UA122935C2 - Культиватор для сільськогосподарського ґрунту - Google Patents

Культиватор для сільськогосподарського ґрунту Download PDF

Info

Publication number
UA122935C2
UA122935C2 UAA201902446A UAA201902446A UA122935C2 UA 122935 C2 UA122935 C2 UA 122935C2 UA A201902446 A UAA201902446 A UA A201902446A UA A201902446 A UAA201902446 A UA A201902446A UA 122935 C2 UA122935 C2 UA 122935C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
disks
row
central
discs
cultivator
Prior art date
Application number
UAA201902446A
Other languages
English (en)
Inventor
Павел СИРОВАТКА
Ян Крацік
Войтех БЕДНАР
Original Assignee
БЕДНАР ФМТ с.р.о.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by БЕДНАР ФМТ с.р.о. filed Critical БЕДНАР ФМТ с.р.о.
Publication of UA122935C2 publication Critical patent/UA122935C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01BSOIL WORKING IN AGRICULTURE OR FORESTRY; PARTS, DETAILS, OR ACCESSORIES OF AGRICULTURAL MACHINES OR IMPLEMENTS, IN GENERAL
    • A01B21/00Harrows with rotary non-driven tools
    • A01B21/08Harrows with rotary non-driven tools with disc-like tools
    • A01B21/086Harrows with rotary non-driven tools with disc-like tools of the type in which the disc-like tools are individually mounted
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01BSOIL WORKING IN AGRICULTURE OR FORESTRY; PARTS, DETAILS, OR ACCESSORIES OF AGRICULTURAL MACHINES OR IMPLEMENTS, IN GENERAL
    • A01B21/00Harrows with rotary non-driven tools
    • A01B21/08Harrows with rotary non-driven tools with disc-like tools

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Soil Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Soil Working Implements (AREA)

Abstract

Культиватор для сільськогосподарського ґрунту з робочими дисками містить несну раму, на якій установлені передній ряд дисків і задній ряд дисків, при цьому диски встановлені на рамі за допомогою стійок. Передні диски своїми опуклими сторонами спрямовані до центральної осі пристрою, а диски заднього ряду своїми опуклими сторонами спрямовані від центральної осі пристрою. Вертикальні хорди дисків утворюють з перпендикуляром до горизонтальної площини кут α, а горизонтальні хорди утворюють з напрямком руху пристрою кут β. Пристрій додатково містить центральний ряд дисків зі щонайменше двома дисками, які зміщені відносно один одного. Горизонтальні хорди центральних дисків утворюють з напрямком руху кут β, а вертикальні хорди центральних дисків утворюють з перпендикуляром до площини ґрунту, що культивується, кут α. 12

Description

Галузь техніки: культиватор для сільськогосподарського грунту, в якому для роботи використовуються робочі диски.
Існує багато культиваторів для сільськогосподарського грунту, в яких для роботи використовуються робочі диски; такі рішення відомі з 19-го сторіччя: наприклад, у патентному документі 05632778 розкритий пристрій, в якому використовується ряд опуклих дисків, установлених на центральній балці.
Із накопиченням знань у галузі сільськогосподарської діяльності було встановлено, що бажано розпушувати грунт двічі. Таким чином, були зроблені дискові борони, в яких використовуються два ряди дисків, розташованих один за одним. Своєю опуклою стороною опуклі диски першого ряду і заднього ряду дисків були спрямовані в різні боки. Завдяки цьому рішенню, відомому, наприклад, з патентного документа АТ500249, грунт культивують по всій ширині захвату машини. Щодо розташування конструкцій і напрямку робочих дисків, то виникає нерівномірна робоча ширина дисків, яка призводить до вихляння або зміщення убік. Таким чином, це призводить до низької якості культивації грунту, а також до механічного навантаження на всю конструкцію.
Тому створили таку концепцію дискової борони, в якій обидва ряди робочих дисків до середини ширини захвату своєю опуклою стороною спрямовані в один бік, а від середини до іншого кінця своєю опуклою стороною спрямовані у протилежний бік, так що диски в передньому ряду завжди спрямовані своєю опуклою стороною в інший бік у порівнянні з відповідними дисками заднього ряду. Таке рішення, яке відоме, наприклад, із патентного документа 51944275, усуває недолік нерівномірної ширини захвату дисків і зміщення пристрою убік Однак тут виникає новий недолік, який характеризується наявністю смуги некультивованого грунту в центральній ділянці роботи пристрою.
У патенті 58997886 розкрите відоме рішення, яке частково усуває обидві проблеми шляхом переміщення зміни напрямку дисків від центру до колії буксирувального тягача; таке рішення, однак, не могло вирішити проблеми повністю, а просто зменшило їхній масштаб.
Однак у вузькій смузі подвійна культивація не застосовується. Вона призводить до нерівномірного зростання сільськогосподарських культур у цій частково некультивованій смузі і згодом викликає суттєві економічні втрати.
Зо Обидві проблеми були вирішені за допомогою різних пристроїв зі збільшеною кількістю рядів робочих дисків, що перекривають один одного в центральній ділянці. Це рішення відоме, наприклад, із патентного документа С2305807, в якому використовується три ряди робочих дисків, при цьому центральний ряд дисків покриває центральну ділянку. Однак виникає необхідність у створенні штучного зазору між дисками при зміні їх напрямку, або напрямку їх опуклих сторін відповідно, як у передньому ряді, так і в задньому ряді. Завдяки наявності зазорів між лівою та правою сторонами кожного ряду виникає асиметрія. Такі асиметрії в подальшому призводять до нерівномірного навантаження дисків з кожного боку, яке необхідно компенсувати. Більше того, таке рішення збільшує масу, розміри, ціну і, особливо, складність всієї конструкції таких пристроїв.
Ще одне рішення такої проблеми відомо з документа ЕР2651204. Звісно, компонування окремих робочих дисків є асиметричним, що призводить до нерівномірної робочої ширини дисків у робочій зоні і тому до різного навантаження окремих дисків, що може швидше призвести до пошкодження всієї конструкції.
Таким чином, існуючі конструкції характеризуються смугою некультивованого грунту або тим, що у низці випадків така смуга грунту культивується лише раз. Хоча в розділі "Передумови винаходу" є посилання на документи, в яких представлені винаходи, що забезпечують можливість культивувати грунт двічі і без пропущених зон, такі винаходи характеризуються або нерівномірною шириною захвату, або тим, що їх конструкція надто груба, складна і вимоглива щодо виробництва.
Короткий опис винаходу:
Указані недоліки щонайменше частково усуває культиватор для сільськогосподарського грунту, що містить несну раму, на якій установлені передній ряд дисків і задній ряд дисків. Диски встановлені на рамі за допомогою стійок, при цьому диски переднього ряду своїми опуклими сторонами спрямовані до центральної осі пристрою, а диски заднього ряду своїми опуклими сторонами спрямовані від центральної осі пристрою. Вертикальні хорди опуклих сторін дисків утворюють з перпендикуляром до горизонтальної площини кут а, а горизонтальні хорди утворюють з напрямком руху пристрою кут ВД. Величина кута а знаходиться в діапазоні від 14" до 227. У переважному варіанті здійснення величина кута становить 18". Величина кута ВД знаходиться в діапазоні від 147 до 227. У переважному варіанті здійснення величина кута 60 становить 187. Однаково спрямовані диски кожного ряду розташовані на однаковій відстані.
Диски переднього ряду, розташовані найближче до центральної осі, розміщені на окремій середній стійці. Перевага винаходу характеризується наявністю центрального ряду дисків, при цьому два диски встановлені на центральній стійці. Центральний ряд розміщений між переднім рядом та заднім рядом. Лінії, горизонтальні і перпендикулярні відносно центральної осі пристрою, що проходять через центри дисків центрального ряду, зміщені відносно один одного на довжину зміщення центральних дисків, а диски центрального ряду своїми опуклими сторонами спрямовані до центральної осі. Вертикальні хорди опуклих сторін дисків центрального ряду утворюють з перпендикуляром до горизонтальної площини кут а, а горизонтальні хорди утворюють з напрямком руху кут В. Завдяки центральному ряду забезпечується покриття і рівномірне культивування центральної ділянки грунту. Рішення із симетричною конструкцією додатково забезпечує рівномірну ширину захвату сільськогосподарського пристрою. Завдяки цьому мінімізується можливе відхилення сільськогосподарського пристрою від напрямку руху.
Ще одна перевага культиватора для сільськогосподарського грунту з робочими дисками характеризується ідентичною формою всіх робочих дисків. Таким чином, диски є взаємозамінними і можуть бути замінені у випадку пошкодження будь-якого з них.
Окремі ряди можуть бути встановлені на однаковій висоті. Однак у переважному варіанті здійснення центральний ряд дисків розміщений нижче переднього ряду і заднього ряду.
Довжина зміщення центральних дисків у центральному ряді знаходиться в діапазоні від 20 до 400 мм; у переважному варіанті здійснення довжина зміщення центральних дисків становить 210 мм. Конструкція культиватора для сільськогосподарського грунту з робочими дисками сама забезпечує можливість розташування центру зміщення центральних дисків на відстані від 200 до 1000 мм від заднього ряду дисків. Тоді відстань між переднім та заднім рядом дисків знаходиться в діапазоні від 960 до 1950 мм.
Крім того, різні варіанти здійснення винаходу забезпечують можливість виконання центральної стійки центрального ряду або цільною, або такою, що складається із двох частин. У переважному варіанті здійснення центри дисків переднього ряду лежать на одній осі, так само, як і центри дисків заднього ряду. Перевага цього варіанта здійснення базується на рівномірній ширині захвату пристрою.
Зо Стислий опис графічних матеріалів:
Предмет даного винаходу розглянутий нижче за допомогою прикладів його здійснення, які описані з використанням додаваних графічних матеріалів, де: фіг. 1 - вигляд знизу всієї конструкції культиватора для сільськогосподарського грунту з робочими дисками; фіг. 2 - вигляд знизу розташування робочих дисків без конструкції; фіг. З - вигляд знизу дисків центрального ряду; фіг. 4 - вигляд знизу дисків переднього ряду, розміщених на центральній стійці; на фіг. 5 показаний вигляд ззаду стосовно способу установки диска лівого заднього ряду або правого переднього ряду; на фіг. 6 показаний вигляд ззаду стосовно способу установки диска лівого переднього ряду або правого заднього ряду; на фіг. 7 показаний вигляд ззаду дисків переднього ряду, розміщених на центральній стійці; на фіг. 8 показаний вигляд ззаду дисків центрального ряду, розміщених на центральній стійці центрального ряду.
Представлені як приклад варіанти здійснення технічного рішення:
Культиватор 1 для сільськогосподарського грунту, показаний на фіг. 1, в якому для роботи використовуються робочі диски 2, містить несну раму 4, на якій установлені передній ряд 5 дисків 2 і задній ряд 6 дисків 2. Відстань між переднім рядом 5 та заднім рядом 6 робочих дисків 2 знаходиться в діапазоні від 960 мм до 1950 мм. Кожний ряд 5 і 6 складається з лівої і правої частин. Окремі робочі диски 2, у свою чергу, встановлюються на раму 4 за допомогою стійки 3.
Кожний з робочих дисків 2 переднього ряду 5 і заднього ряду 6 установлений у відповідному ряді за допомогою окремої стійки З, за винятком двох дисків 2 переднього ряду 5, які знаходяться найближче до центральної осі 8. Ці два диски 2 розміщені на одній і тій самій центральній стійці За переднього ряду 5, див. фіг. 7. Відстань між окремими робочими дисками 2 на кожній частині кожного ряду 5, 6, таким чином, є однаковою.
На фіг. 1 та фіг. 2 показаний напрямок розташування робочих дисків, при якому робочі диски 2 переднього ряду 5 спрямовані своїми опуклими сторонами 2а до центральної осі 8 пристрою 1, тоді як робочі диски 2 заднього ряду б спрямовані своїми опуклими сторонами 2а від центральної осі 8 пристрою. На фіг. 5 та 6 показаний механізм установлення робочого диска 2 бо на стійку З, при цьому на фіг. 5 показаний спосіб установлення диска 2 лівої частини ба заднього ряду або правої частини 506 переднього ряду відповідно, а на фіг. 6 показаний спосіб установлення диска 2 лівої частини 5а переднього ряду або правої частини 6р заднього ряду відповідно. Більше того, на них зображена хорда 25 диска 2. Хордою 25 вважається лінія, яка з'єднує дві найвіддаленіші протилежні точки на крайці робочого диска 2. Вертикальні хорди 20 робочих дисків 2 переднього ряду 5 і заднього ряду б утворюють з перпендикуляром 9 до горизонтальної площини кут с, величина якого знаходиться в діапазоні від 14" до 227; в одному представленому як приклад варіанті здійснення винаходу величина кута а становить 187. Робочі диски 2 також установлені в напрямку ва руху сільськогосподарського пристрою 1, або в результаті їх горизонтальні хорди 206 утворюють із центральною віссю 8 пристрою 2 кут ВД, величина якого знаходиться в діапазоні від 147 до 22"; в одному представленому як приклад варіанті здійснення винаходу величина кута ВД становить 18".
Як показано на фіг. 1 та 2, культиватор 1 для сільськогосподарського грунту додатково містить центральний ряд 7 дисків 2, який розміщений між переднім рядом 5 дисків 2 та заднім рядом 6 дисків 2. Центральний ряд 7 дисків 2 в одному представленому як приклад варіанті здійснення винаходу містить одну центральну стійку ЗБ, на якій установлені два робочих диски 2, ідентичних за формою іншим робочим дискам 2, див. фіг. 8. Лінії 10а, горизонтальні і перпендикулярні відносно центральної осі 8 пристрою 1, що проходять через центри цих двох центральних дисків 2, зміщені відносно одна одної на довжину зміщення 10 центральних дисків 2, див. фіг. 3. Величина цього зміщення 10 знаходиться в діапазоні від 20 мм до 400 мм; в одному представленому як приклад варіанті здійснення винаходу величина довжини зміщення 10 центральних дисків становить 210 мм. Диски 2 центрального ряду 7 розташовані своїми опуклими сторонами 2а у напрямку до центральної осі 8. Диски 2 центрального ряду 7 також додатково установлені в напрямку ва руху сільськогосподарського пристрою 1, або в результаті їх горизонтальні хорди 26 утворюють із центральною віссю 8 пристрою 1 кут В, величина якого знаходиться в діапазоні від 147 до 22"; в одному представленому як приклад варіанті здійснення винаходу величина кута р становить 18". Вертикальні хорди 25 дисків 2 центрального ряду 7 дисків 2 утворюють з перпендикуляром 9 до горизонтальної площини кут с, величина якого відповідає від'ємній величині кута «є, утвореного хордами 250 дисків 2 переднього ряду 5 і заднього ряду 6 з перпендикуляром 9 до площини грунту, який культивують. У цьому випадку
Зо диски 2 центрального ряду 7 відносно грунту розташовані в протилежному напрямку відносно дисків 2 переднього ряду 5 і заднього ряду 6.
Центральний ряд 7 дисків 2 розташований між переднім рядом 5 дисків 2 та заднім рядом 6 дисків 2 таким чином, щоб центр зміщення 10 центральних дисків 2 був віддалений від заднього ряду 6 на довжину, яка знаходиться в діапазоні від 200 до 1000 мм.
Як показано на фіг. 1 та фіг. 2, у представленому як приклад варіанті здійснення винаходу центри дисків 2 переднього ряду 5 лежать на одній осі, так само як і центри дисків 2 заднього ряду 6 лежать на одній осі.
У можливих варіантах здійснення винаходу у різних рядів 5, 6 та 7 дисків 2 може бути різна висота руху. В одному представленому як приклад варіанті здійснення винаходу задній ряд 6 і передній ряд 5 дисків знаходяться на одному рівні, а центральний ряд 7 дисків розміщений на 1 см нижче.
Окремі диски 2 всіх рядів 5, 6 і 7 мають однакову форму і є взаємозамінними. В одному представленому як приклад варіанті здійснення винаходу диски 2 центрального ряду 7 дещо відрізняються, а саме механізмом установлення центральної стійки 30. Диски 2 центрального ряду 7 можуть, таким чином, встановлюватися на будь-яку іншу стійку 3, тоді як диски 2 інших рядів 5, 6 не можуть встановлюватися на центральну стійку 36 центрального ряду 7 у зв'язку з обмеженнями конструкції.
Існують можливі варіанти здійснення, в яких центральна стійка складається з одної частини або двох частин.
Промислова придатність:
Пристрій згідно з даним винаходом може використовуватися для культивації грунту, із дотриманням високої точності культивації за знижених технологічних вимог і споживання енергії.
Список посилальних позицій 1 - культиватор для грунту 2 - робочі диски га - опукла сторона робочого диска 25 - хорда робочого диска
З - стійка бо За - центральна стійка переднього ряду
ЗБ - центральна стійка центрального ряду 4 - несна рама - передній ряд
Ба - ліва частина переднього ряду 5 5р - права частина переднього ряду 6 - задній ряд ба - ліва частина заднього ряду бр - права частина заднього ряду 7 - центральний ряд 8 - центральна вісь пристрою ва - напрямок руху пристрою 9 - перпендикуляр до площини землі, яку культивують 10 - зміщення центральних дисків 1ба - лінія, що проходить через центр диска переднього ряду.

Claims (10)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту, що містить несну раму (4), на якій установлений передній ряд (5) зі щонайменше шести дисків (2) і задній ряд (6) зі щонайменше шести дисків (2), при цьому диски (2) мають форму диска з однією опуклою стороною (га) й установлені на рамі (4) за допомогою стійок (3); при цьому диски (2) переднього ряду (5) своїми опуклими сторонами (2а) спрямовані до центральної осі (8) пристрою (1), а диски (2) заднього ряду (6) спрямовані опуклими сторонами (2а) від центральної осі (8) відносно ширини захвату; і при цьому вертикальні хорди (25) дисків (2) утворюють з перпендикуляром (9) до горизонтальної площини кут а, величина якого знаходиться в діапазоні від 147 до 22", а горизонтальні хорди (20) дисків утворюють з напрямком (8а) руху пристрою (1) кут В, величина якого знаходиться в діапазоні від 14" до 227; і при цьому диски (2) при однаковому напрямку розташування кожного ряду (5), (б) знаходяться на однаковій відстані, і диски (2) переднього ряду (5), розташовані найближче до центральної осі (8), розміщені на окремій середній стійці Зо (За), який відрізняється тим, що пристрій (1) додатково містить центральний ряд (7) дисків, при цьому між переднім рядом (5) та заднім рядом (6) розташовані щонайменше два диски (2), встановлені на центральній стійці (30) центрального ряду (7); при цьому лінії (10а), горизонтальні і перпендикулярні відносно центральної осі (8) пристрою (1), які проходять через центр дисків (2) центрального ряду (7), зміщені відносно один одного на довжину зміщення (10) центральних дисків (2) щонайменше на 20 мм, і диски (2) центрального ряду (7) своїми опуклими сторонами (2а) спрямовані до центральної осі (8) пристрою (1), при цьому вертикальні хорди (20) дисків центрального ряду (7) утворюють з перпендикуляром (9) до горизонтальної площини кут а, а горизонтальні хорди (265) дисків (2) утворюють з напрямком (8а) руху пристрою (1) кут В, ії при цьому центри дисків (2) переднього ряду (5) лежать на одній осі і центри дисків (2) заднього ряду (б) лежать на одній обі.
2. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту за п. 1, який відрізняється тим, що обертові робочі диски (2) мають однакову форму і є взаємозамінними.
3. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що центральний ряд (7) дисків розміщений нижче переднього ряду (5) і заднього ряду (6) дисків (2).
4. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що довжина зміщення (10) центральних дисків (2) становить 210 мм.
5. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що відстань від центра зміщення (10) центральних дисків (2) до заднього ряду (б) дисків (2) знаходиться в діапазоні від 200 до 1000 мм.
6. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що відстань між центрами дисків (2) переднього ряду (5) та центрами дисків (2) заднього ряду (6) знаходиться в діапазоні від 960 до 1950 мм.
7. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що розмір кута а між вертикальною хордою (25) дисків (2) та перпендикуляром (9) до горизонтальної площини становить 18".
8. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що розмір кута В між горизонтальною хордою (2Б) дисків (2) та напрямком (ва) руху пристрою становить 18".
9. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту за будь-яким із попередніх пунктів, який відрізняється тим, що центральна стійка (35) центрального ряду (7) містить дві частини.
10. Культиватор (1) для сільськогосподарського грунту за будь-яким із пп. 1-8, який відрізняється тим, що центральна стійка (35) центрального ряду (7) містить одну частину. я йо сх жк т ра Ше 1 зов ду ку у «лу віках, ша -ба Кт ЗВИК ін до кат в шмат аа й кеш. Ши сек тре стави вій т а у. пенні ий ре сон Ер КЕШ ди же, З сова Й. / «Жан 0 ее г Енн І, Зп ЗК кий: в и ВИЙ я К ; Б МАЕ й Еененак звик вн За пен, а ли; 3» бе Й най ВИЙ: ря и; идріє сви, й в Е І ; ще зй в і сао - сних Ан и ВЙ БКуейку Зі» ЕЕ ей ик песен шин ШЕ іа со В ТЕ зни сви Й А з не о жан І ний 5
Фіг. 1 іч
UAA201902446A 2018-11-14 2019-03-13 Культиватор для сільськогосподарського ґрунту UA122935C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP18206352.9A EP3653031B1 (en) 2018-11-14 2018-11-14 Agricultural soil cultivation device

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA122935C2 true UA122935C2 (uk) 2021-01-20

Family

ID=65003055

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201902446A UA122935C2 (uk) 2018-11-14 2019-03-13 Культиватор для сільськогосподарського ґрунту

Country Status (6)

Country Link
EP (1) EP3653031B1 (uk)
DK (1) DK3653031T3 (uk)
LT (1) LT3653031T (uk)
PL (1) PL3653031T4 (uk)
RU (1) RU2718606C1 (uk)
UA (1) UA122935C2 (uk)

Family Cites Families (11)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US632778A (en) 1895-10-08 1899-09-12 Syracuse Chilled Plow Co Harrow.
US1944275A (en) 1932-02-26 1934-01-23 Ernest C Sandeen Disk harrow
FR1100370A (fr) * 1954-03-01 1955-09-20 Vigneronne à disques
US5080178A (en) * 1990-11-02 1992-01-14 Dmi, Inc. Agricultural tillage implement with improved soil leveler using staggered discs
AT500249B1 (de) 2004-01-29 2007-01-15 Poettinger Ohg Alois Scheibenegge
RU2338350C1 (ru) * 2007-02-08 2008-11-20 Открытое акционерное общество завод "Сибсельмаш-Спецтехника" Дисковый почвообрабатывающий агрегат
RU2387116C2 (ru) * 2008-02-29 2010-04-27 Ооо "Агро" Дисковое почвообрабатывающее орудие
SE534140C2 (sv) 2009-10-01 2011-05-10 Vaederstad Verken Ab Anordning vid en lantbruksmaskin
DE102010054946B4 (de) 2010-12-17 2014-12-04 Lemken Gmbh & Co. Kg Bodenbearbeitungsgerät
CA2809708C (en) * 2013-03-15 2020-01-07 Salford Farm Machinery Ltd. Apparatus and method for soil tillage and levelling
CZ2014573A3 (cs) 2014-08-25 2016-03-23 Farmet A.S. Zařízení pro zpracování půdy

Also Published As

Publication number Publication date
EP3653031B1 (en) 2021-04-28
EP3653031A1 (en) 2020-05-20
RU2718606C1 (ru) 2020-04-08
PL3653031T3 (pl) 2022-01-24
DK3653031T3 (da) 2021-08-09
LT3653031T (lt) 2021-11-10
PL3653031T4 (pl) 2022-01-24

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US20130192855A1 (en) Interlocking Basket for Strip Tillage Machine
UA122935C2 (uk) Культиватор для сільськогосподарського ґрунту
RU2536580C2 (ru) Сельскохозяйственное орудие для формирования почвы (варианты)
RU2268561C2 (ru) Секция сеялки-культиватора
US3442336A (en) Flexible mounting for disk harrow gang
UA30619U (en) Disk and hoe colter
RU92288U1 (ru) Почвообрабатывающий высевной агрегат
EA200400439A1 (ru) Рядовая сеялка
RU2291605C1 (ru) Дисковое почвообрабатывающее орудие
RU2612429C1 (ru) Комбинированное почвообрабатывающее орудие для предотвращения смещения почвы вниз по склону
RU2013905C1 (ru) Дисковая борона
RU211755U1 (ru) Устройство для обработки междурядий пропашных культур
RU86835U1 (ru) Рабочий орган почвообрабатывающего орудия
RU92289U1 (ru) Борона дисковая
JPS6329397Y2 (uk)
SU1625347A1 (ru) Почвообрабатывающее орудие
RU2629379C1 (ru) Машина для ухода за растениями сахарной свеклы
SU1584777A1 (ru) Рабочий орган дл обработки почвы
RU1768053C (ru) Способ посева зерновых культур
Zubarev et al. RESULTS OF THEORETICAL STUDIES OF A COULTER WITH A SEED DEFLECTOR, A SOIL DISRUPTURER, AND A FURROW PRESS WHEEL
RU2129349C1 (ru) Корпус плуга
SU927142A1 (ru) Комбинированный почвообрабатывающе-посевной агрегат В.И.Иванова
SU1371538A1 (ru) Рабочий орган почвообрабатывающего оруди
RU150900U1 (ru) Борона дисковая трехрядная
KR810001586Y1 (ko) 이 랑 쟁 기