PH11943A - 2,2"-anhydro-1-b-d-arabinofuranosyl-5-fluorocytosine salts and process of preparation - Google Patents
2,2"-anhydro-1-b-d-arabinofuranosyl-5-fluorocytosine salts and process of preparationInfo
- Publication number
- PH11943A PH11943A PH14979A PH14979A PH11943A PH 11943 A PH11943 A PH 11943A PH 14979 A PH14979 A PH 14979A PH 14979 A PH14979 A PH 14979A PH 11943 A PH11943 A PH 11943A