UA138262U - Спосіб монтажу та відтворення цифрового відео - Google Patents

Спосіб монтажу та відтворення цифрового відео Download PDF

Info

Publication number
UA138262U
UA138262U UAU201904627U UAU201904627U UA138262U UA 138262 U UA138262 U UA 138262U UA U201904627 U UAU201904627 U UA U201904627U UA U201904627 U UAU201904627 U UA U201904627U UA 138262 U UA138262 U UA 138262U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
video
user
menu
playback
stream
Prior art date
Application number
UAU201904627U
Other languages
English (en)
Inventor
Антон Володимирович Чернуха
Original Assignee
Антон Володимирович Чернуха
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Антон Володимирович Чернуха filed Critical Антон Володимирович Чернуха
Priority to UAU201904627U priority Critical patent/UA138262U/uk
Publication of UA138262U publication Critical patent/UA138262U/uk

Links

Landscapes

  • Television Signal Processing For Recording (AREA)
  • Management Or Editing Of Information On Record Carriers (AREA)

Abstract

Спосіб монтажу та відтворення цифрового відео виконаний розгалуженим, при якому створюють і редагують структурований потік медіаматеріалу, тобто при перегляді користувачеві надається не один конкретний відеопотік, а структура відеопотоків з можливістю перемикання між ними, з можливістю якісної і кількісної участі користувача в процесі відтворення, створення "живого" відеопотоку, для цього спочатку визначають структуру розгалуження потоку послідовну або кругову і вибудовують її набором відеодоріжок, при цьому основна доріжка є початком формування будь-якої структури, далі використовуючи технічні засоби, користувач вибудовує необхідну структуру набором відеодоріжок і кожна окрема доріжка є "носієм" окремого самостійного медіаконтенту, яку наповнюють окремо за бажанням користувача, крім того, зв'язок між розгалуженнями здійснюють за допомогою меню, налаштування якого здійснює користувач в місцях можливого переходу між відтворенням тієї чи іншої доріжки, а пункти меню виконані з можливістю відображення на будь-якому етапі відтворення.

Description

Корисна модель належить до області монтажу відеоінформації, зокрема до способу розгалуженого монтажу. Запропонований спосіб монтажу і відтворення відеопотоку може бути використаний, наприклад, при створенні "живого" відеофільму, анімаційного фільму, мультфільму, для інтернет-сайтів у відеоформаті, рекламних роликів, рекламних компаній, презентацій на комп'ютері, телевізорі і в інтернет-просторі (наприклад, Уошибре), при створенні відеокліпів, на семінарах, при створенні навчальних відеороликів, телефільмів, телепередач, телевізійної реклами, відеозаставок у відеоіграх. А також при виготовленні відеоматеріалу, в експериментальній формі і для обладнання, так званої, віртуальної реальності;
Відеомонтаж - процес обробки, переробки або реструктурування вихідного відеоматеріалу, в результаті чого виходить інший цільовий матеріал. В процесі відеовиробництва міжкадровий і внутрікадровий монтаж настільки ж важливий, як і сама відеозйомка.
Лінійний відеомонтаж є історично першим видом монтажу, який використовувався для магнітних відеострічок, до появи комп'ютерів, що передбачав створення монтажної послідовності пере записуванням на новий носій в необхідній послідовності. Схема традиційного лінійного монтажу передбачає наявність декількох джерел відтворення та відбувається у реальному часі. Покадрову точність монтажу забезпечує складний контролер.
Дані із декількох джерел, наприклад з декількох камер потрапляють через комутатор на приймач. При перемиканні джерел сигналу виводиться на екран необхідний відеоматеріал.
Також він дозволяє виконувати урізання сцен без порушення послідовності. При необхідності додавання плавних переходів і заставок, використовується більш складна схема монтажу.
Вихідні фрагменти повинні знаходитися на різних джерелах. Інформація з декількох джерел потрапляє у відеомікшер, де фрагменти "склеюються" з додаванням ефектів. Якщо спочатку фрагменти знаходяться на одному джерелі, їх необхідно розділити, що може займати багато часу. Перезапис тривалих кадрів може займати стільки часу, скільки становить їх тривалість.
При створенні двох переходів необхідно використовувати три джерела і т.д. Накладення титрів також вимагає перезапису відео.
Лінійний монтаж значно обмежує творчі можливості монтажерів в першу чергу через складність виконання певних монтажних ідей. Крім того, апарати надають обмежений набір ефектів. Для пошуку необхідних фрагментів необхідно багаторазово перемотувати весь
Зо матеріал. Перезапис великого обсягу відзнятого матеріалу може займати кілька годин або навіть днів. Багаторазове копіювання призводить до погіршення якості. Велика вартість апаратури також є істотним недоліком. Якщо при створенні матеріалу для телепередачі було виявлено, що не вистачає якогось фрагмента на десятій хвилині фільму, доведеться заново переписати всю передачу з додаванням необхідних кадрів..
Сьогодні нелінійний відеомонтаж витіснив лінійний як застарілу технологію. Головними його перевагами є: "- доступ до будь-якого фрагмента в будь-який час; " немає необхідності перезаписувати весь матеріал, якщо потрібно додати або видалити кадр; "- відсутність втрати якості при численному перезапису (копіюванні) матеріалу; » моментальне відтворення змонтованого матеріалу; " безмежні можливості для реалізації фантазії режисера завдяки великому вибору спецефектів; " вартість необхідного програмного забезпечення на порядок менше, ніж для лінійного монтажу.
Нелінійний монтаж отримав свою назву через те, що монтажерам нарешті вдалося уникнути тривалого перемотування відеоматеріалу (лінійна схема) і вони отримали прямий доступ до необхідного фрагмента відразу.
Нелінійний монтаж став можливий завдяки появі комп'ютерів. При цьому всі вихідні матеріали зі стрічки записуються на жорсткий диск. Це може виявитися тривалим процесом, але він залежить від ступеня компресії вихідного матеріалу і потужності комп'ютера. Проте, вже існують відеокамери, які дозволяють відразу завантажувати вихідний матеріал на цифровий носій або здійснювати монтаж з носія. При нелінійному монтажі відеофайли обробляються за допомогою відеоредакторів. Ці програми надають режисерам безмежні можливості по створенню спецефектів і додаванню переходів. Одночасно з цим можна легко провести корекцію і тональну настройку зображення. Лист монтажних рішень, на якому виконується робота по монтажу, також містить звукові доріжки з голосом диктора, діалогами і мелодіями.
Титри і написи можна накладати в будь-який час на будь-які кадри відеоматеріалу. пер /кіпе5Ко.сот/Бріод/5-еткКа-і-розіобгароїКа-хідеогоїїКом-енекту-і-міхЛіпеупіу-і-пеЇїпеупіу- 60 топіа):-іп-КгаїКауа-пагакіегізіїіка-і-діампів-ойісіа
Нелінійний монтаж більш технологічний лінійного, він можливий і на малопотужних комп'ютерах, непридатних для обробки відео в реальному часі. Вихідний відеоматеріал може надходити у вигляді оцифрованої кіноплівки або файлами цифровий кінокамери. Після створення листа монтажних рішень і кольорокорекції вихідні ролики об'єднуються комп'ютером в загальний файл, придатний для цифрового показу, що фактично є інструкцією про відтворення вихідних фрагментів в готовому фільмі. Крім кордонів монтажних кадрів і їх послідовності, лист містить інформацію про зміни рівнів звукових доріжок і типах монтажних переходів, які можуть бути будь-якої складності без обмеження їх кількості. Спецефекти генеруються безпосередньо комп'ютером, а титри і написи накладаються на будь-які частини фільму. В даний час такий спосіб монтажу майже витіснив з нашого життя інші види відеомонтажу.
Однак, цей спосіб має істотний недолік: початкове розбиття відеофайла на фрагменти проводиться виключно за ознакою їх тривалості безвідносно до їх змісту. При такому підході, частина відеофайла, що вдає із себе монтажний кадр, тобто "Окрему сцену" або "цілісний" фрагмент відео, може бути, з високою ймовірністю, розрізаний на частини або, навпаки, об'єднаний в одну частину з небажаним фрагментом, що призводить до необхідності повторення дроблення на більш дрібні частини з подальшим повторним вибором фрагментів один і більше разів. Практичне використання даного методу для монтажу аматорського відео показало, що абсолютна більшість користувачів вважають за краще використовувати вибір з первинного розбиття фрагментів, незважаючи на його явну неточність, замість застосування додаткового дроблення, як більш складної і тривалої операції.
Запропонована технологія відеомонтажу (розгалуженого відеомонтажу) змушує відходити від прийнятої послідовності створення відеоконтенту і правил відеомонтажу. Так як технологія передбачає різні варіанти відтворення одного і того ж сюжету або відгалуження в сюжетній лінії, то це дещо ускладнює знімальний процес.
У зв'язку з цим для поліпшення ефективності процесу відеовиробництва запропоновано відходити від деяких правил створення відео- і медіаконтенту. " Монтажна схема створюється паралельно з написанням сценарію, плануванням сюжетних ліній і варіантів відтворення сюжету відеоконтенту;
Зо "- Сценарій прописується в різних варіантах сюжетної лінії цілюом або на якихось етапах; " Запис змонтованого медіаконтенту проводиться не цілком, суцільним відео, а сукупністю відеофрагментів, якщо це дозволяє вибраний формат даних. " Відтворення відеопотоку починається з першого відео або меню, а подальша черговість контролюється глядачем за допомогою структури відеоменю, що визначає розгалуження показу, яке може бути виконане в різних варіаціях. З існуючих на сьогоднішній день форматів відео тільки кілька підтримують файлову систему, що дозволяє записувати і відтворювати медіапотік з меню, яке контролює і управляє порядком відтворення відеофрагментів.
В основу корисної моделі поставлено задачу забезпечення високої якості редагування відеоконтенту на етапі монтажу та відтворення (повна відповідність змісту відеоматеріалів побажанням користувача).
Технічний результат виражається в поліпшенні контакту робочого органу із середовищем, за рахунок чого відбувається зменшення спотворювань сигналу в процесі відтворення і створення «живого» відеопотоку". Відеофайл розбивається на монтажні кадри з коректно розташованими межами і, тому глядачу надається можливість вибору якісних або кількісних варіантів розвитку сюжету, порядку і напрямку показу елементів медіаконтенту, автоматичного поділу відео на монтажні кадри і відтворення потокового відео.
Згідно з корисною моделлю спосіб монтажу цифрового відео виконаний розгалуженим, при якому створюють і редагують структурований потік медіаматеріалу, тобто при перегляді користувачеві надається не один конкретний відеопотік, а структура відеопотоків з можливістю перемикання між ними, з можливістю якісної і кількісної участі користувача в процесі відтворення, створення "живого" відео потоку. Для цього спочатку визначають структуру розгалуження потоку послідовну або кругову і вибудовують її набором відеодоріжок, при цьому основна доріжка є початком формування будь-якої структури, далі використовуючи технічні засоби, користувач вибудовує необхідну структуру набором відеодоріжок і кожна окрема доріжка є "носієм" окремого самостійного медіаконтенту, яку наповнюють окремо за бажанням користувача, крім того, зв'язок між розгалуженнями здійснюють за допомогою меню, налаштування якого здійснює користувач в місцях можливого переходу між відтворенням тієї чи іншої доріжки, пункти меню виконаними з можливістю відображення на будь-якому етапі відтворення.
На Фіг. 1 зображені варіанти монтажу та відтворення медіафрагментів для розгалуженої, послідовної схеми.
На Фіг. 2 зображені варіанти монтажу і відтворення фрагментів для розгалуженої, кругової схеми.
На Фіг. З зображено детально послідовність монтажу та відтворення елементів структури з області Фиг.1.
На фіг. 4 зображені методи і варіанти відображення медіаменю при відтворенні розгалуженого відеопотоку.
На фіг. 5 наведена ілюстрація схеми вибору відтворення фрагментів відео.
Всі операції з монтажу розгалуженого відеоконтенту це є створення і редагування структурованого потоку медіаматеріалу.
Спочатку визначають загальну структуру потоку: розгалужена послідовна або розгалужена кругова (Фіг.1 і 2). Вибір схеми визначається призначенням медіаматеріалу і перевагою користувача. Розгалужена послідовна схема краще при монтажі художнього відеоматеріалу (фільмів, мультфільмів), коли показ матеріалу здійснюється в логічній послідовності з переходом на різні варіанти відтворення.
Розгалужена кругова схема більше підходить при створенні відеосайтів, рекламного або навчального відео. Монтаж відеофрагментів такого варіанта здійснюється, в основному, з численними вставками меню і відповідно відтворення відео за допомогою меню з можливістю кругового переходу на довільний фрагмент в цій структурі (Фіг.2). При цьому монтаж і відтворення такої структури повністю відповідає способу, описаному нижче.
Використовуючи основну доріжку, яка є початком формування будь-якої структури, користувач наповнює її медіаконтентом Мо (Фіг.1 і 2) на свій розсуд відповідно з власним сценарієм, який є початковим відеоматеріалом при відтворенні. На фігурі 1 і 2 М - означає відеоматеріал (медіаматеріал, якщо мова йде не тільки про відео, але і про аудіо, фото та іншому контенті), а індекс позначає порядковий номер доріжки, на якій цей матеріал розташовується. У конкретному випадку Мо - означає відеоматеріал на основній (початковій) доріжці. Далі програмним шляхом користувач вибудовує необхідну структуру набором
Зо відеодоріжок. При цьому кожна окрема доріжка є "носієм" окремого самостійного медіаконтенту, який наповнюється окремо за бажанням користувача. Як видно Фіг. 1 доріжка Ме1 послідовно заповнюється відеофрагментами М1, М1.1, М1-2, М1.2, М1.3. Фрагмент М1-2 однаковий для доріжок 1 і 2. Він може бути вставлений окремо на доріжку 1 і 2 або вставлений на одну з доріжок і при відтворенні іншої доріжки показ на нього посилається.
За аналогією монтуються всі інші відеофрагменти відповідно до вибраної структурі.
Редагування окремих відеофрагментів (робота з ефектами, спецефектами, редагування вибраної мови аудіосупроводу будь-які інші маніпуляції з медіаконтентом для створення матеріалу, придатного до відтворення) може виконуватися перед початком монтажних рішень, поетапно в процесі монтажу або після заповнення вибраної структури медіа-матеріалів.
Послідовність дій при наповненні структури доріжок медіаматеріалами і формуванні меню також не мають принципового значення і можуть здійснюватися за бажанням користувача. Головною особливістю редагування медіаматеріалу при розгалуженій схемі монтажу є необхідність враховувати способи і варіанти відтворення такого матеріалу (фіг.4).
Зв'язок між розгалуженнями здійснюється за допомогою програмованого меню, настройки якого проходять, виходячи з переваги користувача зі збереженням логічного зв'язку між потоками. Меню "вставляється" на доріжку по аналогії з відеофрагментом в місцях можливого переходу між відтворенням тієї чи іншої доріжки.
На Фіг. 1 меню вставляється після або замість фрагмента Мо. Зміст меню наповнюється на розсуд користувача. На цьому етапі виконується налаштування цього меню. Оператор монтажу вибирає фоновий медіаконтент - це контент, який при відтворенні глядач буде бачити на основному фоні. Фоновий контент повинен бути смисловим проміжком між відеофрагментом Мо і відео фрагментами МІ, М2 ... Мп. Фонова область може являти собою зображення, відео, будь- якої іншої контент. Далі йде "програмування" елементів меню, так званих "кнопок", "натисненням", за допомогою яких при відтворенні глядач і буде вибирати (перемикати) показ тієї чи іншої доріжки. Елементи меню при відтворенні можуть відображатися у вигляді кнопки, тексту, зображення, відео цілком, фрагмента відео, області фонового контенту, якого-небудь іншого об'єкта, якій вказують на подальшу послідовність показу відеофрагментів. Вставлений фрагмент меню несе в собі інформацію про набір відтворюваних фрагментів, їх послідовність показу і виведення подальшого меню при відтворенні. На Фіг. З елементи першого меню 60 вказують на подальше відтворення медіадоріжок М1, М2 ... Мп, а в конкретному випадку у вигляді першого фрагмента потоку Мп виступає так само меню Мп, яке посилається на вибір показу потоків М2.2 або М2.2.2 (Фіг.1).
Структура складається і заповнюється контентом до завершення логічного відтворення кожної з доріжок і зв'язку між ними за бажанням користувача. При цьому структурна схема може набувати будь-які форми, розміри і зміст за бажанням користувача. Варто зауважити, що медіаконтент, розміщений на доріжці, може на всьому етапі монтуватися у вигляді меню, фонове зображення якого несе смислове навантаження при відтворенні, а пункти меню, які також відображаються на будь-якому етапі перемикають між відтворенням інших доріжок.
По завершенні етапу редагування користувач може приступати до підготовки відео для відтворення. За допомогою програмного забезпечення відео кодується в формат, який підтримує структуроване відтворення відео потоку. З існуючих на сьогодні форматів, можна виділити контейнер "моб (0МО-мідео) і контейнер "Км. Користувач може створити структурований запис з необмеженої кількості відеофайлів. Кількість і якість відео обмежено тільки розміром сховища даних.
Відтворення розгалуженого медіапотоку може відбуватися на будь-яких пристроях (мобільних телефонах, планшетах, комп'ютерах, телевізорах і т. п.), за допомогою медіа- програвача, який підтримує показ медіапотоку з меню.
Після запуску відтворення користувачеві програється медіаконтент початкової (основної) доріжки Мо. Згідно з монтажним рішенням користувача, зробленим раніше, по закінченні відтворення фрагмента Мо або безпосередньо в процесі його відтворення користувачеві відображається відеоменю. На екрані користувач бачить фоновий матеріал і елементи меню (кнопки), показ яких вказує на можливе подальше відтворення фрагментів М1, М2 ... Мп (Фіг.1 і 2). Режим перегляду меню, а також фонового контенту, елементів меню повністю відповідає монтажним рішенням, зробленим користувачем раніше. Можливі способи відображення меню, його елементів зображені на Фігурі 4. Вибір і перемикання між пунктами меню може проводитися за допомогою пульта дистанційного керування (при перегляді на телевізорі), за допомогою миші або клавіатури (при перегляді на комп'ютері), за допомогою сенсорного натискання (при перегляді на пристроях, що підтримують сенсорне управління), на інших пристроях з довільною панеллю керування переглядом. Натискання користувачем на "кнопку"
Зо (елемент) меню перемикає на відтворення обраної доріжки і користувачеві відтворюється медіа матеріал М1 або М2 ... Мп, в залежності від вибраної доріжки (Фіг.1 і 2).
Активні елементи можуть виводитися послідовно, де елементом меню виступає вся область екрана, паралельно, як окремі частини відео, можуть бути частиною загального відео: як його елементами області екрана, так і незалежними частинами, непов'язаними із загальним потоком відео у вигляді карти або меню (Фіг.4).
Використання запропонованого способу розгалуженого відеомонтажу в порівнянні з відомими передбачає не тільки відтворення різних можливих розвитків сюжетної лінії, а може бути використана для відтворення різних ілюстраційних, знімальних і монтажних виконань відеопотоку, наприклад, зміна камери огляду, звукового супроводу, фонових панорам, костюмерних і реквізитних деталей, додавання або вимикання спецефектів. Таке застосування може дозволити вибирати жанр матеріалу, що переглядається, або поміняти його безпосередньо в процесі відтворення.
Крім того, запропонована система відеомонтажу дозволяє користувачеві брати участь у відтворенні медіа потоку, контролювати послідовність певних розгалужень потоку, змінювати якісні і кількісні показники потоку відео, а також спочатку вибудовувати сюжетну лінію з наявних тематичних фрагментів відео.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
    Спосіб монтажу та відтворення цифрового відео виконаний розгалуженим, при якому створюють і редагують структурований потік медіаматеріалу, тобто при перегляді користувачеві надається не один конкретний відеопотік, а структура відеопотоків з можливістю перемикання між ними, з можливістю якісної і кількісної участі користувача в процесі відтворення, створення "живого" відеопотоку, для цього спочатку визначають структуру розгалуження потоку послідовну або кругову і вибудовують її набором відеодоріжок, при цьому основна доріжка є початком формування будь-якої структури, далі використовуючи технічні засоби, користувач вибудовує необхідну структуру набором відеодоріжок і кожна окрема доріжка є "носієм" окремого самостійного медіаконтенту, яку наповнюють окремо за бажанням користувача, крім того, зв'язок між розгалуженнями здійснюють за допомогою меню, налаштування якого здійснює користувач в місцЯХ можливого переходу між відтворенням тіЄЇ ЧИ ІНШОЇІ ДОорІіЖКИ, а пункти меню виконані з можливІСТЮ відображення на будь-якому етапі відтворення. ж і Щи ж чо на ЩІ дл КАААААААЛАААААААМХ Ку нм М А Крохехкекн ен й он я НЕ ЕІ КИ НК ою.
    Тож ї ра: Не м Н я фрі: Но В СН: ПЕ НН Н я дртнтнттнтттнням и Н 1: 1 7 Конан МИ МІП Х х - ; я туш М Кум МШП ГУ г Н о Жрва 7 ТР жах х Я Тіх її т рія ; жі їк 23 ПЕВ ЧИ иа у 7 КН Я ЕЕ ЦЕ принт ЦЕЙ 97 б М КДЛІТІЯ копи Ге 11 І-І : "Її ВН т. шин ХЖоттттттттттх Е 1: х НУ Комп МН че І нин Ух Ин Дн У А НН ї 1: х В З ях ши и кх Н Ба і кої Н нт 1: ї Ні Н ЩЕ 11 со 11 3 ї КУ 1 У ЩІ Н Ще : Мої НЕ ї ОК Дн др дл, дляттетисячняхюрдю сс Зою Х їх ше Зо Ї ЖухххккииккккччнниМ - Ти с с.
    У хх Ох Її шити дет Кк х СЯ дн Коди вжи вч у Б-я ді чд ! Н дн Мк Еш | орні і: МУ ХО т 1311 НУ фр Тл її Ще ск Ка У Меню ди ек ун 1 ікхакхи КІ ї епі й поні інв навввв ех з БаВЯЮ фо менус п Ох КОрМе Тука. шеееттнєттю пер ик фраг юУК КІ ДО ДК ех УЧИ КОТ уж В.
    Кон . - . її ме і «віме фрамомі. хе е-- МОмву фріМеМтХ, У - БОКУ ВЯ ву кочоКу.
    КИ ШИ . ах Фіг. 1 дних о деянкх миненекю сах хек, хе ет ме же, с як ме й в Кс І хх і Ху тю я ОМ ру ух Ж х Е х -к Бе СЯ щи жоден ж Я ГЕ во х СНУ ТУХ СИ Ух Я х і іщ А ЩО : Ме ЬИ їі Н и У КОХ дннниЙМ одлллечячтатяиитя і пов ПЕД ЧЕ РІКОЮ ВЕНИ мк, зе Й у БЖ м др і КО Я Іов ях, ее НИ їх ення х її хх - З ; їі хх рт Ж 5 КХ М НА я хх Кр жжютьтьтютютютютю КУ БК я лах КЕ Бе я ен В ШЕУ я т бю Ї ті я а кон сих АД ТІЇ і дя як ше Не в; дея и п ін Менннннннннну 0 - ВККК ХК ЗІ ВІКО ВККС УВІ сеєттнжєттнкєссюю 0 - ВОДІ В ПНО брате К ВІЗ ло дретоуе бек участі Корок уВаВВ. во | виде рамах ла ко номер ДИМУ, М пи чмня ніх ножу. ів г З ; З І: Фіг 2 т гі Ге ме | ет МОЛ.
    УЮ стю ра я ікїщ Б нт я І с і й.
    Кз ' сх м я КЕ до Ту п КЕ ; й се т ль жк их мА Ж вищ н. дпвавих суль 0. ча дю ЩО Мі У... УВО: - меню ДЛЯ вІеОо потожа УЗ, 3... Ха; Меню Мік.
    Кеслиівно МЕ КІ... УТ Кк Кк Паралельно олночасної МКУ... У Кк 1 Кк й г клала філ у г т одночасно ях части зе аланоето ва МІУ. У Фонеовнії Кк І ІК кОонтснх БОР офі, я ту о ЧОП КЕ - ВКІнанНЕ Кантечт бь.ї-в ит Фіг. 4 б
UAU201904627U 2019-05-02 2019-05-02 Спосіб монтажу та відтворення цифрового відео UA138262U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201904627U UA138262U (uk) 2019-05-02 2019-05-02 Спосіб монтажу та відтворення цифрового відео

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201904627U UA138262U (uk) 2019-05-02 2019-05-02 Спосіб монтажу та відтворення цифрового відео

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA138262U true UA138262U (uk) 2019-11-25

Family

ID=71113485

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201904627U UA138262U (uk) 2019-05-02 2019-05-02 Спосіб монтажу та відтворення цифрового відео

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA138262U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7823056B1 (en) Multiple-camera video recording
US7827491B2 (en) Systems and methods for video editing
US7434155B2 (en) Icon bar display for video editing system
RU2330335C2 (ru) Система воспроизведения информации, использующая информационный запоминающий носитель
RU2607236C2 (ru) Задание последовательности контента
US11830527B2 (en) Systems and methods for media production and editing
US5801685A (en) Automatic editing of recorded video elements sychronized with a script text read or displayed
US20090273712A1 (en) System and method for real-time synchronization of a video resource and different audio resources
WO2008022292A2 (en) Techniques for positioning audio and video clips
KR20210097824A (ko) 인터액티브 시청각 무비를 플레잉하기 위한 장치 및 방법
UA138262U (uk) Спосіб монтажу та відтворення цифрового відео
US10497398B2 (en) Choreographic editing of multimedia and other streams
WO2020222721A1 (ru) Способ монтажа и воспроизведения цифрового видео
CN100433159C (zh) 多制式信息记录介质,信息记录及播放的方法和装置
Costello Non-Linear Editing
JP2007012193A (ja) 記録再生装置及び方法
Ding Study of EDIUS Application Skills on the Film Production
Sachdeva et al. Digital Video Editing
JP5263308B2 (ja) 記録再生装置及び記録媒体
JP2005217875A (ja) チャプタ情報の管理方法
JP2010092575A (ja) 設定データによる1画面複数動画表示の方法。
CN105070305A (zh) 一种线性编辑录像机及线性编辑方法