UA148629U - Система догляду за домашніми тваринами - Google Patents

Система догляду за домашніми тваринами Download PDF

Info

Publication number
UA148629U
UA148629U UAU202103360U UAU202103360U UA148629U UA 148629 U UA148629 U UA 148629U UA U202103360 U UAU202103360 U UA U202103360U UA U202103360 U UAU202103360 U UA U202103360U UA 148629 U UA148629 U UA 148629U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
tray
treats
feeder
sensor
weight
Prior art date
Application number
UAU202103360U
Other languages
English (en)
Inventor
Олексій Володимирович Кісельов
Олександр Сергійович Балан
Original Assignee
Олексій Володимирович Кісельов
Олександр Сергійович Балан
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Олексій Володимирович Кісельов, Олександр Сергійович Балан filed Critical Олексій Володимирович Кісельов
Priority to UAU202103360U priority Critical patent/UA148629U/uk
Publication of UA148629U publication Critical patent/UA148629U/uk

Links

Landscapes

  • Feeding And Watering For Cattle Raising And Animal Husbandry (AREA)

Abstract

Система догляду за домашніми тваринами містить туалет у вигляді лотка з покриттям, інтегрований в лоток датчик, пристосований для виявлення факту зміни ваги лотка, та годівницю для ласощів з відповідною схемою управління для видачі ласощів при отриманні сигналу від датчика. Лоток включає основу, виконану у вигляді електронного пристрою, з'єднання лотка з основою здійснено за допомогою засобів кріплення, в основу інтегровані датчик руху, принаймні один датчик ваги та засоби зв'язку з годівницею для ласощів, годівницю для ласощів виконано у вигляді електронно-механічного пристрою, що складається з корпусу, підйомної кришки та піддона, всередині корпусу розміщений контейнер для ласощів, в кришку вбудований модуль управління, який включає процесорний блок з пам'яттю та пристрій для безпровідної передачі даних на зовнішній аналітичний блок, за умови періодичного калібрування нульової відмітки датчиків ваги шляхом обнуління останніх показників. При цьому датчик руху використано для автоматичного переведення системи в активний режим роботи з повним енергозабезпеченням вузлів системи, а нульові показання датчиків ваги використані для автоматичного переходу системи в пасивний режим роботи з мінімальним споживанням електроенергії. 1

Description

Корисна модель, що заявляється, належить до галузі задоволення життєвих потреб та догляду за твариною, а саме до систем та пристроїв, що забезпечують зручності і гігієнічні умови утримання домашніх тварин, у тому числі собак малої породи, а також можуть бути використані для коригування поведінки та привчання домашніх тварин до туалету у спеціально відведених для цього місцях та догляду за станом здоров'я домашніх тварин.
Однією з суттєвих проблем при утриманні домашніх тварин, у тому числі собак малої породи, є проблема привчання тварин до туалету. Отже, на сьогоднішній день туалет для домашніх тварин є необхідним пристосуванням для тих, хто дбає про комфорт домашнього улюбленця, а також гігієну та чистоту оселі. Найбільш сприятливим є метод привчання з заохочувальним ефектом. Нагородження вихованця після вдалого візиту до туалету дозволяє встановити позитивний асоціативний зв'язок між цими двома подіями. Крім того, важливим фактором стану здоров'я та поведінки домашніх тварин є аналіз частоти відвідування туалету та результати такого відвідування.
З рівня техніки відомі системи та пристрої, у вигляді туалетів для домашніх тварин. Зокрема, відомим є пристрій для привчання до туалету домашніх тварин за патентом СМ 201621370184.1) на корисну модель, дата публікації 04.07.2017, який складається з клітки, що містить лоток, датчики ваги, за допомогою яких визначається результат відвідування туалету, систему керування пристроєм та годівницю для ласощів. У випадку результативного відвідування туалету тварина отримує винагороду у вигляді ласощів. Даний пристрій підключений до системи каналізації та водопостачання, містить декілька складних контурів управління. Головними недоліками даного пристрою є надмірна складність конструкції, висока вартість в виготовлені та незручність у використанні. Крім того, пристрій виконано у вигляді обмеженої з усіх боків клітки, що ускладнює привчання тварин до відвідування туалету. Також даний пристрій не містить засобів для догляду за станом здоров'я тварини, не ведеться кількісний та якісний аналіз результатів відвідування туалету.
Також відомою є система дресирування з винагородою за патентом 05 9585366 В2 на винахід, дата публікації 07.03.2017, яка включає багатошарову підкладку, детектор вологи з чутливими елементами, які реагують на контакт з рідиною, годівницю для ласощів з резервуаром та дозатором та пристрій ідентифікації тварини. Недоліком зазначеної системи є
Зо обмеження сенсорних датчиків тільки детектором вологи, тобто система може працювати тільки після потрапляння на підкладку сечі тварини. Також система не передбачає наявність засобів для догляду за станом здоров'я тварини, отже не ведеться кількісний та якісний аналіз результатів відвідування туалету. До того ж, можна відмітити занадто складне технічне вирішення годівниці для ласощів з резервуаром та дозатором.
Найбільш близьким за технічною суттю до корисної моделі, що заявляється, є пристрій для тренування домашнього вихованця за заявкою 05 2016/0324121 А1 на винахід, дата публікації 10.11.2016, який включає туалет у вигляді лотка з одноразовим покриттям, інтегрований в лоток датчик, пристосований для виявлення факту потрапляння вологи на лоток, та годівниця для ласощів з відповідною схемою управління для видачі ласощів при отриманні сигналу від датчика. Недоліком пристрою є відсутність засобів для спостереження та догляду за станом здоров'я тварини, отже не ведеться кількісний та якісний аналіз результатів відвідування туалету. Крім того, відсутня будь-яка можливість спостереження за активністю тварини.
В основу корисної моделі, що заявляється, поставлено задачу вдосконалення системи догляду за домашніми тваринами, яка за рахунок нових конструктивних змін дозволить знизити загальну вартість пристрою, у більш скорочені строки в ігровій формі привчити тварину до відвідування туалету у спеціально відведеному місці, підвищити достовірність та збільшити обсяг отриманих даних спостереження за тваринами, що дозволить за прямими та непрямими ознаками поліпшити контроль за станом здоров'я домашніх тварин, визначати активність поведінки тварини, у тому числі при контактах з туалетом та спробах отримати ласощі без результативного візиту до туалету, а також аналізувати результати вдалого візиту до туалету шляхом аналізу кількості, ваги та часу випорожнень.
Поставлена задача вирішується тим, що пропонується система догляду за домашніми тваринами, що включає туалет у вигляді лотка з покриттям, інтегрований в лоток датчик, пристосований для виявлення факту зміни ваги лотка, та годівницю для ласощів з відповідною схемою управління для видачі ласощів при отриманні сигналу від датчика, де - лоток включає основу, виконану у вигляді електронного пристрою, з'єднання лотка з основою здійснено за допомогою засобів кріплення, - в основу інтегровані датчик руху, принаймні один датчик ваги та засоби зв'язку з годівницею для ласощів, бо - годівницю для ласощів виконано у вигляді електронно-механічного пристрою, що складається з корпусу, підйомної кришки та піддона, всередині корпусу розміщений контейнер для ласощів, в кришку вбудований модуль управління, який включає процесорний блок з пам'яттю та пристрій для безпровідної передачі даних на зовнішній аналітичний блок, за умови періодичного калібрування нульової відмітки датчиків ваги шляхом обнуління їхніх останніх показників, при цьому датчик руху використано для автоматичного переведення системи в активний режим роботи з повним енергозабезпеченням вузлів системи, а нульові показання датчиків ваги використані для автоматичного переходу системи в пасивний режим роботи з мінімальним споживанням електроенергії.
Як засіб кріплення лотка до основи використовують магніти, якими обладнують нижню частину лотка, що забезпечує надійне та зручне з'єднання лотка та його основи. Але можуть використовуватися й інші прийнятні засоби кріплення. Як покриття для лотка використовують підйомну решітку та/"або змінну пелюшку. Модуль управління може включати пульт управління, динамік, дисплей та засоби індикації. Також годівницю обладнують, акумулятором та блоком живлення. Пульт управління, як правило, використовується для перевірки робочого стану годівниці, наявності ласощів в контейнері тощо. На дисплеї може відображатися інформації щодо останнього зважування тварини, а також остаточної ваги після того, як тварина покинула туалет. Контейнер для ласощів може бути обладнаний дозатором для видачі порції ласощів крізь спеціальний отвір в корпусі годівниці, але й може мати конструкцію, яка не потребує наявності дозатора.
Доцільно зовнішній аналітичний блок реалізовувати у вигляді програмного комплексу, до складу якого включати базу даних та модуль обробки.
Доцільно зв'язок процесорного блока з зовнішнім аналітичним блоком здійснювати за допомогою будь-якої безпровідної технології, вибраної з групи, що включає СРЕБ, М/РІі,
ВіІнеТооїй або іншу прийнятну технологію.
Доцільно контейнер для ласощів вибирати з групи, що включає обертальний барабан з системою відділень, у кожному з яких розміщена порція ласощів, шнековий пристрій, стрічковий пристрій або інший прийнятний пристрій.
Винахідниками було знайдено, що якщо процес привчання домашніх тварин до туалету здійснювати в ігровій формі з заохоченням тварини шляхом видачі винагороди у вигляді
Зо ласощів, то тварина набагато швидше звикає до відвідування туалету у спеціально відведеному місці. При цьому важливо враховувати не тільки результативні візити тварини до туалету, але й ті, що спрямовані тільки на отримання винагороди. Тобто, з великою ймовірністю тварина буде у будь-який спосіб отримати винагороду шляхом контактів з туалетом та годівницею.
Враховуючи ці дані можна буде після спеціальної обробки робити висновки щодо активності тварини, її поведінки тощо. Важливо враховувати, що винагорода не повинна бути великою, а повинна бути тільки заохоченням. Крім того, достовірні дані щодо результативних візитів тварини до туалету дозволять за непрямими ознаками поліпшити контроль за станом здоров'я тварини шляхом аналізу загальної кількості візитів, кількості вдалих візитів, ваги та часу випорожнень тощо. Аналіз частоти випорожнення (сечовипускання та/або дефекації) та активності тварини на добу протягом, принаймні, одного місяця, зведені в відповідні графіки та таблиці, які відображають частоту відвідування та періодичність випорожнень, може суттєво допомогти в контролі загального стану здоров'я тварини. Аналітичні дані можуть використовуватися власником тварини або, у разі потреби, ветеринарним лікарем.
Важливо також враховувати, що у більшості випадків людина немає змоги брати участь в процесі привчання тварини до туалету. Отже система повинна передбачити та відпрацьовувати всі або більшість нюансів поведінки тварини. Крім того, бажано забезпечити економне споживання електроенергії особливо за відсутності хазяїв тварини. Система за корисною моделлю, що заявляється, має два режими роботи: активний режим з повним енергозабезпеченням вузлів системи, та відповідно, споживанням електроенергії, та пасивний або "сплячий" режим, що характеризується мінімальним споживанням електроенергії.
Конструкція системи дозволяє здійснювати автоматичні переключення з активного режиму роботи в пасивний режим роботи та навпаки. Зокрема, наявність у системі датчика руху дозволяє реалізовувати автоматичне переключення системи з пасивного режиму роботи до активного режиму, що дозволяє значно продовжити термін автономної роботи системи в цілому. Переключення системи з активного режиму в пасивний режим здійснюється також автоматично за умови, що показники датчиків ваги (тензодатчиків) не змінюються протягом певного проміжку часу.
Для того, щоб мати можливість здійснювати автоматичне переключення системи з активного режиму в пасивний режим роботи, необхідно періодично проводити калібрування бо нульового показника датчиків ваги. Калібрування нульового показника датчиків ваги здійснюється автоматично наступним чином: - при знаходженні в пасивному або "сплячому" режимі роботи система періодично короткочасно активується здійснює вимірювання показників датчиків ваги, після чого повертається в пасивний режим роботи, - отримані показники датчиків ваги усереднюють та приймають за умовний нуль, - умовний нуль - це показники датчиків ваги, щодо яких буде визначатися фактична вага тварини та/або фекалій на лотку.
Також важливо відмітити, що необхідність періодичного калібрування нуля датчиків ваги може бути обумовлена наступними причинами: фізичними властивостями датчиків ваги, показники яких можуть штатно змінюватися в стані спокою під впливом навколишнього середовища, а також виключає необхідність очищувати решітку або змінювати пелюшку на лотку після кожного "результативного" відвідування туалету тваринами. Показники поточної ваги будуть прийняті за умовний нуль при наступному калібрування нуля датчиків ваги і зміна ваги не буде впливати на подальшу роботу пристрою. Крім того, здійснення періодичного калібрування нуля датчиків ваги в системі, значно знижує вимоги до діапазону та швидкості дрейфу показників датчиків ваги, що використовуються, в режимі відносного спокою, що дозволяє застосовувати більш широкий діапазон датчиків ваги з відносно низькою ціною та з ударостійкими властивостями без втрати достатньої точності вимірювань. На практиці було знайдено, що оптимальним проміжком часу для переключення системи з активного режиму в пасивний режим є відсутність змін в показниках датчиків ваги протягом 5-10 секунд.
Наведене нижче креслення, як і описи прикладів конкретного реалізації системи догляду за домашніми тваринами, наведене лише для пояснення конструктивних особливостей та принципу роботи системи, ілюстрації заявленої корисної моделі та не обмежує обсяг прав, визначений формулою корисної моделі:
Креслення - загальна схема системи догляду за домашніми тваринами.
Згідно з кресл. система 1 догляду за домашніми тваринами включає туалет у вигляді лотка 2 з покриттям, що містить основу 3, виконану у вигляді електронного пристрою. Як покриття для лотка 2 використовують підйомну решітку 4 та/або зі змінну пелюшку 5. В основу З інтегровані засоби зв'язку 6 з годівницею для ласощів 7, датчик руху 8 та принаймні один датчик ваги 9
Зо (тензодатчик). Годівниця для ласощів 7 виконана у вигляді електронно-механічного пристрою та має відповідну схемою управління для видачі ласощів при отриманні сигналу від датчика ваги 9.
До складу годівниці для ласощів 7 входить корпус 10 з отвором 11 для видачі ласощів, підйомна кришка 12 та піддон 13 для розміщення порції ласощів. Всередині корпусу 10 годівниці 7 розміщений контейнер 14 для ласощів. В кришку 12 вбудований модуль управління 15, який включає процесорний блок 16 з пам'яттю (не показана) та пристрій 17 для безпровідної передачі даних на зовнішній аналітичний блок 18. Модуль управління 15 може включати пульт управління (не показаний), динамік 19, дисплей (не показаний) та засоби індикації (не показані).
Також годівниця 7 обладнана акумулятором та блоком живлення (не показані). Контейнер 14 для ласощів може бути обладнаний дозатором для видачі порції ласощів крізь спеціальний отвір 11 в корпусі 10 годівниці 7, але й може мати конструкцію, яка не потребує наявності дозатора, наприклад містити відділення 20, в кожному з яких розміщується окрема порція ласощів. Зрозуміло, що контейнер для ласощів 14 може мати будь-яку прийнятну конструкцію.
Зв'язок модуля управління 15 з зовнішнім аналітичним блоком 18 здійснюють за допомогою пристрою 17, дія якого будується на будь-якій прийнятній безпровідній технології, наприклад
СР, М/Рі, ВісетТосїй тощо. Зовнішній аналітичний блок 18, як правило, реалізований у вигляді програмного комплексу, розміщений на зовнішньому сервері або на хмарних ресурсах та включає базу даних 21 та модуль обробки 22. Конструкція системи 1 догляду за домашніми тваринами дозволяє протягом тривалого терміну, як правило, не менше півроку працювати в автономному режимі без підключення до зовнішнього джерела живлення. Систему 1 обладнано акумулятором (не показаний), який вбудований в годівницю 7, отже система 1 не вимагає постійного підключення до мережі живлення. Для підзарядки акумулятора передбачений стандартний порт (не показаний), до якого можна підключити стандартний зарядний пристрій.
Система догляду за домашніми тваринами за корисною моделлю, що заявляється, працює наступним чином. Перед першим використання систему попередньо готують: - перевіряють прикріплення лотка 2 до основи 3, - перевіряють рівень зарядки акумулятора (при необхідності заряджають), - завантажують ласощі в контейнер 14 або до відділень 20 контейнера 14, - за допомогою пульта управління (не показаний) встановлюють значення лічильника ласощів в контейнері 14, бо - проводять тестову перевірку роботи всіх компонентів системи, у тому числі режим видачі порції ласощів.
Система функціонально готова до використання. З урахуванням вищезазначеного, система 1 більшу частину часу проводить в пасивному режимі, тобто в режимі очікування. Як тільки на лотку 2 з'являється тварина, спрацьовує датчик руху 8 та система 1 переключається до активного режиму роботи. Датчики ваги 9 передають значення ваги тварини на модуль управління 15, зокрема на процесорний блок 16. Після того, як тварина сходить з лотка 2, датчики ваги 9 знову передають поточне значення ваги на модуль управління 15. Якщо отримане значення ваги на лотку 2 відрізняється від поточного значення нуля датчиків ваги 9, тобто тварина залишила в лотку 2 сечу та/або кал, на годівницю 7 за допомогою засобів зв'язку 6 передається відповідний сигнал на видачу ласощів. З контейнера 14 або з відділення 20 контейнера 14 крізь отвір 11 в корпусі 10 годівниці 7 на піддон 13 подається порція ласощів.
Тварина з'їдає ласощі. Якщо тварина зійшла з лотка 2, а датчики ваги 9 при цьому не виявили остаточну вагу, ласощі з годівниці 7 не видаються. Дані щодо кожного візиту тварини на лоток 2 (результативного або негативного) за допомогою пристрою зв'язку 17 передаються на аналітичний блок 18, де вони зберігаються в базі даних 21 та обробляються модулем обробки 22. Якщо візит тварини на лоток 2 був результативним, система 1 через динамік 19 може подати одиночний або подвійний сигнал про цей факт. Система 1 може бути настроєна таким чином, що одиночний сигнал динаміка 19 може підказувати хазяїну тварини, що необхідно очистити підйомну решітку 4 або змінити пелюшку 5. Подвійний сигнал динаміка 19 може підказувати хазяїну, що у контейнері 14 залишилося мало ласощів, отже контейнер 14 необхідно наповнити. Крім того, система 1 може підказувати хазяїну тварини про необхідність виконати деякі дії (поповнити контейнер 14, змінити пелюшку 5, очистити підйомну решітку 4 тощо) за допомогою засобів індикації (не показані).
Необхідно враховувати, що оскільки наявність або відсутність сечі та/або калу на лотку 2 визначається за різницею ваги, то важливе значення для ефективної роботи системи 1 мають датчики ваги 9 (тензодатчики). Чутливість датчиків ваги 9 та алгоритм роботи системи 1 дозволяють з високою достовірністю діагностувати результат візиту тварини в лоток 2. При дотримання вимог до системи 1 та правил її експлуатації ймовірність помилково позитивного спрацьовування системи дуже мала. Досвід експлуатації системи 1 з тваринами та без тварин
Зо показали високу вірогідність позитивної діагностики. Що стосується хибно-негативного результату спрацьовування системи не перевищує частин відсотку, але навіть такі результати не є принциповим для досягнення прогресу при привчанні собаки до туалету. Аналітичні дані можуть використовуватися авторизованими користувачами, власником тварини або, у разі потреби, іншими споживачами або ветеринарним лікарем, наприклад за допомогою будь-якої прийнятної технології.
Таким чином, система догляду за домашніми тваринами за корисною моделлю, що заявляється, за рахунок нових конструктивних змін дозволяє знизити загальну вартість пристрою, у більш скорочені строки в ігровій формі привчити тварину до відвідування туалету у спеціально відведеному місці, підвищити достовірність та збільшити обсяг отриманих даних спостереження за тваринами, що дозволить за прямими та непрямими ознаками поліпшити контроль за станом здоров'я домашніх тварин, визначати активність поведінки тварини, у тому числі при контактах з туалетом та спробах отримати ласощі без результативного візиту до туалету, а також аналізувати результати вдалого візиту до туалету шляхом аналізу кількості, ваги та часу випорожнень.

Claims (4)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Система догляду за домашніми тваринами, що містить туалет у вигляді лотка з покриттям, інтегрований в лоток датчик, пристосований для виявлення факту зміни ваги лотка, та годівницю для ласощів з відповідною схемою управління для видачі ласощів при отриманні сигналу від датчика, яка відрізняється тим, що лоток включає основу, виконану у вигляді електронного пристрою, з'єднання лотка з основою здійснено за допомогою засобів кріплення, в основу інтегровані датчик руху, принаймні один датчик ваги та засоби зв'язку з годівницею для ласощів, годівницю для ласощів виконано у вигляді електронно-механічного пристрою, що складається з корпусу, підйомної кришки та піддона, всередині корпусу розміщений контейнер для ласощів, в кришку вбудований модуль управління, який включає процесорний блок з пам'яттю та пристрій для безпровідної передачі даних на зовнішній аналітичний блок, за умови періодичного калібрування нульової відмітки датчиків ваги шляхом обнуління останніх показників, при цьому датчик руху використано для автоматичного переведення системи в 60 активний режим роботи з повним енергозабезпеченням вузлів системи, а нульові показання датчиків ваги використані для автоматичного переходу системи в пасивний режим роботи з мінімальним споживанням електроенергії.
2. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що зовнішній аналітичний блок реалізують у вигляді програмного комплексу, до складу якого включають базу даних та модуль обробки.
3. Система за п. 1 або п. 2, яка відрізняється тим, що зв'язок процесорного блока з зовнішнім аналітичним блоком здійснюють за допомогою будь-якої безпровідної технології, вибраної з групи, що включає ОРЕ, УМіРі, Вісеїосїй або іншу прийнятну технологію.
4. Система за будь-яким з пп. 1-3, яка відрізняється тим, що контейнер для ласощів вибирають з групи, що включає обертальний барабан з системою відділень, у кожному з яких розміщена порція ласощів, шнековий пристрій, стрічковий пристрій або інший прийнятний пристрій. АВТОРИЗОВАНІ КОРИСТУВАЧІ риття нт ян ще Н оса т роли пи и и и, ві ГОАРІОЇ Ух, ; і т ! ! СО ! Мт, а сс ЩО ВВ НИ | ОБ ит ! спе я Гі ТЙ м ' тв БВ | | ВО ІЙ я ди Н пи | | ку тішити ї І СЯ І шк й Її ІННИ СпОЖиИВАЧІ --3 , | ; 2 пт у «КЕ і у Ка (ср) як поши 20 ! і х | ними ДК 44 сет а . В Н ле ї2 ни : | 4 Бай я Урни дитини ТИ, ОЗ м, -- рема Ам «шт ЕНН КУ зх вою В СЕ, ие в зни лина п осаи Й ЧА БК Ше 4 1 ЖК У | ва / Ше ши НАЙ ВНИ тий 2 нн ро се ле нн т у ша НИЙ в ни ме НН ни Не ! - Он б І НН Бон п щи Ашан я З ник тий ра и т Й ве ; ие ни п ! ЗК ех " и ОК Ш
UAU202103360U 2021-06-14 2021-06-14 Система догляду за домашніми тваринами UA148629U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202103360U UA148629U (uk) 2021-06-14 2021-06-14 Система догляду за домашніми тваринами

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202103360U UA148629U (uk) 2021-06-14 2021-06-14 Система догляду за домашніми тваринами

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA148629U true UA148629U (uk) 2021-08-25

Family

ID=77515337

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202103360U UA148629U (uk) 2021-06-14 2021-06-14 Система догляду за домашніми тваринами

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA148629U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
JP6392475B1 (ja) 猫用トイレ使用状況管理システム及び猫用トイレ
JP6560468B1 (ja) 動物用トイレ使用状況管理システム
EP2713709B1 (en) Systems, methods and computer program products for monitoring the behavior, health, and/or characteristics of a household pet
US9807982B2 (en) Pet health monitoring and analysis
CN108283542B (zh) 用于监测吸收剂产品的使用情况的方法和移动装置
AU717436B2 (en) Activity measurement
KR20170040032A (ko) 동물 배변 훈련용 장치 및 이를 포함하는 동물 배변 훈련 시스템
EP2683234A1 (en) Pest control
JP2021182920A (ja) ペット管理システム、ペット管理方法、ペット管理装置およびペット管理プログラム
CN103646507A (zh) 婴幼儿看护智能提醒装置
WO2017065420A1 (ko) 사용자의 배뇨/배변 상태를 분석하는 인체 맞춤형 배설물 처리 장치,인체 맞춤형 배설물 처리 장치를 이용한 사용자 모니터링 시스템 및 그 모니터링 방법
KR20180106592A (ko) 무선 데이터 통신 모듈과 스마트폰을 사용한 반려동물의 건강상태 확인 시스템
JP2020005556A (ja) 健康状態判定装置、健康状態判定システム及びプログラム
CA3227372A1 (en) Systems and methods for animal health monitoring
CN110574692A (zh) 控制装置、厕所、信息处理装置以及控制方法
UA148629U (uk) Система догляду за домашніми тваринами
CN208490574U (zh) 一种奶牛发情监控系统
JP2007077583A (ja) 尿pH値の検査ができる便器
JP2017042354A (ja) 尿情報処理装置
JP2022036278A (ja) サーバ
KR20210076540A (ko) 스마트 프렌즈 멀티 케어 웨어러블 밴드
JP5249792B2 (ja) 健康管理装置及び健康管理プログラム
JP7450736B2 (ja) 栄養素摂取量評価方法およびトイレ
WO2012114064A9 (en) Weighing means for animals
KR20230126507A (ko) 배뇨 시점 예측 시스템을 활용한 성인용 기저귀의 구독 모델