CA932113A - Swelling collagen dispersion or gel and extruding into film - Google Patents
Swelling collagen dispersion or gel and extruding into film
Info
Publication number
CA932113A
CA932113A CA066405A CA66405A CA932113A CA 932113 A CA932113 A CA 932113A CA 066405 A CA066405 A CA 066405A CA 66405 A CA66405 A CA 66405A CA 932113 A CA932113 A CA 932113A