: яки в. ши шо,
    Фіг. 27 ШКШЩ8КВЦІООЄ | , 27 ок р ТАН ГЕН ПО ОКХ / 16-77 р а / : ефе ко і і. / щи шк.
    Ся . ї ЇВ ЗБ ; і 4 І и Ні. ОО | : д й ще ше иа ла ШИ Ш вя о: . | «арен шо : жк З і н І; шк 4 днк і ша о ; . кОЗаНнК. . Е ІХ і В х Худ стссооссссс Я і. ши шщк я. ча 13
    Фіг. 25 ов ся - -: м
    60) дв нн
    Бьа (ріг. 1
UAU202106074U 2021-10-29 2021-10-29 Меблевий конструктор UA150110U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202106074U UA150110U (uk) 2021-10-29 2021-10-29 Меблевий конструктор

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202106074U UA150110U (uk) 2021-10-29 2021-10-29 Меблевий конструктор

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA150110U true UA150110U (uk) 2021-12-29

Family

ID=79188959

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202106074U UA150110U (uk) 2021-10-29 2021-10-29 Меблевий конструктор

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA150110U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7100999B2 (en) System of interlocking storage and display modules connectable in a plurality of different configurations
JP3732212B1 (ja) 物品整理保管庫
US3790241A (en) Modular furniture structure
US9187208B2 (en) Joint building system for box structures
EP2675320B1 (en) Customizable expandable storage systems for the home
US6216397B1 (en) Modular partition
UA150110U (uk) Меблевий конструктор
KR20120125729A (ko) 조립식 수납장
US20160095429A1 (en) Modular reconfigurable carcass system for furniture
KR20130103087A (ko) 선반 모듈 조립체
CN202341318U (zh) 一种易拆卸的多层组合柜
MX2011012539A (es) Sistema modular de exhibicion.
US3479102A (en) Furniture construction
WO2015047130A1 (ru) Сборно-разборный мебельный конструктор (варианты)
JP2005125068A (ja) 組立て整理棚
WO2003043465A1 (es) Sistema de producción de muebles
EP0664980A1 (en) Furniture item with superposable modular shelves
EP4193877A1 (en) Construction kit for construction of a framelike body
KR20200052077A (ko) 벌집모양 공간정리장
JP3242646U (ja) 運搬・組立に有効な食器棚ユニット家具
KR101427013B1 (ko) 모듈형 조립식 수납함
CN218960320U (zh) 一种抽屉柜
KR20140001720U (ko) 조립식 수납장
KR101036575B1 (ko) 황금분할 수납 가구
CN212729479U (zh) 穿鞋凳