Info
Publication number
CA955253A
CA955253A CA128,736*7A CA128736A CA955253A CA 955253 A CA955253 A CA 955253A CA 128736 A CA128736 A CA 128736A CA 955253 A CA955253 A CA 955253A
Prior art keywords
leur
substitues
therapeutique
cinnamyl
benzimidazole
Application number
CA128,736*7A