CA925515A - Process for the production of novel 5-nitrofuryl derivatives - Google Patents
Process for the production of novel 5-nitrofuryl derivatives
Info
Publication number
CA925515A
CA925515A CA076047A CA76047A CA925515A CA 925515 A CA925515 A CA 925515A CA 076047 A CA076047 A CA 076047A CA 76047 A CA76047 A CA 76047A CA 925515 A CA925515 A CA 925515A