CA935048A - Modification of clay to improve electrostatic deposition - Google Patents
Modification of clay to improve electrostatic deposition
Info
Publication number
CA935048A
CA935048A CA061987A CA61987A CA935048A CA 935048 A CA935048 A CA 935048A CA 061987 A CA061987 A CA 061987A CA 61987 A CA61987 A CA 61987A CA 935048 A CA935048 A CA 935048A