LT3898B - Method and modular public telephones adaption unit - Google Patents

Method and modular public telephones adaption unit Download PDF

Info

Publication number
LT3898B
LT3898B LTIP1857A LTIP1857A LT3898B LT 3898 B LT3898 B LT 3898B LT IP1857 A LTIP1857 A LT IP1857A LT IP1857 A LTIP1857 A LT IP1857A LT 3898 B LT3898 B LT 3898B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
unit
communication
telephone
central processing
signals
Prior art date
Application number
LTIP1857A
Other languages
English (en)
Inventor
Juan Calero-Gonzalez
Roberto Merino-Ordax
Original Assignee
Telefonica Nacional Espana Co
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Telefonica Nacional Espana Co filed Critical Telefonica Nacional Espana Co
Publication of LTIP1857A publication Critical patent/LTIP1857A/xx
Publication of LT3898B publication Critical patent/LT3898B/lt

Links

Classifications

    • GPHYSICS
    • G07CHECKING-DEVICES
    • G07FCOIN-FREED OR LIKE APPARATUS
    • G07F7/00Mechanisms actuated by objects other than coins to free or to actuate vending, hiring, coin or paper currency dispensing or refunding apparatus
    • G07F7/08Mechanisms actuated by objects other than coins to free or to actuate vending, hiring, coin or paper currency dispensing or refunding apparatus by coded identity card or credit card or other personal identification means
    • GPHYSICS
    • G06COMPUTING; CALCULATING OR COUNTING
    • G06QINFORMATION AND COMMUNICATION TECHNOLOGY [ICT] SPECIALLY ADAPTED FOR ADMINISTRATIVE, COMMERCIAL, FINANCIAL, MANAGERIAL OR SUPERVISORY PURPOSES; SYSTEMS OR METHODS SPECIALLY ADAPTED FOR ADMINISTRATIVE, COMMERCIAL, FINANCIAL, MANAGERIAL OR SUPERVISORY PURPOSES, NOT OTHERWISE PROVIDED FOR
    • G06Q20/00Payment architectures, schemes or protocols
    • G06Q20/38Payment protocols; Details thereof
    • G06Q20/40Authorisation, e.g. identification of payer or payee, verification of customer or shop credentials; Review and approval of payers, e.g. check credit lines or negative lists
    • G06Q20/403Solvency checks
    • G06Q20/4037Remote solvency checks
    • GPHYSICS
    • G07CHECKING-DEVICES
    • G07FCOIN-FREED OR LIKE APPARATUS
    • G07F17/00Coin-freed apparatus for hiring articles; Coin-freed facilities or services
    • G07F17/0014Coin-freed apparatus for hiring articles; Coin-freed facilities or services for vending, access and use of specific services not covered anywhere else in G07F17/00
    • HELECTRICITY
    • H04ELECTRIC COMMUNICATION TECHNIQUE
    • H04MTELEPHONIC COMMUNICATION
    • H04M17/00Prepayment of wireline communication systems, wireless communication systems or telephone systems
    • H04M17/02Coin-freed or check-freed systems, e.g. mobile- or card-operated phones, public telephones or booths

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Physics & Mathematics (AREA)
  • Business, Economics & Management (AREA)
  • General Physics & Mathematics (AREA)
  • Computer Security & Cryptography (AREA)
  • Accounting & Taxation (AREA)
  • Finance (AREA)
  • General Business, Economics & Management (AREA)
  • Strategic Management (AREA)
  • Theoretical Computer Science (AREA)
  • Computer Networks & Wireless Communication (AREA)
  • Signal Processing (AREA)
  • Telephonic Communication Services (AREA)
  • Prepayment Telephone Systems (AREA)
  • Data Exchanges In Wide-Area Networks (AREA)
  • Meter Arrangements (AREA)
  • Exchange Systems With Centralized Control (AREA)

Description

Išradimas priskiriamas telekomunikacijų sričiai ir jame aprašomas standartizuotas pakeičiamas telefoninės komutacijos blokas MTAU, naudojamas telefoninės sistemos valdyms. Sis blokas skirtas sujungimui su neprijungtais prie komutuojamo telefoninio tinklo per identifikavimo bloką standartiniais telefonais ir šio tikslo realizavimui kooperuojasi su identifikavimo blokais, neturinčiais tiesioginio ryšio su paketinės komutacijos tinklu, kreditinių kortelių procesorinių pranešimų perdavimui patvirtinimo ir pranešimo centrui.
Išradimas gali būti pritaikytas infrastruktūroje, kurioje už telekomunikacijų paslaugas atsiskaitoma įvairiais būdais, taip pat ir kreditine kortele.
Šiuo metu nėra analoou šiam išradimui, kadangi jis skirtas telefoninės sistemos valdymui.
Pagrindiniai išradimo bruožai taip pat neturi analogų, kadangi jo funkcijose numatytas kreditinių kortelių pa na ūdoj i mas.
MTAU blokas yra telefonų valdymo sistemos dalis, į kurią įeina:
- standartiniai telefonai MT, kuriais naudojantis apmokama monetomis, telefoninėmis ir kreditinėmis kortelėmis;
- identifikavimo blokas VIU, skirtas standartinių telefonų atpažinimui ir sujungimui su komutuojamu telefonų tinklu, patvirtinimo ir informacinių pranešimų apie kvietimus, atliekamus standartiniais telefonais, kreditine kortele patvirtinimo ir pranešimo centro VIC kreditinių kortelių sąskaiton, išrinkimą, naudojant komutuojamo tinklo IBERPAC paketus;
- blokas MTAU, skirtas neprijungtų prie identifikavimo bloko standartinių telefonų sujungimui su tinklo paketais IBERPAC ryšio tarp kreditinių kortelių ir kreditinių kortelių patvirtinimo bei informacijos centro nustatymui, kai tokie identifikavimo blokai tiesiogiai nesurišti su tinklo paketais;
- operacinė sistema MTOS, centralizuojanti telefonų signalizaciją, palaikanti ryšį su identifikavimo blokais ir blokais MTAU, distanciškai programuojamais telefonais, pranešanti apie gedimus;
- registracijos ir patvirtinimo centras VIC, patvirtinantis kreditinių kortelių galiojimą, sudarantis juodą ir žalią sąrašus, susi rišantis, reikalui esant, su kortelių išleidimo centrais;
Blokas MTAU, esantis aukščiau aprašytoje sistemoje, atlieka sekančias fukcijas:
A. - dirba kaip interlokatorius tarp patvirtinimo centro ir standartinių telefonų, kai skambinama, naudojant kreditines korteles;
B. - leidžia pasiekti paketinės komutacijos sistemą IBERPAC identifikavimo blokams, neturintiems tokios galimybės;
C. - atlieka kitas apsaugos, signalizacijos ir aprūpinimo funkcijas, distanciškai programuoja operacinius parametrus, siunčia standartines dienos ataskaitas;
Bloką MTAU sudaro keli tarpusavyje sujungti blokai:
1. MAITINIMO BLOKAS. Sis blokas generuoja visas reikalingas kitiems MTAU blokams įtampas iš telefono linijos įtampos.
Sis blokas aprūpina reikalinga energija atitinkamus bloko MTAU procesus, užtikrina normalų įėjimo ir išėjimo signalų bei apkrovos darbo režimą, maitinant skaitmeninius ir analoginius išėjimo įrenginius arba linijas.
Reikia pažymėti, kad blokas MTAU yra automatinis įrenginys, patalpintas centre efektyviausiam jo panaudojimui, naudojant rezervines schemas, kuriose yra du identiški lygiagrečiai dirbantys maitinimo moduliai.
Be to, maitinimo blokas yra skirtas nenormalių situacijų valdymui. Tokiomis situacijomis gali būti viršįtampis, susidarantis, susijungiant linijų išėjimams, dėl ko gali sudegti loginės schemos.
Apsaugos schema taip pat suveikia esant keitiklio modulio gedimams.
Siekiant pagerinti įrangos aptarnavimą, maitinimo posistemė registruoja energetinių linijų stovį.
Esant nenormaiio»n situacijoms maitinimo blokas signalizuoja, įjungdamas šviesinę indikaciją centrinėje panelėje bei perspėdamas centrinę sistemą, sujungiant relės kontaktus.
2. RYŠIŲ BLOKAS. Sis blokas leidžia realizuoti įėjimo kvietimus, gaunamus per liniją į ATS, ir išėjimo kvietimus multidažnuminio arba dešimtainio surinkimo būdu.
Ryšys palaikomas modemo, kurį valdo mikroprocesorius, pagalba. 8e to, ryšių blokas veikia kaip modemas Χ.25 suderinimo Įrenginiui ir yra valdomas tuo pačiu mikroprocesoriumi.
Ryšių blokas taip pat sujungia su komutuojamu tinklu ar specialia aptarnavimo sistema SSS bei paketinės komutacijos tinklu (IBERPAC).
Schema, prijungta prie komutuojamo tinklo, yra skirta ryšio su operacine sistema MTOS suformavimui, siekiant perduoti pranešimus, reikalingus centriniam procesoriniam blokui.
Šio ryšio gali reikalauti tiek blokas MTAU, tiek operacinė sistema.
Kai ryšys sudaromas MTAU bloko pagalba, ryšių bloku gali būti Įprastas įtaisas, atliekantis multidažnuminio arba dešimtainio išrinkimo funkcijas ir tonalinio detektoriaus funkcijas, kuris reikalingas linijos patikrinimui prieš įvykdant surinkimo operaciją.
Esant kvietimui iš operacinės sistemos, šis blokas naudoja srovės detektorių.
3. CENTRINIS PROCESORINIS BLOKAS. Tai blokas, valdantis visu MTAU bloku ryšius.
Sis blokas apibūdina pagrindinius sistemos parametrus. Ryšys tarp skirtingų blokų vykdomas lygiagrečios magistralės pagalba.
Centrinis procesorinis blokas CPU sujungtas su linijiniu bloku ir ryšių bloku dvieju įėjimų registro pagalba, atliekančio asinchroninį nuskaitymą ir įrašymą tarp dviejų mikroprocesorių.
Visi išoriniai signalai į centrinį procesorinį bloką CPU patenka pertraukimų pavidalu. Tai leidžia greitai reaguoti bei panaudoti standartine programinę įrangą.
Centrinis procesorinis blokas paprastai turi du mikroprocesorius, prieinančius prie visų bloko resursų. Siame bloke taip pat yra keletas buferinių atminties įrenginių, skirtų adresų ir informacinių magistralių demultipleksavimui ir atskyrimui. Už šių buferinių schemų yra visi resursai, adresuojami į atmintį.
4. LINIJINIS BLOKAS. Skirtas ryšio su specialia aptarnavimo sistema SSS ir komutuojamu tinku STM valdymui.
Linijinis blokas turi modemą, susijungiantį su specialia aptarnavimo sistema ar komutuojamu tinklu, reikalingas linijas, detektorių ir mikroprocesorių, valdantį šį bloką.
Linijinis blokas sujungia bloką MTAU su specialia aptarnavimo sistema ar komutuojamomis telefono tinklo grandinėmis.
Sis blokas turi apsaugą nuo elektros smūgiu, kurios gale yra dvi skirtingos schemos:
- valdymo schema,
- linijinė ryšio schema.
Valdymo schema turi loginę schemą, valdančią ryšį su telefonais ir centrinėmis linijomis.
Linijinė schema turi linijinio ryšio analoginę grandine, būtinus detektorius ir apsaugos sistemas.
Mikroprocesorius, reikalingas programų vykdymui, yra valdymo schemos, esančios linijiniame bloke, pagrindinė dalis. Jis valdo linijinio bloko dekoderį, turinti išorinio valdymo įtaisus:
- išėjimo signalų įtaisą, valdantį linijinio ryšio elementus,
- įtaisą, užtikrinantį dvipusį ryšį su centriniu procesoriniu bloku CPU.
Linijų būseną mikroprocesorius nustato savo davikliais ir gautą informaciją panaudoja programų vykdymui.
5. TARPUSAVIO RYŠIŲ BLOKAS. Yra skirtas minėtų blokų sujungimui ir ryšių tarp jų realizavimui perjungiančios schemos pagalba. Jis formuoja ryšį su centriniu maitinimu, paketinės komutacijos tinklu tiesiogiai Χ.25 arba dvilaidžio modemo pagalba.
Tarpusavio ryšių blokas sujungia tarpusavyje visus blokus: maitinimo bloką, linijinį bloką, centrinį procesorinį bloką ir ryšių bloką.
Jo vidinė dalis papildomai sujungia centrines linijas, komutuojamo telefono tinklo linijas, specialios aptarnavimo sistemos linijas, bendrą maitinimo įėjimą, Χ.25 jungtuvą ir V.22bis modemo linijas..
Toliau išradimas buš aprašytas su nuoroda į brėžinius, kuriuose:
Fig.l - MTAU blokinė schema su funkciniais blokais;
Fig.2 - linijinio bloko schema;
Fig.3 - centrinio procesorinio bloko schema;
Fig.4 - ryšių bloko schema;
Fig.5 - maitinimo bloko schema.
Fig.l parodytas linijinis blokas 1, centrinis procesorinis blokas 2, ryšių blokas 3, maitinimo blokas 4 ir tarpusavio ryšių blokas 5.
Išėjimas į ATS ir telefonus pažymėtas skaičiumi 16, o signalai, patenkantys į MTAU iš kitos pusės, yra sekantys: adresavimo signalai - 6, informaciniai signalai - 7, bendras blokų valdymas - 8. magistralė Χ.25 - 10 ir 11. V.22bis modemo reguliavimas - 12, maitinimo kontrolės signalai - 13 ir maitinimo magistralė - 14.
Fig.2 parodyta linijinio bloko diagrama. Linijinis blokas įeina į bloko MTAU sudėtį ir valdo ryšį su standartnių telefonų linijomis ir sujungia su paketinės komutacijos tinklu IBERPAC, kadangi identifikavimo blokai neturi tokios galimybės.
Savo ruožtu linijinis blokas informuoja centrinį procesorinį bloką apie šio ryšio nesklandumus.
Jungtis 17 sujungia su ryšio bloku.
Linijas valdo schema, sudaryta iš mikroprocesoriaus 22, perprogramuojamos atminties EPROM ir dinaminės atminties RAM
23.
Ryšys su telefonais ir/arba identifikavimo bloku palaikomas modemo 24 pagalba.
Kadangi kiekvienam linijiniam blokui priklauso po dvi linijas, modemas 24 dirba kartu su abiejomis be vėlinimo, todėl ryšio suformavimo laikas yra pakankamai mažas.
Kiekvieno linijinio bloko ryšys su centriniu procesoriniu bloku realizuojamas FIFO ląstelės 18 pagalba, todėl duomenys neužlaikomi, nes gauta ir perduota reikšmė liks FIFO ląstelėje 18, aktyvuodama signalus apkrovimo metu.
Kiekvienas linijinis blokas sąveikauja dekoderio 19 pagalba taip, kad tik vieno išėjimo signalas sujungia su centriniu procesoriniu bloku.
Tam, kad visų linijinių blokų signalai būtų vienodi, kreditinė koptelė priima tik vieną dekoderio išėjimo signalą per ryšių bloką.
Ryšio magistralė turi grįžtamąją grandine, suveikiančią, įjungus maitinimą arba patekus signalui iš centrinio procesorinio bloko. Tą pačią grandinę naudoja centrinis procesorinis blokas 2, nustatant linijinius blokus, įeinančius i bloko įrangą.
Skaitmeniniai signalai, kuriais pasikeičia mikroprocesorius 22 ir modemas 24, pažymėti skaičiumi 33.
Analoginiai signalai 34, kuriuos siunčia ir gauna modemas, iš keturlaidės linijos pereina i dvilaidę liniją, t.y. du signalai naudoja vieną ir tą pačią liniją, kas realizuojama schemos 25 pagalba.
Sujungiantis transformatorius 26 skirtas linijų suderinimui, t.y. yra tarp įžemintos ir neižemintos linijų.
Transformatorius dirba kaip galvaninis izoliatorius tarp bloko MTAU ir telefoninės linijos, pakeisdamas subalansuotą signalą į nesubalansuotą.
Linijiniai ryšiai pažymėti skaičiumi 27, o priėmimo 28 ir iškvietimo 29 detektoriai yra išorinėse linijose, prijungtose prie telefonų ir ATS. Išoriniai adresavimo, valdymo ir informaciniai signalai pažymėti atitinkamai 30, 31 ir 32.
Centrinis procesorinis blokas, kurio schema pateikta fig.3, turi du mikroprocesorius, pasiekiančius visus bloko resursus, vienas iš jų - procesorius - pažymėtas skaičiumi
44, o Χ.25 kontroleris - 42.
Už šių mikroprocesorių yra atminties įrenginiai 35, 36,
45, kurie demultipleksuoja ir atskiria duomenų magistralę 50, valdymo magistralę 51 ir adresų magistralę 52.
Už buferinių atminties įrenginių 35, 36, 45 yra visi bloko resursai, adresuojami į atmintį. Tai:
- EPROM 47 (perrašoma pastovi atmintis);
- statinė RAM (laisvai pasiekiama atmintis);
- taimeris 48;
- valdymo įrenginys 49;
- realaus laiko impulsų generatorius 41;
- elektromagnetinio atminties įrenginio programuojamas E/S portas 40;
- EPROM bankai, pasiekiami per portą 37;
- informaciniai, testuojantys ir perkraunantys įrenginiai 92.
Nepriklausomą programinio aprūpinimo sistemą sudaro sinchronizacijos schema 43 ir ličio galvaninis elementas. Modulis 43 veikia kaip apsauga ir kaip perjungiančios loginės schemos galvaninis elementas. Sinchronizacijos schema pažymėta skaičiumi 91.
Galvaninis elementas maitina statinę RAM 46 ir realaus laiko generatorių 41.
Portas 40 skirtas MTAU bloko ir dalies interfeiso Χ.25 identifikavimui ir perkrovimui. Likusią dali valdo kontroleris 42.
Likusią blokinės schemos dali sudaro RS232C žadintuvas 39 ir RS232C ryšio su kitais blokais imtuvas 38, blokas 53 reikalingas Χ.25.
Atminties dekodavimas, periferinių įrenginių laikinis sinchronizavimas, valdymo signalų tarp mikroprocesorių adaptavimas, tiesioginis atminties pasiekimas, adresų ir pertraukimo vektorių valdymas atliekami loginės matricos pagalba.
Fig.4 parodyta ryšių bloko schema.
Sis blokas valdo liniją, prijungtą prie komutuojamo telefoninio tinklo ir/arba specialios aptarnavimo sistemos, o ryšio su IBERPAC modemas prijungtas lygiagrečiai centriniam procesoriniam blokui, naudojant schemą, kurią sudaro mikroprocesorius 54 ir programinė atmintis EPROM bei RAM 55.
Modemo 56 funkcija yra gaunamo signalo moduliavimas ir demoduliavimas, realizuojant ryši tarp IBERPAC ir ATS.
Komutuojamo telefoninio tinklo ryšio schema kaip ryšių bloko dalis prijungta prie bloko MTAU ir komutuojamo telefoninio tinklo, siekiant užtikrinti ryši su operacine sistema. Tai daroma, siekiant užtikrinti bloko MTAU ryši su identifikavimo bloku, patvirtinimo ir pranešimo centru, kai negalima tiesiogiai sujungti identifikavimo bloką su patvirtinimo ir pranešimo centru per IBERPAC tinklą.
Grandinės šerdis yra minėtas mikrokontroleris, prijungtas prie atminties RAM ir EPROM 55, reikalingas programų vykdymui.
Dekoderis 57, valdomas mikrokontroleriu per magistralę 58, turi sekančius prietaisus, reikalingus išoriniam valdymui:
- įrenginį 59 dvipusia ryšiui su centriniu procesoriniu bloku;
- išėjimo signalų, valdančių ryšio linijos elementus, atminties įrenginį 60;
- įrenginį 61, generuojantį miltidažnuminius surinkimo tonus;
- modemo schemos valdymo įrenginius.
Analoginiai linijos signalai patenka per atskyrimo transformatorių, kuris priima ir perduoda gaunamus iš operacinių stiprintuvų signalus.
Skirtingi analoginiai perjungėjai reikalingi tam, kad įvesti ar nukreipti priimtus, perduotus multidažnuminius surinkimo signalus operatoriams.
Linijos būsenos nustatymo signalai tiesiogiai prijungti prie mikrokontrolerio porto ir gali būti tiesiogiai nuskaitomi. Linijos būsenos nustatvmo signalais gali būti sroviniai skambučiai, surinkimo tonai, kvietimo tonai ir transformatoriaus 62 modemo signalai.
Lygiagretus dvipusis ryšys su centriniu procesoriniu bloku vykdomas per FIFO ląstelę 59, tuo būdu išsaugomi lokalūs duomenys ir duomenys, gauti iš centrinio procesorinio bloko.
Blokas taip pat turi perkrovimo schemą, kuri suveikia, padavus maitinimą arba perkrovimo signalui atėjus iš centrinio procesorinio bloko.
Ta pati centrinio procesorinio bloko valdoma grandinė yra naudojama, siekiant nustatyti, ar blokas yra MTAU bloko sudėtyje.
Kaip minėta aukščiau, komutuojamo telefoninio tinklo darbui reikalingi specifines fūkeijas atliekantys į renginiai:
- kvietimų vidinis detektorius 63. Si detektorinė schema tapati naudojamai linijiniame bloke, tačiau šiuo atveju naudojamas jautrus optinis izoliatorius;
- linijinis terminalas 63, turintis aukštos Įtampos optinį izoliatorių, sujungiantį su transformatoriumi, veikiančiu kaip pastovios srovės generatorius. Sis transformatorius turi didele įėjimo varžą visiems kintamiems signalams visame darbo diapazone, dirba neprisotintame režime ir todėl neveikia signalų.
Kontūro varžai mažėjant, srovė didėja iki maksimalaus dydžio ir išlaikoma šiame lygyje.
Nuolatinė srovė, tekanti transformatoriaus apvijomis, neturi įtakos išėjimo srovei.
Signalinė apvija lygi kompensacinei apvijai, taip sukuriamas pastovios srovės nemagnetinis srautas.
- surinkimo tono detektorius 62, įjungiantis specialią schemą. Jį sudaro signalo aptiktimo ir apdorojimo filtrai.
Schema turi savo kvarcinį generatorių sinchronizavimo impulsams generuoti.
- muitidažnuminis surinkimo įrenginys 61. Modulis, atliekantis šią fukciją, turi šešis informacinius įėjimus ir indikacinį įėjimą šių įėjimo duomenų detektavimui. Jo viduje yra filtrai, galintys išskirti signalus, tinkamus MTAU blokams, po to išėjimo signalas patenka į operacinį stiprintuvą;
- perėjimas iš dvilaidės sistemos į keturlaidę. Išeinantys iš modemo ir patenkantys į jį analoginiai signalai iš keturių laidų performuojami į du. Tai atliekama dviejų operacinių schemų pagalba.
Išėjimo transformatorius naudojamas linijų suderinimui. Per transformatorių patenka ir sinfaziniai signalai, indukuojami telefono linijose.
Ryšių blokas 3 apdoroja skaitmeninius signalus:
ne tik analoginius, bet ir
- nustatymo ir informacinius signalus. šie signalai informuoja mikrokontrolerį per jo portus apie įrenginio būseną;
- linijos valdymo signalus, valdančius liniją ir naudojamus modemo programavimui;
- centrinio procesorinio bloko ryšio signalus, gaunamus per portą B, be to. portas A“ prijungtas prie ryšių bloko duomenų magistralės;
- signalus, informuojančius centrini procesorini bloką 2 apie tai, ar ryšių blokas yra bloke MTAU;
- išorinius adresavimo, valdymo ir informacinius signalus 64, 65 ir 66.
Kairėje schemos pusėje yra 2400 bps modemas, RS232C imtuvas pažymėtas 67, RS232C žadintuvas - 68, buferinis įėjimas - išėjimas - 69, paskirstymo aparatūros konfigūracijos blokas pažymėtas 70, valdymo blokas - 71, modemas - 72, jungtinės schemos - 73 ir izoliuotos schemos 74.
Fig.5 parodytas maitinimo blokas 4, kurį sudaro sekantys elementai:
- iėjimo blokas 75, įjungiantis moduli ir nustatantis jį į pradinę padėtį, paskirstantis įtampą linijose, apsaugantis keitiklių įėjimą ir indikuojantis apie saugiklių perdegimą;
- energetinis blokas 76, turintis prijungtus prie linijos elektrolitinius kondensatorius ir išėjimo diodus;
- blokas 77 su įėjimo apsauga, nustatantis +5V linijos būseną. Jei įtampa šioje linijoje krinta žemiau nustatytos ribos, generuojamas perspėjimo signalas signalizacijos blokui, o įtampai pakilus aukščiau nustatytos reikšmės aktyvuojama įėjimo apsauginė grandinė;
- +12V sulyginimo blokas 38, kuriame analoginių linijų įtampos sulyginamos su etaloninėmis. Jei palyginamos įtampos yra mažesnės už etalonines, generuojamas perspėjimo signalas centriniam procesoriniam blokui 2;
- pastovios srovės keitiklio blokas 79, pagamintas pagal jungtinę technologiją;
- linijų blokas 80, kur saugiklio gedimai generuos perspėjimo signalus;
- signalizacijos blokas 81, į kuri patenka maitinimo bloko pranešimai. Signalizacijos relė yra prijungta prie signalizacijos indikatoriaus. Jeigu darbas vyksta normaliai, relės kontaktai atidaryti, indikatorius išjungtas ir kontūras užtrumpintas.
+12V išėjimo įtampos sulyginimo signalai pažymėti 82, centrinis maitinimas 84, koreguojantis maitinimo išėjimas 84, centrinis maitinimas - 85, centrinio maitinimo signalizacijos 86 -48V signalai - 87, +5V maitinimas - 88 ir
-12V analoginis maitinimas - 89.
Pagrindinės maitinimo bloko 4 charakteristikos yra sekančios:
A. - maitinimas iš galvaninio elemento kaip apsauga nuo neteisingo poliariškumo;
8. - maitinimo tiekimas į linijas, apsaugant nuo įtampos viršijimo;
C. - keitiklio įėjimo apsauga;
D. - +5V skaitmeninio maitinimo išėjimo apsauga;
E. - 12V maitinimo analoginio išėjimo apsauga nuo trumpo sujungimo;
F. - nepriklausomas analoginis ir skaitmeninis reguliavimas, siekiant minimalizuoti triukšmus;
G. - kombinuotos centrinio procesorinio bloko 2 linijos su gedimų indikatoriais;
H. - testavimo ir reguliavimo perjungėjai su vidiniu testavimo jungiančiųjų elementu;
I. - pagrindinis itampos perjungėjas ir jo šviesiniai indikatoriai.
Pateikiamo įrenginio aprašymas yra pakankamas vaizdui apie išradimo esmę ir jo privalumus susidaryti.
Medžiagos. forma. dydis ir elementai pakeisti, nekeičiant išradimo esmės.
gali būti
ISRAOIMO APIBRĖŽTIS

Claims (9)

  1. ISRAOIMO APIBRĖŽTIS
    1. Standartizuotas pakeičiamas telefoninės komutacijos adaptuojantis blokas, besiski riantis tuo, kad jį sudaro linijinis blokas (1), centrinis procesorinis blokas (2), ryšių blokas (3), maitinimo blokas (4) ir tarpusavio ryšių blokas (5), apsikeičiantys koduotais pranešimais tarp standartinio telefono ir patvirtinimo bei pranešimo centro, tarp telefoninės valdymo sistemos funkcinių blokų ir pranešantys bei patvirtinantys apie iškvietimus pagal kreditines korteles .
  2. 2. Blokas pagal 1 punktą, besiski r iantis tuo, kad turi maitinimo bloką (4), generuojantį skaitmeninę ir analoginę maitinimo įtampą ir signalizuojantį apie avarinių situacijų susidarymą, perduodant signalus centriniam procesoriniam blokui (2).
  3. 3. Blokas pagal 1-2 punktą, besiskiriantis tuo, kad turi ryšių bloką (3), valdantį ryšio liniją su komutuojamu telefono tinklu, paketinės komutacijos tinklu ir lygiagrečią procesorinio bloko moduliui ryšio liniją, naudojant schemą, kurią sudaro mikroprocesorius (54) ir pastovi bei operatyvinė atmintys (55).
  4. 4. 81okas pagal 1-3 punktą, besiski riantis tuo, kad turi linijinį bloką (1), valdantį modemo pagalba ryšio linijas su standartiniais telefonais ir/arba identifikavimo blokais, informuojantį centrinį procesorinį bloką apie šio ryšio nesklandumus, naudojant schemą, kurią sudaro mikroprocesorius.
  5. 5. Blokas pagal 1-4 punktą, besiskiriantis tuo, kad turi centrinį procesorinį bloką (2), susidedantį iš dviejų mikroprocesorių, vienas iš kurių valdo Χ.25 ryšį ir kuriam programinė įranga leidžia pasinaudoti visais bloko resursais, naudojant buferinius įrenginius adresų bei duomenų magistralių demultiplikavimui ir atskyrimui, ir papildomai leidžiantį atlikti asinchronini dviejų mikroprocesorių duomenų nuskaitymą ir i rašymą.
  6. 6. Blokas pagal 1-5 punktą, besiskiriantis tuo. kad turi tarpusavio ryšių bloką (5), sujungianti visus minėtus blokus vieną su kitu, sujungianti su standartiniais telefonais ir/arba identifikavimo blokais, centrinėmis linijomis, pagrindiniu maitinimo įvadu, specialia aptarnavimo sistema, Χ.25 ryšiu ir 22.bis modemų pora.
  7. 7. Standartizuoto pakeičiamo telefoninės komutacijos adaptuojančio bloko, apibūdinto 1 punkte, veikimo būdas, besiskiriantis tuo. kad palaiko ryšį su abiejais identifikavimo blokais, bei standartinių telefono tinklo, standartiniais telefonais ar patvirtinimo ir informacijos centru telefonų valdymo sistema komutuojamo specialios aptarnavimo sistemos (16) ir/arba paketinės komutacijos tinklo dėka.
  8. 8. Būdas pagal 7 punktą, besiskiriantis tuo. kad atlieka distancinį standartinių telefonų valdymo sistemos operacinių parametrų programavimą iš standartinių telefonų operacinės sistemos.
  9. 9. Būdas pagal 7-8 punktą, besiski riantis tuo. kad atlieka ciklinę savikontrolę, suformuoja ir perduoda ataskaitas bei registruoja telefonų operacinės sistemos būsenos signalus.
LTIP1857A 1991-02-05 1994-01-31 Method and modular public telephones adaption unit LT3898B (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
ES9100291A ES2026077A6 (es) 1991-02-05 1991-02-05 Unidad de adaptacion de telefonos publicos modulares.

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LTIP1857A LTIP1857A (en) 1995-08-25
LT3898B true LT3898B (en) 1996-04-25

Family

ID=8271075

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LTIP1857A LT3898B (en) 1991-02-05 1994-01-31 Method and modular public telephones adaption unit

Country Status (14)

Country Link
EP (1) EP0498135A3 (lt)
BR (1) BR9200471A (lt)
CU (1) CU22275A3 (lt)
EC (1) ECSP920804A (lt)
ES (1) ES2026077A6 (lt)
GT (1) GT199200005A (lt)
LT (1) LT3898B (lt)
MA (1) MA22411A1 (lt)
MD (1) MD950226A (lt)
MX (1) MX9200407A (lt)
PT (1) PT100084B (lt)
UY (1) UY23369A1 (lt)
YU (1) YU175491A (lt)
ZA (1) ZA92824B (lt)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
ES2023338A6 (es) * 1990-07-27 1992-01-01 Telefonica Nacional Espana Co Sistema para la explotacion de los telefonos publicos modulares.

Family Cites Families (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4595983A (en) * 1983-10-27 1986-06-17 Reliance Electric Company Central office powered credit only telephone paystation
JPH024083A (ja) * 1988-06-17 1990-01-09 Fujitsu Ltd 網間接続における統合課金方式

Also Published As

Publication number Publication date
ECSP920804A (es) 1992-12-21
PT100084B (pt) 1999-10-29
BR9200471A (pt) 1992-10-20
EP0498135A3 (en) 1993-05-05
GT199200005A (es) 1993-07-22
UY23369A1 (es) 1992-02-10
ES2026077A6 (es) 1992-04-01
MD950226A (ro) 1996-09-30
ZA92824B (en) 1992-11-25
MA22411A1 (fr) 1992-10-01
EP0498135A2 (en) 1992-08-12
YU175491A (sh) 1994-06-10
PT100084A (pt) 1994-04-29
MX9200407A (es) 1992-08-01
CU22275A3 (es) 1995-01-31
LTIP1857A (en) 1995-08-25

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US5029290A (en) Emergency alert system
JPS6192069A (ja) 公衆電話機
JPH06169310A (ja) 交換機バスモニタ回路
US5115462A (en) Remotely controlled apparatus for conditioning telephone line exclusive of metallic DC bypass pair
CA2042676C (en) Ringing signal control circuit for an enhanced subscriber line interface
LT3898B (en) Method and modular public telephones adaption unit
US5163090A (en) Over-current verifier circuit for an enhanced subscriber line interface
EP0748104B1 (en) Communication apparatus
EP0458723B1 (en) Validation and identification unit in a modular public telephone management system using credit cards
EP0084685B1 (en) Alarm control center
US3729654A (en) Digital automatic transmitter-receiver tester
KR910000822B1 (ko) 주택정보 송신장치
JPH10243122A (ja) 通信システム及び通信システムに使用する送信装置、受信装置
NL7906707A (nl) Werkwijze voor beheer op afstand van gegevensgeheugens en onderhoud op afstand in een centraal bestuurd telefoonschakelstelsel, in het bijzonder huistelefoon- stelsel met verbindingsverkeer.
KR910005332B1 (ko) 종합 원격정보 서비스 시스템
JP2742845B2 (ja) 加入者回線試験方式
KR19980014079A (ko) 국설 전전자 교환기에서 페이저를 이용한 긴급경보 알림장치 및 방법(apparatus and method for processing critical alarm of full-electronic switching system by using pager)
JP3750748B2 (ja) 構内交換機及びボタン電話装置
JPH0246142Y2 (lt)
JPS62217755A (ja) ダイヤルパルス送出回路
JPS633556A (ja) データ送受信機能に障害のある子局の判別方式
JPH05260164A (ja) 集中保守管理装置及びその方法
JPS62164353A (ja) 交換システムのアラ−ム収集・表示方式
JPH0220164A (ja) 遠隔監視装置
JPH04335752A (ja) ダイヤル信号確認方式

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 19970131