LV14209B - Iepirkumu maisiņš - Google Patents

Iepirkumu maisiņš Download PDF

Info

Publication number
LV14209B
LV14209B LVP-10-100A LV100100A LV14209B LV 14209 B LV14209 B LV 14209B LV 100100 A LV100100 A LV 100100A LV 14209 B LV14209 B LV 14209B
Authority
LV
Latvia
Prior art keywords
bag
sheet
handles
paper
folded
Prior art date
Application number
LVP-10-100A
Other languages
English (en)
Other versions
LV14209A (lv
Inventor
Fernando Giacometti
Original Assignee
Green Pack, Sia
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Green Pack, Sia filed Critical Green Pack, Sia
Priority to LVP-10-100A priority Critical patent/LV14209B/lv
Publication of LV14209A publication Critical patent/LV14209A/lv
Publication of LV14209B publication Critical patent/LV14209B/lv

Links

Landscapes

  • Making Paper Articles (AREA)
  • Purses, Travelling Bags, Baskets, Or Suitcases (AREA)

Description

Tehnikas joma
Izgudrojums attiecas uz papīra iepirkumu maisiņu jomu, it īpaši - uz jauna veida papīra iepirkumu maisiņiem ar bezšuvju apakšējo daļu.
Zināmais tehnikas līmenis
Pašlaik papīra maisiņu izplatība un izmantošana ir stipri ierobežota, ko nosaka galvenokārt divi apstākļi, proti, ražošanas izmaksas un šo maisiņu atbilstība ekoloģijas prasībām. Šobrīd papīra iepirkumu maisiņu ražošanas process tiek veikts trīs galvenajos etapos: rokturu izgatavošana, pašu maisiņu izgatavošana, roktura piestiprināšana maisiņam.
Zināmo veidu papīra iepirkumu maisiņu ražošanā divās fāzēs būtībā tiek izmatota karsta kausējuma līme, t.i., rokturu izgatavošanā nepārtrauktā līmēšanas ciklā un vienlaidu papīra lokšņu gareniskā locīšanā ar sānu salīmēšanu /US 2985355, 23.05.1961, B65D 33/34; DE1152008B, 26.10.1972, B65D33/10; EP1359003B1, 05.11.2003, B65D33/10 ). Stadija, kas ietver divus iepriekš aprakstītos secīgos etapus, satur roktura materiāla sagriešanu atsevišķos rokturos un salocītās papīra loksnes sagriešanu atsevišķos gabalos, kuri atbilst vēl pilnībā nepabeigtiem maisiņiem. Apstrādājot atdalītu objektus, tādus kā rokturi vai maisiņi ar vaļēju apakšējo daļu, ir nepieciešama tūlītēja pilnīga to salikšana, ko var nodrošināt vienīgi karsta kausējuma līme.
Iepriekš aprakstītās operācijas ir būtiski svarīgas tradicionālā veida papīra iepirkumu maisiņu izgatavošanā un tās nav izslēdzamas, tāpēc pašlaik ir ļoti grūti karstā kausējuma līmi aizstāt ar cita veida līmi. Minēto problēmu var atrisināt, ņemot vērā to, ka pašlaik lietojamiem papīra maisiņiem nav iespējams izmantot ražošanas procesu, kurā to atdalīšana no sagataves materiāla būtu pēdējā veicamā operācija. Šī iemesla dēļ ir nepieciešams jauns risinājums, kas dod iespēju izstrādājuma nogriešanas operāciju veikt bezšuvju papīra maisiņu ražošanas procesa beigās. Tātad ir jāizstrādā un jāsāk ražot jauna veida papīra iepirkumu maisiņu ar bezšuvju apakšējo daļu un līmētām sānu malām kopā ar tā ražošanas paņēmienu, kurā minētais papīra iepirkumu maisiņš ir izvietots uz plūsmas līnijas ar tā galveno garenasi pozīcijā, kas būtībā vērsta taisnā leņķī pret plūsmas kustības virzienu.
Izgudrojuma mērķi ir: nodrošināt zemākas ražošanas izmaksas salīdzinājumā ar zināmajiem papīra maisiņiem, ražošanu veicot nepārtrauktas plūsmas līnijā un tādējādi palielinot ražošanas ātrumu un samazinot relatīvās izmaksas; garantēt nepieciešamo izturību, it īpaši attiecībā uz maisiņa apakšējo daļu, to izveidojot nesadalītu un bez šuvēm, lai var izturēt lielāku slodzi salīdzinājumā ar zināmā veida papīra maisiņiem, kuriem ir aizlocīta un salīmēta apakšējā daļa; garantēt atbilstību ekoloģijas prasībām, neizmantojot tādas lēni biodegradējamas vai lēni sairstošas vielas, kā karsta kausējuma līme; ražošanas ātruma palielināšana, veicot izstrādājuma atdalīšanu nobeiguma etapā, kad tiek veikta galvenā šķērsvirziena nogriešanas operācija; ražošanas laika un izmaksu optimizācija, kas ir iespējama, izmantojot papīra rulli un maisiņu ražošanu veicot divās plūsmās.
Izgudrojuma detalizēts izklāsts
Lai sasniegtu izvirzītos mērķus, tiek piedāvāts papīra iepirkuma maisiņš ar bezšuvju apakšējo daļu un līmētām sānu malām. Iepirkumu maisiņa ražošanai ir izstrādāta iekārta, saskaņā ar kuru minētais maisiņš tiek izvietots uz plūsmas līnijas, tā garenasi orientējot būtībā taisnā leņķī pret plūsmas līniju. Piedāvātā iepirkuma soma vai maisiņš no papīra sastāv no vismaz vienas aizlocītas papīra loksnes, kuras apakšējā daļa ir vienlaidu un bez šuvēm, ko norobežo loksnes locījums(-i) vismaz sagataves vienas transversālās līnijas visā garumā. Materiāla loksnes sānu malas turpretim tiek salīmētas un, ja nepieciešams, salocītas, piemēram, plēšu veidā, norobežojot maisiņa sānus. Atšķirībā no papīra maisiņiem, kuriem apakšējā daļa tiek veidota, aizlokot un salīmējot loksnes malas, jaunā veida maisiņiem tiek salīmētas to sānu malas, bet bezšuvju apakšējā daļa dod iespēju izturēt daudz lielāku slodzi, nekā zināmā veida papīra maisiņiem.
Piedāvātajam maisiņam ir pāris rokturu, kas izvietoti pie salocītās papīra loksnes malām un norobežo maisiņu vaļējo augšdaļu. Minētie rokturi var būt tā saucamie „pupas” formas rokturi, kad iegareni „pupas” formas caurumi tiek izgriezti attiecīgajās pozīcijās salocītās papīra loksnes abās pretējās augšējās malās, vai auklas veida rokturi, kad katrs rokturis tiek izveidots no auklas vai papīra, vai auduma sloksnes, kas piestiprināta pie maisiņa augšējās malas.
Izgudrojuma tehniskajā risinājumā minētās augšējās malas satur pastiprinājuma sloksni vai lentu no papīra vai kartona, kas piestiprināta salocītās loksnes iekšpusē vai ārpusē, veidojot maisiņa augšdaļu, kur „pupas” veida rokturi ir izveidoti, izgriežot caurumus minētās papīra loksnes pastiprinātās joslas līmenī. Minētās augšējās malas var būt taisnas vai izveidotas noteiktā formā, piemēram, būtībā izliektas, pie kam maisiņa augšējās malas var būt nolocītas vienu vai vairākas reizes, lai pastiprinātu rokturi, vai maisiņš var saturēt divus auklas veida rokturus, kas ir alternatīva „pupas” veida rokturiem, pie kam katrs rokturis satur vismaz vienu auklas gabalu vai sloksni, piemēram, izgatavotu no papīra, kuras gali ir piestiprināti minētajai maisiņa malai.
Maisiņi B ražošanas paņēmienā ir izvietoti uz plūsmas līnijas ar tās garenasi Bx virzienā, kas ir būtībā ir orientēta taisnā leņķī pret plūsmas līnijas kustības X virzienu, pie kam minētā galvenā garenass Bx ir taisna līnija, kas savieno papīra maisiņa apakšējo daļu ar tās vaļējo augšdaļu. Turpretim zināmos papīra maisiņa ražošanas paņēmienos tie tiek izgatavoti tādā veidā, ka to galvenās garenass virziens būtībā ir paralēls plūsmas līnijas kustības virzienam. Piedāvātajā procesā ir izveidots maisiņš ar bezšuvju apakšējo daļu, kas ir izturīgāka pret lielāku svaru, un papildus tam visas maisiņu ražošanas stadijas var tikt īstenotas nepārtrauktā procesā, jo transversālās sagriešanas operācija tiek veikta vienīgi plūsmas līnijas beigās.
īss zīmējumu apraksts:
- Zīmējumos 1, la un lb ir attēlota jaunā veida maisiņa B ortogonālā projekcija ar „pupas” veida rokturiem M, ar taisnu augšējo malu Bl un bezšuvju apakšējo daļu B3;
- Zīmējumos 2, 3 un 3a attiecīgi ir attēloti trīs jaunā veida maisiņu B varianti ar „pupas” veida rokturi M: ar būtībā izliektu augšējo malu B2 un bezšuvju apakšējo daļu B3; ar auklas rokturi N, taisnu augšējo malu Bl un bezšuvju apakšējo daļu B3; ar auklas rokturi N, būtībā izliektu augšējo malu B2 un bezšuvju apakšējo daļu B3;
- Zīmējumos 4a un 4b ir attēlots maisiņš B, kas ir izveidots, salokot būtībā taisnstūra loksni P pa iezīmētām vai ielocītām līnijām A, kas ar maisiņu B galveno garenasi Bx veido taisnu leņķi;
- Zīmējumos 5a un 5b shematiski ir parādīts, kā no katras loksnes P ir iespējams izveidot divus maisiņus B, kas veido divus paralēlus locījumus vai locījumu A virkni; šādā veidā loksnes divas pretējās malas saplūst un savienojas loksnes P centrā;
- Zīmējumā 6 shematiski ir attēlots jaunā veida maisiņu B ražošanas līnijas sānskats;
- Zīmējumos no 7. līdz 18. shematiski ir attēlotas ražošanas procesa atsevišķas stadijas.
Maisiņu B apstrādes stadijas, izņemot gatavo maisiņu B sakraušanas stadiju ķīpās, tiek veiktas nepārtrauktas plūsmas procesā. Šīs apstrādes stadijas ir šādas:
- iezīmēšanas 2 veikšana, lai sekmīgi izpildītu locīšanas operācijas (zīm.7);
- nepieciešamo iepriekšējo iegriezumu 3 veikšana gatavu izstrādājumu sekmīgai atdalīšanai (zīm. 8);
- vinila līmes uzklāšana 4 vietās, kur tiks pielīmētas rokturu sagataves M un N, un sānu malu savienošanas vietās, lai izveidotu maisiņa B sānus B4 (zīm. 9 un zīm. 11);
- salocīšana garenass virzienā, t.i.,, paralēli plūsmas kustības virzienam X, lai norobežotu maisiņa B slēgto apakšējo daļu B3 (zīmējumi 11, 12,12a, 13,14a, 14b);
- roktura sagatavju M un N piestiprināšana 6 pie loksnes F;
- loksnes F divu sānu salocīto malu F1 salīmēšana 7 iepriekš minētajā līmenī, izmantojot vinila līmi;
- karsēšana 8 ar karstu gaisu, ja nepieciešama, lai paātrinātu līmēšanas stadijas norisi, un, ja nepieciešams,
- „pupas” veida roktura un garengriezumu veidošana 9 ar presformu vai ar nogriešanas štanci 10 divrindu maisiņu B plūsmas gadījumā (zīm. 15).
Saskaņā ar izgudrojumu ir iespējams izveidot divu paralēlu maisiņu B rindu plūsmu katrai vienlaidu papīra loksnei F, veidojot divus dubultus garenvirzienā un paralēlus iezīmējumus vai iezīmējumu sērijas 22. Minētā divu maisiņu B rinda var tikt sakārtota vai nu sinhroni, vai zigzagveidā (zīm. 6a un zīm.6b).
Ražošanas līnija satur vismaz vienu rulli vai ruļļa turētāju 11 papīra loksnes F attīšanai. Minētais ruļļa turētājs 11 var būt paredzēts vienlaidu 2500 mm platai loksnei F, kas dod iespēju ražot taisnstūrveida maisiņus B ar augstumu h=550 mm, kuru šaurākā sāna platums jeb maisiņu biezums d ir 150 mm, bet platākā sāna platumu d nosaka attālums starp diviem nobeiguma transversālajiem griezumiem 111. Papīra padeve tiek regulēta ar vismaz vienu pneimatisku bremzes ierīci un vienu vai vairākiem slodzes devējiem 12, kas plūsmas virzienā izvietoti tieši aiz ruļļa turētāja 11.
Iezīmējumu veikšanas stadija 2 (zīm,7) ir nepieciešama, lai ražošanas procesa beigās izveidotais saplacinātais maisiņš B viegli būtu pārveidojams raksturīgajā trīsdimensiju formā. Minētie iezīmējumi 22x, 22y, kas attiecīgi ir paralēli 22x un perpendikulāri 22y pret plūsmas kustības virzienu X, tiek izdarīti ar vienu vai vairākām vārpstām 21x, 21y. Maisiņu B ar dažādu biezumu p var izgatavot, nomainot griešanas ierīces 23x, 23y un izmainot elektriski vadāmās ass virzienu.
Auklu rokturu N izmantošanas gadījumā pēc ruļļa F attīšanas 1 tiek veikta loksnes iepriekšēja nogriešana 3 (zīm. 8), kas sastāv no viena vai vairākiem iezīmējumiem 31, kas veikti loksnē F vietās, kur tiks piestiprināta roktura N aukla N2. Iepriekšēji iezīmējumi tiek izdarīti, lai novērstu to, ka veicot garengriezumu vai griezumu ar nogriešanas štanci 10, ar nazi tiktu nogriezta ari aukla N2.
Pirms operācijas 5, kurā tiek veikta salocīšana garenvirzienā, loksnes F vietās, kuras veidos katra maisiņa B sānu šuvi, uzklāj vinila līmi. Līmes uzklāšanas operācija 4 tiek veikta ar diviem cilindriem - augšējo 41 un apakšējo cilindru 42, līmi uzklāšanai uz augšējā cilindra 41, kas griežas ap savu garenasi, saņemot no līmes tvertnes 43. Minētais cilindrs 41 griežas, esot kontaktā ar apakšējo cilindru 42, un uzklāj minēto vinila līmi uz nospieduma 421, kas ir uz apakšējā cilindra 42. Pēdējais, kontaktējot ar vārpstas palīdzību, uzklāj precīzu līmes slāni 44 precīzā loksnes F vietā. Attiecībā uz iegriezumu 2 un iepriekšējās griešanas 3 stadiju, pat līmes uzklāšanas stadijai 4 tiek izmantotas aizstājamas nospiedumu ierīces 421, lai ērti pārietu no viena formāta uz citu.
Pēc tam, kad ir uzklāta vinila līme, loksne 4 tik salocīta garenvirzienā, t.i., paralēli pašas loksnes plūsmas virzienam X. Locīšana garenvirzienā 5 tiek veikta ar deflektora 51 palīdzību ar progresējošu leņķi un piemērotu nolieci starp nesalocīto un salocīto loksni F, piemēram, izmantojot cilindru un gumijas diskus (zīm,12a).
Pēc iegriešanas veikšanas 5 loksnes F ārējā mala F2 veido maisiņa B apakšējo daļu B3. Vienas vai divu plūsmas līniju gadījumā maisiņa B biezumu p jeb mazāko no tās apakšējās daļas B3 izmēriem nosaka attālums starp iepriekš veiktajiem garengriezumiem 22x, kuri veido apakšējo daļu B3 (attiecīgi skat. zīm.12 un zīm.13). Šajā gadījumā loksnes F pretējās sānu malas F1 ir paceltas, pagrieztas par 180° centra virzienā, novietotas viena pie otras un pārliktas pāri loksnes F centrālajai daļai F3. Tādā veidā loksnes F abas ārējās malas F2 nosaka divu rindu maisiņu B apakšējo daļu B3 izgatavošanu.
Saskaņā ar pirmo variantu (zīm.12) savienojums starp minētajām malām Fl, kas novietotas viena pie otras centrā F3, ir veikts, izmantojot rokturu formu M, kas satur papīra vai kartona sloksni Ml. Saskaņā ar iespējamo variantu (zīm.13), kas ir alternatīvs risinājums minētajam roktura formas M ārējam pielietojumam 6, rokturis M šajā gadījumā tie veidots pirms locīšanas stadijas 5 loksnes F iekšpusē, t.i.,, tajā pusē, kas nebūs redzama. Šajā gadījumā roktura sagataves/sagatavju veidošana tiek veikta pirms locīšanas stadijas, un sagataves tiek izmantotas būtībā starppozīcijā uz salocītās loksnes F paralēli plūsmas virzienam X. Tāpēc rokturu sagataves M un N ir nepārtrauktas.
Minētās roktura formas M var būt ar vismaz vienu sloksni vai lenti, izgatavotu no papīra vai kartona Ml, kas dod iespēju izveidot tā saucamos „pupas” formas rokturus. Minētā roktura forma N satur vismaz vienu sloksni vai lenti, kas izgatavota no papīra vai kartona N1 ar auklu N2, salocītu un piestiprinātu minētajai sloksnei Nl, kas ir piemērota, lai veidotu maisiņu rokturi, tādējādi izveidojot tā saucamos „auklu” rokturus N (skat.zīmējumus 3, 3a, 17 un 18). Minētās rokturu formas M un N tiek piestiprinātas pie loksnes F bez nepieciešamības tās sadalīg piemēram, tās sagriežot Šķērsām attiecībā pret plūsmas virzienu X. „Pupas” formas rokturu M gadījumā forma M satur vismaz vienu pastiprinājuma sloksni M, kas tiek izgatavota no papīra vai kartona griešanas fāzes 9 laikā, kas notiek pēc locīšanas 5 un līmēšanas 7 fāzes, bet pirms nobeiguma griešanas fāzes 11 tiek izveidots „pupas” jeb iegarenas formas caurums M2.
Auklu rokturu N gadījumā rokturu forma tiek iegūta, auklu N2 iespraužot starp divām vai vairākām sloksnēm vai lentē Nl, kur minētā aukla N2 ir pienācīgi salocīta kā sava veida rotājums nebeidzamu U burtu formā, pārmaiņus izvirzoties ārā no abām minēto slokšņu Nl pusēm.
Gadījumā, kad maisiņš tiek ražots vienā plūsmas līnijā, nobeiguma rokturu formas N3 un N4 tiek izveidotas, gareniski 5 iegriežot starppozīcijā,vienkāršu formu N (zīm. 17).
Gadījumā, kad maisiņš tiek ražots divu plūsmu līnijā zigzadveidā, ir nepieciešams izveidot divas atsevišķas daļēji nosedzošās formas N3 un N4, no kurām katra pārmaiņus nodrošina vienu rokturi Nd pirmās rindas maisiņiem B un vienu rokturi Ns otrās rindas maisiņiem B (zīm. 19).
Garengriezumu vai griezumu veikšanai ar nogriešanas štanci līnija 101, kas atdala abu rindu rokturus Nd un Ns, ir tā pati līnija 101, kas atdala salocīto vienlaidu loksni F. Garengriezums vai griezums ar nogriešanas štanci 10 tiek iegūts ar vismaz vienu rotācijas griešanas štanci 102 pirms nobeiguma transversālā griezuma 11. Šajā ražošanas paņēmienā tiek izmantota iepriekš aprakstītā iepriekšēju iezīmējumu operācija 3, lai štances garengriezuma 10 un nobeiguma transversālās nogriešanas 11 stadijā aizsargātu rokturu N auklas N2.
Atkarībā no rokturu formas M un N un no veida, kādā tās tiek izmantotas, piemērots ir ātri žūstošas vinila līmes 61 slānis, kas ir uzklāts tieši uz papīra vai kartona M un N joslas vai lentes, lai pēc tam to pielīmētu pie loksnes F (zīm.6). Lai garantētu strauju rokturu formu M un N pielīmēšanu un arī loksnes F salīmēšanu sānu stiprinājumu vietās, tiek izmantota ātri žūstoša vinila līme, kas tiek pakļauta paildzinātai saspiešanai ar piemērotu preses veltņu virkni 71, kamēr apgabals, kas iesaistīts sastiprināšanā, ja nepieciešams, tiek pakļauts karsēšanas procesam 8.
Kad salocītā loksne F ir pienācīgi salīmēta, tiek veikta 9 „pupas” veida rokturu izštancēšana ar nogriešanas štanci. Gadījumā, ja loksne F ir piemērota divu rindu maisiņu plūsmas ražošanai, garengriezums ar nogriešanas štanci tiek veikts 10 arī plūsmu atdalīšanai.
Minēto iegriezumu 2 gadījumā iepriekš minētā „pupu” veida rokturu izštancēšana 9 un garengriezuma veikšana ar nogriešanas štanci 10 tiek iegūta, izmantojot savstarpēji nomaināmas ierīces 91 un 102, kas ir savienotas ar vienu vai vairākām vārpstām 92 un 103, kuras regulē ar elektriski vadāmu asi (zīm. 15).
Pēdējā operācija, kas ļauj iegūt gatavu maisiņu, ir transversālā nogriešana 11, t.i., virzienā, kas ir būtībā transversāls kustības virzienam X, kas atdala maisiņu B, kad tā izgatavošana ir pabeigta. Transversālā nogriešana 11, kā shematiski parādīta zīm, 18, tiek veikta, izmantojot vismaz vienu asmens turēšanas cilindru 112 ar asmeni, kas sastiprināts ar attiecīgu pretēji vērstu asmeni. Divu plūsmu gadījumā ar zigzagveida maisiņu B izkārtojumu, asmens turētāja cilindrs 112 ir aprīkots ar diviem pusasmeņiem 112a un 112b, pa vienam katrai rindai, kas izkārtotas 180° leņķī. Kad nav iespējams izmantot vienkārtas loksni lielo izmēru iespiešanas vai izmantojamo materiālu tehnisko prasību dēļ, tiek savienotas divas vai vairākas loksnes, piemēram, divas vienlaidu loksnes G un H, kas platumā ir sadalītas uz pusēm. Minētās divas loksnes G un H tiek nodrošinātas ar plēšu formas locījumiem G1 un Hl, kas veido katra maisiņa B bezšuvju apakšējo daļu B3, pie kam savienojums G2 un H2 (zīm. 14 un zīm. 14a) tiek izveidots, uzklājot ātri žūstošu vinila līmi G4 un H4 uz vienas no maisiņa B vertikālajām sieniņām apakšējās daļas B3 stūra B31 tuvumā tā, lai: apakšējās daļa B3 jebkurā gadījumā paliktu bez savienojumiem; savienojums G2 un H2 pārklātu apakšējās daļas B3 stūri B31 un tādējādi padarītu to neredzamu. Maisiņš B ir gatavs, kad tas tiek atdalīts ar garengriezumu 10. Minētā loksne F vai tās daļa var tikt savienota vai jebkurā gadījumā sasaistīta ar vienu vai vairākām loksnēm, kas, izņemot papīra loksnes, var būt izgatavotas no dabisku vai sintētisku šķiedru auduma vai cita veida materiāla, vai var būt savienotas ar vienu vai vairākām papildu loksnēm, kas izgatavotas no caurspīdīga vai daļēji caurspīdīga materiāla.
Piedāvātajā iekārtā maisiņu ražošanas procesa ātrums ievērojami pārsniedz tradicionālo ražošanas procesu ātrumu un ir paredzēta automātiska maisiņu sakraušana ķīpās un to ievietošana kastēs, pie kam maisiņi tiek izgatavoti, saglabājot to garenasi Bx taisnā leņķī attiecībā pret plūsmas kustības virzienu X, un ražošanas process ir nepārtraukts līdz pat transversālajai nogriešanai, kas notiek paša procesa beigās pirms maisiņu sakraušanas ķīpās. Tāpēc jaunā sistēma dod iespēju sasniegt lielu ražošanas ātrumu, izmantot tikai ekoloģiski pieņemamu līmi un ražot ekonomiskus un ekoloģiski pieņemamus maisiņus.
Pretenzijas

Claims (3)

  1. Pretenzijas
    1. Papīra iepirkumu maisiņš (B), kas satur salocītu un salīmētu loksni (P), kas apgādāta ar diviem rokturiem (Μ, N), kuri izvietoti minētās loksnes (P) abu pretējo malu (Fl) tuvumā, kas veido maisiņa (B) augšējās malas (Bl), pie kam loksne (P) ir salocīta vismaz vienas līnijas (A) garumā, kas ir transversāla garenasij (Bx), kas savieno minētos rokturus (M, N), un minētā līnija (A) veido nepārtrauktu bezšuvju apakšējo daļu (B3), kas raksturīgs ar to, ka minētās loksnes (P) sānu malas (F2’) ir nogrieztas taisnā līnijā un ir salīmētas ar līmi, tām pārklājoties, lai iegūtu maisiņa (B) abas vertikālās slēgtās malas (B4) un apakšējo daļu (B3), kas ir salocītas, veidojot bezšuvju locījumus maisiņa (B) iekšpuses virzienā, pie kam katrs no minētajiem rokturiem (Μ, N) ir piestiprināts minētās loksnes (P) virsmai, kura atrodas maisiņa (B) iekšpusē, un minētās pretējās malas (Fl), kas norobežo maisiņa (B) augšējās malas (Bl), ir nolocītas uz iekšpusi un/vai ārpusi vienu vai vairākas reizes.
  2. 2. Papīra iepirkumu maisiņš (B) saskaņā ar 1. pretenziju, kas raksturīgs ar to, ka katrs no minētajiem rokturiem (M) satur vismaz vienu ar papīru vai kartonu pastiprinātu sloksni vai lenti (Ml), kas tuvu atbilstošām malām (Fl) ir savienota ar loksni (P), vai maisiņam ir caurumi (M2) tuvu minētajām augšējām malām (Bl), kuri veido rokturus (M) un kuri ir izveidoti daļēji vai pilnīgi izgriežot vai salokot, vai izštancējot vismaz daļu dubulti saliktās loksnes (P) un sloksnes (Ml), vai katrs no minētajiem rokturiem (N) satur vismaz vienu ar papīru vai kartonu pastiprinātu sloksni vai lenti (Nl), kas tuvu atbilstošajai malai (Fl) ir savienota ar loksni (P), pie kuras ir piestiprināta vismaz viena aukla (N2) būtībā otrādi apgriezta U-veida formā, kuras abi gali ir iesprausti un iespiesti starp minēto loksni un pastiprinājuma sloksni (Nl).
  3. 3. Papīra iepirkumu maisiņš (B) saskaņā ar jebkuru no iepriekšējām pretenzijām, kas raksturīgs ar to, ka minētā loksne (P) ir savienota vai sasaistīta ar vienu vai vairākām loksnēm, kas izgatavotas no papīra un/vai plastmasas, un/vai dabiska vai sintētiska šķiedru auduma.
LVP-10-100A 2010-07-05 2010-07-05 Iepirkumu maisiņš LV14209B (lv)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LVP-10-100A LV14209B (lv) 2010-07-05 2010-07-05 Iepirkumu maisiņš

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LVP-10-100A LV14209B (lv) 2010-07-05 2010-07-05 Iepirkumu maisiņš

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LV14209A LV14209A (lv) 2010-09-20
LV14209B true LV14209B (lv) 2010-11-20

Family

ID=44023279

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LVP-10-100A LV14209B (lv) 2010-07-05 2010-07-05 Iepirkumu maisiņš

Country Status (1)

Country Link
LV (1) LV14209B (lv)

Also Published As

Publication number Publication date
LV14209A (lv) 2010-09-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
AU2014232790B2 (en) On-demand inflatable packaging
US5966866A (en) Plant flat-collapsible-container
US6098336A (en) Plant flat-collapsible-container
JP3088634B2 (ja) 折り畳み式厚紙ボックスのデバイダおよびこのデバイダの製造方法
US20180050511A1 (en) Method and System for Manufacturing Bags
JP2011517974A (ja) 新規な紙の買い物袋またはバッグ、および、その生産のシステム
US4811418A (en) Method for the manufacture of plastic bags with welded side seams
CA2563857C (en) Process for assembling a bag
ITBZ930054A1 (it) Procedimento per la realizzazione di borse in carta.
US6457636B1 (en) Foldable U-shaped profile, its manufacturing process and installation for embodiment of the process
US3974958A (en) Header bag
JPH04242546A (ja) 充填状態で矩形である底部と、これに接合された取っ手部分とを備えた大袋すなわちバッグの製造方法
US20090116767A1 (en) Continuous tube for forming bags containing fruit and vegetable products
LV14209B (lv) Iepirkumu maisiņš
JP4422377B2 (ja) (シガレット)パックの製造方法
JP2003053861A (ja) 平底を有するバッグの作製方法及びその方法により作製されたバッグ
EP1908695B1 (en) Method of obtaining a continuous mesh tube which is used to produce bags for vegetable and fruit products or similar products
JP3060170B2 (ja) 通気性包装袋
CA1131534A (en) Method and apparatus for producing a support package
JPH0584108A (ja) サツク又はバツグ及びその製造方法
US20240150083A1 (en) Pouch-type bag made of paper as well as method and apparatus for producing a pouch-type bag made of paper
EP1661730A1 (en) Booklet comprising a plurality of detachable leaflets
US7607469B2 (en) System for gluing bags comprising multiple sheets
EP2425964B1 (en) Method of Producing A Container
JP2004240243A (ja) 冊子状ラベル及びその製造方法