EG14824A - A duct combined with a ship's propeller having blade tip barrier plates - Google Patents
A duct combined with a ship's propeller having blade tip barrier plates
Info
Publication number
EG14824A
EG14824A EG80672A EG67280A EG14824A EG 14824 A EG14824 A EG 14824A EG 80672 A EG80672 A EG 80672A EG 67280 A EG67280 A EG 67280A EG 14824 A EG14824 A EG 14824A