UA124208C2 - Скребкова система для стрічкових конвеєрів і спосіб очищення стрічки конвеєрів - Google Patents

Скребкова система для стрічкових конвеєрів і спосіб очищення стрічки конвеєрів Download PDF

Info

Publication number
UA124208C2
UA124208C2 UAA201907744A UAA201907744A UA124208C2 UA 124208 C2 UA124208 C2 UA 124208C2 UA A201907744 A UAA201907744 A UA A201907744A UA A201907744 A UAA201907744 A UA A201907744A UA 124208 C2 UA124208 C2 UA 124208C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
scraper
spring
belt
rotation
support
Prior art date
Application number
UAA201907744A
Other languages
English (en)
Inventor
Ганс-Отто Шварце
Ганс-Отто Шварце (умерший)
Original Assignee
Кіл-Фрех Корнелія
Кил-Фрех Корнелия
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Кіл-Фрех Корнелія, Кил-Фрех Корнелия filed Critical Кіл-Фрех Корнелія
Publication of UA124208C2 publication Critical patent/UA124208C2/uk

Links

Classifications

    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B65CONVEYING; PACKING; STORING; HANDLING THIN OR FILAMENTARY MATERIAL
    • B65GTRANSPORT OR STORAGE DEVICES, e.g. CONVEYORS FOR LOADING OR TIPPING, SHOP CONVEYOR SYSTEMS OR PNEUMATIC TUBE CONVEYORS
    • B65G45/00Lubricating, cleaning, or clearing devices
    • B65G45/10Cleaning devices
    • B65G45/12Cleaning devices comprising scrapers
    • B65G45/16Cleaning devices comprising scrapers with scraper biasing means

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Structure Of Belt Conveyors (AREA)
  • Belt Conveyors (AREA)
  • Cleaning In General (AREA)
  • Delivering By Means Of Belts And Rollers (AREA)
  • Devices For Conveying Motion By Means Of Endless Flexible Members (AREA)

Abstract

Винахід належить до скребкових систем стрічкових конвеєрів, які містять щонайменше одну регулювальну пружинну системну опору, яка рухається поперечно напрямку руху стрічкового конвеєра, в якому один або більше скребкових блоків (2) зроблені з еластомеру і які прикріплені поряд один з одним взаємозамінним чином. Тримач (3) системи підвішений з обох боків розвантажувального барабана (1) за допомогою кріплення опори так, що зазначений тримач системи може обертатися навколо осі (5) повороту тримача, і вісь (5) повороту тримача притискається за допомогою пружинного пристрою, заданий крутний момент направлений проти напрямку обертання розвантажувального барабана (1), а вісь (5) повороту тримача дозволяє тримачу (3) системи здійснювати поворот на кут повороту так, що тримач (3) системи разом із його скребковими блоками (2) може відхилятися назовні. Пружинний пристрій містить регулювальну пружину (26), демпферну пружину (27) і пружинний болт (33), зроблений у вигляді тяги. Обидві пружини (26, 27) з'єднані з конструкцією основи і пружинний болт (33) з'єднує секцію, яка початково працює демпферною пружиною (27), якщо визначено, що регулювальна пружина (26) відходить на задану відстань.

Description

в пек ЯН Я едолигося Ж падоговую Ук аканеннн У Хечніккнннн тт | шк -ї ція я дерев ів Щі, ю -- ВТ - щи рин і окісевакв Кв
Ж. Ох ва хв
Фіг. За
Винахід відноситься до скребкової системи стрічкових конвеєрів, які експлуатуються за високих рівнях напруження, відповідного стрічкового скребкового блока і відповідного поворотного пристрою, кожен з яких містить енергопоглинальні засоби, а також до комбінації первинних скребків і вторинних скребків. Винахід також включає і охоплює стрічковий конвеєр і розвантажувальний ролик. Винахід особливо придатний для швидких стрічкових конвеєрів.
Термін "швидкий" використовується в подальшому для позначення всіх стрічкових конвеєрів, які експлуатуються зі швидкістю 4 метри на секунду або більше.
Стрічкові скребки використовуються для широкого спектра транспортувальних матеріалів і в широкому діапазоні умов транспортування. Вони також мають надійно функціонувати у випадках, коли властивості транспортувального матеріалу швидко змінюються, наприклад, на відкритому просторі за дощових умов і далеко від цехів, наприклад, у випадку видобування сировини з необхідним довгим терміном служби. Час простою слід звести до можливого мінімуму, оскільки він зумовлює значні витрати які загалом несе виробництво.
З метою збільшення пропускної здатності стрічкових конвеєрів, в принципі, можна як збільшувати ширину стрічок або їх завантаження або збільшити швидкість стрічки. Звичайно, всі ці заходи можуть бути реалізовані одночасно. У всіх цих випадках підвищуються вимоги до стрічкових скребків, завдання яких полягає в тому, щоб утримувати нижній хід циркуляційної стрічки чистим після того, як транспортувальний матеріал був вивантажений за допомогою розвантажувального ролика стрічкового конвеєра.
Якщо розширяють конвеєрну стрічку, ця проблема зазвичай вирішується за рахунок збільшення кількості скребкових модулів, також званих блоками або скребковими пальцями або скребків, встановлених на системній опорі. Таким чином може бути задовільно компенсована нерівномірність на стрічковому конвеєрі, яка виникає внаслідок цього розширення.
Можливо тільки збільшити завантаження стрічки, якщо транспортувальний матеріал не може сповзати по боках під час транспортування і наявним ривкам системи. Чим більш сипучій матеріал транспортується, тим менше навантаження може бути застосовано; в цьому випадку більш придатний клейкий матеріал, який має тенденцію до злипання. Проте, виникають ще більш значні проблеми з точки зору використовуваних скребкових систем. Було показано, що всі відомі системи, які працюють на звичайній швидкості, виявляють слабкі місця, коли швидкість
Зо стрічки і завантаження стрічки значно збільшуються.
Імпульс, який передається модулям скребкового пристрою, збільшується лінійно, а енергія поштовху збільшується квадратично із збільшенням швидкості стрічки. Модулі скребкового пристрою, які розташовані в області розвантажувального ролика, зазвичай використовують методи штовхання і відрізання або зрізання. Транспортувальний матеріал, який все ще приклеєний до стрічки вдаряється лезом і виштовхується "нагору" Переданий імпульс забезпечує додаткове натискне зусилля. У разі дефектів стрічки або сильного налипання стрічковий скребок зазвичай відхиляється радіально назовні за рахунок імпульсу, а потім через певний час м'яко повертається назад так, що зазвичай гостре лезо не ріже стрічку. Зі збільшенням швидкості стрічки цей імпульс змушує стрічковий скребок відхилятися далі і тому для цього стрічкового скребка потрібний відносно довгий час, щоб зазначений стрічковий скребок повернувся у своє вихідне положення і продовжував свою скребкову роботу. Тим часом відповідний трек на стрічці залишається не очищеним. Цей трек на стрічці може бути довжиною декілька метрів, що не є припустимим.
Відстань, на яку може відхилятися індивідуальний модуль стрічкового скребка, залежить від того, чи жорстко він закріплений на системній опорі і, тому, від того, чи не призводить відхилення окремого модуля також і до змін модулів на решті треків стрічки, які одночасно відхиляються.
Більшість додаткових систем стрічкових скребків розташована на нижньому ходу безпосередньо за розвантажувальним роликом і, які на відміну від виштовхувальних скребків, працюють на затягування. Якщо скребки стрічки притиснуті більш міцно, стрічка може просідати і можуть утворитися хвилі, що небажано. Відшкрябуваний транспортувальний матеріал з нижнього ходу конвеєрної стрічки, має змінювати свій напрямок і скидатися вниз через проміжні зазори в скребкових модулях. При цьому скребок притискається до стрічки пружиною. Зі збільшенням швидкості та продуктивності вискоблювання система має тенденцію до блокування, оскільки проміжні простори більше не можуть справлятися з більш високою об'ємною швидкістю потоку.
У всіх випадках, коли виникають дефекти стрічки або коли транспортувальний матеріал сильно прилипає до стрічки, на скребки стрічки діють значні сили через поштовхи, кінетична енергія яких має поглинатися і розсіюватися. Ці поштовхи також впливають на системну опору і 60 засоби підвіски. Але вони також безпосередньо впливають на леза лінії, на якій крайки лез контактують з стрічкою. Ці крайки лез піддаються сильному стиранню і отже, зношенню через тертя.
Цьому часто протидіють, використовуючи особливо тверді, зносостійкі матеріали, як-от тверді сплави або кераміка так, щоб подовжити їх термін служби якомога довше. Проте, в той же час твердість цих матеріалів знижує їх ударну в'язкість і, отже, міцність на розрив, що зумовлює конфлікт цілей на ділянці лез на високих швидкостях. З одного боку потрібні тверді, крихкі матеріали з-за їх високої зносостійкості, але з іншого боку, потрібні більш в'язкі матеріали з-за їх більш високої міцності на розрив і 3-за необхідної підвищеної поглинальної здатності і передачі більш високої кінетичної енергії.
Інший конфлікт цілей виникає через необхідність поглинання кінетичної енергії, яка виникає при поштовхах. Зазвичай ця енергія перетворюється в енергію деформації в демпфірувальних елементів. Проблема з демпфірувальними елементами такого типу є в їх інерції, яка збільшується при збільшенні енергії, яка має бути розсіяна. Це збільшення інерції небажано, оскільки із збільшенням швидкості стрічки швидкість реакції стрічкових скребків на поштовхи має збільшуватися, а не зменшуватися, на таку саму величину, що і швидкість стрічки.
Інший конфлікт цілей, який виникає, є в тому, що більш висока енергія поштовху у разі дефектів стрічки не повинна призводити до пошкодження стрічки. Тому, якщо при пресуванні для поглинання більших сил поштовхів використовуються більш великі пружинні сили на стрічкові скребки і більш масивні леза, то сили реакції, які діють на стрічку, також будуть більшими і це може привести до серйозного пошкодження стрічки. Більш високі сили притискання стрічкових скребків до стрічки також збільшили б тертя стрічки, що призвело б до більш високого робочого зусилля і більш швидкого зношення стрічки.
Тому завданням винаходу є створення пристрою, який дозволяє збільшити швидкість стрічки і завантаження стрічки, і який вирішує конфлікти вищезгаданих цілей.
Винахід вирішує цю задачу відповідно до незалежного пункту 1 формули винаходу за допомоги скребкової системи для області прогинання стрічкових конвеєрів, утвореної розвантажувальним роликом і містить розвантажувальний ролик і стрічковий конвеєр, причому зазначена скребкова система містить: щонайменше, одну регульовану і пружинну системної опори, яка поперечна напрямку руху
Зо стрічкового конвеєра, в якій системна опора має один або декілька скребкових блоків, виготовлених з еластомеру, які кріпляться поряд один з одним і можуть взаємо замінюватися, системна опора, підвішена з можливістю обертання навколо осі обертання опори з допомогою кріплення опори з обох боків розвантажувального ролика, заданий крутний момент, створюваний на опорній осі обертання за допомогою пружинного пристрою, крутний момент якого спрямований проти напряму обертання розвантажувального ролика, і вісь обертання опори дозволяє поворот системної опори на такий кут повороту, щоб забезпечити коливальний рух системної опори назовні разом з її скребковими блоками, пружинний пристрій складається з регулювальної пружини, демпферної пружини, з'єднаної з нею і пружинного болта, виконаного у вигляді тяги, яка з'єднує обидві пружини з кріпленням опори, а пружинний болт має планку яка лише приводить в дію демпферну пружину якщо регулювальна пружина покриває задане пересування пружини.
Два еквівалентних варіанти здійснення винаходу відносяться до пружинного пристрою. У першомуваріанті здійснення передбачено, що пружинний пристрій містить спіральну пружину, яка діє як регулювальна пружина, пружину з еластомеру, яка діє як демпферна пружина, пружинний болт, який з'єднує перший кінець з опорним кріпленням і має можливість регулювання стопора на другому кінці, стопор придатний для приймання одного кінця регулювальної пружини, до іншого кінця регулювальної пружини прикріплена додаткова планка, яка з'єднує регулювальну пружину з демпферною пружиною, стопор між регулювальною пружиною і демпферною пружиною прикріплений до пружинного болта обмежує хід пружини, який забезпечується регулювальною пружиною і натискає на планку, коли ця межа досягнута, причому планка штовхає один кінець демпферної пружини, демпферна пружина має приймальну частину для кріплення до кронштейна на іншому кінці, обмежувальна планка прикріплена до пружинного болта з іншого боку кріплення на кріпленні опори, причому обмежувальна планка обмежує рух пружинного болта в напрямку до (516) пружин.
У другому варіанті виконання передбачено, що пружинний пристрій має спіральну пружину, яка діє як регулювальна пружина, пружину з еластомеру, яка діє як демпферна пружина, пружинний болт, який з'єднує перший кінець з опорним кріпленням і має можливість регулювання стопора на другому кінці, стопор придатний для приймання одного кінця демпферної пружини, до іншого кінця демпферної пружини прикріплена додаткова планка, яка з'єднує регулювальну пружину з демпферною пружиною. стопор між регулювальною пружиною і демпферною пружиною прикріплений до пружинного болта обмежує хід пружини, який забезпечується регулювальною пружиною і натискає на планку, коли ця межа досягнута, причому планка штовхає один кінець демпферної пружини, регулювальна пружина має приймальну частину для кріплення до кронштейна на іншому кінці, обмежувальна планка прикріплена до пружинного болта з іншого боку кріплення на кріпленні опори, яка обмежує переміщення пружинного болта в напрямку пружин.
Ці два варіанти відрізняються лише послідовністю встановлення двох з'єднаних послідовно пружин, тому обидва варіанти мають однаковий ефект. Крім того, можна використовувати інші звичайні матеріали або додаткові демпферні елементи, як-от гідравлічні або пневматичні демпфери, в якості альтернативи або на додаток.
Подальші варіанти здійснення винаходу відносяться до матеріалу скребкових блоків і демпферної пружини. Вони повинні поглинати якомога більше енергії поштовху при напруженні.
Тому вони виготовлені з еластомеру, переважно гуми або поліуретанів, які використовують в якості еластомеру, і переважно мають твердість за Шором від 90 до 95; також можливі їх комбінації.
Інший варіант відноситься до складання. У зв'язку з цим в області приймальної частини кріплення між стопором і планкою кріпиться обмежувач попереднього натягу, який може вивертатися. Під час складання пружинного пристрою разом з кріпленням опори і системною опорою, яка містить стрічкові скребкові блоки, може бути попередньо навантажена шляхом попереднього регулювання навантаження, яке може, наприклад, бути виконане у вигляді нарізі,
Зо яка містить гайки, при складанні системної опори і кріплення опори так, щоб стрічкові скребки вільно спиралися на стрічковий конвеєр, а потім шляхом звільнення і повороту поворотного елемента дистанціювання. Регулювальна пружина після цього віджимає скребок від стрічкового конвеєра.
Виявилося вигідним обрати якомога менше зусилля пресування, щоб звести зношення до мінімуму. При зношенні пружина додатково підтягує скребкові блоки стрічки, доки обмежувальна планка не припинить подальше притискання. Таким чином, відстань між обмежувальною планкою і стопором діє як резерв зношення.
Інший варіант здійснення відноситься до положення опорної осі обертання, до якої кріпляться скребкові блоки. При цьому опорна вісь обертання розташована по дотичній до лінії зскрібання розвантажувального ролика. При цьому спрощено передбачається, що лінія зскрібання утворює пряму лінію, паралельну осі обертання опори по довжині скребкових блоків.
На практиці ця лінія зскрібання може також перетворитися на хвилясту криву лінію через нерівномірне зношення окремих скребкових блоків. Лінія зскрібання також відповідає лінії пресування за умови, що скребкові блоки лежать безпосередньо на лінії зскрібання.
Стосовно розташування на розвантажувальному ролику, лінія пресування зазвичай розташована в положенні "на чотири години", якщо вважати, що розвантажувальний ролик обертається за годинниковою стрілкою. На високих швидкостях стрічки, переважна більшість розвантажувального транспортувального матеріалу вивантажується в положенні на одну або на дві години і бажано, щоб цей потік розвантажувального транспортувального матеріалу не мав контакту із стрічковими скребковими блоками, коли вони розгойдуються або з системною опорою.
Стосовно розташування поворотного пристрою, підшипники з обох боків опорної осі обертання мають бути врівень один з одним, а важелі і пружинні пристрої з обох боків розвантажувального ролика мають бути ідентичними, проте у багатьох випадках достатньо, щоб важіль і пружинний пристрій знаходилися лише з одного боку. Однак не обов'язково, щоб засоби підвіски або кріплення кронштейнів були симетричними. В залежності від місцевих умов пружини і опорне кріплення можуть бути встановлені навколо опорної осі обертання в будь- якому бажаному положенні і навіть у різних положеннях з обох боків, що особливо вигідно у разі переоснащення старих повільних стрічкових конвеєрів у контексті підвищення продуктивності за 60 обмежених умов складання.
Інші варіанти здійснення відносяться до скребкових блоків. Таким чином, кожен скребковий блок, містить верхню сторону, яка містить захисний ковпачок з металу, який придатний для розташування на стрічковому конвеєрі і пружно притискається до стрічкового конвеєра. Форма верхньої сторони залежить від передбачуваного використання. Якщо переважно пастоподібний бруд видаляється також з високою швидкістю руху стрічки, можна використовувати стрічкові скребкові блоки, які діють методом зрізання і відомі з рівня техніки.
Велика кількість головних частин таких скребкових блоків описана в попередньому рівні техніки, посилання робиться тут в якості прикладу на патент ОЕ 602 25 704 12. У цьому документі головна частина простягається до лінії пресування на стрічці і діє за методом зрізання, причому зазначена головна частина утворює гострий кут відносно дотичної лінії пресування. Якщо площина, яка проходить через лінію пресування, прикладена до верхньої сторони лінії пресування, то ця площина лежить вище, а не нижче центральної осі розвантажувального ролика.
Однак, якщо кусковий матеріал, який прилипає до стрічки, має бути зіскоблений, іноді має бути поглинена і розсіяна велика кількість кінетичної енергії, коли зазначений матеріал вдаряє блоки скребка стрічки. Звичайні конструкції скребків не сумісні з вимогою тривалого терміну служби в цьому випадку.
Тому в подальших варіантах здійснення передбачено, що кожен скребковий блок складається з наступних чотирьох частин: кріплення для підтримки системи кубічну демпферну частину, яка примикає до неї зверху звужувану конічну, трапецієподібну вигнуту частину зверху захисний ковпачок зверху.
Ці чотири частини можуть переходити одна в іншу або складатися з окремих частин, які з'єднані разом позитивними і не позитивними засобами. Типовими розмірами є ширина від 10 до 20 см і глибина від 8 до 10 см для демпфувальної частини, глибина від 4 до 5 см для верхньої поверхні гнутої частини і загальна висота від 25 до 35 см, виміряна від системної опори.
Скребкові блоки зроблені з еластичного матеріалу. Важливо, щоб скребкові пальці не були тонкими, як описано, наприклад, в ОЕ 198 59 263 АТ, а скоріше вони повинні бути суцільними, глибокими блоками, виконаними з пружного матеріалу. Ці скребкові блоки можуть розсіяти значну частину кінетичної енергії шляхом деформування під час поштовхів з високою енергією без необхідності відходження назовні всієї системної опори.
В цьому випадку може бути передбачено, щоб поверхня скребкового блоку і захисного ковпачка в точці зскрібання або на лінії зскрібання була виконана таким чином, щоб дія зскрібання не була відрізною. Це переважно досягається тим, що поверхня скребкового блоку і захисного ковпачка в точці скребка виконана так, щоб одна площина, яка проходить центральною віссю скребкового блока і лінією пресування, перетинала іншу площину, яка прикладена до верхньої сторони скребкових блоків на лінії пресування, під гострим кутом, а інша площина проходила нижче центральної осі розвантажувального ролика.
Лінію пресування слід розуміти як місце, де кожен скребковий блок контактує із стрічковим конвеєром. В процесі експлуатації і при збільшенні зношення, яке може бути різним для кожного окремого скребкового блока, ця лінія пресування не обов'язково є прямою лінією, а площина натягу являє собою, на практиці в основному сукупність площин, описане вище взаємовідношення, однак, також застосовується до всіх площин окремо за умови, що вони не збігаються.
Різниця між обрізувальним і не обрізувальним типом зскрібання відповідає механічним процесам формування. У разі обрізувального типу, робоча крайка скребка утворює плівку бруду і видаляє його як це робиться в млині. У разі не обрізувального типу, робоча крайка скребка штовхає плівку бруду у вигляді ланцюга з від'ємним кутом різання і вишкрябує зазначену плівку бруду шляхом тертя.
У цьому випадку, скребок може надійно вискребти грубий бруд, а також значну кількість бруду зі стрічкового конвеєра.
Подальші варіанти здійснення відносяться до захисних ковпачків і їх кріпленню. Гнута частина лише звужується в обрізувальних стрічкових скребкових блоках, але в разі блоків скребка не обрізувальних стрічкових скребкових блоків верхня сторона має поверхню, яка нахилена всередину під невеликим кутом, якщо дивиться в бік центра обертання барабана.
Захисний ковпачок покриває цю верхню поверхню, щонайменше, частково і простягається на частину зовнішньої поверхні згинальної частини. Зазначений захисний ковпачок зазвичай 60 кріпиться до зазначеної зовнішньої поверхні гнутої частини за допомоги гвинтових з'єднань.
Позитивне і не позитивне з'єднання демпфірувальних матеріалів і захисного ковпачка принципово складне. Деформації демпфірувальних матеріалів можуть досягати декількох сантиметрів, в той час як захисний ковпачок з твердого сплаву або нержавіючої сталі практично не деформується. У нормальних гвинтових з'єднань часто утворюються зазори за рахунок бічного стискання при подовженні і стисненні пружних демпфірувальних матеріалів, до яких може потрапляти зіскрібуваний матеріал, що може призвести до виникнення значних локальних напружень і подальшого утворення тріщин. Крім того, скребкові блоки постійно рухаються через збудження тертям, зумовленого стрічкою, яке може бути віднесене до не обрізувального розташування і яке призводить до послаблення звичайних гвинтових з'єднань. Тому особливу увагу слід приділяти з'єднанню захисного ковпачка з демпфірувальними матеріалами.
Тому у переважному варіанті виконання передбачено, щоб захисний ковпачок був розташований під кутом, причому верхня сторона може складатися з декількох частин, може бути виконана з нержавіючої сталі і мати приймальну частину для крайки з твердого сплаву.
Доки верхня область трохи піднята назовні або округлена на деяких частинах, похила задня сторона захищає демпфірувальні матеріали від дії транспортувального матеріалу. Втулки приварені до внутрішньої сторони згаданого захисного ковпачка, зазвичай дві або три на один блок скребка, в залежності від розміру і ширини блока. Деякі втулки мають внутрішню нарізь на внутрішній стороні. Демпфірувальні матеріали скребкових блоків мають відповідні отвори, в які втулки можуть бути вставлені позитивним методом. Ці отвори мають виступ на внутрішній стороні в якому може бути розміщене стопорне кільце. Потім втулки щільно пригвинчують зсередини, розширювані гвинти переважно використовуються як гвинти і стопорні кільця типу
Мога-ГосК, переважно, використовується як стопорні кільця. Коли втулки туго пригвинчені з певним зусиллям, демпфірувальний матеріал може бути напружений так, що захисний ковпачок може бути надійно захищений від зривання при згинанні.
Функція індивідуального скребкового блоку така:
При нормальній не обрізувальній роботі, верхній кінець гнутої частини нерухомий відносно стрічки. При цьому верхній кінець спрямовує налиплий матеріал на стрічку, захисний ковпачок надає потужний поштовх налиплому матеріалу за рахунок відносного руху. Оскільки кінетична енергія збільшується як квадрат швидкості стрічки, цей поштовх передає значну кількість енергії
Зо деформації налиплому матеріалу при високих швидкостях стрічки, що зазвичай достатньо для подолання сил зчеплення зі стрічкою. Перенесений момент і високі відцентрові сили, які зумовлюють відокремлення налиплого матеріалу і викидання його вгору і назовні або, так би мовити, "пробивають наскрізь". Захисний ковпачок має функцію захисту гнутої частини від гострого зіскрібуваного матеріалу і розподілу кінетичної енергії поштовху по всій ширині скребкового блоку. Більш того, за нормальних умов, його інертна маса залишає малим відхилення скребкового блоку стрічки.
Реактивна сила послабляє дію поштовху при зіткненні з зіскрібуваним матеріалом спочатку розчавлює гнуту частину і в той же час трохи притискує її до стрічки за рахунок імпульсу, який незначно збільшує силу притискання і призводить до вигину зігнутої частини, кривина якої проходить в тому ж напрямку, що і кривина розвантажувального ролика. Енергія поглинена блоком скребка через сили реакції після цього дуже швидко розсіюється, на практиці протягом кількох мілісекунд, шляхом пружної деформації гнутої частини і демпферної частини. Під час деформації верхній кінець гнутої частини залишається на стрічці, і ніякі ділянки стрічки не залишаються неочищеними.
Однак, оскільки обрізувальний ефект навмисно не створюється на верхньому кінці гнучкої частини, то на конвеєрній стрічці часто залишається тонка плівка на чистій стороні скребкового блока, яка за необхідності повністю видаляється вторинним скребком. Одним з ефектів цієї плівки є те, що верхня крайка скребкового блока не може утворювати гостру крайку, а скоріше утворює трохи закруглену крайку через стирання в результаті тривалої роботи, причому трохи закруглена крайка далі вже не може пошкодити поверхню стрічки, коли система швидко пружинить її назад. На відміну від звичайних стрічкових скребків, цей ефект притуплення не є небажаним. На відміну від обрізувального блока стрічкового скребка, блок обрізувального стрічкового скребка не є самозагострювальним.
У разі дефектів стрічки, тобто місць, які не можуть і не повинні викидатися або руйнуватися, функція скребкового блока змінюється. Тільки-но перешкода проходить верхню сторону гнутої частини, весь скребковий блок зміщується назовні і вниз разом з системною опорною і всіма іншими скребковими блоками, встановлених на системній опорі. У цьому процесі гнута частина значно згинається в іншому напрямку порівняно з випадками, коли налиплий матеріал може бути витіснений, при цьому результуюча кривина може бути звернена назад і йти проти кривини 60 стрічки, причому напруження вигину гнутої частини передається у вигляді крутного моменту на засоби підвіски на системній опорі. З цієї причини засоби підвіски на системній опорі виконані так, що крутний момент може передаватися до системної опори.
Переданий крутний момент призводить до відповідного обертання системної опори навколо осі обертання. Пружина, як описано вище, розрахована, щонайменше, на два етапи. На першому етапі регулюється сила притискання, яка притискає скребкові блоки до стрічки через системну опору. У разі виникнення дефекту стрічки, коли системна опора змушена відходити назовні одним із скребкових блоків, хід пружини змушує системну опору відхилитися на таку саму відстань, як і хід пружини. Стопор, який обмежує регулювальну пружину, розташований і має такі розміри, щоб він визначав максимально можливу ширину розкриття блоків стрічкового скребка. В такий спосіб, забезпечується, щоб найбільші можливі дефекти стрічки можуть бути безпечно пройдені, але також, щоб скребки стрічки не відхилялися настільки, щоб залишити надто велику площу стрічки неочищеної між початком відхилення і часом, коли скребок знову контактує зі стрічкою. Процедура відкидання, включаючи відкидання назад у вихідне положення, зазвичай триває від 30 до 40 мілісекунд. У разі швидкості стрічки від 6 до 8 м/с неочищеними залишаються тільки 0,18-0,32 метра стрічки.
Відома технологія використовує кріплення елементів до системної опори. В цьому випадку до системної опори кріпиться стрижень, який має шпунтову систему, таку яка утворена із скребковими блоками. З'єднання з використанням вставлених муфтоих і гвинтових систем здійснюється аналогічно з'єднанню захисного ковпачка, при цьому з'єднання відповідно захищено від послаблення внаслідок вібрацій аналогічним чином.
Розміри і матеріали мають бути адаптовані до високих швидкостей стрічки. З одного боку, скребковий блок має чинити сильний опір при прямих поштовхах і має, за можливості, не відділятися від поверхні стрічки. З іншого боку, коли з'являються реальні перешкоди, скребковий блок має миттєво забиратися зі шляху. Ці дві вимоги є взаємовиключними, і тим більше, чим вища швидкість руху стрічки. З одного боку, квадратичне збільшення кінетичної енергії зі швидкістю стрічки означає, більша кількість баластної ваги стрічкового скребка має бути врахована при дисипації імпульсу і енергії, з причин стабільності, а з іншого боку, блок стрічкового скребка має допускати дві абсолютно різні реакції протягом однієї мілісекунди і тому не може розвивати надмірну інерцію. Блок скребка має миттєво вирішити, чи може перешкода
Зо бути або має бути насильно видалена чи ні.
На відміну від відомого рівня техніки, головна частина просто призначена для забезпечення захисту від поштовху транспортувального матеріалу і для забезпечення кращого розподілу сил поштовху і енергії поштовху, і тому виконана у вигляді захисного ковпачка. Більш того, немає необхідності у великих силах притискання, щоб притискати скребкові блоки до стрічки, і вони не ушкоджують її; однак, не утворюється гостре лезо, яке могло б пошкодити стрічку. У той час як при низьких швидкостях стрічки потрібно очищувати стрічковий скребок, при високих швидкостях стрічки відцентрова сила, яка утворюється під час процедури відхилення, полегшує очищення настільки, що бруд часто може бути видалений просто з допомогою енергії поштовху, яка генерується, коли захисний ковпачок вдаряє його, тобто збивається і знімається. В цьому відношенні фундаментальний технічна дія відрізняється від дії обрізувального стрічкового скребка.
Проте, якщо дефект стрічки або гуля на стрічці роблять необхідним розгойдування назовні, деформація окремого стрічкового скребкового блока спочатку викликає розсіювання переданої енергії, в результаті чого модуль в цілому значно деформується. Вся системна опора гойдається лише тоді, коли ці деформації стають надто сильними.
Це розгойдування назовні відбувається певним чином. Воно відбувається як поворот навколо осі обертання опори, яка встановлена в конструкції опори, яка складається з двох частин, відповідні частини конструкції опори розташовані на кожній стороні розвантажувального ролика. Кожна з двох частин кріплення опори має нерухомий підшипник, при цьому два нерухомих підшипника двох частин не обов'язково розташовані симетрично один одному з обох боків розвантажувального ролика. Має бути вирівняна лише опорна вісь обертання.
Функція під час експлуатації така: Спочатку крутний момент сил тертя і сил поштовхів передається через скребкові блоки на вісь опори системи і звідти до кріплення опори.
Пружинний пристрій утворений регулювальної пружиною і демпферною пружиною і поступово поглинає крутний момент під час поштовху. В процесі регулювання пружини перше, що треба зробити це визначити сили притискання блока скребка до стрічки. Зазначена регулювальна пружина забезпечує особливо швидке і широке розгойдування назовні, яке необхідно урахуванням значення швидкості стрічки.
На другому етапі демпферна пружина, яка зазвичай виготовляється з еластомеру, як-от бо гума або поліуретан, забезпечує додаткову пружиню дію з дуже сильним демпферним ефектом;
у цьому випадку відстань розгойдування строго обмежена. Демпфірування другого ступеня має функцію розсіювання як можна більшої частини значної кінетичної енергії, переданої пружинному механізму, так щоб навантаження на кронштейн, на який діє опорна вісь обертання і кріплення пружинного пристрою, не викликають пластичної деформації.
Коли регулювальна пружина стискається в процесі відкидання, кінець регулювальної пружини, звернений до демпферної пружини, штовхає планку демпферної пружини до кріплення. Зазначена планка демпферної пружини діє на демпферну пружину з протилежного боку і притискає зазначену демпферну пружину до стопора. Кріплення з'єднує пружину з кронштейном. Довжина демпферної пружини порівняно мала, що в цілому прискорює зворотний рух процедури відкидання і змушує скребковий блок знову контактувати із стрічкою через дуже короткий час.
Різні скребки, які мають аналогічні конструкції і розташування, як скребок за цим винаходом, відомі з рівня техніки. Наприклад, СМ 18 50 359 А розкриває скребок 1, який може складатися з множини блоків і який притискається із ковзанням до стрічки на розвантажувальному ролику 11 стрічкового конвеєра, причому скребок 1 прикріплений до опори 2, а опора 2 прикріплена до системи переміщування, а пружина 6 встановлена в корпусі 9 і регулюється за допомогою нарізі 7 і сполучного стрижня 8 так, що скребок був притиснутим до стрічки. Пружина 6 очевидно натягнута, коли скребок новий, так що скребок 1 був притиснутий до стрічки. Коли скребок піддається зношенню, пружина 6 відтягується вниз і забезпечує постійне притискання скребка 1 до стрічки. З'єднання з наріззю 7 і з'єднувальним стрижнем 8 забезпечує лише мінімальне переналагодження скребка 1. Через особливості конструкції, не забезпечено ніякої можливості для скребка для віддалення без того щоб уникнути перепони на стрічці.
СМ 102 826 363 А також описує скребок, який містить скребок 9, який може складатися з множини блоків і який притискається із ковзанням до стрічки на розвантажувальному ролику 11 стрічкового конвеєра 12, причому скребок 9 прикріплений до опори 8, а опора 8 прикріплена до системи переміщування 2 і пружина 6 прикріплена до системи переміщення так, що пружина 6 натискає на плече важеля 11. Оскільки важіль 11 жорстко з'єднаний зі скребком 9 на опорі 8, то скребок 9 притискається до стрічки 12 з допомогою зсувного пристрою З за рахунок ефекту важеля. Пружина б в цьому випадку також встановлюється, коли скребок новий, так щоб
Зо скребок 9 притискався до стрічки. Коли скребок піддається зношенню, пружина 6 відтягується вниз і забезпечує постійне притискання скребка 9 до стрічки. Через конструкцію в цьому випадку також не передбачено і неможливо, щоб скребок гойдався на зовні, щоб уникнути перешкоди на стрічці. В цілому конструкція скребка здається більш чутливою, оскільки важіль 11, наприклад, може бути забруднений і заблокований.
Опис корисної моделі ОЕ 89 14 732 01 розкриває інший головний скребок, який має дві осі обертання, що з'єднані між собою у вигляді паралелограма, причому дві осі обертання розташовані в межах поверхні поперечного перерізу розвантажувального ролика в положеннях від шести до восьми годин. За допомогою механізму пружини, скребок стрибає назад на стрічку після вивертання. Однак розкритий пружинний механізм не здатний перебудовуватися при зносі скребкових крайок.
Однак жоден з пристроїв на відомому рівні техніки не здатний досягти мети винаходу.
Тривалий термін служби досягається, незважаючи на високу швидкість переміщення, тим, що скребок пружно відхиляється від перешкод на стрічковому конвеєрі. Вибір осі обертання є вирішальним для пружної деформації скребкових блоків і визначає завантаження і термін служби, які можуть бути досягнуті.
Скребок згідно винаходу особливо придатний які первинний скребок у поєднанні із вторинним, основним або тонким скребком, як-от наприклад описаний в ЕР 2 941 394 ВІ, ЕР 2 212 224 В1 ії МО 2015/165577 А1. Результатом є оптимальне, економічне рішення, таке як ця комбінація, що збільшує як довговічність простого скребка з цього винаходу, так і довговічність основного або тонкого скребка. Комбінація такого роду вже була описана в 05 5,016,746 А, проте представлена тут комбінація не придатна для високих швидкостей стрічки, оскільки замість множини первинних скребкових блоків використовується лише один блок, системна опора якого не може відкидатися і верхня сторона якого спирається на стрічку під гострим кутом.
Винахід буде більш докладно описаний нижче на основі креслень.
Фіг. 1 показує вид стрічкового скребка відповідно до винаходу.
Фіг. 2а показує вид збоку стрічкового скребка, який встановлений на стрічковий конвеєр.
Фіг. 265 показує вид збоку попередньо навантаженого стрічкового скребка.
Фіг. 2с показує вид збоку обмежувача попереднього натягу стрічкового скребка. 60 Фіг. 24 показує вид збоку зношеного стрічкового скребка.
Фіг. З показує вид збоку стрічкового скребка при гойданні.
Фіг. 4 показує первинний скребок і вторинний скребок.
Фіг. 5 показує скребковий блок, який містить кріплення.
Фіг. 50 показує кут встановлення блока скребка на стрічці.
Фіг. 5с показує інший блок скребка.
Фіг. 5а показує кріплення захисного ковпачка на скребковому блоці.
Фіг. бе показує кріплення скребкового блоку на системній опорі.
Фіг. 5ї показує блок скребка встановлений під напруженням.
Фіг. 5д показує кут становлення скребкового блока на стрічці.
Фіг. ба показує стрічковий скребок і спосіб видалення зіскрібуваного матеріалу зі стрічки.
Фіг. 66 показує стрічковий скребок який вигнутий під навантаженням.
Фіг. 7а, а кожен показує стрічковий скребок незадовго до виявлення дефекту стрічки.
Фіг. 70, е кожен показує стрічковий скребок при виявленні дефекту стрічки.
Фіг. 7с, ї кожен показує блок поворотного відкидного скребка при проходженні повз дефекту стрічки.
Фіг. ва, Б кожен показує розгойдувальний рух під час розгойдування і відпружинювання назад скребкового блоку.
Фіг. За показує двоступеневу пружинну систему, яка містить демпферну систему поворотного відкидного пристрою.
Фіг. 9р показує пружинний пристрій 6 в деталях.
Фіг. 9с показує альтернативну форму пружинного пристрою 6 в деталях.
Фіг. 10а, Б, с, а показують 4 приблизні схеми скребкової системи.
Фіг.1 надає вид можливого варіанта виконання стрічкового скребка відповідно до винаходу.
Множина скребкових блоків 2 прикріплена до опори 3, а опора З підвішена за допомогою опорного кріплення 4 з обох боків стрічкового конвеєра так, щоб мати можливість обертатися навколо опорної осі обертання 5, причому опорна вісь обертання 5 встановлена в кронштейні 8.
Пружинний пристрій 6 шарнірно закріплений на кронштейні 8 за допомогою кріплення опори 4 і осі обертання 5 опори. Кронштейни 8 жорстко з'єднані із стрічковою несучою конструкцією, а пружинний пристрій б закріплений на кронштейні 8 в стопорі 11 з можливістю обертання.
Зо Кронштейн 8 і пружинний пристрій 6 можуть бути укладені в корпус так, щоб вони були захищені від потрапляння сміття зі стрічки.
Фіг. 2а показує новий скребок. При новому скребку точка контакту скребкових блоків 2 на стрічці відповідає положенню на три години без попереднього навантаження. Скребкові блоки 2 вільно спираються на стрічку конвеєра.
Фіг. 25 показує скребок при новому і попередньому навантаженні. Регулювальні гайки 32 пружинного болта 9 тут дещо затягнуті. Зусилля притискання скребкових блоків є результатом зусилля пружини регулювальної пружини і важеля опорного кріплення 4 навколо осі обертання опори 5.
Фіг. 2с показує скребок, коли він новий і попередньо навантажений і містить обмежувач 34 попереднього натягу. Обмежувач попереднього навантаження 34 показаний тут більш детально. Відстань на пружинному болті 9, зберігається обмежувачем попереднього натягу, що відповідає запасу зношення 7, який може бути визначений і відповідно скоригований при установці нового. Як тільки система скребка була зібрана і блоки скребка знаходяться у вільному від напруження стані на стрічковому конвеєрі, обмежувач 34 натягу випущений і викручений. Пружинний пристрій може створювати напруження на розтяг і передавати його на лінію пресування стрічкових скребків.
Фіг. 24 показує скребок в зношеному стані; в цьому випадку запас зношення 7 повністю витрачений. Скребок, який впирається в стрічковий конвеєр без застосування тиску і має бути замінений.
Фіг. З показаний скребок в відкидному положенні. У разі можливих зіткнень з великими перешкодами, як-от з'єднувачі стрічки або дефекти стрічки, опора З обертається разом із скребковими блоками 2 навколо осі обертання 5 опори проти тиску пружини в напрямку розвантажувального ролика 1 і миттєво відкидається, щоб оминути перешкоди. Потім опора гойдається назад у вихідне положення за рахунок того, що пружини знову розслабляються і скребкові блоки 2 знову пружно притискаються до стрічки. У разі невеликих і знімних перешкод пружна деформація скребкових блоків призводить до того, що вони в достатній мірі ухиляються від зазначених перешкод без необхідності підняття осі обертання над стрічкою разом з іншими скребковими блоками.
У разі високої швидкості стрічки вся процедура розгойдування відбувається протягом бо десятих часток секунди, у той час як пружна деформація скребкових блоків, яка ініціює процедуру розгойдування назовні, відбувається протягом мілісекунд. Тому, незважаючи на високу швидкість стрічки, кількість стрічки, яка залишається неочищеною через перешкоди, дуже мала.
На Фіг. 4 показаний скребковий блок 2, який містить альтернативну конструкцію опори і пружинну систему, яка виконує функцію первинного скребка 2 разом з типовим вторинним скребком 12. Два скребка 2, 12 утворюють систему для високих швидкостей стрічки. В той час як первинний скребок 2 вибиває великий бруд із стрічки 24 і тим самим залишає залишки бруду на стрічці в залежності від системи, вторинний скребок 12 контактує зі стрічкою 24 витягує і обрізує її, і відповідає за тонке чищення. Цей підхід до витягування і зрізання крайкою скребка вторинного скребка 12 можна ідентифікувати за тупим кутом с; між крайкою скребка і стрічкою.
Первинний скребок в цьому випадку спирається безпосередньо на розвантажувальний ролик, що запобігає пружному розгойдуванню стрічки. З цієї причини від первинного скребка на стрічці також не потрібно ніякого зусилля притискання, і хоча це зусилля притискання не є шкідливим, необхідно просто забезпечити відсутність зазору між первинним скребком і стрічкою.
Вторинний скребок після цього має лише зрізати залишки і істотні навантаження зумовлені грубим транспортованим матеріалом, зокрема на високих швидкостях стрічки, не відбуваються на вторинному скребку за рахунок присутності первинного скребка. Тому вторинний скребок може бути особливо легким, тобто з низькою інертною масою в області лез, що не лише дає видатний результат чищення, але і значно знижує зношення. У цьому випадку також необхідний низький контактний тиск на стрічку, і без вторинного скребка для стрічки також потрібний ролик протитиску, оскільки його нижній хід буде вільно провисати. Таким чином, термін служби, часто пов'язаний з пройденими кілометрами, може бути значно збільшений так, щоб термін служби між зумовленими зношенням замінами стрічкових скребкових модулів може бути збережений постійним або навіть продовжений, незважаючи на збільшення швидкості стрічки.
На Фіг. 5а показаний скребковий блок 2 і кріплення 10, причому кріплення 10 забезпечено отворами для кріплення до скребкового блоку 2. В ідеалі, кріплення 10 виконане із зносостійкого твердого сплаву або нержавіючої сталі і кріпиться до верхньої частини скребка блока. Чотири функціональні частини скребкового блоку 2 можна побачити тут: Кріпильна частина 13 кріпиться
Зо до системної опори звичайними способами, як-от описані в ОЕ 198 56 338 В4. Демпферна частина 14 розташована там же і виконує важливу функцію при високих швидкостях руху стрічки, - розсіювання кінетичної енергії поштовхів налиплого транспортувального матеріалу.
Зазначена демпферна частина 14 притискається при навантаженні переважно пружним чином.
Гнучка частина 15 розташована там же, її поперечний переріз конічно звужується. Крім того, гнучка частина 15 може бути трохи нахилена в бік розвантажувального ролика 1. Зазначена гнучка частина виконана таким чином, що вона може бути зігнута як всередину, так і назовні. На цьому шляху, поштовхи які призводять до збивання налиплого транспортувального матеріалу змушують гнучку частину трохи згинатися в напрямку до стрічки на декілька міліметрів; імпульс переданий цими поштовхами спрямований проти ходу стрічки. Скребковий блок стрічки в цьому випадку не відривається від стрічки.
З іншого боку, гнучка частина пружно вигнута назовні при розгойдуванні назовні зумовленого налиплим транспортованим матеріалом або дефектом стрічки. Гнучка частина і демпферна частина зазвичай мають таку форму і розміри, що константа пружини згинаючих рухів в напрямку назовні приблизно в чотири-вісім разів менше, ніж константа пружини відповідного стискання; в ідеалі постійна пружини для бічних прогинів у п'ять-шість разів менше, ніж на стискання. Це означає, що значно менші зусилля можуть призвести до відхилення скребкового блоку, якщо дефект стрічки намагається пройти через скребковий блок.
Захисний ковпачок 16 розташований на верхній стороні скребкового блоку 2 і може утворювати конструктивний блок разом з кріпленням 10, проте в цьому немає необхідності.
Захисний ковпачок кріпиться до гнучкої частини за допомогою гвинтів або шпунтів, не впливаючи на вигин. Захисний ковпачок не згинається.
На Фіг. 55 показаний вид збоку кутового розташування захисного ковпачка 16 відносно поверхні стрічки 1. Тут дотична 17, як можна бачити в точці, де скребковий блок контактує з розвантажувальним роликом, дотична якого нахилена під кутом 5 відносно площини 18 верхньої сторони захисного ковпачка 16 або під кутом у відносно площини 19, яка проходить через центральну вісь розвантажувального ролика. В результаті, за рахунок виштовхування стиснутого зіскрібуваного матеріалу і малого нахилу всередину згинаючих рухів, а також тонкої, трохи абразивної залишкової плівки, робоча крайка захисного ковпачка 16 завжди закруглена, що унеможливлює утворення гострої крайки; однак ці ефекти просто мають тенденцію 60 з'являтися. Таким чином, ріжуча дія і пов'язані з нею пошкодження надійно відвертаються при відпружинюванні назад. Кут 5 такий, що вплив зскрібуваного матеріалу не відштовхує скребок.
Зазвичай кут становить від 75 до 89 градусів.
Фіг. 56-59 показують альтернативний скребковий блок 2, що містить покращені кріпильні засоби. Фіг. 5Хс являє собою вид похилої кришки 10 з нержавіючої сталі, притискна крайка якої забезпечена твердосплавним лезом 16. Втулки 35 приварені до внутрішньої сторони кришки з нержавіючої сталі і вставлені в отвори 36, просвердлені в демпфірувальному матеріалі. Втулки 35 мають нарізь на внутрішній стороні, отвори 36 мають уступ, на який можуть бути вставлені стопорні шайби 37. Переважно тут використовуються стопорні шайби 37, які захищають систему від ослаблення, наприклад, шайби типу Мога-ГоскК. Гвинти 38, переважно є розширюваними гвинтами, які угвинчуються у втулки 35. Між втулками 35 і стопорними шайбами 37 передбачений певний зазор 39, який адаптований до пружних властивостей демпфірувального матеріалу. Коли гвинти 38 затягнуті, як гвинт 38, так і навколишній демпфірувальний матеріал знаходяться під натягом і зазор 39 закривається. Таким чином, захисний ковпачок запобігається від зривання під дією гнуття скребкового блоку і постійних вібрацій, а також запобігає ослабленню і вивільненню з'єднання, що може привести до руйнування скребкової системи.
Кріплення захисного ковпачка показано в збільшеному вигляді на Фіг. 5а.
Фіг. 5с також показує кріплення скребкових блоків 2 до системної опори 3. Ця система кріплення складається з шпунта і паза 40. Системна опора З в цьому випадку має три отвори, в які вставлені втулки 41, які мають уступи, і які затягнуті гвинтами 43. Гвинти 43, які також можуть бути виконані у вигляді розжимних гвинтів, затягуються з допомогою стопорних шайб 42, наприклад шайб типу Мога-боскК, при цьому зазор 44 закривається, що призводить до необхідного початкового навантаження. Як і у випадку з захисним ковпачком 10, це запобігає ослабленню і вивільненню з'єднання, що може привести до руйнування скребкової системи.
Кріплення до системної опори показане в збільшеному вигляді на Фіг. 5е.
Фіг. 5ї показує скребковий блок 2 в натягнутому стані, коли зазори 39 і 44 закриті.
Фіг. 5д показує скребковий блок 2, який контактує із стрічковим конвеєром СО в положенні "на чотири години". Площина 18 лежить на кришці ковпачка і проходить нижче центральної осі М розвантажувального ролика 1, і утворює гострий кут у між цією площиною і центральною віссю
М. Цей гострий кут у зазвичай становить від 1 до 15 градусів, в ідеалі приблизно 5 градусів.
Зо Фіг. ба і 66 показують, як зскрібуваний матеріал 20 видаляється із скребкового блока 2. На
Фіг. ба, налиплий матеріал 21 наближається до захисного ковпачка 16, тоді як дефект 22 стрічки ще не досяг скребкового блока 2. На Фіг. 60, налиплий матеріал 21 вдаряє по захисному ковпачку 16, змушуючи гнучку частину 15 вигинатися всередину. Налиплий матеріал 21 витискається в процесі і відкидається в напрямку стрілки 23.
Фіг. 7а, 7р і 7с, з іншого боку, показують, як скребковий блок 2 ухиляється від дефекту 22 стрічки. Всі випуклості або предмети, які жорстко пов'язані зі стрічкою і не піддаються зішкрябуванню, слід розуміти як дефекти стрічки. По-перше, гнучка частина 15 згинається всередину, як в разі спеченого матеріалу. Як тільки дефект 22 стрічки досягає захисного ковпачка 16, попередній натяг вигину змушує весь скребковий блок 2 миттєво повертатися разом з опорою З і, тобто, також і решту скребкових блоків 2 навколо осі обертання 5 опори за допомоги кріплення опори 4. Цей поворотний рух із перебільшенням показаний на Фіг. 7с; насправді цей поворот відбувається лише в тій мірі, яка необхідна для ухилення від дефекту 22 стрічки. У разі більших дефектів стрічки напрямок вигину гнучкої ділянки 15 змінюється на протилежний і скребковий блок 2 стрічки вигинається назовні. Оскільки сила вигинання не викликає стискання при проходженні дефекту 22 стрічки, а скоріше викликає бічне вигинання, дія пружин змінюється і створюється крутний момент. Цей крутний момент діє на опору З і конструкцію опору 4.
Фіг. 7а, 7е, і 7/ї показують таку саму поведінку при відкиданні назовні з альтернативним, покращеним скребком стрічки і альтернативної кріпленням опори.
На Фіг. ва показано, як поводяться опора З і кріплення опори 4 при прикладанні крутного моменту. Спочатку крутний момент передається за допомоги скребкового блока 2 на вісь опори
З і звідти на кріплення опори 4, який у результаті повертається навколо осі обертання опори 5.
Пружинний пристрій 6 утворений регулювальною пружиною 26 і демпферною пружиною 27 поступово поглинає крутний момент. При цьому регулювальна пружина 26 першою приводиться в дію і визначає контактний тиск скребкового блока 2 на стрічку. Зазначена регулювальна пружина 26 забезпечує особливо швидке і широке розгойдування назовні, яке необхідне через високу швидкість стрічки. На другому етапі демпферна пружина 27, яка зазвичай виготовляється з гуми або поліуретану, забезпечує додаткову пружинну дію з дуже сильним демпферним ефектом; у цьому випадку відстань розгойдування назовні сильно обмежена. бо Демпфірування призначене для розсіювання якомога більшої частини значної кінетичної енергії,
яка передається дефектом стрічки 22 пружинному механізму для того щоб навантаження на кронштейн 8, на який діють вісь обертання 5 опори і кріплення 11 пружинного пристрою 6, не викликала ані пластичної деформації, ані надмірно тривалого розгойдування. Після того як вигнутий скребковий блок 2 розгойдується назовні, він повертається до стрічки в розтягнутому вигляді, що показано гойданнями назовні і гойданням всередину напрямку 25.
Фіг. 8р показує таку саму поведінку при відкиданні на зовні з альтернативним, покращеним скребком стрічки і альтернативним кріпленням опори.
Фіг. Уа більш докладно показує інший варіант виконання пружинного пристрою 6. Тут регулювальна пружина 26, виконана у вигляді спіральної пружини з пружинної сталі, початково встановлюється з невеликим контактним тиском з допомогою регулювальних гайок 32 на сполучному елементі 33, виконаному у вигляді гвинтового стержня, через планку 31 регулювального гвинта 26. Коли регулювальна пружина 26 стискається в разі розгойдування назовні, верхній кінець регулювальної пружини 26 штовхає планку 30 демпферної пружини вгору. Зазначений планка 30 демпферної пружини діє на демпферну пружину знизу і притискає зазначену демпферну пружину до стопора 11. Стопор 11 з'єднує пружину з кронштейном 8.
Довжина демпферної пружини порівняно мала, що в цілому прискорює зворотний рух процедури відкидання і змушує скребковий блок знову контактувати із стрічкою через дуже короткий час.
Фіг. 90 більш детально показує інший варіант пружинного пристрою 6. Тут сили розтягування прикладаються до пружинного болта 9 через кріплення опори 4 і з'єднувальний пристрій 45. В основі пружинного болта 9 ці сили розтягування передаються від з'єднувального елемента 33, який виконаний у вигляді втулки навколо пружинного болта 9, через регулювальну гайку 32 і планку 31 регулювальної пружини 26 до регулювальної пружини 26. На кінці втулки є планка 46, яка зменшує діаметр до діаметра стержня 9. Регулювальна пружина 26 упирається в поверхню напрямної 47 регулювальної пружини, загальний хід 48 регулювальної пружини 26 відповідає відстані між планкою 46 і напрямної 47 регулювальної пружини. Якщо муфту можна відрегулювати на сполучному елементі шляхом загвинчування, то можливо відрегулювати зазначений хід пружини 48, якщо втулка прикріплена до тяги нерознімним чином, то хід пружини 48 може бути відповідно заданий за допомогою проміжних шайб. Ширина відкидання
Зо скребкового блоку 2 може бути визначена із зазначеного ходу пружини 48 регулювальної пружини з використанням відношення відстані, яку проходять опорні осі обертання 5.
Якщо цей хід 48 пружини витрачений, тобто планка 46 вдаряє по напрямній 47 регулювальної пружини, планка 30 демпферної пружини 27 штовхає далі демпферну пружину 27, яка лише трохи стискається в процесі експлуатації. Демпферна пружина 27 натискає на стопор 11, який з'єднаний з кронштейном 8. У разі двох пружин хід пружини малий відносно відповідних загальних довжин пружин 28 і 29.
За допомогою поворотного обмежувача попереднього натягу 34, який показаний в положенні відкидання на Фіг. 9с, певне підтискання може бути встановлено під час складання регулювальною пружиною 26 з допомогою регулювальної гайки 32. При цьому створюється регульований запас зношення 7, який обмежує максимально допустиме зношення скребкового блоку за допомогою важільного механізму, наприклад розміром твердосплавного леза 16, якщо це передбачене.
Замість пружинного болта 9 з приєднаною втулкою в якості з'єднувального елемента 33 може також бути передбачена планка 46 і інші конструкції, як-от нарізь. Звичайно, пружинний пристрій 6 також може бути забезпечений кришкою.
Оскільки обидві пружини 26 і 27 з'єднані послідовно, їх також можна конструктивно поміняти місцями, відповідним чином пристосувавши відповідні планки.
Фіг. 9с показує такий альтернативний варіант, в якому дві пружини 26 і 27 поміняли місцями.
Опис Фіг. 9с застосовується тут аналогічно.
Фіг. 10а-104 показують приклади того, як кронштейн 8 і результуюча орієнтація пружинного пристрою можуть бути просторово розташовані, при цьому можливі всі проміжні положення
Список посилальних номерів 1. Розвантажувальний ролик 2. Скребковий блок 3. Опора 4. Конструкція опори 5. Осі обертання опори 6. Пружинний пристрій 7. Резерв на зношення бо 8. Кронштейн
9. Пружинний болт 10. Конструкція 11. Кріплення 12. Вторинний скребок 13. Кріплення системної опори 14. Демпферна частина 15. Гнучка частина 16. Захисний ковпачок 17. Дотична 18. Площина верхньої сторони захисного ковпачка 19. Площина, що проходить через центральну вісь розвантажувального ролика о, 6, у Кути 20. Відшкрябуваний матеріал 21. Налиплий матеріал 22. Дефект стрічки 23. Напрямок стрілки 24. Стрічка конвеєра 25. Поворотні відкидні напрямки назовні і всередину 26. Регулювальна пружина 27. Демпферна пружина 28. Довжина демпферної пружини 29. Довжина регулювальної пружини 30. Планка демпферної пружини 31. Планка регулювальної пружини 32. Регулювальна гайка 33. З'єднувальні елементи 34. Обмежувач попереднього натягу 35. Втулка 36. Отвір
Зо 37. Пружинна шайба 38. Гвинт 39. Зазор 40. Шпунт і паз 41. Втулка 42. Пружинна шайба 43. Гвинт 44. Зазор 45. З'єднувальні елементи 46. Планка 47. Напрямна регулювальної пружини 48. Хід регулювальної пружини 49. Кінець демпферної пружини 50. Інша сторона фіксації 51. Обмежувальний уступ 52. Кінець демпферної пружини
М. Центральні осі розвантажувального ролика б. Стрічковий конвеєр

Claims (4)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Скребкова система для ділянки розвороту стрічкових конвеєрів, яка утворена розвантажувальним барабаном (1) і містить розвантажувальний барабан (1) і стрічковий конвеєр (С), система містить: щонайменше один регульований і пружно встановлений тримач (3) системи, розміщений поперечно до напрямку руху стрічкового конвеєра (С), на якому один або декілька скребкових блоків (2), виготовлених з еластомеру, прикріплені поряд один з одним взаємозамінним чином, причому тримач (3) системи підвішений з можливістю повороту навколо осі (5) повороту тримача за допомогою опорного кронштейна (4) з обох боків розвантажувального барабана (1), причому заданий крутний момент прикладається до осі повороту (5) тримача за допомогою пружинного пристрою (б), який спрямований проти напряму обертання розвантажувального барабана (1), і вісь повороту (5) тримача дозволяє поворот тримача (3) на кут повороту, такий що забезпечує можливість руху для відкидання тримача (3) разом із скребковими блоками (2), яка відрізняється тим, що пружинний пристрій (6) утворений регулювальною пружиною (26), з'єднаною з нею демпферною пружиною (27) і пружинним болтом (9), виконаним у вигляді тяги, яка з'єднує обидві пружини (26, 27) з опорним кронштейном, і пружинний болт (9) містить буртик (46), який приводить в дію демпферну пружину (27) тільки в тому випадку, коли регулювальна пружина (26) пройшла попередньо заданий хід (48) пружини.
2. Скребкова система за п. 1, яка відрізняється тим, що пружинний пристрій (6) містить: спіральна пружину, яка діє як регулювальна пружина (26), пружину з еластомеру, яка діє як демпферна пружина (27), пружинний болт (9), який з'єднаний своїм першим кінцем з блоком тримача і має регулювальну гайку (32) стопора (31) на другому кінці, стопор (31), придатний для приймання одного кінця регулювальної пружини (26), додаткову планку (30), прикріплену до іншого кінця регулювальної пружини (26), і яка з'єднує регулювальну пружину (26) з демпферною пружиною (27), Зо буртик (46) між регулювальною пружиною (26) і демпферною пружиною (27), прикріплений до пружинного болта, який обмежує хід (48) регулювальної пружини (26) і упирається в планку (30), коли це обмеження досягнуте, і штовхає планку до одного кінця (52) демпферної пружини (27), демпферна пружина (27) має приймальну частину для кріплення (11) кронштейна (8) на іншому кінці (49), обмежувальна планка (51) прикріплена до пружинного болта (9) з іншого боку (50) кріплення (11) на блоці тримача, при цьому обмежувальна планка обмежує переміщення пружинного болта (9) в напрямку пружин (26, 27).
3. Скребкова система за п. 1, яка відрізняється тим, що пружинний пристрій (6) містить: спіральну пружину, яка діє як регулювальна пружина (26), пружину з еластомеру, яка діє як демпферна пружина (27), пружинний болт (9), який з'єднаний своїм першим кінцем з блоком тримача і має регулювальну гайку (32) для стопора (31) на другому кінці, стопор (31), придатний для приймання одного кінця регулювальної пружини (26), додаткову планку (30), прикріплену до іншого кінця (52) регулювальної пружини (26) і яка з'єднує регулювальну пружину (26) з демпферною пружиною (27), буртик (46) між регулювальної пружиною (26) і демпферною пружиною (27), прикріплений до пружинного болта, який обмежує хід (48) регулювальної пружини (26) і упирається в планку (30), коли це обмеження досягнуте, і штовхає планку до одного кінця (52) демпферної пружини (27), демпферна пружина (27) має приймальну частину для кріплення (11) кронштейна (8) на іншому кінці (49), обмежувальна планка (51) прикріплена до пружинного болта (9) з іншого боку (50) кріплення (11) на опорі кріплення, при цьому обмежувальна планка обмежує переміщення пружинного болта (9) в напрямку пружин (26, 27).
4. Скребкова система за будь-яким з пп. 1-3, яка відрізняється тим, що як еластомер використовується гума або поліуретан.
5. Скребкова система за будь-яким з пп. 1-4, яка відрізняється тим, що в області приймальної частини для кріплення (11), обмежувач попереднього натягу (34), який може відкручуватися, кріпиться між кріпленням (11) і обмежувальною планкою (51).
б. Скребкова система за будь-яким з пп. 1-5, яка відрізняється тим, що осі (5) повороту 60 тримача розташовані по дотичній (17) до скребкової лінії розвантажувального барабана (1).
7. Скребкова система за будь-яким з пп. 1-6, яка відрізняється тим, що кожен скребковий блок (2) має верхню сторону, яка містить захисний ковпачок (16) з кріпленням (10), виготовлений з металу, який придатний для встановлення на стрічковому конвеєрі (С) і пружно притискається до стрічкового конвеєра (5).
8. Скребкова система за будь-яким з пп. 1-7, яка відрізняється тим, що кожен скребковий блок складається з таких чотирьох частин: кріплення до тримача; кубічна демпферна частина; трапецієподібна вигнута частина, що звужується; захисний ковпачок.
9. Скребкова система за будь-яким з пп. 1-8, яка відрізняється тим, що поверхня скребкового блока і захисний ковпачок в точці зскрібання виконані таким чином, що зскрібання не є відрізним.
10. Скребкова система за п. 9, яка відрізняється тим, що поверхні скребкового блока і захисного ковпачка в точці зскрібання виконані так, що одна площина (19), яка проходить центральною віссю (М) розвантажувального барабана (1) і лінією пресування, перетинає іншу площину (18), яка прикладена до верхньої сторони скребкових блоків (2) на лінії пресування, під гострим кутом (у), а інша площина (18) проходить під центральною віссю (М) розвантажувального барабана (1).
11. Скребкова система за п. 9 або 10, яка відрізняється тим, що захисний ковпачок знаходиться під кутом, може бути розташований на верхній стороні і може складатися з декількох частин.
12. Скребкова система за будь-яким з пп. 7-11, яка відрізняється тим, що втулки, які мають внутрішню різь, приварені до внутрішньої поверхні захисного ковпачка.
13. Скребкова система за будь-яким з пп. 7-12, яка відрізняється тим, що демпферні матеріали скребкових блоків мають отвори для жорсткого розміщення муфт, а також уступ на внутрішній стороні, в який може бути встановлене стопорне кільце.
14. Скребкова система за п. 13, яка відрізняється тим, що гвинтове з'єднання з втулками може бути захищене від ослаблення за допомогою розширюваних гвинтів і/або стопорних кілець типу Коо) Мога-ї оск.
15. Скребкова система за будь-яким з пп. 7-14, яка відрізняється тим, що як матеріал для захисного ковпачка може бути вибраний твердий сплав або нержавіюча сталь.
16. Скребкова система за будь-яким з пп. 7-15, яка відрізняється тим, що вісь (5) повороту тримача кріпиться з обох боків стрічкового конвеєра в кожному випадку в кронштейні (8), а кронштейни (8) жорстко з'єднані з стрічковою конструкцією.
17. Комбінація скребкової системи за будь-яким з пп. 1-16 як основного скребка та іншого стрічкового скребка як допоміжного скребка (12), яка відрізняється тим, що обидва скребка разом утворюють систему, яка складається з основного скребка і допоміжного скребка, причому допоміжний скребок складається із скребкових модулів, які містять лезо скребка, яке утворює тупий кут (с) із стрічкою в напрямку пересування, а вісь обертання головки скребка може бути вільно орієнтована.
18. Спосіб очищення швидкохідних стрічкових конвеєрів за п. 17, який відрізняється тим, що основний скребок контактує в області розвантажувального барабана, а допоміжний скребок контактує в області нижнього ходу за розвантажувальним барабаном, причому основний скребок виконує необрізувальну дію на залишковий транспортувальний матеріал, а допоміжний скребок виконує обрізувальну дію на залишковий транспортувальний матеріал.
: в но пі ин ох се з, Г хх, Ко / М М М ща і ШИ сн І ї Інв Й в рай / І) ге лік ДИВ тя кн Ж» 1 я " т Ії й пконнн вен ко х ще К
Чт. 1 мете фея песо ракет о; о і ЩЖі5 а : Як с кн ЩЕ з дк В ак | хв ай 83 ї фіг. ха
І З догм - ренти ! февтнх Н є й Ки г й дх ї 7 ВА Я ,
Фіг. 2 ше ше ї м 4 л я ша
) Ж. я. Я Її си ЕХ режи ШЕ нав є Ї
Фіг. ге
: Кк Ця о; ко У Ншня гй Ул Де ета Й нн у в З В ке: ШИ
Фіг. га я м і І Я І з ! Же от ф-- : НЕТ жи з чо ся Зх ша і 7 : ин: В ху й бат Ї ї;
Фіг. З
А ШЕ: р ! я Ка І. х ї ї А ' 1 Ж с ї ок з ра 4 ч Ко Ї Ех ЧЕ т нене сей ж К Шия я вом Що не фа хессанє: ВШ СК І. ; », я» 12 и й (І А ЩО й
Фіг. 4 з МОЗ І беж сю ше ! їв ши ДУХ ХАКІ кснтю іх С МЕ ! си и я ВОК нн У в р Її І у Я ДК їх
Фіг. 5
Фіг. 5а ут? 19 16 18 ;
187.
Фіг. 56 їх Хей зм с Тх Ше В ЕХ / 5 і ох «й сш ій ди ун за З, ї їм ю Б Шон ж ЦО яки хе ї | й
Фіг. 5с їй Ес , р че: сс АЙ і ДО Ше, се м В; тя и ШАТИ ЛЕ
Фіг. Ба я . Щ Я ще жу - ден а І рити і Ж ра й я Гестее Кая ВК п ий нки
Фіг. Бе зе кс Зо
ЗВ. СОЯ, 7 Ар з БК к.з ЗВ р ї и і Шк Кн ме кн ши Кінні
Фіг. 5 й окон Ше біс -- Ж ; З В ши У ї | ій і | І гу і | Ах у ре, що : нок я г як, і В А . І Зе По рив феод нин й. ше ш и ще шк ШИ і
Фіг. ба й | Шо щ Щі я | в ли і ї о і Е -- зате пектин 1 дення інн 4 й Бе а х | / ! кв на стез я. С х чех Шщ ве! нка М я шен ! щ 4 Я
Фіг. Б
ХУ водяне сяк, и ше / : чи я / ! ; я Бк ші в Ж РІ В -а ия ех її ве
Фіг. 73 и шШ чя КА га і ши. - - Її би іі КК, виш С Її
Фіг. 7Ь / 2 ії дося 1 кокс я й Кі і В
Фіг. 7с ше ЧИ
Я
З. шк | с» неявних ВК, і ях сені І м ШИ
СЕ.
Фіг. 7а У Ше ше ь ч дк» а ще
Фіг. те У у шк й ін М ще ше ШЕ
Фіг.
я | з Ж ; ; Її ря в ї г У і І В ї ша: ке с Ши у Б НН Я ах Ко
ФГ. Ва ча пеннк кнфнф о Дрілнкню чан птн ВК ето В Ф ІК 22 у, ї Я Кове в !
Фіг. 86
Ммашьг ЖК раси шо дальасютн Ж Ссквртікююкткх тА. т - К ж Ж й з | | х се- 4-й ли АР, 5-и с стен нене іще ИН СТЕК ВІ ЩЕ " ше и. 33
Фіг. За ях й 5 х уй я У й в хо щі й вне сан В ШЕ НЕ за х век | т Не Б ние соспе ес Й | -В м КЕ я ЖК Кн дн ві 5 БО: ї я ЧЕ | (5) їв яки М я
Фіг. 95 з КО є т Ід ІЗ ж Мі сіні й ї щі й нене ие и ШО ше п Її ї ж СС її ві ах я Ж о додиндяянлклкно й т Звя вед. я з но Ж не в ія і ша че : ши і З СТВОМ ви
Фіг. зе -5-- зв ши -й
Фіг. 1ба
-
Фіг. лов ще пи до
Фіг. Лос
4 тах шт Ї геронно м я
Фіг. то
UAA201907744A 2017-01-09 2018-01-06 Скребкова система для стрічкових конвеєрів і спосіб очищення стрічки конвеєрів UA124208C2 (uk)

Applications Claiming Priority (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE102017000078 2017-01-09
DE102017114931.7A DE102017114931A1 (de) 2017-01-09 2017-07-04 Abstreifer für Gurtförderer und Verfahren zum Reinigen von schnelllaufenden Gurtförderbändern
PCT/DE2018/100006 WO2018127260A1 (de) 2017-01-09 2018-01-06 Abstreifersystem für gurtförderer und verfahren zum reinigen von gurtförderbändern

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA124208C2 true UA124208C2 (uk) 2021-08-04

Family

ID=62636493

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201907744A UA124208C2 (uk) 2017-01-09 2018-01-06 Скребкова система для стрічкових конвеєрів і спосіб очищення стрічки конвеєрів

Country Status (16)

Country Link
US (1) US11225383B2 (uk)
EP (1) EP3565775B1 (uk)
JP (1) JP6998380B2 (uk)
CN (1) CN110382378B (uk)
AU (1) AU2018205600B2 (uk)
CA (1) CA3049610A1 (uk)
CL (1) CL2019001914A1 (uk)
DE (2) DE102017114931A1 (uk)
ES (1) ES2907265T3 (uk)
MX (1) MX2019008134A (uk)
PE (1) PE20191269A1 (uk)
RU (1) RU2743023C2 (uk)
TW (1) TW201825370A (uk)
UA (1) UA124208C2 (uk)
WO (1) WO2018127260A1 (uk)
ZA (1) ZA201905137B (uk)

Families Citing this family (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EP3724106A4 (en) * 2017-12-13 2021-08-18 Laitram, LLC HYGIENIC HOLLOW FRAME ARRANGEMENT
DE102018123799A1 (de) 2018-09-26 2020-03-26 Hosch Fördertechnik Gmbh Gurtabstreifer und Verfahren zum Betrieb eines Gurtabstreifers
CN110884858A (zh) * 2019-11-25 2020-03-17 神华粤电珠海港煤炭码头有限责任公司 清扫器及带式输送机
DE102020112875B3 (de) * 2020-05-12 2021-07-01 Cornelia Kill-Frech Lösbare Anbringung von Abstreifermodulen
CN111877253A (zh) * 2020-07-02 2020-11-03 太原重工股份有限公司 自适应除污装置
US12037202B2 (en) * 2020-08-20 2024-07-16 Ess Engineering Services & Supplies Pty Limited Conveyor belt cleaner
DE102020131557A1 (de) 2020-11-27 2022-06-02 Cornelia Kill-Frech Fördergurt-Abstreifersystem mit einfacher Wartung
PE20240498A1 (es) * 2020-11-27 2024-03-15 Kill Frech Cornelia Rascador con elemento de rascado facilmente intercambiable
CN115196285B (zh) * 2022-07-07 2023-05-16 安徽宝绿光电工程有限公司 一种无轴螺旋输送装置
CN116750426B (zh) * 2023-08-11 2023-11-03 四川蜀美科技有限公司 一种含有带翻边腰形孔导轨的轨道运输机

Family Cites Families (40)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE8714352U1 (de) 1987-10-28 1987-12-23 Bergwerksverband Gmbh, 45307 Essen Kopfabstreifer
BE1002933A3 (fr) 1988-02-10 1991-09-03 Technic Gum Sa Montage de lames racleuses pour le decrassage d'une bande transporteuse.
DE8914732U1 (de) 1988-05-17 1990-02-22 Ruhrkohle Ag, 45128 Essen Bandabstreifer
US5016746A (en) 1988-06-20 1991-05-21 Asgco Manufacturing, Inc. Conveyor belt scraping apparatus
GB8825394D0 (en) * 1988-10-31 1988-11-30 Advanced Adhesives Ltd Sealing arrangement for adhesive dispenser
DE3915609C2 (de) 1989-05-12 1995-07-20 Schulte Strathaus Kg F E Vorrichtung zur Reinigung von Förderbändern
US5301797A (en) * 1993-01-29 1994-04-12 J & H Equipment Torque arm system for conveyor belt cleaners
DE9416219U1 (de) 1994-10-10 1995-01-19 Riela-Fördertechnik GmbH, 48477 Hörstel Koax-Segmentabstreifer
US6283274B1 (en) * 1998-06-25 2001-09-04 Troy D. Dolan Cam tensioner for scraper blade assemblies
DE19856338B4 (de) 1998-12-07 2004-09-30 Ullrich Carsjens Abstreifvorrichtung für Förderbänder
DE19859263B4 (de) 1998-12-22 2004-07-01 Emsys Elektromechanische Systeme Gmbh Reinigungsvorrichtung für Gurtförderer
KR100823856B1 (ko) * 1999-05-04 2008-04-21 코닌클리케 필립스 일렉트로닉스 엔.브이. 색 신호 보간 방법
CN2461896Y (zh) * 2001-02-12 2001-11-28 杨东胜 正压式皮带清洁器
SE0103292L (sv) * 2001-10-03 2003-02-04 Metso Minerals Trelleborg Ab Skrapblad, särskilt transportbandskrapa
JP3637305B2 (ja) 2001-12-21 2005-04-13 株式会社野田テック ベルトクリーナ
JP3778105B2 (ja) 2002-02-28 2006-05-24 株式会社アドヴィックス 車両用ブレーキ液圧発生装置
US6843363B2 (en) * 2002-08-14 2005-01-18 Hans-Otto Schwarze Stripping device for the return run area of conveyor belts
KR100677364B1 (ko) 2004-10-09 2007-02-02 엘지전자 주식회사 슬라이드 모듈 및 이를 구비하는 이동통신 단말기
US6991088B1 (en) * 2004-12-17 2006-01-31 Richwood Industries, Inc. Conveyor belt cleaner assembly including blade support assembly
CN1850359A (zh) 2006-05-12 2006-10-25 孙付江 自动高净度清扫器
WO2008140805A1 (en) 2007-05-11 2008-11-20 Tlc Suspensions, Llc Adjustable air spring/coil spring combination suspension system
DE102007042653A1 (de) 2007-09-10 2009-03-12 HOSCH-FöRDERTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH Vorrichtung zum Abstreifen von Verunreinigungen eines Gurtbandes von Förderbandanlagen
TW200916388A (en) 2007-10-02 2009-04-16 yu-jing Xu Structure of scraper for cleaning conveyor belt
MX2011002545A (es) 2008-09-09 2011-04-05 Martin Bulk Handling Solutions Proprietary Ltd Un raspador de banda.
CN202030300U (zh) * 2011-01-24 2011-11-09 李超 输送机皮带头道清扫器
US8875870B2 (en) 2011-03-31 2014-11-04 Benetech, Inc. Conveyor belt cleaner scraper blade and assembly
CN102826363A (zh) 2011-06-16 2012-12-19 上海高罗输送装备有限公司 一种用于带式输送机的高效物料清扫系统
TWM424327U (en) 2011-10-11 2012-03-11 Jim Way Entpr Co Ltd Resilience scraper assembly
TWM424328U (en) 2011-10-11 2012-03-11 Jim Way Entpr Co Ltd Two-color scraper
DE102013006821B4 (de) 2013-01-07 2016-05-04 Hans-Otto Schwarze Gurtabstreifer mit Winkelhöhenverstellung
TWM470831U (zh) 2013-06-18 2014-01-21 Jim Way Entpr Co Ltd 多段彈力式刮刀裝置
CN203473851U (zh) * 2013-09-17 2014-03-12 中联重科股份有限公司 皮带清洁装置及包含该清洁装置的皮带机
CN103787054A (zh) 2013-12-21 2014-05-14 山西大同大学 带式输送机液压恒力矩重段清扫器
DE102014006281A1 (de) 2014-05-02 2015-11-05 Hans-Otto Schwarze Gurtabstreifer mit Modulschrägstellung
CN203833184U (zh) * 2014-05-21 2014-09-17 西安科技大学 用于皮带输送机的输送带清扫机构
CN204297602U (zh) * 2014-12-10 2015-04-29 嘉善优耐商贸有限公司 刮刀装置以及皮带清洁器
CN204896682U (zh) * 2015-08-30 2015-12-23 王春根 清洁效果好的皮带清洁器
DE102016000619A1 (de) 2016-01-08 2017-07-13 Hans-Otto Schwarze Abstreifer für Gurtföderer
CN205526456U (zh) * 2016-01-20 2016-08-31 宜昌联盛高科机械设备制造有限公司 一种用于皮带输送机的清扫器
KR102663936B1 (ko) * 2019-05-08 2024-05-08 쌩-고벵 글래스 프랑스 차량 판유리

Also Published As

Publication number Publication date
DE102017114931A1 (de) 2018-07-12
CN110382378A (zh) 2019-10-25
WO2018127260A1 (de) 2018-07-12
ES2907265T3 (es) 2022-04-22
US11225383B2 (en) 2022-01-18
US20210130105A1 (en) 2021-05-06
RU2019124004A3 (uk) 2021-02-09
PE20191269A1 (es) 2019-09-18
CN110382378B (zh) 2021-09-21
JP2020504064A (ja) 2020-02-06
CL2019001914A1 (es) 2019-11-08
RU2019124004A (ru) 2021-02-09
TW201825370A (zh) 2018-07-16
BR112019014086A2 (pt) 2020-02-04
ZA201905137B (en) 2020-03-25
AU2018205600B2 (en) 2023-01-05
JP6998380B2 (ja) 2022-02-04
EP3565775B1 (de) 2021-12-22
CA3049610A1 (en) 2018-07-12
MX2019008134A (es) 2019-12-05
EP3565775A1 (de) 2019-11-13
RU2743023C2 (ru) 2021-02-12
AU2018205600A1 (en) 2019-07-18
DE112018000329A5 (de) 2019-10-17

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA124208C2 (uk) Скребкова система для стрічкових конвеєрів і спосіб очищення стрічки конвеєрів
EP1824764B1 (en) Constant angle and pressure conveyor belt cleaner and tensioner
EP2336055B1 (en) Conveyor belt cleaning system
EP1000881B1 (en) Constant angle and pressure conveyor belt cleaner and tensioning arrangement
US6874616B2 (en) Conveyor belt cleaning system
WO1991001930A1 (en) Conveyer belt scraping apparatus
WO2015102013A1 (en) Conveyor belt scraper
US9981807B2 (en) Conveyor belt cleaning device and system
AU2002366814B2 (en) Conveyor belt scraper
BR112019014086B1 (pt) Sistema raspador para a região de deflexão de correias e combinação de um sistema raspador
SU880472A1 (ru) Роторна дробилка
AU2003203841B2 (en) A Tensioner Arrangement for a Conveyor Belt Cleaner