UA147268U - Застосування 5-фтор-2-оксо-1н-піразин-3-карбоксаміду для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини coronaviridae, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини coronaviridae, або яка заразилася вірусом з родини coronaviridae нетривалий час тому - Google Patents

Застосування 5-фтор-2-оксо-1н-піразин-3-карбоксаміду для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини coronaviridae, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини coronaviridae, або яка заразилася вірусом з родини coronaviridae нетривалий час тому Download PDF

Info

Publication number
UA147268U
UA147268U UAU202002276U UAU202002276U UA147268U UA 147268 U UA147268 U UA 147268U UA U202002276 U UAU202002276 U UA U202002276U UA U202002276 U UAU202002276 U UA U202002276U UA 147268 U UA147268 U UA 147268U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
virus
family
chemical compound
family coronaviridae
disease
Prior art date
Application number
UAU202002276U
Other languages
English (en)
Inventor
Джейн Нітін
Original Assignee
Ван 99 Лімітед
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Ван 99 Лімітед filed Critical Ван 99 Лімітед
Priority to UAU202002276U priority Critical patent/UA147268U/uk
Publication of UA147268U publication Critical patent/UA147268U/uk

Links

Landscapes

  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)

Abstract

Застосування хімічної сполуки структурної формули: як засобу для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини Coronaviridae, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини Coronaviridae, або яка заразилася вірусом з родини Coronaviridae нетривалий час тому.

Description

Корисна модель належить до медицини, а саме до лікарських засобів для лікування респіраторних захворювань, які спричиняються вірусами родини Согопамігідає.
Гострі респіраторні вірусні інфекції (скорочено ГРВІ) - це група вірусних інфекцій, яка характеризується загальним інтоксикаційним синдромом і переважним ураженням слизової оболонки дихальних шляхів. Відома значна кількість збудників, які належать до різних нозологічних груп вірусів (віруси грипу, парагрипу, аденовіруси, респіраторно-синцитіальні віруси, риновіруси тощо).
Перебіг ГРВІ у переважній більшості випадків має клінічно виражену симптоматичну картину і характеризується гострим початком, гарячкою, помірно вираженими симптомами інтоксикації, які розвиваються в перші 2-3 доби захворювання (головний біль, зниження апетиту, млявість, адинамія, рідше - блювання); катаральними симптомами (закладення носа, виділення з носа, часто рясні, біль у горлі, гіперемія зіва, гіперемія та зернистість задньої стінки глотки, фарингіт, тонзиліт, можлива сиплість голосу, сухий чи з виділенням харкотиння кашель, гіперемія кон'юнктив). У певній кількості випадків перебіг ГРВІ переходить у важку форму захворювання легень, яке називають вірусною пневмонією.
Серед вірусних інфекцій легень вирізняється пневмонія. Вірусна інфекція є найбільш частою причиною пневмонії у людей, і таку пневмонію називають вірусною пневмонією (надалі у тексті скорочено ВП).
ВП - це пневмонія, при якій порушення газообміну у легенях відбувається на рівні легеневих альвеол, і причиною цього порушення є запальний процес, що викликається вірусом або є наслідком імунної реакції організму на вірус.
Повного розуміння патогенезу ВП ще немає. Після зараження більшість вірусів зазвичай розмножуються в епітелії верхніх дихальних шляхів та вторинно інфікують легені. Тяжкі пневмонії можуть спричиняти тяжку легеневу консолідацію з різним ступенем вираженості крововиливів, зокрема у деяких пацієнтів розвиваються кров'яні плевральні випоти та дифузні пошкодження альвеол (Іему М.М., Вауїог М.5., Вегпага с.К. ета!. Сііпіса! ізвце5 апа гезеагсй іп гезрігайїогу Таййге їот 5емеге асціє гезрігаїгту зупаготе. Ат. У. Незріг. Стії. СагеМед., 2005. - 171(5). - 518-526).
Протягом останнього десятиліття фахівці вказують на поступове збільшення чисельності захворюваності людей на захворювання легень. Завдяки вдосконаленню методів діагностики та поширенню засобів діагностики відмічається, що переважною причиною захворювання легень є вірусні інфекції.
Найчастішими чинниками ВП є такі віруси як віруси грипу типів А і В; респіраторно- синцитіальні віруси, віруси парагрипу, аденовіруси, метапневмовіруси. Вірус грипу типу А та В є причиною більше ніж половини всіх випадків ВП у хворих, особливо під час спалахів епідемій грипу. У публікаціях вказується, що найближчим часом частота діагностування ВП, спричиненої іншими збудниками (коронавірус, метапневмовірус тощо), може зростати через удосконалення засобів діагностики та їх доступність.
Статистика показує, що вірусна пневмонія найчастіше вражає дітей молодшого віку та людей літнього віку. Фахівці вказують, що у майже 50 відсотків випадків ВП причиною захворювання є вірус грипу типів А і В. Так, у 2010 році в США відбулась епідемія вірусу грипу типу А, в результаті якої кількість випадків ВП за оцінкою була приблизно 200 тисяч хворих, а кількість померлих від ВП становила майже 10 тисяч осіб.
Фахівці вказують, що причиною смерті при ВП та важких станів хворих при ВП є сильний запальний процес, що виникає внаслідок надмірного відклику імунної системи організму на дію вірусу. Запалення є однією з реакцій імунної системи на інфекцію, що розвивається.
Симптомами запалення є почервоніння, набряк, підвищення температури, хворобливість запаленої ділянки, які обумовлені підвищеним кровотоком у вогнищі запалення. Температура, яка розвивається у хворого, вказує на рівень запального процесу в організмі - чим вище температура, тим сильніше запальний процес.
Джерелом інфекції є носій вірусу. Носій вірусу - це людина, яка: або є хворою із клінічно вираженою симптоматикою захворювання; або в якої захворювання відбувається у безсимптомній формі; або в якої захворювання ще немає і діагностичними методами встановлено наявність вірусу в організмі, тобто людина заражена та заражає інших.
Фахівці останнім часом серед збудників ГРВІ виділяють віруси з родини Согопамігідає.
Віруси Согопамігідае - це родина одноланцюгових РНК-вірусів, що містить 39 видів вірусів, об'єднаних у дві підродини І еїомігіпає та Огіпосогопамігіпає. Віруси цієї родини уражають людину, котів, птахів, собак, велику рогату худобу, свиней, кажанів, деяких диких хижих ссавців бо тощо. Первинна репродукція вірусу відбувається в слизовій носоглотки й дихальних шляхів, у результаті чого виникає рясний нежить, а при подальшому поширенні вниз по респіраторній системі, особливо у дітей, виникає бронхіт і пневмонія. У більшості випадків захворювання, яке викликане інфекцією вірусами з родини Согопамігідає, перебігає легко, проте в ХХІ столітті відбулися спалахи тяжких захворювань, викликаних вірусом ЗАК5-СоМ, вірусом МЕКЗ-Соу, вірусом ЗАКЗ-СоМм-2. Вірус ЗАКЗ-СоМ, вірус МЕК5Б-СоМ, вірус ЗАК5З-СоУу-2 спричиняють у відносно значній кількості випадків захворювання гострий респіраторний дистрес-синдром, що є причиною підвищеної смертності серед хворих.
Як вказують епідеміологи, дуже важливим для лікування ГРВІ та упередження спалаху епідемій ГРВІ, є перші дві доби від моменту контакту людини із носієм вірусу або з моменту зараження людини. Протягом цього часу кількість вірусів в організмі людини дуже мала, і якщо у цей момент людина застосовує якийсь лікарський засіб, який пригнічує розмноження вірусу, то захворювання або не настає, або якщо настає, то перебіг захворювання відбувається більш легко.
Відомі такі хімічні сполуки як лопінавір та ритонавір, які застосовують у комбінації для лікування грипу. Відомо застосування комбінації лопінавір/оритонавір для лікування людини на початку захворювання, викликаного вірусом 5АКЗ-Соу-2, або для лікування людини, що заразилась вірусом БАН5-Сом-2 і в неї немає симптомів захворювання (публікація на веб- сторінці з адресою: Нйрв//Кибпем/5.ги/ор5пспевімо/2020/03/25/спет-Іеспй-Когопамігив-Іоріпаміг- попамік-ріуив-обііпое-ріїв/). Проведені дослідження на двох групах пацієнтів, в яких в одній групі одержували комбінації лопінавір/ритонавір, а в іншій групі її не одержували, показують, що недоліками застосування комбінації лопінавір/ритонавір для лікування людини на початку захворювання, викликаного вірусом 5ЗАК5З-Соу-2, або для лікування людини, що заразилась вірусом ЗАК5-Соу-2 і в неї немає симптомів захворювання, є низька ефективність: застосування лопінавіру/уритонавіру не приводило до статистично значущого зменшення часу до клінічного поліпшення; смертність у пацієнтів двох дослідних груп достовірно не розрізнялася; частка пацієнтів, у яких виявляли РНК вірус у різні періоди, також була подібною в обох дослідних групах; у модифікованому аналізі іпіепііоп-ю-ігеаї, лопінавір/ритонавір приводив до скорочення часу
Зо клінічного поліпшення на один день порівняно із групою стандартної терапії; гастроінтестинальні побічні ефекти частіше виявлялись на фоні терапії лопінавіром/ритонавіром; терапія лопінавіром/ритонавіром призводить до значних побічних ефектів у 13 відсотків пацієнтів.
Хімічна сполука структурної формули (стаття на веб-сторінці з адресою пере //икК міКіредіа.огдлмікі/Фавіпіравір) о
Ким і що
ТТН яка має назву за ІЮПАК 5-фтор-2-оксо-1Н-піразин-3З-карбоксамід, відома з 1998 року. Ця сполука вже приблизно 15 років застосовується як лікарський засіб для лікування таких захворювань, викликаних вірусами грипу як гарячки Західного Нілу, жовтої гарячки, ящура.
Механізм дії хімічної сполуки полягає у селективному пригніченні ферменту РНК-залежної РНК- полімерази, тобто хімічна сполука не інгібує синтез РНК та ДНК у клітинах ссавців, і тому не має токсичного ефекту на них.
В основу корисної моделі поставлена задача підвищити ефективність терапії захворювань, викликаних вірусом із родини Согопамігідає, розширити арсенал і асортимент лікарських засобів для лікування захворювань, викликаних вірусом із родини Согопамігідає.
Поставлена задача вирішується застосуванням хімічної сполуки структурної формули: о по; ей тон як засобу для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини Согопамігідає, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини
Согопамігідає, або яка заразилася вірусом з родини Согопамігідає нетривалий час тому.
Крім цього, за одним із варіантів здійснення корисної моделі, вірусом з родини Согопамігідає є вірус ЗАК5-СоМ, вірус МЕК5-СоУ, вірус ЗАК5З-Сом-2.
Крім цього, за одним із варіантів здійснення корисної моделі, хімічну сполуку починають застосовувати протягом 48 годин після контакту людини з носієм вірусу.
Крім цього, за одним із варіантів здійснення корисної моделі, людина заразилася не більш як 48 годин тому.
Крім цього, за одним із варіантів здійснення корисної моделі, хімічну сполуку починають застосовувати протягом 48 годин після зараження людини.
Крім цього, за одним із варіантів здійснення корисної моделі, хімічну сполуку застосовують у вигляді монотерапії або у складі комбінованої терапії, або на фоні підтримуючої терапії.
Крім цього, за одним із варіантів здійснення корисної моделі, хімічну сполуку застосовують для лікування дорослих, педіатричних та геріатричних пацієнтів.
Крім цього, за одним із варіантів здійснення корисної моделі, хімічну сполуку застосовують у формі солі.
Крім цього, за одним із варіантів здійснення корисної моделі, хімічну сполуку застосовують у формі такої солі як сульфат або фосфат.
В результаті проведених досліджень було виявлено, що хімічна сполука структурної формули о
Е їх до нт
М ОН може запобігати або знижувати тяжкість перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини Согопамігідає, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини Согопамігідає, або яка заразилася вірусом з родини Согопамігідає нетривалий час тому.
Були проведені рандомізовані, відкриті дослідження, що охопили госпіталізованих дорослих пацієнтів, на двох групах по 20 пацієнтів із підтвердженим зараженням вірусом ЗАКЗ-Сому-2 або з високою ймовірністю заразитися таким, так як знаходяться у "зоні ризику" за своїм віком та контактують із зараженою особою.
Учасникам однієї групи призначали вказану хімічну сполуку двічі в день по 1000 мг протягом 7 днів на тлі підтримуючої стандартної терапії за симптомами. Учасникам другої групи призначали підтримуючу стандартну терапію за симптомами.
Зо Вихідні характеристики учасників досліджень: медіана віку - 58 років (49-68), чоловіків - 60,3 95. Пацієнтів відбирали з числа "групи ризику" за віком та серед тих, хто контактував останні 48 години із зараженими особами вдома, наприклад були родичами хворих, які мали вже позитивний результат тесту на вірус ЗАК5-Сом-2.
Первинна кінцева точка була встановлена часом, що пройшов до моменту фіксації клінічних поліпшень, під якими розумілося або поліпшення хоча б на два пункти за порядковою семибальною шкалою клінічного статусу, або виписка з лікарні, або ж відсутністю захворювання.
Застосування хімічної сполуки відбилося на заявленій кінцевій точці ефективності лікування: медіанний час до значних клінічних поліпшень склав для 16 пацієнтів від 5 до 7 днів проти 10-15 днів для пацієнтів стандартної терапії, а для 2 пацієнтів відзначено відсутність наступу симптомів захворювання і негативний результат тестів на вірус ЗАК5-СоМ-2 під час курсу терапії, у той час як у групі стандартної терапії позитивний результат тесту на вірус БАК5З-Сом-2 був в усіх пацієнтів на третій день (результати тесту на вірус БЗАК5З-СоуУ-2 пацієнтів обох груп надано у Таблиці). Тобто, можна зробити висновок, що застосування хімічної сполуки за корисною моделлю призвело до запобігання захворюванню, яке викликається вірусом, у двох пацієнтів, які нещодавно тісно контактували із носієм вірусу.
Таблиця
Кількість та частка пацієнтів, в яких не виявлено вірус терапії стандартна терапія, кількість (95) терапія, кількість (90) кількість (95)
День3/ | -:(:К// 200)77177777777711111710о0)11111111111 12 а
День5/// | -(:КГ 6030) 77777710) 160)
День?7 | (|: 71260) 1 го
Деньї8 | 20000077 17717171 гоп 1700)
Додавання хімічної сполуки на тлі стандартної терапії змінило час до клінічних погіршень порівняно зі стандартною терапією для 16 пацієнтів, а для 2 пацієнтів погіршення не настало.
У групі пацієнтів, які отримували хімічну сполуку, зазначено значно меншу кількість серйозних ускладнень ГРВІ. Застосування хімічної сполуки призвело до істотної відмінності з контрольною групою в тому, що стосується необхідності застосування оксигенотерапії і її тривалості: оксигенотерапія знадобилася всього 1 пацієнтові, в якого дуже швидко з'явились симптоми захворювання ГРВІ, порівняно із 5 пацієнтами з групи стандартної терапії.
Пропорція пацієнтів, котрі засвідчили клінічні поліпшення і одужання після закінчення 10 днів, виявилася значно більше в групі із застосуванням хімічної сполуки - 19 пацієнтів проти 1 пацієнта з групи стандартної терапії. Показники навантаження вірусної РНК, якщо брати до уваги тривалість захворювання, по ходу лікування у пацієнтів двох груп значно відрізнялися - пацієнти, які отримували хімічну сполуку, мали значно менше навантаження.
Кількість побічних ефектів у групі пацієнтів, які отримували хімічну сполуку за корисною моделлю, була майже удвічі менша порівняно із групою стандартної терапії. Це можна пояснити тим, що час лікування у групі із хімічною сполукою на фоні стандартної терапії за симптомами, був значно коротшим за час лікування пацієнтів із стандартною терапією, і пацієнти отримали значно меншу сумарну дозу різних лікарських засобів, навантаження лікарських засобів на організм людини було значно меншим.
Клінічні випробування на групах із 20 осіб із лабораторно підтвердженим діагнозом зараження вірусом ЗАК5З-СоУ-2 показали наступне: зазначена хімічна сполука чинить значну лікувальну дію, що проявляється у запобіганні захворюванню або зниженні тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини Согопамігідаеє. Те, що призначення хімічної сполуки за корисною моделлю на фоні стандартного лікування інфекції, викликаної вірусом із родини Согопамігідаеє, а саме вірусом ЗАК5-Сому-2, продемонструвало значний терапевтичний ефект, пояснюється механізмом дії хімічної сполуки - пригнічення утворення ферменту РНК- залежної РНК-полімерази на етапі, коли вірус тільки потрапив в організм, та вірусне навантаження в організмі дуже мале, призводить до того, що в клітинах певний час не може
Зо утворюватися РНК вірус. За цей час імунна система організму здійснює розпізнавання вірусу, який потрапив до організму, та починає виробляти антитіла до вірусу в достатній кількості, щоб організм міг подолати вірусну інфекцію. Таким чином, застосування хімічної сполуки за корисною моделлю на самому початку інфікування людини вірусом із родини Согопамігідає - протягом часу не більше 48 годин від моменту контакту людини із носієм вірусу, призводить до значного зменшення часу на вилікування вірусної інфекції, значного зменшення кількості випадків із тяжким перебігом у захворюванні, зменшує вірусне навантаження на організм, зменшує час перебування людини у закладі лікування.
Технічним результатом, який досягається корисною моделлю, є підвищення ефективності терапії захворювань, викликаних вірусом із родини Согопамігідае, розширення арсеналу і асортименту лікарських засобів для лікування захворювань, викликаних вірусом із родини
Согопамігідає.

Claims (9)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
    45 1. Застосування хімічної сполуки структурної формули:
    о зр чи й: МН» ше М ОН як засобу для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини Согопамігідає, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини Согопамігідає, або яка заразилася вірусом з родини Согопамігідає нетривалий час тому.
  2. 2. Застосування за п. 1, яке відрізняється тим, що вірусом з родини Согопамігідає є вірус ЗАН5З-СоМ, вірус МЕК5-СоУ, вірус ЗАК5З-Сом-2.
  3. 3. Застосування за будь-яким із пп. 1-2, яке відрізняється тим, що хімічну сполуку починають застосовувати протягом 48 годин після контакту людини з носієм вірусу.
  4. 4. Застосування за будь-яким із пп. 1-2, яке відрізняється тим, що людина заразилася не більше як 48 годин тому.
  5. 5. Застосування за будь-яким з пп. 1-2, 4, яке відрізняється тим, що хімічну сполуку починають застосовувати протягом 48 годин після зараження людини.
  6. б. Застосування за будь-яким із пп. 1-5, яке відрізняється тим, що хімічну сполуку застосовують у вигляді монотерапії або у складі комбінованої терапії, або на фоні підтримуючої терапії.
  7. 7. Застосування за будь-яким із пп. 1-6, яке відрізняється тим, що хімічну сполуку застосовують для лікування дорослих, педіатричних та геріатричних пацієнтів.
  8. 8. Застосування за будь-яким із пп. 1-7, яке відрізняється тим, що хімічну сполуку застосовують у формі солі.
  9. 9. Застосування за п. 8, яке відрізняється тим, що хімічну сполуку застосовують у формі такої солі як сульфат або фосфат.
UAU202002276U 2020-04-07 2020-04-07 Застосування 5-фтор-2-оксо-1н-піразин-3-карбоксаміду для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини coronaviridae, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини coronaviridae, або яка заразилася вірусом з родини coronaviridae нетривалий час тому UA147268U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202002276U UA147268U (uk) 2020-04-07 2020-04-07 Застосування 5-фтор-2-оксо-1н-піразин-3-карбоксаміду для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини coronaviridae, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини coronaviridae, або яка заразилася вірусом з родини coronaviridae нетривалий час тому

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202002276U UA147268U (uk) 2020-04-07 2020-04-07 Застосування 5-фтор-2-оксо-1н-піразин-3-карбоксаміду для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини coronaviridae, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини coronaviridae, або яка заразилася вірусом з родини coronaviridae нетривалий час тому

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA147268U true UA147268U (uk) 2021-04-28

Family

ID=75723455

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202002276U UA147268U (uk) 2020-04-07 2020-04-07 Застосування 5-фтор-2-оксо-1н-піразин-3-карбоксаміду для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини coronaviridae, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини coronaviridae, або яка заразилася вірусом з родини coronaviridae нетривалий час тому

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA147268U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
Rotbart et al. Picornavirus infections: a primer for the practitioner
TWI401079B (zh) 治療病毒感染之材料及方法
US10537568B2 (en) Use of levocetirizine and montelukast to ameliorate inflammation following radiation exposure
JP5470047B2 (ja) 抗ウイルス組成物及び使用方法
Fitzgerald Viral bronchiolitis for the clinician
US20040248825A1 (en) Use of neuraminidase inhibitors to prevent flu associated bacterial infections
CN105163806A (zh) 左西替利嗪和孟鲁司特在治疗过敏反应中的用途
DeVincenzo et al. Safety and efficacy of oral RV521 in a human respiratory syncytial virus (RSV) phase 2a challenge study
UA147268U (uk) Застосування 5-фтор-2-оксо-1н-піразин-3-карбоксаміду для запобігання або зниження тяжкості перебігу захворювання, яке викликається вірусом з родини coronaviridae, у людини, у якої є ризик зараження вірусом з родини coronaviridae, або яка заразилася вірусом з родини coronaviridae нетривалий час тому
US20100151042A1 (en) Materials and Methods for Treating Influenza Infections
Aoki Oseltamivir
Ng et al. Use of montelukast in the treatment of early childhood wheezing from clinical experience with three cases
RU2824607C2 (ru) 2-(имидазол-4-ил)-этанамид пентандиовой-1,5 кислоты или его фармацевтически приемлемая соль для лечения covid-19 и ее симптомов
US20220273594A1 (en) Compositions and Use of N-Chlorotaurine for Treatment and Prevention of Respiratory Infections
SydorchukҐ EPIDEMIOLOGICAL, PATHOPHYSIOLOGIC AND CLINICAL PECULIARITIES OF INFLUENZA, DIAGNOSTICS AND MODERN ASPECTS OF TREATMENT (BRIEF REVIEW)
RU2763024C1 (ru) Мефлохин и его комбинации для лечения и профилактики коронавирусной инфекции
RU2431476C2 (ru) Материалы и способы лечения вирусных инфекций с помощью соединения цистеамина
Treanor et al. 10. INFLUENZA AND INFECTIONS OF THE TRACHEA, BRONCHI, AND BRONCHIOLES
JP2023016055A (ja) インフルエンザおよび重篤なインフルエンザ状態を有する対象者における、置換された多環性ピリドン誘導体およびそのプロドラッグを使用したインフルエンザの治療
BUCHMAN et al. PREVENTION OF ACUTE
Deshmukh et al. Understanding the Common Cold: An Infectious Disease
Jacob et al. Respiratory Syncytial Virus: Transmission and Treatment. Chem Pharm Res. 2023; 5 (2): 1-8
JP2024054430A (ja) Dp1アンタゴニストおよびキャップ依存性エンドヌクレアーゼ阻害剤からなるウイルス性気道感染症治療用医薬
WO2022250578A1 (ru) Применение 2-(имидазол-4-ил)-этанамид пентандиовой- 1,5 кислоты для лечения covid-19
UA142192U (uk) Противірусна фармацевтична композиція