CA964275A - Oximes substituees et procede de preparation - Google Patents
Oximes substituees et procede de preparation
Info
Publication number
CA964275A
CA964275A CA117,902*7A CA117902A CA964275A CA 964275 A CA964275 A CA 964275A CA 117902 A CA117902 A CA 117902A CA 964275 A CA964275 A CA 964275A
Authority
CA
Canada
Prior art keywords
substituees
procede
oximes
preparation
oximes substituees
Prior art date
Expired
Application number
CA117,902*7A