UA119653C2 - Система для розподілення агрохімічних продуктів з низькою нормою внесення - Google Patents

Система для розподілення агрохімічних продуктів з низькою нормою внесення Download PDF

Info

Publication number
UA119653C2
UA119653C2 UAA201605425A UAA201605425A UA119653C2 UA 119653 C2 UA119653 C2 UA 119653C2 UA A201605425 A UAA201605425 A UA A201605425A UA A201605425 A UAA201605425 A UA A201605425A UA 119653 C2 UA119653 C2 UA 119653C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
products
agrochemical
product
seed
placement
Prior art date
Application number
UAA201605425A
Other languages
English (en)
Inventor
Ларрі М. Конрад
Ларри М. Конрад
Рекс А. Рісдам
Рекс А. Рисдам
Натаніель Р. Клауссен
Натаниэль Р. Клауссен
Річард М. Портер
Ричард М. Портэр
Original Assignee
Амвак Сі.Ві.
Амвак Си.Ви.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Priority claimed from US14/468,973 external-priority patent/US20150066314A1/en
Application filed by Амвак Сі.Ві., Амвак Си.Ви. filed Critical Амвак Сі.Ві.
Publication of UA119653C2 publication Critical patent/UA119653C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C21/00Methods of fertilising, sowing or planting
    • A01C21/005Following a specific plan, e.g. pattern
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/06Seeders combined with fertilising apparatus
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01MCATCHING, TRAPPING OR SCARING OF ANIMALS; APPARATUS FOR THE DESTRUCTION OF NOXIOUS ANIMALS OR NOXIOUS PLANTS
    • A01M9/00Special adaptations or arrangements of powder-spraying apparatus for purposes covered by this subclass
    • A01M9/0053Mechanical dusters
    • A01M9/0069Gravity dusters
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01MCATCHING, TRAPPING OR SCARING OF ANIMALS; APPARATUS FOR THE DESTRUCTION OF NOXIOUS ANIMALS OR NOXIOUS PLANTS
    • A01M9/00Special adaptations or arrangements of powder-spraying apparatus for purposes covered by this subclass
    • A01M9/0092Regulating or controlling systems
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/20Parts of seeders for conducting and depositing seed
    • A01C7/206Seed pipes

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Soil Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Pest Control & Pesticides (AREA)
  • Insects & Arthropods (AREA)
  • Wood Science & Technology (AREA)
  • Zoology (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Fertilizing (AREA)
  • Catching Or Destruction (AREA)
  • Sowing (AREA)
  • Management, Administration, Business Operations System, And Electronic Commerce (AREA)

Abstract

Винахід стосується системи розподілення агрохімічних продуктів з низькою нормою внесення, що містить множину контейнерів для агрохімічних продуктів з низькою нормою внесення, які містять сухі, гранульовані агрохімічні продукти, множину пристроїв дозування з низькою нормою внесення, змонтованих на сіялках, функціонально з'єднаних з контейнерами для агрохімічних продуктів та виконаних з можливістю розподілу агрохімічних продуктів з множини контейнерів для агрохімічних продуктів з нормою внесення нижче 85 грамів на 305 метрів (3 унцій на 1000 футів) рядка, а також обладнання точного розміщення, що функціонально з'єднане з множиною пристроїв дозування з низькою нормою внесення та виконане з можливістю розміщення агрохімічних продуктів з низькою нормою використання у визначених місцях для агрохімічних продуктів. При цьому обладнання точного розміщення містить вузол трубки розміщення, і кожний вузол трубки розміщення встановлений між опорними колесами вузла колеса регулятора заглиблення сівалки для поміщення продукту в борозну між опорними колесами. Пристрій дозування з низькою нормою внесення і обладнання точного висіву виконані з можливістю розподілу агрохімічних продуктів, а кожний з вузлів трубки розміщення містить подовжену трубку розміщення, встановлену так, що вона спускається від частини рами за опорними колесами до опорних коліс та між ними.

Description

НОТАТКА ЩОДО АВТОРСЬКОГО ПРАВА
Частина опису цього патентного документа містить матеріал, який є предметом захисту авторськими правами. Власник авторських прав не заперечує проти факсимільного відтворення будь-ким патентного документа або опису винаходу до патенту в тому вигляді, в якому його представлено в Бюро з реєстрації патентів та товарних знаків при поданні патентної заявки або реєстрації патенту, але в іншому випадку зберігає за собою всі авторські права взагалі.
ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ НА СПОРІДНЕННІ ЗАЯВКИ
Дана заявка є частковим продовженням заявки США Мо 14/468,973, поданої 26 серпня 2014 року, під назвою Система для розподілення сільськогосподарської продукції у вказаних групуваннях.
Дана заявка на патент також претендує на пріоритет попередньої заявки США Мо 61/895,803, поданої 25 жовтня 2013 року, під назвою Система для розподілення кількох типів сільськогосподарської продукції при посадці.
Дана заявка на патент також претендує на пріоритет попередньої заявки США Мо 62/048,628, поданої 10 вересня 2014 року, під назвою Система та спосіб для розподілення сільськогосподарської продукції за низької норми внесення.
Весь вміст 14/468,973, 61/895,803 та 62/048,628 включений до вмісту даної заявки шляхом посилання.
РІВЕНЬ ТЕХНІКИ
1. Галузь, до якої належить винахід
Даний винахід в цілому належить до систем доставки сировини для агрохімічних продуктів, в тому числі добрив, поживних речовин, хімічних засобів захисту рослин, біопрепаратів, регуляторів росту рослин; і, більш конкретно, до систем дозування сировини з використанням розподіленої обробки. 2. Опис попереднього рівня техніки
Агентство з охорони навколишнього середовища та інші регулюючі органи накладають більш суворі правила щодо транспортування, обробки, дозування, видалення, і повідомлення про фактичне використання хімічних речовин на ринках, що потребують використання хімічних речовин, часто небезпечних речовин. Ці положення, поряд з проблемами в галузі суспільної
Зо охорони здоров'я, породили потребу в продуктах, що призначені для вирішеннях певних питань, що стосуються належного поводження з хімічними речовинами.
Щоб зменшити кількість хімічних речовин, що використовуються, концентрацію хімічної речовини при застосуванні збільшують. Це підвищує вартість хімічних речовин на одиницю ваги і також вимагає більш точніших систем розподілення. Наприклад, типові існуючі системи розподілення агрохімічних продуктів застосовують механічний дозувальний пристрій з ланцюговим приводом. Нормальне зношення цих механічних дозувальних пристроїв може змінювати норму внесення продукту не менше ніж на 15 95. Для однієї типової хімічної речовини
Еогсе?, інсектициду піретроїдного типу виробництва Бупдепіа Сгор Ргоїесіоп, підвищення внесення на 15 95 може збільшити вартість інсектициду більше ніж на 51500 на 500 акрів і може сприяти або викликати небажану реакцію сільськогосподарських культур, таку як рослинна фітотоксичність або непомічена кількість залишків пестицидів в або на врожаї.
Оскільки багато з існуючих систем агрохімічних продуктів є механічними системами, будь- який облік і звітність як правило, мають бути збереженими в ручному режимі.
Наведене вище ілюструє обмеження, які, як відомо, існують у багатьох системах доставки сировини. Таким чином, очевидно, що було б доцільно забезпечити альтернативу, спрямовану на подолання одного або декількох з обмежень, викладених вище. У зв'язку з цим забезпечується підходяща альтернатива, яка включає ознаки, які більш детальніше розкриті далі.
За останнє десятиліття системи посадки і дозування хімічних речовин для дозування насіння та інсектицидів, гербіцидів, фунгіцидів, поживних речовин, регуляторів росту рослин або добрив зробили обробку насіння і хімічних рідин або гранул менш небезпечнішою для сільськогосподарського працівника шляхом забезпечення систем закритого контейнеру, таких як ті, які описані в патенті США Мо 5,301,848 та в патенті США Ко 4,971,255, які включено сюди за допомогою посилання, і системи ЗтагВохОРізрепзіпд (далі "ЗтагВохрізрепзіпда Зузіет" (Системи Розподілення Смарт Бокс)), що випускається фірмою АММАС Спетіса! Согрогайоп, підрозділом американської корпорації Мапдиага. Коротко кажучи, як описано в патенті США Мо 5,301,848, доступ до і з контейнера в системі закритого контейнера можливий через єдиний отвір в нижній стінці контейнера, пропонуючи різні переваги в порівнянні з відкритим верхом, незнімною конструкцією контейнера у системі відкритого контейнера. бо Системи закритого контейнеру забезпечують знімний контейнер, який попередньо заповнений хімічними або токсичними матеріалами, такими як інсектициди, добрива, гербіциди та інші пестициди; або іншими агрохімічними продуктами, тим самим усуваючи необхідність відкривати і пересипати мішки з хімічною продукцією в бункери для зберігання. Так як система закритого контейнеру в більшості випадків не відкрита для повітря, сільськогосподарські робітники мають менше можливостей вступити в контакт з хімічною продукцією, зменшуючи тим самим влив на шкіру та вдихання небезпечних хімічних речовин.
У цей час існує промислова програма подвоїти врожайність кукурудзи за 20 років за рахунок використання нових технологій. У цей момент більшість продукції, яка застосовується при посадці є інсектицидами для лікування рослин від нематод і грунтових комах, таких як кукурудзяний жук і вторинних комах-шкідників; гербіцидами для боротьби з бур'янами в зоні насіння; фунгіцидами для боротьби з хворобами та поліпшення здоров'я рослин; поживними речовинами для поліпшення здоров'я рослин і т.д. Існує дослідження, яке проводилося для іншої продукції, такої як біологічні продукти, продукти, що впливають на плодючість, фунгіциди, поживні мікроелементи, стимулятори росту, нова область РНК- сайлесингу або технології інтерференції геніві т.д.
Крім того, неухильне зниження популяції медоносних бджіл взагалі з року в рік є зростаючою світовою проблемою. Було повідомлено про те, що повітряні вакуумні сівалки випускають інсектицидний пил з обробленим насінням, впливаючи тим самим на популяцію бджіл. Ця дія на нецільові види може бути потенційно знижена в закритій системі.
У цей час більшість гранульованої продукції для боротьби з шкідниками під час посадки розподіляється зі швидкістю вище 85 грамів на 305 метрів (трьох унцій на тисячу футів) рядка.
Більші сівалки і питання розподілу роблять бажаними застосування більш концентрованої продукції за більш низьких норм внесення. Через питання внесення спеціальну техніку та спеціальне обладнання необхідно забезпечити для належного застосування, так що б ця гранульована продукція змогла функціонувати ефективно. Як буде розкрито нижче, цей винахід направлено на задоволення цих потреб.
Звичайні системи, для розміщення гранул в борозні, використовують пластиковий шланг і металевий кронштейн. Вітер і схили пагорбів можуть вплинути на розміщення продукції.
Оскільки вони розташовані позаду опорних коліс, кронштейни постійно піддаються зміщенню, входячи в контакт із залишком врожаю, грудками землі та іншими невідповідностями на полі, такими як канави і борозни. Крім того, так як закриття борозни визначається умовами грунту, борозна може бути закрита до того часу, як трубка для хімічної речовини внесе хімічну речовину в борозну. Зазвичай продукт поміщається позаду опорних коліс таким чином, що вітер може видути продукцію з бажаного положення за вітряних умов, які переважають під час посадки. За допомогою звичайного обладнання для стрічкового внесення продукцію поміщають на нижню сторону пагорба рядка на схилі пагорбів. Обладнання для стрічкового внесення від комплексного виробника часто дуже широке і не пропонує ніякого захисту від вітру, який не може дозволити продукції бути розміщеною в потрібній зоні внесення.
СУТЬ ВИНАХОДУ
В одному з аспектів цей винахід реалізується як система для розподілення агрохімічних продуктів, яка включає в себе: а) головний контролер; Б) множину наборів контейнерів для агрохімічних продуктів; с) множину пристроїв дозування, функціонально з'єднаних із зазначеними контейнерами для продукції та сконфігурованих для розподілу агрохімічних продуктів з розрахованою нормою із зазначених контейнерів на рядки в полі, при чому кожен із зазначених наборів контейнерів для агрохімічних продуктів пов'язаний з відповідним рядком в полі; і, 4) множину вторинних контролерів для приведення в дію множини пристроїв дозування, кожен вторинний контролер приймає командні дані від головного контролера і управляє пристроями дозування для розподілення у відповідь на зазначені командні дані. Агрохімічний продукт з кожного контейнера для агрохімічних продуктів розподіляється відповідно до інструкцій, визначених оператором, для головного контролера. Інструкції можуть надаватися головному контролеру під час висадки, дозволяючи контролювати розподілення в окремих контейнерах.
За допомогою цієї технології можуть застосовуватись різні комбінації продуктів під час посадки з декількома контейнерами.
В іншому аспекті цей винахід реалізується як спосіб розподілення агрохімічних продуктів за низької норми внесення. Спосіб включає етапи забезпечення контейнерів з низькою нормою внесення для продуктів, які містять сухі гранульовані агрохімічні продукти. Контейнери для продуктів використовуються для підтримки їхньої цілісності під час перевезення і зберігання.
Пристрої дозування з низькою нормою внесення функціонально поєднані з контейнерами для бо продуктів і сконфігуровані для розподілення агрохімічних продуктів з множини контейнерів для продуктів. Пристрої дозування монтуються на сівалки. Низька норма внесення визначається як внесення нижче 85 грамів на 305 метрів (3 унцій на 1000 футів) рядку. Обладнання точного розміщення функціонально з'єднане з множиною пристроїв дозування з низькою нормою внесення, щоб розмістити агрохімічні продукти з низьким рівнем використання в бажаних місцях для ефективної дії агрохімічних продуктів. Пристрої дозування з низькою нормою внесення та обладнання точного розміщення працюють для розподілення агрохімічних продуктів з оптимізованою ефективністю. Це забезпечує максимальний захист від шкідників і тим самим підвищує врожайність.
Діапазон норми внесення за цим винаходом забезпечує зручне пакування для обробки і транспортування. Контейнери є меншими і легшими, ніж ті контейнери, які використовуються в даний час. Виробництво і транспортні витрати знижуються. Крім того, менший обсяг продукту призводить до зниження вимог щодо зберігання та правил застосування, пов'язаних з продукцією для фермера.
У деяких варіантах здійснення цього винаходу контейнери для продуктів є жорсткими. У деяких варіантах здійснення цього винаходу контейнери для продуктів можуть бути одноразового використання. (Якщо використовуються контейнери одноразового використання, контейнери для продуктів використовуються в поєднанні зі сконфігурованим одним або декількома жорсткими резервуарами для продуктів).
В одному варіанті здійснення цього винаходу низька низька норма внесення становить 28-57 грамів на 305 метрів (1,0-2,0 унцій на 1000 футів) рядку. В одному варіанті здійснення цього винаходу агрохімічними продуктами є інсектициди.
В одному варіанті здійснення цього винаходу низька низька норма внесення становить 57-85 грамів на 305 метрів (2,0-2,99 унцій на 1000 футів) рядку. В іншому варіанті здійснення цього винаходу низька норма внесення становить менше 57 грамів на 305 метрів (2,0 унцій на 1000 футів) рядку. В іншому варіанті здійснення цього винаходу низька норма внесення становить 0,3-54 грами на 305 метрів (0,01-1,9 унцій на 1000 футів) рядку.
Обладнання точного розміщення, як правило, включає в себе вузли трубок розміщення.
Кожен вузол трубки розміщення встановлений для розміщення продукції в борозні між опорними колесами вузла колеса регулятора заглиблення сівалки. Обладнання точного
Зо розміщення, як правило, включає в себе пристрої для стрічкового внесення. Кожен пристрій для стрічкового внесення кріпиться позаду вузла колеса регулятора заглиблення і попереду вузла загортального колеса сіялки. Кожен пристрій для стрічкового внесення переважно включає щит від вітру, який розташований на ньому.
КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ
На Фігурі 1 зображена спрощена схема, що показує систему для розподілення агрохімічних продуктів відповідно до цього винаходу.
На Фігурі 2 показаний вид збоку одного варіанту здійснення електромеханічної дозувальної системи для використання з системою, зображеною на фіг. 1.
На Фігурі З представлена схема системи, показаної на Фіг. 1.
Фігура 4 являє собою схематичне зображення сівалки відповідно до принципів цього винаходу, що показує групування рядків.
Фігура 5 являє собою схематичне зображення альтернативного варіанту здійснення системи дозування.
Фігура б являє собою схематичне зображення сівалки відповідно до принципів даного винаходу, яке показує використання наборів контейнерів для агрохімічних продуктів, показані в лінійному розташуванні, встановлених на 16-рядній зерновій сівалці.
Фігура 7 являє собою зображення в перспективі посівної секції сівалки з контейнерами в лінійному розташуванні, в положенні задньонавісного кріплення, відповідно до принципів цього винаходу.
Фігура 8 являє собою схематичне зображення сівалки відповідно до принципів цього винаходу, що показує використання наборів контейнерів для агрохімічних продуктів, кожен набір включає один контейнер, який встановлений перед вузлом дозування насіння, і один контейнер, який встановлений за вузлом дозування насіння.
Фігура 9 зображує посівну секцію сівалки, яка розподіляє з низькою нормою внесення, що спеціально призначена для розподілення агрохімічної продукції з низькою нормою внесення, колесо регулятора заглиблення показане частково вирізаним, щоб показати трубку розміщення, встановлену задньонавісно.
Фігура 10 показує зображення в перспективі вузла трубки розміщення посівної секції сівалки, яка розподіляє з низькою нормою внесення, що зображена на фігурі 9. бо Фігура 11 показує вид збоку в перспективі частини посівної секції сівалки, яка розподіляє з низькою нормою внесення, що зображена на фіг.9, який показує з'єднання вузла трубки розміщення, встановленої задньонавісно, з рамою посівної секції сівалки, яка розподіляє.
Фігура 12 показує вид знизу частини фіг. 11, щоб проілюструвати, яким чином прикріплений вузол трубки розміщення.
Фігура 13 показує зображення в перспективі вузла трубки розміщення, встановленого передньонавісно.
На Фігурі 14 показано, яким чином вузол трубки розміщення, встановлений передньонавісно, що зображено на фігурі 13, закріплений на рамі посівної секції сівалки, що розподіляє.
Фігура 15 показує зображення в перспективі іншого варіанту конструкційного виконання вузла трубки розміщення, встановленого задньонавісно.
На фігурі 16 показано яким чином вузол трубки розміщення, встановлений задньонавісно, що зображений на фігурі 15, закріплений на рамі посівної секції сівалки, що розподіляє.
Фігура 17 показує зображення в перспективі іншого варіанту конструкційного виконання вузла трубки розміщення, встановленого задньонавісно.
На фігурі 18 показано яким чином вузол трубки розміщення, встановлений задньонавісно, що зображено на фігурі 15, закріплений на рамі посівної секції сівалки, що розподіляє
Фігура 19 показує зображення в перспективі іншого варіанту конструкційного виконання вузла трубки розміщення, встановленого передньонавісно, , що має захист від каміння.
На фігурі 20 показаний об'єднувач, закріплений на рамі посівної секції сівалки, що розподіляє, відповідно до принципів цього винаходу.
Ці самі елементи або частини на всіх кресленнях позначені одними і тими самиминомерами позицій, в той час як еквівалентні елементи мають просте позначення.
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ
Звернемося тепер до креслень і позначень, зазначених на них. На фігурі 1 показана спрощена схема сівалки 20, що включає розподілену систему контролю розподілення сировини.
Система розподілення сировини за цим винаходом може бути використаною з іншими типами сільськогосподарських знарядь, але в основному використовується з обладнанням насіннєвого посіву. Хоча на фігурах зображене однорядне обладнання висіву, типові сівалки включають в
Ко) себе декілька рядів, наприклад, до 48 або більше.
Розподілена система контролю включає в себе головний мікроконтролер 10, який обмінюється даними з множиною допоміжних контролерів 60. (Термін допоміжний контролер, що використовується в цій заявці, може альтернативно називатися як вторинний контролер, ведений контролер або контролер рядка.) Допоміжні контролери 60 реалізовують команди, отримані від основного блоку керування 10, шляхом подачі електричної енергії до системи дозування 70. Контейнер для агрохімічних продуктів 40 може містити пристрій пам'яті 85 для збереження інформації, що має відношення до сировини в контейнері 40 і в пристрої дозування 72 системи дозування 70 (див. фігуру 2). Ця інформація використовується головним блоком керування (тобто головним мікроконтролером або головним контролером 10) і допоміжними контролерами 60, щоб правильно розподіляти продукти.
Система для розподілення сировини, яка показана на кресленнях, являє собою розподілену систему контролю яка використовує комп'ютер з головним мікроконтролером 10, розташований в кабіні оператора або інтегрований в бортову основну систему відображення і керування трактором. Як правило, систему для розподілення сировини використовують в поєднанні з насіннєвою сівалкою 20, яка прикріплена до трактора (не показаний) фермера і тягнеться за ним(. Кожен ряд насіннєвої сівалки 20 включає в себе насіннєвий бункер і механізм висадки насіння 30, і контейнер для агрохімічних продуктів (тобто, як правило, контейнер для продуктів) 40 і пов'язаний з механізмом для розподілення (тобто системою дозування) 70. Агрохімічними продуктами є сухі, гранульовані продукти. (Процеси розподілення рідини, з іншого боку, використовують відмітні процеси, такі як змішування в різних резервуарах і т.д.).. Сухі, гранульовані агрохімічні продукти включають в себе, але не обмежуються цим, інсектициди, гербіциди, фунгіциди, добрива та інші агрохімічні продукти. Продукти також можуть включати в себе гормони росту, продукти, що стимулюють ріст, а також інші продукти для підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Цей головний або основний контролер 10 розподіляє команди і керуючу інформацію через канал високошвидкісного послідовного зв'язку 50, через коробку розподілу живлення 15 на допоміжні контролери 60, які підключені до окремих систем дозування 70. Кожен рядок відповідає одному рядку в полі, який підлягає засадженню.
Кожна окрема система дозування 70 керується своїм власним вторинним контролером або контролером рядка 60. Система дозування 70 включає в себе схему електронної пам'яті 80 і бо пристрій дозування або розподілення 72 (див. фігуру 2). Система дозування 70 може бути нероз'ємно прикріпленою до контейнера для продукту 40. Система дозування 70 може бути прикріплена з використанням відомої системи безпеки з контролем розкриття. Контролер рядка 60 включає в себе датчик потоку сировини 62 (див. фігуру 3), який становить єдине ціле з контролером рядка 60. Датчик потоку сировини 62 виявляє наявність або відсутність витрати з контейнера для продукту 40.
Блок основного мікроконтролера 10 може включати в себе дисплей 12 і клавіатуру 14 для інтерфейсу оператора. Датчик швидкості, такі як радар, СР5, або датчик швидкості колеса 16, з'єднаний з головним блоком керування 10 для забезпечення спостереження / моніторингу швидкості відносно грунту. Швидкість відносно грунту використовується для зміни розподілення витрати матеріалу для обліку швидкості сівалки. Головний блок керування 10 з'єднаний з множиною сполучних коробок 55. Сполучні коробки 55 функціонально розміщені між коробкою розподілу живлення 15 і вторинними контролерами 60 за допомогою лінії високошвидкісного послідовного зв'язку 50. Головний контролер 10 знаходиться в постійному зв'язку через канал послідовного зв'язку 50 з вторинними контролерами 60, розташованими на сівалці 20.
Вторинні контролери (наприклад, блоки керування рядком) 60 допускають метод для мультиплексування сигналів, що передаються на основний контролер 10. Основна перевага полягає в тому, що головний контролер 10 може керувати сівалкою тільки через дев'ять проводів, які йдуть до сполучної коробки 55. Одна пара проводів використовується для послідовного зв'язку, три пари проводів призначені для живлення блоків керування рядками 60 і пристроїв дозування 72. Три пари проводів використовуються для живлення, щоб більш рівномірно розподілити потрібне значення струму. Коробка розподілу живлення 15 усуває необхідність для живлення, яке підтримується від головного контролера для вторинних контролерів. Коробка розподілу живлення 15 є незалежно підключеною до джерела живлення, як позначено цифровою позицією 19. Коробка розподілу живлення 15 також підключена до перемикача підйомника 21. Коробка розподілу живлення 15 має три послідовні порти 22 для підключення до сполучних коробок 55. Вона включає в себе відповідні електронні засоби захисту від перевантаження для запобігання пошкодження системи.
Головний контролер 10 також містить відповідний блок незалежної пам'яті, такий як "флеш" пам'ять, карти пам'яті і т.д. Інформація, яка відноситься до використання і внесення
Зо агрохімічних продуктів зберігається в цьому блоці незалежної пам'яті. Ця інформація використовується для підготовки друкованих звітів, які відповідають вимогам до звітності ЕРА. В даний час фермери готують ці письмові звіти вручну.
Більш бажана сполучна коробка 55 може підключити до восьми блоків керування рядка 60 до коробки розподілу живлення 15. Якщо сівалка 20 має більше восьми рядків, додаткові сполучні коробки 55 можуть бути підключеними до блоку розподілу живлення 15. Перемикач підйомника 21 підключений до блоку розподілу живлення 15. Цей перемикач повідомляє, коли сівалка 20 перебуває не в робочому положенні. Можуть передбачатися інші інтерфейси для головного вузла керування 10, наприклад, послідові або паралельні лінії зв'язку для передачі інформації до інших комп'ютерних систем або принтерів.
Блок керування рядком 60 має в своєму складі пристрої пам'яті і логічні пристрої для того, щоб змінювати і виконувати команди від головного контролера 10. Блок керування рядком 60 може зчитувати інформацію зі схеми контейнера пам'яті 80 (див. фігуру 2), яка прикріплена до контейнера 40 і може обробляти команди від головного контролера 10, щоб працював належним чином дозуючий пристрій 72. Наприклад, якщо концентрація або норма використання продукту для рядка 1 відрізняється від концентрації або норми використання продукту для рядка 8, блок керування рядком 60 може змінювати команди головного контролера 10, щоб належним чином розподілити продукт в кожному рядку. Блок керування рядком 60 також зчитує калібрувальні дані дозуючого пристрою 72 зі схеми пам'яті контейнера 80 і змінює команди головного контролера 10, з урахуванням різниці в продуктивності різних пристроїв дозування.
Блок керування рядком 60 допускає можливість повністю змінити запрограмовані функції головного контролера 10. Як приклад, якщо попередньо запрограмований блок керування рядком 60 поміщається на розпилювач рідкого гербіциду, головний контролер 10 буде в змозі прочитати інформацію про тип розподілення і працювати в якості контролера розпилювача рідини.
В одному з варіантів, який показаний на кресленнях, використовується один блок керування рядком 60 для управління одним пристроєм дозування і блок пам'яті 70. Блок керування рядком 60 може керувати більш ніж одним пристроєм, наприклад, двома пристроями дозування і в блоками пам'яті 70, або одним пристроєм дозування і блоком пам'яті 70 і одним насіннєвим бункером і механізмом посадки насіння 30. бо Кожен контейнер 40 включає в себе пристрій дозування або розподілення 72, який дозволяє керувати поточними витратами в різних умовах. Пристрій дозування 72, описаний тут, є пристроєм, який приводиться в дію електромеханічним соленоїдом, для сухого матеріалу. Інші типи пристроїв розподілення можуть бути використані для інших матеріалів, таких як рідини.
Один тип пристрою дозування описаний в опатенті США Мо 7171913, під назвою "Самокалібрований дозатор з розсіювачем з внутрішнім дозатором". Інший тип пристрою дозування описаний в патенті США Мо 5687782, під назвою "Перепускний клапан для системи розподілення гранульованого матеріалу". Інший тип пристрою дозування описаний в патенті
США Мо 5524794, під назвою "Пристрій дозування для зернистих матеріалів". Інший тип пристроїв дозування для сухого гранульованого матеріалу описаний в патенті США Мо 5156372, під назвою "Пристрій дозування для зернистих матеріалів". Патенти США. МоМо 7,171,913; 5687782; 5524794; і, 5156372 включені в даний опис в якості посилання у всій їх повноті.
Як буде описано більш детально нижче, головний контролер 10 і вторинні контролери 60 сконфігуровані таким чином, щоб забезпечити визначені оператором декілька груп рядків.
Кожний з рядків в групі має призначену оператором норму розподілення і призначений оператором агрохімічний продукт. Норма розподілення і агрохімічний продукт контролюються оператором під час роботи, відповідно до потреб посадки або потреб поля. Головний контролер 10 ї вторинні контролери 6О виконані з можливістю керування декількома групами рядків одночасно. Група рядків може включати один рядок. Так, наприклад, на 48 рядковій сівалці, 48 різних типів продуктів можуть застосовуватись, кожен з розрахунку своєї власної певної норми.
Крім того, кожен з типів продуктів і їх відповідні норми можуть записуватись за допомогою головного контролера 10 для використання в обліку.
Звернемося тепер до фігури 2, де проілюстровано вид збоку системи дозування, позначеної в загальному плані як 70. Система дозування 70 включає в себе пристрій дозування 72 і блок пам'яті 80. Опорна пластина 71 прикріплена до нижньої частини контейнера 40.
Електромеханічний пристрій дозування 72 кріпиться до опорної пластини 71. Переважний пристрій дозування 72 використовує електричний соленоїд 74. Соленоїд 74 прикріплений до одного кінця поворотної панелі 75, яка повертається на опорах шарніру 77. Інший кінець поворотної панелі 75 зміщується до утворення контакту з отвором розподілення матеріалу 76 через пружину 78. Соленоїд 74 живиться від блоку керування рядком 60 для повороту
Зо поворотної панелі 75 в сторону від отвору розподілення матеріалу 76, таким чином дозволяючи продукту текти під дією сили тяжіння з контейнера 40.
Соленоїд 74 повинен бути ізольованим від продукту. Продукт, який потрапив до соленоїда 74, може привести до його передчасного виходу з ладу. Кінець поворотної панелі 75 соленоїда, пружина 78 і з'єднання поворотної панелі 75 на соленоїді 74 ізольовані кришкою (не показана), щоб запобігти попаданню продукту в соленоїд 74. Переважний метод повертання поворотної панелі 75 і ізолювання кришки соленоїда повинен включати круглу гнучку шайбу (не показана), для підтримання повороту 77. Ця гнучка шайба, яку іноді називають гнучким шарніром, має невеликий отвір в центрі, менше ніж діаметр поворотної панелі 75. Поворотна панель 75 вставляється через маленький отвір у гнучку шайбу. Гнучка шайба дозволяє поворотній панелі 175 обертатися і ізолювати закритий соленоїда від продукції.
Схема електронної пам'яті (тобто блок) 80 з'єднана з соленоїдом 74. Багатожильний кабель 82 і роз'єм 83 використовуються для підключення схеми електронної пам'яті 80 до блоку керування рядком 60. В одному з варіантів здійснення даного винаходу блок керування рядком 60 безпосередньо надає електричне живлення на соленоїд 74 через дроти живлення 81. На додаток до з'єднання блока керування рядками 60 до соленоїда 74, схема електронної пам'яті 80 також включає в себе незалежний запам'ятовуючий пристрій 85. Пристрій пам'яті 85 може бути електронним ПІПЗУ або іншим відповідним пристроєм незалежної пам'яті, яка має програмовану пам'ять, що електрично стирається. Пристрій пам'яті 85 обладнаний для обробки 48 або більше рядків.
Поєднання електронної пам'яті 85 і контейнеру для продукту 40 з прикріпленим пристроєм дозування 72, можуть, в комбінації, утворювати контейнер для матеріалу, який здатний в електронному вигляді запам'ятовувати і зберігати дані, що є важливими для контейнера, системи розподілення сировини і агрохімічного продукту. Серед даних, які можуть бути збережені, є: серійний номер, унікальний для цього контейнера, номер партії продукту, тип продукту, калібрування для дозування, дата заповнення, кількість сировини в контейнері, кількість сировини, що розподілили, враховуючи конкретні норми внесення та характеристики поля. Ці збережені дані можуть виводитися і оновлятися за необхідністю. Збережені дані також можуть використовуватись контролером для дозування або насосною системою шляхом доступу до певних калібрувальних номерів, які є унікальними для контейнера, і зробити бо необхідні коректування, шляхом подавання сигналу тривоги при досягненні певного об'єму продукту в контейнері, або відстеження використання контейнера, щоб дозволити планування технічного обслуговування.
Звернемося тепер до фігури 3, де в робочому режимі, головний блок керування (тобто головний контролер) 10 отримує бажану норму розподілення від оператора за допомогою дисплея 12 і клавіатури 14. Головний блок керування 10 контролює швидкість сівалки 20 відносно грунту з використанням пристрою визначення швидкості 16. Використовуючи бажану норму розподілення, швидкість відносно грунту і основні характеристики розподілення для пристроїв дозування 72, готуються командні дані для блоків керування рядками 60. Кращим варіантом керування розподілення для пристрою дозування 72 типу соленоїда є використання фіксованої норми для приведення в дію пристрою дозування 72, за 0,5 секунди, і зміна в часі (або робочому циклі) пристрою дозування від 10 95 до 50 95. Блок керування рядком 60 змінює робочий цикл, заданий головним блоком керування 10 для значення фактичних калібрувальних даних діючого пристрою дозування 72, які були взяті з пристрою пам'яті 85. Блок керування рядком 60 продовжує роботу пристрою дозування 72 з нормою та робочим циклом, які визначені головним блоком керування 10, поки нові команди не будуть одержаними від головного блоку керування 10. Головний блок керування 10 може підраховувати кількість сировини, що залишається в контейнері для продукту 40.
Як описано вище, головний контролер 10 підключений до коробки розподілу живлення 15, яка, в свою чергу, з'єднана з трьома сполучними коробками 55 через високошвидкісні послідовні лінії зв'язку 50. Блок керування рядком 60 має датчик потоку 62, як частину його електронної схеми. Датчик потоку 62 вимірює потік сировини з контейнера 40. Головний блок керування 10 може контролювати датчики потоку 62 і генерувати візуальні і звукові сигнали тривоги за необхідності. Датчик потоку 62 включає в себе інфрачервоне джерело світла, розташоване навпроти інфрачервоного детектора світла. Ці два компоненти можуть встановлювати на друкованій монтажній платі, яка є частиною блоку керування рядком 60. (Виконують отвір в платі між джерелом світла і світлочутливим датчиком.) Як альтернатива, датчик потоку 62 може бути окремим блоком, який функціонально з'єднаний з блоком керування рядка 60.
Розподілення продукції спрямовується між світловим датчиком і джерелом світла. Логічна схема, пов'язана з датчиком потоку 62, відстежує наявність потоку періодичним перериванням світла, що досягає датчика світла. Наявний потік буде викликати періодичні переривання світла.
Безперервне світло буде сигналізувати про відсутність сировини, що протікає з контейнера 40.
Повністю перерване світло буде вказувати на відсутність норми сировини через трубку після датчика потоку 62.
У деяких варіантах здійснення даного винаходу як датчики електромагнітної енергії можуть бути використані такі, які описані в патенті США Мо 6346888, виданому Сопгай, еї аї... під назвою "Безрезонансний електромагнітний датчик енергії", включено в даний опис як посилання у всій його повноті. Патент 888 розкриває нерезонансний електромагнітний датчик енергії, який включає джерело електромагнітної енергії і детектор електромагнітної енергії в зв'язку з внутрішнім об'ємом вимірювальної області, через яку проходить аналіт. Детектор електромагнітної енергії виявляє зміни сигналу електромагнітної енергії в межах області вимірювання, викликаного відхиленням поля електромагнітної енергії через проходження через нього аналізованої речовини, і реагує на ці зміни сигналу за допомогою генерування вихідних сигналів. Ці вихідні сигнали потім можуть бути отриманими за допомогою електронної схеми, призначеної для кількісного та/або якісного визначення витрати різних речовин, включаючи окремі частинки, частинки, що протікають як безперервний процес, а також безтурбулентних потоків рідин. Таким чином, він виявляє присутність, швидкість витрати, та/або обсяг різних речовин, де речовина вимірюється як твердий, рідкий або газоподібний матеріал.
Щоб система розподілення сировини працювала, необхідно, щоб головний блок керування 10 однозначно ідентифікував блок керування рядком 60, пари 70 пристрою дозування і блоку пам'яті. Кожен пристрій дозування і блок пам'яті 70 включає в себе унікальний електронний серійний номер в пристрої пам'яті 85. Кожен блок керування рядком 60 також має унікальний електронний серійний номер. Коли система розподілення матеріалу ініціалізується, головний блок керування 10 повинен збирати дані або робити запит щодо всіх пристроїв дозування і пристроїв пам'яті 70 і блоків керування рядком 60, щоб визначити за серійним номером 70, 60, які блоки приєднані до сівалки 20. Це достатня ідентифікації, щоб система функціонувала. У кращому варіанті здійснення даного винаходу оператор повинен мати можливість посилатися на рядок і пов'язане з ним обладнання розподілення насіння і матеріалу, як на рядок Х, а не за серійним номером блоку пристрою дозування та пристрою пам'яті 70 або серійним номером блоку керування рядка 60. Для того, щоб зв'язати конкретний пристрій дозування і блок пам'яті 60 70 і блок керування рядком 60 з конкретним рядком, передбачений спосіб зміни рядка.
Головний блок керування 10 ініціалізується в режимі конфігурування без будь-яких пов'язаних блоків керування рядком 60. Блоки керування рядком 60 потім приєднуються до головного блоку керування 10 через коробку розподілу живлення 15 і сполучні коробки 55 (по одній за раз) в тому порядку, в якому оператор хотів би їх представляти. Блок керування першого рядка 60 представлятиме ряд один. Це дозволяє оператору, який вважає за краще працювати зліва направо, мати самий лівий ряд як рядок 1, і оператору, який вважає за краще працювати справа наліво, мати самий правий ряд як рядок 1.
З, наприклад, 48 рядками на сівалці 20 необхідно контролювати або обмежувати струм, що протікає через розподілювальні соленоїди 74. У цьому прикладі, якщо всі 48 соленоїдів працюють одночасно, електричний струм може перевищити вимоги електричної потужності трактора оператора.
Швидкість, з якою пристрій дозування 72 працює, як правило, складає 0,5 секунди. Пристрій дозування 72 фактично активується з розрахунку робочого циклу від 10 95 до 50 95 (від 10 95 до 50 95 від витрати). Соленоїд включається з інтервалом 0,5 секунди на від 0,05 до 0,25 секунди.
Більш кращий метод змінювання норми дозування полягає в тому, щоб підтримувати фіксовану норму та змінювати робочий цикл. Мінімальна вимога щодо споживання електричного струму може бути досягнутою шляхом покрокової послідовності активації кожного пристрою дозування 72. Оптимальний час покрокової послідовності визначається наступним чином: витрата/кількість рядків. Для системи з 4 рядків, що працює зі витратою 0,5 секунди, час покрокової послідовності становить 0,125 секунди (0,5 секунди/4). Це означає, що пристрої дозування 72 запускаються з інтервалом 0,125 секунди. Варіаціями такої покрокової послідовності розділяють пристрої дозування 72 на секції, і регулюють час початку кожної частини. В інших варіантах з різними соленоїдами робочий цикл може бути збільшено, наприклад, до 90 95.
Система працює наступним чином: розподілення матеріалу починається з головного блоку керування 10 відправкою кожному блоку керування рядком 60 команди "старт" у відповідний час (часовій послідовності). Блок керування рядком 60 фактично не приймає і не використовує значення часової послідовності. Через відмінності в роботі декількох блоків керування рядком 60, блоки керування рядком 60 будуть зміщуватись від ідеальної послідовності. Необхідно періодично видавати команду "Повторна синхронізація" приблизно в однохвилинних інтервалах
Зо і в основному перезапустити кожен пристрій дозування 72, які повторно синхронізують кожен блок керування рядком 60 назад до основного часу головного блоку керування 10.
Альтернативний спосіб живлення покрокової послідовності вимагає від основного блоку керування 10 направляти час покрокової послідовності або час затримки для кожного блоку керування рядком 60. Головний блок керування 10 потім посилає команду запуску для всіх блоків керування рядками 60 одночасно. Кожен блок керування рядками 60 потім активує відповідний пристрій дозування 72 після закінчення часу затримки, який визначено попередньо.
Як показано на фігурі 3, після конфігурування 13 оператор може задавати продукт і поточну норму для групи, як позначено цифровою позицією 17. Як правило, існує кілька груп рядків, які залежать від оператора. Головний контролер і вторинні контролери налаштовані для управління декількома групами рядків одночасно. Тим не менш, в межах компетенції даного винаходу є те, що оператор визначає одну групу. Різні групування будуть обговорюватися більш докладно нижче. Оператор може визначати норми і продукт для кожного рядка, як позначено цифровою позицією 18.
Система розподілення сировини характеризується наступними ознаками:
Керування нормою внесення сировини в різних умовах експлуатації. Норма (норми) внесення може встановлюватись оператором з пульта оператора або може автоматично зчитуватись з блоку дозування контейнера для сировини.
Забезпечення актуальної інформації щодо швидкості відносно грунту, якщо датчик швидкості відносно грунту додається. Типовий датчик швидкості відносно грунту включає в себе
СРБ, показник оборотів колеса за хвилину і радар. Замість датчика швидкості відносно грунту може бути введена фіксована швидкість посадки і використовуватись для розрахунку норми внесення продукту.
Система контролює потік сировини і сповіщає оператора про відсутність потоку, порожній контейнер або умови блокування потоку.
Система може контролювати і відслідковувати рівень(рівні) сировини в контейнері для кожного рядка.
Система надає керуючу інформацію і дані в незалежну пам'ять для завантаження в майбутньому.
Система контролює сівалки, щоб дозволити продукту застосовуватись тільки тоді, коли 60 сівалка знаходиться в положенні посадки.
Типове використання для цієї системи: 1) У деяких варіантах здійснення даного винаходу для нового контейнера для продукту, пристрій дозування і блок пам'яті 70 можуть прикріплюватись до контейнера для продукту 40 або виробником контейнера, або на ділянці заповнення контейнера. В інших варіантах здійснення даного винаходу пристрій дозування і блок пам'яті 70 можуть прикріплюватись фермером до контейнера для продукту 40. 2) Комп'ютер підключений до пристрою дозування і блоку пам'яті 70 (в деяких варіантах здійснення даного винаходу це може бути під час заповнення). Наступна інформація може бути збереженою в електронному вигляді в пристрої 85:
Дані
Хімічні ІО-номери відповідно до ЕРА
Серійний номер контейнеру
Рекомендовані дози, такі як унції на лінійний фут рядка для кореневого хробака, або унції на акр для личинок, і так далі. Ці величини вказані виробником.
Інформація калібрування дозування, залежно від типу пристрою дозування
Вага контейнера
Маса заповненого контейнера 3) Контейнер для продукту запечатаний і підготовлений до відправки 4) Користувач приймає контейнер для продукту 40 і прикріплює пристрої для дозування, такі як сівалка, обприскувач, заправна цистерна і т.д. Головний контролер 10 одержує інформацію від пристрою дозування і блоку пам'яті 70, що має відношення до наявних норм внесення і пропонує користувачеві вибрати потрібну норму(и). Блок керування рядком 60 зчитує інформацію про калібрування пристрою(їв) дозування з пристрою(ів) дозування та блоку(ів) пам'яті 70. Ця інформація використовується в поєднанні з командами від головного контролера 10, щоб належним чином керувати роботою пристрою(ів) дозування 72. Користувач може ввести
ІО-номер поля і будь-яку іншу необхідну інформацію, таку як кількість рядків, ширина між рядами і тому подібне. Користувач використовує продукт(ти) на полі. Головний контролер 10 контролює швидкість відносно грунту і змінює кількість, яка розподіляється, щоб підтримувати постійну норму(и) на акр. Коли користувач завершує застосовувати продукцію на полі, можуть
Зо бути оброблені додаткові поля. Дані, що отримані в робочих умовах, включаючи ІО-номер поля, оброблену культуру та використану кількість реєструються в незалежній пам'яті головного контролера 10. Ця інформація також може бути записана в пристрійс(ої) дозування і блок пам'яті 70 для подальшого використання користувачем, агрохімічним дистриб'ютором або постачальником продукту.
Звернемося тепер до фігури 4, де зображено приклад групування рядків на насіннєвій сівалці, позначеній в загальному плані як 100. У цьому прикладі є чотири групи - Група А, Група
В, Група С і Група О - призначені для сівалки 102 на шістнадцять рядків. Функція групування дозволяє виробникам (операторам) застосувати коректний продукт з різними нормами для певних рядків за одну операцію посадки. Цей приклад показує, що Група А включає в себе рядки 1-2 з пестицидом Алес? з нормою 42,5 грамів на 305 метрів (1,5 унції на 1000 футів) рядку. Група В включає в себе рядки 3-8 з пестицидом АлЛес? з нормою71 грам на 305 метрів (2,5 унції на 1000 футів) рядку. Група С включає в себе рядки 9-14 з пестицидом Соипіег? з нормою 82 грами на 305 метрів (2,9 унції на 1000 футів) рядку. Група О включає в себе рядки 15-16 з пестицидом Сошпіеге з нормою 62 грами на 305 метрів (2,3 унції на 1000 футів) рядку.
Ця функція дозволяє фермерам використовувати різний чи той самий продукт з різною нормою через різні властивості насіння на позначених рядках. Наприклад, ця функція дозволяє використовувати більш низьку норму(и) продукту на складені втроє або складені вчетверо насіння кукурудзи (профілактика проти коріневого черв'яка) на більшості рядків на сівалці, але на призначених рядках фермером може бути посаджене насіння з насіннєвого сховища (без профілактики проти коріневого черв'яка або насіння без ГМО). Це дозволяє використовувати більш високі норми продукту для необробленого насіння.
У деяких варіантах здійснення даного винаходу вивільнення продукту на насіння в рядку може ідентифікуватися за кольором або іншим механізмом відстеження, таким як виявлення за різницею в розмірі. Це може забезпечити диференціальне внесення продукту. Наприклад, витрати насіння різного кольору або продукції можуть бути враховані, роблячи сенсор насіння чутливим до кольору. Інші характеристики насіння можуть забезпечити цю диференціацію, такі як інфрачервоне виявлення (шляхом нагрівання насіння), магнітне виявлення і т.д.
Функція групування, обговорена вище, дозволяє фермерам використовувати різні продукти з різною нормою, щоб він/вона могли зробити порівняльну оцінку, щоб побачити, яка продукція і бо норма найкраще підходить для їх сільськогосподарських і виробничих способів практичного застосування.
Функція групування дозволяє фермерам використовувати різні продукти з різною нормою відповідно до вимог третьої сторони. Наприклад, ця функція може бути використана у виробництві насіння кукурудзи, де чоловічі рядки, як правило, отримують часткову норму інсектициду.
Функція групування дозволяє компаніям з виробництва зернового насіння запускати різні випробування продукції і витрати на нових насіннєвих матеріалах для визначення того, які норми і продукти найкраще підходять для їх конкретного насіння. Наприклад, деякий первинний матеріал з насіннєвого фонду може реагувати (позитивно чи негативно) на певну продукцію захисту рослин і норми продуктів. Ця функція поєднання дозволяє виконувати змодельовані дослідження своєчасно.
Налаштування груп рядків дозволяє фермеру відключати певні рядки, підтримуючи за необхідності при цьому потік з інших блоків рядків. Це дозволяє економити продукцію і гроші, де продукція є не потрібною(ими).
Інші варіанти здійснення даного винаходу і конфігурації можуть бути розроблені без відступу від суті винаходу і обсягу прикладеної формули винаходу. Для прикладу, з посиланням на фігуру 5, де проіїлюстрований вид збоку альтернативної системи дозування, позначений в загальному плані як 70". У цій системі 70' поворотна вісь опускається і пристрій дозування 72" є зовнішнім у контейнера 40. Це робиться, щоб усунути одну рухому частину (тобто поворотну вісь), якщо в наявності є достатньо місця. Система дозування 70 включає в себе пристрій дозування 72" і блок пам'яті 80". Опорна пластина 71" прикріплена до нижньої частини контейнера для продукції 40 (не показана). Електромеханічний пристрій дозування 72 прикріплений до опорної пластини 71". Переважно пристрій дозування 72' застосовує електричний соленоїд 74". Соленоїд 74" живиться за допомогою блока керування рядком 560, для того щоб прибрати соленоїдний плунжер від отвору розподілення матеріалу 76, тим самим дозволяючи продукції виходити під дією сили тяжіння з контейнера 40.
Соленоїд 74" повинен бути ізольований від продукції. Продукція, яка введена в соленоїд 74", може привести до передчасного його виходу з ладу. Соленоїд 74" ущільнюється кришкою, щоб запобігти попаданню продукції в соленоїд 74".
Схема електронної пам'яті (тобто блок) 80' з'єднаний з соленоїдом 74". Для підключення схеми електронної пам'яті 80' до блоку керування рядком 60' використовуються багатожильний кабель 82 і з'єднувач 83". В одному з варіантів здійснення даного винаходу блок керування рядком 60 безпосередньо застосовує електричне живлення на соленоїд 74" через дроти живлення 81". Крім підключення блоком керування рядку 60" живлення соленоїду на соленоїд 74, схема електронної пам'яті 80' також включає в себе незалежний запам'ятовуючий пристрій 85. Пристрій пам'яті 85 може бути електронним ППЗУ або будь-яким іншим відповідним пристроєм незалежної пам'яті, який має програмовану пам'ять, яка електрично стирається.
Звертаючись знову до фігури 1, дана система для розподілення агрохімічних продуктів може включати в себе множину наборів контейнерів для агрохімічних продуктів, другий в наборі показано на фігурі 1, які позначено цифровою позицією 40А. Кожен з наборів (40, 40А) контейнерів для агрохімічних продуктів пов'язаний з відповідним рядком в полі. Агрохімічний продукт від кожного контейнера для агрохімічного продукту 40, 40А розподіляється відповідно до визначених оператором інструкцій для головного контролера. Інструкції можуть бути надані головному контролеру під час посадки, що дозволяє контролювати розподілення з окремих контейнерів для продукції. Командні дані можуть бути різних типів і від різних джерел сигналу, в тому числі, наприклад, картування стану відображення поля з використанням супутникової телеметрії в поєднанні з СР5 локацією; введення даних за врожай попереднього року; аналіз грунту; карти розподілу вологості грунту; і, топографічні карти.
Пристрій ідентифікації 41 можуть розташовувати разом з контейнером для продукту для надання ідентифікаційної інформації до головного контролера 10 (дивись також фігуру 3).
Пристрій ідентифікації 41 звичайно прикріплений до контейнера 40. Пристрій ідентифікації 41 переважно є чіпом радіочастотної ідентифікації (РЧІ) для надання ідентифікаційної інформації до головного контролера 10. Головний контролер 10 призначає контейнер для продукції 40 і його функціонально приєднаний пристрій дозування 70 для конкретного рядка. Ідентифікаційна інформація, як правило, включає в себе назву продукту, норму внесення, вагу нетто продукту і т.д. Переважно, якщо ідентифікатор продукту не визначено для авторизованого продукту, то функціонально з'єднаний пристрій дозування 70 не буде працювати. Кожен контейнер для продукції 40, 40А зазвичай включає в себе свій власний чіп РЧІ 41, АТА. (Зверніть увагу, що на фігурі 2 пристрій 85 для зберігання пам'яті відображається як частина вимірювальної системи 60 70. Однак, коли чіп РЧІ 41, 41А використовується, він фізично не прикріплений до системи дозування 70).
На фігурі 6 зображена сівалка 106 відповідно до принципів цього винаходу, що показує використання 16 наборів А, В контейнерів для агрохімічних продуктів, які показані в лінійному розташуванні. Ця фігура показує набори контейнерів А, В, які встановлені на задньонавісній панелі рядків 16 насіннєвої сівалки 106. Пестицид Алес? (контейнери ТА - 16А) призначений для боротьби з комахами. Регулятор росту (контейнери 18 - 168) для прискорення росту рослин. Таким чином, існує кілька дозаторів на ряд, кожен дозатор функціонально з'єднаний з контейнером для продукту набору контейнерів для продукції.
Внесення продукту безпосередньо в борозну з насінням може усунути інсектицидний пил, але як і раніше захищати насіння. Крім того, деякі засоби обробки насіння можуть скоротити термін служби насіння, тим самим роблячи його непрактичним для зберігання протягом наступного року. Крім того, обробка під час висіву дає фермерам гнучкість використовувати різні способи обробки насіння крім обробки насіння, яке застосовується насінницькою компанією.
Інше використання стосується грунтових біопрепаратів. Соєві боби висівають і розпаковують з мішків, але високий відсоток модифікованих організмів є мертвими під час висадки.
Застосування модифікаторів або інших біологічних препаратів в грунт під час посіву може значно зменшити кількість використаної продукції, тому що вони можуть бути збереженими в кращих умовах. В майбутньому, фермери можуть мати багато інших видів продуктів, які можуть застосовуватись під час посадки, і вони можуть зажадати використовувати більше ніж один продукт з сівалкою.
Крім того, роздільне картографування сівалки показало, що, коли два різних грунтових інсектициди застосовуються під час висадки, один інсектицид може забезпечувати відмінну реакцію врожай у порівнянні з іншим інсектицидом. Це відбувається тому, що різні інсектициди працюють проти різних видів комах. Популяція комах може змінюватися в залежності від типів і грунтових умов. Кукурудзяні нематоди, ймовірніше, будуть в піщаних грунтах і соєві нематоди можуть відрізнятися в залежності від рН грунту. Інші популяції грунтових шкідників варіюються в залежності від кількості та типу органічного матеріалу і вологості грунту в польових умовах.
Якщо сівалка оснащена різними інсектицидами, вони можуть бути застосованими, за допомогою
СР, до області, де вони необхідні. Сівалки вже мають можливість змінювати гібриди кукурудзи,
Зо так як змінюються типи грунту і його характеристики.
Таким чином, сівалка може бути забезпечена декількома різними типами продукту і застосовуватися за необхідністю. Крім того, продукти можуть вноситися кількома різними способами за необхідністю. Контейнери для продуктів можуть встановлюватись для внесення в декількох місцях на сівалці за необхідністю. Визначено кілька різних варіантів внесення, доступних для внесення продукції в або на грунт. Наприклад, даний винахід може включати в себе внесення в борозні та/або внесення стрічкою над борозною. Як обговорювалось, система може працювати, наприклад для блоку на 48 рядків, з різними типами продуктів або нормами на кожному ряду. Продукти можуть внестись разом або внестись в різних місцях. Наприклад, один тип продукції може вноситись в борозну, а інший поміщений за допомогою пристрою для стрічкового внесення. Крім того, іноді кілька типів продукції, таких як оброблене насіння для профілактики захворювань і бактеріальний розчин застосовуються до насіння в один і той самий час, але існує обмеження в часі для посадки, через те, що вони впливають один на одного і не будуть активними, якщо не висаджено протягом певного часу. Внесення продуктів при посадці дає фермеру більше можливостей.
На фігурі 7 показане перспективне зображення блоку посівних секцій сівалки 108 з розташованими в ряд контейнерами для продуктів 110, 112, в положенні задньонавісного кріплення. Вузол дозування насіння 114 розташований в передній частині контейнерів 110, 112.
Контейнери 110, 112 встановлені на базовому блоці, позначеному в загальному плані як 116.
Посівна секція сівалки 108 також включає в себе вузол блоку загортального колеса 118, вузол опорного колеса 120 і сошник для рядка 122.
На Фігурі 8 зображена сівалка 124 відповідно до принципів даного винаходу, що показує використання 16 наборів Е, В контейнерів для агрохімічних продуктів, причому кожен набір Е, В, включаючи один контейнер для продуктів Е, встановлений в передній частині вузлу дозування насіння 126 і один контейнер для продукції В монтується за вузлом дозування насіння 126.
Хоча Фігури 6-8 показують тільки два контейнери в наборі контейнерів, набір може включати в себе множину контейнерів для продуктів. Більш високі ціни на врожай також роблять одночасне застосування кількох типів обробки більш економічним. Даний винахід передбачає застосування декількох типів продуктів на тому самому рядку під час висадки. У міру зростання в майбутньому сільськогосподарської науки стане доступною більше продуктів. Винахід має бо можливість застосовувати їх при посадці в залежності від типу грунту, протидії комахам,
родючості грунтів, а також умов для рослин.
На додаток до вирішення проблеми поліпшення покрокового живлення, щоб мінімізувати потужність, що споживається, як було зазначено вище, додаткові варіанти здійснення даного винаходу можуть включати в себе дифузор з внутрішнім дозатором, який утримує чужорідні матеріали і грудки, з тим, щоб запобігти від засмічення пристрій для дозування. В деяких варіантах здійснення застосовується пульсуючий електричний клапан і/або стулка або дверцята, який відкривається або закривається, щоб дозувати витрату хімічної продукції.
Патент США Мо 7171913, включений в даний опис як посилання, розкриває дифузор і пульсуючий електричний клапан.
У деяких варіантах здійснення даного винаходу ефективність застосованих до грунту хімічних речовин може бути збільшена під час посіву шляхом виштовхування насіння і хімічних гранул в ту саму насіннєву розподільну трубку, доставляючи хімічні продукти та насіння в безпосередній близькості один до одного таким чином, що хімічна продукція розподіляється з насінням, а насіння проходить через насіннєву розподільну трубку. Наприклад, в патенті США
Мо 6938564, під назвою "Спосіб і система для концентрації хімічних гранул навколо насіння для посадки", виданому Сопгай, єї аї., описана система, в якій хімічні гранули розподіляються через насіннєву розподільну трубку, де трубка для гранул з'єднана з насіннєвою розподільною трубкою в місці над нижнім отвором насіннєвої розподільної трубки, і де нижній отвір насіннєвої розподільної трубки накритий щіткою. Насіння розподіляють через насіннєву розподільну трубку. Щітка утримує хімічні гранули в насінні дозуючої трубки таким чином, що хімічні гранули накопичуються в насінні роздавальної трубки, і щітка дозволяє насінню і накопиченим хімічним гранулам пройти через нижній отвір, коли насіння розподіляють через насіннєву розподільну трубку.
Таким чином, точність розміщення хімічної речовини навколо насіння може оптимізувати застосування хімічної речовини. У деяких варіантах здійснення агрохімічні продукти можуть бути сухою, а в інших випадках вона може бути рідкою.
Тепер з посиланням на Фігуру 9, на якій зображено вид в перспективі варіанту здійснення посівної секції сівалки, що розподіляє з низькою нормою внесення, позначеної в загальному плані як 128, яка розподіляє агрохімічні продукти з низькою нормою внесення. Посівна секція
Зо сівалки, що розподіляє з низькою нормою внесення, 128 включає в себе жорсткі контейнери для продукції 130, які містять агрохімічні продукти, з низькою нормою внесення. Застосовані жорсткі контейнери для продуктів призначені для підтримки цілісності продукції при транспортуванні і зберіганні. Переважно жорсткий контейнер утворений з поліетилену високої щільності (НОРЕ).
Щільність поліетилену високої щільності може перебувати в діапазоні від приблизно 0,93 до 0,97 г/см3. Прикладом відповідного жорсткого контейнера є сформований з поліетилену високої щільності Мобіїм Нуа-21 ПЕВП або еквівалентного матеріалу. Він переважно має товщину стінки в діапазоні від приблизно 0,17 до 0,28 дюйма.
В минулому палети з розфасованими в мішках продуктами були укладені для зберігання на чотири або п'ять з лишком місяців на складі. Звичайна процедура полягає в скиданні мішка на землю або на підлогу, щоб розбити його, якщо він здається затверділим. Стандартне застосоване обладнання має ротори, щоб допомогти подрібнювати грудки. Але це дає лише помірний ефект при витратах, які зазвичай використовуються сьогодні, так як контрольні отвори в нижній частині нинішніх дозаторів досить великі, щоб кілька грудок змогли пройти. Грудки все ще потрапляють в отвори, поки ротори не спричиняють їх проходження. При більш низьких витратах контрольний отвір повинен бути досить малий, щоб контролювати потік, проте цей розмір отвору занадто малий для вільного потоку таким чином, щоб продукт був примушений пройти через контрольний отвір рухом ротора. Будь-які грудки роблять проблеми з закупорюванням гіршими. Крім того, однією з основних проблем з паперовими мішками є те, що їх різання, розривання їх відкриттям, або інші методи відкривання, викликають включення в застосовану систему невеликих шматочків паперу, які можуть привести до ще більших проблем, викликаних закупорюванням. Крім того, обладнання сівалки від незамкнутих систем з відкритими кришками дозволяє стороннім матеріалам, таким як бруд, відходи зерна, потрапити до системи, що призводить до закупорки. Це особливо проблематично в вітряні дні.
Використання жорстких контейнерів для продуктів усуває зазначені вище проблеми.
Пристрої дозування з низькою нормою внесення 132, які функціонально з'єднані з жорсткими контейнерами для продуктів 130, сконфігуровані так, щоб розподіляти сільськогосподарську продукцію з множини жорстких контейнерів для продуктів 130.
Використовуваний в даному описі термін "низька норма внесення" визначається як норма внесення, що є нижчою за 85 грамів на 305 метрів (З унції на 1000 футів) рядку. бо Коли вага інертних інгредієнтів (тобто несучих частинок) знижується, а вага активних інгредієнтів зберігається приблизно постійною, то густина підтримується в межах контрольованих параметрів і пошкодження шкідниками також зберігається в межах допустимих параметрів.
Гранули, що використовуються в якості несучих частинок можуть включати в себе, наприклад, наступне:
Аморфні оксиди кремнію - насипна щільність в діапазоні від приблизно 0,160 до 0,335 г/мл,
Несучі частинки Віодасф - насипна щільність в діапазоні від приблизно 0,64 до 0,79 г/мл,
Глина - насипна щільність в діапазоні від приблизно 0,40 до 1,12 г/мл,
Пісок - насипна щільність в діапазоні приблизно від 1,6 до 2,1 г/мл.
Гранули, завантажені з хімічними речовинами, як правило, мають насипну щільність більшу, ніж наведені вище значення на приблизно від 10 до 30 95.
Гранули, що використовуються в якості несучих частинок, можуть мати розміри, наприклад, з діаметром від приблизно 50 мікрон (дрібний пісок, кремнезем) до 4000 мікрон (крупнозернистий пісок). Гранули глини, як правило, близько 500 мікрон, гранули Віодас-, як правило, близько 2500 мікрон.
Типова гранула глини важить приблизно від 0,07 до 0,09 мг. Типова гранула Віодас? важить близько 0,2 мг. Гранула кремнезему важить від приблизно 0,02 мг до 0,05 мг. Гранули піску можуть важити до приблизно 5 мг (крупний).
Одним із прикладів гранули, яка використовується як несуча частинка, має насипну щільність 0,866 г/мл, середній розмір частинок до 510 мкм, а середню вагу гранули 0,082 мг.
Агрохімічні продукти можуть являти собою інсектициди або широке розмаїття інших засобів підвищення врожаю сільськогосподарської продукції, таких як фунгіциди, регулятори росту рослин (РРР), мікроелементи і т.д.
Більшість сучасних конструкцій лічильників мають рухомий ротор, який діє як запірний пристрій і постійно обертає продукти всередині інсектицидного бункера. Так як норма внесення зменшується, то кількість гранул, які подрібнюються, змінюється, як і норма внесення... Якщо використовується низька норма внесення, отвір дозатора може бути менше, ніж норма вільного потоку для гранул і призведе до більш важкого і нерівномірного потоку продукту. Крім того, при повороті, лопатка дозатора формує пул продукції навколо отвору, який витікає коли сівалка
Зо обертається на кінцевих рядках. Чопйп ЮОееге 5 Сотрапу і Кіпле Мапитасіийгіпд були внесені зміни, щоб зменшити цей ефект щодо витрат, які використовуються сьогодні, але ці зміни не будуть ефективними при низькій поточній витраті, яка зазначена тут.
В одному варіанті здійснення даного винаходу пристрої дозування 132 з низькою нормою внесення мають більші отвори, ніж попередні звичайні пристрої дозування, щоб вони могли дозволити вільний потік при більш низьких нормах внесення. Переважно, діаметр отвору знаходиться в діапазоні від 0,20 дюйма до 0,50 дюйма. Приклад такого пристрою дозування з низькою нормою внесення втілений в ЗтагВох Оізрепзіпд Зузіет (Система Розподілення
СмартБокс), яка має діаметр отвору 0,25 дюйма до 0,50 дюйма в залежності від норми використовуваної продукції. (Отвір відповідає зазначеним вище отворам з посиланнями на
Фігури 2 і 5.) Діаметр отвору повинен бути досить великим, щоб доставити цільової продукції більше, ніж при вільному потоці. Пульсація лічильника є одним із способів регулювання норми внесення продукту.
Посівна секція сівалки 128, що розподіляє з низькою нормою внесення, включає в себе обладнання для точного розміщення, функціонально з'єднане з пристроями дозування з низького нормою внесення, щоб розміщувати агрохімічні продукти з низькою нормою використання в потрібних місцях для ефективної дії агрохімічних продуктів. Як показано на
Фігурі 9, таке обладнання точного розміщення може включати в себе, наприклад, вузол трубки розміщення 134. Таким чином, пристрої дозування з низькою нормою внесення та обладнання точного розміщення видають агрохімічні продукти з оптимізованою ефективністю.
В варіанті здійснення даного винаходу, показаному на Фігурі 9, вузол трубки розміщення 134 включає в себе подовжену трубку розміщення 136, яка з'єднана зі стопою 138. Стопа 138 зберігає трубку розміщення 136 на одній лінії з вузлом колеса регулятора заглиблення (також згадується вище як "вузол опорного колеса") 140. Кожен вузол трубки розміщення 134 переважно виготовляють з нержавіючої сталі. Використання нержавіючої сталі запобігає впливу корозії від висівання або забруднення. Вузол трубки розміщення 134, як показано на фігурі 9, пристосований для використання з сівалкою Уопп Оееге, як показано на цьому кресленні. Вона є задньонавісного кріплення. Таким чином, кожен вузол трубки розміщення 134 встановлений для розміщення продукції в борозні між кожним опорним колесом 142, 144 вузла колеса регулятора заглиблення 140 сівалки. 60 Як можна бачити на Фігурі 10, вузол трубки розміщення 134 також включає в себе кріпильний кронштейн 146. Як можна бачити на Фігурах 11 їі 12, кріплення кронштейна 146 використовується для під'єднання вузла трубки розміщення 134 щільно до рами 148 сівалки.
Крім того, на Фігурі 11 показаний диск опорного колеса 150, який прикріплений до рами 148 за допомогою важеля 152, який контролює опорне колесо 144. Як можна бачити з посиланням на
Фігуру 12, вузол висівного інструменту 134 може бути встановлений шляхом видалення болта 153, яким кріпиться шарнірний вузол закриття колеса 155, вставляння болта через вузол трубки розміщення і затягування болта. Верхня частина подовженої трубки розміщення 136 поміщається на існуючій внутрішній частині борозни. Використовуючи знятий болт 153, подовжена трубка розміщення 136 замінюється і підтягується. При використанні системи
ЗтапВох бажано, щоб мінімальний кут 45 градусів підтримувався в будь-якій точці вздовж шляху виходу продукту з випускного дозуючого отвору до видовженої трубки розміщення в борозні. Подовжена трубка розміщення може підлягати згинанню, щоб налаштувати її відповідним чином. Пластиковий шланг від системи бтагіВох слід скоротити до потрібної довжини, щоб виключити непотрібне ослаблення, яке може призвести до обмеження потоку.
Крім того, при використанні більш твердого насіння, стопу 138, можливо, доведеться відрізати або згинати вгору, якщо обмеження робить більш стійким значення переміщення.
Тепер посилаємось на Фігури 13-14, на яких зображено встановлений передньонавісно вузол трубки розміщення 154. Цей вузол трубки також переважно виконаний з нержавіючої сталі. Таке передньонавісне встановлення вузла трубки розміщення 154 також адаптоване для використання з сівалкою УХопп Оееге. Вона прикріплена до передньої частини 156 рами посівної секції сівалки.
Цей тип вузла труби розміщення може бути використаним для застосування переднього кріплення системи бтапйВох на сівалках дУойп ЮОееге, оснащених трьома бушельними насіннєвими коробками, і на сівалках АОСО УМпйе 8000 серії, оснащених трьома бушельними насіннєвими коробками. Він міг бути використаний в 2004 році і раніше сівалками Уопйп Оееге
МахЕтегде-, МахЕтегде? 2 і МахЕтегде? Ріш5, які мають фабрично виготовлену стопу. (Версії моделі ЧУопп ЮОееге "ХР" 2005 року і більш пізні мають стопу з кованого чавунну, яка може використовувати передню сторону кріплення вузла трубки розміщення.) Трубка з'єднана з отвором, який має бути просвердлений для заслінки сошника для кожного рядка сівалки (тобто
Зо щит від бруду, захист від каміння). Трубка має зміщений вигин, який дозволяє закріплення на сівалках, оснащених очищувачами рядків. Додатковий вигин може знадобитися для необхідного монтажу. (Всі ділянки трубки повинні бути як мінімум під кутом 457 для необхідної витрати продукції.) Якщо очищувачі рядків не використовуються, короткий вигин трубки не є необхідним і може бути відрізаний від установки і приварений при бажанні. Для установки, заслінка сошника знімається. Отвір з діаметром 5/8 дюйма висвердлюється близько на 1 дюйм нижче від верхньої частини і в центрі заслінки сошника. Трубка вставляється і вирівнюється таким чином, щоб вона виступала приблизно на 1 дюйм всередину заслінки сошника і приварена на місце. Заслінка сошника повернута назад. (Примітка: Якщо трубка треться на внутрішній стороні нарізних дисків, може бути необхідним злегка розплюскати цю секцію труби. Повинен підтримуватися мінімальний отвір трубки у 3/16 дюйма.) Вузол висівної трубки встановлюється, як було описано вище по відношенню до попереднього варіанту здійснення даного винаходу.
Звертаючись тепер до Фігур 15-16, на яких проілюстровано ще один приклад розміщення вузлу трубки розміщення, позначеного в загальному плані як 158. Такий злегка зігнутий і змонтований в задньонавісному положенні вузол трубки розміщення 158 особливо підходить для використання з сівалюю Сазе ІНТМ 160. Цей тип вузла трубки розміщення може бути використаним для всіх систем ЗтагіВох із закріпленням в задньонавісному положенні на сівалках Сазе ІН. Як правило, він потребує деякого згинання, щоб правильно вписатися в обмежений простір, який він займає. Вибирається підходящий рядок з належним доступом для установки трубки. Будь-які необхідні поправки в установці повинні бути зроблені для кожного окремого рядка. Для установки гайки на загортаючих дисках, шарнір видаляється. Верхній кінець трубки розміщено різьбленням вгору через зазор в шарнірі накочувального колеса.
Нижній кінець трубки вставляється в сошник сівалки при розміщенні кріпильної скоби трубки над гвинтом шарніра. (Можуть бути застосовані довші болти шарнірів). Необхідно бути впевненим в тому, що нижній кінець трубки знаходиться всередині юбки сошника сівалки, щоб запобігти закупорюванню. Гайка накручена на болт і затягнута, щоб забезпечити кінцеве регулювання.
Гайка видаляється, і цей процес повторюється для всіх трубок, перед повторною їх установкою на їх відповідних рядках. Вузол висівної трубки встановлений, як було описано вище по відношенню до попередніх варіантів здійснення даного винаходу.
Встановлення в задньонавісному положенні вузла трубки розміщення 158 забезпечує бо розширені можливості розміщення в борозні. Пружинний вузол трубки загортаючого колеса
Сазе ІН 159 призначений для використання в борозні для забезпечення внесення продукції, в той час коли трубка 159 знаходиться позаду передньої кромки загортаючих коліс, так що борозна, як правило, загорнута до того, як продукція може бути розподіленою в борозні.
Задньонавісне закріплення вузла висівної трубки 158 позиціонується для застосування продукції в задній частині сошника сівалки 161 до того, як борозна може бути загорненою.
Посилаючись тепер на Фігури 17-18, на яких зображено ще один приклад встановлення в задньонавісному положенні вузла трубки розміщення, позначеного в загальному плані як 162.
Це, по суті, пряме встановлення в задньонавісному положенні вузла трубки розміщення 162 особливо підходить для використання на сівалці Кіпле 164. Це по суті пряме встановлення в задньонавісному положенні блока трубки розміщення 162 аналогічно до пристрою допп Оееге, показаному на Фігурах 10-11; однак кріплення кронштейна 166 орієнтоване в іншому напрямку для розміщення сівалки Кіпле 164. Такий тип вузла встановлення трубки може бути використаним для всіх застосованих систем ЗтагіВох на сівалках Кіп7е"Мм і на сівалках допп
Юееге 7000 і 7100 серій. Для встановлення або лівий, або правий вузол копіюючих коліс знімається. Регулювальний гвинт/болт і шайбу на копіюючих колесах встановлювального валу вилучають. З нижньої частини посівної секції, вхідний отвір трубок вставляється через отвір, виконаний на закритих точках шарнірів коліс. Регулювальний гвинт/болт використовується для встановлення трубки до посівної секції - шайба не потрібна. (Якщо наявні проблеми, пов'язані з розташуванням болта, може знадобитися дещо довший болт.) Вкладка для монтажу на трубці може потребувати у налаштуванні таким чином, щоб направляти стопу паралельно землі. Вузол копіюючих коліс потім встановлюється повторно. Вузол висівної трубки встановлюється за тим же порядком до описаних раніше варіантів здійснення даного винаходу.
Конструкція аналогічна задньонавісному положенню сівалки Чдопп Оееге відносно вузла трубки розміщення 134, яке обговорювалося щодо фігур 9-12. Зміни зроблені, щоб забезпечити приєднання до сівалки 164 Кіп7е.
Посилаючись тепер на Фігуру 19, на якій проілюстровано захист від каміння, який встановлено попереду вузла трубки розміщення 168, який містить частину поверхні захисту від каміння 170. Вузол трубки розміщення 168 пристосований для використання, наприклад, з сівалкою допп Оееге моделі 7200.
Зо Ще одним типом обладнання точного розміщення може бути, наприклад, пристрій для стрічкового внесення, що формує смугу продукції над борозною. Стандартні пристрої для стрічкового внесення або розкидачі не в змозі зробити хорошу модель розподілу гранульованої продукції, розміщеної на схилах пагорбів борозни. Нахил з боку в бік відносно землі впливає на пропускну здатність і характер розподілу продукції. У міру того як блок сівалки нахиляється на схилах пагорбів, гранульована продукція переміщується до нахиленої сторони пристрою для стрічкового внесення. При близько п'ятнадцяти відсотковому куті нахилу, вся гранульована продукція переміщується по нахиленій стороні розподілення тонкої смуги продукції вниз від насіннєвої борозни, а не широкою смугою над насіннєвою борозною. Такі звичайні пристрої для стрічкового внесення мають нерівномірне розміщення продукції на рівному грунті, втрати від тридцяти до шістдесяти відсотків ефективного розміщення продукції при куті нахилу від семи до десяти відсотків, і втрати від шістдесяти відсотків до ста відсотків від ефективного розміщення продукції при куті нахилу від десяти до двадцяти відсотків. Через недостатнє внесення, агрохімічні продукти можуть виявитися неефективними в результаті неефективних рішень, збільшення витрат і зниження врожайності сільськогосподарських культур. Ті, хто вивчає це питання та інші проблеми, визнають необхідність поліпшення контейнеру для гранульованої продукції. Для застосувань з низькою нормою внесення відповідно до даного винаходу, переважно використовують 4,5 дюймовий пристрій для стрічкового внесення замість звичайно використовуваного пристрою для стрічкового внесення в 7-8 дюймів. Пристрої для стрічкового внесення для низької питомої витрати, як правило, мають розмір в діапазоні від приблизно 3,5 дюйма до 5,5 дюйма в ширину. (Пристрій для стрічкового внесення включає щит від вітру і має приблизно ширину утворюваної результуючої смуги.)
Як показано на Фігурі 20, проілюстрований приклад такого пристрою для стрічкового внесення, позначений в загальному плані як 172. У цьому прикладі показаний пристрій для стрічкового внесення АТВ'М, який виготовлений для Вапаег5 4. Іпзесіїсіде Зузіетв5 ої УмаїКег, штат Айова. Пристрій для стрічкового внесення АТБ включає в себе кронштейн 174 і щит від вітру 176. Пристрій для стрічкового внесення АТБ 172 встановлено позаду вузла регулювання заглиблення колеса і попереду вузла загортального колеса сівалки. Пристрій для стрічкового внесення з низькими нормами внесення, відповідно до принципів даного винаходу, компенсує бічні пагорби, щоб утримати по центру смугу вздовж рядка. Щит від вітру (або екран від вітру) бо 176 запобігає від віднесення в сторону вітром продукції. Як правило, пристрій для стрічкового внесення включає корпус, який має верхню частину горловини і нижню частину корпусу.
Частина горловини має верхній отвір для прийому трубки подачі і розташовану горизонтально пластину дефлектору, яка має отвори подачі на кожній бічній стороні. Частина корпусу розділена на передній відсік в зв'язку з відкриванням однієї бічної сторони, і задній відсік в зв'язку з відкриванням на іншій бічній стороні. Гранульована продукція, яка протікає в передні і задні відсіки, спрямована в бік від відповідного отвору подачі діагональними перегородками, і вивантажується в смугу в бічному напрямку, зміщеного від завантажувального отвору. Такий пристрій для стрічкового внесення описаний в патенті США Ме 4971255, під назвою "Пристрій для стрічкового внесення гранульованих хімічних речовин", включено в даний опис шляхом посилання у всій його повноті.
Пристрій для стрічкового внесення, як правило, розташований за механізмом загортання (відкривання) насіннєвої борозни на сівалці. Коли сівалка пересувається по рівній поверхні, то пластина дефлектора залишається в горизонтальному положенні і гранульована продукція протікає через подавальні отвори як з переднього, так і з заднього відсіків, і осідає на землю в двох сусідніх смугах над насіннєвою борозною. Коли сівалка пересувається по похилій поверхні, то пластина дефлектора є нахиленою і гранульована продукція протікає з отвору нижньої сторони подачі, з відповідного відсіку і осідає на грунті у вигляді однієї смуги на верхній стороні насіннєвої борозни.
В промисловості сьогодні дуже часто використовують обробку насіння. Фунгіциди або інсектициди використовуються для обробки насіннєвого матеріалу і їх кількість, що може бути застосована до зовнішньої сторони насіння, є обмеженою. Звичайні системи розподілення, як правило, володіють цим обмеженням, яке застосовується щодо продукції на зовнішній стороні насіння в якості покриття. Проте, якщо продукція може бути застосованою в борозні, можуть мати місце суттєві переваги. Винахід забезпечує наступні переваги. У цьому варіанті здійснення агрохімічні продукти не застосовуються безпосередньо на саме насіння як обробка насіння.
Замість цього вони застосовуються в зоні насіння, тобто в борозні. Ознаки даного винаходу забезпечують можливість забезпечити таке розміщення. Саме насіння не потрібно обробляти.
Замість цього обробляється грунт. Використання насіння з покриттям призводить до проблем устаткування, проблеми/ускладнення пророщування, заплутування, зниження життєздатності насіння, тривалість зберігання насіння і т.д. Відповідно до даного винаходу забезпечується мінімізація насіння як носія. Багато інших можливостей надаються фермерам щодо вирішення питань зберігання насіння з року в рік.
Хоча система для розподілення агрохімічних продуктив з низькою нормою внесення відповідно до даного винаходу була обговорена щодо її розміщення на посівній секції сівалки, система може бути розміщеною на сівалці окремо від посівної секції. Вона може бути розміщеною на іншій частині рами сівалки через, наприклад, задану відстань, запобігаючи її поміщенню безпосередньо на посівній секції сівалки.
Наведений вище детальний опис формулює різні варіанти пристроїв і/або способів за допомогою використання блок-схеми, блок-схеми послідовностей операцій, і/або прикладів.
Остільки оскільки такі блок-схеми, схеми послідовності операцій і/або приклади містять одну або більше функцій і/або операцій, то слід розуміти, в даній області техніки, що кожна функція і або операція в таких блок-схемах, блок-схемі послідовностей операцій або прикладі можуть бути реалізованими, окремо і/або в сукупності, за допомогою широкого спектра апаратного забезпечення, програмного забезпечення, програмно-апаратних засобів або по суті в будь-який їх комбінації. В одному варіанті здійснення кілька частин предмета винаходу, описаного в даному документі, можуть бути реалізованими за допомогою спеціалізованих інтегральних схем (АБІС), програмованих користувачем вентильних матрицях (ЕРОСА), процесорів цифрової обробки сигналів (О5Р), процесорів загального призначення (СРРБ), блоків мікроконтролера (мікроконтролери), або інших інтегрованих форматів. Проте, фахівцям в даній галузі техніки повинно бути зрозуміло, що деякі аспекти варіантів здійснення, розкритих в даному документі, в цілому або частково, можуть бути еквівалентним чином реалізованими в інтегральних схемах, в якості однієї або більше комп'ютерних програм, які виконуються на одному або декількох комп'ютерах (наприклад, як одна або більше програм, що працюють на одній або декількох комп'ютерних системах), як одна або декілька програм, що працюють на одному або декількох процесорах (наприклад, як одна або декілька програм, що працюють на одному або більше мікропроцесорах), як програмно-апаратних засобів, або, як практично будь-яке їхнє поєднання, і що проектування схеми і/або написання коду для програмного забезпечення/програмно- апаратних засобів також буде в межах кваліфікації фахівця в даній області техніки в світлі даного опису. бо Крім того, фахівцям в даній області техніки буде зрозуміло, що механізми деяких з предметів винаходу, описаних в даному документі, можуть бути передбаченими з можливістю реалізації в якості програмного продукту в різних формах, і що ілюстративний варіант здійснення предмету винаходу, який описано в даному описі, відноситься незалежно від конкретного типу несучого сигнал середовища, використовуваного для фактичного здійснення реалізації. Приклади несучого сигнал середовища включають в себе, але не обмежуються ними, наступні: записуваного типу середовища, такі як флоппі-диск, жорсткий диск, компакт- диск (СО), цифровий відеодиск (0МО), цифрові стрічки, комп'ютерна пам'ять і т.д.; і тип середовища передачі, такі як цифровий та/або середній аналоговий зв'язок (наприклад, волоконно-оптичний кабель, хвилеводно-фідерний тракт, лінія дротового зв'язку, лоиінія бездротового зв'язку (наприклад, передавач, приймач, логіка передачі, логіка прийому і т.д.).
Тим, хто має професійні навички в цій галузі, буде зрозуміло, що сучасний рівень техніки прогресував до точки, де невелика відмінність залишається між обладнанням, програмним забезпеченням та/або програмно-апаратною реалізацією аспектів систем; використання апаратних засобів, програмного забезпечення та/або програмно-апаратних засобів, як правило представляє собою (але не завжди, внаслідок того, що в певних контекстах вибір між апаратним та програмним забезпеченням може стати істотним) вибір між представленою вартістю конструкції та компромісів ефективності. Тим, хто має професійні навички в цій галузі, буде зрозуміло, що існують різні транспортні засоби, за допомогою яких можна здійснити способи і або системи, і/або інші технології, описані в даному документі (наприклад, апаратні засоби, програмне забезпечення та/або програмно-апаратні засоби), і що переважний транспортний засіб буде варіюватися з контекстом, в якому розкрито процеси і/або системи і/або інші технології. Наприклад, якщо користувач визначає, що швидкість і точність мають першорядне значення, користувач може вибрати в основному апаратні засоби і/або програмно-апаратні засоби транспортного засобу; в якості альтернативи, якщо гнучкість має першорядне значення, користувач може вибрати для реалізації в основному програмне забезпечення; або, ще раз в якості альтернативи, реалізатор може вибрати деяку комбінацію апаратних засобів, програмного забезпечення та/або програмно-апаратних засобів. Отже, існує кілька можливих транспортних засобів, за допомогою яких можна проводити процеси і/або пристрої і/або інші технології, описані в даному документі, жоден з яких не є за своєю природою переважним над
Зо іншими в тому, що будь-який транспортний засіб, щодо якого буде виконано вибір, залежить від контексту, в якому буде розкрито транспортний засіб і конкретні проблеми (наприклад, швидкість, гнучкість, або передбачуваність) користувача, кожна з яких може змінюватися.
Фахівцям в даній області техніки буде зрозуміло, що оптичні аспекти реалізації, як правило, використовують оптично-орієнтоване обладнання, програмне забезпечення, або прошивки.
Як згадувалося вище, інші варіанти здійснення і конфігурації можуть бути розроблені без відступу від суті винаходу і обсягу прикладеної формули винаходу.

Claims (7)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Система для розподілення агрохімічних продуктів з низькою нормою внесення, що містить: а) множину контейнерів для агрохімічних продуктів з низькою нормою внесення, які містять сухі, гранульовані агрохімічні продукти; Б) множину пристроїв дозування з низькою нормою внесення, функціонально з'єднаних з контейнерами для агрохімічних продуктів та виконаних з можливістю розподілу агрохімічних продуктів з множини контейнерів для агрохімічних продуктів, причому пристрої дозування з низькою нормою внесення змонтовані на сіялках, причому пристрої дозування виконані з можливістю розподілення агрохімічних продуктів з нормою внесення нижче 85 грамів на 305 метрів (З унцій на 1000 футів) рядка; с) обладнання точного розміщення, функціонально з'єднане з множиною пристроїв дозування з низькою нормою внесення та виконане з можливістю розміщення агрохімічних продуктів з низькою нормою використання у визначених місцях для агрохімічних продуктів, причому обладнання точного розміщення містить вузол трубки розміщення, і кожний вузол трубки розміщення встановлений між опорними колесами вузла колеса регулятора заглиблення сівалки для поміщення продукту в борозну між опорними колесами, в якому пристрій дозування з низькою нормою внесення і обладнання точного висіву виконані з можливістю розподілу агрохімічних продуктів, причому кожний з вузлів трубки розміщення містить подовжену трубку розміщення, встановлену так, що згадана трубка спускається від частини рами за опорними колесами до опорних коліс та між ними.
2. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що пристрої дозування з низькою нормою внесення виконані з можливістю працювати в діапазоні 28-57 грамів на 305 метрів (1,0-2,0 унцій на 1000 футів) рядка.
3. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що система містить ідентифікаційні пристрої, які розташовані в поєднанні з кожним контейнером для продуктів.
4. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що система містить чип радіочастотної ідентифікації (РЧІ), який розташовано в поєднанні з контейнером для агрохімічних продуктів.
5. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що кожний контейнер для агрохімічних продуктів має пристрій пам'яті, зв'язаний з ним, для зберігання даних, що включають кількість сировини, що розподілили, враховуючи конкретні норми внесення та характеристики поля.
б. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що агрохімічні продукти включають агрохімічні продукти, що підвищують врожайність культур.
7. Система за п. 1, яка відрізняється тим, що агрохімічні продукти вибирають з набору агрохімічних продуктів, який включає: інсектициди, продукти, що впливають на плодючість, фунгіциди, поживні мікроелементи, стимулятори росту, продукти, пов'язані з РНК-сайлесингом або технологією інтерференції генів. ще нен смттих І Енн ДЖЕРЕЛО 15 -- Гр живлЕнНЯ Ор чи Ел дор і і НЕЗЕшЕ ще ока ПИ : ЕН НВ. Кн 1 КРОК Е я веткннн як У ой дюбнтнянят псе ко ДИ м ВИ НЕ Я Менні нн 4 ОЖННЖННЯ Ком ен Я її о Це Шо, ет ам пами з у ї : з, ! що я ; рн Твен шин вн ру ще я 2 оре Радо шк за, ПТ | ! тадаки і ПТ, дня лев Те В радонж фен ро вдОКа 7» зв ен НЕ ! вадакт с тт АДОКУ - Кон ! хядокя Кт трРАДОКа - Її пики Ф га вчи | і а З м і ї дено ВІД юні знннггожк и я ВИД І ЗЕД і не п дн А ши Що рт неяи пт УК рн ж ал ШИ НО спот печу у чу Кр лут печтетутут пе тететутуттьттттт з
У й | 2 в ! ря у Мой й я | й їй є В к ци ит у вись рухи иоя в ; ле Книш ЧК х ІЗ я Ін ІЗ х щу х а кими ро ІН ни: і бер ш- ! | т ій - ше Щі інша р з « НН
Фіг.З у ' ї Її шВИФОСТт денне. ГРУПУВАННЯ ї шини Че : Е ! Ї Й їв сиди дух В т Брсннінй я-- ВИВАИТА СС : ср ау ее КК дення що ХЛАВАТУВА шк Ш сш- п рн ЧА за виро в. й ! п | | е Я З Ма Н -х і с х | ра фе гр ом Ге ДВ се МОНТРОЛЕР 0 ЛОТОКУ АДЛЯ ВЯКА Г мАтТеЕРАДУ в. в Н т, рн у ех | тв Кк 1 рено Внжннн, пРИСТАЙ «ріг. З
В іш І У З лу маше і й : Кх Я ке : х Ж | Кк з Ки ! Кк Й я І КХ і я І - ї с і К Її гий | іх ; я : хх УХВЕх Н ка КК пт я тю КТ Б 5 їх | "ше шннши нини Мн: МИ: ЗМ ДЕ ШЕ В «ВШ З КВ СИН ЕВ ЗВТ ОТРЯАЇ ОГТРИКА ТРУ | | пк) Я са І Н Е З : ї і ? ек кик ж кккккююх ЕрЕЕЕНю уд скокожя фкюкккккукумуюууккк юки» рокі люють її ої-е АБО | Воля яю ГІБУНЦІЙ У ЗВУ 2ЗУЦЙ і
Фк. Я х Я то і : Ще меш Я ї У Х х ї я ї х х ї В т 1 Х І КУ Ї ї і Т і: Ей ях ден і УК ню Е С ово м З ку дееттеетоєттттту, Лех 60005 а соль мое С чи. ох нн МК Кулнннстттстсссря БОКИ КЯ АлАТ НИ ТЕ 3 дж пря УКЯ ї СА З х Ї ник З Уситттв, ДК ння І ВК янея че Е і а с КЕ : фену ОЗ І т Мої : їх З ї ї ї ЗЕ : й ї СКУ ї г І! НК. : джен ТЯ І МН. оДехетня Н ВЕ :
і В. : х що: ї вх дн ї Б і ї доля : З і Е хх : ї З ї З ї З ї В і ї ї їх Млкччутутий Е ! : ода З екю, ж ї х Н Н Н Н х Я Н Н й Н Н Н рн ВВ | ше і т ! Ж КІ я М і : Н : ПАН ЗА Ся Н Н Н Ї І С Я Ж КЯ я. КУ М Ко х ей Хі Е : х ще Й чн. 5 В Н Н І й ч М ме ке В як Ка тм тб Ки З ня Ки кс ; їв з ак ке Ж р ! й -- ра ! о» КК І: я Ка 1 в я ур о че щ- ой Я ей ох прннтннннннтннннтнннннитнннннннн ВВ он ЗМ : сх. щі 1 п муку ше Е нн в Н І 1 мих З ТЕТ ТО т її тк пот Кс се ос: т т Ку От ее ех ВЕК: МН МИ я д ЕЕ КА МВ В В ТЗ В Я В С ВИСТУ ЇМ З КО Ен МИ: ЗНЕ мих ПИ лох ПИШИ ї вот ! чех і КОР. ї І 3: В ЕЕ ! уісеачірьиМ рабу уАчуєку дм с ут: з у ї ун дней учені убір руту ре ул рій гр Те фіат щі її ел Акщї в Не зал кі щі Та «те: кі щі ші дів! ші 1 лі щі ТАТАРИ АВІА БІВ АФВІ ЖІБІІКІВЕ АЦВЕІАТВ: ЗАВІТАВ ЗАТВ ЕТО АІВЕТАТВ НД ОДУ УЗИН ЗВ ЗД ЯК ЗМЕН ше БМ фней 31 г ня ен ЕТ їі ГУ г КЗ З т г 8 ЕВ КУ У 1 34 Ен КЗ 1 рт М чення Н тв. з : ша Ї і тВ- В !
КІ . ' х Ки Кк ! А зд Ї ВЕУ ! а Н о АЖТЕВ КА АННИ: і яв цей і УНІ ї з ЕЖНІ ! КАУВК я І р и зЖЕ із Н й : Кутя | : ен У з. ік, 5 й че че ? ї ще В Н Кі ших Мне дек пекудкксуст кто «ЕМВ йо ВЕК . Бо насе, дин ж «ВВ Тез в а ші ії ї ій бр ! т З | із ДК єю х х сії А й. Ічея Е; Я в с и: м " 1, й п Шк ков, схе ВВ Я Я са й Хек З ей я кре, суд, к- вет ей пи КИ ох, й Я щи З СЕ . зе ся З у ах Кос НЕК ЯК шк, ші ве ро Ше КУ ши ни НЕ СОН ШК еле «в, Еге ско ПОКИ фев Я аа ЧА ОСИ ву Ек 4 а 5 з те : х ща З У НЯ г ї КІ я а сх, Ка ка Н ще ка : -з нта м : ва Са ІЗ й я Сл ! ке шт і я КИПІННЯ ПВ пиши ни з НО, ПО ВВ ВВ ВВ ов О В О вв Иввав ВЕ і сту і ; і ЕЕ НЕ ЗЕ МІЙ Н Рі Й Мо МНЕ ПИ НИ Ж ИН НА Й Н ЕМ МІНИ МИ ЗИ ПОЕ КЯ У М НЛОЕ НН В КАНОН НИ ЗО НИ Ч СИЕ ПИ НИХ АКНЕ МОНАХ МО НН Ева НЕ ЗЕ ними І ми ро З Зо ЗИ зах НЄ вих МИ по НЕ шик З вно: НИ ри Ж ЗА УНН зв НЕ пол НИ ЗИ їв ві ї 18) ів. і ів; в. вві в в! ві в. ЗО не Що а НЕ и МКК шк М М С НЄ; У НЕ 3 4 я 8 7 В З СДН шо М о Ї фл пня - 48 : 1 ВА Я і 18» 18В Е і из тіте: ШЕ ше с нз; ШЕ ї г кри. Н Н ся су З ї О БЮПРЕПАРАТИ | о ЯЯУНЧЦЯ Е 25 УНЦІИ Я Я :
Фк. Б
М НН он Й 1 і о осо ВН дних в сенсі в НМ мент най і / і ша і : ВК са ве ія і Е в. Шен с. т не ТВ дюкеюствіви й : а ДЕ ЕЕ неекнні та ї че КІ 5 З З ве Й КО ее з Ще КУ я. 3 Є п Й т Ії в Кн, осв Янько шо я Ен х Ек: ще Зіна, І в в ос сіл ДУМ Її ще З ГУД ок . і « за Її а М ще й я Ше Ти Ба Ж « де й 5 ТК ОК Ка хо дин ше ам. я ех ї я дея ї о ї КОХ У ьг є Ак ре 5 ї Я її кеВ, Га Я аву, З 5 ; ке я 3 33 - ШО чи Як як я як . ку я НВе І не в чи, Е а с Й ки Ка і З к. а х ; й о а й У ХЕ і с я щу 1 |і Мб г х.. ВО
Фк. З
А зво ме В є З ло І СУ і к Н р; з є й у і Е і Кк. що . ї Н ї бі ж Ба иа пен х ке ее се КЗ у а я я ес лу ; і; бе ее ЩЕ МУ ї Ка ; й сік дв її З іч і окр ЕК КК: ХЕ хх й вах Її жк ЗУ ї ке х щу о сойка їі і Ух ек й ок ТЕ Її; с я си М К у В З МОУ лек У кі Ка о у г а У Н - х й хх - їх іч ХХ З Б ко і; Їч ха ех і о ВХ З Т; х х ся а Уа Я. її Я г до зн са їі Ї ї 1 НКИ чі КА Е Їж По - З, і ї о 5: МНЕ я я г Я ї і Б: ї І ЩЕ 1 їх 3 - З Яке і Її Ї | 3 і ри ШИ ЧК | ше ЗУ Н В 13 о Гр ! ша НЕ ГУ со Я КУ КНЕУ Ті з і: с ше ВС НН КО КК ин й КЕН ЩО т їх З; ки В Ех і З У з х з еккекінві КВК в Я і Е Й Ох з о Се ке й ко ї ? ке В: Га с ух й КОДЕК
7. сао я ї ях ї Ж; Ко Ж ес па НН НН С т З СИ і г Я КЕ КОД; : ик та яко с Чусня за З РОЙ КУЩ 4 4 о в. 19 Фіг ш іч їх не х КоеЯ -5 дес укр, щу ах Вес КУ шк 7 о сани ії; З - (й й Ї С У г у ї 7 же -Х Й Б КН Шана УВІ ч де КЕН с ВЕ БО ай ЗЕ ЕКЗ Я 5 ЇЇ ї РО т. днк М ЕРА ШН Я і фен ж о Ві КНУ ЕЗНАА З у ЕЧЕНШЕНЕ м Б - ж ШК НУ слон я ме я ЛЕ ве В ху ЕТ ЩІ її в Же В ге г ЗЕ ЗНУ кх Ж хх ші Еш щи у ще і. ХЕ: МУ Її Кокс І У ї шій шишщ г КІ. БІ ДЕ ся софмнфннднннсох ЯК НІ Ї ! Хто У ден ЕК ни ве М їх ЗК - (З тах МЕ; х З 1 око ИН: ТВ; 1 пуф ДИ зе Зі 1 ше КІН КИ її і Е: Ї Ї ен Са ОЇ : в Куй Ті с. ПК КЗ ее: То Ті й В с Рі Її пом нн днАнААкк осюююск У обу ЩІ ши ШЕ Еш хх ге 5 4 : Е х У І Е КУ г Ше ЗМ ЕН ШИ ВЕ; її і: х в ГЕ ОО х Ух ху ЗШ: ї5 Н ї зх ГУ ї ї ї Б х НЯ Кк її і А і А М ТОЇ» п іч ; ви ж мо сон х І ке Бі І в ен Яд ск и
3 К. се НН о І і сем Бе ев! й сс АХ нь Й М ни Мед Фіг. 42
У кі Меси ни є МИ є й я Я щ ГИ СЯ Шк 5 і: Х у я ще і ІЕ й Гу ях ня Е І ня КО к | : гл г Се ; чу ж: з: Коля, нн її про й й її ЯК ЕЕ 11 В ДЕ ЕН С ї їх ЕЕ х і: Її ї і щі: Б х Б х В ян і ЕЕ сх нн ВВ, жна х вх ех ТЕ СК ши Й "дове ен Пк КУ Бе нях Її в Ом Я ї Н хх в їз КЗ Край ей хх і 4 в Ї Я СЯ ой с вк ї ВИНУ 5 І щі КУ КЕ хх ї ; о їЕ м: і Б Пе і і ТЕ ЯК. ШУ ІЗ Е КЗ Кая 1 й | ї Ка хі йо ІБ Ки хі З Ма щ ря В о с ис а КИ сиве З ЩЕ і Ух 3 ІЗ я БАК м чиї У чн. Й я г З ей 7 що ї | «сне. й : р їі М ЕН й І й ча ния я ие і їй х х3 у ві ; КЕ ІЗ І ме де сих кежжикис ес а ! і ко дн пр сени незнання, й ве ск В й ше й з КО в Й пн 2; й тов ЯК фев пень Ж 3 ще сей З и зах і Бе ря ХА Кая осв ЕШУ ка я о ШИЯ К м о с. С ОХ М Я а З її і ЕЗ Ве і х Ж ч5 ан ЗК М ї і 1 ї х я жо СА Си ї 3 ії ше влада Кк БОКИ у 1 Ї де Осо А Я З | з З х Во ейов дО Хускочнкнй ; 3 ї Кз г Яся 5 ик Ух Е ; уз і: ШЕ Хек с сЕ Ка: : 14 б с Ей НИ я где і ї я ай в у с й ме як З Б Де та як В Не - ху а ; я з С с та ї Е в нн МК гас У, | й зе у шен 1 Кон ув Ок ай м : є, ні; НН ка ШЕ зе її кн у ми ша не т: КО песен в а х Й Ви ЩО : ние ер Шк Ко і и. Ше шкі слой м щЯ шва и ен о ї «очко тла х ща Я хх
Я. 15 ря ож Її: ІЗ їх ГУ їх ЩЕ: дж СУ пз З а КК КУ ща їх ЗНУ ск Кк БУ СИ КНУ СЕ У Сак Тх СКЗ СК СКЗ КУ ЗИ ГОМ КК ско ЗХ З ДО тк ШІ Кх 3 Є У ях ТЕ СК: ТЕ: СЗШ ТЕ: Є У С З У У Ж М ХЕ І ЩІК ЇЇ ЩЕ УЖ ЯЗИК С С НИК ЖК Ж Ж УК КЗ КУ КОНЯ ОК Ж Ж З ЯКУ Оу ЗИ ВООЗ ІЗ У ОКУ с З мНШеСЯ СК б - К ск. КС б вик КЗЗ сон ВВ СВ ВА ї5 КУ КУ СИНЯ с ЗИ її я се щі КЗ оо у ж КК, ЕІ з Я Я БТ УНН ЖК їх а СОЯ Б Ка вен о 7 ся Ки я й й вени Ф г г 2 х Ач г Коха Бей МКК шо тУиЙ жулииюю же Пммнжижююм у дшеея о НН КІ Оле УЖ й шо ЧІ ї щ ях ян А БІ ї а о вв МКК С в ко ! і ну ач я Б -й НН ня я 5 Ак я х
К. Б їх ткнкнкК, ту с ЩЕ КК Ж, х сх с, Кх Я Бо й В Мн Я 7 У КОЖ з Я ТО Ся лк те дритекжтенн я ткена м я ММ 7 із чия і пе и Ша Я я СЯ же я я Он ї нем І я що УК ї : -- І Бечя «о ВУХ ї Її 5 ЗІ ЕЕ В Ка х Ї МЕ З М ее х ОО С : ; ше МКМ БД І ШЕ Ї х х Ка ВК ХУ 1 і: Б: З хх сх У Е ШІ 3 ія «Х ех СО ТЕ ї х ко аж БУ І З ї х х прю КО ЕЕ Же: їх в х. У тк Кох 8 Я : х х х їх Ку хх ГЕ Ж х х хх Же хг У У х, х х Би У ІЩ КІ в З ря я х т, х сен не ен ЩЕ у. х Ой з и х З г еи ЕЕ ШЕ я ї з їх Те ха М ї З Хах х МВ. хх їх х ї х 1 їх У Б ке Н т Ох ко ї ї. ї о Я ї ї 1 ї ї ож ЗИ ся ї ї що - 2 3 їх а НН 3 ї 3 ІЗ Оу ІЗ кова ї г 1: КОН У ЩЕ В В з КОЗУ Н З х ї ї ї ОО 3 : ї і М З х х 3 2 дк 3 у 7 КО Я 3 х В З КК ї ся ЕІ ВООЗ В х. : їх ве х Се ї ї УК ЗВ НН ту у їх ї ОК Ой ї Я Ме кн У с х у а я У З й пес в ПИВ НИЯ Х ху ЕВ ЖК оз ї х ес и НОВО Ї ке о ЗМІЯ Я с нн ШІ Б Соду щі ша ї п о ДК я - ж Що Км м Бжи. З осо ОЗ
НЕ з й БИ У: У о Б - ЩЕ і те о ово кома В сн Кк х є мя хо С ж шкжякя гі х іч га ж п. Шия пеки он а в хан - ван у «НОВ х Я ше ще ж А я ем ех ж: и оди и Не хх І: ри не А Ка а ва ї КО Му лк Вк ї Ка Кен оон Я За пої роз Й ою ж йо Я ви х. ЗО с г й Фіг. 19 у педрвететя оое вод тттежнн вк «Кук ра нина с Й ще: Кк КМ іди і пе нн КН ІН Е их бою То ще ух ; я ей і ща ча З ех хо З се че у рсжой ї ск 7 я Б о крово еиьооя В Кк: З де Ка, Йо Е хх за м х хх Ка З щі Я КУ х ХО «а Ах У Я НЯ і І й х Ху з А АЖ Кі і й і: хх КК Ко х з С х 5 я Уа ни нн я і ; 1 сш М : І; ' п : хх дим, ! р ше и нн Н ! 1; і | НЕ. сі Н З НН, іх 5 : Я і ЗЕ ЕЕ З Н і і к у НК 7 З бе А з : гу КК я ОК Ся ! т я Еш а За ИН НИ че ї кї я; в НУ х Кк Ще й і; о х ж Й г чу ї ж, жив М , у і; ' КК сх Я ой ий х і: Зх 7 я-Я сй я ; а Й -ке 176
Фіг. 20
UAA201605425A 2013-10-25 2014-10-23 Система для розподілення агрохімічних продуктів з низькою нормою внесення UA119653C2 (uk)

Applications Claiming Priority (4)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US201361895803P 2013-10-25 2013-10-25
US14/468,973 US20150066314A1 (en) 2013-08-27 2014-08-26 System for dispensing agricultural products in specified groupings
US201462048628P 2014-09-10 2014-09-10
PCT/US2014/061972 WO2015061570A1 (en) 2013-10-25 2014-10-23 System and process for dispensing multiple and low rate agricultural products

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA119653C2 true UA119653C2 (uk) 2019-07-25

Family

ID=52993560

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201605425A UA119653C2 (uk) 2013-10-25 2014-10-23 Система для розподілення агрохімічних продуктів з низькою нормою внесення

Country Status (9)

Country Link
EP (3) EP3060036B1 (uk)
CN (2) CN105722384A (uk)
AU (2) AU2014339970B2 (uk)
BR (1) BR112016008865A8 (uk)
CA (2) CA3176733A1 (uk)
ES (1) ES2725632T3 (uk)
PL (2) PL3501253T3 (uk)
UA (1) UA119653C2 (uk)
WO (1) WO2015061570A1 (uk)

Families Citing this family (19)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US10064327B2 (en) 2015-07-03 2018-09-04 Amvac Chemical Corporation Apparatus and method for minimizing the volume of a liquid carrier used for delivering agricultural products into a furrow during planting
US11058046B2 (en) 2013-08-27 2021-07-13 Amvac Chemical Corporation System and method for dispensing multiple low rate agricultural products
US10517206B2 (en) 2013-08-27 2019-12-31 Amvac Chemical Corporation System for providing prescriptive application of multiple products
US11026362B2 (en) 2013-08-27 2021-06-08 Amvac Chemical Corporation System and method for treating individual seeds with liquid chemicals during the planting process
US10470356B2 (en) 2013-08-27 2019-11-12 Amvac Chemical Corporation System and method for dispensing multiple low rate agricultural products
US9820431B2 (en) 2013-08-27 2017-11-21 American Vanguard Corporation System and process for dispensing multiple and low rate agricultural products
US10694655B2 (en) 2013-08-27 2020-06-30 Amvac Chemical Corporation Tagged container tracking
US10058023B2 (en) 2016-07-13 2018-08-28 Amvac Chemical Corporation Electronically pulsing agricultural product with seed utilizing seed transport mechanism
US11229155B2 (en) 2013-10-25 2022-01-25 Amvac Chemical Corporation Tagged container tracking
US11864485B2 (en) 2013-10-25 2024-01-09 Amvac Chemical Corporation Tagged container tracking
EP4265094A3 (en) 2016-06-06 2024-01-17 AMVAC Hong Kong Limited System for providing prescriptive application of multiple products
HUE061600T2 (hu) * 2017-05-18 2023-07-28 Amvac Hong Kong Ltd Címkézett konténerek nyomon követése
CN115004905A (zh) * 2018-08-25 2022-09-06 艾姆瓦克香港有限公司 用于分配低比率农用产品的系统和方法
USD908277S1 (en) 2018-08-25 2021-01-19 Amvac Chemical Corporation Container for dry products
CA3110354A1 (en) 2018-08-28 2020-03-05 AMVAC Hong Kong Limited Container system for transporting and dispensing agricultural products
US11382261B2 (en) 2018-08-28 2022-07-12 Amvac Chemical Corporation System and method for stacking containers
CN109005803B (zh) * 2018-10-25 2020-07-17 南京电狐网络科技有限公司 一种具有调节功能的播种设备
EP3977394A1 (en) * 2019-05-31 2022-04-06 Precision Planting LLC Methods and systems for using duty cycle of sensors to determine seed or particle flow rate
EP3763184B1 (fr) 2019-07-10 2022-01-12 Ribouleau Monosem Element semeur et semoir

Family Cites Families (26)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4009668A (en) * 1975-07-07 1977-03-01 Deere & Company Planter apparatus and method for planting
US4497265A (en) * 1983-04-04 1985-02-05 Clemson University Seeding implement
US4691645A (en) * 1985-07-05 1987-09-08 Steven Anderson Seed planter attachment
US4896615A (en) * 1985-10-15 1990-01-30 Clemson University Hopper for dispensing seed, grain and the like
US4917304A (en) * 1986-12-31 1990-04-17 Avanti Manufacturing Co. Automatic controller for injection of additives into irrigation water
US4971255A (en) 1989-09-18 1990-11-20 Conrad Larry M Granular chemical bander
US5156372A (en) 1991-10-18 1992-10-20 Conrad Larry M Metering device for granular materials
US5301848A (en) 1991-10-18 1994-04-12 Conrad Larry M Electromagnetic meter for closed dispensing container
US5638285A (en) * 1993-12-22 1997-06-10 Ingersoll-Dresser Pump Company System for dispensing dry agricultural chemicals
US5524794A (en) * 1994-05-23 1996-06-11 Ingersoll-Dresser Pump Company Metering device for granular materials
US5687782A (en) 1996-04-12 1997-11-18 Ingersoll-Dresser Pump Company Transfer valve for a granular materials dispensing system
US6070539A (en) * 1997-03-21 2000-06-06 Case Corporation Variable rate agricultural product application implement with multiple inputs and feedback
US6047652A (en) * 1998-05-12 2000-04-11 Case Corporation Seed planter distribution system
US6289829B1 (en) * 1998-09-18 2001-09-18 Aventis Cropscience S.A. Planting apparatus with improved liquid pesticide delivery device and related method for delivering liquid pesticide
US6216615B1 (en) * 1998-11-04 2001-04-17 William W. Romans Chemical metering apparatus for controlled deposit of agricultural chemicals in coordination with seed singulation
US6198986B1 (en) * 1999-04-30 2001-03-06 Ag-Chem Equipment Co., Inc. Pre-charged multi-variable rate crop input applicator machine
US6346888B1 (en) 1999-10-20 2002-02-12 Larry M. Conrad Non-resonant electromagnetic energy sensor
US6848377B2 (en) * 2003-01-10 2005-02-01 Deere & Company Furrow opener/closer in an agricultural machine
US6938564B2 (en) 2003-06-03 2005-09-06 Amvac Chemical Corporation Method and system for concentrating chemical granules around a planted seed
US6748884B1 (en) * 2003-06-03 2004-06-15 Case, Llc Automatic liquid fertilizer rate system
US7536962B2 (en) * 2005-04-19 2009-05-26 Kamterter Ii, L.L.C. Systems for the control and use of fluids and particles
US7171913B1 (en) * 2006-02-24 2007-02-06 Amvac Chemical Corporation Self-calibrating meter with in-meter diffuser
US8744633B2 (en) * 2006-09-12 2014-06-03 Agtelligent, LLC. Input dispenser and recorder
CN102084745A (zh) * 2009-12-03 2011-06-08 东北农业大学 播种机种肥监测方法
CN102385318B (zh) * 2010-08-31 2013-11-20 中国农业机械化科学研究院 一种免耕播种机播种量的控制方法及装置
US9877424B2 (en) * 2010-12-08 2018-01-30 Bayer Cropscience, Lp Seed treatment facilities, methods and apparatus

Also Published As

Publication number Publication date
EP3060036A1 (en) 2016-08-31
CA2928080A1 (en) 2015-04-30
AU2017251805B2 (en) 2019-06-20
CN110073777A (zh) 2019-08-02
CA3176733A1 (en) 2015-04-30
AU2014339970B2 (en) 2019-01-03
EP3060036B1 (en) 2019-03-13
WO2015061570A1 (en) 2015-04-30
AU2014339970A1 (en) 2016-05-12
BR112016008865A8 (pt) 2020-03-24
AU2017251805A1 (en) 2017-11-16
EP4035519A1 (en) 2022-08-03
CA2928080C (en) 2022-12-06
EP3501253A1 (en) 2019-06-26
PL3060036T3 (pl) 2019-07-31
CN105722384A (zh) 2016-06-29
PL3501253T3 (pl) 2022-03-28
ES2725632T3 (es) 2019-09-25
EP3501253B1 (en) 2021-12-15
EP3060036A4 (en) 2017-06-07

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US10806073B2 (en) System and method for dispensing agricultural products
UA119653C2 (uk) Система для розподілення агрохімічних продуктів з низькою нормою внесення
CN113163748B (zh) 用于分配多种低比率农用产品的系统和方法
US10470356B2 (en) System and method for dispensing multiple low rate agricultural products
US10517206B2 (en) System for providing prescriptive application of multiple products
UA126857C2 (uk) Система переривистої подачі агрохімікату разом з насінням за допомогою електронного керування з використанням механізму транспортування насіння
CN114901061B (zh) 在播种过程期间用液体化学品处理单独种子的系统和方法
RU2807065C2 (ru) Система и способ для выдачи множества продуктов сельскохозяйственного назначения с низким расходом
EP3465486B1 (en) System for providing prescriptive application of multiple products