UA120345C2 - Сільськогосподарська машина - Google Patents

Сільськогосподарська машина Download PDF

Info

Publication number
UA120345C2
UA120345C2 UAA201508261A UAA201508261A UA120345C2 UA 120345 C2 UA120345 C2 UA 120345C2 UA A201508261 A UAA201508261 A UA A201508261A UA A201508261 A UAA201508261 A UA A201508261A UA 120345 C2 UA120345 C2 UA 120345C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
agricultural machine
hinge
sowing
machine according
sections
Prior art date
Application number
UAA201508261A
Other languages
English (en)
Inventor
Філіп Потьє
Гійом Шміт
Олівьє Констан
Original Assignee
Кюн С.А.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Кюн С.А. filed Critical Кюн С.А.
Publication of UA120345C2 publication Critical patent/UA120345C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01BSOIL WORKING IN AGRICULTURE OR FORESTRY; PARTS, DETAILS, OR ACCESSORIES OF AGRICULTURAL MACHINES OR IMPLEMENTS, IN GENERAL
    • A01B73/00Means or arrangements to facilitate transportation of agricultural machines or implements, e.g. folding frames to reduce overall width
    • A01B73/02Folding frames
    • A01B73/06Folding frames foldable about a vertical axis
    • A01B73/065Folding frames foldable about a vertical axis to a position essentially forward of the axis, in relation to the direction of travel
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01BSOIL WORKING IN AGRICULTURE OR FORESTRY; PARTS, DETAILS, OR ACCESSORIES OF AGRICULTURAL MACHINES OR IMPLEMENTS, IN GENERAL
    • A01B73/00Means or arrangements to facilitate transportation of agricultural machines or implements, e.g. folding frames to reduce overall width
    • A01B73/02Folding frames
    • A01B73/06Folding frames foldable about a vertical axis
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/20Parts of seeders for conducting and depositing seed
    • A01C7/208Chassis; Coupling means to a tractor or the like; Lifting means; Side markers

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Soil Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Sowing (AREA)
  • Agricultural Machines (AREA)

Abstract

Винахід належить до сільськогосподарської машини (1), що містить шасі (2), яке буксирується, і поперечну балку (3) з декількох секцій, розташовану по суті поперечно до напрямку руху (А) в робочому положенні і розташовану по суті паралельно напрямку руху (А) в положенні транспортування, при цьому поперечна балка містить дві секції (3А, 3В), що складаються навколо відповідного першого шарніра (8) з по суті вертикальною віссю, при цьому на кожній секції (3А, 3В) встановлено висівний пристрій (10), що включає в себе бункер (11) і висівний брус (12). Згідно з винаходом, в сільськогосподарській машині кожен висівний брус (12) закріплений на відповідній секції (3А, 3В) за допомогою другого шарніра (15) з по суті горизонтальною віссю, спрямованого паралельно напрямку руху (А) в робочому положенні.

Description

Винахід належить до області сільськогосподарської техніки. Об'єктом винаходу є сільськогосподарська машина, яка містить шасі, що буксирується, і поперечну балку з декількох секцій, розташовану по суті поперечно до напрямку руху в робочому положенні і розташовану по суті паралельно напрямку руху в положенні транспортування, при цьому поперечна балка містить дві секції, які складаються навколо відповідного першого шарніра з по суті вертикальною віссю, при цьому на кожній секції встановлено висівний пристрій, що включає в себе бункер і висівний брус.
В документі ЕВ 2871988 Аї1 розкрита сільськогосподарська машина з двох частин, які складаються вперед. Ця відома сільськогосподарська машина являє собою пристрій, який дозволяє об'єднувати сільськогосподарські агрегати, такі як сівалки, для обробки більшої робочої ширини. Кожна сівалка встановлена на поперечній балці за допомогою відомої триточкової зчіпки. Ця відома триточкова зчіпка дозволяє піднімати і опускати сівалку.
Використання таких триточкових зчіпок призводить до збільшення ширини сільськогосподарської машини в конфігурації транспортування, так як кожну секцію складають у передньому напрямку. Враховуючи положення коліс візка, сівалки необхідно піднімати над колесами. Отже, стійкість сільськогосподарської машини при транспортуванні зменшується, оскільки центр тяжіння виявляється далі від землі. Нестійкість проявляється ще більше, коли бункери заповнені.
На інших відомих сільськогосподарських машинах великої ширини передбачено пристрій для забезпечення транспортування по довжині. У цьому випадку напрямок транспортування перпендикулярний до робочого напрямку. У більшості випадків такий пристрій вимагає від'єднання від трактора і з'єднання з ним в іншому положенні для можливості транспортування машини великої ширини по дорогах.
Даний винахід покликаний усунути вищезазначені недоліки і запропонувати більш просту сільськогосподарську машину великої ширини, яка може добре слідувати профілю грунту і має менший габарит при транспортуванні.
Згідно з винаходом, в сільськогосподарській машині кожен висівний брус закріплений на відповідній секції за допомогою другого шарніра з по суті горизонтальною віссю, спрямованого паралельно напрямку руху в робочому положенні. Завдяки цій ознаці, висівний брус може
Зо слідувати профілю грунту незалежно від відповідної секції і від шасі, що буксирується.
Згідно з іншою відмітною ознакою винаходу, коли щонайменше одна із секцій розташована паралельно напрямку руху в конфігурації транспортування, відповідний висівний брус розташований по суті паралельно поверхні землі. Таким чином, дорожній просвіт сільськогосподарської машини збільшується без зміни положення центра ваги по висоті.
Згідно з відмітною ознакою винаходу, другий шарнір зміщений в бічному напрямку щодо положення центру ваги висівного бруса. Таким чином, висівний брус автоматично вирівнюється відносно до землі при транспортуванні, і щонайменше один з кінців висівного бруса підводиться над землею, щоб уникнути контакту з землею під час маневрів розвороту в кінці поля.
Інші відмінні ознаки і переваги винаходу будуть більш очевидні з нижченаведеного опису з посиланнями на прикладені креслення, які представлені як необмежуючі приклади винаходу.
На Фіг. 1 показана сільськогосподарська машина відповідно до винаходу в робочій конфігурації, вигляд зверху; на Фіг. 2 показана сільськогосподарська машина під час роботи, вигляд спереду; на Фіг. З показана сільськогосподарська машина під час транспортування, вигляд збоку.
Сільськогосподарська машина 1 відповідно до винаходу містить шасі 2, що буксирується, і поперечну балку З з декількох секцій для забезпечення роботи з широкою робочою смугою. Як показано на Фіг. 1, поперечна балка 3 має дві секції ЗА, ЗВ. Шасі 2 виконано у вигляді поздовжньої рами 4, обладнаної спереду системою 5 зчіпки, а ззаду - візком 6. Система 5 зчіпки призначена для з'єднання зі зчіпкою трактора (не показаний). Трактор переміщує сільськогосподарську машину 1 в напрямку руху, показаному стрілкою А, і забезпечує її роботу.
Винахід належить також до сільськогосподарської машині, що буксирується, шасі 2 якої спирається на землю через колеса 7 візка 6. На Фіг. 1 сільськогосподарська машина показана у своїй робочій конфігурації. Одна секція розташована праворуч, а інша ліворуч від поздовжньої рами 4. Обидві секції ЗА, ЗВ розташовані по суті поперечно до напрямку руху А в робочій конфігурації. Вони розташовані в продовженні одна одної і по суті на одній лінії, враховуючи напрям руху А. Для зменшення ширини цієї сільськогосподарської машини 1 під час транспортування обидві. секції ЗА, ЗВ складають, розташовуючи їх по суті паралельно напрямку руху А. У цьому складеному положенні ширина сільськогосподарської машини 1 значно зменшується, так як кожна секція ЗА, ЗВ розташовується по суті паралельно поздовжній рамі 4. бо У прикладі виконання секції ЗА, ЗВ складають за допомогою повороту навколо першого шарніра
8 з по суті вертикальною віссю. Поворотом секцій ЗА, ЗВ управляють за допомогою двоступеневих домкратів. Колеса 7 візка 6 розташовані ззаду секцій ЗА, ЗВ, і секції ЗА, ЗВ переважно повертаються вперед. В альтернативному варіанті секції ЗА, ЗВ складаються назад, якщо колеса 7 розташовані спереду секцій ЗА, ЗВ.
Для адаптації до різних виконуваних робіт висоту шасі 2 регулюють відносно до візка 6 за допомогою щонайменше одного приводу 9. У представленому прикладі привід 9 являє собою домкрат, що містить циліндр і поршень, який переміщається в одному або іншому напрямку під дією робочого текучого середовища. Переважно привід 9 є двоступінчастим домкратом.
Переважно між візком б і шасі 2 встановлені два приводи 9. Ці приводи 9 піднімають або опускають шасі 2 сільськогосподарської машини 1.
На Фіг. 2 представлений вигляд спереду сільськогосподарської машини 1 в робочому положенні. На кожній секції ЗА, ЗВ встановлено висівний пристрій 10, що містить бункер 11 і висівний брус 12. Сільськогосподарська машина 1 призначена для висівання насіння або інших продуктів. Бункер 11 містить запас насіння. У нижній частині бункера 11 знаходиться щонайменше один дозатор, функцією якого є витяг певної кількості насіння. Витрату дозування адаптують залежно від швидкості руху сільськогосподарської машини 1. Коробка швидкостей дозволяє змінювати швидкість дозування для адаптації до типу висівного насіння і до кількості насіння на гектар площі. Висівний брус 12 містить грунтообробні пристрої 11, які виконують борозни певної, глибини для висівання в них насіння. Робочу глибину висівного бруса 12 регулюють за допомогою приводів 9. Необхідного регулювання досягають за допомогою прокладок, що встановлюються на шток кожного приводу 9. Трубки 14 з'єднують грунтообробні пристрої 13 з дозатором для доставки насіння до землі. Таким чином, трубки 14 проходять між бункером 11 і висівним брусом 12. На кресленнях показані тільки деякі трубки.
Згідно з важливою відмітною ознакою винаходу, кожен висівний брус 12 закріплений на відповідній секції ЗА, ЗВ за допомогою другого шарніра 15 з по суті горизонтальною віссю, спрямованого паралельно напрямку руху А в робочому положенні. Таким чином, висівний брус 12 може слідувати нерівностям грунту незалежно від відповідної секції ЗА, ЗВ і від шасі 2.
Висівний брус 12 є незалежним відносно до поперечної балки З сільськогосподарської машини 1. Переважно бункери 11 нерухомо з'єднані з поперечною балкою 3. Кожен бункер 11 нерухомо
Зо встановлений на відповідній секції ЗА, ЗВ, при цьому вага бункера 11 повністю сприймається відповідною секцією ЗА, ЗВ. Вага відповідного бункера 11 не впливає на другий шарнір 15, тому останній має менші розміри. Слід також зазначити, що секції ЗА, ЗВ не мають коліс для опори на землю і що поперечна балка З не має шарніра з горизонтальною віссю, орієнтованого в напрямку руху А під час роботи. Висівний брус 12 слідує профілем грунту тільки завдяки
З5 другому шарніру 15. Як показано на Фіг. 2, другий шарнір 15 виконаний безпосередньо у відповідній секції ЗА, ЗВ. Виконання шарніра є відносно простим, оскільки секція ЗА, ЗВ являє собою, наприклад, порожнисту балку з квадратним поперечним перерізом. У варіанті другий шарнір 15 розташований під відповідною секцією ЗА, ЗВ. В іншому варіанті другий шарнір 15 розташований на відповідній секції ЗА, ЗВ.
Згідно з іншою відмітною ознакою винаходу, коли щонайменше одна із секцій ЗА, ЗВ знаходиться в робочій конфігурації, відповідний висівний брус 12 розташований по суті паралельно поверхні землі. Таким чином, дорожній просвіт висівного бруса 12 є по суті однаковим на його двох кінцях. На Фіг. З представлений вигляд збоку сільськогосподарської машини 1 в конфігурації транспортування. Переважно другий шарнір 15 розташований поблизу центру тяжіння висівного бруса 12. Таким чином, другий шарнір 15 віддалений від центральної вертикальної площини 16. Таке положення другого шарніра 15 робить висівний брус 12 більш- менш збалансованим. Оскільки мова йде про висівний пристрій 10, то необхідно дотримуватися глибини висівання, щоб вона була постійною з двох сторін від висівного бруса 12. Як правило, грунтообробні пристрої 13 спираються на грунт з наперед визначеним тиском або повинні обробляти грунт на певній глибині, щоб забезпечувати гарне пророщування насіння і рівномірний ріст рослин. Завдяки цьому другому шарніру 15, висівний брус 12 утримується по суті паралельно поверхні землі. Таким чином, підйом висівного бруса 12 над землею є по суті однаковим на кожному з кінців висівного бруса 12. Це є перевагою при транспортуванні і під час маневрів при розворотах сільськогосподарської машини 1 в кінці поля. Переважно висівний брус 12 вільно повертається навколо другого шарніра 12. Поворот є вільним у робочому положенні і в положенні транспортування. Оскільки висівний брус 12 повертається навколо другого шарніра 15, висівний брус 12 може більшою чи меншою мірою віддалятися від бункера 11 на рівні своїх кінців. Таким чином, трубки 14, що з'єднують дозатор з грунтообробними пристроями 13, повинні мати можливість компенсувати різницю довжини. Отже, трубки 14 бо виконані з можливістю компенсації різних положень висівного бруса 12 під час роботи і,
зокрема, змін довжини. В прикладі виконання трубки 14 є телескопічними. В альтернативному варіанті трубки 14 є гнучкими.
Згідно з іншою важливою відмітною ознакою винаходу, другий шарнір 15 зміщений в бічному напрямку щодо положення центру ваги висівного бруса 12. Завдяки зміщеному положенню другого шарніра 15 щодо висівного бруса 12, висівний брус 12 автоматично вирівнюється по поверхні землі, коли секції ЗА, ЗВ складають для транспортування. Переважно другий шарнір 15 розташований між вертикальною площиною 17, що проходить через центр ваги висівного бруса 12, і зовнішнім кінцем висівного бруса 12. При такому бічному зміщенні другого шарніра 15 в зовнішню половину висівного бруса 12, зовнішній кінець висівного бруса 12 автоматично піднімається при розворотах в кінці поля. Це дозволяє уникнути контакту зовнішніх кінців із землею при переміщеннях шасі 2 сільськогосподарської машини 1. У прикладі виконання, представленому на фігурах, другий шарнір 15 виконаний безпосередньо у відповідній секції ЗА,
ЗВ. Відзначається також, що сільськогосподарська машина 1 є симетричною відносно центральної вертикальної площини 16. В не показаному альтернативному варіанті другий шарнір 15 розташований між центральною вертикальною площиною 16 сільськогосподарської машини 1 і вертикальною площиною 17, що проходить через центр ваги висівного бруса 12. Цей бічний зсув другого шарніра 15 у внутрішню половину висівного бруса 12 дозволяє автоматично підніматися внутрішньому кінцю висівного бруса 12.
На Фіг. З показана сільськогосподарська машина 1 великої ширини в положенні транспортування і, зокрема, права секція ЗВ поперечної балки 3. Висівний брус 12 цієї секції ЗВ має велику робочу ширину, більше трьох метрів. Слід зазначити, що ширина висівного бруса 12 більше ширини бункера 11. Щоб ще поліпшити адаптацію до ділянки і краще слідувати профілем грунту, висівний брус 12 поділений щонайменше на дві ділянки 12А, 128, 120. Кожна ділянка 12А, 12В, 12С встановлена через відповідний домкрат 20. Йдеться про гідравлічний домкрат. Домкрат 20 застосовується в поєднанні з масляно-пневматичним пристроєм, тиск якого можна регулювати. Регулювання цього тиску дозволяє змінювати зусилля заглиблення в грунт грунтообробних пристроїв 13. Цей масляно-пневматичний пристрій дозволяє, з одного боку, відповідній ділянці 12А, 12В, 12С більш точно адаптуватися до грунту і, з іншого боку, дозволяє ділянці 12А, 128, 12С підводитися над землею, коли вона зустрічає на землі
Зо перешкоду. Такий монтаж з ділянками 12А, 128, 12С сприяє якісному посіву з дотриманням глибини. У представленому прикладі висівний брус 12 містить три незалежні ділянки 12А, 128, 12С ї три домкрати 20.
Сільськогосподарська машина 1 відповідно до винаходу може одночасно висівати добрива та насіння. Для цього кожен бункер 11 поділений на два окремих бака. Баки розділені стінкою.
Переважно положення стінки в бункері 11 можна регулювати. Кожен бак оснащений відповідним дозатором 18, 19. Переважно ці дозатори 18, 19 розташовані один над одним, і вони схематично показані на Фіг. 3. Дозатор 18 для добрив розташований по суті над дозатором 19 для насіння. На виході дозатора добриво і насіння переміщаються в бік грунту через одну і ту ж трубку. Показана сільськогосподарська машина 1 є сівалюою з подвійним дозатором. Показаний на кресленнях висівний пристрій 10 є сівалкою з механічним дозатором. Як правило, ширина бункера 11 для механічної сівалки по суті дорівнює ширині посіву. На сільськогосподарській машині 1 відповідно до винаходу видно, що ширина висівного бруса 12 більше ширини відповідного бункера 11. Таким чином, грунтообробні пристрої 13 розташовані під шасі 2, щоб робити посів в центральній зоні сільськогосподарської машини 1. Переважно між вертикальними площинами, що проходять через перші шарніри 8, розташовані щонайменше два грунтообробних пристрої 13. На рівні зовнішніх кінців висівного бруса 12 за межами бункера 11 розташовані щонайменше два грунтообробних пристрої 13. Відповідні дозатори, які живлять ці додаткові грунтообробні пристрої, встановлені і розташовані в межах габариту бункера 11 по ширині. Ширина кожного дозатора є невеликою, що дозволяє додати щонайменше два дозатори для живлення грунтообробних пристроїв 13, які додані щонайменше з одного боку бункера 11. На Фіг. 1 видно, що три грунтообробних пристрої 13 розташовані за межами ширини бункера 11 на рівні зовнішніх кінців висівного бруса 12, і два грунтообробних пристрої 13 розташовані за межами ширини бункера 11 на рівні внутрішніх кінців висівного бруса 12.
Згідно з невідображеним варіантом, висівний пристрій 10 є сівалююою з пневматичним дозатором. Розподіл відбувається щонайменше через один дозатор насіння, і кожен дозатор живить в цьому випадку один або кілька рядів через розподільні головки. Ширина дозатора набагато менше ширини бункера 11.
На Фіг. З видно, що бункер 11 має нахил вперед. Вертикальна вісь відповідного першого шарніра 8 орієнтована вперед. Цей нахил відбувається через те, що шасі 2 підводиться 60 приводами 9 і що система 5 зчіпки знаходиться ближче до землі. Висота системи зчіпки 5 щодо землі залежить від використовуваного трактора і від регулювання по висоті системи підйому.
Згідно з представленим варіантом, обидві секції ЗА, ЗВ повертаються навколо першого шарніра 8 вперед, щоб перейти в положення транспортування.
Зрозуміло, що винахід не обмежується описаними вище і представленими на доданих кресленнях варіантами здійснення. В них можна вносити зміни, зокрема, що стосується складу або числа різних елементів або їх заміни технічними еквівалентами, не виходячи при цьому за рамки обсягу захисту, визначеного нижченаведеної формулою винаходу.

Claims (12)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Сільськогосподарська машина (1), яка містить шасі (2), що буксирується, і поперечну балку (3) з декількох секцій, розташовану по суті поперечно до напрямку руху (А) в робочому положенні і розташовану по суті паралельно напрямку руху (А) в положенні транспортування, при цьому поперечна балка містить дві секції (ЗА, ЗВ), що складаються навколо відповідного першого шарніра (8) з по суті вертикальною віссю, при цьому на кожній секції (ЗА, ЗВ) встановлено висівний пристрій (10), який включає в себе бункер (11) і висівний брус (12), яка відрізняється тим, що кожен висівний брус (12) закріплений на відповідній секції (ЗА, ЗВ) за допомогою другого шарніра (15) з по суті горизонтальною віссю, спрямованого паралельно напрямку руху (А) в робочому положенні, при цьому тільки висівний брус (12) є рухомим щодо відповідної секції (ЗА, ЗВ) навколо другого шарніра (15).
2. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що відповідний висівний брус (12) розташований по суті паралельно поверхні землі, коли щонайменше одна із секцій (ЗА, ЗВ) знаходиться в конфігурації транспортування.
3. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що обертання навколо другого шарніра (15) є вільним у робочому положенні і в положенні транспортування.
4. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що другий шарнір (15) зміщений в бічному напрямку щодо положення центра ваги висівного бруса (12).
5. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що другий шарнір (15) розташований між вертикальною площиною (17), що проходить через центр ваги висівного Зо бруса (12), і зовнішнім кінцем висівного бруса (12).
6. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що другий шарнір (15) виконаний безпосередньо у відповідній секції (ЗА, ЗВ).
7. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що тільки висівний брус (12) є рухомим щодо відповідної секції (ЗА, ЗВ) навколо другого шарніра (15).
8. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що бункер (11) встановлений нерухомо на відповідній секції (ЗА, ЗВ).
9. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що секції (ЗА, ЗВ) не мають опорних коліс.
10. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що щонайменше один з висівних брусів (12) поділений щонайменше на дві ділянки (12А, 128, 12С), при цьому кожна ділянка (12А, 128, 123) встановлена за допомогою домкрата (20).
11. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що дві секції (ЗА, ЗВ) виконані з можливістю повороту навколо першого шарніра (8) вперед, щоб перейти в положення транспортування.
12. Сільськогосподарська машина за п. 1, яка відрізняється тим, що висівний пристрій (10) є сівалкою з механічним дозатором або сівалкою з пневматичним дозатором.
г Шо ІН ШУ Хкдркох ТЕ Кому СЕ па 1 ї КО ХЕ ровно Е Му ї беж її де д Б ди т А шана у ЩЕ дення я й Ще вес ся т дет и щу Й шо ї Кай М МАМ ща о ЧК Е оо НУ ня МК К як хо ж ренти са МОХ х г Кей вай КЕ З і Гарен й й я й В Заст Бе ІІ Ще т а Б шк Й си : Ж со око десегогое стос З -. дк Ва т ; я с-- В ЕЕ с ПК Пе КВ, хе ди т ПО нн Кок ке СВ ЕШШНКЯ и ве ККУ ЧАН й ши нн УА ян - й Дух Я сг Ме ВЧ Зх За В сосні, МНА- НТ Х я п БК 5 з ях МЕ Мощі ВК мона М Мхечисня ВИК СХ Що ХХ КЕ та. ВВ ЕК я с М Кожен БО ще Ка пе й Дееення хх ще пе У а ру З ЕС ї це 7 ЗА М ЗУ 7 М дО ЕВ) г хх Очне КУ Шкалех а х ск ТВ ХАТУ ях й. ки ШО ЗТ як Й Че се ОлеВ На КИ ження з
Фн. 1 хо 01 ї в а А Ж ї З р З т . Ох ІДЕ БИ Ж їх : Ето ща . ЕТО ДАК рює В сля ЩІ й У Моя ї ре З канд нин же ни Яке ЗК В ЖЕ . З МЖК ДО ар МАЯ ПАНЕ ВХ ЗЕ снення Монтеня зво неси сне КЕ ІС СТЕЮЮ САН: Вени рани ни; Ж ЕХ и Я й сн ще як ОМАН ПАК У я и Ай З інн ша ШК Ж С АННИ и ее НИ В ЖАН, ТЕ ОО З пе нн я ТНК ес ес кВ з Ї т ще ЕЕ . КИ М С оф оси є хх пок Ко ео сені зм Я і о КИ КИ ЕМВ В Ко ЗЕ МОЖЕ ІЗ ЕЕ рен УНН ВК КН ЕН, й? : ! ї хо ФІ іг.
Ах . - З Жогхемтди: мами ння щ ок ран х х Зх ОО его осот пляж ляти шт ЩІ кт ПЕ рн СКД, яа в: ТЕО: со кеВ Ба рела я роз й ни ка з. Я. її
Бо. жх з КО КМ жамнннк Її щі ОО Ше: Ше медій В ше ше Я ха Ме ко ВСЕ б М У кощаня а Кн Я ОКЯИК а В нн дн ВК св х о веж В Уся МН вки у Ана КО КИ пуд НН о нин ЧК КЕ ен Кожне ТЕ АК я г Ка Зк З ще о. З шк; А о С г. вв НН й ше нн Шо и ШИН Повна нн ша Мини вие 2 МЛМ ВККККЕЕКК ВЕ ОН М я п КК ОКА ДВІ СН ВЕН КЕ Я ДИКО Лв іо З зай СИВУ Х її пк
ФНг. З
UAA201508261A 2014-08-25 2015-08-20 Сільськогосподарська машина UA120345C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
FR1457955A FR3024938B1 (fr) 2014-08-25 2014-08-25 Machine agricole avec au moins une barre de semis articulee

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA120345C2 true UA120345C2 (uk) 2019-11-25

Family

ID=51688319

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201508261A UA120345C2 (uk) 2014-08-25 2015-08-20 Сільськогосподарська машина

Country Status (7)

Country Link
US (1) US9756772B2 (uk)
EP (1) EP2989878B1 (uk)
AU (1) AU2015218435B2 (uk)
BR (1) BR102015020299B1 (uk)
FR (1) FR3024938B1 (uk)
RU (1) RU2687473C2 (uk)
UA (1) UA120345C2 (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN105940794A (zh) * 2016-05-09 2016-09-21 王伯胜 一种中药材播种机

Family Cites Families (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4137852A (en) * 1976-09-03 1979-02-06 Deere & Company Forwardly foldable toolbar
ZA838999B (en) * 1982-12-27 1985-07-31 Deere & Co Offset folding planter frame
US4664202A (en) 1984-09-07 1987-05-12 Great Plains Manufacturing, Inc. Folding implement frame for grain drills and the like
US6688242B2 (en) * 2001-12-18 2004-02-10 Deere & Company Frame folding arrangement with vertically pivoting planting units
US20050087350A1 (en) 2003-10-28 2005-04-28 Bauer Vaughn L. Sectional toolbar for a planter
FR2871988B1 (fr) 2004-06-25 2007-08-31 Quivogne Sas Soc Par Actions S Porte outils combine permettant de combiner plusieurs machines agricoles
SE529190C2 (sv) * 2005-10-14 2007-05-22 Vaederstad Verken Ab Lantbruksmaskin för jordbearbetning
FR2957221B1 (fr) * 2010-03-15 2012-03-16 Kuhn Sa Semoir avec un chassis traine

Also Published As

Publication number Publication date
BR102015020299B1 (pt) 2020-11-24
FR3024938A1 (fr) 2016-02-26
BR102015020299A2 (pt) 2016-03-01
RU2015135493A (ru) 2017-02-28
FR3024938B1 (fr) 2017-03-31
EP2989878A1 (fr) 2016-03-02
AU2015218435A1 (en) 2016-03-10
AU2015218435B2 (en) 2019-04-04
US20160050839A1 (en) 2016-02-25
RU2015135493A3 (uk) 2019-02-12
EP2989878B1 (fr) 2020-04-15
US9756772B2 (en) 2017-09-12
RU2687473C2 (ru) 2019-05-13

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA120268C2 (uk) Пристрої, способи і системи для забезпечення притискного зусилля для сільськогосподарського знаряддя
RU2683374C1 (ru) Сеялка зернотуковая
CA2949571C (en) Implement frame mounted variable rate singulating meters
UA125236C2 (uk) Пневматична сівалка з контролем притискної сили
DK2793544T3 (en) Agricultural machine with improved ground following for working members
UA114728C2 (uk) Транспортна вісь, яка повертається вперед
CZ2013524A3 (cs) Zemědělský stroj pro dávkování
AU2012205183B2 (en) Material transfer system
SU1276242A3 (ru) Р дова се лка дл внесени в почву посевного материала
UA120345C2 (uk) Сільськогосподарська машина
AU2011219626B2 (en) Improved fold-away seed drill
US9521801B2 (en) Agricultural machine with foldable extension arm
CN109937649B (zh) 蔬菜种子播种用洒种装置
ES2575777T3 (es) Sembradora monograno con ruedas gemelas
US8783197B2 (en) Single seeder with a foldable chassis and at least one distribution head arranged at the rear of the seeder
EP3210445A1 (en) Seeder
US1626012A (en) Checkrow planter
WO2007094730A1 (en) Agricultural machine
ES2551758B1 (es) Sembradora de cereales a chorrillo mecánica plegable
ES2821754T3 (es) Sembradora con tren de ruedas en tres niveles
EP2958416B1 (en) Agricultural machine for sowing or the application of fertilizer
EA016224B1 (ru) Сеялка
US724710A (en) Seeding-machine.
US773947A (en) Seeding-machine.
US990081A (en) Planter.