CA926872A - N-acyl derivatives of phosphoroamidothioates - Google Patents
N-acyl derivatives of phosphoroamidothioates
Info
Publication number
CA926872A
CA926872A CA076870A CA76870A CA926872A CA 926872 A CA926872 A CA 926872A CA 076870 A CA076870 A CA 076870A CA 76870 A CA76870 A CA 76870A CA 926872 A CA926872 A CA 926872A