UA127207C2 - Пристрій для компенсації енергії та механізована колиска - Google Patents

Пристрій для компенсації енергії та механізована колиска Download PDF

Info

Publication number
UA127207C2
UA127207C2 UAA202007371A UAA202007371A UA127207C2 UA 127207 C2 UA127207 C2 UA 127207C2 UA A202007371 A UAA202007371 A UA A202007371A UA A202007371 A UAA202007371 A UA A202007371A UA 127207 C2 UA127207 C2 UA 127207C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
cradle
drive motor
cable
elastic element
elastic
Prior art date
Application number
UAA202007371A
Other languages
English (en)
Inventor
Йоу Чунь Куа
Original Assignee
Фотогірс Трейдінг (Гуанчжоу) Лімітед
Фотогирс Трейдинг (Гуанчжоу) Лимитед
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Фотогірс Трейдінг (Гуанчжоу) Лімітед, Фотогирс Трейдинг (Гуанчжоу) Лимитед filed Critical Фотогірс Трейдінг (Гуанчжоу) Лімітед
Publication of UA127207C2 publication Critical patent/UA127207C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47DFURNITURE SPECIALLY ADAPTED FOR CHILDREN
    • A47D9/00Cradles ; Bassinets
    • A47D9/02Cradles ; Bassinets with rocking mechanisms
    • A47D9/04Cradles ; Bassinets with rocking mechanisms with disconnectable rockers
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47DFURNITURE SPECIALLY ADAPTED FOR CHILDREN
    • A47D15/00Accessories for children's furniture, e.g. safety belts or baby-bottle holders
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47DFURNITURE SPECIALLY ADAPTED FOR CHILDREN
    • A47D9/00Cradles ; Bassinets
    • A47D9/02Cradles ; Bassinets with rocking mechanisms

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Pediatric Medicine (AREA)
  • Rehabilitation Tools (AREA)
  • Invalid Beds And Related Equipment (AREA)
  • Toys (AREA)
  • Manipulator (AREA)

Abstract

Винахід належить до пристрою для компенсації енергії та механізованої колиски, а також до пристрою для компенсації енергії для підтримки безперервного руху колиски, який містить компенсуючий привод, барабан для намотування тросика, контролер, тяговий тросик, причому один кінець тягового тросика використовують для з'єднання з колискою, а інший кінець тросика з'єднаний з барабаном для намотування тросика. Барабан для намотування тросика взаємодіє з компенсуючим приводом з можливістю передачі зусилля. Компенсуючий привод виконаний з можливістю електричного з'єднання з контролером, і компенсуючий привод компенсує втрату енергії колискою шляхом намотування тягового тросика за допомогою барабана для намотування тросика. Контролер використовують для регулювання кількості компенсованої енергії, яка генерується компенсуючим приводом. Пристрій для компенсації енергії вирішує завдання гойдання та коливання ліжка-колиски вручну протягом процесу розвитку дитини.

Description

ОБЛАСТЬ ТЕХНІКИ
Даний винахід відноситься до області техніки ліжок-колисок для заколисування немовлят, зокрема, до пристрою для компенсації енергії та механізованої колиски.
РІВЕНЬ ТЕХНІКИ
З анатомії людини відомо, що плід дитини підвішений на зв'язці матки та м'язах, і підтримується в нижній частині черевної порожнини тіла матері. Коли мати рухається, матка із плодом може гойдатися та розгойдуватися вгору та вниз, повторюючи траєкторію та частоту руху тіла. У цьому випадку ваги плода достатньо, щоб змусити матку гойдатися та розгойдуватися протягом всього часу росту та розвитку плоду до народження. Внаслідок того, що плід покидає тіло матері, а також, внаслідок зміни навколишнього середовища, плід може відчувати дискомфорт і плакати. Це обумовлене тим, що зникає відчуття руху, що качає, добре відоме немовляті під час перебування у черевній порожнині матері й у живому тілі. Для заспокоєння емоцій немовляти його зазвичай поміщають у ліжко-колиску, щоб створити у немовля відчуття повернення у черевну порожнину матері.
Звичайне ліжко-колиска згодом зупиниться через деякий час після гойдання або розгойдування вручну. Для розв'язку проблеми автоматичної зупинки розгойдування ліжка- колиски колиска може безперервно коливатися або розгойдуватися шляхом доповнення енергії ліжка-колиски. Однак внаслідок невідповідної конструкції відомого пристрою для компенсації енергії розгойдування та струшування ліжка-колиски може впливати на ріст і розвиток дитини.
РОЗКРИТТЯ СУТНОСТІ ВИНАХОДУ
Отже, винахід направлений на подолання недоліків попереднього рівня техніки та забезпечує пристрій для компенсації енергії та механізовану колиску з усуненням впливу гойдання на розвиток дитини.
Пристрій для компенсації енергії для підтримки безперервного руху колиски містить компенсуючий привод, барабан для намотування тросика, контролер і тяговий тросик, причому один кінець тягового тросика з'єднаний з колискою, а інший кінець тягового тросика з'єднаний з барабаном для намотування тросика, барабан для намотування тросика зв'язаний із компенсуючим приводом, компенсуючий привод електрично з'єднаний з контролером, барабан для намотування тросика намотує тяговий тросик для компенсації втрати енергії колискою, а
Зо контролер використовується для регулювання кількості енергії, що компенсується, яка генерується компенсуючим приводом.
Відповідно до пристрою для компенсації енергії один кінець тягового тросика з'єднаний з барабаном для намотування тросика, інший кінець тягового тросика з'єднаний з колискою, компенсуючий привод з'єднаний з барабаном для намотування тросика з можливістю передачі зусилля, а компенсуючий привод перебуває в електричному з'єднанні з контролером.
Під час руху колиски в провідному напрямку тягового тросика компенсуючий привод керує барабаном для намотування тросика для намотування тягового тросика, причому тяговий тросик впливає на колиску, забезпечуючи компенсацію втрати енергії колиски. Завдяки керуванні компенсуючим приводом за допомогою контролера може здійснюватися керування величиною впливу тягового тросика на колиску, й, отже, керування кількістю енергії, що компенсується, колиски.
Череп немовляти складається з декількох невеликих частин черепа, і кістки черепа зростаються у череп пропорційно з ростом дитини. Череп новонародженої дитини містить множину складових елементів, череп може рухатися в межах певного діапазону, і кількість енергії, що компенсується, що генерується компенсуючим приводом, регулюється за допомогою контролера в окремо взятий момент часу, щоб забезпечувати невеликий діапазон гойдання або розгойдування колиски та запобігати таке гойдання або розгойдування дитячого ліжка, яке може впливати на розвиток голови дитини. Коли дитина росте, її маса також збільшується; коли вихідна кількість компенсуючої енергії не може підтримувати зворотно-поступальний рух колиски або коли амплітуда зворотно-поступального руху не задовольняє вимозі заспокоєння дитини, контролер регулює компенсуючий привод для збільшення енергії колиски, щоб забезпечувати можливість підтримки колискою належного зворотно-поступального руху.
Контролер виконаний з можливістю регулювання компенсуючого привода так, щоб компенсуючий привод міг компенсувати колисці різну величину енергії відповідно до циклу росту дитини.
Крім того компенсуючий привод містить перший приводний двигун і другий приводний двигун, причому перший приводний двигун і другий приводний двигун можуть бути з'єднані з барабаном для намотування тросика з можливістю передачі зусилля, і перший приводний двигун і другий приводний двигун перебувають в електричному з'єднанні з контролером, 60 відповідно; у першому стані контролер керує першим приводним двигуном або другим приводним двигуном для приведення в дію барабана для намотування тросика для намотування та вивільнення тягового тросика; у другому стані контролер керує першим приводним двигуном і другим приводним двигуном для приведення в дію барабана для намотування тросика для намотування та вивільнення тягового тросика. При експлуатації, після народження дитини, один із першого та другого приводного двигуна може бути вибраний для сполучення із приводом тросика; у міру того, як дитина росте, може бути вибраний перший та другий приводний двигун. Перший та другий приводні двигуни можуть функціонувати з номінальним крутним моментом за допомогою більше високої магнітної сили, уникаючи високої вартості, обумовленої більше високим електроспоживанням більшого двигуна.
Також, вихідна потужність першого приводного двигуна менше вихідної потужності другого приводного двигуна. Так як вихідна потужність першого приводного двигуна менше вихідної потужності другого приводного двигуна, контролер може забезпечувати три типи виходу компенсуючої енергії, після народження дитини контролер може вибирати функціонування першого приводного двигуна; після певного періоду росту дитини контролер може вибирати функціонування другого приводного двигуна; після росту дитини до наступного етапу контролер може вибирати спільне функціонування першого та другого приводних двигунів, підвищуючи тип вихідної компенсуючої енергії щоб забезпечувати можливість вибору більше підходящого виходу компенсуючої енергії на основі циклу росту немовляти.
Крім того, барабан для намотування тросика з'єднаний з можливістю передачі зусилля з першим приводним двигуном або другим приводним двигуном за допомогою зубчастого колеса.
Конфігурація розташування передачі барабана для тросика, першого приводного двигуна та другого приводного двигуна є компактною.
Подальше вдосконалення пристрою для компенсації енергії полягає у забезпеченні модуля камери, що використовується для захвату зображення дитини в колисці, та блока обробки зображень, з'єднаного з модулем камери, причому блок обробки зображень використовується для обробки й аналізу даних зображення. Крім того, забезпечений блок зберігання даних, з'єднаний з блоком обробки зображення та використовується для вмісту результуючих даних після обробки даних зображення блоком обробки зображень. Блок обробки зображень забезпечує можливість аналізу стану дитини (наприклад, дитина спить, повертається, плаче і
Зо т.д.). За допомогою такої обробки час стану сну дитини може бути проаналізований для аналізу росту дитини, наприклад час сну та розумовий розвиток, що впливають на динаміку росту дитини.
Подальше вдосконалення пристрою для компенсації енергії включає бездротові пристрої зв'язку, безпосередньо з'єднані з камерою та блоком обробки зображень. Зазначені бездротові пристрої зв'язку використовуються для кодування даних і відправки даних зображення на інші приймаючі пристрої зв'язку. Приймаючі пристрої зв'язку виконані з можливістю декодування даних і відображення зображень стану дитини на мобільний екран. Таким чином забезпечується можливість бачити та відстежувати стан дитини за допомогою бездротового пристрою.
Механізована колиска містить пристрій для компенсації енергії та додатково містить основу та раму для встановлення колиски, при цьому барабан для намотування тросика та компенсуючий привод розташовані на основі, рама для встановлення колиски розташована на відстані від рами вздовж напрямку тягового тросика, перший еластичний елемент розташований між основою та рамою для встановлення колиски, і два кінці першого еластичного елемента з'єднані з основою та рамою для встановлення колиски, відповідно. При експлуатації колиски рама для встановлення колиски робить зворотно-поступальний рух у напрямку до основи або від неї за допомогою першого еластичного елемента. При переміщенні рами для встановлення колиски в напрямку до основи компенсуючий привод компенсує енергію колиски шляхом відтягування колиски за допомогою тягового тросика.
Крім того, множина перших еластичних елементів розташовані в окружному напрямку навколо тягового тросика. Коли на колиску впливає зовнішня сила під кутом відносно напрямку розтягування перших еластичних елементів, перші еластичні елементи обмежать один одного для зменшення амплітуди розгойдування колиски зовнішньою силою, таким чином вирішуючи проблему розгойдування ліжка-колиски з великою амплітудою під дією зовнішнього впливу.
Слід зазначити, що провідний напрямок тягового тросика є вертикальним, а після прикладання горизонтального тиску до ліжка-колиски множина перших еластичних елементів можуть взаємно обмежувати амплітуду зовнішньої сили, таким чином забезпечуючи безпеку дитини.
Крім того, другий еластичний елемент розташований між основою та рамою для встановлення колиски, а перші еластичні елементи розташовані навколо другої еластичної частини, і два кінці другого еластичного елемента з'єднані з основою та рамою для 60 встановлення колиски, відповідно. Встановлення другого еластичного елемента підвищує допустиме навантаження на раму для встановлення колиски та, відповідно, збільшує допустиму вагу немовляти.
Додатково, обидва кінця першого еластичного елемента роз'ємно з'єднані з основою та рамою для встановлення колиски, а обидва кінця другого еластичного елемента роз'ємно з'єднані з основою та рамою для встановлення колиски. При експлуатації, кількість перших еластичних елементів і других еластичних елементів може бути відрегульована відповідно до ваги дитини, щоб забезпечувати можливість пристосування допустимого навантаження першого еластичного елемента та другого еластичного елемента до ваги дитини.
Додатково, основа містить першу опорну пластину та другу опорну пластину, перша опорна пластина та друга опорна пластина розташовані на відстані одна від одної вздовж напрямку тягового тросика, дві сторони барабана для намотування тросика з'єднані з першою опорною пластиною та другою опорною пластиною, відповідно, з можливістю обертання, і перша опорна пластина оснащена направляючим колесом, відповідним до тягового тросика. Встановлення направляючого колеса обмежує шлях переміщення тягового тросика та забезпечує можливість нормального намотування тягового тросика барабаном для намотування тросика.
Додатково, направляюче колесо має направляючу канавку для тягового тросика, і перша опорна пластина оснащена обмежувачем, який перебуває на відстані від направляючого колеса, взаємодіючого з тяговим тросиком з утворенням каналу для переміщення для обмеження імпульсу тягового тросика. Обмежувач обмежує переміщення тягового тросика в направляючій канавці, таким чином запобігаючи вискакування тягового тросика з направляючої канавки для тросика.
ОПИС КРЕСЛЕНЬ
На фіг. 1 показана конструктивна схема пристрою для компенсації енергії відповідно до варіанта реалізації даного винаходу;
На фіг. 2 показана принципова електрична схема колиски відповідно до варіанта реалізації даного винаходу;
На фіг. З показана конструктивна схема колиски відповідно до варіанта реалізації даного винаходу;
На фіг. 4 показаний частковий вигляд у збільшеному масштабі області А на фіг. З;
Зо На фіг. 5 показана конструктивна схема барабана для намотування тросика відповідно до варіанта реалізації даного винаходу.
КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ: 100 - основа, 101 - перша опорна пластина, 102 - друга опорна пластина, 110 - перша кріпильна ділянка, 111 - перше кріпильне плече, 112 - корпус першого гаку, 113 - еластичний ттримач першого гаку, 114 - проріз першого гаку, 120 - третя сполучна ділянка, 130 - барабан для намотування тросика, 130а - третє зубчасте колесо, 131 - порожнина, що вміщає, 132 - еластичний елемент розтягування, 132а - спіральна пружина, 1326 - внутрішній сполучний кінець кільця, 132с - зовнішній сполучний кінець кільця, 133 - вал, 133а - паз валу, 134 - корпус барабана для намотування тросика, 135 - кришка першого кінця тросика, 136 - кришка другого кінця тросика, 140 - тяговий тросик, 150 - компенсуючий привод, 151 - перший приводний двигун, 151а - перше зубчасте колесо, 152 - другий приводний двигун, 152а - друге зубчасте колесо, 160 - контролер, 180 - направляюче колесо, 181 - направляюча канавка, 200 - рама для встановлення колиски, 210 - друга кріпильна ділянка, 220 - четверта сполучна ділянка, 310 - перший еластичний елемент, 311 - перший еластичний елемент А, 312 - перший еластичний елемент В, 313 - перший еластичний елемент С, 314 - перший еластичний елемент 0, 315 - перший еластичний елемент Е, 316 - перший еластичний елемент Е, 311 - перше підвісне кільце, 320 - другий еластичний елемент, 321 - друге підвісне кільце, 400 - датчик, 420 - двигун виявлення.
ЗДІЙСНЕННЯ ВИНАХОДУ
Для полегшення розуміння даного винаходу він буде більше докладно описаний нижче з посиланням на відповідні креслення. Кращі варіанти реалізації даного винаходу зображені на кресленнях. Однак винахід може бути реалізований у багатьох різних формах і не обмежений описаними в даному документі варіантами реалізації. Замість цього, ці варіанти реалізації розкриті для надання більше повного та докладного розуміння даного винаходу.
Слід зазначити, що, якщо зазначено, що елемент "прикріплений" до іншого елемента, він може розташовуватися безпосередньо на іншому елементі або перебувати по центру елемента.
Якщо зазначено, що елемент "з'єднаний" з іншим елементом, він може бути безпосередньо з'єднаний з іншим елементом або перебувати по центру елемента. З іншого боку, якщо зазначено, що елемент перебуває "безпосередньо на" іншому елементі, проміжний елемент бо відсутній. Терміни "вертикальний", "горизонтальний", "лівий", "правий" та подібні вирази, що використовуються у даному документі, наведені винятково для ілюстрації та не передбачаються, як єдиний варіант реалізації.
Якщо не зазначено зворотне, всі технічні та наукові терміни, використані у даному документі, вжиті в загальновідомому фахівцям в області техніки даного винаходу значенні.
Термінологія, що використана в описі даного винаходу в цій статті, використана для опису конкретних варіантів реалізації та не призначена для обмеження винаходу. Термін "та/або", що використовується у даному документі, включає будь-які й усі комбінації одного або більше відповідних перерахованих елементів.
З посиланням на комбінацію фіг. 1 ії 2, варіант реалізації даного винаходу забезпечує пристрій для компенсації енергії для підтримки безперервного руху колиски, який характеризується тим, що містить компенсуючий привод 150, барабан 130 для намотування тросика, контролер 160 і тяговий тросик 140, один кінець тягового тросика 140 з'єднаний з колискою, а інший кінець тягового тросика 140 з'єднаний з барабаном 130 для намотування тросика, барабан 130 для намотування тросика зв'язаний із компенсуючим приводом 150, компенсуючий привод 150 перебуває в електричному з'єднанні з контролером 160, компенсуючий привод 150 компенсує втрату енергії колиски шляхом намотування тягового тросика 140 за допомогою барабана 130 для намотування тросика. Контролер 160 використовують для регулювання кількості компенсованої енергії, яка генерується компенсуючим приводом 150.
При експлуатації вищевказаного пристрою для компенсації енергії один кінець тягового тросика 140 з'єднаний з барабаном 130 для намотування тросика, а інший кінець тягового тросика 140 з'єднаний з колискою, компенсуючий привод 150 зв'язаний з барабаном 130 для намотування тросика з можливістю передачі зусилля, і компенсуючий привод 150 перебуває в електричному з'єднанні з контролером 160. Під час руху колиски вздовж провідного напрямку тягового тросика 140 компенсуючий привод 150 керує барабаном 130 для намотування тросика для намотування тягового тросика 140, а тяговий тросик 140 впливає на колиску для компенсації втрати енергії колиски. Керування компенсуючим приводом 150 за допомогою контролера 160 забезпечує можливість керування впливом тягового тросика 140 на колиску, таким чином здійснюючи керування кількістю компенсованої енергії колиски. Після народження
Зо череп немовляти складається з декількох невеликих кісток черепа. У міру того, як немовля росте, кістки черепа зростаються в єдиний череп. Немовля має декілька кісток черепа, які можуть рухатися в межах певного діапазону. У даний момент часу, контролер 160 регулює компенсовану енергію, що генерується компенсуючим приводом 150, забезпечуючи можливість гойдання або розгойдування колиски у невеликому діапазоні, таким чином запобігаючи вплив гойдання або розгойдування колиски на розвиток голови немовляти. У міру того, як немовля росте, його вага збільшується. Коли початковий вихід компенсованої енергії не може підтримувати зворотно-поступальний рух колиски, або коли амплітуда зворотно-поступального руху не може заспокоїти дитину, контролер 160 регулює компенсуючий привод 150 для збільшення компенсованої енергії колиски, щоб забезпечувати можливість підтримки колискою належного зворотно-поступального руху. Регулювання компенсуючого приводу 150 контролером 160 забезпечує можливість компенсації колисці різної величини енергії відповідно до циклу росту немовляти за допомогою компенсуючого приводу щоб зменшувати амплітуду коливання або розгойдування зворотно-поступального руху колиски.
Під час руху вищевказаної колиски у провідному напрямку тягового тросика 140 компенсуючий привод 150 керує барабаном 130 для намотування тросика для намотування тягового тросика 140, а тяговий тросик 140 впливає на колиску. Слід зазначити, що для забезпечення впливу тягового тросика 140 на колиску провідний напрямок тягового тросика 140 та рух колиски можуть не збігатися, й їх напрямки можуть утворювати гострий кут.
Крім того компенсуючий привод 150 містить перший приводний двигун 151 і другий приводний двигун 152, причому перший приводний двигун 151 і другий приводний двигун 152 з'єднані з барабаном 130 для намотування тросика з можливістю передачі зусилля, і перший приводний двигун 151 і другий приводний двигун 152 перебувають в електричному з'єднанні з контролером 160, відповідно; у першому стані контролер 160 керує першим приводним двигуном 151 або другим приводним двигуном 152 для приведення в дію барабана 130 для намотування тросика для намотування та вивільнення тягового тросика; у другому стані контролер 160 керує першим приводним двигуном 151 і другим приводним двигуном 152 для приведення в дію барабана 130 для намотування тросика для намотування та вивільнення тягового тросика. При експлуатації, після народження дитини, один із першого приводного бо двигуна 151 або другого приводного двигуна 152 може бути вибраний для з'єднання з барабаном 130 для намотування тросика з можливістю передачі зусилля; в міру того, як дитина росте, може бути вибраний перший приводний двигун 151 і другий приводний двигун 152.
Перший приводний двигун 151 і другий приводний двигун 152 можуть функціонувати з номінальною потужністю, уникаючи високої вартості що обумовлена регулюванням перетворення частоти.
Слід зазначити, що в інших варіантах реалізації компенсуючий привод 150 може являти собою приводний двигун з регульованою частотою, і контролер 160 керує двигуном з регульованою частотою для досягнення різних виходів енергії, що компенсується.
Також, вихідна потужність першого приводного двигуна 151 менше вихідної потужності другого приводного двигуна 152. Так як вихідна потужність першого приводного двигуна 151 менше вихідної потужності другого приводного двигуна 152, контролер 160 може забезпечувати три типи виходу енергії, що компенсується, після народження дитини контролер 160 може вибирати функціонування першого приводного двигуна 151; після певного періоду росту дитини контролер 160 може вибирати функціонування другого приводного двигуна 152; після росту дитини до наступного етапу контролер 160 може вибирати функціонування першого приводного двигуна 151 та другого приводного двигуна 152, підвищуючи тип виходу енергії, що компенсується, щоб забезпечувати можливість вибору більше підходящого виходу енергії, що компенсується, на основі циклу росту немовляти.
Крім того, барабан 130 для намотування тросика сполучений з першим приводним двигуном 151 або другим приводним двигуном 152 за допомогою обертання зубчастих коліс. Конфігурація сполучення зубчастих коліс із барабаном 130 для намотування тросика робить конструкцію барабана для тросика, першого приводного двигуна 151 та других приводних двигунів 152 більше компактною.
Крім того, з посиланням на фіг. 2, пристрій для компенсації енергії також містить датчик 400, який перебуває в електричному з'єднанні з контролером 160, для виявлення стану руху рами 200 для встановлення колиски; під час руху рами 200 для встановлення колиски вздовж провідного напрямку тягового тросика 140 контролер 160 керує компенсуючим приводом 150 для приведення барабана 130 для намотування тросика в дію для намотування тягового тросика 140; під час руху рами 200 для встановлення колиски у протилежному напрямку
Зо тягового тросика 140, контролер 160 керує компенсуючим приводом 150 для приведення барабана 130 для намотування тросика в дію для вивільнення тягового тросика. Датчик 400 забезпечує можливість точної компенсації коливальної енергії рами 200 для встановлення колиски за допомогою компенсуючого приводу 150, щоб рама 200 для встановлення колиски могла підтримувати певну амплітуду зворотно-поступального руху.
Зокрема, у варіанті реалізації з посиланням на фіг. 2, вихідний термінал першого приводного двигуна 151 оснащений першим зубчастим колесом 151а, вихідний термінал другого приводного двигуна 152 оснащений другим зубчастим колесом 152а, а барабан 130 для намотування тросика оснащений третім зубчастим колесом 130а, що зачіпляється з першим зубчастим колесом 151а і другим зубчастим колесом 152а. Датчик 400 містить четверте зубчасте колесо (не показане на кресленні) та двигун 420 виявлення, що перебуває в електричному з'єднанні з контролером 160. Четверте зубчасте колесо розташоване на обертовому валу двигуна 420 виявлення, і четверте зубчасте колесо зачіпляється із третім зубчастим колесом 130а. Контролер 160 визначає напрямок обертання першого приводного двигуна 151 або другого приводного двигуна 152 шляхом визначення позитивної інверсії двигуна 420 виявлення.
Подальше вдосконалення пристрою для компенсації енергії полягає у забезпеченні модуля камери, що використовується для захвату зображення дитини в колисці, та блоку обробки зображень, з'єднаного з модулем камери, причому блок обробки зображень використовується для обробки й аналізу даних зображення. Крім того, забезпечений блок зберігання даних, з'єднаний з блоком обробки зображення та використовується для вмісту результуючих даних після обробки даних зображення блоком обробки зображень. Блок обробки зображень забезпечує можливість аналізу стану дитини (наприклад, дитина спить, повертається, плаче і т.д.). За допомогою такої обробки час стану сну дитини може бути проаналізований для аналізу росту дитини, наприклад час сну та розумовий розвиток, що впливають на динаміку росту дитини.
Подальше вдосконалення пристрою для компенсації енергії включає бездротові пристрої зв'язку, безпосередньо з'єднані з камерою та блоком обробки зображень. Зазначені бездротові пристрої зв'язку використовуються для кодування даних і відправки даних зображення на інші приймаючі пристрої зв'язку. Приймаючі пристрої зв'язку виконані з можливістю декодування 60 даних і відображення зображень стану дитини на мобільний екран. Таким чином забезпечується можливість бачити та відстежувати стан дитини за допомогою бездротового пристрою.
З посиланням на фіг. З винахід додатково забезпечує колиску, що містить пристрій для компенсації енергії, основу 100 та раму 200 для встановлення колиски, при цьому барабан 130 для намотування тросика та компенсуючий привод 150 розташовані на основі 100. Рама 200 для встановлення колиски перебуває на відстані від основи 100 вздовж провідного напрямку тягового тросика 140 відносно основи, перший еластичний елемент 310 розташований між основою 100 та рамою 200 для встановлення колиски, і два кінці першого еластичного елемента 310 з'єднані з основою 100 та рамою 200 для встановлення колиски, відповідно. При експлуатації колиски рама 200 для встановлення колиски робить зворотно-поступальний рух у напрямку до основи або від неї за допомогою першого еластичного елемента 310. При переміщенні рами 200 для встановлення колиски в напрямку до основи 100 компенсуючий привод 150 компенсує енергію колиски шляхом відтягування колиски за допомогою тягового тросика 140.
Крім того, колиска містить множину перших еластичних елементів 310, розташованих в окружному напрямку навколо тягового тросика 140. Множина перших еластичних елементів 310 розташовані навколо тягового тросика 140. Коли на колиску впливає зовнішня сила під кутом відносно напрямку розтягування перших еластичних елементів 130, перші еластичні елементи 130 обмежать один одного для зменшення амплітуди розгойдування колиски зовнішньою силою, таким чином вирішуючи проблему розгойдування ліжка-колиски з великою амплітудою під дією зовнішнього впливу. Слід зазначити, що провідний напрямок тягового тросика 140 є вертикальним, а після прикладання горизонтального тиску до ліжка-колиски, множина перших еластичних елементів 310 можуть взаємно обмежувати амплітуду коливання, таким чином забезпечуючи безпеку немовляти.
Крім того, другий еластичний елемент 320 розташований між основою 100 та рамою 200 для встановлення колиски, а перші еластичні елементи 310 розташовані навколо другого еластичного елемента 320, і два кінці другого еластичного елемента 320 з'єднані з основою 100 та рамою 200 для встановлення колиски, відповідно. Встановлення другого еластичного елемента 320 підвищує допустиме навантаження на раму 200 для встановлення колиски.
Додатково, обидва кінця перших еластичних елементів 310 роз'ємно з'єднані з основою 100 та рамою 200 для встановлення колиски, а обидва кінця другого еластичного елемента 320 роз'ємно з'єднані з основою 100 та рамою 200 для встановлення колиски. При експлуатації кількість перших еластичних елементів 310 і других еластичних елементів 320 може бути відрегульована відповідно до ваги дитини, щоб забезпечувати можливість пристосування допустимого навантаження першого еластичного елемента 310 та другого еластичного елемента 320 до ваги дитини.
Зокрема, у цьому варіанті реалізації забезпечено шість перших кріпильних ділянок 110 і третя сполучна ділянка 120 на основі 100, і рама 200 для встановлення колиски містить шість других кріпильних ділянок 210, що відповідають першим кріпильним ділянкам 110, і четверта сполучна ділянка 220, що відповідає третій сполучній ділянці 120; обидва кінця перших еластичних елементів 310, з'єднані з першою кріпильною ділянкою 110 та другою кріпильною ділянкою 210, виконані з можливістю від'єднання, обидва кінця другого еластичного елемента 320, з'єднані з другою кріпильною ділянкою 210 та четвертою сполучною ділянкою 220, виконані з можливістю від'єднання.
Зокрема, у цьому варіанті реалізації, шість перших еластичних елементів 310, які відповідно з'єднані із шістьма першими кріпильними ділянками 110 та шістьма другими кріпильними ділянками 210, являють собою, відповідно, перший еластичний елемент А 311, перший еластичний елемент В 312, перший еластичний елемент С 313, перший еластичний елемент Ю 314, перший еластичний елемент Е 315, перший еластичний елемент Е 316, і перший еластичний елемент А 311, і перший еластичний елемент В 312, перший еластичний елемент С 313, перший еластичний елемент ОО 314, перший еластичний елемент Е 315 і перший еластичний елемент Е 316 послідовно розташовані через інтервал навколо тягового тросика 140; Другий еластичний елемент 320 відповідно з'єднаний із третьою сполучною ділянкою 120 і четвертою сполучною ділянкою 220, згаданою вище.
Коли кількість необхідних еластичних елементів дорівнює трьом, з'єднання між трьома першими кріпильними ділянками 110 та трьома другими кріпильними ділянками 210 досягається шляхом вибору першого еластичного елемента А 311, першого еластичного елемента С 313 та першого еластичного елемента Е 315; або вибирають перший еластичний елемент В 312, перший еластичний елемент ЮО 314 і перший еластичний елемент Е 316 для здійснення з'єднання трьох перших кріпильних ділянок 110 і трьох других кріпильних ділянок 210 на 60 відповідних ділянках. Слід зазначити, що мета способів вибору полягає в забезпеченні рівномірного розподілу сил за рамою 200 для встановлення колиски. Ця мета досягається за допомогою вибору трьох перших еластичних елементів 310, які не примикають до шести перших еластичних елементів 310, для з'єднання з першою кріпильною ділянкою 110 та другою кріпильною ділянкою 210.
Якщо потрібно чотири еластичні деталі, вибирають комбінацію трьох перших еластичних елементів 310 і других еластичних елементів 320. Спосіб вибору трьох еластичних деталей може бути іменований як вищевказаний спосіб вибору "кількість еластичних частин дорівнює трьом". Альтернативно, для вибору чотирьох перших еластичних елементів 310 може бути використаний наступний спосіб.
Якщо потрібно п'ять еластичних деталей, вибирають комбінацію чотирьох перших еластичних елементів 310 і других еластичних елементів 320. Чотири еластичні деталі вибирають наступним чином: перший еластичний елемент А 311, перший еластичний елемент
В 312, перший еластичний елемент О 314 і перший еластичний елемент Е 315 вибирають для здійснення з'єднання чотирьох перших кріпильних ділянок 110 і чотирьох других кріпильних ділянок 210 на відповідних ділянках; або вибирають перший еластичний елемент В 312, перший еластичний елемент С 313, перший еластичний елемент 315 і перший еластичний елемент Е 316 для здійснення з'єднання чотирьох перших кріпильних ділянок 110 і чотирьох других кріпильних ділянок 210 на відповідних ділянках; або вибирають перший еластичний елемент А 311, перший еластичний елемент С 313, перший еластичний елемент О 314 і перший еластичний елемент ЕЕ 316 для здійснення з'єднання відповідних ділянок чотирьох перших кріпильних ділянок 110 ї чотирьох других кріпильних ділянок 210. Слід зазначити, що метою зазначених трьох способів вибору є забезпечення рівномірного розподілу зусиль, що впливають на раму 200 для встановлення колиски; для досягнення цієї мети вибирають дві групи перших еластичних елементів 310, причому кожна група перших еластичних елементів 310 містить два відповідні перші еластичні елементи 310.
Якщо потрібно шість еластичних деталей, вибирають шість перших еластичних елементів 310.
Якщо потрібно сім еластичних деталей, вибирають комбінацію шести перших еластичних елементів 310 і другого еластичного елемента 320.
Зо Додатково, основа 100 містить першу опорну пластину 101 та другу опорну пластину 102, перша опорна пластина 101 та друга опорна пластина 102 розташовані на відстані одна від одної вздовж напрямку натягування тягового тросика 140, обидві сторони барабана 130 для намотування тросика з'єднані з першою опорною пластиною 101 та другою опорною пластиною 102, відповідно, з можливістю обертання, і перша опорна пластина 101 оснащена направляючим колесом 180, що відповідає тяговому тросику 140. Встановлення направляючого колеса 180 обмежує шлях переміщення тягового тросика 140 та забезпечує можливість нормального намотування тягового тросика 140 барабаном 130 для намотування тросика.
Зокрема, на першій опорній пластині 101 розташовані декілька перших кріпильних ділянок 110, що відповідають першому еластичному елементу 310, причому перший еластичний елемент 310 з'єднаний гаком з першою кріпильною ділянкою 110, на першій опорній пластині 102 розташовані другі кріпильні ділянки 210, що відповідають другому еластичному елементу 320, другий еластичний елемент 320 з'єднаний гаком із другою кріпильною ділянкою 210, відповідно.
З посиланням на фіг. 4 перша кріпильна ділянка 110 містить корпус 112 першого гаку, а два кінці корпусу 112 першого гаку відповідно оснащені першим кріпильним плечем 111 і еластичним утримувачем 113 першого гаку, еластичний утримувач 113 першого гака, що відходить за напрямком назовні від корпусу 112 першого гака, утворює проріз 114 першого гака з першим кріпильним плечем 111. Перше кріпильне плече 111 пригвинчене на першу опорну пластину 101. Перший еластичний елемент 310 оснащений першим підвісним кільцем 311, яке з'єднане з першим гаком 112, а перший еластичний елемент 310 зачеплений на корпусі 112 першого гака через перше підвісне кільце 311. Третя сполучна ділянка 120 містить корпус другого гака, а два кінці корпусу другого гака оснащені другим кріпильним плечем і другим еластичним утримувачем гака, відповідно, причому другий еластичний утримувач гака, що відходить за напрямком назовні від корпусу другого гака, утворює проріз першого підвісного гака із другим кріпильним плечем. Друге кріпильне плече перебуває на першій опорній пластині 101. Другий еластичний елемент 320 оснащений першим підвісним кільцем 321, з'єднаним із другим гаком, і другий еластичний елемент 320 зачеплений на другий гак через друге підвісне кільце 321.
Зокрема, рама 200 для встановлення колиски оснащена множиною третіх сполучних ділянок 60 120, відповідно з'єднаних з першим еластичним елементом 310, а перший еластичний елемент
310 зачеплений за допомогою гака та з'єднаний із третьою сполучною ділянкою 120. Колиска оснащена четвертою сполучною ділянкою 220, відповідно з'єднаною із другим еластичним елементом 320.
Крім того, барабан 130 для намотування тросика оснащений вміщуючою порожниною 131, причому внутрішня стінка вміщуючої порожнини 131 має наскрізний отвір для валу 133 та вміщуюча порожнина 131 вміщує спіральну пружину 132, один кінець спіральної пружини 132 з'єднаний із внутрішньою стінкою барабана 130 для намотування тросика, а інший кінець спіральної пружини 132 з'єднаний з пазом 133а вала.
Вал 133 розташований між першою опорною пластиною 101 та другою опорною пластиною 102, і барабан 130 для намотування тросика закріплений на валу 133 з можливістю обертання.
З посиланням на фіг. 5, барабан 130 для намотування тросика містить корпус 134 барабана для намотування тросика, а корпус 134 барабана для намотування тросика закріплений на валу 133, два кінці корпусу 134 барабана для намотування тросика відповідно оснащені кришкою 135 першого кінця тросика та кришкою 136 другого кінця тросика, кришка 135 першого кінця тросика та кришка 136 другого кінця тросика мають наскрізний отвір, наскрізний отвір розташований на корпусі 134 барабана для намотування тросика, при цьому корпус 134 барабана для намотування тросика, кришка 135 першого кінця тросика та кришка 136 другого кінця тросика оточують вміщуючу порожнину 131.
Еластичний елемент 132 натягування являє собою спіральну пружину 132а, а вал 133 має паз 133а вала. Внутрішній кінець 1325 кільця спіральної пружини 132а встановлений у паз 13За вала, а зовнішній кінець 132с кільця спіральної пружини 132а з'єднаний із внутрішньою стінкою корпусу 134 барабана для намотування тросика.
Додатково, направляюче колесо 180 має направляючу канавку 181 для тягового тросика 140, а перша опорна пластина 101 оснащена обмежувачем, який перебуває на відстані від направляючого колеса 180, що взаємодіє з тяговим тросиком 140, з утворенням рухомого каналу для запобігання випадання тягового тросика 140. Обмежений простір обмежує переміщення тягового тросика в направляючій канавці 181, таким чином запобігаючи вискакування тягового тросика 140 з направляючої канавки 181.
Слід зазначити, що в цьому варіанті реалізації перший еластичний елемент 310 ї другий
Зо еластичний елемент 320 є пружинами розтягування. В інших варіантах реалізації перший еластичний елемент 310 і другий еластичний елемент 320 можуть бути еластичними тросиками за типом гумової стрічки.
Технічні ознаки вищевказаних варіантів реалізації можуть поєднуватися довільним чином.
Для стислості опису вищевказані варіанти реалізації не описують всі можливі комбінації технічних ознак. Однак за умови, що поєднання цих технічних ознак не суперечать одна одній, їх слід вважати такими, що перебувають у межах обсягу даного опису.
Вищевказані варіанти реалізації розкривають лише декілька варіантів реалізації винаходу, описаних більше докладно, але їх не слід сприймати як обмежуючі обсяг.

Claims (9)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Пристрій для компенсації енергії для підтримки безперервного руху колиски, який характеризується тим, що містить компенсуючий привод, барабан для намотування тросика, контролер і тяговий тросик, один кінець тягового тросика з'єднаний з колискою, а інший кінець тягового тросика з'єднаний з барабаном для намотування тросика, при цьому барабан для намотування тросика зв'язаний із компенсуючим приводом, і компенсуючий привод знаходиться в електричному з'єднанні з контролером; при цьому компенсуючий привод містить перший приводний двигун і другий приводний двигун, причому перший приводний двигун і другий приводний двигун з'єднані з можливістю передачі зусилля з барабаном для намотування тросика, і перший приводний двигун і другий приводний двигун знаходяться в електричному з'єднанні з контролером, відповідно; у першому стані контролер виконано з можливістю керування першим приводним двигуном або другим приводним двигуном для приведення барабана для намотування тросика в дію для намотування та вивільнення тягового тросика; у другому стані контролер виконано з можливістю керування першим приводним двигуном і другим приводним двигуном для приведення барабана для намотування тросика в дію для намотування та вивільнення тягового тросика.
2. Пристрій для компенсації енергії за п. 1, в якому вихідна потужність першого приводного двигуна менше вихідної потужності другого приводного двигуна.
3. Пристрій для компенсації енергії за п. 1, в якому барабан для намотування тросика з'єднаний з можливістю передачі зусилля з першим приводним двигуном або другим приводним двигуном за допомогою зубчастого колеса.
4. Пристрій для компенсації енергії за п. 1, який додатково містить: камеру для отримання зображення стану дитини; аналізатор зображень, що знаходиться в електричному з'єднанні з головкою камери ота призначений для сортування отриманих зображень дитини; запам'ятовувальний пристрій, що знаходиться в електричному з'єднанні з аналізатором зображень та призначений для подальшої обробки даних зображень.
5. Пристрій для компенсації енергії за п. 4, який додатково містить бездротовий пристрій зв'язку, який знаходиться в сигнальному з'єднанні з камерою, при цьому бездротовий пристрій зв'язку виконаний з можливістю обміну даними з мобільним терміналом.
6. Механізована колиска, яка характеризується тим, що містить пристрої для компенсації енергії за будь-яким із пп. 1-5, містить основу та раму для встановлення колиски, при цьому рама для встановлення колиски розташована на відстані від основи вздовж напрямку тягового тросика; перший еластичний елемент розташований між основою та рамою для встановлення колиски; два кінці першого еластичного елемента з'єднані з основою та рамою для встановлення колиски, відповідно.
17. Механізована колиска за п. 6, в якій забезпечена множина перших еластичних елементів, і ця множина перших еластичних елементів розташована в окружному напрямку навколо тягового тросика.
8. Механізована колиска за п. 7, в якій другий еластичний елемент розташований між основою та рамою для встановлення колиски, при цьому перші еластичні елементи розташовані навколо другого еластичного елемента, а два кінці другого еластичного елемента з'єднані з основою та рамою для встановлення колиски, відповідно.
9. Механізована колиска за п. 8, в якій два кінці першого еластичного елемента роз'ємно з'єднані з основою та рамою для встановлення колиски; зазначені два кінці другого еластичного елемента роз'ємно з'єднані з основою та рамою для встановлення колиски.
UAA202007371A 2018-04-28 2018-07-19 Пристрій для компенсації енергії та механізована колиска UA127207C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
CN201810412068.9A CN108703584B (zh) 2018-04-28 2018-04-28 能量补偿装置及摇篮机
PCT/CN2018/096333 WO2019205310A1 (zh) 2018-04-28 2018-07-19 能量补偿装置及摇篮机

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA127207C2 true UA127207C2 (uk) 2023-06-07

Family

ID=63867659

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA202007371A UA127207C2 (uk) 2018-04-28 2018-07-19 Пристрій для компенсації енергії та механізована колиска

Country Status (8)

Country Link
CN (1) CN108703584B (uk)
AU (1) AU2018420659A1 (uk)
DE (1) DE112018007533T5 (uk)
DK (1) DK180981B1 (uk)
GB (1) GB2577657B (uk)
PH (1) PH12020551557A1 (uk)
UA (1) UA127207C2 (uk)
WO (1) WO2019205310A1 (uk)

Families Citing this family (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN214534184U (zh) * 2021-02-01 2021-10-29 广州福悳家贸易有限公司 一种新型安全弹簧安装卡扣
CN112932181B (zh) * 2021-02-05 2022-09-27 好孩子儿童用品有限公司 儿童用品
DE102021110005A1 (de) 2021-04-20 2022-10-20 Qualyfe Holding GmbH Antriebssystem, Federwiegensystem und Verfahren zur Simulation eines elastischen Spannelements
DE102022118910B3 (de) 2022-07-28 2024-02-08 Explicatis Gmbh Babywiegen-Hakensystem
DE102022131044A1 (de) * 2022-11-23 2024-05-23 Explicatis Gmbh Seilrolle, Seilrollensystem und Verfahren zum Aufwickeln und Abwickeln eines Zugelements

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US20100325794A1 (en) * 2009-06-24 2010-12-30 Yin-Su Chung Rocking bed for two-dimensional swing
CN201518957U (zh) * 2009-09-30 2010-07-07 常州浩泰电子有限公司 抖动式电动摇篮
CN201709894U (zh) * 2010-07-06 2011-01-19 茅鸿勇 摇篮驱动机构及安装有该摇篮驱动机构的摇篮
CN101972086B (zh) * 2010-08-23 2012-06-06 吴冬俊 童床的驱动装置及安装有该驱动装置的童床
CN202874653U (zh) * 2012-11-13 2013-04-17 东北林业大学 基于单片机微控制器的婴儿床
CN204764555U (zh) * 2015-07-14 2015-11-18 江苏东吴新材料科技有限公司 自动婴儿摇篮
CN107912924A (zh) * 2017-12-27 2018-04-17 郑州游爱网络技术有限公司 一种多功能婴儿床

Also Published As

Publication number Publication date
CN108703584A (zh) 2018-10-26
DK180981B1 (en) 2022-08-29
DE112018007533T5 (de) 2021-01-07
PH12020551557A1 (en) 2021-06-07
GB2577657A (en) 2020-04-01
AU2018420659A1 (en) 2020-12-03
CN108703584B (zh) 2019-08-02
WO2019205310A1 (zh) 2019-10-31
DK202070798A1 (en) 2020-12-07
GB2577657B (en) 2022-08-03
GB202000036D0 (en) 2020-02-19

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA127207C2 (uk) Пристрій для компенсації енергії та механізована колиска
JP7008697B2 (ja) 乳幼児用鎮静/睡眠支援装置
CN107708494B (zh) 具有驱动系统的婴儿安抚/睡眠辅助、及sids预防装置
US10702073B2 (en) Portable rocker for newborn baby or infant
US20100253088A1 (en) Energy generator
CN110062591B (zh) 具有可编程控制器的模块化摇床
EP3578069A1 (en) Rope adjusting device and assembly
KR20180074643A (ko) 반려동물의 원격제어가 가능한 장착기구
RU2778743C2 (ru) Устройство для компенсации энергии и механизированная колыбель
WO2020247060A1 (en) Sleep aid system including smart power hub
US20240206643A1 (en) Drive system, swing hammock system, and method for simulating an elastic tensioning element
CN110461684B (zh) 婴儿推车的自动摇摆装置
WO2019207570A1 (en) An autonomous intelligent mattress for an infant
CN208863917U (zh) 摇篮抖动架、摇篮抖动机构及摇篮机
CN205145478U (zh) 一种电控式运动吊环
CN201518957U (zh) 抖动式电动摇篮
CN201911710U (zh) 童床的驱动装置及安装有该驱动装置的童床
CN208988535U (zh) 一种母婴用的速冷调奶器
CN219698746U (zh) 一种新型颈圈装置
CN205285726U (zh) 改良型智能婴儿床
CN101972086B (zh) 童床的驱动装置及安装有该驱动装置的童床
CN101700164B (zh) 一种抖动式电动摇篮
CN109044729A (zh) 医用肩关节康复训练机器人
CN218416554U (zh) 具有眼球追踪功能的婴儿监视器
CN112847324B (zh) 一种绳传动防缠绕装置