UA126371C2 - Пристрій для розміщення реклами - Google Patents

Пристрій для розміщення реклами Download PDF

Info

Publication number
UA126371C2
UA126371C2 UAA201802645A UAA201802645A UA126371C2 UA 126371 C2 UA126371 C2 UA 126371C2 UA A201802645 A UAA201802645 A UA A201802645A UA A201802645 A UAA201802645 A UA A201802645A UA 126371 C2 UA126371 C2 UA 126371C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
elevator
advertising
built
fact
call
Prior art date
Application number
UAA201802645A
Other languages
English (en)
Inventor
Олег Русланович Поваров
Віктор Миколайович Питайкін
Олег Васильович Яблуновський
Original Assignee
Олег Русланович Поваров
Віктор Миколайович Питайкін
Олег Васильович Яблуновський
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Олег Русланович Поваров, Віктор Миколайович Питайкін, Олег Васильович Яблуновський filed Critical Олег Русланович Поваров
Priority to UAA201802645A priority Critical patent/UA126371C2/uk
Publication of UA126371C2 publication Critical patent/UA126371C2/uk

Links

Landscapes

  • Telephone Set Structure (AREA)

Abstract

Винахід належить до пристрою для розміщення реклами, що містить рамку з отворами або щілинами під кріпильні елементи, розміщений у рамці прозорий плоский елемент та розміщений під елементом носій інформації, що є електронним. В пристрої носій інформації являє собою сенсорну TFT-панель із вбудованим перемикачем (датчиком наказу) виклику ліфта, мікрокомп'ютером для обробки інформації, GSM-модулем та SIM-картою, має рамку з вбудованою антеною GSM-модуля та динамік.

Description

Винахід належить до пристроїв для розміщення реклами в місцях, де на стінах розташовані кнопки, зокрема кнопки виклику ліфтів.
З рівня техніки відомі наступні пристрої для розміщення реклами в місцях, де на стінах біля ліфтів розташовані кнопки виклику ліфта.
Відомий пристрій для розміщення реклами КО119508, 20.08.2012, що включає прозорий плоский елемент з отворами для закріплення на стіні за допомогою одного або декількох кріпильних елементів і носій інформації, розміщений під прозорим елементом, причому в прозорому плоскому елементі виконано принаймні один отвір під кнопку виклику ліфта, а носій інформації виконаний у вигляді плоского листа, який має вирізи, що відповідають розмірам отворів плоского прозорого елемента.
Відомий пристрій для розміщення реклами ОАТ01560), 25.09.2015, який містить прозорий плоский елемент, що має принаймні один отвір під кнопку виклику ліфта, і носій інформації, розміщений під прозорим плоским елементом і який має вирізи, що відповідають розмірам отворів у прозорому плоскому елементі. Також він має рамку з отворами під кріпильні елементи та/лабо оснащену посадковими місцями під клейове кріплення, причому рамка може бути виконана єдиною конструкцією або мати хоча б одну знімну сторону або її елемент.
Вказані пристрої мають ряд недоліків.
Заміна рекламних матеріалів потребує розбору конструкції, внаслідок чого пристрій швидко виходить з ладу. Різноманітність рекламних матеріалів обмежена. Не існує можливості зробити рекламу світловою або рухливою. Описані пристрої придатні лише для системи виклику ліфта кнопкового типу.
Найближчим аналогом є пристрій для розміщення реклами, описаний у патенті ША112441)И, 12.12.2016. Пристрій для розміщення реклами містить рамку з отворами або щілинами під кріпильні елементи, розміщений прозорий плоский елемент з отвором та розміщений носій інформації. В одному з варіантів виконання пристрою носій інформації є електронним, в сам носій інформації вмонтований засіб вмикання носія інформації, який при вмиканні видає звукову інформацію та/або текстово-графічну інформацію, та/або радіосигнал, наприклад, програючи звукову рекламну інформацію - мелодію, начитаний текст, пісню, або через радіосигнал насилати керуючий сигнал до електронних пристроїв навкруги. Заміна рекламного носія або
Зо інших елементів пристрою може відбуватись звичайним чином, як правило через знімну або відсутню стінку рамки.
Цей пристрій також потребує розбору конструкції для заміни реклами, що робить його незручним в експлуатації та потребує значних людських ресурсів для заміни рекламної інформації у різних точках встановлення пристрою. Конструкція пристрою з адаптерами під кнопку робить пристрій незручним у використанні. Діапазон рекламної інформації обмежено розміром знімного носія.
В основу створення винаходу покладено завдання створити пристрій для реклами під кнопку виклику ліфта, який би мав стаціонарну конструкцію з можливістю заміни рекламної інформації дистанційно, що забезпечило б можливість уникнути постійного розбирання конструкції для заміни рекламного носія.
Також бажано розширити можливості рекламної інформації.
Крім того, постає необхідність створити пристрій з більш зручною кнопкою виклику ліфта без застосування адаптерів та інших допоміжних елементів конструкції з можливістю розташування на ній рекламних матеріалів.
Додатково, в основу створення винаходу поставлено нову задачу для пристроїв даного типу - дистанційне керування та моніторинг рекламних повідомлень при експлуатації та для рекламодавців.
Поставлена задача вирішується тим, що створено пристрій для розміщення реклами, що містить рамку з отворами або щілинами під кріпильні елементи, розміщений у рамці прозорий плоский елемент та розміщений під елементом носій інформації, що є електронним. Пристрій має корпус, а носій інформації являє собою сенсорну ТЕТ (ШПіп-йЙт Іігапвібіог)-панель з графічним зображенням кнопки виклику ліфта, яка має вбудований перемикач (датчик наказу) виклику ліфта, мікрокомп'ютер для обробки інформації, б5М-модуль, ЗІМ-карту, вбудовану антену СО5М-модуля та динамік. Сенсорна ТЕТ-панель пристрою є двошаровою. Антена С5М- модуля вбудована в корпус пристрою.
В одному з варіантів виконання пристрій містить датчик руху для безконтактного виклику ліфта та вмикання реклами.
В одному з варіантів виконання пристрій має запрограмовані голосові команди для виклику ліфта та/або вмикання реклами.
В одному з варіантів виконання пристрій має датчик розпізнавання відбитків пальців для виклику ліфта.
В одному з варіантів виконання пристрій має вбудовану веб-камеру на панелі виклику ліфта.
Суттєвими ознаками, які відрізняють нове технічне рішення від прототипу, є наступне.
Запропонований пристрій є стаціонарним, для заміни рекламних матеріалів його не потрібно розбирати, завантаження реклами відбувається дистанційно.
Завдяки тому, що пристрій керується дистанційно, збільшується діапазон, якість та обсяг рекламних матеріалів. У рекламодавців та власників пристрою є можливість на відстані керувати та обслуговувати пристрій.
Наявність сенсорного екрану робить пристрій більш зручним при поєднанні функцій виклику ліфта з рекламним носієм.
Пристрій для розміщення реклами виконаний у вигляді планшету з екраном, що має розміри, які дозволяють розмістити на ньому кнопку виклику ліфта та рекламні матеріали.
Пристрій містить корпус (або рамку, або платформу), який виконує роль носія рекламних матеріалів та складових частин пристрою, які забезпечують функціонування його як рекламного пристрою та кнопки виклику ліфта. У корпусі є отвори або щілини під кріпильні елементи.
Розміщений у корпусі носій інформації є електронним та покритий захисним прозорим плоским елементом. Носій інформації являє собою сенсорну ТЕТ-панель з вбудованим перемикачем (датчиком наказу) виклику ліфта, мікрокомп'ютером для обробки інформації, З5М-модулем та
ЗІМ-картою. Корпус містить вбудовану антену О5М-модуля та динамік.
Сенсорна ТЕТ-панель є пристроєм вводу інформації, являє собою екран, який реагує на дотик, і має вбудований перемикач (датчик наказу) виклику ліфта, та може бути будь-якого типу, що відповідає функціям, покладеним на вказаний пристрій. А саме: при контакті з поверхнею пристрою повинна передаватися команда на виклик ліфта, причому, у будь-яке місце, визначене як зона певного виклику (або "вниз", або "вгору", або просто "виклик", якщо не задаються інші параметри команди). Пристрої з сенсорними екранами широко застосовують у різних галузях. Згідно з винаходом сенсорна панель має два графічні шари. Перший шар - графічне зображення однієї або двох кнопок виклику ліфта. Другий шар знаходиться під верхнім і несе в собі рекламну інформацію - статичне або відео-зображення. Виклик здійснюють
Зо натисканням на будь-яку ділянку панелі у разі, коли зображена одна кнопка виклику. У випадку, коли зображено дві кнопки (вгору та вниз), монітор умовно поділяють на дві частини і виклик здійснюють при контакті з відповідною частиною монітора. Після дотику спрацьовує сигнал виклику ліфта і графічне зображення монітора змінює колір, що свідчить про вдалий виклик.
Мікрокомп'ютер для обробки інформації являє собою мініатюрний комп'ютер на основі мікропроцесорних ядер, за розмірами достатній для розміщення в описаному пристрої, має низькі енерговитрати, заряджається від електричної мережі.
Також пристрій включає З5М-модуль - модуль дистанційного зв'язку та 5ІМ-карту - ідентифікаційний модуль певної точки прийому зв'язку. Корпус пристрою містить вбудовану антену О5М-модуля. Також пристрій має динамік.
Статичне або відео-зображення змінюють дистанційно за допомогою З5М-модуля. На одному носії може бути необмежена кількість зображень, які будуть транслюватися визначений час.
Над кнопкою виклику розміщують графічний елемент з короткою інструкцією по експлуатації.
Пристрій підключають до електричної мережі та до модулі виклику ліфта системи керування ліфтом.
Пристрій оснащений програмним забезпеченням, яке являє собою УМЕВ-сайт, десктоп, мобільний додаток, на якому у кожного зареєстрованого користувача (рекламодавця) є особистий кабінет з переліком та розташуванням усіх встановлених кнопок виклику (рекламних носіїв). Користувач зможе вибрати необхідну для нього локацію, завантажити відео або статичне зображення, обрати період розміщення реклами відповідно до вартості послуг. Після чого запит проходить модерацію і розміщується на обраній локації. Програмне забезпечення записує кількість викликів ліфта на кожному рекламному ролику, після чого кожен користувач зможе переглянути кількість контактів з його рекламою.
В одному з варіантів виконання технічного рішення пристрій має датчик руху для безконтактного виклику ліфта, що реагує на рух руки. Якщо рука виконує рух вгору, то ліфт викликається вгору, якщо вниз - то викликається вниз. Також датчик руху спрацьовує на запуск реклами.
В іншому варіанті виконання технічного рішення виклик ліфта та/або запуск реклами відбувається за допомогою голосових команд, на які запрограмований пристрій, і про які 60 користувач дізнається з текстового повідомлення, яке розташоване поруч з пристроєм.
В іншому варіанті виконання технічного рішення пристрій може мати динамік для відтворення звукової інформації.
В іншому варіанті виконання технічного рішення пристрій може мати вбудовану веб-камеру на панелі виклику ліфта для онлайн трансляції в особистий кабінет користувачів за допомогою програмного забезпечення.
В іншому варіанті виконання технічного рішення пристрій може здійснювати виклик ліфта та/або запуск реклами, що відбувається після розпізнавання відбитків пальців за допомогою пристрою розпізнавання відбитків.
Приклади конкретного виконання
На Фіг. 1 зображено фронтальний вигляд пристрою з однією кнопкою виклику ліфта; на Фіг. 2 зображено фронтальний вигляд пристрою з двома кнопками виклику ліфта.
На панелі зображена кнопка виклику 6. Пристрій має сенсорну панель із захисним склом 11.
Сенсорна панель має два шари електронного графічного зображення. На першому шарі зображення кнопке може бути статичним або може змінюватися за кольором або формою.
Другий шар містить статичне або динамічне зображення або відеореклами.
Перший шар має електронне графічне зображення однієї (Фіг. 1) або двох (Фіг. 2) кнопок виклику ліфта. При цьому виклик відбувається при натисканні на будь-яку ділянку панелі у разі, коли зображена одна кнопка виклику. Таким чином, весь монітор виконує функцію кнопки виклику ліфта. У випадку, коли зображено дві кнопки (вгору та вниз), монітор умовно поділяється на дві частини і виклик здійснюється при контакті з відповідною частиною монітора.
Тобто, кнопкою виклику у даному випадку є верхня або нижня частини монітору. Після дотику спрацьовує сигнал виклику ліфта і графічне зображення монітора змінює колір, що свідчить про вдалий виклик.
Другий шар знаходиться під верхнім і несе в собі рекламну інформацію - статичне або відео- зображення. Таким чином, нижній шар є носієм реклами.
Пристрій має корпус (рамку) сенсорної панелі 10 з кріпленнями 1, 5, 7, 9 (Фіг. 1). Кріплення загалом вибирають з групи антивандальних, але можна використовувати будь-які інші варіанти.
Отвори при цьому можуть бути відповідними до кріплень: циліндричні, прорізі (щілини) тощо.
Корпус може мати вигляд рамки, яка є утримувачем панелі, а може бути суцільною нижньою
Зо платформою з загорнутими краями у вигляді подвійного або потрійного профілю, що на верхній частині монітору утворює рамку, або повністю суцільною платформою, у яку поміщають функціональне обладнання з рекламним носієм із захисною прозорою поверхнею.
Пристрій оснащено динаміками 2, 4 (Фіг. 1) для відтворення звукових супроводжень рекламних повідомлень.
Як один з варіантів виконання у пристрої може бути вбудована камера 3 (Фіг. 1) для онлайн трансляції в особистий кабінет користувачів, яка несе декілька різних функцій окремо або разом. Так, камера може слугувати для контролю безпечної роботи пристрою та/або для контролю пішохідного трафіку.
Також пристрій може мати датчик руху 8 (Фіг. 1) для безконтактного виклику ліфта, який реагує на рух руки. Якщо рука виконує рух вгору, то ліфт викликається вгору, якщо вниз - то викликається вниз.
Пристрій може мати запрограмовані голосові команди, що дозволяє виконати голосовий виклик ліфта.
У корпус пристрою вбудована антена О5М-модуля для забезпечення дистанційного зв'язку.
Пристрій використовують наступним чином.
Приклад 1
Пристрій підключають до електричної мережі та до модуля виклику ліфта системи керування ліфтом. У зібраному вигляді пристрій кріпиться до поверхні стіни на місце кнопки виклику ліфта будь-яким прийнятним способом. На встановленому пристрої розміщують рекламу, яка в залежності від встановлених параметрів програмування, весь час демонструється або вмикається після виклику ліфта. Після контакту з поверхнею пристрою, визначеною як "кнопка виклику" (зображення кнопки на поверхні), відбувається передача сигналу. Дисплей змінює свій колір і вмикається рекламний ролик, якщо він не був увімкнутий до моменту виклику ліфта.
У пристрої використовують рекламу, яка завантажується дистанційно за допомогою С5М- модуля через програмне забезпечення. Рекламу створюють користувачі рекламних послуг.
Завдяки тому, що пристрій має програмне забезпечення, що являє собою вебсайт, та/або десктоп-версію, та/або мобільний додаток, користувач може з персонального комп'ютера та/або з персонального мобільного пристрою зв'язку контролювати роботу рекламних точок бо (рекламних носіїв). Користувач зможе вибрати необхідну для нього локацію, завантажити відео або статичне зображення, обрати період розміщення реклами. Після чого запит проходить модерацію і розміщується на обраній локації. Програмне забезпечення записує кількість викликів ліфта на кожному рекламному ролику, після чого кожен користувач зможе подивитися кількість контактів з його рекламою.
Приклад 2
Пристрій має конструкцію, як описано у Прикладі 1, але на екрані зображені дві кнопки "вгору" та "вниз". В такому випадку будь-яке місце верхньої частини екрану реагує на дотик і відбувається виклик ліфта вгору, а нижня частина екрану відповідає за виклик ліфта вниз.
Подальша робота пристрою відбувається, як описано у Прикладі 1.
Приклад З
Пристрій має конструкцію, як описано у Прикладі 1, але виклик ліфта та запуск реклами відбувається за допомогою голосових команд. В такому варіанті виконання технічного рішення пристрій запрограмований на сприйняття певних вербальних конструкцій (голосові команди), про які користувач дізнається з короткої інструкції, розташованої біля пристрою. Подальша робота пристрою відбувається, як описано у Прикладі 1.
Приклад 4
Пристрій має конструкцію, як описано у Прикладі 1, але виклик ліфта та запуск реклами відбувається після сприйняття пристроєм рухів. Тобто, пристрій містить датчик руху, який дозволяє викликати ліфт та/або вмикає рекламу. Подальша робота пристрою відбувається, як описано у Прикладі 1.
Приклад 5
Пристрій має конструкцію, як описано у Прикладі 1, але має датчик розпізнавання відбитків пальців, що забезпечує персональний виклик ліфта. Це важливо для установ з певним рівнем безпеки. Подальша робота пристрою відбувається, як описано у Прикладі 1.
Таким чином, створений пристрій є більш зручним у використанні як для користувачів кнопки виклику ліфта, так і в обслуговуванні, в тому числі, завдяки введеним змінам конструкції пристрій є зручним при використанні рекламодавцями.
Пристрій виконано стаціонарним, він не потребує постійного розбирання при заміні рекламного носія, не потребує значних людських ресурсів при обслуговуванні.
Зо Пристрій забезпечує різноманіття видів реклами - відео, звукове та статичне повідомлення.
Користувачі (рекламодавці) можуть самі створювати будь-які повідомлення, вибирати локацію та час, контролювати дистанційно надання рекламних послуг.
Пристрій поєднує зручну кнопку виклику ліфта та рекламний пристрій.

Claims (7)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Пристрій для розміщення реклами, що містить прозорий плоский елемент та розміщений під елементом носій інформації, що є електронним, який відрізняється тим, що пристрій містить корпус, рамку або платформу, які є носієм рекламних матеріалів та складових частин пристрою, при цьому, носій інформації виконаний у вигляді сенсорної ТЕТ-панелі із графічним зображенням кнопки виклику ліфта, яка має вбудований перемикач (датчик наказу) виклику ліфта, з мікрокомп'ютером для обробки інформації, з5М-модулем та 5ІМ-картою, причому корпус містить вбудовану антену ЗОЗМ-модуля та динамік.
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що сенсорна ТЕТ-панель є двошаровою.
З. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що антена З5М-модуля вбудована у корпус пристрою.
4. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що містить датчик руху для безконтактного виклику ліфта та вмикання реклами.
5. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що містить запрограмовані голосові команди для виклику ліфта та/або вмикання реклами.
6. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що має датчик розпізнавання відбитків пальців для виклику ліфта.
7. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що має вбудовану вебкамеру на панелі виклику ліфта.
UAA201802645A 2018-03-16 2018-03-16 Пристрій для розміщення реклами UA126371C2 (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201802645A UA126371C2 (uk) 2018-03-16 2018-03-16 Пристрій для розміщення реклами

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201802645A UA126371C2 (uk) 2018-03-16 2018-03-16 Пристрій для розміщення реклами

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA126371C2 true UA126371C2 (uk) 2022-09-28

Family

ID=89835834

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201802645A UA126371C2 (uk) 2018-03-16 2018-03-16 Пристрій для розміщення реклами

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA126371C2 (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
JP6188182B1 (ja) 空席管理装置及び空席管理プログラム
KR100606198B1 (ko) 터치스크린 엘리베이터 제어장치
AU2017355762B2 (en) Digital signage control device, digital signage control program, and digital signage system
CN101292232B (zh) 存在指示性终端设备和存在管理系统
CN101536512A (zh) 合作者安装测量仪的方法和设备
US11227308B2 (en) Control service system for local device, using reference region
CN108595275A (zh) 一种提示信息推送的方法及终端
CN101504582A (zh) 基于触摸屏的交互方法、交互设备及数据处理系统
JP2007004490A (ja) 表示端末装置
CN112416207A (zh) 信息内容显示方法、装置、设备及介质
CN110445937B (zh) 事件提醒方法及相关产品
KR20090112231A (ko) 멀티미디어 디지털 버스안내단말기
UA126371C2 (uk) Пристрій для розміщення реклами
KR20180057951A (ko) 스스로 공부하는 습관을 함양시켜 주는 학습용 전자펜 시스템.
RU178011U1 (ru) Рекламно-информационное устройство
CN105448056A (zh) 具有预报警功能的报警按键系统
KR20120016425A (ko) 광고 기능을 갖는 페이저 및 그 제어 방법
RU183788U1 (ru) Рекламно-информационное устройство
WO2009100642A1 (zh) 显示场景的可视终端、显示方法和存储介质
CN110780952A (zh) 应用界面的交互方法、装置及电子设备
KR20090126421A (ko) 광고장치
KR20180079192A (ko) 스마트디바이스를 이용한 인터렉티브 광고매체
JP2017126140A (ja) 学内情報提供システム
KR20180031105A (ko) 휴대 단말기에서의 광고 제공 시스템
US20080140518A1 (en) System and method for enhancing the absorption and retention of advertising material