Insecticidal miticidal and lepidoptericidal active isothiuronium complex and free bases
Info
Publication number
EG11626A
EG11626A EG171A EG17175A EG11626A EG 11626 A EG11626 A EG 11626A EG 171 A EG171 A EG 171A EG 17175 A EG17175 A EG 17175A EG 11626 A EG11626 A EG 11626A