CA932309A - Axial fan impeller - Google Patents
Axial fan impeller
Info
Publication number
CA932309A
CA932309A CA096517A CA96517A CA932309A CA 932309 A CA932309 A CA 932309A CA 096517 A CA096517 A CA 096517A CA 96517 A CA96517 A CA 96517A CA 932309 A CA932309 A CA 932309A